Postimees.ee

Ilm | Sport | Tarbija24 | Elu24 | Soov | Kanal 2 | Kanal 11 | Kanal 12
Tallinna Postimees | Tartu Postimees | Pärnu Postimees | Sakala | Virumaa Teataja | Valgamaalane | Kuku | MyHits | Elmar

<
Ilm lähipäevil
Täna, 13.12
päeval 3..4°C
öösel 0..1°C
Homme, 14.12
päeval 1..2°C
öösel -3..2°C
06:15 Küladetektiivid (13) *
07:05 Daltonid (32/63)
07:30 Alvin ja koopaoravad
07:45 Super 4 (6)
08:00 Reporter (644) *
09:00 Minu kodu on parim (79/125) *
10:00 Osake minust (27/148) *
11:00 Kodus ja võõrsil (6657)
11:30 Radar (128) *
12:30 Krimi *
13:00 MacGyver 2.0 (1/21) *
14:00 Tüdruk nimega Elif (312)
15:00 Armastuse maitse (244/288)
16:00 Küladetektiivid (14)
17:00 Minu kodu on parim (80/125)
18:00 Osake minust (28/148)
19:00 Reporter (645)
20:00 Suur lotokolmapäev: Rooside sõda (223)
Kristjan Jõekalda juhtimisel selguvad õnnelikud lotovõitjad ja lõbusat kaasamängimist pakub "Rooside sõda"!
Vaata otse
21:00 Heeringas Veenuse õlal (13)
21:30 Pilvede all (221)
22:30 Kahtluse all (2)
00:05 Vahelevõtja: Rängad kuriteod
01:00 Surmav arsenal: Luude linn (Mortal Instruments: City of Bones)
03:15 Reporter (645) *
04:05 Hooaeg (98) *
04:45 Rooli võim (97) *
05:15 Heeringas Veenuse õlal (13) *
05:50 Hommik lemmikutega (4/6)
05:25 Üks eriline loomakliinik
06:15 Küladetektiivid (158)
07:00 Trennispikker (38,23)
07:55 Kodus ja võõrsil (6657) *
08:20 Õhtusöök kahele (27) *
09:15 Üks eriline loomakliinik
10:15 Tüdruk nimega Elif (600) *
11:10 Vana silla saladus (247/382) *
12:10 Top Shop
12:25 Hüvastijätt (24)
14:05 Jamie Oliveri jõuluroad (2/2) *
15:05 17-lapseline hiigelpere *
16:00 Isetegemise nipid
16:05 Kodutunne (194) *
17:05 Tüdruk nimega Elif (601)
18:00 Vana silla saladus (248/382)
19:05 Kodus ja võõrsil (6658)
19:35 Postimehe 100 nägu Eestist ja maailmast
Meeleolukas erisaade teeb ülevaate 2017. aasta silmapaistvamatest inimestest meilt ja mujalt. Kes olid lõppeva aasta tähtsamad otsustajad, säravamad meelelahutajad, valusalt kukkujad, vaprad sangarid, tõusva tähed, tõsiselt raputajad ja nutikad visionäärid? Oma valikuid kommenteerivad Eesti suurima ja vanima päevalehe Postimees ajakirjanikud.
Vaata otse
20:35 Maagilised jõulud (Magic Stocking)
22:30 Õhtusöök kahele (28)
23:30 Aadam otsib Eevat (6/13)
00:30 Surmavad naised (8/26)
01:00 Reporter (645)
01:55 Kõik ühe eest (4/7)
02:45 Naabriplika (85)
03:30 Kaks kanget Indias (6/14)
04:15 Surmavad naised (8/26) *
04:40 Reporter (645) *
06:50 Reporter (644)
07:50 Knight Rider (26/90) *
08:50 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (44) *
09:40 Hubert & Staller (44)
10:40 Mentalist
11:30 Jututuba (53)
13:10 Inimvõimete piiril (4/23) *
14:20 Spordireporter (53)
14:25 Ekstreemne sõit (12/40) *
14:55 Spordireporter (53) *
15:00 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (45)
15:55 Spordireporter (53) *
16:00 Knight Rider (27/90)
16:55 Spordireporter (53) *
17:00 Ekstreemne sõit (13/40)
17:30 Spordireporter (53) *
17:35 Inimvõimete piiril (5/23)
18:40 WATTS Zap (7/12)
18:55 Spordireporter (53) *
19:00 Brooklyni jaoskond (6,7/90)
20:00 Lollid ja teadus (6/44)
Richard Hammond tõestab koduvideode ja teaduse abil, et suure tahtmise korral on võimalik ka trampliinid, kiiged ja liumäed potentsiaalseteks surmarelvadeks muuta.
20:30 Chicago tuletõrje (18)
21:30 Kurikuulsad mafioosod (3/10)
22:30 Apokalüpsis: II maailmasõda (5/6)
23:40 Brooklyni jaoskond (6,7/90) *
00:40 Chicago tuletõrje (18) *
01:35 Lollid ja teadus (6/44) *
02:00 Unetud
05:30 Postimees.ee