Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 25.02.2020

06:00 Chicago tuletõrje (34/69) *

51. depoo tuletõrjujad valmistuvad oma armastatud depoo sulgemiseks, kui nad saavad väljakutse kortermajja, kus on lahvatanud tõeline tulemöll. Viimase aja pingetest kurnatud päästjad teevad kustutamise käigus vea ning leitnant Casey elu satub ohtu. Dawson kuuleb samal ajal uudist, mis ähvardab kogu tema elu muuta.

06:47 Astrotobeloogia
07:00 Kass Oggy ja kurjad prussakad (25)
07:30 Tom ja Jerry (36)
08:00 Reporter *
09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (58)

House’i patsiendiks on Eve, keda vägistati ja kel on leitud suguhaigus. Taibates, et ei saa Eve’i heaks rohkem midagi teha, saadab House naise psühhiaatri juurde. Eve on nõus aga ainult sellega, et teda ravib dr House.

11:00 Chicago tuletõrje (35/69)

Leitnant Casey naaseb vigastuspausilt tööle, ent kolleegid kahtlevad nii tema vaimses kui füüsilises võimekuses. Shay kohtub oma uue paarilisega, kes on tema vastu miskipärast äärmiselt vaenulikult meelestatud. Dawson astub Chicago Tuletõrjeakadeemiasse, et alustada uut karjääri tuletõrjujana.

12:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (6) *

Peakokk Ramsay külastab taas restorani The Walnut Tree Inn, mille omanikku ta kord aitas. Ta tahab näha, kas omanik Francesco on palganud uue peakoka ja lõpetanud köögi töösse sekkumise, nagu Gordon talle soovitas.

13:00 Tallinna panoraam (4) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

14:00 Tüdruk nimega Elif (854)

Hümeyra on nüüd veendunud, et ta mees petab teda. Rana räägib aga Tarikile, kuidas Hümeyra tema kõrvalsuhtest teada sai ja lahutust plaanib. Tarikil õnnestub Hümeyra kahtlusi mõnevõrra hajutada. Yunus mõistab, et tal on Birce vastu tunded tekkinud.

15:00 Vana silla saladus (175)

Flora jätab Pepaga hüvasti. Soledad ei suuda Olmole anduda. Sebastian sulgeb konservitehase.

16:00 Betty New Yorgis (30/123)

Pärast edukat paraadi ootab Vanessa Armandot oma kontoris, et saada tasu. Marcela muutub armukadedaks. Betty informeerib Armandot ja Ricardot, et V & M moemaja on pankrotis. Ricardo soovitab Armandol Betty ära võrgutada.

17:00 Hingesugulased (435)

Rathide pere sätib end Ankuri majja elama, aga kõik pole kuld, mis hiilgab, ja Arun saab hakkama esimese pahandusega.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (7)

Kui Nick ja Richard Moore Place restorani ostsid, ootasid nad kohest edu. Nad ei teadnud, kui raske on täita 90 kohaga söögisaali ja kui keeruline leida kokka, kes ka süüa oskaks teha. Kas Ramsay kiirkoolitus aitas selle pubi taas jalule ja kasumit teenima? Ning kas maja on ikka sama kohutavat värvi?

19:00 Otse! Reporter
21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Krimi

Politseisaade.

22:30 Ma olen legend (I Am Legend) FILM

Kassahitist ulmepõnevik mehest (Will Smith), kes on inimkonna viimane lootus kohutavast viirusest laastatud maailmas. Robert on andekas teadlane, kuid isegi tema ei suutnud peatada kohutavat viirust, mis oli pidurdamatu, ravimatu ja mis kõige hullem, inimeste endi loodud. Mingil põhjusel selle haiguse suhtes immuunne Robert on veetnud viimased kolm aastat New Yorgi varemetes, saates iga päev välja raadiosignaali, lootuses leida teisigi ellujäänuid. Ent ta ei ole üksi. Muteerunud ohvrid peidavad end pimeduses, jälgides Roberti iga sammu ning oodates, millal mees teeb saatusliku vea.

00:30 Must nimekiri (69)

Red pöördub viimases hädas Tomi poole, et too aitaks tal otsida kurikuulsat pearahakütti, kes võib Alexander Kirki plaanidega kursis olla. End Lizi isaks nimetav Kirk üritab samal ajal oma väidetava tütre usaldust võita.

01:25 Natside hiigelrajatised (27)

Wehrmachti taganemine Nõukogude Liidu territooriumilt tõi kaasa viimase suure hiigelrajatiste ehitamise laine, sest sakslased teadsid, et Punaarmee alustab peagi pealetungi. Kiiruga ehitatud kaitserajatistel oli tegelikult vaid üks eesmärk - Saksamaa tolleks hetkeks juba vältimatu kaotuse edasilükkamine.

02:15 Rooli võim (188) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

02:40 Krimi *

Politseisaade.

03:05 Reporter *
03:55 Liikuma! (2) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks.

04:20 Tuvikesed (228)

Al ja Bud võtavad mõõtu rivaalitseva poe kingamüüja ja tema pojaga. Bud mõtleb oma ärijuhtimise projektiks välja kalendri, mille kaanel poseerib peaaegu alasti Cynthia.

04:45 Tuvikesed (229)

D'Arcydel on aastapäev. Marcy nõuab, et Jefferson veedaks temaga romantilise õhtu, aga Al meelitab mehe hoopis striptiisibaari.

05:10 Dr House (58) *

House’i patsiendiks on Eve, keda vägistati ja kel on leitud suguhaigus. Taibates, et ei saa Eve’i heaks rohkem midagi teha, saadab House naise psühhiaatri juurde. Eve on nõus aga ainult sellega, et teda ravib dr House.

05:45 Hingesugulased (291)

Sandhya harjutab märkilaskmist. Agrima teatab, et Zakiri akadeemiasse jäämine sõltub Sandhya laskmissooritusest. Mässuliste rühmitus plaanib Agrima Singhi röövimist, kuid eksikombel satub ohvriks Sandhya.

06:30 Hingesugulased (292)

Sandhyal õnnestub rühmituse käest pääseda, kuid Agrima on röövitud. Sandhya tõestab meeskonnaliikmetele, et Roma on reetur. Nad peavad Agrima oma jõududega päästma.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Politseiniku tütar röövitakse tema noorema venna silme all ja Jane'i tiim tõttab tüdrukut otsima, kuna nad usuvad, et rööv on seotud varasema juhtumiga, mille käigus leiti röövitud tüdruk mõni tund hiljem surnuna.

08:15 Vana silla saladus (821) *

Lesmes otsustab Aurora päästa. Rosario jätab lähedastega hüvasti. Conrado tahab sõjaväele vastu hakata.

09:10 Uuel ringil (18) *

Holly on ikka oma kolleegist Paulist sisse võetud ja tahab mehe tunnetest aimu saada. Stuart palkab koristaja, kes aga Haskellile rahu ei anna.

09:40 2x kuumem (20/10)

Selles erilises saates võtab stiilitiim ette Briti kõige pöörasemate välimustega inimesed ja muudab nad kaks korda kuumemaks. Stiilitiimi ette ilmub Pamela Andersoni jäljendav Lolly, kelle stiil on 90ndatesse kinni jäänud. Teine väljakutse on kübergoot Darius, kes on üksildane, sest peletab oma välimusega kõik eemale.

10:45 Õhtu parimad palad (39) *

Särava supertiimi nädala parimad lood!

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (208) *

Täna saab viis menüüd potentsiaalsetelt kohtingukaaslastelt tõsielustaar Bobby Norris, kes valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe noormehe viib ta nädala lõpus ise heasse restorani.

13:00 Aedniku aabits (80)

Tomatite tuhat nägu. Nutikas planeering muudab väikese aia suuremaks. Saatejuht on Ingrid Sembach-Hõbemägi

13:30 Aedniku aabits (81)

Tšillide tulistes toonides maailm. Ideid sügisestesse aiavaasidesse. Saatejuht on Ingrid Sembach-Hõbemägi

14:00 Super-Mike XXL * (Magic Mike XXL) FILM

Komöödia. Mike (Channing Tatum) loobus kolme aasta eest strippariametist. Ülejäänud Tampa kuningad on samuti valmis selle ametiga lõpparvet tegema, aga tahavad seda teha omal moel. Nende sooviks on anda viimane vapustav etendus Myrtle Beachis koos legendaarse peaesineja Super-Mike'iga. Mehed asuvad teele ning teevad vahepeatused Jacksonville'is ja Savannah's. Mike ja semud õpivad mõningaid uusi liigutusi ja saavad üllataval moel minevikutaagast lahti. Film ei sobi alaealistele.

16:10 Päriselu lood: Keskmise palga Eesti *

Kuidas on Eestis võimalik ära elada keskmise palgaga?! Ajakirjanik Heelia Sillamaa proovib erinevates Eesti linnades omal nahal järele, mil moel saab hakkama keskmist palka teenides. Lisaks otsib ta tööd ja elamispinda. Kui Tallinnas võib olla keeruline keskmise palgaga ära elada, siis uurides selgus, et Hiiumaal on raskusi keskmist palka teenida. Kas Tallinnas on elukvaliteet sama mis Käinas või Haapsalus? Millises linnas maksab aga meeste juukselõikus 1 euro?

17:00 Rizzoli ja Isles

Bostoni pesapallimeeskonna treener leitakse riietusruumist mõrvatuna ja Jane'il ja Maural tuleb tapja paljastamiseks lahti harutada keerulised meeskonnasisesed suhted.

18:00 Vana silla saladus (822)

Komandandil on külale hea uudis. Candelal on üha halvem. Gonzalo naaseb koju.

19:00 Uuel ringil (19)

Holly tutvustab meestele oma uut kallimat Pauli. Algul läheb kõik üle kivide ja kändude, kuid siis kutsub Paul nad enda juurde peole - kus selgub, et ta elab koos oma eksnaisega.

19:30 Rööparalli (7)

Rööparalli eelviimases osas seiklevad meie võistlejad Innsbruckis ja Klagenfurtis. Peetakse maha siiani kõige põnevam aardejaht. Lisaks on veel kõvasti vilesid ja sulesid. Punktiseis läheb väga pingeliseks ja käib halastamatu võitlus. Mitte cm ei saa ka järgi anda!

20:30 Trimmi, punni, trimmi (4/10)

Täna on treeneri rollis 23 aastat eratreener olnud Steve ning tema treenitavaks on kodune ema Tasha, kelle suurimaks probleemiks on olla pisut isekas ning midagi enda heaks teha.

21:30 OMG: Tee mulle kuulus nägu

Shokeeriv dokumentaalfilm brittidest, kes on absoluutselt kõigeks valmis, et saavutada ideaalne keha – maksimaalselt sarnaneda oma suurimale iidolile. Õnneks on tänapäeval võimalik igasugune kehamuutmine ja nii kohtumegi 22-aastase Liamiga, kes tahab olla võimalikult sarnane Katie Price'ile ega karda selleks käia ka odavate nurgataguste arstide juures. Näeme ka Chloet, kes sarnaneb Kim Kardashianile - puudu veel ainult suur tagumik -, ja tema peikat Munist, kes muutub iga lõikusega üha rohkem Zayn Maliki nägu. Shane on aga kulutanud kolm aastat oma elust, et saavutada Keni nuku välimus.

22:30 Õhtusöök kahele (209/29)

Tuntud telenägu Jess Wright saab üle vaatamiseks viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased. Ta õhtustab siiski ainult kolme väljavalituga, kelle ta on välja valinud kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda neist kolmest ta veel näha tahab.

23:30 Vallaline kaunitar: Austraalia (43/12)

Viimane grupikohting enne seda, kui Ali otsustab, millise nelja mehe kodulinnu ta külastab, toimub Baieri õllefestivali stiilis. Pinged Billi ja Charlie vahel lahvatavad tüliks. Taite läheb erakohtingule, kuid ei suuda end avada ja naaseb ilma roosita.

00:30 Reporter *
01:30 EbaREAALNE (27)

Rachel püüab varjata oma isa võttepaigas viibimist, kuid peagi paljastab isa kõigile ta suurima saladuse. Jay läheb oma kutist lahku, sest pole püsisuhteks valmis. Produtsendid lasevad Serenal arvata, et tema juhatab saate käiku.

02:15 2x kuumem (20/10) *

Selles erilises saates võtab stiilitiim ette Briti kõige pöörasemate välimustega inimesed ja muudab nad kaks korda kuumemaks. Stiilitiimi ette ilmub Pamela Andersoni jäljendav Lolly, kelle stiil on 90ndatesse kinni jäänud. Teine väljakutse on kübergoot Darius, kes on üksildane, sest peletab oma välimusega kõik eemale.

03:00 Postimees.ee
06:00 Komissar Rex *

Tänaval kokkuvajunud noor naine sureb haiglas, kuid enne lahkamistulemuste selgumist tapetakse haigla valvur ja laip kaob. Uurimine juhatab Moseri ja Rexi ühe sukeldumiskooli omanikeni. Ilmneb, et naine tegutses narkokullerina ja laip varastati maost uimastite kättesaamiseks. Kurjategijate paljastamiseks on jälle kord vaja Rexi eksimatut lõhnataju.

06:50 Urbex: linnade katustel (6/8)

Vitali ja Vadimi kümnepäevane India-reis hakkab läbi saama ja sõbrad tahavad sellele väärikat punkti panna. Nad võtavad eesmärgiks ronida Mumbai ühe kõrgeima pilvelõhkuja otsa, et selle katuselt pilte teha. Meeste hulljulged tembud tekitavad aga uutes urbexijates vastakaid tundeid. Kas alati ikka peab oma eluga riskima?

07:55 Jackass *

Maailma kõige rajumalt naljakas sõu noortest entusiastidest, kes sooritavad enese kallal inimvihkajalikke eksperimente ja viljelevad äärmiselt ebahügieenilist huumorit. MTV supereduka saate (anti)kangelased eesotsas Johnny Knoxville'i ja Steve-O'ga korraldavad ajuvabalt hullumeelseid kaskadööritrikke, maskeeruvad rõve-naljakatesse kostüümidesse ja teevad muid veidrusi, et korralikke kodanikke shokeerida.

08:20 A-Rühm (37) *

Kolonel Decker saab vihje, et A-Rühm läheb kahjutuks tegema karjavarast Russ Claytonit. Kui ta kohale jõuab, pole rühma enam kusagil näha, kuid maapinnal on näha verd. Nimelt sai Murdock operatsiooni käigus haavata ning A-Rühm peab jooksma võidu nii aja kui ka Deckeriga, et ühe rühma liikme elu päästa.

09:20 Kontor (85/28) *

Michael ja Dwight lähevad salaagentidena uurima konkureeriva paberifirma Prince Paper siseelu. Michaelil on raske tulemusi ülemustele üle anda. Ülejäänud kontor arutleb selle üle, kas Hilary Swank on kuum.

09:45 Kontor (86/28) *

Dwighti korraldatud tuletõrjeõppus tekitab paanika ja Stanley saab infarkti. Michael üritab oma töötajate stressitaset mitut moodi maandada, kuni avastab, et on ise suurim stressitekitaja.

10:15 Mentalist *

Kas kuuvanune mõrv aitab Lisbonil Tommy Volkerit vahele võtta? CBI tiim uurib geoloogi mõrva. Lisbon on veendunud, et see on võti Volkeri süüdi mõistmiseks.

11:10 Põrgulikud hotellid (21/8) *

Gordon Ramsay sõidab järveäärsesse luksushotelli Washingtoni osariigis, et aidata hotelli omanikul päästa tema unistust. Kohale jõudes saab Gordon shoki, kohtudes kõige ihnema omanikuga saate ajaloos.

12:15 Komissar Rex

"Romeo ja Julia" etenduse ajal kukub Romeo osatäitjale pähe post ja mees sureb. Peagi selgub, et tegu polnud sugugi õnnetusega. Moseril ja Rexil pole kahtlusalustest puudust, sest Romeo oli tuntud naistemees. Moser mõistab peagi, et mõrvar kavatses kõrvaldada hoopis Julia ja Romeo osatäitja suri kogemata. Rexil õnnestub uus mõrvakatse ära hoida ja Julia elu päästa.

13:15 Jackass

Maailma kõige rajumalt naljakas sõu noortest entusiastidest, kes sooritavad enese kallal inimvihkajalikke eksperimente ja viljelevad äärmiselt ebahügieenilist huumorit. MTV supereduka saate (anti)kangelased eesotsas Johnny Knoxville'i ja Steve-O'ga korraldavad ajuvabalt hullumeelseid kaskadööritrikke, maskeeruvad rõve-naljakatesse kostüümidesse ja teevad muid veidrusi, et korralikke kodanikke shokeerida.

13:40 Hullud suuskadel (11) *

Red Bulli hullumeelne spordivideote sari! Esimeses osas surfame koos Levi Siveriga krõbekülmas kliimas, üritame Fernanda Macieliga vähem kui ööpäevaga Aconcagua mäe tippu jõuda ning teeme lähemalt tutvust NBA tähe Anthony Davisega.

14:10 Kurikuulsad mafioosod (3/10) *

Üks mees tegutses Ameerikas enne seda, kui kurikuulsad mafioosod ja nende nimed rahva teadvusesse kinnistusid. Alfred Rothstein on Ameerika organiseeritud kuritegevuse isa, kes õpetas kõiki järeltulijaid käituma ärimeestena, ent surema kõrilõikajatena. Tema on ka spordiajaloo suurima skandaali, pesapallifinaali kokkuleppemängu korraldamise taga.

15:10 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (9/6) *

Ross Kemp on Prantsusmaal miljardäride linnas Marseille's, millest on saanud üks Euroopa suurimaid narko- ja inimkaubanduse keskuseid. Kemp uurib, miks organiseeritud kuritegevus linnas võimu haaras ja kas olukorda on veel võimalik kuidagi päästa.

16:10 MacGyver 2.0 (3/21)

MacGyveri erirühm saadetakse Malaisiasse vahistama terroristliku grupeeringu raamatupidajat Ralphi, kel on infot peagi toimuva rünnaku kohta. Operatsioon läheb aga nihu ning Ralph saab raskelt haavata. MacGyver peab Ralphi nüüd iga hinna eest elus hoidma, et mees jõuaks terroristide plaanid paljastada.

17:05 Mentalist

CBI tiim uurib 25-aasta tagust juhtumit, millesse on kaasatud nii Red John kui Visualize ususekt. Lisbon hakkab tuleviku üle tõsiselt järele mõtlema.

18:00 A-Rühm (38/25)

Kaks noort neidu peavad hotelli, mis pakub huvi ka kohalikele pättidele. Kui neidude vastu kasutatakse alatuid hirmutamisvõtteid, otsivad nad A-Rühma abi.

19:00 Kontor (87/28)

Pami vanematel on abieluprobleemid ja nad lähevad lahku, kui Pami isa kuuleb, kui väga Jim Pami armastab. Michael laseb tervel kontoril enda üle nalja visata, kuid solvub naljade peale.

19:30 Kontor (88/28)

Michael läheb teistesse büroodesse Scrantoni edust kõnelema, Pam autojuhiks kaasas. Uticas läheb kõne lörri, kuid Pam lepib ära abiellunud ja rasedaks jäänud Kareniga. Seepeale sõidab Michael Nashuasse, et Hollyga ära leppida.

20:00 Punane sekund (15)

Ühistranspordis usaldame end suure sõiduki juhi hoolde ja liiklusõnnetuse ärahoidmine pole reisija võimuses. Õnnetuse või äkkpidurduse tõttu võib reisija saada aga raskeid vigastusi või isegi hukkuda. Mida saame ise ära teha, et ühistranspordi kasutamine oleks turvaline ja mõnus?

20:30 Kuum pirukas 6: Beeta maja (American Pie Presents Beta House) FILM

Komöödiafilmide sarja kuuendas osas lähevad Eric Stifler, Ryan ja Cooze kolledzhisse ja liituvad seal koheselt kurikuulsa Beeta maja korporatsiooniga, mis on tuntud oma metsikute pidude ja reeglite rikkumisega. Maja juhib legendaarne Dwight Stifler. Hiljuti sõbranna poolt maha jäetud Erik püüab oma tõelist mina avastada, Dwightil aga on käed tegemist täis, et päästa Beeta maja nohikute korporatsiooni ähvardava rünnaku käest.

22:30 Põrgulikud hotellid (22/8)

Gordon Ramsay sõidab Loudonville´i Ohios, et päästa ühe perekonna lossihotell. Omanike valus lahutus jättis hotelli pidamise naise õlgadele, abiks pliidi ääres videote järgi süüa tegev poeg. Gordon on viimane lootus perekonna pärandi päästmiseks.

23:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:35 MacGyver 2.0 (3/21) *

MacGyveri erirühm saadetakse Malaisiasse vahistama terroristliku grupeeringu raamatupidajat Ralphi, kel on infot peagi toimuva rünnaku kohta. Operatsioon läheb aga nihu ning Ralph saab raskelt haavata. MacGyver peab Ralphi nüüd iga hinna eest elus hoidma, et mees jõuaks terroristide plaanid paljastada.

01:23 Postimees.ee