Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 05.03.2020

06:00 Chicago tuletõrje (41) *

Severide ja tema päästekomando aitavad autoõnnetusse sattunud meest, kes osutub seadusega pahuksisse läinud tuletõrjujaks. Casey ja ülem Boden peavad samal ajal välja mõtlema, mida teha kadett Jonesiga, kelle isa käsib neil oma tütrest tuletõrjekomando liige teha.

06:47 Kass Oggy ja kurjad prussakad
07:00 Alvin ja koopaoravad (56)
07:15 Robotpoiss (86)

Animasari

07:30 Tom ja Jerry (43)
08:00 Reporter *
09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

09:30 Karvased kosilased (1) *

Alustab uus lõbus kohtingusaade, mida Eesti teleekraanidel veel nähtud ei ole. Värske suhtesaade oma lõbusa formaadiga toob kohtingutesse hulgaliselt üllatusi ja huumorit. Igas osas tuleb ühel võluval vallalisel valida endale partner kahe kosilase vahel, nende välimust nägemata. Esimeses osas otsib endale kaaslast malbe ja sõbralik Lee, kes armastab väga loomi. Karvased kosilased viivad Lee põnevatele kohtingutele lootuses, et üks nendest võidab Lee südame. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

10:00 Dr House (65)

Kuueaastane tüdruk kukub päevahoius kokku. Selgub, et lapsel on südamehaigus, mis tavaliselt tekib vanas eas. Ravi ajal tekib kahtlus, et väikest tüdrukut on seksuaalselt väärkoheldud.

11:00 Chicago tuletõrje (42)

Severide proovib aidata meelemürkide küüsi langenud päästjat Dave Bloomi, kelle raske saatus tuletab Severide'ile teda ennast meelde. Jones avastab, et tema isa on juba mõnda aega ülem Bodenit survestanud. Shay ja Dawson sõidavad linnast välja tüdrukute nädalavahetust veetma.

12:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (11) *

Seekord läheb Gordon appi Charitale, kes on üles kasvatanud terve hulga kasulapsi ja nüüd proovib kätt uues ametis. Suure südamega inimene valmistab imemaitsvat toitu, seda peab tunnistama isegi Gordon. Kahjuks on ta oma personalise pigem ema kui tööandja eest, milles suur osa probleeme alguse saabki.

13:00 Pilvede all (278) *

Uue hooaja avaosa! Kertu ja Eriku taastärganud suhe saab ootamatu lõpu. Mari püüab teha kõik, et nooremale õele aru pähe panna. Siiri tahab Andresega perekonda luua, kuid teeb seda liialt kiirustades. Urmas üritab leida kohta Sirje elus ja tema katuse all.

14:00 Tüdruk nimega Elif (861)

Rana usub nüüd, et ka Vildan teab midagi. Ta jõuab järeldusele, et Tarik tahab Elifit varjata. Tariki ja Rana vahel puhkeb tüli, mille käigus Tarik lööb Ranat nii, et naine kaotab teadvuse.

15:00 Vana silla saladus (182)

Francisca on Mauricio peale vihane. Severiano semmib lesknaistega. Castanedadel on külaline.

16:00 Betty New Yorgis (37/123)

Firmas levib kulutulena kuulujutt, et Betty on armunud. Armando ja Ricardo kardavad kõige hullemat, kui talle lilled saadetakse. Efrain palub Sofiat, et nad müüksid maja maha ja jagaksid raha ära.

17:00 Hingesugulased (442)

Möödunud on kuus aastat ja Sandhya on töö tõttu aastaid olnud oma perest eemal, kuid käes on hetk, mil ta saabub Pushkarisse. Ved on tõeliselt ulakas laps. Pari igatseb Mohiti taga, teadmata, et see pole Mohit, keda ta telefoniga rääkides oma isaks peab.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (12)

Ramsay läheb appi restoranile La Rivera, mis pakub peeneid roogi. Restorani peab multimiljonär Barry Larson. Peakokk Loic Lefebvre püüab peente prantsusepäraste roogadega kohalike maitsemeeli arendada, aga restoran on pea alati tühi. Kas Gordon suudab restorani lihtrahvale vastuvõetavamaks muuta?

19:00 Otse! Reporter
20:00 Kodutunne (242)

Kodutunne alustab oma 10ndat juubelihooaega! Tänu headele annetajatele kogusime aastalõpusaates 280 000 eurot ja see tähendab seda, et saame aidata rohkem peresid kui oskasime loota. Lisaks Kodutunde aastalõpu heategevussaates tutvustatud peredele saame nüüd aidata ka neid, kes on meid oodanud juba pikka aega ning kelle abistamisest meil jõud kahjuks üle ei käinud. Kevadhooajal kohtume taas nii Kirilli, Marten Mattiase, pisikese Lenna, Kati ja paljude teiste peredega. Hooaja esimene saade viibki meid vähiga võitleva Kirilli juurde, kus olukord on stabiliseerumas ning häid uudiseid on Kodutundel tervele perele!

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Armastus ja teised uimastid (Love & Other Drugs) FILM

Romatilise komöödia tele-esilinastus! Maggie (Anne Hathaway) on lummav vaba hing, kes ei lase mitte kellegil end enda külge siduda. Kuni ta kohtub sarnase Jamie'ga (Jake Gyllenhaal), kelle järeleandmatus ja sarm teenivad teda hästi nii suhetes naissooga kui ka ravimimüügi kõrilõikajalikus maailmas. Maggie ja Jamie kiirelt areneva suhe käigus tabab mõlemat üllatusena avastus, et neid mõjutab kõigist uimastitest tugevaim - armastus!

00:15 Liz ja Dick (Liz & Dick) FILM

Romantiline draama Elizabeth Taylori (Lindsay Lohan) ja Richard Burtoni (Grant Bowler) kirglikust armuloost. Filmi "Cleopatra" võtteplatsil langes Hollywoodi kauneim staar Elizabeth Taylor ühe maailma kuulsaima näitleja Richard Burtoni käte vahele. Nende skandaalne armuafäär pakkus suurt huvi ja neist sai maailma kõige magusam suutäis paparatsidele. See konarlik, kuid kirglik suhe sündis kaamerate ees ja kumas paljudes järgnevates mängufilmides. Ekstravagantne paar oli pidevalt ajalehe esiküljel oma teemantide, jahtide ja eralennukitega. Nad isegi lahutasid ja abiellusid uuesti, et veelkord lahutada. Kuid nad jäid igavesti teineteise südamesse…

01:45 Naistevangla (40) *

Mercedese tütar kaob. Castillo kuulab Sole üle. Altagracia leiab Unai salaraha peidukoha ja räägib Frutosega, aga tal pole aimugi, et Frutos on Akame käsilane. Tere peab jälle kiusatusega silmitsi seisma. Sari ei sobi alaealistele.

02:45 Surmavad naised (1) *

Katrin Lust intervjueerib naisi, kes on toime pannud mõne ränga kuriteo. Lust kohtub ja räägib naistega, kes on haaranud kirve, noa või mõne muu tapariista ja kustutanud, kas oma ema, isa, mehe või juhututtava eluküünla. Saade uurib, miks nad seda tegid ja kas nais-mõrvareid võib mingil viisil tagant sundida Eestis vohav koduvägivald. Televaatajate ees rulluvad lahti enneolematult ausad lood Eesti naistest. Shokeerivas esimeses osas räägib oma loo Enel, kelle kodust leiti tema abikaasa 39 noahoobiga surnukeha.

03:15 Reporter *
04:05 Tuvikesed (240)

Al ja Griff otsustavad santaazhiga palka juurde nõuda, kui saavad teada, et nende boss teeb kingi keelatud tööliste abiga.

04:30 Tuvikesed (241)

Kellyl on sekeldusi ühe tülika nunnaga. Al aga sõidab Daniga kaasa, kui filmitakse tõsielusarja "Võmmid".

05:10 Dr House (65) *

Kuueaastane tüdruk kukub päevahoius kokku. Selgub, et lapsel on südamehaigus, mis tavaliselt tekib vanas eas. Ravi ajal tekib kahtlus, et väikest tüdrukut on seksuaalselt väärkoheldud.

05:45 Hingesugulased (304)

Sandhya korraldab öösel reidi ja konfiskeerib suure summa raha. Suraj läheb teda otsima. Kavita plaanid on taas kord Sandhya pärast nurjunud. Laxman sepitseb Chotu majast välja süüa.

06:30 Hingesugulased (305)

Sandhya ootab ülemuselt kiitust, aga saab hoopis peapesu ja karistuse, sest Santosh lülitas ta politseiraadio välja, et Suraj rahulikult magada saaks. Sanotosh ületab oma võimupiire ja käsib politseinikul tulistada.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Ühiskonnaaktivisti mõrvas süüdistatakse teada-tuntud jõuguliiget, kes olla tapnud 15 inimest ja Jane'i tiimile tuleb uurimise juures appi veetlev abiprokurör Valerie Hudson.

08:15 Vana silla saladus (828) *

Aurora tahab Fernando tappa. Mauricio muretseb anarhistide pärast. Nicolas otsib külast tööd.

09:10 Uuel ringil (25) *

Holly ja Haskell võistlevad Julia tähelepanu nimel. Phil hakkab käima süütust vandunud Danaga, Stuart aga leiab endale seksisõltlase Sabrina.

09:40 Taeva pisarad (1)

Alustab uus argipäevane Türgi draamasari! Cennet hüljati beebina ja võitles ta vapralt elus oma koha eest siin päikese all, kuigi tundis suurt puudust emaarmastusest. Tüdruku kasvatas üles vanaema ja vaatamata oma vaesusele lõpetas ta ülikooli edukalt arhitektina. Sattudes autoteel õnnetusse, üritab noormees Selim meeldivat neiut lähemalt tundma õppida. Sõbranna Melisa ema teeb Cennetile tööpakkumise nende firmas, kus ka Selim tööl käib. Cennet arvab, et ta alustab firmas tööd arhitektina, kuid tuleb välja, et ta on assistendi ametikohale määratud. See on aga vaid üks vähestest halbadest üllatustest, mis teda ees ootavad…

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:20 Trennispikker (11)

Seekordne treeningkava on koostatud mõeldes eelkõige tuhara ja kerelihaste peale. Kasutatakse vaid omakeharaskust. Treener Egle Eller-Nabi.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (213) *

Armastust asub otsima 22-aastane tudeng Dani Lancashire'ist. Dani sooviks leida kaaslast, kes ei võta end surmtõsiselt, oleks lõbus ja energiline.

13:00 Betty New Yorgis (4/123)

Armando palub Bettyl oma äriplaani paika panna. Betty näeb võimalust kättemaksuks. Patricia võrgutab Ricardo ära. Betty otsustab samal ajal oma meelt muuta ja järgmisel päeval esitleb Betty kõigi ees oma äriplaani. Daniel teeb Bettyle ootamatu pakkumise. Sofia viskab oma abikaasa kodunt välja. Demetrio räägib Juliale Betty olukorra kohta tõtt.

14:00 Lootusrikas lootusetus (Friend Request) FILM

Romantiline komöödia Samanthast, kellel kohe kuidagi ei vea kohtingutel. Kord armub naine ühel fotonäitusel nähtusse ja otsustab tööde autorile kirja saata. Samantha kirjale satub aga vastama hoopis lesestunud fotograafi poeg, kes on otsustanud isale ise uue kaaslase otsida. Pealegi ei meeldi talle isa praegune tüdruksõber. Sellest heade kavatsustega pettusest tuleb aga palju pahandust ja alguse saab sündmuste jada, mida täiskasvanud üldse oodata pole osanud. Romantilisele komöödiale kohaselt lõpp hea, kõik hea.

16:00 Kuuuurija (34) *

Täna kohtume Valgamaa noormehega, kes "röövis" lastekodust lapsi, et nende lood maha müüa meie saatele. Uurime, mis tegelikult lastekodus toimub ja kas laste jutt nende ebainimlikust piinamisest vastab tõele.

17:00 Rizzoli ja Isles

Röövi käigus tapetakse pangajuhataja ja Bostoni mõrvarühmal tuleb ühendada jõud reegleid armastava FBI agendi Anna Farrelliga, kellel on uurija Frostiga ühine minevik.

18:00 Vana silla saladus (829)

Maria ei otsi Franciscaga lepitust. Mauricio palub Bernardalt abi. Mariana valmistub pulmadeks.

19:00 Uuel ringil (26)

Mehed loovad Hollyle salaja interneti kohtamislehele profiili. See aitab neil ka enda suhteid paremini mõtestada.

19:30 Pilvede all (278) *

Uue hooaja avaosa! Kertu ja Eriku taastärganud suhe saab ootamatu lõpu. Mari püüab teha kõik, et nooremale õele aru pähe panna. Siiri tahab Andresega perekonda luua, kuid teeb seda liialt kiirustades. Urmas üritab leida kohta Sirje elus ja tema katuse all.

20:30 Kardashianid

Uus hooaeg! Kimi lojaalsus Kanyele põhjustab Chicagos konflikti. Kourtney võitleb lahkumineku järgse ärevusega. Khloe korraldab tüdrukute reisi Palm Springsi. MJ tunneb, et Kris jätab ta tähelepanuta.

21:30 Seksi õppetunnid (12)

Tänase õppetunni teema on vagiina ja kõik, mis sellega seostub. Teiseks räägitakse süütusest ja selle kaotamisest ning antakse nõu, kuidas esimesest seksuaalvahekorrast võimalikult ilus mälestus jääks. Kolmandaks uurib Anna, kuidas elavad voodielu füüsilise puudega inimesed.

22:30 Alasti ahvatlus (26)

Uus hooaeg! Britid asuvad üksteist alasti ahvatlema juba neljandat hooaega järjest! Kaaslast hakkab otsima 30-aastane Stephanie, kes ei jõua kunagi esimesest kohtingust kaugemale. Tal tuleb teha valik alasti kehade põhjal, mis talle aegamisi paljastuvad. Mis talle mehe keha juures kõige rohkem meeldib ja kas ta leiab kellegi, kellega suhtlema jääda? Saate teises pooles otsib samal viisil armastust 28-aastane Bethany Essexist.

23:30 Poissmehe talvemängud (4/5)

Viis paari on võistlemas ja ees seisab hirmuäratav jäätants. Chris Harrison tutvustab võistlejaile kohtunikke, iluuisutamislegende Nancy Kerrigani, Tai Babiloniat ja Randy Gardnerit. Stressi leevendamiseks saavad kõik paarid võimaluse veeta öö fantaasiasviidis.

01:15 Reporter *
02:10 EbaREAALNE (34/8)

"Tantsupassi" esimene hooaeg jõuab teleekraanidele ja "Igavese õnne" osavõtjad võistlevad õiguse eest seal külaliskohtunikuna tegutseda. Aleksei tekitab otsesaates täieliku kaose. Quinn ja Chet kuulevad šokeerivat uudist.

02:55 Seksi õppetunnid (12) *

Tänase õppetunni teema on vagiina ja kõik, mis sellega seostub. Teiseks räägitakse süütusest ja selle kaotamisest ning antakse nõu, kuidas esimesest seksuaalvahekorrast võimalikult ilus mälestus jääks. Kolmandaks uurib Anna, kuidas elavad voodielu füüsilise puudega inimesed.

03:45 Postimees.ee
05:50 Komissar Rex *

Noorel õpetajannal on suhe ühe oma õpilasega ning poisi klassikaaslane hakkab naist shantazheerima. Peagi leitakse noor väljapressija surnuna ja Moseril ja Rexil seisab ees ebatavaline juurdlus. Õpetajanna noor armuke tunnistab mõrva üles ja poisi süüd usub ka naine. Uued asitõendid viitavad aga sellele, et siin võib olla mängus veel kellegi käsi.

06:45 Reporter *
07:59 Dude Perfect Show (6/13) *

Sel korral võetakse ette reis Inglismaale, et filmida koos Manchester City meeskonnaga jalgpallitrikkide video. Samas ei saa lasta käest võimalust külastada „Guinessi rekordite raamatu“ peakorterit, kus proovitakse ka endast jälg ajalukku maha jätta.

08:29 A-Rühm (44) *

Autotehase töödejuhataja palub A-Rühma abi töölisi kimbutavate pättide eemale peletamisel, kuid kurjamid ei ole samuti papist poisid ning kangelased näevad kurja vaeva, et kurjategijate peidupaik üles leida.

09:15 Tokyo OM stardiloendus (9/60) *

Meenutame Charlotte Dujardini ja tema ratsu Valegro kullatud karjääri. Tutvustame teile kõige võimekamaid tulevasi olümpiasangareid. Uurime, kas jaapanlane Tomokazu Harimoto on hiinlaste poolt valitsetud lauatennise järgmine imelaps.

10:00 Tokyo OM stardiloendus (10/60) *

USA jalgpallinaiskond üritab võita veel ühe kuldmedali. Vaatame Serbia šokeerivat kaotust 3x3 korvpalli MMil. Tutvustame 2015. aasta Euroopa Mängude kuldmedaliste, kes ka Rio olümpial sihile jõudsid. Korvpallur Rui Hachimura olümpiaunistus läheb lõpuks ometi täide.

10:30 Mentalist *

CBI tiim kutsutakse mahakäinud Metsiku Lääne turistilinna, kust omanik surnuna leitakse. Kirkland püüab välja uurida, kui palju Patrick Jane Red Johnist teab.

11:25 Seks saatis mu pokri (3/12) *

Taksojuht ja dispetšer otsustavad tähistaeva all seksida. Nad tabatakse püksid rebadel. Üks paarike ühineb svingeritega ja sellest tuleb paks pahandus.

11:55 Seks saatis mu pokri (4/12) *

Brian on neitsi, kes kohtub baaris tibiga ja loodab meheks saada. Tibi aga osutub prostituudiks Kaks seksivat töökaaslast sattuvad verisena trellide taha.

12:25 Komissar Rex

Vangist vabanenud jõhker kurjategija teeb esimese käigu oma vahepeal uuesti abiellunud naise juurde. Peagi tõugatakse aknast alla naise uus abikaasa ja esimesest mehest saab peamine kahtlusalune. Moser aga avastab, et hukkunu ülemus plaanis korraldada suure raharöövi. Kui Moser ja Rex ise rahavedajateks hakkavad, ootab kurjategijaid tõsine üllatus.

13:25 Kuldvillak (229) *

Alustab populaarse mälumängu uus ja põnev mänguhooaeg! Eesti armastatuim telemäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

14:00 Paavst ja Hitler *

Pius XII läks ajalukku natsimeelse paavstina, kelle suutmatus holokausti hukka mõista oli häbiplekiks kogu katolikule kirikule. Ent kas ajalugu on Pius XII vastu ülekohtune olnud? Uus dokumentaalfilm paljastab, et pealtnäha vagur ja kuulekas paavst haudus tegelikult keerukat salaplaani Hitleri kõrvaldamiseks.

16:00 MacGyver 2.0 (10/21)

MacGyver külastab oma sünnikodu, et oma kunagises keskkoolis teadusalane kõne pidada. Koolis tutvub MacGyver noore geeniuse Valerie Lawsoniga, kes peale kohtumist röövitakse. Valeriega hingesugulust tundnud MacGyver võtab noore tüdruku päästmise omale südameasjaks

16:55 Mentalist

Rigsby ja Van Pelt lähevad probleemse paarina salaoperatsioonile uurima naise surma, kes sai suhtenõu raadio armutohtrilt.

17:55 Otse! Võrkpalli CEV Challenge Cup: Saaremaa VK - Milano Powervolley (ITA)

Saaremaa Võrkpalliklubi on teinud juba võrkpalliajalugu ja neljandat korda Eesti klubide ajaloos jõudnud eurosarjas veerandfinaali. Klubi vastaseks CEV Challenge Cup-i veerandfinaalis on Itaalia tippklubi Allianz Powervolley MILANO. Kui tavaliselt peetakse üks kohtumine mõlema meeskonna koduväljakul, siis seekord on koroonaviirus löönud kaardipaki segamini. Kuressaares näeb nüüd kahel järjestikusel päeval maailma tippvõrkpalli. Kolmapäevane oli nn Saaremaa VK kodumäng, tänane oleks pidanud toimuma hoopis nädal tagasi Milanos ja olema itaallaste kodumäng.

20:00 Sõidame! (7) *

Uued autod, uued teemad, uued väljakutsed. Saatejuhtid Raiko Ausmees, Tanel Tang ja Erki Veiko.

20:30 Must nimekiri (76)

Tundmatud isikud ründavad terrorirühmitusele Uute Märtrite Brigaad kuuluvat ladu ning varastavad sealt hulgaliselt tehnikat. Reddington laseb rakkerühmal rünnakut uurida, et teada saada, mida laost varastati. Liz ja Ressler avastavad, et rünnakus võis ühe nende kolleegi käsi mängus olla.

21:25 Lõks (7/24)

Matvei hukkub ise, üritades tappa Stolzi. Stolz käsib Stahhovil värvata keegi Fokini lähedal asuvatest meestest. Mirnõi kogub jõudu sõjaks Lebedeviga. Ta šantažeerib Platonit. Major Kondratjev üritab tõestada, et Stahhov on süüdi Mazuri surmas. Stahhovi ööklubis läheb madinaks.

22:30 Seks saatis mu pokri (5/12)

Seksimaias paar jääb parklas haledalt vahele. Siis püüab üks noormees vana pruuti seksiga tagasi võita, aga ei leia selleks sobivat kohta.

23:00 Seks saatis mu pokri (6/12)

Paar püüab naabritega sõbruneda, aga politsei paljastab nende pornoäri. Seksisõltlasest politseinik tahab oma truudusetule pruudile kätte maksta.

23:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:30 MacGyver 2.0 (10/21) *

MacGyver külastab oma sünnikodu, et oma kunagises keskkoolis teadusalane kõne pidada. Koolis tutvub MacGyver noore geeniuse Valerie Lawsoniga, kes peale kohtumist röövitakse. Valeriega hingesugulust tundnud MacGyver võtab noore tüdruku päästmise omale südameasjaks

01:20 Postimees.ee