Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 12.08.2020

06:00 Eesti kõige-kõige *

Seekordses rekordisaates testime Eesti kõige kallimaid kõlareid, naudime luksuslikku elamist Eesti kõige kallimas hotellisviidis ja kohtume Eesti kõige kummalisema suusalenduriga.

06:25 Kogujad *

Hooaega lõpetavas erisaates selgitame välja Eesti kõige erilisema ja vingema kollektsiooni. Samuti toome vaatajateni kogujate TOP 10 edetabeli.

06:50 Kass Oggy ja kurjad prussakad

Joonissari

07:00 Robotpoiss (64)

Animasari

07:15 Sonic Boom (40)
07:30 Tere tulemast Wayne'i (13)

Animasari

07:55 Cam ja Leon (103)
08:00 Suvereporter *
09:00 Õhtu parimad palad (45)

Särava supertiimi nädala parimad lood!

10:00 Sõbrad (49) *

Ross tunnistab Rachelile, et tema fantaasiates liigub teatav "Tähesõdade" tegelane. Chandler elab koos Janice'iga ja tahab, et Joey naisega sõbraks saaks.

10:30 Dr House (177)

Ravides narkomaani peab House vaatama otsa oma elule, tulevikule ja isiklikele deemonitele.

11:30 Eesti kõige-kõige

Lõbus ja silmaringi avardav saade otsib Eesti kõige-kõigemaid asju ja inimesi. Olgu siis tegemist kõige suurema, väiksema, pikema, kallima, targema, raskema või mistahes muu parameetri poolest rekordihõngulise nähtusega, saatejuht Eero Reinu kullipilgu eest ei miski varjule!

12:00 Elamusi täis Eesti (1)

Saatejuht Jaanus Koort toob televaatajateni kõik selle huvitava ja põneva, mida Eestist teada, näha ja proovida. Ammuta ideid teleekraanilt ja teosta neid koos pere ning sõpradega. Pole tähtis, kas sajab vihma või paistab ere päike. Suvi on nautimiseks!

12:30 Ellujääja *

Ellujääja on südamlik ja kaasahaarav saatesari, kus kõige lootusetumatest olukordadest välja tulnud Eesti inimesed jutustavad otse vaatajale silma vaadates ära oma pääsemise loo. Teise hooaja avasaate peategelased on isa ja poeg, Vallo ja Martin, kes on kahepeale välja tulnud kolmest traagilisest õnnetusest. See on lugu uskumatult südamlikust kaasaelamisest oma lähedastele ja üksteise toetamisest. Saatejuht on Eve Kallaste.

13:00 Radari reliikviad (10) *

Kuidas sündis Eesti ärieliit ja millega nad pidid 90ndate alguses Ameerikasse pääsenuna silmitsi seisma? Milline elu ootab inimest, kes torusiili joomise tagajärjel püsib elus vaid tänu kehasse paigaldatud torudele ja juhtmetele? Veel näeme näitleja Luule Komissarovit uues, diskori ametis.

14:00 Pilvede all (252)

Kertu ja Andres otsustavad anda endile uue võimaluse, kuid Erik saab sellest teada. Sirje palub Innal ja Albertil saladust hoida, eriti Urmase abikaasa eest. Mari tahab Siimu perekonna kohta enamat teada. Indrek vallandab Riina, kuid otsusel on rängad tagajärjed...

15:00 Tüdruk nimega Elif (973)

Elif, Melek ja Asli otsivad endale ikka veel uut elamist. Elif üritab neid panna kõik halbu asjaolusid unustama. Proua Macide läheb Meleki poole, et uurida, milles on asi. Safakiga on lood kurvad.

16:00 Vana silla saladus (294)

Soledad pakub Olmole abi. Raimundol õnnestub plekki lähemalt uurida. Zamalloa suudleb Pepat.

17:00 Hingesugulased (554)

Suraj tunnistab Mohiti mõrva üles. Sandhya teab, et ta valetab. Lalima läheb peitu.

18:00 Kodutunne

Helena on ühe väga keerulise ja traagilise saatusega naine, kes kasvatab üksi oma 5-aastast tütart. Kõik tema õed on kasvanud erinevates lastekodudes ja teineteise leidmine on olnud üks suur ime. Kuid kõik see on jätnud Helena ellu oma jälje. Ta püüab hakkama saada, käib tööl, on abivalmis ja hea ema oma tütrele. Ta kodu on puhas, hoolimata sellest, et korteris pole vett, wc, kanalisatsiooni, pesemisvõimalusi ja elektrijuhtmed on eluohtlikud. Just selles osas tahaksime üheskoos abikäe ulatada.

19:00 Otse! Suvereporter
20:00 Lustlik Eestimaa (4/6)

Seekord läheb Katrin Lust Valgamaad avastama! Vaatame, mis koht on Puka ja käime Valga ööklubis Jess, mille tagaaias asub riigi piiripost.

20:30 Malluka suvi (10/12)

Seekord plaanib Malluka pere põliste tallinlastena veeta puhkepäeva Kadriorus. Lustitakse lõbustuspargis ja seejärel viiakse pisipõnnid Pirita jõele paadiga sõitma. Kas keegi otsustab end ka kuumal suvepäeval vettehüpetega jahutada? Selle pöörase pere puhul ei tea kunagi ette, mis päev veel tuua võib.

21:00 Sõbrad (50)

Ross püüab sõbrad muuseumi tähtsale tuluõhtule viia, aga mitmesugused juhtumid takistavad neil selleks riietuda.

21:30 Doktor Murphy (51/56)

Hoolimata kõigi teiste kahtlustest usub Shaun, et Carlyl pole midagi tema ja Lea sõpruse vastu. Tiim ravib poissi, kes on sündinud ilma täielikult väljaarenenud trahheata ja ei suuda rääkida ning kes võib olla sobiv kandidaat eksperimentaalseks protseduuriks.

22:30 Emma Fieldingi müsteeriumid: Kurjusest möödas (Emma Fielding Mysteries: Past Malice) FILM

Vana kolleeg Adelle Fisher kutsub Emma Fieldingu appi konsultatsioonile uuele väljakaevamisprojektile. Adelle ei usalda praegu töötajaid arheolooge ja tahab, et Emma jälgiks professor Thomas Websterit. Emma avastab, et mitmeid väärisesemeid on kadunud ning kutsub asja uurima appi oma vana sõbra FBI agendi Jim Conneri.

00:20 Lõbutüdruk Bruna (19)

Bruna pidutseb koos endiste koolikaaslastega ja avastab, et suurt midagi pole aastatega muutunud. Daiane üritab usumeest voodisse meelitada. Michele otsustab Georgette’i säästmiseks nende ühisest kodust välja kolida.

01:15 NCIS Los Angeles (110)

Kahe eraturvafirma töötaja mõrv juhatab rakkerühma vandenõuni, mille peatamiseks on vaja kõigi agentide abi. Ent analüütik Nelli kogenematus ähvardab lisaks juurdlusele ka tema enda elu ohtu seada.

02:00 Doktor Murphy (51/56) *

Hoolimata kõigi teiste kahtlustest usub Shaun, et Carlyl pole midagi tema ja Lea sõpruse vastu. Tiim ravib poissi, kes on sündinud ilma täielikult väljaarenenud trahheata ja ei suuda rääkida ning kes võib olla sobiv kandidaat eksperimentaalseks protseduuriks.

02:45 Suvereporter *

03:35 ÖÖ TV

05:10 Dr House (177) *

Ravides narkomaani peab House vaatama otsa oma elule, tulevikule ja isiklikele deemonitele.

06:20 Hingesugulased (510)

Sandhya riided on kodust kadunud. Meena ja Mohiti plaan ei õnnestu, sest Suraj usaldab Lalimat.

07:10 Terane detektiiv Candice Renoir (43) *

Mõrvatakse ratsaspordikeskuse omanik. Kas mõrvar on tema skisofreenikust tütar, kes leitakse verisena või hoopis tema vanem tütar, kes on pidanud end alati õe pärast ohverdama? Candice`i psühholoogiks osutub karvane saba ja kapjadega olend.

08:15 Vana silla saladus (942) *

Ines räägib don Anselmole tõtt. Francisca nõuab Mauriciolt truudust. Regalado naaseb Vanasilla külla.

09:10 Taeva pisarad (115/115)

Viimane osa! Özlem läheb Nilgüni juurde. Arzu ja Kaya astuvad Cihanile vastu. Cihan tahab, et Cennet Kaya ära tapaks. Asjad lähevad väga käest ära ja kaks inimest saavad surma. Cennet ja Selim abielluvad. Melisa organiseerib nende pulma. Özlem sünnitab. Melisal tekib uus silmarõõm.

10:40 Elamusi täis Eesti (17) *

Milliseid elamusi otsivad suvisest Eestist muusikud? Saatejuht Jaanus Koort paneb proovile laulja Grete Paia! Elutruu virtuaalreaalsus võtab mõlemal jalad värisema ja hääle kiljuma. Kuid elamusi otsitakse ka metsast ja säriseva panni tagant. Televaatajate tungival soovil külastatakse kõigele lisaks piirilinna Narvat, kus seni oli veel käimata. Kuid kohti ja elamusi on saates teisigi! Suvi on elamuste nautimiseks!

11:40 Top Shop
11:55 Kardashianid (3/16)

Kris kardab, et rase Khloe seab liigse tervislikkusega oma beebi ohtu. Scotti Miami reis võtab metsiku pöörde. Kimi morbiidne huvi ajendab teda surnute meikimist õppima.

12:55 Betty New Yorgis (118/123)

Joaquín kutsub Betty endaga hotelli kaasa. Maria Lucia näeb videot, mille Ricardo oma parimale sõbrale saatis. Joaquín avab oma firma kontori. Julia nõuab Armandolt selgitusi.

13:55 Salasöödikud (4/6) *

Britte vaevab paksuse epideemia, aga paljud inimesed ei mõista, miks kaal aina kasvab. Seda seetõttu, et nad tegelikult ei mõtle, mida endale suhu panevad. Oleme kõik salasöödikud. Selles saates võtame salasöödikud tähelepaneliku vaatluse alla – paigaldame neile kodudesse kaamerad ja jälitame neid kogu päeva – ja teeme lõplikult selgeks, miks kaal kasvab. Sel korral on meid appi kutsunud perekond Meakin, kelle ehmatas kaalule mõtlema isa hiljutine südamerabandus.

14:55 Saleduse saladused (5/5) *

Selles osas tahavad kiirustajad Laura ja Gellner saleneda spaapäevaks, kujumuutjad õed Aishia ja Karlette valmistuvad eesseisvaks sünnipäevapeoks ning elumuutjad Adain ja Gerry tahavad olla parimas vormis mullivannipeol. Xand tutvub koduste treeningvahenditega, mis peaks meid sportima motiveerima ja Helen uurib lõhna ja maitse vahelisi seoseid.

15:55 Naabriplika (119)

Toimekad Esna küla elanikud ja loomad on taas ärevil. Nimelt otsib Eesti uus õudusmängufilm “Teisik” oma meeskonda kaht harrastusnäitlejat, kes oleks identselt sarnased. Insener ja Sookrates arvavad, et nemad on just sobivad, sest nende elu- ja joomakogemus on identne. Krista ja Krista ema aga arvavad, et just nende väline ilu ja sarm ei erine karvavõrdki. Kirikuõpetaja ja Mihhailova teavad, kuidas viimane eurosent enda kukrusse saada, sest filmimaailmas liigub ju miljonites raha.

16:55 Terane detektiiv Candice Renoir (44)

Candice`i meeskonnale helistatakse moodsast hästi turvatud villast, mille omanikku on tulistatud elektrišokipüstolist. Sündmuspaigale jõudes kohtab Candice üllatuslikult endist politseinikku, kes töötab nüüd turvafirmas. Antoine ja Jennifer saavad lapse. Candice läheneb taas endisele naabrile Herve`le.

18:00 Vana silla saladus (943)

Ines otsustab Vanasillast põgeneda. Külarahvas tunnistab Aurora kasuks. Mauricio pärib Bosco mineviku kohta.

19:00 Saladused

Traagiline lugu 26-aastasest Kirsist, kes saab ühel päeval teada, et tal pole lootust enam lapsi saada ja selle põhjuseks on lapseeas läbielatud sünnitus. Tookord lapsendamisele antud tütre kohta ei tea naine midagi, enne kui 13-aastane Piia ta ise üles otsib.

19:30 Postimehe dokk: Robert *

Miks ja kuidas läheb üks pealtnäha tavaline Eesti noormees üksinda Süüriasse ISISe vastu sõdima? Robert rääkis Postimehele, kuidas ta seal isehakanud kurdide sõdimisüksusega liitus, esimest korda hing kinni ISISe sõdureid tulistas, oma kaaslaste surma pealt nägi ja ISISe kuulirahe sees elu eest põgenes. Kuid surm koputas ta uksele hoopis hiljem. Maailma kõige ohtlikumast kohast ime kombel eluga naasnud Robert sattus pussitamise ohvriks uskumatu juhuse tahtel oma kodulinnas Tartus.

20:00 Radari Reliikviad *

Seekord proovib Robert Kõrvits omal nahal alternatiivmeditsiini ning teeb läbi konna mürgiteraapia. Veel uurime, kuidas tõstab Eestis pead Korea pop kultuur.

20:30 Pruutneitsid (Bridesmaids) FILM

Hittkomöödia Annie’st, kelle elu võtab hullumeelse pöörde kui ta nõustub oma sõbranna pruutneitsiks hakkama. Lilliani tee abieluranda on nimelt palistatud metsikute seiklustega, mille eest kannavad hoolt tema sõbrad – üks värvikam kui teine. Muuhulgas ootavad neid ees pöörased kleidiproovid, ohjeldamatu tüdrukute õhtu ja katsumused salmonelloosist kubisevas nurgarestoranis... Film ei sobi alaealistele.

23:00 Vallaline kaunitar (34/49)

Becca on koos kahe viimase mehe, Blake’i ja Garrettiga, stuudios. Nad räägivad, kuidas selle tulemuseni jõuti ja meenutavad südantlõhestavaid otsuseid, mis nende elu alatiseks muutsid.

00:40 Suvereporter *
01:35 Kardashianid (3/16) *

Kris kardab, et rase Khloe seab liigse tervislikkusega oma beebi ohtu. Scotti Miami reis võtab metsiku pöörde. Kimi morbiidne huvi ajendab teda surnute meikimist õppima.

02:25 Punapaela selts (18)

Benito meenutab kõike olnut. Lleo annab lubaduse. Benito seisund halveneb.


03:10 Postimees.ee

05:35 Hingesugulased (511)

Kõik sunnivad Lalimat majast lahkuma. Ta tunnistab endale, et armastab Surajd ja on otsustanud teda aidata.

06:39 Suvereporter *
07:30 Merevaade Matverega (22) *

Seekord sulandub saatejuht Marko Matvere Tallinn-Helsingi laevaliini töötajate hulka. Teeme avastusretke ajaloohõngulises Koplis, kuhu tõid elu 20. sajandi alguses kerkinud võimsad laevaehitustehased. Veel teeme tutvust tõelise mere-ekstreemi lohesurfiga.

08:00 Kelgukoerad *

Laura üllatab taas. Posti tabab ränk pettumus. Uurijad saadetakse Saaremaale, kus nende tööks on lahendada esmapilgul absurdsena tunduv lugu.

09:00 Ühikarotid (11) *

Staff on narkodiileri pantvangis, kes sunnib teda inimest tapma. Kogu jama alguseks saanud narkokott on aga leitud, see tuleb ainult ahne ja türanliku komandandi käest kätte saada. Andri, Neeme ja Tibu otsustavad Staffi aidata, et sõber saaks orjusest vabaks. Lõbus möll leiab aset kehalise kasvatuse tunnis, kus kuulus korvpallur õpetab noortele lõdvestumist. Ühikas seni sõnatult liikunud emopoiss laob kaardid lauale. Ülestunnistusi tuleb teisigi.

10:00 Kärakavennad (2/14) *

Tim ja Tickle avavad oma uue viinaköögi ja kõik näib minevat kui lepase reega. Siis aga sekkub meeste tegevusse kohalik politsei, keda uued auahned puskarivennad sugugi ei rõõmusta.

11:00 Baarikubjas (32) *

Jon Taffer hakkab maid jagama vastutustundetu baarpidajaga, kel on juba aastaid kombeks kallid alkoholipudelid ise tühjaks juua ja need siis odavama alkoholiga täita. Joni poolt sisse seatud joomiskeeld tekitab meeste vahel palju paksu verd.

12:00 Komissar Rex

Lorenzo Fabbri kohal asub tööle komissar Davide Rivera. Ta osutub kohe oma eelkäija vääriliseks nii tuntud juristi naise mõrvaloo lahendaja kui ka Rexi peremehena.

13:00 Merevaade Matverega (23)

Saatejuht Marko Matvere proovib veespordiala, mida ta enam kui kolmkümmend aastat kordagi harrastanud ei ole. Reporter Kaidor Kahar teeb Eesti Maaülikoolis tutvust vesiviljelusega. Jätkame retke läbi ajaloolise Kopli, muuhulgas saame teada, milline park sai rahvasuus nimeks „Ela või sure” ja miks seda kohta just nii kutsuti.

13:30 Kogujad *

Algab lõbus saatesari Eesti kõige põnevamatest kollektsioonidest ja ägedamatest kogujatest. Valik on uskumatult kirju, sest kogutakse tõepoolest kõike - haruldastest markidest kuni tankideni välja. Avasaates vaatame üle tohutu sangamakkide kollektsiooni ja uudistame vägevat mootorrataste kogu. Lisaks astume sisse maasikakööki, kus eranditult kogu sisustus on maasikatega kaunistatud ning uurime vinget salvrättide kollektsiooni.

14:05 Väga näljased mängud * (The Starving Games) FILM

Häbitu komöödia! Filmis parodeeritakse viimaste aastate kõige populaarsemaid menufilme. Vaatajad saavad näha oma lemmikuid filmidest "Tasujad", "Harry Potter", "Näljamängud", "Palgasõdurid" ja "Avatar", kuid seda täiesti uues võtmes. Ilmselt on paljudel on mingi hetk tekkinud soov Lõuna-Korea räppar PSY vaikima panna, kuid kes teeks seda paremini kui hambuni relvastatud Sylvester Stallone? Film ei sobi alaealistele.

15:48 Eetriapsud 2019
16:05 MacGyver 2.0 (11/21)

Riley't süüdistatakse NSA serveritest salainfo varastamises ning noor häkker kaob jäljetult. MacGyver ja Wilt proovivad oma sõbra süütust tõestada, kuid avastavad enda suureks üllatuseks, et süüdistustel võib siiski tõepõhi all olla.

17:00 Kärakavennad (3/14)

Timi ja Tickle'i esimene partii kipub tehniliste rikete tõttu aia taha minema ja mehed pöörduvad legendaarse puskariajaja Popcorn Suttoni poole, et too nad hädast välja aitaks.

18:00 Kelgukoerad

Kelk saabub Saaremaale. Kõsta ja Post tegelevad müstiliste kadumislugudega, neile abiks olla üritav Mart aga kohtab enda jaoks saatuslikku naist.

19:00 Ühikarotid (12)

Kooliaasta on läbi. Enne veel kui ühikarotid pudenevad tagasi maale, küladesse ja alevitesse, on tarvis maha pidada viimane pidu. Niisiis korraldavad poisid segaduse, mille sarnast ei mäleta ei selle päevinäinud ühiselamu seinad ega ka kõike näinud ühikamutt.

20:00 Kuldvillak (209)

Kuldvillak kutsub üles kodudes saadet kaasa mängima, et peresisestes võistlustes selguks kõige laiemate teadmistega pereliige. Saatesse saab registreeruda aastaringselt aadressil kuldvillak@kanal2.ee.

20:35 Parem hilja kui mitte kunagi (4/8)

Hallipäised reisisellid lõpetavad oma pöörase Aasia-tuuri Tais, kus Terry tähistab oma 67. sünnipäeva elu esimese tätoveeringuga, William ja Henry "naudivad" piinarikast massaažhi ning George omandab taipoksi põhitõed. Reisile pannakse liigutav punkt orvuks jäänud elevantide varjupaigas.

21:35 Loodusesõdalased (13/18)

Pete'i meeskond suundub Indoneesia Leuseri Rahvusparki, et jõuda jälile salaküttidele, kes jahivad sarve pärast väljasuremisohus olevaid Sumatra ninasarvikuid.

22:30 Hannibal (12/13)

Dr Sutcliffe'i tapja nägu näinud Georgia Madchen tapetakse haiglas ning raevunud Will koostab näiliselt absurdse teooria teisi sarimõrvareid imiteerivast sarimõrvarist. Willi käitumisest häiritud Crawford teeb avastuse, mis seob Abigail Hobbsi tema isa ohvritega.

23:30 MacGyver 2.0 (11/21) *

Riley't süüdistatakse NSA serveritest salainfo varastamises ning noor häkker kaob jäljetult. MacGyver ja Wilt proovivad oma sõbra süütust tõestada, kuid avastavad enda suureks üllatuseks, et süüdistustel võib siiski tõepõhi all olla.

00:25 Õhtu parimad palad (45) *

Särava supertiimi nädala parimad lood!

01:25 Lõks (13)

Lebedev ja Mirnõi kahekesi ühte linna elama ei mahu. Kamaz tulistab segaduses Lebedevi autot. Vana Stepanõtš otsustab saata Kamazi eest ära maakohta, kus end varjab endine Paruni armuke Katerina. Stepanõtš lavastab Kamaz ja Katerina surma. Stahhov jätkab Slavini töötlemist ja tutvustab teda Lenaga. Slavin armub Lenasse, kuid see suhe nõuab raha ja Stahhov jääb üha kindlamini Slavinile konksu otsa. Sari ei sobi alaealistele.


02:15 Postimees.ee

05:55 Komissar Rex *

Lorenzo Fabbri kohal asub tööle komissar Davide Rivera. Ta osutub kohe oma eelkäija vääriliseks nii tuntud juristi naise mõrvaloo lahendaja kui ka Rexi peremehena.