Kurvikad modellid näitavad oma võlusid

25.03.2020 17:57
 

Kurvikad modellid orig Curvy Girls on the Catwalk

 

Kaheosaline dokumentaalsari võtab vaatluse alla Londoni modelliagentuuri Milk, kus parasjagu on käimas uue reklaamnäo otsingud.

Londoni modelliagentuur Milk on üks Ühendkuningriigi edumeelsemaid pluss-suuruses modellidega tegelev agentuur. Dokumentaalsari viib meid moetööstuse ja modellimaailma kulisside taha, kus parasjagu on käimas jaht uuele säravale reklaamnäole.

Tüdrukud, kes Milk´is tööd leiavad on rõõmsameelsed ja saavad oma kehadega suurepäraselt läbi. Kandes küll rõivasuuruseid XL ja XXL, on nad oma lopsakate vormide üle enam kui uhked. Neid ei heiduta tavapäraste iluideaalidega võrdlemine ja laiatarbe moetööstusele vastuvoolu ujumine. Kurvikad modellid oskavad oma kehavõlud mängu panna kõige paremal moel.

Heatahtlik ja elurõõmus dokumentaalsari tõestab, et naised saavad oma kehade üle uhkust tunda mis iganes suurusnumbreid kandes. Kõik on kinni vaid meie peades.

Nad on kogukad, nad on ilusad ja neile makstakse selle eest ka väärilist palka. Head naist peabki olema palju!

 

Kaheosaline dokumentaalsari “Kurvikad modellid” on Kanal 11s kahel järjestikusel teisipäeval (31.03 ja 07.04), kell 21:30

Galerii:

Soovitame vaadata: