Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 01.02.2020

06:10 Lena Lorenz: Eluunistus (Lena Lorenz: Lebenstraum) FILM

Anja saab viimaks oma unistuse ellu viia ja mägedes rattaretki korraldama asuda. Ootamatult selgub, et ta on lapseootel. Seda olukorras, kus ta on peaaegu 50-aastane ja kolme täiskasvanud lapse ema. Lenal ja Quirinil seevastu on asjad laabuma hakanud. Kui Quirin naise esimest korda enda vanemate juurde soovib viia, lööb aga Lena araks.

08:00 Top Shop
08:15 Kass Oggy ja kurjad prussakad (197)

Animasari

08:25 Sherazade seiklused (3)
08:50 Saabastega Kassi tegelikud seiklused (La veritable histoire du Chat Botte) FILM

Eestikeelne joonisfilm! Noor mölder saab päranduseks kassi. Aga see pole tavaline hiirekuningas, vaid kass, kes mõistab inimkeelt ja kannab kübarat ning saapaid. Kui möldripoiss armub imekaunisse printsessi, siis peab kaval kass nurjama vaenlaste salaplaani, kes soovivad kuninglikud pulmad ära rikkuda.

10:24 Kass Oggy ja kurjad prussakad
10:40 Hooaeg (183)

Ilu- ja elustiilisaade teeb oma veebruarikuu esimeses saates tutvust eriti hea ja maitsva toiduga. Uudistame kauneid ja loomingulisi ehteid ning vaatame vitamiinide imemaailma. Samuti räägime põhjalikumalt une kvaliteedi olulisusest ning jätkame üldisemalt tervise teemal.

11:30 Lemmikute lemmik

Resistentus antibiootikumidele on sama suur probleem nii veterinaarias kui humaanmeditsiinis. Uurime, kuidas selle vastu veterinaarias võideldakse. Teeme selgeks, mis vahe on "premium" ja "super premium" toitudel, tutvume ohtlikuks peetavate koeratõugude aretusega. Loomulikult otsime kodu ka armsale varjupaiga asukale.

12:00 Rooli võim (185)

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:30 Eestlased Tokyos (1/5) *

Uue hoogsa ja silmiavava reisisaate avaosas saame lähemalt tuttavaks tõusva päikese maal kanda kinnitanud eestlastega ja sukeldume Jaapani elu tuiksoonde ehk metroosse, mis on hoopis teistsugusem kui ette kujutada suudame. Teejuhiks tänavuses olümpialinnas on slackliner ja köielkõndija Jaan Roose ning saatejuht Sander Valge.

13:00 Viimane Vegas * (Last Vegas) FILM

Möllukomöödia. Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) ja Sam (Kevin Kline) on olnud parimad sõbrad juba lapsepõlvest peale. Kui Billy - grupi ainuke poissmees - lõpuks otsustab oma noorele tüdruksõbrale abieluettepaneku teha, võtavad sõbrad suuna Las Vegase poole, meenutamaks nooruse tipphetki. Kohale jõudes peavad nad aktsepteerima fakti, et aastakümned on muutnud Patulinna rohkem, kui see neile meeldiks…

15:09 Heeringas Veenuse õlal
15:40 Gurmeedetektiiv (Gourmet Detective) FILM

Tunnustatud kulinaariaeksperdi Henry Rossi hea sõbra tipprestoranis toimub jõhker mõrv, mida määratakse lahendama särtsakas politseiuurija Maggie Price. Kuna Henry tunneb end kokandusmaailmas koduselt, pakub ta Maggie'le abi, et kahekesi koos mõrva sooritaja ja motiiv välja selgitada.

17:30 Laula mu laulu (4/9) *

Seekordne väljakutse saab olema eriti põnev, sest esitamisele tulevad uusversioonid noorukese Getter Jaani kuumadest pophittidest. Kuidas tulevad sellega toime rokijumal Tanel Padar, diskokuninganna Marju Länik, hip-hopi guru Genka, punklegend Hardi Volmer ja muhedalt maalähedane Jaan Pehk?

18:30 Otse! Teledoktor Viktor Vassiljev (14)

Otsesaates vastab doktor Vassiljev televaatajate terviseprobleemidele. Stuudiosse saab oma murega nii helistada kui ka saata küsimusi sotsiaalmeedia vahendusel.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Looraks (Dr. Seuss' The Lorax) FILM

Eestikeelne hitt-joonisfilm 12-aastasest poisist, kes vajab oma unistuste tüdruku südame võitmiseks ühe väga eriskummalise tegelase abi. Looraks on nimelt tohutute vuntsidega pisike pahur olevus, kel on tegelikult hea süda ja kes võitleb selle eest, et maailm rumalate looduse hävitajate poolt lõplikult rikutud ei saaks. Tegelastele andsid hääle Peeter Oja, Liis Lemsalu, Vladislav Korzhets, Sergo Vares, Piret Kalda, Maria Klenskaja, Indrek Ojari, Ülle Kaljuste ja paljud teised.

21:30 Sue ja Mike (Management) FILM

Romantiline komöödia eduka ärinaise ja lihtsa motellitöötaja ootamatust armuloost. Jäine kaunitar Sue (Jennifer Aniston) ja romantiline unistaja Mike ei anna kaugeltki ideaalpaari mõõtu välja. Sellest hoolimata otsustab Mike naise südame vallutada, ehkki esialgu ei suuda ta ühtki toimivat võrgutusnippi leida... Film ei sobi alaealistele.

23:30 S.M.A.R.T. Chase (S.M.A.R.T. Chase) FILM

Märuli tele-esilinastus! Eriti hinnaliste saadetiste kullerteenuste pakkuja on pankroti äärel, sest tema saadetiste seast rööviti Van Goghi maal. Tal on vaid üks võimalus oma maine taastamiseks, mis ei pruugi õnnestuda...

01:30 Ameerika suvi (Ameerika suvi) FILM

Kodumaine komöödiafilm. Eesti noormees Martin läheb USAsse, lootes ukselt-uksele raamatuid müües ühe suvega rikkaks saada. Tema uueks "perekonnaks" saab hüsteeriline müügikunn Norris, hädavares Alan ja seiklushimuline lätlanna Anna. Neile lubati elu seiklust ja võimalust teenida palju raha - kuid kas kõik ikka on nii nagu paistab?

02:55 Töövari 2 * (Ride Along 2) FILM

Komöödia tele-esilinastus! Möllukomöödia järjeloos on eelmistest seiklustest möödas aasta. Pulmade lähenedes peab Ben (Kevin Hart) minema Miamisse ja seda koos oma peatselt õemehega Jamesiga (Ice Cube), et võtta vahele Atlantat varustav narkodiiler.

04:30 Reporter+ *
04:55 Rööparalli (4) *

Rallitajad peavad ära lahendama eelmise osa lõpus kätte saadud bucketlisti ja leidma endale ise ööbimise. Rööparalli osalejad lahendavad järgmisel hommikul järjekordse railmaili ja saavad teada mis on nende uus sihtkoht. Saatejuhid Inga ja Lauri annavad võistlejatele ülesande kehastuda müügimeesteks ja müüa maha 3 Eestiga seotud eset.

06:30 Sajandi valitsejanna (77)

Kösem püüab Sinan paša kinni, kuid Atike ei lase teda tappa. Marguerite saab teada, et Kösem lasi Faria ja Silahdari tappa. Sultan Murad vallutab Bagdadi ja tuleb tagasi Istanbuli. Atike hoiatab Yusufit, et too ei õhutaks ta ema ja venna vahel mingit vaenu.

08:30 Liikuma! (1) *

Uus meeleolukas tervise- ja spordiuudistesaade "Liikuma!" alustab! Saates toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks ja külastame põnevaid inimesi.

09:00 Üks eriline loomakliinik (68/20)

Täna saabub oma dobermanniga kliinikusse superstaar, Take That´i liige Mark Owen. Üks haige puusaga patsient sõidab kohale Noeli kodumaalt Iirimaalt. Kliinikust otsib abi ka border colliega koertetreener.

10:00 Hundid ja lambad (Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie / Sheep and Wolves) FILM

Eestikeelne animafilm! Kaugel muinasjutulisel maal elab pisikeses maalilises külas roheliste aasade ja rulluvate mägede vahel kari muretuid lambaid. Kuid nende idüllilisele ja stressivabale elule tuleb lõpp, kui lähedale jõekääru seab end sisse hundikari. Vanade kommete kohaselt teatab taanduv karja juht Magra, et tema tulevane järglane peab ameti välja teenima rivaalidest jagu saades. Filmis andsid tegelastele hääle eesti näitlejad: Juss Haasma hundipoiss Hallina, Getter Jaani hundipreili Biancana, Jaan Rekkor huntide karjajuht Magrana, Indrek Ojari Nartskõrvana, Tarvo Krall Kondikubuna, Kristi Aule Lüürana, Kristiine Truu Sarabina, Meeli Seerma Leana, Margus Jürisson Kekutisena, Sulev Võrno Ikena, Toomas Krall Mozina, jt.

11:26 Lustakad karud
12:05 Rööparalli (3) *

Rööparalli kolmandas osas hakkab pihta seiklus rongidega. Inga tiim suundub Prahasse ja Lauri tiim läheb Amsterdami. Maha peetakse tuline aardejaht ja võistlejatele antakse kätte esimene bucketlisti ülesanne. Võistlus kogub hoogu ja enam kellegile ei halastata.

13:05 Kardashianid (12/16)

Khloe saab vahetult enne sünnitust ootamatu uudise oma suhte kohta. Kim kardab, et Khloe sünnitus langeb tema keskkooli kokkutuleku päevale. Scott ja Kendall harrastavad koos ekstreemsporti.

14:05 Muutuste tuuled * (Cloudy With a Chance of Love) FILM

Romantiline komöödia. Nohikust meteoroloog näeb vaeva doktoritöö kallal. Ühel päeval saab andekas tudeng ootamatu pakkumise televisiooni ilmatüdrukuna üles astuda. Tõsisele akadeemikule on see tühisena näiv tööots paras dilemma ja väljakutse. Kui aga ilmatüdruku glamuurne stiilimuutus naisel oma kuiviku kesta seest välja aitab tulla, hakkavad juhtuma palju pöördelisemad sündmused. Ühel hetkel tuleb teha juba suuremaid otsuseid.

16:00 Meie kaunid kodud (1)

Tutvustame imeilusaid ja erilisi Eestimaa kodusid. Mis tunne on elada üle miljoni euro maksvas majas või hoopis veetorni või veskisse rajatud kodus? Viime televaatajad nii ülikallitesse villadesse kui ka mõnusa kiiksuga majapidamistesse. Teeme tutvust ka pööraste ja nutikate kodulahendustega. Saatejuht on Ele Adamson.

16:30 Utta Danella - Kui unistused lendaksid... (Utta Danella: Wenn Träume fliegen) FILM

Õed Sarah ja Juliane on alati lähedased olnud. Noorem õde Sarah kannatas lapsena raske haiguse käes ja on seega hellitatud ning harjunud kõike saama. Juliane on samas saavutanud kõik, mida on elus tahtnud. Peale armastuse. Kui külla saabub Philippi-nimeline mees, armub Sarah temasse, kuid Philippil on silmi vaid Juliane jaoks. Kui Juliane mõistab, et õde on armunud, on ta valmis omaenda õnne ohverdama.

18:30 Laula mu laulu (1/9)

Algab haaravalt humoorikas muusikasaade! Seitse armastatud eesti lauljat veedavad terve nädala ühe katuse all romantilises maamajas. Nende seas on nooremaid ja vanemaid, mehi ja naisi ning nad esindavad kõige erinevamaid muusikastiile. Igas saates on keegi neist selle päeva peremees või perenaine. See tähendab, et õhtusel meeleolukal koosviibimisel esitavad ülejäänud just tema kõige populaarsemaid hittlugusid. Seda tehes ei kopeeri nad aga mitte originaal-esitust, vaid laulavad neid laule just endale meelepärases võtmes. Tänu sellele kõlavad need kõigile teada-tuntud hittlood vägagi üllatavalt ja värskelt. Lisaks näeme selle sõbraliku seltskonna muidki vahvaid tegemisi, sest ühiselt veedetud nädala jooksul jõuavad nad üksteisega lähedalt tuttavaks saada ja nii mõndagi meeleolukat ette võtta.

19:30 Gordon Ramsay köögisaladused (6/20)

Täna õpime selgeks veel lihtsaid ja soodsaid retsepte, valmib praetud munaga rosti, õunakrõbedik ja isetehtud gnocchid.

20:00 Suvemaitsed Guy Turlandiga (6/10)

Kokk ja surfar Guy Turland teeb toite Austraalias asuval Bondi rannal. Lisaks heale maitsele pakatavad tervisest ja on mõnusalt suviselt kerged. Selles saates valmivad äärmiselt tervislikud taimne burger, toorbaoon ja misoga küpsetatud kana.

20:30 Doktor Murphy (1)

Alustab Kuldgloobusele kandideerinud sari erilisest noorest arstist! Andekas noor autistlik kirurg Shaun Murphy (Freddie Highmore) saabub California maineka haigla kirurgiaosakonda töövestlusele, kuid tema palkamine tekitab tulevastes kolleegides vastakaid tundeid. Teel haiglasse tõttab Shaun appi vigastatud 8-aastasele poisile ja kasutades oma erakordseid võimeid päästab poisi elu. Pärast seda hajuvad juhtkonna kahtlused ning dr Murphyle otsustatakse anda võimalus.

21:30 Inga Lindström: Tagasi Morgonisse (Inga Lindström: Zurück ins Morgen) FILM

Emilia saab disaineridiplomi taskusse ja loodab Stockholmis elule jalad alla saada. Külaskäik isa juurde maale muudab aga kõike. Isa ei suuda endiselt Emilia ema surmaga leppida. Emilia kohtab aga endises kodupaigas Morgonis Viktorit, kes on enda vennale külla tulnud. Emiliat ja Viktoriat seob vähemalt üks asi: mõlemal on perekonnaga muresid.

23:30 Aadam otsib Eevat (27/8)

Saarele saabuvad miljonär Yotta ja seltskonnastaar Natalia, kes saavad kohe lähedaseks. Marius ja Melody võidavad mänguga võimaluse minna Armastuse saarele oma kirglikku suhet edasi arendama.

01:10 Reporter+ *
01:40 Utta Danella - Kui unistused lendaksid... * (Utta Danella: Wenn Träume fliegen) FILM

Õed Sarah ja Juliane on alati lähedased olnud. Noorem õde Sarah kannatas lapsena raske haiguse käes ja on seega hellitatud ning harjunud kõike saama. Juliane on samas saavutanud kõik, mida on elus tahtnud. Peale armastuse. Kui külla saabub Philippi-nimeline mees, armub Sarah temasse, kuid Philippil on silmi vaid Juliane jaoks. Kui Juliane mõistab, et õde on armunud, on ta valmis omaenda õnne ohverdama.

03:10 Postimees.ee
06:25 Karvased motomehed: Praksuvad jõulud (1/10)

Kuna pühad lähenevad, pargivad karvased motomehed oma tsiklid garaaži ning riputavad kiivrid varna, et koos külalistega õdusas köögis jõulutoite valmistada. Esimeses osas on motomeestel külas reverendist ajakirjanik Kate Bottley, kelle kaasabil valmivad uhke kalkunipraad ning tuuletaskutort.

07:10 Karvased motomehed: Praksuvad jõulud (2/10)

Briti saatejuht ja modell Alex Jones külastab karvaseid motomehi, et valmistada kergeid toite, mis lasevad kõhul jõulupühade ja aastavahetuse vahelisel perioodil pisut puhata. Muuhulgas valmivad kolmiku käe all kalkunisalat ohtra juustuga ning šokolaadirulaad röstitud kastanitega.

08:10 Reporter *
09:10 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (171/16)

"Galileo" vaimus hoogne autosaade kõigile, kellele lähevad korda kiired autod. Ladusalt tehtud telemagasinis võrreldakse autosid, vaadatakse tagasi neljarattaliste põnevale ajaloole ja uuritakse viimase aja autotrende. Lisaks tutvustatakse uusi mudeleid, paljastatakse raudratsude üllatavaid taustalugusid, tehakse erinevaid kiiruskatseid jms.

10:05 Autoralli MM. Monte Carlo ralli: tagasivaade *

88. Monte Carlo ralli võitjad ja kaotajad on selgunud. Millised olid lõppenud rallinädala meeliköitvamad hetked ja millised jäävad hinge kriipima? Lisaks veel pilguheit rallimaailma köögipoolele.

11:10 Mis tegelikult juhtus? (6/6)

Steven Spielbergi ajalooline draama "München" rääkis 1972. aasta olümpiamängude ajal toimunud verise pantvangikriisi tagajärgedest ning järelmõjudest. Seekordne saade keskendub kriisi ajal toimunud traagilistele sündmustele, mis lõppesid 11 Iisraeli sportlase surmaga.

12:10 Anthony Bourdain: Tundmatud paigad (8/8)

Kunagi Aafrika suureks edulooks olnud Kongos valitseb nüüd viletsus ja kaos. Anthony Bourdain läheb koos ajaloolase Tim Butcheriga uurima, mis Kongo allakäigu põhjustas ning kas on lootust, et kunagi nii edukas ja edumeelne riik veel kunagi jalule tõuseb.

13:05 Matrix * (The Matrix) FILM

Kassarekordeid purustanud ja Oscaritega pärjatud ulmemärul. Häkker Neo (Keanu Reeves) avastab, et tegelikult elame me 200 aasta taguses tulevikus. Meid ümbritsev maailm osutub kübervalitsejate loodud illusiooniks, mille abil nad orjastatud inimkonda kontrolli all hoiavad. Neo liitub mässajate Morpheuse (Laurence Fishburne) ja Trinityga (Carrie-Ann Moss) ning asub võitlusse maailma vabaduse eest. Film ei sobi alaealistele.

15:38 Heeringas Veenuse õlal
15:50 Archer (8/10)

Kui ISISe rivaal ODIN nendelt järjekordse lepingu üle võtab, teeb Malory Archerile ja Lanale ülesandeks ODINi häbistamiseks nende suurimalt kliendilt hindamatu teemant pihta panna.

16:15 Archer (9/10)

Archer võtab vastu rivaalitseva spiooniagentuuri kõrgepalgalise tööpakkumise, kuid Malory otsustab ta iga hinna eest ISISesse tagasi meelitada.

16:40 Romanzo Criminale (13/10)

Liibanonlane on surnud ja tema jõugus valitseb võimuvaakum. Nii Freddo kui Dändi sooviksid juhirolli üle võtta, kuid kumbki ei julge esimest sammu teha. Mehed keskenduvad selle asemel hoopis Liibanonlase eest kätte maksmisele ning uputavad Rooma verre. Sari ei sobi alaealistele.

17:45 Romanzo Criminale (14/10)

Kui uus ambitsioonikas grupeering üritab Rooma narkoäris kanda kinnitada, otsustavad Freddo ja Dändi jõugu koos kõigi liikmetega maamunalt minema pühkida. Ent verine allilmasõda äratab paratamatult tähelepanu ning Roberta mõistab, et Freddo on talle valetanud. Sari ei sobi alaealistele.

18:55 Otse! Serie A: Cagliari - Parma

Cagliari meeskond võitleb detsembri keskpaigast alates mõõnaperioodiga. Alguse sai see Rooma Laziolt üleminutitel saadud kaotusest. Hooaega ilusti alustanud Sardiinia meeskond vajab enesekindluse taastamiseks hädasti võite. 22. vooru mängus on vastaseks Parma meeskond, kes septembri keskel toimunud kohtumises alistati 3:1. Serie A ülekandeid kommenteerivad Eigo Kaljurand ja Aavo Sarap

21:05 Murdumatu (Unbroken) FILM

Põnevusdraama! Angelina Jolie suurlavastatus olümpiakangelasest Louis Zamperinist, kes elas Teises maailmasõjas üle lennuõnnetuse ning ulpis 47 päeva päästeparvega Vaiksel ookeanil. Louis ja ta sõjakaaslased küll päästeti, aga hullem seisis alles ees - nad langesid jaapanlaste kätte ja muudeti orjadeks sadistliku ohvitseri juhitud eksteemases vangilaagris.

23:45 Saag VIII: Jigsaw (Jigsaw) FILM

Õudusfilmi tele-esilinastus! Arvukate mõrvade jätkuks, mis on toime pandud Jigsaw sarimõrvari käekirjaga, hakkab politsei taga ajama 10 aastat tagasi surnud mehe kummitust, sattudes mängu, mis on alles alanud. Kas John Kramer on surnuist üles tõusnud, et maailmale meelde tuletada, kui tänulik peab elu eest olema? Või on tegu lõksuga, mille on mõrvar üles seadnud nende reeglite järgi? Film ei sobi alaealistele.

01:35 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (171/16) *

"Galileo" vaimus hoogne autosaade kõigile, kellele lähevad korda kiired autod. Ladusalt tehtud telemagasinis võrreldakse autosid, vaadatakse tagasi neljarattaliste põnevale ajaloole ja uuritakse viimase aja autotrende. Lisaks tutvustatakse uusi mudeleid, paljastatakse raudratsude üllatavaid taustalugusid, tehakse erinevaid kiiruskatseid jms.

02:25 Karvased motomehed: Praksuvad jõulud (1/10) *

Kuna pühad lähenevad, pargivad karvased motomehed oma tsiklid garaaži ning riputavad kiivrid varna, et koos külalistega õdusas köögis jõulutoite valmistada. Esimeses osas on motomeestel külas reverendist ajakirjanik Kate Bottley, kelle kaasabil valmivad uhke kalkunipraad ning tuuletaskutort.

03:10 Karvased motomehed: Praksuvad jõulud (2/10) *

Briti saatejuht ja modell Alex Jones külastab karvaseid motomehi, et valmistada kergeid toite, mis lasevad kõhul jõulupühade ja aastavahetuse vahelisel perioodil pisut puhata. Muuhulgas valmivad kolmiku käe all kalkunisalat ohtra juustuga ning šokolaadirulaad röstitud kastanitega.

03:55 Postimees.ee