Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 13.07.2020

06:00 Baarikubjas (53) *

Jon Taffer kasutab seekord teletähtede abi, et panna mõistus pähe ebakompetentsele omanikule, kes arvab, et talle on kõik lubatud. Häda on selles, et talle ongi kõik lubatud, sest maja, kus baar asub, kuulub tema isale.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Super 4 (91)

Joonissari

07:15 Sonic Boom (18)
07:30 Vali maja (17)

Animasari!

07:55 Cam ja Leon (81)

08:00 Suvereporter *

09:00 Õhtu parimad palad (22)

Särava supertiimi nädala parimad lood!

10:00 Sõbrad (27) *

Tüütu naaber Heckles jätab surres kogu oma vara Monicale ja Rachelile. Chandler avastab, et tema elu sarnaneb liigagi palju veidra Hecklesi omaga.

10:30 Dr House (155)

Haiglasse tuuakse tuntud esineja Afsoun Hamidi. Lähemalt uurides hakkab tiim kahtlustama, et ta on oma terviseprobleemid ise tekitanud, et teha dokumentaalfilm.

11:30 Baarikubjas (54)

Jon Taffer veab vägikaigast kahe ülilepliku baaripidajaga, kes pole nõus oma saamatuid alluvaid vallandama. Töötajate prohmakad muutuvad iga päevaga üha hullemaks ja tõsine õnnetus ei lase end kaua oodata.

12:30 Mis?Moodi (23) *

Särtsakas moesaade viib televaatajad paeluva moemaailma telgitagustesse. Uurime, mis ja miks on just käesoleval hooajal moes ja milleks peab valmis olema üks moeteadlik inimene?

13:00 Arva, kus!? (4/4)

Kas sina tead, kuidas teha selgeks inimese päritolu vaid kas-küsimusi küsides? Või oskad maitse järgi pihta panna vürtsika toidu päritoluriigi? Pane oma teadmised proovile kaasahaaravas telemängus, mis avardab maailma ja toob selle sulle koju kätte. Sel nädalal hakkavad auhinda jahtides läbi maailma rändama läbi ja lõhki sportlikud hinged Erki Nool, Anni Rahula ning Marko Kaljuveer. Nende vastu astub aga noorte näitlejate paremik koosseisus Karl Robert Salumäe, Karmo Nigula ja Katariina Ratassepp. Saatejuht on Jaanus Koort.

14:00 Pilvede all (230)

Piret on Urmasele raskel ajal toeks. Kertu on pettunud nii Andreses kui Erikus. Mari leiab võimaluse Riina mõjutamiseks, kuid Indrekule see plaan ei meeldi. Sirje haistab võimalust ega varjagi oma plaane. Piret tekitab olukorra, mis väljub tema kontrolli alt.

15:00 Tüdruk nimega Elif (951)

Asli kirjutab alla lahkumisavaldusele. Elif on pettunud, et ta ei saa ei kooli minna ega luulekonkursil osaleda, millest ta nii väga unistas. Safak nõuab Jülidelt abieluettepaneku kohta vastust.

16:00 Vana silla saladus (272)

Emilia hakkab tööd otsima. Pepa ja Tristan teevad koostööd. Soledadil on Olmo suhtes kahtlused

17:00 Hingesugulased (532)

Santosh eelistab Lalimat ja korraldab uhke tseremoonia. Lokesh ei luba oma õde solvata.

18:00 Kodutunne (222)

Põhja-Pärnumaa vallas, Kalmaru külas, Tõnisel elab vahva kärgpere, kes on leidnud üheskoos õnne ühes vanas majas, kus valitseb puhtus ja teineteise mõistmine. Pereema Katrinil ja pereisa Ainil on kahepeale kokku 6 last! Siiani ühes ettevõttes leiba teeninud Ain ja Katrin on kahjuks nüüd invaliidsuspensionil ning sissetulekud seoses sellega kõvasti vähenenud ja paljud tööd pooleli jäänud. Ain on toonud vee küll sisse, kuid välja viima peab ämbritega. Kodutunne tahab aidata perel luua korralik kanalisatsioonisüsteem ja välja ehitada pesemisruum ning wc.

19:00 Otse! Suvereporter
20:00 Ziguliga idablokis (5)

Jätkub Tšernobõli ümbruse avastamine, kus näeme, milline nägi välja nõukaaegne hiiglaslik radar, mille olemasolu oli kunagi riigisaladus. Kui palju ja mida ostaks kokku mees, kellel on võimalik mida iganes riigi tagant pihta panna? Selle kohta leiab vastuseid Ukraina ekspresidendi Viktor Janukovõtši villas.

20:30 Alo (4)

Käes on arenguvestluse päev, kus vaadatakse, kuhu ollakse jõudnud ja kuhu edasi. Tuleb välja, et kollektiivis on tõsised probleemid puhtuse ja hügieeniga. Alo satub taas pahaaimamatult piinlikku olukorda. Segasele päevale lisab vürtsi naabrimehe koer, kelle Guido pidi tööle kaasa võtma.

21:00 Sõbrad (28)

Phoebe abiellub homoseksuaalse Kanada iluuisutajaga, et see töölooa saaks. Ross otsib Rachelilt abi, kuidas Juliega voodis olla.

21:30 Keegi seestpoolt (Inside Man) FILM

Erakordselt nutikas bande korraldab suurejoonelise pangaröövi ja võtab kõik hoones viibijad pantvangi. Kriisi saadetakse lahendama uurija Frazier (Denzel Washington), kes mõistab, et tavaliste võtetega pole siin midagi peale hakata. Algab närvesööv kassi-hiire mäng, mis muutub veelgi eluohtlikumaks kui välja ilmub mõjuvõimas, aga kahtlaste eesmärkidega Madeleine (Jodie Foster)...

00:05 Halb eelaimus (Premonition) FILM

Põnevusfilm Lindast (Sandra Bullock), kelle mees hukkub autoõnnetuses. Naise ehmatuseks on abikaasa aga järgmisel päeval jälle elus, justkui polekski midagi juhtunud. Segaduses Linda püüab ennast esialgu veenda, et mehe hukkumine oli lihtsalt halb uni, olgugi, et see tundus absoluutselt tõelisena… Film ei sobi alaealistele.

01:50 Kuidas??? (3) *

Uus innovaatiline saade, kus jagatakse infot ja teadmisi kõigest, mis on seotud oskuste arendamise ja isetegemisega. Saatejuht on Sandra Saar. www.kuidas.tv

02:15 Galileo (419) *

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

03:00 Suvereporter *
03:50 ÖÖ TV
05:10 Dr House (155) *

Haiglasse tuuakse tuntud esineja Afsoun Hamidi. Lähemalt uurides hakkab tiim kahtlustama, et ta on oma terviseprobleemid ise tekitanud, et teha dokumentaalfilm.

06:20 Hingesugulased (470)

Toimub Suraj esimene kabaddi matš. Chhavi loeb Zakiri ema kirja. Matš muutub dramaatiliseks ja pere on pettunud.


07:10 Terane detektiiv Candice Renoir (21) *

Anonüümne telefonikõne teatab mõrvast, kuid mõrvapaigast leitakse vaid verejäljed ja parfümeeritud kaelarätik. Rätiku omanikuks osutub Antoine'i ema.


08:15 Vana silla saladus (920) *

Ines palub Fe abi. Bosco räägib Franciscale kirjade kohta tõtt. Nicolas saab kodunt kirja.

09:10 Saladused *

Südamlik lugu tütre armastusest isa vastu, mis kahjuks on ühepoolne. Nimelt on Karolini suhted eraldi elava isaga terve lapsepõlve olnud põgusad. Kui neiu pärast gümnaasiumi lõppu isa kodulinna ülikooli läheb, saavutatakse kokkulepe, et ta võib isa juures elama hakata. Kuid paraku on ta isa jaoks jätkuvalt vaid keegi, keda võimalust mööda ära kasutada.

09:40 Taeva pisarad (93/115)

Pinar on oma tütre pärast väga mures. Kaya tahab Pinari spioonina Selimi majja saata. Kaya ähvardab Arzut nii, nagu ta seda veel kunagi teinud pole. Selim ütleb Kayale, et Cennet teab, et Arzu on ta ema ja et see on vaid aja küsimus, kui ta teada saab, et Kaya vägistas Arzut. Nilgün müüb oma maja maha. Melisa üritab Arzut nõusse saada, et nad kõik maha jätaksid ja uut elu alustaksid. Cennet kutsub Arzut emaks. Arzu on shokeeritud.

10:40 Sõidame! (11) *

Saatejuhid panevad proovile suvised sõidukid. Põnevad vestlused, huvitavad masinad - sõidame suvel! www.sõidame.tv Saatejuhid Raiko Ausmees, Erki Veiko, Tanel Tang.

11:10 Tuhat tervist (57) *

Seekord keskendume B-vitamiinile: millist rolli see vitamiin meie kehas täidab? Teeme tutvust apteegirobotiga. Uurime, miks naised vahel rinnaga toitmisest loobuvad. Oma tervisest ja vaimust räägib ajakirjanik Anna-Maria Veidemann-Makko.

11:40 Top Shop
11:55 Kardashianid (14/14)

Khloe uurib võimalust ise Kimi lapse surrogaatemaks hakata, kuid saab shokeerivaid uudiseid oma viljakuse kohta. Õed julgustavad Kourtneyd flirtima. Rob ähvardab oma 30. sünnipäeva tähistamiselt puududa.

12:55 Betty New Yorgis (96/123)

Armando saabub Miamisse kindla kavatsusega Betty üles leida. Malú kohtub Marianaga, kes räägib ära pooled saladused, mis talle teada. Catalina teatab, et palkas Betty enda juurde tööle. Roberto kohtub Nicolás’ga ja avaldab vaimustust tema tegutsemise üle moemajas. Sekretäride võitlusrühm saab teada, et neid ei vallandata.

13:55 Stileto vendeta (121) *

Mehmet ei usu, et see, mis Arzuga juhtus, oli õnnetus. Pelin arvab sama. Oya on samal ajal Emret kahtlustama hakanud. Derya läheb Mehmeti juurde, et talle Arzu isiklikud asjad üle anda. Nende hulgast avastab Mehmet kõrvaklapid, mis ei kuulunud Arzule.

14:55 Stileto vendeta (122) *

Mehmet paneb punktid omavahel kokku ja ta jõuab järeldusele, et Emre on Arzu surmas süüdi. Emre saab Peliniga kokku ja ta palub talt vastuteeneks ühte ühiselt koosveedetud ööd. Oyal on Kerimi suhtles kahtlused tekkinud. Taylan ja Emre lähevad koos välja pidutsema. Kätte jõuab Pelini ja Taylani pulma-aastapäev ja Pelin on väga keerulises olukorras.

15:55 Naabriplika (97)

Kõik algab sellest, et vallavanem näeb võimalust valla kulul oma maja soojustamiseks. Kerepa rumala vea tõttu saab sellest aga teada kogu vald. Ja üks korralik soojustus juba esnalasi külmaks ei jäta. Kõige hullemast päästab seekord vallavanema välja tema leidlik meel. Kröösman, kes vallavanemaga soojustusmaterjali osas koostööd üritab teha, saab taaskord vastu näppe. Aga ta kohe kiuste ei õpi oma vigadest. Tola valmistub aga aina tõsisemalt Aliina sünnituseks, millele tema sõbrad bussipeatusest ka kogu hingest kaasa elavad.

16:55 Terane detektiiv Candice Renoir (22)

Tühermaal seisvast bussist leitakse selle juhi Azizi laip. Valvekaamerate videol on näha kahte noort kallaletungijat, kes vahistamisel väidavad, et rünnak oli ohvri poolt tellitud lavastus.

18:00 Vana silla saladus (921)

Amalia on oma isa peale pahane. Emilia nõuab Matiaselt seletust. Conrado saab halva uudise.

19:00 Saladused

Lugu ühest suhtesasipuntrast, kus komandeeringust naasnud töökaaslaste kallimad on vahepeal leidnud teineteist ja omavahel kokku kolinud.

19:30 Roaldi nädal (57) *

Kuniks Tallinnast Helsingisse mööda tunnelit ei saa, valitseb Soome vahel laevaliiklus ja mereromantika. Roald Johannson teeb meeleoluka reportaaži reedestel reisilaevadel, mis veavad nii lõbujanuseid turiste kui väsinud tööinimesi - see on ühtaegu põnev, lustlik ja ka pöörane maailm.

20:30 Koera elu mõte (Dog's Purpose) FILM

Südamlik perefilm. Ühe pühendunud koera südamlik ja üllatav lugu… koera vaatenurgast, kes leiab oma eksistentsi mõtte inimeste eludes, keda ta naerma ja armastama õpetab. Koerad on väga erinevatest tõugudest, suuremad ja väiksemad. Nad on kõige truumad ja ustavamad sõbrad, kes saadavad iga päev oma pererahvast teele ja ootavad koju tagasi. Nad mõtlevad kogu aeg oma peremehest, tõsi küll, vahel ka peekonist....

22:30 Minu kodu on parim (196)

Glamuurpaar naaseb oma uude koju ja annab meeskondadele hinded. Kes on esimene väljalangeja?

23:35 Poissmees

Sarmikas Arie Luyendyk on tagasi! Televaatajad mäletavad teda ehk "Vallalise kaunitari" 8. hooajast. Meenutame Arie teekonda armastuse leidmiseks vallalise kaunitari Emily Maynardiga. Arie oli hullupööra armunud, aga ta süda sai murtud. Ta arutab oma isaga, kas julgeb veelkord seda teekonda ette võtta. Kohtume ka saates teineteist leidnud paaridega ja vaatame, kuidas neil läheb.

00:30 Suvereporter *
01:25 Kardashianid (14/14) *

Khloe uurib võimalust ise Kimi lapse surrogaatemaks hakata, kuid saab shokeerivaid uudiseid oma viljakuse kohta. Õed julgustavad Kourtneyd flirtima. Rob ähvardab oma 30. sünnipäeva tähistamiselt puududa.

02:10 Postimees.ee
05:35 Hingesugulased (471)

Mäng katkestatakse, treeneri salanõu õnnestub. Santoshil ja Zakiril on plaan, kuidas Sandhya enesekindlus taastada.

06:35 Suvereporter+ *
07:05 Punane sekund (11) *

Kas rehvid on ohtlikus liiklusolukorras elupäästjaks või altvedajaks, sõltub nende seisukorrast. On inimlik loota, et midagi halba ei juhtu, kuid siin tuleb mängu halastamatu füüsika. “Punane sekund” aitab rehvid üle vaadata.


07:35 Jälg (16) *

Hooaja viimases saates läheme väga väikeste osakeste maailma, et näha, kuidas on põlevkivi seotud juuste värvimisega ja mis peitub uhke mõiste “peenkeemia” taga. Keskkonnasäästu jälgedesse jõuame siis, kui jutuks tuleb laevade ümber ehitamine keskkonnasõbralikumate kütteviiside peale. Seda, kuidas taastuvatest allikatest energiat üldse kätte saada, on aga hea mõista siis, kui näeme, kuidas töötab tuulegeneraator.


08:05 Kelgukoerad *

Kelgu meeskonnas on toimunud nii mõnedki muudatused. Kõsta ellu ilmub ootamatult keegi, kes kindlasti oodatud polnud.

09:05 Brooklyni jaoskond (67/90) *

Holt, Jake ja Rosa kavandavad FBI peamajja tungimist, et seal vajalikke dokukmente otsida. Selgub, et koputaja, keda nad otsivad, on haiglas suremas. Holti endisel partneril on olukorras oma roll.

09:35 Brooklyni jaoskond (68/90) *

Reeturist FBI agent Bob Annderson on koputaja mõrvanud ja Holti haigla katusel pantvangi võtnud. Terve jaoskond alustab operatsiooni, et Anndersonilt kadunud toimikud tagasi saada ja maffiaboss paljastada. Maffiaboss ise pääseb aga plehku ning ähvardab Holti ja Jake'i tappa.

10:00 Karvased motomehed: lohutavad ampsud (1/15) *

Karvased motomehed keskenduvad uuel hooajal kodustele toitudele, et tõsta aukohale road, mida me kõik sööme, kuid mis kipuvad sellegipoolest suurema tähelepanuta jääma. Esimeses osas võetakse luubi alla õhtusöögid, mis pärast pikka tööpäeva keha ja vaimu turgutavad.

11:00 Hannibal (2/13) *

Uurija Graham otsib sarimõrvarit, kes tapab oma ohvreid, et neist väetist valmistada. Juurdlus kulgeb aga vaevaliselt ja Grahamile tundub, et kahtlusalune on temast kogu aeg sammukese ees. Dr Lecter otsustab hakata ravima tudengeid tapnud sarimõrvari Garret Jacob Hobbsi tütart Abigaili. Sari ei sobi alaealistele.

12:00 Komissar Rex

Marinella väikelinnas tapetakse tshelloõpetaja Elisa Donati. Tema sõbranna Gisela pole keegi muu kui komissar Fabbri ema, kes nõuab, et tema poeg leiaks Elisa mõrvari. Esialgu langeb kahtlus Elisa koju tunginud murdvargale ja koeravihkajast naabrile. Lõpuks aga selgub, et Elisa Donati surma põhjust tuleb otsida tema eraelust.

13:00 Merevaade Matverega (1/12)

Saatejuht Marko Matvere teeb kaasa varahommikuse tindipüügi Raio Piirojaga, kellega aetakse kalamehejuttu otse Pärnu lahe mõrdadel. Pärnu sadamas ootab mehi palju värske kala huvilisi, kes on tulnud avatud kalasadamate päevale. Reporter Kaidor Kahar läheb põnevale merepääste õppusele. Saarlased on ikka olnud kõvad laevaehitajad, katsume sellele väitele kinnitust leida Baltic Workboatsi tehases.

13:35 Elamusi täis Eesti (13) *

Saatejuht Jaanus Koort hakkab taas mööda armsat Eestimaad seiklema ja elamusi otsima külastades oma suvesaatega kõiki neid põnevaid, harivaid, ilusaid, seikluslikke ja adrenaliini pakkuvaid kohti ning ettevõtmisi, mida peaksid nägema ja kogema kõik eestimaalased. Avastamisrõõmu jagub nii suurtele kui väikestele. Juba esimeses saates viivad seiklusrännakud Jaanuse tema lapse- ja koolipõlvelinna Viljandisse ja ajaloolisse Rakvere linnusesse. Korraks vahetatakse kindel jalgealune ka vesisema vastu ning ees ootab aerusufi elamus. Need on vaid mõned näited esimesest "Elamusi täis Eesti" saatest. Suve jooksul käiakse koos kaameraga läbi pea kõik maakonnad! Elamused ei püsi varjus, need tungivad esile! Jaanus püüab need kinni ja proovib omal nahal ära ning tutvustab ka televaatajatele!

14:30 Krimi *

Politseisaade.

15:00 Tokyo OM stardiloendus (44/60) *

Käime külas Briti aerutamiskuulsusel Moe Sbihil, uurime ROKi suuniseid poodiumil esitatavate protestiaktsioonide suhtes ning tutvume graatsilise kaugushüppega.

15:30 Tokyo OM stardiloendus (45/60) *

Räägime Hiina ujuja Sun Yangi dopingukahtlustuste uurimisest, vaatame olümpiatõrviku süütamist ja elame kaasa poksi kvalifikatsiooniturniirile Aafrikas.

16:00 Knight Rider

RC3 lapsepõlvesõber Josh langeb peksmise ohvriks ja ta hakkab koos Michaeliga asja uurima. Peagi selgub, et Josh on pinnuks silmas kinnisvaramagnaadile, kes kavandab tema kodukandis suuremahulist kinnisvaraarendust, mis selle paiga aga täielikult hävitaks.

17:00 Karvased motomehed: lohutavad ampsud (2/15)

See, et toit on kodune, ei tähenda, et see ei võiks vürtsikas olla. Karvased motomehed ammutavad seekord inspiratiooni Kariibi köögist ning valmistavad mitu särtsakat rooga, mis ei tohiks ühelegi kodukokale üle jõu käia.

18:00 Kelgukoerad

Kõstal ja Postil tuleb lahendada juhtum, kus keset päeva kaob oma kodust jäljetult noor naine. Koduperenaise elus ei anna miski põhjust kahtlustada inimröövi või mõrva, ometigi on naine jäljetult kadunud…

19:00 Brooklyni jaoskond (69/90)

Kuus kuud pärast surmaähvardust elavad Jake ja Holt endiselt Floridas tunnistajate kaitse programmi raames. Holt saab hästi hakkama, kuid Jake igatseb koju New Yorki. Jake üritab salaja kuritegusid lahendada, kuid Holt saab talle jälile.

19:30 Brooklyni jaoskond (70/90)

Jake ja Holt vahistatakse pärast arusaamatust kohaliku šerifiga. Figgis näeb ka nende levima hakanud videot ja võtab kinni Karen Haasi. Jake ja Holt põgenevad vanglast ja helistavad abi saamiseks 99ndasse.

20:00 Punane sekund (12)

Mis juhtub, kui tiheda liiklusega maanteel saavad kokku lumesahk ja rekkad? Mis juhtub, kui sõita talvisel teel samamoodi nagu suvel? Eesti talveilm on heitlik - on õige aeg meelde tuletada, kuidas muutuvates oludes ohutult liigelda.

20:30 Galileo (401)

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

21:30 Kaks kanget Ameerikas (2/13) *

Teet ja Kristjan tutvuvad Ameerika hotellide eripäradega. Nad jõuavad kõigi filmifanaatikute unistuste sihtkohta, Warner Brothersi filmistuudiosse, mille hiigelsuur territoorium mahutab ligi pool miljonit rekvisiiti alates NY tänavatest kuni Harry Potteri rääkiva mütsini. Ja sõidavad seejärel Beverly Hillsi kõige kuulsamale tänavale, mille luksusbutiikides käivad poodlemas selle maailma rikkad ja ilusad. Tagasi Hollywood Boulevardil, satuvad nad otse punase vaiba üritusele, mida ümbritseb suur salapära.

22:30 Baarikubjas (24)

Jon Taffer satub endalegi ootamatult abielunõustaja rolli, kui ta üritab aidata sulgemisohus baari, mille abielupaarist omanikud on põhjalikult tülli pööranud. Jon mõistab kiiresti, et baari päästmiseks tuleb päästa ka omanike abielu.

23:25 Knight Rider *

RC3 lapsepõlvesõber Josh langeb peksmise ohvriks ja ta hakkab koos Michaeliga asja uurima. Peagi selgub, et Josh on pinnuks silmas kinnisvaramagnaadile, kes kavandab tema kodukandis suuremahulist kinnisvaraarendust, mis selle paiga aga täielikult hävitaks.

00:25 Õhtu parimad palad (22) *

Särava supertiimi nädala parimad lood!

01:20 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Marinella väikelinnas tapetakse tshelloõpetaja Elisa Donati. Tema sõbranna Gisela pole keegi muu kui komissar Fabbri ema, kes nõuab, et tema poeg leiaks Elisa mõrvari. Esialgu langeb kahtlus Elisa koju tunginud murdvargale ja koeravihkajast naabrile. Lõpuks aga selgub, et Elisa Donati surma põhjust tuleb otsida tema eraelust.