Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 24.02.2020

05:24 Rööparalli
06:20 Tuhat tervist (60) *

Sedakorda süveneme bakterite ja inimeste koosellu. Uurime, millal ja missugust rauapreparaati eelistada. Teeme ülipõneva ringkäigu ravimite hulgilaos. Oma tervisenippidest pajatab legend Erich Krieger.

06:50 Liikuma! (2) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks.

07:20 Kass Oggy ja kurjad prussakad (24)
07:50 Kiired ja vihased (The Fast and the Furious) FILM

Põnevusmärul keelatud kiirendusvõistluste pöörasest maailmast. Dominic (Vin Diesel) veedab päevad teiste autosid remontides, öösiti on ta aga tänavate kuningas, kes teenib kuni 10 000 dollarit võidusõidu pealt. Seda muidugi juhul, kui leidub üldse keegi, kes julgeb talle väljakutse esitada. Brian (Paul Walker) on noor politseinik, kes sulandub illegaalsete kihutajate jõuku. Mõned gängiliikmed hakkavad uustulnukat aga kahtlustama ja ta otsustatakse proovile panna…

10:00 Kiired ja vihased 2 (2 Fast 2 Furious) FILM

Kassahiti järjefilmis sõlmib politseist vallandatud ja illegaalsete tänavavõidusõitudega elatist teeniv Brian võmmidega ohtliku kokkuleppe. Pääsemaks karistusest lubab ta kinni võtta hämara taustaga ärimehe. Seejuures on talle abiks seksikas agent Monica ja värskelt vanglast vabanenud löömamees Roman.

12:10 Kiired ja vihased - Tokyo Drift (The Fast and the Furious: Tokyo Drift) FILM

Ebaseaduslike võidukihutamistega tegelev Sean pageb vangla eest Tokyosse. Seal avastab ta enda jaoks driftingu, eriti karmide adrenaliinisõltlaste meelelahutuse. See on hullumeelne kihutamine kõige ohtlikumatel radadel, sageli otse Tokyo kesklinna liikluskaoses. Kui Sean armub kohaliku ässa tüdrukusse, käivitab see tõeliselt plahvatusliku sündmusteahela...

14:20 Kiired ja vihased 4 (Fast & Furious) FILM

Hitt-põnevusmärul! Kaunitar Letty tapetakse narkoparun Braga poolt. Salaagendi ametisse ennistatud Brian (Paul Walker), kes on just lõpetanud tööotsa vanglas, teeb kõik, et leida pikalt jahitud narkoparun. Sama siht on ka Letty poiss-sõbral, kurikuulusal Dominic Torrettol (Vin Diesel). Lõpuks leiavad nad parima viisi kättemaksuks: ületada rooli taga kõik piirid, mis võimalik.

16:25 Kiired ja vihased 5 (Fast Five) FILM

Kassahitist põnevusmärul! Alates sellest ajast, kui Brian O'Conner (Paul Walker) ja Mia (Jordana Brewster) tüdruku venna Dominic Toretto (Vin Diesel) vangistusest vabastasid, on nad põgenenud üle mitme riigipiiri, et pääseda võimude käest. Nüüd on nad aetud nurka Rio de Janeiros, kus peavad ette võtma veel ühe tööotsa, et lunastada oma vabadus. Nad panevad tippautojuhtidest kokku seninägematu meeskonna, mille liikmete ühiseks vaenlaseks on nende surma sooviv räpane ärimees. Ent see pole ainus, kes neil kannul on. Karm föderaalagent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) tabab alati märki. Kui ta saab ülesande püüda kinni Dom ja Brian, alustab ta oma löögirühmaga laiaulatuslikku rünnakut.

19:00 Kiired ja vihased 6 (Fast & Furious 6) FILM

Kassahitist põnevusmärul. Pärast seda, kui Dom (Vin Diesel) ja Brian (Paul Walker) eelmises osas Rio operatsiooniga kurikaelte impeeriumi kukutasid ja oma tiimile 100 miljonit taala teenisid, on bande mööda maailma laiali valgunud. Samal ajal on Hobbs (Dwayne Johnson) läbi 12 riigi tapvalt osavate maantee-palgasõdurite organisatsiooni taga ajanud. Selgub muide, et jahitavate juhi (Evans) parem käsi on Domi endine armastus ja seni teadaolevalt teises ilmas olnud Letty (Michelle Rodriguez). Ainus viis kriminaalid peatada on nad tänavail alistada. Hobbs teeb Domile ettepaneku eliit-tiim Londoni lahinguks taas kokku kutsuda, pakkudes vastutasuks kogu kambale armu andmist, nii et need saaksid kodudesse perede juurde naasta.

21:40 Kiired ja vihased 7 (Furious 7) FILM

Kassahitist megamärul! Domi (Vin Diesel) ja Briani (Paul Walker) komando on USAsse tagasi pöördunud ning üritab kohaneda seaduskuuleka ja rahuliku elustiiliga, mis mõjub kohati lausa koomiliselt. Seda rahu on otsustanud rikkuda külmavereline eks-eriüksuslasest kurjategija Deckard Shaw (Jason Statham). Et Shaw’d tabada, pöördub Dom kõrgetasemelise valitsusagendi (Kurt Russell) poole ning teeb mõlemale kasuliku diili. Algab globaalne jaht ning seekord pannakse rehvid suitsema nii Abu Dhabis, Los Angeleses, Tokyos kui ka Aserbaidžaanis.

00:25 Kiired ja vigased (Superfast!) FILM

Tuntud kihutamisfilmide paroodia räägib salapolitseinik Lucas White’ist, kes liitub Vin Serento juhitud illegaalse tänavavõidusõitjate gängiga. Nende plaaniks on ühiselt vahele võtta Los Angelese kuritegevuse üks juhtfiguure – kurikuulus Juan Carlos de la Sol.

02:15 Reis 2: Saladuslik saar * (Journey 2: The Mysterious Island) FILM

Hitt-seiklusfilm Seanist, kes saab saladuslikult saarelt kodeeritud hädakutsungi. Koos kasuisa Hanki (Dwayne Johnson), kopteripiloodi ja tema imeilusa tütre kaasabil hakkavad nad otsima saart, et päästa sealne üksik elanik ja põgeneda enne, kui vulkaanid saare uputavad ja selle aarded igaveseks meresügavustesse viivad.

03:50 Tuvikesed (226)

Bud laenab maffialt raha, et finantseerida Kelly aeroobikavideo väntamist. Kelly ei viitsi projekti lõpetada, aga siis lubab maffia Budi tappa.

04:15 Tuvikesed (227)

Budil on loetud tunnid Kelly video lõpetamiseks, aga tüdrukul pole kuskile kiiret. Al ja Jefferson üritavad satelliitantenni paigaldada.

04:40 Suur mängude õhtu (8) *

Tähelepanu! Valmis olla! Mängima! Elina diivanil istuvad lauljad Sünne Valtri, Laura Põldvere ja Kristjan Kasearu ning Henriku tiimi moodustavad sotsiaalmeediastaarid Lauri Pedaja, Martti Hallik ja Merilin Taimre ehk Paljas Porgand. Mängu juhib Daniel Levi Viinalass.

05:40 Tallinna panoraam (4) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

06:30 Hingesugulased (290)

Santosh ei jäta jonni ja lubab ära teha selle, mida ta ette on võtnud. Väliõppused on läbi ja Sandhya saab üle hulga aja Surajga uudiseid vahetada.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Bostoni mereväe nädala ajal vägistatakse ja tapetakse noor neiu ning Jane ja Maura kahtlustavad selles mõnda mereväelast, kuid tapjat pole lihtne leida, kui Bostoni tänavad on mereväelastest umbes.

08:15 Vana silla saladus (820) *

Jacinta soovib Aurora ja Gonzalo kannatamist. Francisca päästab Mauricio elu. Candela on põgenemiseks liiga nõrk.

09:10 Uuel ringil (17) *

Holly bioloogiline kell tiksub. Mehed aitavad tal ühiselt spermadoonorit leida.

09:40 2x kuumem (19)

Sel korral tegeleb tiim 20 aastase promootori Charlotte'iga, kes oma napis riietes saab kõigi pilke, aga valedel põhjustel. Noore ema Canice'i toob saatesse tema kannatav mees Rob, kes ei jaksa enam tunde oodata, et naine end valmis saaks.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:45 Top Shop
12:00 Meisterdaja õpituba (4/6)

Saatesari kolmest oma ala meistrist, kelle osavate käte all valmib uus mööbel ja pisut kolletunud kodud saavad uue hingamise.

13:00 Aedniku aabits (78)

Tänases saates tuleb juttu vihmausside kasulikkusest aias. Samuti toome teieni noppeid tänavuselt Tallinna Lillefestivalilt. Saatejuht on Ingrid Sembach-Hõbemägi.

13:30 Aedniku aabits (79)

Näpunäited, kuidas vabaneda tüütust kännust 15 minutiga. Tänase saate aiakülastus viib meid Lõuna-Eestisse, kus lokkamas hilissuvine õiteilu.

14:00 Stileto vendeta (81/99) *

Elif otsustab Oya pakkumise vastu võtta ja teda aidata. Merve on kõik viimse detailini läbi mõelnud. Serhan saab Oya peale väga vihaseks. Elif alustab Oya süstimist. Oya läheb Serhani juurde ja üritab temaga ära leppida.

15:00 Stileto vendeta (82/99) *

Merve’i manipulatsioonitehnika toimib Serhani peal veatult. Ilhan saab teada, et Oya kohta on internetti veel halbu asju kirjutatud. Burcu ei suuda Mehmetist ikka veel üle saada. Kemal saab teada, et keegi üritab juhtumi uurimist saboteerida.

16:00 Mis?Moodi (38)

Eesti moe parimad palad ja põnevamad disainerid! Saatejuht Kristjaana Mere.

16:30 Tuhat tervist (37) *

„Tuhat tervist“ alustab taas! Esimeses episoodis agame näpunäiteid lapsevanemale, kelle võsuke alustab kooliteed. Uurime, mis elukad on peatäid ja kuidas neist vabaneda. Peidame pigmendilaike ja räägime jõusaalist Marek Kalmusega.

17:00 Rizzoli ja Isles

Politseiniku tütar röövitakse tema noorema venna silme all ja Jane'i tiim tõttab tüdrukut otsima, kuna nad usuvad, et rööv on seotud varasema juhtumiga, mille käigus leiti röövitud tüdruk mõni tund hiljem surnuna.

18:00 Vana silla saladus (821)

Lesmes otsustab Aurora päästa. Rosario jätab lähedastega hüvasti. Conrado tahab sõjaväele vastu hakata.

19:00 Uuel ringil (18)

Holly on ikka oma kolleegist Paulist sisse võetud ja tahab mehe tunnetest aimu saada. Stuart palkab koristaja, kes aga Haskellile rahu ei anna.

19:30 Päriselu lood: Keskmise palga Eesti

Kuidas on Eestis võimalik ära elada keskmise palgaga?! Ajakirjanik Heelia Sillamaa proovib erinevates Eesti linnades omal nahal järele, mil moel saab hakkama keskmist palka teenides. Lisaks otsib ta tööd ja elamispinda. Kui Tallinnas võib olla keeruline keskmise palgaga ära elada, siis uurides selgus, et Hiiumaal on raskusi keskmist palka teenida. Kas Tallinnas on elukvaliteet sama mis Käinas või Haapsalus? Millises linnas maksab aga meeste juukselõikus 1 euro?

20:30 Super-Mike XXL (Magic Mike XXL) FILM

Komöödia. Mike (Channing Tatum) loobus kolme aasta eest strippariametist. Ülejäänud Tampa kuningad on samuti valmis selle ametiga lõpparvet tegema, aga tahavad seda teha omal moel. Nende sooviks on anda viimane vapustav etendus Myrtle Beachis koos legendaarse peaesineja Super-Mike'iga. Mehed asuvad teele ning teevad vahepeatused Jacksonville'is ja Savannah's. Mike ja semud õpivad mõningaid uusi liigutusi ja saavad üllataval moel minevikutaagast lahti. Film ei sobi alaealistele.

22:35 Õhtusöök kahele (208)

Täna saab viis menüüd potentsiaalsetelt kohtingukaaslastelt tõsielustaar Bobby Norris, kes valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe noormehe viib ta nädala lõpus ise heasse restorani.

23:30 Vallaline kaunitar: Austraalia (42)

Ali kutsub Charlie oma lemmikkohta, poksiringi ja näitab talle seal koha kätte. Grupikohtingul võistlevad poisid salajase auhinna nimel. Grupikohting jätkub häärberis pidžaamapeoga, kus Ali ja ühe tema austaja suhted lähevad väga romantiliseks.

00:30 Õhtu parimad palad (39) *

Särava supertiimi nädala parimad lood!

01:30 EbaREAALNE (26)

Rachel räägib lapsepõlves juhtunust oma isaga, kuid selgub, et vaikusemüüri taga on olnud tema ema. Quinn on maruvihane, kui telekanal tema uue saate esitlust ei kuula, ja lõpetab kohtamissaate tootmise. Siis aga avastab ta koos Madisoniga võimaluse telekanalit šantažeerida.

02:15 2x kuumem (19) *

Sel korral tegeleb tiim 20 aastase promootori Charlotte'iga, kes oma napis riietes saab kõigi pilke, aga valedel põhjustel. Noore ema Canice'i toob saatesse tema kannatav mees Rob, kes ei jaksa enam tunde oodata, et naine end valmis saaks.

03:00 Postimees.ee
06:05 Komissar Rex *

Noor neiu leiab hommikul ärgates enda kõrvalt oma tapetud peigmehe, kuid ei mäleta juhtunust midagi. Moser usub neiu süütust ja peagi selgub, et tüdrukut on hüpnotiseeritud. Jäljed viivad noormehe raskelt haige emani, kes on paranemise lootuses maksnud suuri summasid hüpnoosi abil ravivale imearstile. Kurjategija hüpnotiseerib paljastamise kartuses Rexi ja üritab tappa Moserit.

06:55 Reporter+ *
07:25 Rooli võim (188) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

07:55 Jackass *

Maailma kõige rajumalt naljakas sõu noortest entusiastidest, kes sooritavad enese kallal inimvihkajalikke eksperimente ja viljelevad äärmiselt ebahügieenilist huumorit. MTV supereduka saate (anti)kangelased eesotsas Johnny Knoxville'i ja Steve-O'ga korraldavad ajuvabalt hullumeelseid kaskadööritrikke, maskeeruvad rõve-naljakatesse kostüümidesse ja teevad muid veidrusi, et korralikke kodanikke shokeerida.

08:20 A-Rühm (36) *

Rahulikku kommuuni üritatakse väikesest Kellisburgi linnakesest välja tõrjuda ja üks kommuuni liige palkab A-Rühma, et nad aitaksid kiiremas korras tagakiusajate kiuste kommuuni rahvamaja ehitada, aga palub neil seejuures mitte vägivalda kasutada.

09:20 Kontor (83/28) *

Phyllise Maroko-teemaline jõulupidu läheb lörri, kui Meredithi juuksed põlema süttivad. Michael üritab Meredithi võõrutusravile sundida. Dwight müüb populaarset jõulumänguasja, printsessiükssarve.

09:45 Kontor (84/28) *

Andy pole ikka avastanud, et Angela ja Dwight on armukesed, see tekitab aga suuri pingeid kontoris. Kui Michael viimaks tõe avaldab, valmistuvad Dwight ja Andy duelliks.

10:15 Mentalist *

Noore modelli surm viib CBI tiimi Californiasse rikaste võõrutuskeskusesse. Lisbon hakkab multimiljonär Tommy Volkeri tausta ja tegusid põhjalikumalt uurima.

11:10 Seks saatis mu EMOsse
12:15 Komissar Rex

Tänaval kokkuvajunud noor naine sureb haiglas, kuid enne lahkamistulemuste selgumist tapetakse haigla valvur ja laip kaob. Uurimine juhatab Moseri ja Rexi ühe sukeldumiskooli omanikeni. Ilmneb, et naine tegutses narkokullerina ja laip varastati maost uimastite kättesaamiseks. Kurjategijate paljastamiseks on jälle kord vaja Rexi eksimatut lõhnataju.

13:15 Jackass

Maailma kõige rajumalt naljakas sõu noortest entusiastidest, kes sooritavad enese kallal inimvihkajalikke eksperimente ja viljelevad äärmiselt ebahügieenilist huumorit. MTV supereduka saate (anti)kangelased eesotsas Johnny Knoxville'i ja Steve-O'ga korraldavad ajuvabalt hullumeelseid kaskadööritrikke, maskeeruvad rõve-naljakatesse kostüümidesse ja teevad muid veidrusi, et korralikke kodanikke shokeerida.

13:40 Suusaajakiri (2/4) *

Vaatame kuidas võistlevad erinevatel talialadel meie noored. Kas lumevaesus on pannud lapsed vaatama mööda klassikalistest suusaaladest? Saate panevad kokku Karl Mihkel Eller ja Ago Lõbu.

14:10 100 erilist eestlast (10)

Eriliste eestlaste seas on ka inimesi, kes pühendavad end koerte treenimisele - sel korral me ühe sellise erilise inimsega kohtumegi. Lisaks saame tuttavaks ka Heliga, kes tegeleb täpsuslaskmisega. Ta on kusjuures kuuekordne maailmameister.

14:40 Krimi *

Politseisaade.

15:10 Tokyo OM stardiloendus (7/60) *

Heidame pilgu sulgpallur Chen Longi karjäärile. Maratoonar Eliud Kipchoge püstitab oma kuldmedalijahil aina uusi rekordeid. Vaatame, kuidas Jaapanil olümpiamängudel läinud on ja uurime, kellel on Tokyos kõige suurem võimalus kuldmedal võita.

15:40 Tokyo OM stardiloendus (8/60) *

Austraalia surfar Sally Fitzgibbons sukeldub Tokyo OMi lainetesse. Vaatame üle poksialasid ees ootavad reeglimuudatused. Tutvustame teile viite ajaloo edukaimat olümpialaste perekonda.

16:10 MacGyver 2.0 (2/21)

MacGyver asub otsima oma paarimehe Jacki kunagist kihlatut ja kolleegi Sarah Adlerit, kes tööülesandeid täites Venezuelas hiljuti kadunuks jäi. Peagi selgub, et asjasse on segatud üliohtlik rahvusvahelise haardega relvaärikas, kelle jälgi Sarah ajama saadeti.

17:05 Mentalist

Kas kuuvanune mõrv aitab Lisbonil Tommy Volkerit vahele võtta? CBI tiim uurib geoloogi mõrva. Lisbon on veendunud, et see on võti Volkeri süüdi mõistmiseks.

18:00 A-Rühm (37)

Kolonel Decker saab vihje, et A-Rühm läheb kahjutuks tegema karjavarast Russ Claytonit. Kui ta kohale jõuab, pole rühma enam kusagil näha, kuid maapinnal on näha verd. Nimelt sai Murdock operatsiooni käigus haavata ning A-Rühm peab jooksma võidu nii aja kui ka Deckeriga, et ühe rühma liikme elu päästa.

19:00 Kontor (85/28)

Michael ja Dwight lähevad salaagentidena uurima konkureeriva paberifirma Prince Paper siseelu. Michaelil on raske tulemusi ülemustele üle anda. Ülejäänud kontor arutleb selle üle, kas Hilary Swank on kuum.

19:30 Kontor (86/28)

Dwighti korraldatud tuletõrjeõppus tekitab paanika ja Stanley saab infarkti. Michael üritab oma töötajate stressitaset mitut moodi maandada, kuni avastab, et on ise suurim stressitekitaja.

20:00 Hullud suuskadel (11)

Red Bulli hullumeelne spordivideote sari! Esimeses osas surfame koos Levi Siveriga krõbekülmas kliimas, üritame Fernanda Macieliga vähem kui ööpäevaga Aconcagua mäe tippu jõuda ning teeme lähemalt tutvust NBA tähe Anthony Davisega.

20:30 Kurikuulsad mafioosod (3/10)

Üks mees tegutses Ameerikas enne seda, kui kurikuulsad mafioosod ja nende nimed rahva teadvusesse kinnistusid. Alfred Rothstein on Ameerika organiseeritud kuritegevuse isa, kes õpetas kõiki järeltulijaid käituma ärimeestena, ent surema kõrilõikajatena. Tema on ka spordiajaloo suurima skandaali, pesapallifinaali kokkuleppemängu korraldamise taga.

21:30 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (9/6)

Ross Kemp on Prantsusmaal miljardäride linnas Marseille's, millest on saanud üks Euroopa suurimaid narko- ja inimkaubanduse keskuseid. Kemp uurib, miks organiseeritud kuritegevus linnas võimu haaras ja kas olukorda on veel võimalik kuidagi päästa.

22:30 Põrgulikud hotellid (21/8)

Gordon Ramsay sõidab järveäärsesse luksushotelli Washingtoni osariigis, et aidata hotelli omanikul päästa tema unistust. Kohale jõudes saab Gordon shoki, kohtudes kõige ihnema omanikuga saate ajaloos.

23:30 Õhtu parimad palad (39) *

Särava supertiimi nädala parimad lood!

00:25 MacGyver 2.0 (2/21) *

MacGyver asub otsima oma paarimehe Jacki kunagist kihlatut ja kolleegi Sarah Adlerit, kes tööülesandeid täites Venezuelas hiljuti kadunuks jäi. Peagi selgub, et asjasse on segatud üliohtlik rahvusvahelise haardega relvaärikas, kelle jälgi Sarah ajama saadeti.

01:10 Postimees.ee