Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 28.02.2020

06:00 Chicago tuletõrje (37) *

Kui joobes juht külmal talveõhtul alajaamale otsa sõidab ja kogu linnaosa elektrita jätab, pakub 51. tuletõrjedepoo külmetavatele inimestele ööseks peavarju. Depoosse kogunenud rahvamass tekitab aga ohtralt probleeme. Eriti just Caseyle, kes üritab oma tervisehädasid kõigi eest varjata.

07:00 Kass Oggy ja kurjad prussakad (28)
07:30 Tom ja Jerry (39)
08:00 Reporter *
09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (61)

House kohtub ajukahjustusega muusikalise geeniusega, kel on harukordsed võimed. Tiim aga muretseb House’i enda vaimse tervise pärast.

11:00 Chicago tuletõrje (38)

Severide'i poolõde Katie on jäljetult kadunud ning politseil pole ühtki juhtlõnga. Juhtumiga tegelev uurija Lindsay lükkab kõik Severide'i abipakkumised tagasi ning Kellyl ei jää muud üle, kui lugu oma käel uurima hakata. Caseyl õnnestub teda vaevavate tervisehädade kohta rohkem infot hankida.

12:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (9) *

Ramsay aitab luua korda restoranis nimega La Lanterna, mis pakub itaaliapäraseid toite. Restorani omanik ja peakokk on 28-aastane Alex, kes on suurtes võlgades. Klientuur on olematu, köögiseadmed poolpidused ja toidud ehedatest Itaalia roogades miilide kaugusel. Kas Gordon suudab oma julma aususe ja meisterkoka oskustega restorani jalule aidata?

13:00 Rööparalli (8) *

Kätte on jõudnud Rööparalli seikluse viimane peatus ja grande finale. Seis on ülipõnev - ainult paari punktiga juhib Lauri tiim. Kas nad purjetavad võidukalt lõpuni või suudab Inga tiim neid takistada? Viimases sihtpunktis - Roomas - tuleb võistlejatel läbida varasemast pikem aardejaht ja seda 30 kraadises kuumuses. Lisaks peavad osalejad esitama omaloomingulise laulu oma reisist.

14:00 Tüdruk nimega Elif (857)

Melek hoolitseb Julide maja aia eest. Talle meenuvad ajad, mil ta töötas oma aias koos Elifiga. Talle satub ootamatult kätte ajaleht, milles on foto Elifist. Politsei tuleb villasse tulekahju põhjuseid uurima. Elif on tulekahju pärast kurb ja meeleheitel. Yunus ja Birce on ääretult kurvad, et nende projekt läks vett vedama. Ka Keremil on rasked päevad. Rana kahtlustab nagu teisedki, et tulekahju polnud juhuslik vaid tegu on süütamisega.

15:00 Vana silla saladus (178)

Gregoria ja Francisca seavad Pepale lõksu. Pepa saab Martini surmast üle. Soledad avastab Francisca saladuse.

16:00 Betty New Yorgis (33/123)

Armando on sunnitud oma perekonna pärandi võõrastesse kätesse andma. Patricia üritab meeleheitlikult rasestuda. Jenny manipuleerib Erainiga, et too ostaks neile suurema maja. Armando palub Catalinalt vabandust.

17:00 Hingesugulased (438)

Surajl on kaksikute suhtes suured ootused. Samas ei kujuta ta päris hästi ette, kuidas ta nii naise kui lastega hakkama saab.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (10)

Peakokk Ramsay läheb appi restoranile D-Place, kus tal tuleb lahutada tülitsevat personali ja korda teha katastroofiliselt segane menüü. Suudab ta lõpetada paanika, keelata kogu toidu rasvas praadimise ja äratada D-Place surnuist üles, enne kui on hilja?

19:00 Otse! Reporter
20:00 Laula mu laulu (3/9)

Tänase laulude õhtu peremees on legendaarne Hardi Volmer, kelle "Singer Vingeri" hitte oskab pea iga eestlane kaasa laulda. Millised Hardi laulud valisid esitamiseks Lenna Kuurmaa, Tanel Padar, Marju Länik, Genka, Getter Jaani ja Jaan Pehk?

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Mees majas (Man of the House) FILM

Komöödia Texase korravalvurist, kes peab päästma superseksikate kaunitaride elu. Korravalvur Roland (Tommy Lee Jones) saab ülesande kaitsta narkoparuni mõrva ainsaid tunnistajaid. Paraku on nendeks kisakoori ülikuumad tibid ja et neid korralikult turvata, peab Roland nende ühte majja kolima...

00:05 Liigaasta (Leap Year) FILM

Romantiline komöödia Annast, kes otsustab järgneda oma kallimale Dublinisse, et seal siis ühele põlvele laskuda ning talle abieluettepanek teha. Lennuk, halb ilm ja saatus panevad ta aga maha Iirimaa teises otsas. Seal peab ta paluma appi sümpaatse moega, ent tahumatu olemisega Declani, et see ta soovitud sihtpunkti viiks. Piinarikka rännaku käigus lakkamatult nägelevad Anna ja Declan avastavad, et tee armastuse juurde võib viia sind õige kummalistesse paikadesse.

01:50 Prügi (Trash) FILM

Põnevusfilm! Kui kaks poissi leiavad Rio slummi prügilast rahakoti, ei oska nad aimatagi, et nende elu muutub igaveseks… Kuid kui välja ilmub kohalik politsei ja pakub sõpradele kena preemia rahakoti tagastamise eest, mõistavad poisid, et tegemist peab olema millegi väga tähtsaga. Peagi leiavad end põgenemas politsei eest ja püüavad halba heaks teha.

03:40 Naerata! (4)

Staarsportlase Nigeli elus algasid halvad ajad, kui ta esihammas välja löödi. Nüüd on Nigel valmis tõestama, et on see mees, kes olla tahab. Julie hambad on nii hirmsas seisus, et on rikkunud ta elu. Nüüd tahab see töökas ema valust ja alandusest vabaneda.

04:25 Reporter *
05:15 Dr House (61) *

House kohtub ajukahjustusega muusikalise geeniusega, kel on harukordsed võimed. Tiim aga muretseb House’i enda vaimse tervise pärast.

05:45 Hingesugulased (297)

Sandhyal tekib mõte, kuidas Emily salong uuesti avada. Nähes, kui suur mõjuvõim Sandhyal on, tahavad Muhid ja Meenakshi seda enda tarbeks ära kasutada. Rathi pere ukse taha ilmub Sandhyale määratud teenija Lakshman.

06:30 Hingesugulased (298)

Meenakshi on iseäranis rõõmus, kui Santosh lubab uuel teenijal kodus tööle asuda. Sandhyat ootab esimesel tööpäeval ees ebameeldiv üllatus. Sandhyal tuleb tegemist teha jaoskonna sulgenud ja kohalikud politsenikud enda mõju alla saanud Someshwar Pawariga.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Jane uurib koos oma üksusega midagi sellist, mis paistab olevat tänapäevane nõiajaht Salemis. Frankie vana pruut naaseb linna tõelise üllatuspommiga, mis ei jäta sõnakat Rizzolit sõnaahtraks.

08:15 Vana silla saladus (824) *

Bernarda otsustab Fulgencio reeta. Mariana on Nicolási pärast mures. Conradol on Aurorale ettepanek.

09:10 Uuel ringil (21) *

Phil peidab paparatsode eest oma klienti, tennisetäht Chuck Feeneyt ja avastab, et legendaarne naistemees on hoopis rohkem meestemees. Holly ja Haskell vaidlevad, kes 9. kuud raseda Edeni eest paremini hoolitseb.

09:40 2x kuumem (23/6)

Sel korral ilmub stiilitiimi ette 25-aastane Holly, kes on vahel hipi, siis punkar või piraat ning vahel need kõik korraga. Teine väljakutse on meest otsiv Bonnie, kes kannab väljas käies sisuliselt ainult pesu seljas.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:45 Top Shop
12:00 Meisterdaja õpituba (5/6)

Saatesari kolmest oma ala meistrist, kelle osavate käte all valmib uus mööbel ja pisut kolletunud kodud saavad uue hingamise.

12:55 Aedniku aabits (86)

Tänases saates tutvume puuseente hingeeluga. Mida aiapidajad nendest põnevatest organismidest teada võiksid? Saatejuht on aiandusentusiast Ingrid Sembach-Hõbemägi

13:30 Aedniku aabits (87)

Hooaja viimane! Vahtrate sügisene lõõm. Kuidas planeerida aed nii targalt, et see oleks väärt nautimist aastaringselt?

14:00 Kardashianid (16/16) *

Kim pühendab oma aega ja jõudu Alice Johnsoni vanglast vabastamisele. Khloe on stressis, kui ööbib esmakordselt Truest eemal. Kanye satub vastuoluliste kommentaaride eest tule alla.

15:00 Naerata! (1)

Uue tõsielusarja eesmärgiks on panna inimesed taas naeratama! Saatesari läheb appi nendele õnnetutele, kelle elu varjutab tervisemure suuhügieeni pärast. Põhjusel või teisel on saates osalejatel suur osa suust hammasteta jäänud. Kuigi varuda tuleb palju kannatust ja hambaarstitoolis peab veetma piinarikkaid tunde, on lõpptulemus siiski kõiki neid kannatusi väärt. Esimeses osas: Tulevane kosmeetik Melissa pole end kunagi ilusana tundnud ja paaniline hirm hambaarsti ees ei lasknud tal kasutada võimalust oma naeratus korda teha. Nüüd saab Melissa uue võimaluse, kuid kas ta ka hirmust võitu saab?

16:00 Päriselu lood: Katastroofi keskel *

Kogu Euroopas kaob nädalaks elekter. Kuidas oled sina valmistunud nii ulatuslikuks elektrikatkestuseks? Mida oled valmis ellu jäämise nimel tegema? Suurejoonelises lavastuslikus erisaates rulluvad lahti inimeste dramaatilised lood ilma elektri, vee, toidu ja toasoojata.

17:00 Rizzoli ja Isles

Jane ja Maura uurivad röövi käigus aset leidnud tapmist. Kahtlusaluseks osutub tapetu vend, kes istus tapetu tunnistuse tõttu vanglas, ent DNA analüüs viib juhtumi taasuurimise hoopis uutele radadele.

18:00 Vana silla saladus (825)

Mauricio hirmutab Fulgenciot. Aníbal lahkub Vanasilla külast. Candela otsustab Fernandot rünnata.

19:00 Uuel ringil (22)

Holly ei suuda Edenile öelda, et ei saa sünnituse juures olla. Lohutuseks viivad nad Edeni Phili ülemuse jahiga merele, kus Eden aga sünnitama hakkab.

19:30 Liikuma! (2) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks.

20:00 100 erilist eestlast (20)

Eriliste eestlaste avastusretk jätkub! Keilas toimetavad agarad noored, kes on ehitanud trikimotikatele suure harjutussaali ja teevad seal rasket tööd. Saate teises pooles läheme külla Kehra naisele, kes on osav tikkija.

20:30 Romantiline reede - Metsaromanss (Campfire Kiss) FILM

Romantiline komöödia. Üksikema Dana tunneb, et pole oma teismelise pojaga enam lähedane ja otsustab korraldada ühise loodusmatka. Niipea, kui ema-poega laagripaika jõuavad, selgub et naaberkämpingus korraldab sarnast suhetesilumisaktsiooni üksikisa koos oma tütrega. Konarlikult alanud metsanaabrite tutvumine viib muidugimõista lõpuks romantikani välja.

22:20 Alasti ahvatlus (6/6)

Kaaslast otsib 35-aastane sepp Bjom, kes elab oma maamajas üksi ning vajab enda kõrvale kaaslast.

23:00 Vallaline kaunitar: Austraalia (46/12)

Finaalosas peab Ali langetame raske otsuse kahe suurepärase mehe vahel, keda kuulavad üle ka Ali kaitsvad pereliikmed. Ta viib mehed erakordsetele viimastele erakohtingutele ja üritab selgust saada, kellega ootab ees helge tulevik. Kas Ali leiab oma oodatud armastuse või murdub tema süda taas?

00:30 Reporter *
01:30 EbaREAALNE (30)

Rachel aitab Serenal jätta sõelale ainult kaks kosilast. Cheti elutööauhinna galal tekitavad konfliktsed seisukohad avaliku tüli. Quinni plaan Gary kukutada pööratakse pea peale.

02:15 2x kuumem (23/6) *

Sel korral ilmub stiilitiimi ette 25-aastane Holly, kes on vahel hipi, siis punkar või piraat ning vahel need kõik korraga. Teine väljakutse on meest otsiv Bonnie, kes kannab väljas käies sisuliselt ainult pesu seljas.

03:00 Postimees.ee
06:00 Komissar Rex *

Jäähokihallist röövitud poiste otsingutel satuvad Moser ja Rex loomaia roomajate majja. Rexi hammustab lahtipääsenud mürgine madu ja vapra neljajalgse elu satub ohtu. Vahepeal muudavad röövlid oma plaane ja esimese jõulupüha hommik algab dramaatiliselt, et mõlemad lapsed kurjategijate käest päästa.

06:55 Reporter *
07:55 Dude Perfect Show (2/13) *

Sõbrad saavad kutse tulla kihutama Nascari võidusõidumasinaga. Selle juures on neile abiks tipp-piloodid Dale Earnhardt Jr. ja Chase Elliott, kuid enne rooli istumist otsustavad kutid oma kõhud ainult neile omasel kombel täis süüa.

08:20 A-Rühm (40/25) *

Rühm on reeturist El Cajoni käes vangis, kuid tänu ootamatule abile pääsevad kangelased põgenema ja peavad lõpu tegema nii kurjategijate sepitsustele kui ka leidma lahenduse dzhunglis peituvate iidsete varemete mõistatusele.

09:20 Kontor (91/28) *

Michael sokutab klientide paberipakkidesse "kuldseid pileteid", mille eest saab allahindlust. See tekitab ülemustes pahameelt ja Michael püüab idee Dwighti kaela sokutada.

09:45 Kontor (92/28) *

Michaelil on kokkupõrge uue asjaliku asepresidendi Charles Mineriga (Idris Elba), kes tühistab Michaeli 15. juubeli peo ja saadab peoplaneerimiskomitee laiali. Ka Jimil läheb Charlesiga kõik valesti.

10:15 Mentalist *

Jane ja CBI tiim uurivad vana pärijanna mõrva, kelle säilmed leitakse ta õudutekitava häärberi elutoast.

11:05 Seks saatis mu EMOsse (52/13) *

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

12:10 Komissar Rex

Järjekordse mõrvaloo uurimine viib Moseri ja Rexi luksusrestorani, mille ärijuht sureb pärast peene veini joomist. Selgub, et mees oli tülitsenud oma äripartneriga, kelle naisega tal oli suhe. Kurjategija tabamiseks mängib Max restoranis veinisõbrast klienti ja Rexil seisab ees hoogne tagaajamine veinikeldri võlvide all.

13:10 Dude Perfect Show (3/13)

Kutid tahavad teha trikivisete video koos ameerika jalgpallistaari Aaron Rogersi ning kossuässa Chris Pauliga. Enne seda tuleb aga Panda mänguvormi ajada ja Cody nohu kontrolli alla saada.

13:40 Liikuma! (2) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks.

14:10 Must nimekiri (75) *

Alexander Kirki palgasõdurid viivad hinge vaakuva Kirki haiglast minema ning röövivad Elizabethi. Kirkile doonorile leidnud Reddington pakub välja vahetuskauba, mis päästaks nii Elizabethi kui ka Kirki, kuid mis seaks tema enda elu ohtu.

15:10 Lõks (6/24) *

Illarionil õnnestub Pata käest põgeneda. Mirnõi üritab kuritegeliku jõugu juhte enda poole meelitada. Ta tahab tõestada, et Lebedev oli seotud Varese tapmises. Ta käsib Babašvilil ja Kamazil üles otsida Varese kunagine armuke Katerina. Jegor on haaratud kadunud raamatupidaja Valenki tagaotsimisest. Kirves kerkib Stolzi pea kohale.

16:10 MacGyver 2.0 (6/21)

MacGyver avastab, et Afganistanis tema komandöri tapnud pommimees on nüüd ÜRO rahukonverentsi sihikule võtnud. Selleks, et Kummitusena tuntud terroristi peatada, peab kunagine armee eridemineerija MacGyver nüüd oma minevikudeemonitega silmitsi seisma.

17:05 Mentalist

Lorelei Martins naaseb ja hakkab uurima, kas Red Johnil oli osa tema õe surmas. Jane on sunnitud Lisbonile üles tunnistama oma osa Lorelei põgenemisel vanglast.

18:00 A-Rühm (41/25)

Kui modernset tehnikat kasutav tuletõrjekompanii jõuvõtteid kasutades väikelinna tuletõrje lepingut endale saada püüab, kutsub tuletõrjeülem Annie Sanders appi A-Rühma. A-Rühm asubki juhtumit uurima, aga nende kannul on kolonel Briggs, kes üritab oma eelkäijatele koha kätte näidata ja ise A-Rühma kinni nabida.

19:00 Kontor (93)

Michaelil on jäänud kaks nädalat töötada ja ta lollitab tavalisest veelgi rohkem. Michael otsustab avada uue paberifirma, kuid ükski töötaja ei taha tema juurde tööle tulla.

19:30 Kontor (94/28)

Michael ja Pam näevad vaeva oma uue firma rajamisega, näiteks avavad nad kontori Dunder Miffliniga samas hoones ja võtavad tööle blondiks päevitunud Ryani.

20:00 Krimi *

Politseisaade.

20:30 Jackie Chani esimene löök (Jackie Chan's First Strike) FILM

Tempokas märuli-komöödia, mis on täis sedasorti inimvõimete piiril balansseerivaid trikke, mida suudab pakkuda ainult Hongkongi superstaar Jackie Chan ("Möll Bronxis", "Supervõmm"). Hongkongi politsei saadab CIA ja Venemaa luure palvel oma parima mehe (Jackie Chan) lahendama eriti ohtlikku ülesannet, mille lahendamisest sõltub rahu säilimine kogu maailmas. Nimelt on keegi röövinud Ukrainast tuumapommi ning sellised riistad võivad valedesse kätesse sattudes tuua kaasa palju pahandust. Natuke aega peale seda, kui kangelane lennukist väljub, hakkavad juba lendama kuulid ja mitmed suuremad lõhkekehad ning siis ei ole enam aega hinge tõmmata.

22:20 Seks saatis mu pokri (1/12)

Taaslavastuslikud lood elust enesest! Naine elab head elu, kuni hakkab käima endise vangiga. Kui ta kaob, on ta sõbrad veendunud inimröövis. Playboy kohtub metsikute naistega, aga fantaasia täitumise asemel röövitakse ta hoopis paljaks.

22:50 Seks saatis mu pokri (2/12)

Paarike harrastab veidraid ja piiripealseid rollimänge. Kui ta naise sõbrapäeval pantvangiks võtab, kutsutakse politsei. Koomik saab rohkemast osa, kui oskas arvata, kui üürib oma stuudio seksiorgiateks.

23:20 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:24 MacGyver 2.0 (6/21) *

MacGyver avastab, et Afganistanis tema komandöri tapnud pommimees on nüüd ÜRO rahukonverentsi sihikule võtnud. Selleks, et Kummitusena tuntud terroristi peatada, peab kunagine armee eridemineerija MacGyver nüüd oma minevikudeemonitega silmitsi seisma.

01:05 Postimees.ee