Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 06.03.2020

06:00 Chicago tuletõrje (42) *

Severide proovib aidata meelemürkide küüsi langenud päästjat Dave Bloomi, kelle raske saatus tuletab Severide'ile teda ennast meelde. Jones avastab, et tema isa on juba mõnda aega ülem Bodenit survestanud. Shay ja Dawson sõidavad linnast välja tüdrukute nädalavahetust veetma.

07:00 Alvin ja koopaoravad (57)
07:15 Robotpoiss (87)

Animasari

07:30 Tom ja Jerry (44)
07:48 Astrotobeloogia
08:00 Reporter *
09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (66)

Foremani noorele petisest naisele pandud diagnoos sunnib teda oma elu analüüsima. Samas püüab House Wilsoni armuelu uurida.

11:00 Chicago tuletõrje (43)

Dawsonile tuuakse kadett Jonesi hüvastijätukiri, mille sisu aitab tal tuletõrjujatööd hoopis uues valguses näha. Severide hakkab uurima Dave Bloomi tausta, et teada saada, kas eluga jänni jäänud päästja räägib temaga juhtunud tööõnnetuse kohta ikka täit tõtt.

12:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (12) *

Ramsay läheb appi restoranile La Rivera, mis pakub peeneid roogi. Restorani peab multimiljonär Barry Larson. Peakokk Loic Lefebvre püüab peente prantsusepäraste roogadega kohalike maitsemeeli arendada, aga restoran on pea alati tühi. Kas Gordon suudab restorani lihtrahvale vastuvõetavamaks muuta?

13:00 Kodutunne (242) *

Kodutunne alustab oma 10ndat juubelihooaega! Tänu headele annetajatele kogusime aastalõpusaates 280 000 eurot ja see tähendab seda, et saame aidata rohkem peresid kui oskasime loota. Lisaks Kodutunde aastalõpu heategevussaates tutvustatud peredele saame nüüd aidata ka neid, kes on meid oodanud juba pikka aega ning kelle abistamisest meil jõud kahjuks üle ei käinud. Kevadhooajal kohtume taas nii Kirilli, Marten Mattiase, pisikese Lenna, Kati ja paljude teiste peredega. Hooaja esimene saade viibki meid vähiga võitleva Kirilli juurde, kus olukord on stabiliseerumas ning häid uudiseid on Kodutundel tervele perele!

14:00 Tüdruk nimega Elif (862)

Rana on teadvusetu ja vajab haiglaabi. Tarik põgeneb. Hoolimata villas valitsevast kurbusest rõõmustab kõiki Humeyra lapseootus.

15:00 Vana silla saladus (183)

Glorial on raske sünnitus. Agueda aitab Pepat. Miranarid naasevad Vanasilla külla.

16:00 Betty New Yorgis (38/123)

Armando näeb õudusunenägu Betty ja tema peigmehe kohta. Margarita palub Bettyl firma eest vastutada, et Marcela ja Armando saaksid pärast pulmi mesinädalaid pidada. Sofia ja Charlie jäävad äärepealt Efrainile voodis vahele.

17:00 Hingesugulased (443)

Mohid saabub kõigi üllatuseks koju. Mohid palub andestust, kuid Sandhya ei suuda talle andestada. Pari on oma isaga kohtumise üle ülirõõmus. Ved saab ootamatult kokku oma kaksikvenna Vanshiga.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (13)

Peakokk Ramsay läheb appi restoranile The Sandgate, mida peavad Lois ja Peter. Abielupaar, kes on toitlustuses algajad. Nende ühisest suurest unistusest on aga 1,5 aasta järel saanud tõeline õudusunenägu ja nad kaotavad 4000 naela kuus.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Laula mu laulu (9/9)

Laulusaate äärmiselt emotsionaalses lõpusaates kõlavad osalejate hittlood duettidena. Sünnivad võrratud kooslused: Tanel ja Getter, Lenna ja Genka, Jaan ja Hardi, Genka ja Getter, Marju ja Tanel, Jaan ja Lenna ning Hardi ja Marju.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Rusikavõitlus (Fist Fight) FILM

Komöödia tele-esilinastus! Leebe loomuga kooliõpetaja Andy Campbell (Charlie Day) kaebab tagaselja kolleegi Stricklandi (Ice-Cube) peale, mis lõpeb teise vallandamisega. Seepeale esitab vihane õpetaja pealekaebajale väljakutse pärat koolipäeva lõppu maha pidada üks mehine rusikavõitlus. Kõlakas peatsest kaklusest levib koolis kulutulena ning Andy annab endast kõik, et eesseisvat alandust kolleegide ja õpilaste ees vältida.

00:00 Ka gangster on inimene (Analize This) FILM

Komöödia gangsteribossist Paul Vitt'ist (Robert De Niro), keda tabavad ühtäkki kohutavad hädad: teda vaevavad paanikahood, ta ei suuda enam oma armukesega mürada ja tagatipuks puhkeb täisjõus mees alatihti ilma põhjuseta nutma. Viimaks pöördub ta psühhiaater Ben'i (Billy Crystal) poole ja hirmunud hingetohter nõustubki gangsteri terveks ravima. Aega selleks on aga väga vähe, sest tulekul on otsustava tähtsusega maffia tippkohtumine. Film ei sobi alaealistele.

01:50 Naerata! (5)

Sarah tahab pere luua, kuid takistuseks on ta hammaste hull olukord. Sarah’l on parodontoos ja põletik ta igemetes kurnab kogu keha. Chris pole ammu naeratada julgenud, sest poisipõlves näoli kukkumisest saadik on tal osa hambaid puudu.

02:35 Päriselu lood: Ettevaatust epideemia! *

Kas teadsid, et Põhjasõja aegne katk hävitas ligi 3/4 kogu siinsest rahvastikust? Täna aga koputavad meie uksele juba uued tõved. Pingelises erisaates uurime koroonaviiruse laastava lõikustöö taustal, millised ohtlikud nakkushaigused varitsevad eestlasi nii kodus kui välisreisil olles. Milliseid ohtlikke haigusi tõi endaga kaasa viimane põgenike laine? Kas oleme valmis võitluseks pandeemiaga ning miks peaksid lapsevanemad oma võsukesi isegi tuulerõugete vastu ära vaktsineerima? Sõna saavad oma ala tippspetsialistid.

03:25 Reporter *
03:57 Tuvikesed (242)

Ali vana Dodge on viimaks omadega õhtul ja Al meenutab parimaid aegu oma kalli romu seltsis.

04:22 Tuvikesed (243)

Bundyd korraldavad vanale Dodge'ile uhked matused ja Al hakkab otsima uut autot.

04:53 Eetriapsud 2019
05:10 Dr House (66) *

Foremani noorele petisest naisele pandud diagnoos sunnib teda oma elu analüüsima. Samas püüab House Wilsoni armuelu uurida.

05:45 Hingesugulased (306)

Politseiülem määrab Sandhyale karistuse. Rahul ja Zakir tunnevad talle kaasa, kuid Sandhya kolleegid solvavad teda. Sooraj õpib autosõitu. Vikrab usub, et Mohid varjab midagi. Rathi pere mehed plaanivad ilma Sandhya teadmata filmivõtteid vaatama minna.

06:30 Hingesugulased (307)

Tänu Sandhya positsioonile saavad mehed filmivõtetele VIP-pääsmed. Dilipi ema pole rahul, et ta uus minia Chavvi nii palju raha kulutab. Sandhya näeb Soorajit koos filmikangelannaga.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Röövi käigus tapetakse pangajuhataja ja Bostoni mõrvarühmal tuleb ühendada jõud reegleid armastava FBI agendi Anna Farrelliga, kellel on uurija Frostiga ühine minevik.

08:15 Vana silla saladus (829) *

Maria ei otsi Franciscaga lepitust. Mauricio palub Bernardalt abi. Mariana valmistub pulmadeks.

09:10 Uuel ringil (26) *

Mehed loovad Hollyle salaja interneti kohtamislehele profiili. See aitab neil ka enda suhteid paremini mõtestada.

09:40 Taeva pisarad (2/115)

Selim otsustab Cenneti ja Melisa tööalase võimekuse proovile panna. Melisa märkab, mis pilguga Selim Cennetit vaatab ja ta räägib sellest Arzule. Arzu saab aasta ärinaise auhinna. Melisa seab üles salakavala plaani, et Cenneti senisele edule vesi peale tõmmata. Arzu märkab vestluse käigus Cennetiga sünnimärki tema õlal ja tal tekib kahtlus... Mukaddes näeb ajalehes Arzu pilti ja ta saab kohe aru, kellega tegu.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:45 Top Shop
12:00 Suunamudijate meistriklass (1/10)

Algab võistlus parima suunamudija tiitlile! Castingule koguneb Eesti parimaks suunamudijaks pürgijate koorekiht, kelle hulgast teevad lõpliku valiku mentorid Juhani Särglep, Victoria Villig ja Hanna Martinson. Juba esimene ülesanne näitab, et võistlusolukorras ei pea igaühe närvid vastu ning enesekeskses selfie-kultuuris on aina raskem taluda teist inimest, kelle nägemus ei pruugi sinu omaga kattuda. Kes on esimene lahkuja?

13:00 Betty New Yorgis (5/123)

Daniel on Betty võimekust nähes väga üllatunud. Ta teeb Bettyle pakkumise, millest on võimatu ära öelda. Betty teatab Armandole, et ta ei reedaks teda kunagi. Armando annab töötajatele käsu kõik finantsilised otsused Bettyga läbi arutada. Mariana on armunud mehesse, kes muudab ta elu.

14:00 Kardashianid *

Uus hooaeg! Kimi lojaalsus Kanyele põhjustab Chicagos konflikti. Kourtney võitleb lahkumineku järgse ärevusega. Khloe korraldab tüdrukute reisi Palm Springsi. MJ tunneb, et Kris jätab ta tähelepanuta.

15:00 Naerata! (2)

Tudeng Alyssa tahab ülikoolielust rõõmu tunda, kuid tal on kaasasündinud geneetiline häire, mis on rikkunud ta naeratuse. Pärast heitlust ravimisõltuvusega on Mark viimaks puhas, kuid lõualuuoperatsioon võib talle valuvaigistite vajaduse tõttu ohtlik olla.

16:00 Pilvede all (278) *

Uue hooaja avaosa! Kertu ja Eriku taastärganud suhe saab ootamatu lõpu. Mari püüab teha kõik, et nooremale õele aru pähe panna. Siiri tahab Andresega perekonda luua, kuid teeb seda liialt kiirustades. Urmas üritab leida kohta Sirje elus ja tema katuse all.

17:00 Rizzoli ja Isles

Jane läheb koos Mauraga kooli kokkutulekule, aga lõbu jääb üürikeseks, kui jalgpalliväljakul tapetakse üks tema klassivendi ja kõigist klassikaaslastest saavad ühtäkki potentsiaalsed kahtlusalused mõrvas.

18:00 Vana silla saladus (830)

Candelal on Fernandost kahju. Mauricio ei mõista Francisca käitumist. Marianale ei meeldi Nicolási uus töö.

19:00 Uuel ringil (27)

Haskelli eksnaine Margo saab pulma sõites autoavariis kannatada ja tal tekib ajutine mälukaotus. Nii arvab ta, et on ikka veel Haskelliga abielus.

19:30 Särgid ja värgid (8/12)

Veedame aega disainer Jay Kosiga, kes on pükste disaini uutesse kõrgustesse tõstnud. Luubi all on jaapani tööliste püksid, mis juba ammu enam ei kuulu vaid tõsiste tööliste garderoobi.

20:00 Karvased kosilased (1) *

Alustab uus lõbus kohtingusaade, mida Eesti teleekraanidel veel nähtud ei ole. Värske suhtesaade oma lõbusa formaadiga toob kohtingutesse hulgaliselt üllatusi ja huumorit. Igas osas tuleb ühel võluval vallalisel valida endale partner kahe kosilase vahel, nende välimust nägemata. Esimeses osas otsib endale kaaslast malbe ja sõbralik Lee, kes armastab väga loomi. Karvased kosilased viivad Lee põnevatele kohtingutele lootuses, et üks nendest võidab Lee südame. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

20:30 Romantiline reede - Härra Väljamõeldis (Mr Fiction) FILM

Romantiline komöödia. Lugu raamatupoodnikust Emmast, kes on lootusetu romantik. Emma peas keerleb sadu armastusromaane ja suhtelugusid. Tal on kindel arusaam, kuidas üks suhe kulgema peaks, ta on oma printsist valgel hobusel unistanud juba lapsepõlvest saadik. Kui Emma ellu saabub aga päris mees, peab naine hakkama saama reaalsusega.

22:25 Alasti ahvatlus (27)

Tänases osas valivad endale kaaslast 57-aastane rinnavähi seljatanud Judith ning 27-aastane maailmarändur Rigby, kes leiab, et on aeg endale püsiv kaaslane leida.

23:25 Poissmehe talvemängud (5/5)

Kohe pärast finaali, kui suusad-uisud ära pandud ja kõik roosid välja antud, saavad kõik te lemmikutest poissmehed ja vallalised kaunitarid kokku, et kõik südamelt ära rääkida. Varuks on palju põnevat ja ei puudu isegi üks ootamatu abieluettepanek.

00:20 Reporter *
01:20 EbaREAALNE (35/8)

Quinn seedib uudist oma vanuripõlve rasedusest. Chet kavandab unelmate pulmi ja unistab nende lapsest. Rachel ja Jay üritavad "Tantsupassi" päästa, kuid see kahjustab Alekseid.

01:54 Mf. Lagle rännakud
03:14 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Vangist vabanenud jõhker kurjategija teeb esimese käigu oma vahepeal uuesti abiellunud naise juurde. Peagi tõugatakse aknast alla naise uus abikaasa ja esimesest mehest saab peamine kahtlusalune. Moser aga avastab, et hukkunu ülemus plaanis korraldada suure raharöövi. Kui Moser ja Rex ise rahavedajateks hakkavad, ootab kurjategijaid tõsine üllatus.

06:50 Reporter *
07:50 Eetriapsud 2019

Tegijail juhtub nii mõndagi ning Kanal 2l on tegijaid sel aastal olnud omajagu! Meeleolukas erisaade toob ekraanile teletegijate apsakad. Assortii kaadriesistest ja tagustest äpardustest lõppeval aastal.

08:15 Urbex: linnade katustel (1/8)

Dokumentaalsari toob televaatajateni urbexi ehk linnaavastamise maailma, mille eesmärgiks on käia kohtades, kus pole lubatud käia või mille külastamise peale keegi teine ei tuleks. Esimeses osas üritab urbexi-fanaatik Bryce ronida oma kodulinna Melbourne'i tuntud maamärgi otsa, ent peagi selgub, temaga kaasas olev sõber kardab paaniliselt kõrgusi.

09:15 Olümpiamängude teejuht (4/40)

Tokyo olümpiamängudel on naissportlased endisest suurema tähelepanu all ning nüüd teemegi tutvust 2020. aasta olümpiamängude tulevikulootustega ja meenutame ujuja Dawn Fraseri sarnaseid möödunud aegade kangelannasid. Lisaks viivad meid sõitma nii BMXi superstaar Mariana Pajon kui ka ratsutamistäht Charlotte Dujardin.

09:45 Olümpiamängude teejuht (5/40)

Purjetamine on sama raske ala nii olümpial kui ka sportlaste kodumaade vetes. Tutvume kümne olümpiamängude kavva kuuluva purjetamisalaga ning tutvustame teile sportlaseid, meeskondi ja rekordeid.

10:15 Mentalist *

Rigsby ja Van Pelt lähevad probleemse paarina salaoperatsioonile uurima naise surma, kes sai suhtenõu raadio armutohtrilt.

11:10 Seks saatis mu pokri (5/12) *

Seksimaias paar jääb parklas haledalt vahele. Siis püüab üks noormees vana pruuti seksiga tagasi võita, aga ei leia selleks sobivat kohta.

11:40 Seks saatis mu pokri (6/12) *

Paar püüab naabritega sõbruneda, aga politsei paljastab nende pornoäri. Seksisõltlasest politseinik tahab oma truudusetule pruudile kätte maksta.

12:10 Komissar Rex

Noor naine tapetakse lähilasuga ja laip viiakse metsa. Komissar Moseri juhitud mõrvarühmal puuduvad kurjategija kohta väikseimadki vihjed. Moser muretseb üha enam, et tegu võib olla tapahimulise psühhopaadiga. Peagi leitakse mõrvapaiga lähedal veel teise naise laip. Moser palub abi veetlevalt naispsühholoogilt, kuid kurjategija profiili tundmine ei aita ära hoida kolmandat mõrva. Rex muretseb, et peremehe huvi naispsühholoogi vastu pole pelgalt ametilane.

13:10 Dude Perfect Show (7/13)

Garrett valmistub viiendaks pulma-aastapäevaks ning sõbrad otsustavad korraldada talle omal ajal tegemata jäänud poissmeesteõhtu. Chad jääb peakorterit valvama ning talle hangitakse seltsiks lemmikloom.

13:40 Sõidame! (7) *

Uued autod, uued teemad, uued väljakutsed. Saatejuhtid Raiko Ausmees, Tanel Tang ja Erki Veiko.

14:10 Must nimekiri (76) *

Tundmatud isikud ründavad terrorirühmitusele Uute Märtrite Brigaad kuuluvat ladu ning varastavad sealt hulgaliselt tehnikat. Reddington laseb rakkerühmal rünnakut uurida, et teada saada, mida laost varastati. Liz ja Ressler avastavad, et rünnakus võis ühe nende kolleegi käsi mängus olla.

15:10 Lõks (7/24) *

Matvei hukkub ise, üritades tappa Stolzi. Stolz käsib Stahhovil värvata keegi Fokini lähedal asuvatest meestest. Mirnõi kogub jõudu sõjaks Lebedeviga. Ta šantažeerib Platonit. Major Kondratjev üritab tõestada, et Stahhov on süüdi Mazuri surmas. Stahhovi ööklubis läheb madinaks.

16:10 MacGyver 2.0 (11/21)

Riley't süüdistatakse NSA serveritest salainfo varastamises ning noor häkker kaob jäljetult. MacGyver ja Wilt proovivad oma sõbra süütust tõestada, kuid avastavad enda suureks üllatuseks, et süüdistustel võib siiski tõepõhi all olla.

17:05 Mentalist

J.J. LaRoche palub isiklikult Patrick Jane'ilt abi, kui tema koduseifi 9 aastaks peidetud salajane ese varastatakse.

18:00 A-Rühm (45/25)

A-Rühm tõttab päästma erru läinud ja omal ajal Vietnamis B.A. elu päästnud meedikut, kelle kodusaare hõivavad kurjategijad, kes soovivad saart oma kuritegelike kavatsuste varjamiseks kasutada. Koos Murdockiga sõbrunenud alligaatoribeebiga astutakse vastu arvukale ja hambuni relvastatud vastasele.

19:00 Kontor (99/28)

Michael avab stressi maandamiseks allkorrusel diskokohviku. Pam ja Jim kaaluvads salamisi abiellumist. Phyllis kahtlustab, et Bobil on armuke.

19:30 Kontor (100/28)

Michael ja Holly kohtuvad taas Dunder Mifflini iga-aastasel piknikul. Scrantoni büroo liikmed mängivad hästi võrkpalli. Pam saab teada, et ta on rase.

20:00 Krimi *

Politseisaade.

20:30 Äss mättasse (Smokin' Aces) FILM

Märulikomöödia. Kahtlase taustaga mustkunstnik Buddy ”Äss” Israel (Jeremy Piven) otsustas, et temast peab saama kuritegelikus maailmas arvestatav tegija. Kui plaan ebaõnnestub, on mees nõus müüma maha kõik teised, et pääseda ise vanglakaristusest. Maffiat selline plaan muidugi ei vaimusta ning Israeli pea eest pannakse välja ennekuulmatu miljon dollarit. FBI peab kiirustama, et jõuda Tahoe järve ääres asuva kasiino luksuslikku katusenumbrisse õigeaegselt, et tähtis tunnistaja ühes tükis ära tuua. Film ei sobi alaealistele.

22:40 Seks saatis mu pokri (7/12)

Paar seksib kõrgel õhus seda filmides. Kui video levib, tunneb ka politsei selle vastu huvi. Üks noormees otsustab kaubakeskuse liftis seksida, aga kõik ei lähe plaanitult.

23:10 Seks saatis mu pokri (8/12)

Teismelised jäävad rannapoel seksides politseile vahele. Fetišipidu on põlenguga lõppemas, kui üks külaline piirid ületab.

23:40 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:35 MacGyver 2.0 (11/21) *

Riley't süüdistatakse NSA serveritest salainfo varastamises ning noor häkker kaob jäljetult. MacGyver ja Wilt proovivad oma sõbra süütust tõestada, kuid avastavad enda suureks üllatuseks, et süüdistustel võib siiski tõepõhi all olla.

01:30 Postimees.ee