Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 01.03.2020

06:20 Rosamunde Pilcher: Peaaegu endiselt abielus (Rosamunde Pilcher: Fast noch verheiratet) FILM

Oscar on Sienna unistuste mees, kuid kui naisele abieluettepanek tehakse, lööb ta kõhklema. Ta ei suuda tulevasele öelda, et juba on abielus. Nii reisib ta Cornwalli, et endise mehe Tyleriga asjad sirgeks rääkida. Mees keeldub kategooriliselt lahutust sisse andmast. Milles võib olla põhjus?

08:05 Nuhtlus nimega Dennis 2 * (Dennis the Menace Strikes Again!) FILM

Kogupere-komöödia teises osas on Dennis tagasi mr Wilsoni elus ja halvimas unenäos. Mr Wilson avastab, et on liiga vana, et poisikluti vigurites peaosa mängida ning otsustab oma keha ja vaimu noorendamiseks spetsialistide poole pöörduda. Tänu Dennisele jookseb aga katse katse järel luhta. Mida mr Wilson aga ei tea, on see, et Dennis võib hoopis ta elupäästja olla.

09:30 Sõidame! (7)

Uued autod, uued teemad, uued väljakutsed. Saatejuhtid Raiko Ausmees, Tanel Tang ja Erki Veiko.

10:00 Õhtu parimad palad (40)

Särava supertiimi nädala parimad lood!

11:00 Päriselu lood: Katastroofi keskel *

Kogu Euroopas kaob nädalaks elekter. Kuidas oled sina valmistunud nii ulatuslikuks elektrikatkestuseks? Mida oled valmis ellu jäämise nimel tegema? Suurejoonelises lavastuslikus erisaates rulluvad lahti inimeste dramaatilised lood ilma elektri, vee, toidu ja toasoojata.

12:00 Tuhat tervist (61)

Täna jagame näpunäiteid, kuidas tulla toime küüne- ja jalaseenega. Räägime koroonaviirusest. Uurime, mispuhul kasutada nahaturgutuseks C-vitamiini, retinooli ja hüaloroonhapet. Oma tervisest räägib kitarrist Paul Neitsov.

12:30 112 - saatuslik hetk (1) *

Häirekeskus saab ühel hilisõhtul katkendliku kõne, kus esmalt on kuulda vaid inimese oigeid. Helistajaks on Toila pankrannikul 31 meetri kõrguselt alla kukkunud naine. Rängalt vigastatud kannatanu ei tea oma täpset asukohta, kuid tema elu ripub juuksekarva otsas. Käivitub tunde kestev mastaapne operatsioon, mis jääb päästjatele igaveseks meelde ning muudab hädasolija saatust igaveseks. Saatejuht Kärt Anvelt, toimetaja Imre Kaas.

13:00 Armuteadus *

Armastusest on kirjutatud lõputult luuletusi ja laule, tuntud ebamaist õnnetunnet ning valatud lõputult pisaraid, kuid mis see armastus siiski on? Teaduslikus mõttes pole armastus midagi enamat kui ajukeemia. Saates Armuteadus võtame ette kahe tuntud Eesti paari armastuslood ning üritame välja selgitada, kas päris inimeste tunded alluvad tõepoolest teaduslikele selgitustele. Saates räägivad Kristjan ja Maris Lüüs ning Ott Kiivikas ja Gajane Filantšuk, mida on nemad armastuse nimel teinud.

13:30 Andja (The Giver) FILM

Ulmedraama tele-esilinastus! Jonasest (Brenton Thwaites) elab näiliselt ideaalses, kuid värvitus tulevikumaailmas täis ühtsust ja rahulolu. Kui Jonas kohtub Andjaga (Jeff Bridges), kes ainsana hoiab ning kaitseb kogukonna mälestusi ja ajalugu, avastab ta ühiskonna krüptilises minevikus peituva sünge tõe. Uutest teadmistest ammutatud jõu abil mõistab Jonas, et panused on kõrgemad, kui keegi suudab kujutleda. Jonas teab, et teiste kaitsmiseks peab ta oma maailmast põgenema, võttes vastu väljakutse, milles keegi varem edukas pole olnud.

15:19 Õhtu parimad palad
16:00 Olümpiamängude teejuht (5/40)

Purjetamine on sama raske ala nii olümpial kui ka sportlaste kodumaade vetes. Tutvume kümne olümpiamängude kavva kuuluva purjetamisalaga ning tutvustame teile sportlaseid, meeskondi ja rekordeid.

16:30 Olümpiamängude teejuht (6/40)

Laskmises võib kuldmedali hävitava kaotuse vahe olla kõigest millimeeter. Selles saates tutvustame nii laskmist kui ka karated ja saame tuttavaks kuulsamate kulda jahtivate võitluskunstimeistritega.

17:00 Heeringas Veenuse õlal
17:30 Köök (81)

Hotelli teenindust saabub hindama salajane klient ning personal on sunnitud maksimaalselt pingutama. Mehis kahetseb Kati petmist ja on totaalses hädas. Leino saab endalegi ootamatult lõpuks naise, ajutise, kuid asi seegi. Shefile ei meeldi tallalakkumine ja lõpuks rikub ta hindamise korralikult ära.

18:00 Galileo (400)

Uued avastused ja uued uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Populaarteadusliku nutisaate "Galileo" uus hooaeg kiikab meid ümbritsevasse põnevasse maailma, kajastades rabavate kaadrite ja uskumatute lugudega teemasid, mis ulatuvad tehnikast spordini ja autodest reisimiseni. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

19:00 Reporter+
19:30 Kuldvillak (229)

Alustab populaarse mälumängu uus ja põnev mänguhooaeg! Eesti armastatuim telemäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Eestlased Dubais (1)

Alustab uus ja lustlik reisisari! Avaosas saame tuttavaks saatejuht Leho Lehisega, tutvume veidi Araabiamaa kultuuri ja reeglitega ning lõpuks jõuame linna, kus raha kasvab piltlikult öeldes lihtsalt puu otsas. Tere tulemast Dubaisse!

20:35 Kong: Pealuu saar (Kong: Skull Island) FILM

Fantaasiarohke seiklusfilmi tele-esilinastus! Ekraanile jõuavad seiklused, mis toimusid enne filmist „King Kong“ nähtud sündmusi. Kirev teadlaste meeskond reisib üheskoos Vaikse ookeani kaardistamata saarele, mis on sama ilus, nagu see on reetlik, teadmata, et nad tungivad müütilise King Kongi aladele. Kong ei ole aga ainus eriti ohtlik hiiglane sellel salapärasel saarel, mis on fantastilisem kui keegi suudaks arvata.

22:45 Straight Outta Compton (Straight Outta Compton) FILM

Tele-esilinastus! Gängstaräpile aluse pannud kurikuulsa grupi N.W.A. (Niggaz With Attitudez) sünd! Comptoni tänavad oli 1980. aastate Californias üks ohtlikumaid paiku kogu USA-s. Kui viis noort kutti hakkasid karme räpitekste võimsate biitidega miksima jutustades politsei vägivallast ja tavalise vaese noore inimese elust getos, sai nende muusikast hääl kogu tollasele allasurutud generatsioonile. Hetkest, mil N.W.A. jagas maailmaga oma tõde, algatasid nad eneselegi üllatuseks sõja popkultuuris ja muutsid igaveseks kogu muusikatööstust! Film ei sobi alaealistele.

01:21 Eetriapsud 2019
01:50 Jõulukokkutulek (The Best Man Holiday) FILM

Komöödia. Pärast 15-aastast lahusolekut otsustavad 9 kolledzhiaegset sõpra pühade ajaks taaskord kokku saada, kus nad peagi aru saavad, et kõik need ammu unustatud vaenud ja romantika polegi tegelikult nii unustatud, kui nad algselt arvasid.

03:50 Aurora Teagardeni müsteeriumid: Kont hambus * (Aurora Teagarden Mysteries: A Bone to Pick) FILM

Alustab uus krimifilmide sari! Aurora Teagarden on väikelinna raamatukoguhoidja, kes kuulub ka kohalikku päris mõrvalugusid arutavasse klubisse. Pärast tuttava klubiliikme surma pärib ta suure vana maja ja väikese varanduse, kuid seda üle vaadates leiab ta tömbi vigastusega pealuu. Kas ta on sattunud mõne vana mõrvajuhtumi otsa? Aurora on igal juhul valmis asja uurima, kui saab vähegi mahti pidevalt vahele segava ema tõttu, kes püüab talle väärilise abikaasa leida. Lisaks sellele tundub, et mõrvar on tema tegutsemisega kursis ja püüab vastulööki anda.

05:15 Reporter+ *
05:40 Lemmikute lemmik *

Loomasaade otsib seekord vastuseid küsimusele, kuidas tulla toime käitumishäiretega kassiga. Teeme tutvust loomade kiirabi teenusega ning jagame nippe, kuidas hooldada oma lemmiku karva nii, et maja oleks elatav ja lemmik õnnelik. Katsume koju aidata ka armsa varjupaiga-asuka.

06:45 Rosamunde Pilcher: Murerohke koduvahetus * (Rosamunde Pilcher: Haustausch mit Hindernissen) FILM

Austraalias elavad Sarah ja Michael soovivad suhtesse uusi tuuli ja otsustavad vahetada praeguse kodu Inglismaal Cornwallis asuva majapidamise vastu. Sealne paar Olivia ja Fergus peavad omakorda Austraaliasse nende praegusesse majja kolima. Viimased aga hilinevad ja nii ei saa kumbki paar isiklikult kodu üle anda. Kui Sarah ja Michael avastavad, et pisike Inglismaal asuv maamaja on hoopis loss suure pargi ja hobuste tallidega, on üllatus suur. Korraga hakkavad juhtuma kummalised lood, kui selgub, et maja vajab suurt remonti ja tall läheb korraga põlema.

08:40 Armuteadus *

Armastusest on kirjutatud lõputult luuletusi ja laule, tuntud ebamaist õnnetunnet ning valatud lõputult pisaraid, kuid mis see armastus siiski on? Teaduslikus mõttes pole armastus midagi enamat kui ajukeemia. Saates Armuteadus võtame ette kahe tuntud Eesti paari armastuslood ning üritame välja selgitada, kas päris inimeste tunded alluvad tõepoolest teaduslikele selgitustele. Saates räägivad Kristjan ja Maris Lüüs ning Ott Kiivikas ja Gajane Filantšuk, mida on nemad armastuse nimel teinud.

09:10 Teledoktor Viktor Vassiljev (18) *

Otsesaates vastab doktor Vassiljev televaatajate terviseprobleemidele. Stuudiosse saab oma murega nii helistada kui ka saata küsimusi sotsiaalmeedia vahendusel.

09:35 Tuhat tervist (38)

Puukentsefaliidi vaktsineerimine on hüppeliselt kasvanud, kuid lisaks puukidele seostatakse haiguselevikut ka toorpiimaga. Mida kujutab endast näojooga ja miks seda kombineerida mõnusate kreemidega? 10. september on rahvusvaheline suitsiidi-ennetuspäev. Uurime, miks võtab endalt aastas elu umbes 200 eestimaalast. Mõnusa elu nippe jagab saatejuht ja teletoimetaja, maaeluentusiast Heidi Hanso.

10:05 Hooaeg (186) *

Täna uudistame peagi saabuva naistepäeva eel neid kõige erilisemaid kingitusi. Juttu tuleb nii ajatutest kui ka viimase moe ehetest. Samuti räägime nii tõhusatest kreemidest, heast toidust kui ka meestele mõeldud kehahooldusest.

10:50 100 erilist eestlast (20) *

Eriliste eestlaste avastusretk jätkub! Keilas toimetavad agarad noored, kes on ehitanud trikimotikatele suure harjutussaali ja teevad seal rasket tööd. Saate teises pooles läheme külla Kehra naisele, kes on osav tikkija.

11:20 Mida teha, kui on keha? (6/10)

Spetsialistide abi vajavad drag queen Gypsy, kes tahab olla stiilsem, kihlatud paar Jonathan ja Gemma, kes muretsevad oma liigse higistamise pärast, ning Alexil on väljakutse maalida "Mister Gay Europe" võistlusel osaleja kõhule lihased.

12:20 Gordon Ramsay köögisaladused (10/20) *

Täna õpime selgeks veel lihtsaid ja soodsaid retsepte, valmib praetud munaga rosti, õunakrõbedik ja isetehtud gnocchid.

12:50 Suvemaitsed Guy Turlandiga (10/10) *

Finaalsaates toimub suur pidu uue kokaraamatu auks ja valmivad pokekauss, grillitud sealiha ning lõhefilee pesto ja grillitud bokoliga.

13:20 Liikuma! (2) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks.

13:50 Konnanägu Freddy * (Freddy Frogface) FILM

Animafilm. 10-aastane Viktor peab hakkama saama kohati tobedana tunduvas täiskasvanute maailmas ning toime tulema linna ülbikust kiusaja Konnanägu Freddyga. Kuuldes, et unisesse väikelinna saabub rändtsirkus, põleb Viktor soovist osaleda etenduses oma andeka krantsi Vorstikesega. Kahjuks on aga Freddyl omad plaanid ja need ähvardavad Viktori unistuse nurjata. Hääli teevad Sepo Seeman, Mart Soonik, Mari Torga, Kristi Aule, Andres Liivak, Andrus Kasesalu, Priit Matiisen jt.

15:30 Õhtusöök kahele (17)

Tänases osas laseb daamide pakutavatel toitudel hea maitsta Pete Berkshire'ist.

16:30 Õhtusöök kahele (18)

Täna antakse Cameliale Surreyst viis õhtusöögimenüüd, mille on koostanud potentsiaalsed kohtingukaaslased. Ta peab valima kolm menüüd, mis talle meeldivad ja seejärel nende meestega õhtustama. Ühega neist saab ta hiljem restorani romantilisele õhtusöögile minna.

17:30 Otse! Tallinna panoraam (5)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

18:30 Stileto vendeta (83/99)

Edip läheb Merve’i juurde. Mehmet üritab leida viisi, kuidas Arzut tagasi võitaTervisekaitseinspektsiooni töötajad tulevad Oya kliinikut kontrollima. Lisaks kõigele muule saab Oya teada, et Elif sai talle pakutud günekoloogia osakonna juhataja töökoha endale. Serhan hakkab vaikselt Merve’i jutus kahtlema.

19:30 Stileto vendeta (84/99)

Oya ja Edipi sõprus saab tugeva löögi. Serhan ei kavatse Oyast nii kergelt loobuda. Merve aga ei plaanigi alla anda. Ilhan saab teada, kes Oya kohta internetti halbu arvustusi kirjutas. Oya on valmis kõigest loobuma. Merve saab kohutava uudise ja see pöörab kogu olukorra pea peale.

20:30 Ema soovid (Mum's List) FILM

Tõestisündinud loo ainetel valminud südamlik draama. Ühe perekonna elu pöörati pea peale päeval, mil emal diagnoositi ravimatu rinnavähk. Talle jäänud kuude jooksul koostas naine nimekirja, kogudes kokku mõtted, mälestused ja soovitused, et aidata armastatud mehel anda nende poegadele võimalikult ilus elu ka pärast tema lahkumist.

22:35 Pühademõrvad (12/3)

Enne uut aastat lastakse ema oma koduukse ees maha. Samal õhtul leitakse teisest äärelinna kodust veel 7 laipa. Politsei avastab kahe tapmise vahel seose, kui käib jaht mõrtsuka tabamiseks.

23:35 Reporter+ *
00:05 Mida teha, kui on keha? (6/10) *

Spetsialistide abi vajavad drag queen Gypsy, kes tahab olla stiilsem, kihlatud paar Jonathan ja Gemma, kes muretsevad oma liigse higistamise pärast, ning Alexil on väljakutse maalida "Mister Gay Europe" võistlusel osaleja kõhule lihased.

01:05 Õhtusöök kahele (17) *

Tänases osas laseb daamide pakutavatel toitudel hea maitsta Pete Berkshire'ist.

01:55 Õhtusöök kahele (18) *

Täna antakse Cameliale Surreyst viis õhtusöögimenüüd, mille on koostanud potentsiaalsed kohtingukaaslased. Ta peab valima kolm menüüd, mis talle meeldivad ja seejärel nende meestega õhtustama. Ühega neist saab ta hiljem restorani romantilisele õhtusöögile minna.

02:40 Ema soovid * (Mum's List) FILM

Tõestisündinud loo ainetel valminud südamlik draama. Ühe perekonna elu pöörati pea peale päeval, mil emal diagnoositi ravimatu rinnavähk. Talle jäänud kuude jooksul koostas naine nimekirja, kogudes kokku mõtted, mälestused ja soovitused, et aidata armastatud mehel anda nende poegadele võimalikult ilus elu ka pärast tema lahkumist.

04:25 Postimees.ee
06:10 Anthony Bourdain: Tundmatud paigad (12/8) *

Viimastel aastatel on kõik Skandinaaviaga seotu äärmiselt trendikaks muutunud ning Kopenhaagen on selle pealt kõvasti kasu lõiganud. Anthony Bourdain tahab oma silmaga näha, kas linna restoranid ja baarid õigustavad oma mainet ning kas Taani ikka on selline maapealne paradiis nagu esmapilgul paistab.

06:55 Mis tegelikult juhtus? (10/6) *

„Patriootide päev“ räägib Bostoni maratonijooksul toime pandud terroriakti süüdlaste viiepäevasest otsingust. Film jälgib kahte uurivat ajakirjanikku, kes üritavad välja selgitada, mis pommimehe Tamerlan Tsarnaevi elus toimus. Kas kohutav tegu pandi toime seepärast, et USA kodakondsust omav mees tundis ennast riigi poolt petetuna?

07:50 Archer (15/13) *

Kuningliku Õhuväe legendaarse eskadrilli liikmed hakkavad üksteise järel ära surema ning Archeri kammerteener Woodhouse palub tal asja uurida. Archer on nõus, sest ta loodab juurdlusega kopsaka summa teenida.

08:15 Archer (16/13) *

Kolleegide sõimust tüdinenud Cyril aitab salapärasel häkkeril ISIS-e arvutivõrku viirust sokutada, et seda siis ise kahjutuks teha ja end kordki päevakangelasena tunda.

08:40 Reporter+ *
09:10 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (180/16)

"Galileo" vaimus hoogne autosaade kõigile, kellele lähevad korda kiired autod. Ladusalt tehtud telemagasinis võrreldakse autosid, vaadatakse tagasi neljarattaliste põnevale ajaloole ja uuritakse viimase aja autotrende. Lisaks tutvustatakse uusi mudeleid, paljastatakse raudratsude üllatavaid taustalugusid, tehakse erinevaid kiiruskatseid jms.

10:00 Tokyo OM stardiloendus (9/60)

Meenutame Charlotte Dujardini ja tema ratsu Valegro kullatud karjääri. Tutvustame teile kõige võimekamaid tulevasi olümpiasangareid. Uurime, kas jaapanlane Tomokazu Harimoto on hiinlaste poolt valitsetud lauatennise järgmine imelaps.

10:30 Tokyo OM stardiloendus (10/60)

USA jalgpallinaiskond üritab võita veel ühe kuldmedali. Vaatame Serbia šokeerivat kaotust 3x3 korvpalli MMil. Tutvustame 2015. aasta Euroopa Mängude kuldmedaliste, kes ka Rio olümpial sihile jõudsid. Korvpallur Rui Hachimura olümpiaunistus läheb lõpuks ometi täide.

11:00 Krimi *

Politseisaade.

11:00 Krimi *

Politseisaade.

11:30 Rooli võim (189) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

11:55 Liikuma! (2) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks.

11:55 Liikuma! (2) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks.

12:30 Punane sekund (15) *

Ühistranspordis usaldame end suure sõiduki juhi hoolde ja liiklusõnnetuse ärahoidmine pole reisija võimuses. Õnnetuse või äkkpidurduse tõttu võib reisija saada aga raskeid vigastusi või isegi hukkuda. Mida saame ise ära teha, et ühistranspordi kasutamine oleks turvaline ja mõnus?

13:00 Herbert Vingu LIVE

Kokaviidikalt pärit eestlaste südamed võitnud Herbert Ving ei ole enam lihtsalt rahvatantsuhuvilisest postiljon, kes aegajalt raadiosse helistades oma nõuandeid jagab, vaid tõeline teadjamees, kes kõikide teiste influencerite moodi oma youtube’i kanalis kaasmaalastele nõu ja jõuga abiks on. Mida teha sprotikarbiga, kui see tühjaks saab? Mis on Herberti ilu saladus? Nendele ja paljudele teistele küsimustele annab Herbert Ving vastuse oma videopäevikus.

13:25 Kärakavennad (16) *

Josh ja Bill satuvad äärepealt tulevahetusse, kuid otsustavad sellegipoolest katlale tule alla teha. Jeffil ja Markil valmib esimene viskipartii. Tickle üritab välja selgitada, kes tema viinakööki saboteeris.

14:25 Romanzo Criminale (21) *

Sorcio annab oma naha päästmiseks kogu jõugu üles ning kõik Magliana grupeeringu liikmed vahistatakse. Komissar Scialoja hing ei anna endiselt rahu, sest kohtuprotsessi tulemus oleneb ühe narkomaani tunnistusest. Dändi ja Freddo hauvad kumbki plaani kohtupingist pääsemiseks.

15:30 33 kaevurit * (The 33) FILM

Dokumentaal-draama maailma meediat ärevil hoidnud kaevanduskatastroofist. 5. augustil 2010 toimus Tšiilis San José kaevanduses varing ja 33 kaevurit jäid kaevanduse sissepääsust umbes viie kilomeetri kaugusele ning maapinnast ligi 700 meetri sügavusele lõksu. Neil tuli maa all veeta üle 69 päeva, enne kui nad kõik elusana välja toodi. Tegu oli maailma ajaloos enneolematu päästeoperatsiooniga.

17:55 Tules karastunud (5/8)

Seekord on ülesandeks valmistada apokalüptiline kirves. Kohtunikel tuleb langetada raske otsus.

18:55 Otse! Serie A: Cagliari - Roma

Sellle hooaja esimeses omavahelises kohtumises, mis peeti Roomas olümpiastaadionil, leppisid meeskonnad 1:1 viigiga. Mõlemad meeskonnad vajavad hädasti punkte. AS Roma loodab Itaalia kõrgliigas sekkuda medaliheitlusesse. Cagliari meeskond, kes alustas hooaega edukalt, ei ole viimasel ajal võidurõõmu just liialt palju tunda saanud. Serie A ülekandeid kommenteerivad Aavo Sarap ja Eigo Kaljurand.

21:00 Vigursuusatamise põlvkonnad

Sukeldu sügavale trikisuusatamisse. Film viib su tagasi lätete juurde ja räägib loo sellest, kuidas vabasuusatamine alguse sai, arenes ning kuhu kõik edasi kulgeb...

21:40 Mask * (The Mask) FILM

Hittkomöödia hädavares Stanleyst (superkoomik Jim Carrey), kelle elu muutub päevast, mil tema kätte satub ööjumal Loki mask. Selle pähe tõmmanuna saab kontorirott Stanleyst hoobilt supermän, kelle käevangu ilmub rabav kaunitar Tina (Cameron Diaz) ja kes teeb teoks Stanley kuitahes pöörased unistused.

23:20 Herbert Vingu LIVE *

Kokaviidikalt pärit eestlaste südamed võitnud Herbert Ving ei ole enam lihtsalt rahvatantsuhuvilisest postiljon, kes aegajalt raadiosse helistades oma nõuandeid jagab, vaid tõeline teadjamees, kes kõikide teiste influencerite moodi oma youtube’i kanalis kaasmaalastele nõu ja jõuga abiks on. Mida teha sprotikarbiga, kui see tühjaks saab? Mis on Herberti ilu saladus? Nendele ja paljudele teistele küsimustele annab Herbert Ving vastuse oma videopäevikus.

23:50 Möll Manilas (Showdown in Manila) FILM

Märul. Eradetektiivid Nick (Alexander Nevsky) ja Charlie (Casper Van Dien) elavad ning töötavad Manilas. Mõrvajuurdlus juhib neid džunglis pesitseva rahvusvahelise terroristiserühmistuseni. Kuna politseilt pole abi loota, siis otsutavad Nick ja Charlie koos mõne hulljulge semuga ise raevuka rühmitusega arved klaarida.

01:30 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (180) *

"Galileo" vaimus hoogne autosaade kõigile, kellele lähevad korda kiired autod. Ladusalt tehtud telemagasinis võrreldakse autosid, vaadatakse tagasi neljarattaliste põnevale ajaloole ja uuritakse viimase aja autotrende. Lisaks tutvustatakse uusi mudeleid, paljastatakse raudratsude üllatavaid taustalugusid, tehakse erinevaid kiiruskatseid jms.

02:15 Tokyo OM stardiloendus (9/60) *

Meenutame Charlotte Dujardini ja tema ratsu Valegro kullatud karjääri. Tutvustame teile kõige võimekamaid tulevasi olümpiasangareid. Uurime, kas jaapanlane Tomokazu Harimoto on hiinlaste poolt valitsetud lauatennise järgmine imelaps.

02:40 Tokyo OM stardiloendus (10/60) *

USA jalgpallinaiskond üritab võita veel ühe kuldmedali. Vaatame Serbia šokeerivat kaotust 3x3 korvpalli MMil. Tutvustame 2015. aasta Euroopa Mängude kuldmedaliste, kes ka Rio olümpial sihile jõudsid. Korvpallur Rui Hachimura olümpiaunistus läheb lõpuks ometi täide.

03:03 Postimees.ee