Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 27.02.2020

06:00 Chicago tuletõrje (36/69) *

Casey üritab kolleegidele tõestada, et temaga on kõik korras, kuid väljakutsetel tehtud vead kipuvad vastupidist tõestama. Shay üritab vältida advokaati, kes tahab temaga Daryli enesetapust rääkida ning Dawson avastab, et Tuletõrjeakadeemias pole kõik päris nii nagu alguses näis.

07:00 Kass Oggy ja kurjad prussakad (27)
07:30 Tom ja Jerry (38)
08:00 Reporter *
09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (60)

House peab ravima noort vigastatud naist, kes ei tunne valu. Tiim peab välja uurima, mis selle haruldase haiguse põhjuseks võib olla.

11:00 Chicago tuletõrje (37/69)

Kui joobes juht külmal talveõhtul alajaamale otsa sõidab ja kogu linnaosa elektrita jätab, pakub 51. tuletõrjedepoo külmetavatele inimestele ööseks peavarju. Depoosse kogunenud rahvamass tekitab aga ohtralt probleeme. Eriti just Caseyle, kes üritab oma tervisehädasid kõigi eest varjata.

12:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (8) *

21-aastane Tim ei osanud peakokana isegi mitte omletti valmistada ning tema valmistatud kammkarbid ajasid Ramsay öökima. Mis on pärast tippkoka abikäe ulatamist muutunud, selgub kohe.

13:00 Punane sekund (3) *

Kiusatus pedaali vajutada tekib eriti tuttaval ja tühjal teel. Kuid nagu tõestavad selle saate juhtumid, võib alati teele tekkida ootamatu takistus ning kontroll auto üle kaduda. Tagajärjed on pöördumatud. Saatejuht Madis Kimmel saab ise kogeda, kui ebameeldiv on juhitavuse kaotus ja ootamatule takistusele otsasõitmine.

13:30 Armuteadus *

Armastusest on kirjutatud lõputult luuletusi ja laule, tuntud ebamaist õnnetunnet ning valatud lõputult pisaraid, kuid mis see armastus siiski on? Teaduslikus mõttes pole armastus midagi enamat kui ajukeemia. Saates Armuteadus võtame ette kahe tuntud Eesti paari armastuslood ning üritame välja selgitada, kas päris inimeste tunded alluvad tõepoolest teaduslikele selgitustele. Saates räägivad Kristjan ja Maris Lüüs ning Ott Kiivikas ja Gajane Filantšuk, mida on nemad armastuse nimel teinud.

14:00 Tüdruk nimega Elif (856)

Vildan kahtlustab, et Tarik on tulekahju taga. Kerem varjab oma ema eest kahju tegelikku ulatust, sest on mures ta tervise pärast. Kahjum on aga nõnda suur, et ohustab ettevõtte püsimajäämist.

15:00 Vana silla saladus (177)

Francisca pakub Gregoriale abi. Pedro jätab sõpradega hüvasti. Agueda tahab Pepat näha.

16:00 Betty New Yorgis (32/123)

Demetrio on mures, et Betty ja Nicolás pööritavad miljoneid ning ta otsustab asja uurida. Armando kinnitab talle, et kõik on igati seaduslik. Demetrio kutsub Armando ja Betty lõunale. Armando palub Bettyt taas aruannet muuta.

17:00 Hingesugulased (437)

Meena ei suuda leppida, et tema tähelepanu keskpunktis pole ja armukadetseb, et kõigi tähelepanu on Surajle ja ta naisele pööratud..

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (9)

Ramsay aitab luua korda restoranis nimega La Lanterna, mis pakub itaaliapäraseid toite. Restorani omanik ja peakokk on 28-aastane Alex, kes on suurtes võlgades. Klientuur on olematu, köögiseadmed poolpidused ja toidud ehedatest Itaalia roogades miilide kaugusel. Kas Gordon suudab oma julma aususe ja meisterkoka oskustega restorani jalule aidata?

19:00 Otse! Reporter
20:00 Rööparalli (8)

Kätte on jõudnud Rööparalli seikluse viimane peatus ja grande finale. Seis on ülipõnev - ainult paari punktiga juhib Lauri tiim. Kas nad purjetavad võidukalt lõpuni või suudab Inga tiim neid takistada? Viimases sihtpunktis - Roomas - tuleb võistlejatel läbida varasemast pikem aardejaht ja seda 30 kraadises kuumuses. Lisaks peavad osalejad esitama omaloomingulise laulu oma reisist.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 See on keeruline (It's Complicated) FILM

Ülimalt elurõõmus komöödia Jane'ist (Meryl Streep), kes on viimaks teinud rahu oma advokaadist eksabikaasa Jake'iga (Alec Baldwin). Ent kui Jane ja Jake peatuvad oma poja ülikooli lõpetamise ajal samas hotellis, hakkavad asjad muutuma keeruliseks. Sasipuntrasse segatakse ka arhitekt Adam (Steve Martin), kelle Jane palkas oma kööki renoveerima. Enda lahutusest toibuda püüdev Adam hakkab Jane'i armuma, kuid märkab peagi, et on saanud osaks armukolmnurgast. Film ei sobi alaealistele.

00:20 Pelgupaik (Safe Haven) FILM

Romantiline draama! Salapärane noor naine Katie põgeneb oma tumeda mineviku eest ning kolib väiksesse sadamalinna, kus loodab leida hingerahu. Katie hoiab omaette ning väldib suhteid kohalikega, mis just suurendab inimeste huvi tema saladusliku isiku vastu. Katie elu muutub kardinaalselt peale tutvumist lesestunud poepidaja Alexi (Josh Duhamel) ja muretult vallalise naabrinaise Jo'ga. Just siis kui tundub, et Katie on lõpuks leidnud oma õnne, ilmuvad välja mineviku varjud.

02:20 Naistevangla (39) *

Zulema saab teada hiinlaste põgenemisplaanist ja avastab nende narkosmugeldamise meetodi ning otsustab mõlemad plaanid kaaperdada. Zulema sõlmib Mercedesega kokkuleppe, kui näeb Mercedese hirmu Akame ees. Saray lubatakse tagasi oma kambrisse. Sole ja Anabeli vahel toimub kokkupõrge.

03:19 Reporter *
04:12 Tuvikesed (232)

Marcyt ootab nüüd jaapanlastele kuuluvas pangas edutamine. Pangaomanikul on D'Arcyde pool igav, kuni ta näeb Ali igivana Dodge'i ja tahab seda oma kogusse saada.

04:37 Tuvikesed (233)

Al otsustab Luckyle kuudi ehitada, aga Marcy poolt talle kaela saadetud inspektor teatab, et see ei vasta nõuetele.

05:10 Dr House (60) *

House peab ravima noort vigastatud naist, kes ei tunne valu. Tiim peab välja uurima, mis selle haruldase haiguse põhjuseks võib olla.

05:45 Hingesugulased (295)

Santosh nõuab Kavitalt selgitust oma lubaduse täitmise kohta. Sandhyat autasustatakse. Uudist kuuldes arvab Santosh, et Kavita pidas oma sõna. Zakir ja Agrima jätavad Sandhyaga hüvasti. Agrima annab Kavitale õppetunni.

06:30 Hingesugulased (296)

Sandhya saabub kodulinna, kuid just siis toimub piirkonnas elektrikatkestus. Sandhya lahendab probleemi kiirelt. Ta võetakse Hanumani tänaval pidulikult vastu. Meenakshi lobiseb välja, et Emily ilusalong on suletud.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Iseseisvussõja demonstratsioonetendusel tapetakse selle korraldanud professor. Esialgu õnnetusena tundunud tapmine osutub peagi mõrvaks, kui ilmnevad asitõendid, et laskuriks oli snaiper.

08:15 Vana silla saladus (823) *

Fulgencio plaanib põgeneda. Haigetel hakkab tänu vastumürgile parem. Fernando keeldub Candelat aitamast.

09:10 Uuel ringil (20) *

Et oma täiuslikule õele Jillile muljet avaldada, loob Holly Edeniga uue identiteedi. Kuid siis tuleb linna ka tema ema Marjorie.

09:40 2x kuumem (22/6)

Selles erilises saates võtab stiilitiim ette Briti kõige pöörasemate välimustega inimesed ja muudab nad kaks korda kuumemaks. Sel korral ilmub stiilitiimi 25-aastane nukuvälimusega Cayleigh, kes soovib, et teda tõsisemalt võetaks. Teine stiilitiimi klient on glamuurihullust Liam, kes on isepäevituva kreemiga liiale läinud.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (210/29) *

Täna maitseb pakutavaid hõrgutisi 24-aastane "Ibiza Weekenderi" staar David Potts. David otsib musklis, ragbimängija tüüpi peikat.

13:00 Aedniku aabits (84)

Aia viimased õitsejad - hortensiad. Mida teha sügisel lehtedega? Saatejuht on Ingrid Sembach-Hõbemägi

13:30 Aedniku aabits (85)

Tänases saates võtame vaatluse alla kikkapuude võluva, kuid mürgise maailma. Jätkame sügisese aia ettevalmistustöid talveks. Saatejuht on Ingrid Sembach-Hõbemägi.

14:00 Tantsides armastuseni (Keep On Dancing) FILM

Romantiline jõulufilm! Jack töötab finantsalal. Ees terendab ametikõrgendus ja lootus kosida bossi tütar. Jacki pingutustest hoolimata ei pea pruudi sugulased meest tõsiseltvõetavaks mehekandidaadiks. Jack otsustab ära õppida tantsusammud, et jõulupeol kõigile muljet avaldada. Saatusel on aga omad plaanid.

16:00 Päriselu lood: Katrin Lusti eri - Püstirikas Eesti *

Meie maapõu võib teadlaste väitel peita umbes triljoni euro väärtuses maavarasid, mis tähendab seda, et igale eesti kodanikule justkui kuuluks miljoni euro eest maavarasid ja me võiksime olla püstirikkad. Siin pole mitte ainult fosforiiti, vaid ka üliväärtuslikke akumetalle, rauamaaki, kulda, hõbedat jne. Uurime, miks ei ole Eesti viimase 30 aasta jooksul oma maavarasid uurinud ja meil ei ole tehtud mitte ühtegi geoloogilist puurauku- samal ajal kui rootslased, soomlased ja norrakad võtavad oma maavaradest maksimumi. Miks me ei uuri ega kaevanda oma maavarasid ja miks on jäetud terve põlvkond eestlasi rikkusest ilma? Saate autor Katrin Lust.

17:00 Rizzoli ja Isles

Jane uurib koos oma üksusega midagi sellist, mis paistab olevat tänapäevane nõiajaht Salemis. Frankie vana pruut naaseb linna tõelise üllatuspommiga, mis ei jäta sõnakat Rizzolit sõnaahtraks.

18:00 Vana silla saladus (824)

Bernarda otsustab Fulgencio reeta. Mariana on Nicolási pärast mures. Conradol on Aurorale ettepanek.

19:00 Uuel ringil (21)

Phil peidab paparatsode eest oma klienti, tennisetäht Chuck Feeneyt ja avastab, et legendaarne naistemees on hoopis rohkem meestemees. Holly ja Haskell vaidlevad, kes 9. kuud raseda Edeni eest paremini hoolitseb.

19:30 Päriselu lood: Katastroofi keskel *

Kogu Euroopas kaob nädalaks elekter. Kuidas oled sina valmistunud nii ulatuslikuks elektrikatkestuseks? Mida oled valmis ellu jäämise nimel tegema? Suurejoonelises lavastuslikus erisaates rulluvad lahti inimeste dramaatilised lood ilma elektri, vee, toidu ja toasoojata.

20:30 Kardashianid (16/16)

Kim pühendab oma aega ja jõudu Alice Johnsoni vanglast vabastamisele. Khloe on stressis, kui ööbib esmakordselt Truest eemal. Kanye satub vastuoluliste kommentaaride eest tule alla.

21:30 Seksi õppetunnid

Anna Richardson asub taas haridusretkele koolidesse. Koos viie modelli ja spetsialistiga tutvustatakse noortele peenist ja selle anatoomiat. Lisaks uurib Anna, kuidas ja kas elavad voodielu need, kelles tavapäraselt seksobjekte ei nähta. Esimeses saates on selleks vanainimesed. Kui Anna seksleludega vanadekodusse saabub, saab nalja palju.

22:30 Alasti ahvatlus (5/6)

Täna hakkab kaaslast otsima 27-aastane Cecilie Kopenhaagenist. Ta teeb valiku alasti kehade põhjal. Mis teda mehe keha juures kõige rohkem veetleb? Kas õiget on võimalik leida ainult füüsilise meeldivuse põhjal?

23:10 Vallaline kaunitar: Austraalia (45/12)

Pärast kodulinnakülastusi on jäänud Ali südame pärast võistlema kolm meest. Ali kaalub, kas usaldada oma südant või mõistust? Nii annab kaunitar endast kõik, et ükski küsimus ei jääks vastuseta.

00:15 Reporter *
01:15 EbaREAALNE (29)

Quinn veedab vaba päeva koos Fionaga ja näeb maja, mida ta endale ehitab. Rachel kuulutab oma emale, et pole enam ta tütar. Madison korraldab suure draama, kui kutsub kaamera ette Serena eksi.

02:00 2x kuumem (22/6) *

Selles erilises saates võtab stiilitiim ette Briti kõige pöörasemate välimustega inimesed ja muudab nad kaks korda kuumemaks. Sel korral ilmub stiilitiimi 25-aastane nukuvälimusega Cayleigh, kes soovib, et teda tõsisemalt võetaks. Teine stiilitiimi klient on glamuurihullust Liam, kes on isepäevituva kreemiga liiale läinud.

02:45 Seksi õppetunnid *

Anna Richardson asub taas haridusretkele koolidesse. Koos viie modelli ja spetsialistiga tutvustatakse noortele peenist ja selle anatoomiat. Lisaks uurib Anna, kuidas ja kas elavad voodielu need, kelles tavapäraselt seksobjekte ei nähta. Esimeses saates on selleks vanainimesed. Kui Anna seksleludega vanadekodusse saabub, saab nalja palju.

03:35 Postimees.ee
06:05 Komissar Rex *

Kui komissar Moseri büroos pakitakse kingitusi ja valmistutakse jõuludeks, kõlavad jäähokihallis lasud ja hokitrennist röövitakse väike poiss. Jõululaupäeva öösel saab Moser väikese tunnistaja abiga otsustava vihje ja selgub, et kurjategijad röövisid jõuka advokaadi poja asemel vale poisi. Kuid asjatult oodatakse koju ka teist poissi, kes üritab oma sõpra päästa.

06:55 Reporter *
07:55 Dude Perfect Show (1/13) *

UUS! Viis kutti juutuubist ja panda! Sellise kambaga annab nii mõndagi ette võtta. Nende trikid, katsed ja erinevad väljakutsed võlusid publikut niivõrd, et Youtube´ist tuli üle kolida televisiooni oma miljoneid fänne hullutama. Esimeses osas võetakse kampa kantrilaulja Luke Bryan, haaratakse vibud ning minnakse bagidega õhupallilahingut pidama.

08:20 A-Rühm (39/25) *

A-Rühm peab trotsima Amazonase jõge ja paksu dzhunglit, et nurjata jõhkra piraadi El Cajoni kavatsused ning päästa Tawnia Bakeri kihlatu, arheoloogiaprofessor Brian Lefcourt.

09:20 Kontor (89/28) *

Michael ja Pam jõuavad Nashuasse, kuid Hollyl on vabad päevad. Michael on löödud, kui kuuleb, et Hollyl on uus kallim. Dwight ja Jimi püüavad Kellyle pidu korraldada.

09:45 Kontor (90/28) *

Valentinipäeval tõmbab Michaelit naise poole, kes veredoonoripäeval Tuhkatriinuna kinda kaotab. Töötajad võrdlevad oma halvimaid lahkuminekulugusid.

10:15 Mentalist *

CBI tiim kistakse üllatavalt julma akadeemilisse maailma, kuhu on kaasatud üliõpilane loodusmuuseumis.

11:10 Seks saatis mu EMOsse (51/13) *

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

12:15 Komissar Rex

Jäähokihallist röövitud poiste otsingutel satuvad Moser ja Rex loomaia roomajate majja. Rexi hammustab lahtipääsenud mürgine madu ja vapra neljajalgse elu satub ohtu. Vahepeal muudavad röövlid oma plaane ja esimese jõulupüha hommik algab dramaatiliselt, et mõlemad lapsed kurjategijate käest päästa.

13:15 Dude Perfect Show (2/13)

Sõbrad saavad kutse tulla kihutama Nascari võidusõidumasinaga. Selle juures on neile abiks tipp-piloodid Dale Earnhardt Jr. ja Chase Elliott, kuid enne rooli istumist otsustavad kutid oma kõhud ainult neile omasel kombel täis süüa.

13:40 Jälg (14) *

Külastame maailma suurima põlevkiviõli tootja tehast, kus on kasutusel täiesti unikaalne tootmisprotsess. Üllatuslikul kombel ei pea me selleks sõitma kaugemale kui meie oma Viru Keemia Grupi tehasesse Ida-Virumaal. Tallinna Vanasadama kaidele on aga kaldaelektri näol tekkimas 11 000 V pingega pistikud, mis asuvad parandama linnainimeste õhukvaliteeti. Eesti metsloomad aga söövad igapäevaselt sisse jahimeeste laskemoonast tekkinud pliiühendeid ning satuvad mürgistuste tõttu tihti nii endale kui inimesele ohtlikesse olukordadesse.

14:10 Schwarzeneggeri portree *

Arnold Schwarzenegger on elav näide selle kohta, et Ameerika Unelm pole pelgalt sõnakõlks. Arnoldi sõbrad ja kolleegid räägivad seekordses saates, kuidas noorest Austria kulturistist sai ootamatult Hollywoodi suurim staar ja vastu kõiki ootusi ka pikaajaline California osariigi kuberner.

15:10 II maailmasõja veealused saladused *

Milliseid saladusi peidab endas lõputu ookean? Ajaloodokumentaal II maailmasõja veealused saladused toob teieni seitsme kõige hämmastavama veealuse objekti lood ja müsteeriumid.

16:10 MacGyver 2.0 (5/21)

MacGyver ja tema kolleegid lähevad Berliin-Frankfurdi rongile, et kaitsta Katarina Wagnerit, kelle ülemus USA vaenlastele relvi tarnib. Oma ülemuse vastu kohtus tunnistada lubanud Katarinat on saadetud tapma mitu palgamõrvarit, kes tuleb nüüd rongireisijate seast üles leida.

17:05 Mentalist

Jane ja CBI tiim uurivad vana pärijanna mõrva, kelle säilmed leitakse ta õudutekitava häärberi elutoast.

18:00 A-Rühm (40/25)

Rühm on reeturist El Cajoni käes vangis, kuid tänu ootamatule abile pääsevad kangelased põgenema ja peavad lõpu tegema nii kurjategijate sepitsustele kui ka leidma lahenduse dzhunglis peituvate iidsete varemete mõistatusele.

19:00 Kontor (91/28)

Michael sokutab klientide paberipakkidesse "kuldseid pileteid", mille eest saab allahindlust. See tekitab ülemustes pahameelt ja Michael püüab idee Dwighti kaela sokutada.

19:30 Kontor (92/28)

Michaelil on kokkupõrge uue asjaliku asepresidendi Charles Mineriga (Idris Elba), kes tühistab Michaeli 15. juubeli peo ja saadab peoplaneerimiskomitee laiali. Ka Jimil läheb Charlesiga kõik valesti.

20:00 Liikuma! (2) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks.

20:30 Must nimekiri (75)

Alexander Kirki palgasõdurid viivad hinge vaakuva Kirki haiglast minema ning röövivad Elizabethi. Kirkile doonorile leidnud Reddington pakub välja vahetuskauba, mis päästaks nii Elizabethi kui ka Kirki, kuid mis seaks tema enda elu ohtu.

21:30 Lõks (6/24)

Illarionil õnnestub Pata käest põgeneda. Mirnõi üritab kuritegeliku jõugu juhte enda poole meelitada. Ta tahab tõestada, et Lebedev oli seotud Varese tapmises. Ta käsib Babašvilil ja Kamazil üles otsida Varese kunagine armuke Katerina. Jegor on haaratud kadunud raamatupidaja Valenki tagaotsimisest. Kirves kerkib Stolzi pea kohale.

22:30 Seks saatis mu EMOsse (52/13)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

23:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:34 MacGyver 2.0 (5/21) *

MacGyver ja tema kolleegid lähevad Berliin-Frankfurdi rongile, et kaitsta Katarina Wagnerit, kelle ülemus USA vaenlastele relvi tarnib. Oma ülemuse vastu kohtus tunnistada lubanud Katarinat on saadetud tapma mitu palgamõrvarit, kes tuleb nüüd rongireisijate seast üles leida.

01:19 Postimees.ee