Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 26.02.2020

06:00 Chicago tuletõrje (35/69) *

Leitnant Casey naaseb vigastuspausilt tööle, ent kolleegid kahtlevad nii tema vaimses kui füüsilises võimekuses. Shay kohtub oma uue paarilisega, kes on tema vastu miskipärast äärmiselt vaenulikult meelestatud. Dawson astub Chicago Tuletõrjeakadeemiasse, et alustada uut karjääri tuletõrjujana.

07:00 Kass Oggy ja kurjad prussakad (26)
07:30 Tom ja Jerry (37)
08:00 Reporter *
09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (59)

House tahab tagasi saada enda invaliidi parkimiskohta. Haiglasse saabub teismeline mustlane, kelle perekond ei lase talle meditsiinilisi proove teha.

11:00 Chicago tuletõrje (36)

Casey üritab kolleegidele tõestada, et temaga on kõik korras, kuid väljakutsetel tehtud vead kipuvad vastupidist tõestama. Shay üritab vältida advokaati, kes tahab temaga Daryli enesetapust rääkida ning Dawson avastab, et Tuletõrjeakadeemias pole kõik päris nii nagu alguses näis.

12:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (7) *

Kui Nick ja Richard Moore Place restorani ostsid, ootasid nad kohest edu. Nad ei teadnud, kui raske on täita 90 kohaga söögisaali ja kui keeruline leida kokka, kes ka süüa oskaks teha. Kas Ramsay kiirkoolitus aitas selle pubi taas jalule ja kasumit teenima? Ning kas maja on ikka sama kohutavat värvi?

13:00 Päriselu lood: Katastroofi keskel *

Kogu Euroopas kaob nädalaks elekter. Kuidas oled sina valmistunud nii ulatuslikuks elektrikatkestuseks? Mida oled valmis ellu jäämise nimel tegema? Suurejoonelises lavastuslikus erisaates rulluvad lahti inimeste dramaatilised lood ilma elektri, vee, toidu ja toasoojata.

14:00 Tüdruk nimega Elif (855)

Tarik pingutab kõvasti, et Hümeyra südant tagasi võita. Samal ajal laseb ta põletada kõik Elifi postrid ja lastekollektsiooni kingad, et järgmisel päeval algavat kampaaniat peatada.

14:50 Vana silla saladus (176)

Pepa tahab tööle naasta. Juanist saab Pardo käsilane. Alfonso paljastab Severiano.

16:00 Betty New Yorgis (31/123)

Armando mõistab, et Betty on temasse tõesti armunud. Bertha kahtlustab Patriciat ja järgneb talle võimlemissaali.Ricardo tunneb Particiale kaasa tema lapsepõlve pärast. Daniel võtab vastu Patricia tingimuse lahkuda New Yorgist. Marcela soovitab Sofiale advokaadi, et Sofia saaks Efraínist lahutada.

17:00 Hingesugulased (436)

Sandhya elab üle, et pere tema pärast sellise ohverduse tegi, aga samas ka rõõmustab, et saab oma venna ja vennanaisega koos olla.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (8)

21-aastane Tim ei osanud peakokana isegi mitte omletti valmistada ning tema valmistatud kammkarbid ajasid Ramsay öökima. Mis on pärast tippkoka abikäe ulatamist muutunud, selgub kohe.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Punane sekund (3)

Kiusatus pedaali vajutada tekib eriti tuttaval ja tühjal teel. Kuid nagu tõestavad selle saate juhtumid, võib alati teele tekkida ootamatu takistus ning kontroll auto üle kaduda. Tagajärjed on pöördumatud. Saatejuht Madis Kimmel saab ise kogeda, kui ebameeldiv on juhitavuse kaotus ja ootamatule takistusele otsasõitmine.

20:30 Armuteadus

Armastusest on kirjutatud lõputult luuletusi ja laule, tuntud ebamaist õnnetunnet ning valatud lõputult pisaraid, kuid mis see armastus siiski on? Teaduslikus mõttes pole armastus midagi enamat kui ajukeemia. Saates Armuteadus võtame ette kahe tuntud Eesti paari armastuslood ning üritame välja selgitada, kas päris inimeste tunded alluvad tõepoolest teaduslikele selgitustele. Saates räägivad Kristjan ja Maris Lüüs ning Ott Kiivikas ja Gajane Filantšuk, mida on nemad armastuse nimel teinud.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Doktor Murphy (28)

Shaun ja Park ravivad kaht patsienti, kes on lennujaamas kokku kukkunud ja kelle sümptomid viitavad, et haigus võib levida õhu kaudu. Personal tõttab teisi EMO patsiente nakkuse eest kaitsma, mis päädib haigla karantiiniga.

23:00 Naistevangla (39)

Zulema saab teada hiinlaste põgenemisplaanist ja avastab nende narkosmugeldamise meetodi ning otsustab mõlemad plaanid kaaperdada. Zulema sõlmib Mercedesega kokkuleppe, kui näeb Mercedese hirmu Akame ees. Saray lubatakse tagasi oma kambrisse. Sole ja Anabeli vahel toimub kokkupõrge.

00:05 Seks saatis mu EMOsse (31)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

01:00 NCIS Los Angeles (107)

USA sõjaväeluure avastab, et kunagine Rumeenia sõjakurjategija elab nüüd valenime all Los Angeleses. Callen ja Sam peavad rahvusvaheliselt tagaotsitava mehe üles leidma enne, kui too taaskord jäljetult kaob.

01:50 Esimest armastust otsides (4)

Dennis kohtus Agathaga ülikooliajal Monacos. Muinasjutuline romaan lõppes järsku ja rohkem pole ta Agathast kuulnud. Nüüd, aastaid hiljem, tahab Dennis tüdruku üles otsida, et teada saada, kas ka Agatha tunded olid tõelised.

02:35 Doktor Murphy (28) *

Shaun ja Park ravivad kaht patsienti, kes on lennujaamas kokku kukkunud ja kelle sümptomid viitavad, et haigus võib levida õhu kaudu. Personal tõttab teisi EMO patsiente nakkuse eest kaitsma, mis päädib haigla karantiiniga.

03:25 Reporter *
04:20 Tuvikesed (230)

Bud otsustab sõita koos sõpradega kevadvaheajal Floridasse, aga Kelly ja ta sõbrannad petavad neilt piletid välja.

04:45 Tuvikesed (231)

Kelly osaleb bikiinikonkursil, mille peaauhinnaks on 10 000 dollarit. Peakohtunikeks on Al, Jefferson ja Griff, kes püüavad varjata, et nad Kellyt tunnevad.

05:10 Dr House (59) *

House tahab tagasi saada enda invaliidi parkimiskohta. Haiglasse saabub teismeline mustlane, kelle perekond ei lase talle meditsiinilisi proove teha.

05:45 Hingesugulased (293)

Roma juhatab Sandhya ja meeskonnaliikmed mässuliste juurde, kuid siis näevad nad Agrimat ohus. Mässulised seadsid neile üles lõksu. Poolte vahel tekib suur võitlus.

06:30 Hingesugulased (294)

Sandhya tõestab, et täpsuslaskmine on tal nüüd selge. Agrima on oma õpilaste üle väga uhke. Kavita palub Agrima käest karikat Sandhyale mitte anda. Toimub politseiakadeemia lõpuparaad.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Bostoni pesapallimeeskonna treener leitakse riietusruumist mõrvatuna ja Jane'il ja Maural tuleb tapja paljastamiseks lahti harutada keerulised meeskonnasisesed suhted.

08:15 Vana silla saladus (822) *

Komandandil on külale hea uudis. Candelal on üha halvem. Gonzalo naaseb koju.

09:10 Uuel ringil (19) *

Holly tutvustab meestele oma uut kallimat Pauli. Algul läheb kõik üle kivide ja kändude, kuid siis kutsub Paul nad enda juurde peole - kus selgub, et ta elab koos oma eksnaisega.

09:40 2x kuumem (21/6)

Selles erilises saates võtab stiilitiim ette Briti kõige pöörasemate välimustega inimesed ja muudab nad kaks korda kuumemaks. Sel korral ilmub stiilitiimi ette Barbie-nukust vaimustunud Denise, kelle arust plast on fantast. Teine väljakutse on Rachel, kelle dramaatiline riietumisstiil sundis ta vanaema stilistidelt abi otsima.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (209/29) *

Tuntud telenägu Jess Wright saab üle vaatamiseks viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased. Ta õhtustab siiski ainult kolme väljavalituga, kelle ta on välja valinud kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda neist kolmest ta veel näha tahab.

13:00 Aedniku aabits (82)

Mida teha sügisel aiajäätmetega? Teravili aias? Miks mitte!

13:30 Aedniku aabits (83)

Tänases saates uudistame pihlakate põnevat maailma. Valmistame suvelilli talvitumiseks. Saatejuht on Ingrid Sembach-Hõbemägi

14:00 Trimmi, punni, trimmi (4/10) *

Täna on treeneri rollis 23 aastat eratreener olnud Steve ning tema treenitavaks on kodune ema Tasha, kelle suurimaks probleemiks on olla pisut isekas ning midagi enda heaks teha.

15:00 OMG: Tee mulle kuulus nägu *

Shokeeriv dokumentaalfilm brittidest, kes on absoluutselt kõigeks valmis, et saavutada ideaalne keha – maksimaalselt sarnaneda oma suurimale iidolile. Õnneks on tänapäeval võimalik igasugune kehamuutmine ja nii kohtumegi 22-aastase Liamiga, kes tahab olla võimalikult sarnane Katie Price'ile ega karda selleks käia ka odavate nurgataguste arstide juures. Näeme ka Chloet, kes sarnaneb Kim Kardashianile - puudu veel ainult suur tagumik -, ja tema peikat Munist, kes muutub iga lõikusega üha rohkem Zayn Maliki nägu. Shane on aga kulutanud kolm aastat oma elust, et saavutada Keni nuku välimus.

16:00 Rööparalli (7) *

Rööparalli eelviimases osas seiklevad meie võistlejad Innsbruckis ja Klagenfurtis. Peetakse maha siiani kõige põnevam aardejaht. Lisaks on veel kõvasti vilesid ja sulesid. Punktiseis läheb väga pingeliseks ja käib halastamatu võitlus. Mitte cm ei saa ka järgi anda!

17:00 Rizzoli ja Isles

Iseseisvussõja demonstratsioonetendusel tapetakse selle korraldanud professor. Esialgu õnnetusena tundunud tapmine osutub peagi mõrvaks, kui ilmnevad asitõendid, et laskuriks oli snaiper.

18:00 Vana silla saladus (823)

Fulgencio plaanib põgeneda. Haigetel hakkab tänu vastumürgile parem. Fernando keeldub Candelat aitamast.

19:00 Uuel ringil (20)

Et oma täiuslikule õele Jillile muljet avaldada, loob Holly Edeniga uue identiteedi. Kuid siis tuleb linna ka tema ema Marjorie.

19:30 Päriselu lood: Katrin Lusti eri - Püstirikas Eesti

Meie maapõu võib teadlaste väitel peita umbes triljoni euro väärtuses maavarasid, mis tähendab seda, et igale eesti kodanikule justkui kuuluks miljoni euro eest maavarasid ja me võiksime olla püstirikkad. Siin pole mitte ainult fosforiiti, vaid ka üliväärtuslikke akumetalle, rauamaaki, kulda, hõbedat jne. Uurime, miks ei ole Eesti viimase 30 aasta jooksul oma maavarasid uurinud ja meil ei ole tehtud mitte ühtegi geoloogilist puurauku- samal ajal kui rootslased, soomlased ja norrakad võtavad oma maavaradest maksimumi. Miks me ei uuri ega kaevanda oma maavarasid ja miks on jäetud terve põlvkond eestlasi rikkusest ilma? Saate autor Katrin Lust.

20:30 Miss eriagent 2: Relvastatud ja väga võluv (Miss Congeniality 2: Armed & Fabulous) FILM

Hittkomöödia järjeloos peab agent Gracie Hart (Sandra Bullock) FBI-le reklaami tegema ning reisib mööda riiki ringi, saatjaks jõhkardist agent Sam Fuller. Samal ajal röövitakse aga Harti sõbratar, miss USA, ning Gracie otsustab kuritegu Las Vegases iseseisvalt uurima hakata, eirates seega oma bossi karmi keeldu...

22:50 Õhtusöök kahele (210/29)

Täna maitseb pakutavaid hõrgutisi 24-aastane "Ibiza Weekenderi" staar David Potts. David otsib musklis, ragbimängija tüüpi peikat.

23:50 Vallaline kaunitar: Austraalia (44/12)

On kodukülastuste nädal ja Ali peaks kohtuma poiste peredega, aga kõik ei lähe traditsiooniliselt. Üks poiss viib Ali kokku hoopis oma kunagise tüdruksõbraga ja teine poiss keeldub Alile oma peret tutvustamast, kui Ali ei täida tema nõudmisi.

01:15 Reporter *
02:05 EbaREAALNE (28)

Chet palub Quinni oma iseloomu kohta tunnistama. Serena valib kohtinguks Oweni ja kohtub tema tütre Rileyga, kuid kahtleb, kas on valmis emaks hakkama. Quinn tajub, et Rachel ei saa oma tööga hakkama, ja lendab Coloradosse vägesid juhatama.

02:50 2x kuumem (21/6) *

Selles erilises saates võtab stiilitiim ette Briti kõige pöörasemate välimustega inimesed ja muudab nad kaks korda kuumemaks. Sel korral ilmub stiilitiimi ette Barbie-nukust vaimustunud Denise, kelle arust plast on fantast. Teine väljakutse on Rachel, kelle dramaatiline riietumisstiil sundis ta vanaema stilistidelt abi otsima.

03:35 Postimees.ee
06:05 Komissar Rex *

"Romeo ja Julia" etenduse ajal kukub Romeo osatäitjale pähe post ja mees sureb. Peagi selgub, et tegu polnud sugugi õnnetusega. Moseril ja Rexil pole kahtlusalustest puudust, sest Romeo oli tuntud naistemees. Moser mõistab peagi, et mõrvar kavatses kõrvaldada hoopis Julia ja Romeo osatäitja suri kogemata. Rexil õnnestub uus mõrvakatse ära hoida ja Julia elu päästa.

06:55 Reporter *
07:55 Jackass *

Maailma kõige rajumalt naljakas sõu noortest entusiastidest, kes sooritavad enese kallal inimvihkajalikke eksperimente ja viljelevad äärmiselt ebahügieenilist huumorit. MTV supereduka saate (anti)kangelased eesotsas Johnny Knoxville'i ja Steve-O'ga korraldavad ajuvabalt hullumeelseid kaskadööritrikke, maskeeruvad rõve-naljakatesse kostüümidesse ja teevad muid veidrusi, et korralikke kodanikke shokeerida.

08:20 A-Rühm (38/25) *

Kaks noort neidu peavad hotelli, mis pakub huvi ka kohalikele pättidele. Kui neidude vastu kasutatakse alatuid hirmutamisvõtteid, otsivad nad A-Rühma abi.

09:20 Kontor (87/28) *

Pami vanematel on abieluprobleemid ja nad lähevad lahku, kui Pami isa kuuleb, kui väga Jim Pami armastab. Michael laseb tervel kontoril enda üle nalja visata, kuid solvub naljade peale.

09:45 Kontor (88/28) *

Michael läheb teistesse büroodesse Scrantoni edust kõnelema, Pam autojuhiks kaasas. Uticas läheb kõne lörri, kuid Pam lepib ära abiellunud ja rasedaks jäänud Kareniga. Seepeale sõidab Michael Nashuasse, et Hollyga ära leppida.

10:15 Mentalist *

CBI tiim uurib 25-aasta tagust juhtumit, millesse on kaasatud nii Red John kui Visualize ususekt. Lisbon hakkab tuleviku üle tõsiselt järele mõtlema.

11:10 Põrgulikud hotellid (22/8) *

Gordon Ramsay sõidab Loudonville´i Ohios, et päästa ühe perekonna lossihotell. Omanike valus lahutus jättis hotelli pidamise naise õlgadele, abiks pliidi ääres videote järgi süüa tegev poeg. Gordon on viimane lootus perekonna pärandi päästmiseks.

12:15 Komissar Rex

Kui komissar Moseri büroos pakitakse kingitusi ja valmistutakse jõuludeks, kõlavad jäähokihallis lasud ja hokitrennist röövitakse väike poiss. Jõululaupäeva öösel saab Moser väikese tunnistaja abiga otsustava vihje ja selgub, et kurjategijad röövisid jõuka advokaadi poja asemel vale poisi. Kuid asjatult oodatakse koju ka teist poissi, kes üritab oma sõpra päästa.

13:15 Dude Perfect Show (1/13)

UUS! Viis kutti juutuubist ja panda! Sellise kambaga annab nii mõndagi ette võtta. Nende trikid, katsed ja erinevad väljakutsed võlusid publikut niivõrd, et Youtube´ist tuli üle kolida televisiooni oma miljoneid fänne hullutama. Esimeses osas võetakse kampa kantrilaulja Luke Bryan, haaratakse vibud ning minnakse bagidega õhupallilahingut pidama.

13:40 Punane sekund (15) *

Ühistranspordis usaldame end suure sõiduki juhi hoolde ja liiklusõnnetuse ärahoidmine pole reisija võimuses. Õnnetuse või äkkpidurduse tõttu võib reisija saada aga raskeid vigastusi või isegi hukkuda. Mida saame ise ära teha, et ühistranspordi kasutamine oleks turvaline ja mõnus?

14:10 Kuum pirukas 6: Beeta maja * (American Pie Presents Beta House) FILM

Komöödiafilmide sarja kuuendas osas lähevad Eric Stifler, Ryan ja Cooze kolledzhisse ja liituvad seal koheselt kurikuulsa Beeta maja korporatsiooniga, mis on tuntud oma metsikute pidude ja reeglite rikkumisega. Maja juhib legendaarne Dwight Stifler. Hiljuti sõbranna poolt maha jäetud Erik püüab oma tõelist mina avastada, Dwightil aga on käed tegemist täis, et päästa Beeta maja nohikute korporatsiooni ähvardava rünnaku käest.

16:10 MacGyver 2.0 (4/21)

MacGyver ja Jack lendavad Moskvasse, et peatada tuumarelva omandanud ekstremist, kelle eesmärgiks on uue külma sõja vallapäästmine. Selleks peavad mehed tegema koostööd pommi koodi programmeerinud Aleksander Orloviga, kes pole noore Ameerika geeniuse aitamisest sugugi vaimustatud.

17:05 Mentalist

CBI tiim kistakse üllatavalt julma akadeemilisse maailma, kuhu on kaasatud üliõpilane loodusmuuseumis.

18:00 A-Rühm (39/25)

A-Rühm peab trotsima Amazonase jõge ja paksu dzhunglit, et nurjata jõhkra piraadi El Cajoni kavatsused ning päästa Tawnia Bakeri kihlatu, arheoloogiaprofessor Brian Lefcourt.

19:00 Kontor (89/28)

Michael ja Pam jõuavad Nashuasse, kuid Hollyl on vabad päevad. Michael on löödud, kui kuuleb, et Hollyl on uus kallim. Dwight ja Jimi püüavad Kellyle pidu korraldada.

19:30 Kontor (90/28)

Valentinipäeval tõmbab Michaelit naise poole, kes veredoonoripäeval Tuhkatriinuna kinda kaotab. Töötajad võrdlevad oma halvimaid lahkuminekulugusid.

20:00 Jälg (14)

Külastame maailma suurima põlevkiviõli tootja tehast, kus on kasutusel täiesti unikaalne tootmisprotsess. Üllatuslikul kombel ei pea me selleks sõitma kaugemale kui meie oma Viru Keemia Grupi tehasesse Ida-Virumaal. Tallinna Vanasadama kaidele on aga kaldaelektri näol tekkimas 11 000 V pingega pistikud, mis asuvad parandama linnainimeste õhukvaliteeti. Eesti metsloomad aga söövad igapäevaselt sisse jahimeeste laskemoonast tekkinud pliiühendeid ning satuvad mürgistuste tõttu tihti nii endale kui inimesele ohtlikesse olukordadesse.

20:30 Schwarzeneggeri portree

Arnold Schwarzenegger on elav näide selle kohta, et Ameerika Unelm pole pelgalt sõnakõlks. Arnoldi sõbrad ja kolleegid räägivad seekordses saates, kuidas noorest Austria kulturistist sai ootamatult Hollywoodi suurim staar ja vastu kõiki ootusi ka pikaajaline California osariigi kuberner.

21:30 II maailmasõja veealused saladused

Milliseid saladusi peidab endas lõputu ookean? Ajaloodokumentaal II maailmasõja veealused saladused toob teieni seitsme kõige hämmastavama veealuse objekti lood ja müsteeriumid.

22:30 Seks saatis mu EMOsse (51/13)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

23:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:35 MacGyver 2.0 (4/21) *

MacGyver ja Jack lendavad Moskvasse, et peatada tuumarelva omandanud ekstremist, kelle eesmärgiks on uue külma sõja vallapäästmine. Selleks peavad mehed tegema koostööd pommi koodi programmeerinud Aleksander Orloviga, kes pole noore Ameerika geeniuse aitamisest sugugi vaimustatud.

01:24 Postimees.ee