Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 07.03.2020

06:02 Heeringas Veenuse õlal
06:10 Utta Danella - Armastuse kuu september (Utta Danella: Eine Liebe im September) FILM

Ajakirjanik Vera tunneb, et tal on kõigest kõrini. Elukaaslane ja ülemus Gerd unustab tema sünnipäeva ja eelistab töö juures nooremat ning kaunimat kolleegi. Vera sõidab puhkama, et kõige üle järele mõelda. Seal kohtub ta salapärase Robertiga, kes ei taha miskipärast enda tööst rääkida. Mida on mehel varjata ja mis saab tunnetest?

08:00 Top Shop
08:15 Ozzy paneb plehku (Ozzy) FILM

Eestikeelne animafilm. Ozzy on sõbralik jahikoer, kelle mõnus elu keeratakse pea peale, kui tema pere asutab end pikemale reisile. Armastatud perekoer otsustakse seniks saata luksuslikku Sinioja koertehotelli. Kui Ozzy on end Siniojal sisse seadnud, selgub kole tõde – tegu on hoopis kohutava koerte vanglaga! Ozzy peab hakkama saama ja oma uute sõprade – saatusekaaslaste Chesteri, Fronki ja Dociga põgenema, et turvaliselt koju tagasi jõuda. Humoorikas ja seiklusrikas koertelugu räägib sõprusest, vaprusest ja võimest leida raskes olukorras oma tõeline jõud. Tegelastele on eestikeelse hääle kinkinud Priit Strandberg, Kait Kall, Loretta Kaart, Tõnu Oja, Rasmus Kull, Raivo E. Tamm, Veikko Täär jpt.

10:10 Kodustiil (24)

Kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ja üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ning iga ilmaga? "Kodustiili" uus hooaeg ja saatejuht Jaanus Koort toovad taas ekraanile kõik selle, mida tasuks oma kodu loomisel ja muutmisel silmas pidada. Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

10:40 Hooaeg (187)

Ilu-ja elustiilisaade Hooaeg võtab märtsikuu alguses piduliku fookuse naistele. Räägime nii põhjalikust kehahooldusest kui ka kuputamisest. Tutvume põnevate tehniliste lahendustega, mis kodutöid lihtsustavad. Samuti räägime eriti säravatest ehetest ning uudistame kevadmoe rõivatrende.

11:30 Lemmikute lemmik

Loomasaade võtab seekord luubi alla kasside diabeedi. Õpime orienteeruma lemmiklooma karvahooldustoodetes. Räägime märjast kuivtoidust koertele. Loomulikult otsime kodu ühele vahvale varjupaiga-asukale.

12:00 Rooli võim (190)

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:30 Punane sekund (1)

Kui kokku põrkavad rong ja sõiduauto, on autosviibijate võimalused ellu jääda väga väikesed. Aga miks sellised õnnetused juhtuvad? Kuidas on võimalik mitte märgata lähenevat rongi? Ometi juhtus nii vanema prouaga ning kahe noore inimesega, kellega juhtunut esimene saade analüüsib. Liiklusohutuse eksperdid ja saatejuht Madis Kimmel tuletavad meelde, miks raudteeületamisel tasub olla eriliselt ettevaatlik!

13:00 Kuldvillak (229) *

Alustab populaarse mälumängu uus ja põnev mänguhooaeg! Eesti armastatuim telemäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

13:35 Aurora Teagardeni müsteeriumid: Tõelised tapjad (Aurora Teagarden Mysteries: Real Murders) FILM

Enne Tõeliste tapjate klubi kokkusaamist avab klubiliige Mamie Wright ukse salapärasele külastajale. Kui teine klubiliige Lemaster Cane Mamie juurde tuleb, avastab ta, et naine on tapetud. Tapatööd jätkuvad ning Aurora peab leidma, kes nende mõrvade taga on.

15:30 Kodutunne (242) *

Kodutunne alustab oma 10ndat juubelihooaega! Tänu headele annetajatele kogusime aastalõpusaates 280 000 eurot ja see tähendab seda, et saame aidata rohkem peresid kui oskasime loota. Lisaks Kodutunde aastalõpu heategevussaates tutvustatud peredele saame nüüd aidata ka neid, kes on meid oodanud juba pikka aega ning kelle abistamisest meil jõud kahjuks üle ei käinud. Kevadhooajal kohtume taas nii Kirilli, Marten Mattiase, pisikese Lenna, Kati ja paljude teiste peredega. Hooaja esimene saade viibki meid vähiga võitleva Kirilli juurde, kus olukord on stabiliseerumas ning häid uudiseid on Kodutundel tervele perele!

16:30 Eestlased Dubais (1) *

Alustab uus ja lustlik reisisari! Avaosas saame tuttavaks saatejuht Leho Lehisega, tutvume veidi Araabiamaa kultuuri ja reeglitega ning lõpuks jõuame linna, kus raha kasvab piltlikult öeldes lihtsalt puu otsas. Tere tulemast Dubaisse!

17:00 Karvased kosilased (1)

Alustab uus lõbus kohtingusaade, mida Eesti teleekraanidel veel nähtud ei ole. Värske suhtesaade oma lõbusa formaadiga toob kohtingutesse hulgaliselt üllatusi ja huumorit. Igas osas tuleb ühel võluval vallalisel valida endale partner kahe kosilase vahel, nende välimust nägemata. Esimeses osas otsib endale kaaslast malbe ja sõbralik Lee, kes armastab väga loomi. Karvased kosilased viivad Lee põnevatele kohtingutele lootuses, et üks nendest võidab Lee südame. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

17:30 Laula mu laulu (9/9) *

Laulusaate äärmiselt emotsionaalses lõpusaates kõlavad osalejate hittlood duettidena. Sünnivad võrratud kooslused: Tanel ja Getter, Lenna ja Genka, Jaan ja Hardi, Genka ja Getter, Marju ja Tanel, Jaan ja Lenna ning Hardi ja Marju.

18:30 Otse! Teledoktor Viktor Vassiljev (19)

Otsesaates vastab doktor Vassiljev televaatajate terviseprobleemidele. Stuudiosse saab oma murega nii helistada kui ka saata küsimusi sotsiaalmeedia vahendusel.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Lund otsides (1/4)

Kanal 2 saatejuhid Raivo Rimm ja Madis Kimmel on sõbrad ja kolleegid, mõlema mehe sees on peale edevuse ka pirakas tükk spordipisikut. Mõnikord ei lase viimane isegi öösiti magama ja sunnib kell 4 jooksma minema. Kuna kodumaised rajad on juba kümneid kordi läbi sõidetud otsivad mehed palavikuliselt leevendust välismaalt. Uues saatesarjas võtavad mehed ette katsumuse ja läbivad Worldloppeti sarja kuuluvaid suusamaratone üle Euroopa. Kuna vana-maailm on kultuurist pungil, annavad saatejuhid endast parima, et jagada vaatajatega reisisihtkohtade eripära ja iseloomu.

20:30 Väikesed spioonid (Spy Kids) FILM

Tempokas kogupere seikluskomöödia endistest superagentidest Gregorio'st (Antonio Banderas) ja tema naisest Ingridist. Töötades erinevate luureteenistuste heaks, armusid konkurendid teineteisesse, läksid erru ning lõid perekonna. 9 aastat hiljem on nad aga sunnitud endise töö juurde tagasi pöörduma ja kui vanemad ootamatult hätta satuvad, sukelduvad seiklustesse ka nende lapsed, hakkaja Carmen ja arglik Juni…

22:15 Oceani 11 - kõrged panused (Ocean's Eleven) FILM

Kassahitist põnevuskomöödia vilunud sulist Danny Oceanist (George Clooney), kes kavandab tõelist "sajandi röövi". Ocean tuleb hullumeelsele ideele röövida ühe õhtuga paljaks kolm Las Vegase suurimat kasiinot, mille turvasüsteemid on maailma parimad. Selleks vajab ta aga oma ala parimaid proffe eesotsas kaardivõlur Rustyga (Brad Pitt). Tundub, et kümnest mehest peaks plaani õnnestumiseks piisama…

00:35 Veres (In the Blood) FILM

Märuli tele-esilinastus! Ava ja Dereki imelised mesinädalad Kariibidel saavad äkilise lõpu, kui värske abielumees röövitakse. Ka politsei on konspiratsiooniga seotud ja kirju minevikuga Ava otsustab omal käel mehe üles otsida ning kõigile asjaosalisele kätte maksta! Film ei sobi alaealistele.

02:25 Rusikavõitlus * (Fist Fight) FILM

Komöödia tele-esilinastus! Leebe loomuga kooliõpetaja Andy Campbell (Charlie Day) kaebab tagaselja kolleegi Stricklandi (Ice-Cube) peale, mis lõpeb teise vallandamisega. Seepeale esitab vihane õpetaja pealekaebajale väljakutse pärat koolipäeva lõppu maha pidada üks mehine rusikavõitlus. Kõlakas peatsest kaklusest levib koolis kulutulena ning Andy annab endast kõik, et eesseisvat alandust kolleegide ja õpilaste ees vältida.

04:00 Kuuuurija (34) *

Täna kohtume Valgamaa noormehega, kes "röövis" lastekodust lapsi, et nende lood maha müüa meie saatele. Uurime, mis tegelikult lastekodus toimub ja kas laste jutt nende ebainimlikust piinamisest vastab tõele.

04:50 Reporter+ *
05:15 Päriselu lood: Ettevaatust epideemia! *

Kas teadsid, et Põhjasõja aegne katk hävitas ligi 3/4 kogu siinsest rahvastikust? Täna aga koputavad meie uksele juba uued tõved. Pingelises erisaates uurime koroonaviiruse laastava lõikustöö taustal, millised ohtlikud nakkushaigused varitsevad eestlasi nii kodus kui välisreisil olles. Milliseid ohtlikke haigusi tõi endaga kaasa viimane põgenike laine? Kas oleme valmis võitluseks pandeemiaga ning miks peaksid lapsevanemad oma võsukesi isegi tuulerõugete vastu ära vaktsineerima? Sõna saavad oma ala tippspetsialistid.

06:25 Sajandi valitsejanna (82)

Sultan Ibrahim laseb Kemankeši hukata, kuid Kösem sultaanal on salaplaan ja päästab ta. Sultan Ibrahim abiellub Hümašahiga. Kösem sultaana plaanib mässu, et oma lapselaps troonile tuua ning Turhan soovib temaga koostööd teha. Kösem laseb Šivekari tappa.

08:30 Särgid ja värgid (8/12) *

Veedame aega disainer Jay Kosiga, kes on pükste disaini uutesse kõrgustesse tõstnud. Luubi all on jaapani tööliste püksid, mis juba ammu enam ei kuulu vaid tõsiste tööliste garderoobi.

09:00 Üks eriline loomakliinik (73)

Täna vajab Noeli abi autolt löögi saanud spanjelikutsikas. Shoti terjeri mõistatusliku valu põhjuse leidmiseks läheb vaja detektiivitööd. Noore spanjeli rutiinsest operatsioonist saab tõsine väljakutse.

10:00 Kalad kuival (SeeFood / Sea Level) FILM

Eestikeelne täispikk animafilm väikesest haikalast Peebust, kes võtab ette hulljulge retke, et päästa sõbrad jõhkra kalakaupmehe küüsist. Selleks peavad aga Peep ja ta kaaslased hülgama koduse ookeani ning hakkama saama kuival maal...

12:00 Rööparalli (8) *

Kätte on jõudnud Rööparalli seikluse viimane peatus ja grande finale. Seis on ülipõnev - ainult paari punktiga juhib Lauri tiim. Kas nad purjetavad võidukalt lõpuni või suudab Inga tiim neid takistada? Viimases sihtpunktis - Roomas - tuleb võistlejatel läbida varasemast pikem aardejaht ja seda 30 kraadises kuumuses. Lisaks peavad osalejad esitama omaloomingulise laulu oma reisist.

13:00 Kardashianid

Uus hooaeg! Kimi lojaalsus Kanyele põhjustab Chicagos konflikti. Kourtney võitleb lahkumineku järgse ärevusega. Khloe korraldab tüdrukute reisi Palm Springsi. MJ tunneb, et Kris jätab ta tähelepanuta.

14:00 Härra Väljamõeldis * (Mr Fiction) FILM

Romantiline komöödia. Lugu raamatupoodnikust Emmast, kes on lootusetu romantik. Emma peas keerleb sadu armastusromaane ja suhtelugusid. Tal on kindel arusaam, kuidas üks suhe kulgema peaks, ta on oma printsist valgel hobusel unistanud juba lapsepõlvest saadik. Kui Emma ellu saabub aga päris mees, peab naine hakkama saama reaalsusega.

16:00 Meie kaunid kodud (6)

Viime televaatajad nii ülikallitesse villadesse kui ka mõnusa kiiksuga majapidamistesse. Teeme tutvust ka pööraste ja nutikate kodulahendustega. Saatejuht on Ele Adamson.

16:30 Utta Danella - Torm abielutaevas (Utta Danella: Sturm am Ehehimmel) FILM

Paul Sommer saadetakse ilmajaamast pensionile ja tema naine Teresa rõõmustab eesootava väljateenitud puhkuse üle. Väikest pansionaati pidav Teresa unistab Mehhiko kruiisist, kuid Paul pühendab kogu oma aja kodusele ilmajaamale ning jätab Teresa hooletusse. Siis tuleb Teresa mõttele muuta mees armukadedaks, flirtides noore ja sarmika kliendi Christianiga.

18:30 Laula mu laulu (6/9)

Tänase kontserdi perenaine on Lenna Kuurmaa. Juba teismelisena Vanilla Ninja koosseisus suurtele lavadele jõudnud Lennast on tänaseks saanud üks Eesti hinnatumaid naislauljaid. Tema hittide rida on pikk ja äärmiselt mitmekesine, nii et Tanel Padaril, Genkal, Marju Länikul, Getter Jaanil ja Jaan Pehkil on, mille vahel valida.

19:30 Gordon Ramsay köögisaladused (11)

Täna õpime selgeks veel lihtsaid ja soodsaid retsepte, valmib praetud munaga rosti, õunakrõbedik ja isetehtud gnocchid.

20:00 Türgi hõrgutised (1/6)

Uus reisi- ja toidusari! Kokk ja toidublogija Sarah La Fountaine läheb Instanbuli oma uute roogade jaoks inspiratsiooni ammutama. Esmalt külastab ta vürtside turgu, mis on kõigi kokkade paradiis ja kohtub lõhnaekspert Vedat Ozaniga. Ta astub läbi ka ühest vanimast pagariärist ja maitseb Gabriele Sponza roogi. Pärast kõiki inspireerivaid seiklusi valmistab ta omas võtmes kohaliku magustoidu nimega lokma.

20:30 Doktor Murphy (6)

Shaun ja tema kolleegid on esimest ööd EMO-s valves ja tegelevad pulmaseltskonnaga, kelle buss avariisse sattus. Shaun ja Claire katsetavad uut protseduuri, et päästa peigmehe jalg amputeerimisest. Jared ravib tõsiseid põletushaavu saanud patsienti.

21:30 Rosamunde Pilcher: Nagu teiselt planeedilt (Rosamunde Pilcher: Wie von einem anderen Stern) FILM

Natalie hoolitseb pärast vanemate surma noorema venna Johni eest, kuid keerulise käitumisega noormees ei muuda elu lihtsaks. Kui Natalie Johni tõttu senise töö kaotab ja Cornwalli suundub, et seal üksikisa juures lapsehoidjana tööle asuda, tundub elu vaikselt rööpasse minevat. Majapidamises tegutsevale Ellenile see ei meeldi, sest Natalie saab pereisaga liiga hästi läbi. Kui aga John välja ilmub ja võõrast kohast varastada üritab, näeb Ellen võimalust Nataliest lahti saada.

23:30 Aadam otsib Eevat (32)

Täna peavad Eevad oma purjetamisoskust näitama ja võitja saab valitud Aadamaga armukajutis öö veeta. Kaks vallalist peavad laevalt lahkuma. Uus kuulus neiu hakkab tüli norima ja segadust tekitama.

00:30 Reporter+ *
01:00 Utta Danella - Torm abielutaevas * (Utta Danella: Sturm am Ehehimmel) FILM

Paul Sommer saadetakse ilmajaamast pensionile ja tema naine Teresa rõõmustab eesootava väljateenitud puhkuse üle. Väikest pansionaati pidav Teresa unistab Mehhiko kruiisist, kuid Paul pühendab kogu oma aja kodusele ilmajaamale ning jätab Teresa hooletusse. Siis tuleb Teresa mõttele muuta mees armukadedaks, flirtides noore ja sarmika kliendi Christianiga.

02:30 Postimees.ee
06:15 Duran Duran: A Diamond In the Mind

Legendaarse pop-bändi Duran Durani 2011. aasta kontsert väljamüüdud Manchester Arenal oli ühteaegu nii kummardus bändi minevikule kui ka tõestus selle kohta, et mehed on laulukirjutajatena endiselt heas vormis. Esitamisele tulid kõik bändi suuremad hitid, aga ka haruldasemad palad, mida fännid polnud juba ammu elavas esituses kuulnud.

08:00 Reporter *
09:00 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (181)

Paljud inimesed unistavad võimsa mootoriga maasturist, seda endale lubada saavad vähesed. Kui sa oled aga kasutatud autode ekspert, siis tead, kust otsida. Det Müller leidis Lexuse 7000 euro eest, Jeep Grand Cherokee 11 000 eest ja Audi Q7 17 000 euro eest. Millist neist kolmest ta aga ostaks? Teistmoodi võrdlust teeb Cyndie Allemann, kes uurib, kas uus Porsche Panamera Turbo vastab ootustele. Samuti jälgime varjatud kaameraga, mis toimub auto remonditöökodades.

10:00 Olümpiamängude teejuht (5/40) *

Purjetamine on sama raske ala nii olümpial kui ka sportlaste kodumaade vetes. Tutvume kümne olümpiamängude kavva kuuluva purjetamisalaga ning tutvustame teile sportlaseid, meeskondi ja rekordeid.

10:30 Olümpiamängude teejuht (6/40) *

Laskmises võib kuldmedali hävitava kaotuse vahe olla kõigest millimeeter. Selles saates tutvustame nii laskmist kui ka karated ja saame tuttavaks kuulsamate kulda jahtivate võitluskunstimeistritega.

11:00 Mis tegelikult juhtus? (11/6)

Sodiaagimõrvariks ristitud mees terroriseeris 1960. aastatel San Franciso linna ning samanimeline film näitab, kuidas peamine kahtlusalune tabatakse ja tema isik avalikustatakse. Tegelik lugu räägib aga sellest, kuidas politsei mõrtsuka peaaegu tabas, kuid seejärel käest lasi.

12:00 Anthony Bourdain: Tundmatud paigad (13)

Kui vanasti seostati Detroiti peamiselt autotööstuse ja Motowniga, siis viimasel ajal on linna märksõnadeks saanud majanduskriis ja vaesus. Anthony Bourdain külastab paljukannatanud linna, et rääkida kohalike elanikega Detroidi minevikust, tulevikust ja loomulikult ka heast toidust.

12:55 Äss mättasse * (Smokin' Aces) FILM

Märulikomöödia. Kahtlase taustaga mustkunstnik Buddy ”Äss” Israel (Jeremy Piven) otsustas, et temast peab saama kuritegelikus maailmas arvestatav tegija. Kui plaan ebaõnnestub, on mees nõus müüma maha kõik teised, et pääseda ise vanglakaristusest. Maffiat selline plaan muidugi ei vaimusta ning Israeli pea eest pannakse välja ennekuulmatu miljon dollarit. FBI peab kiirustama, et jõuda Tahoe järve ääres asuva kasiino luksuslikku katusenumbrisse õigeaegselt, et tähtis tunnistaja ühes tükis ära tuua. Film ei sobi alaealistele.

15:05 Archer (17/13)

Hollywoodi staar Rona Thorne tuleb ISIS-esse töövarjuks, et oma järgmiseks rolliks valmistuda. Filmitähe tulek paneb aga agentuuri niigi viletsale töökultuurile tugeva põntsu.

15:30 Archer (18)

Endal rinnavähki kahtlustav Malory käib kontrollis ning soovitab oma alluvatel sama teha.Pulli pärast kontrolli läinud Archerit tabab kliinikus halb üllatus.

16:00 Archer (19/13)

Archer avastab õudusega, et tema kemoteraapiatabletid on kasutud võltsingud ning ta otsustab nende tootja ja levitaja, maksu mis maksab, üles otsida.

16:25 Archer (20/13)

Pam röövitakse Cheyli pähe ning ISIS alustab kiiresti suurejoonelist päästeoperatsiooni. Ent päästmise käigus tuleb päevavalgele Cheryli kiivalt kaitstud saladus.

16:50 Romanzo Criminale (22/10)

On 1989. aasta ning Bufoni ja Scrocchiazeppi vabanevad vanglast. Mehed ei raiska aega ning asuvad koheselt vanu arveid klaarima. Kui Bufoni Freddo noorema venna tapab, otsustab Marokosse põgenenud Freddo kodumaale naasta ning Magliana grupeeringu loole verise punkti panna.

18:00 Okupeeritud (11)

Uus hooaeg! Norra poliitilise põnevussarja "Okupeeritud" teise hooaja tegevus jätkub kaheksa kuud pärast esimese hooaja sündmusi. Hooaja avaosa algab relvastatud konfliktiga Põhja-Norras, Melkoyas Norra rannavalve ja Vene turvafirma vahel. Kumbki osapool järele ei anna. Inimeste otsused muutuvad pingelises olukorras järjest olulisemaks ja samas keerulisemaks, sest hall ala hea ja halva vahel muutub üha vähem eristatavaks. Ja inimesed peavad endalt alati küsima, keda võib usaldada.

19:00 Kärakavennad (17)

Tim otsib järvepõhjast 60 aasta vanuseid puskaripudeleid, mis sinna väidetavalt sõjaajal ära peideti. Tickle kohtub oma vana abilise Howardiga ning tunded keevad üle.

20:00 Peeter Oja stand-up etendus: Eestlased - erilised inimesed

Peeter Oja ja stand-up teater POINT otsustasid EV 100 raames uurida inimest ja seletada humoorikas võtmes lahti eestlase igapäevaelu kombed ja uskumused. “Eestlastest võiks kirjutada, rääkida ja nalja teha kogu aeg. Eestlane on hiilgav materjal! Kuigi meid on vähe, on pilt kirju, ma ütleks isegi rikkalik. Otsustav tõukejõud eestlane avada tuli muidugi Eesti Vabariigi juubeliaastast. Kui me ei räägi sel aastal meist endist, siis millal me räägime?" küsis Oja. Loomulikult ei ole selles meeskonnas nagu meie ühiskonnaski mingit soolist võrdõiguslikkust. Kuid Birgit Kermes, Peeter Oja, Karl Kermes, Mehis Pihla annavad endast kõik, et sünniks värske, mõtlemapanev, absurdne, tõsiseltvõetav, vastuoluline, tasakaalukas ja naljakas tekst.

21:40 Ka gangster on inimene * (Analize This) FILM

Komöödia gangsteribossist Paul Vitt'ist (Robert De Niro), keda tabavad ühtäkki kohutavad hädad: teda vaevavad paanikahood, ta ei suuda enam oma armukesega mürada ja tagatipuks puhkeb täisjõus mees alatihti ilma põhjuseta nutma. Viimaks pöördub ta psühhiaater Ben'i (Billy Crystal) poole ja hirmunud hingetohter nõustubki gangsteri terveks ravima. Aega selleks on aga väga vähe, sest tulekul on otsustava tähtsusega maffia tippkohtumine. Film ei sobi alaealistele.

23:25 Eetriapsud 2019

Tegijail juhtub nii mõndagi ning Kanal 2l on tegijaid sel aastal olnud omajagu! Meeleolukas erisaade toob ekraanile teletegijate apsakad. Assortii kaadriesistest ja tagustest äpardustest lõppeval aastal.

23:50 Nagu ülal, nõnda all (As Above, So Below) FILM

Põnevusfilm! Pariisi all peitub kilomeetrite kaupa käänulisi ning kitsaid katakombe, mis on igaveseks koduks lugematutele hingedele. Kui tiim noori seiklejaid ja arheolooge otsustab siseneda kaardistamata luu-labürinti, paljastatakse saladus, mida see surnute linn pidi endas varjama. Film ei sobi alaealistele.

01:25 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (181) *

Paljud inimesed unistavad võimsa mootoriga maasturist, seda endale lubada saavad vähesed. Kui sa oled aga kasutatud autode ekspert, siis tead, kust otsida. Det Müller leidis Lexuse 7000 euro eest, Jeep Grand Cherokee 11 000 eest ja Audi Q7 17 000 euro eest. Millist neist kolmest ta aga ostaks? Teistmoodi võrdlust teeb Cyndie Allemann, kes uurib, kas uus Porsche Panamera Turbo vastab ootustele. Samuti jälgime varjatud kaameraga, mis toimub auto remonditöökodades.

02:20 Duran Duran: A Diamond In the Mind *

Legendaarse pop-bändi Duran Durani 2011. aasta kontsert väljamüüdud Manchester Arenal oli ühteaegu nii kummardus bändi minevikule kui ka tõestus selle kohta, et mehed on laulukirjutajatena endiselt heas vormis. Esitamisele tulid kõik bändi suuremad hitid, aga ka haruldasemad palad, mida fännid polnud juba ammu elavas esituses kuulnud.

03:55 Postimees.ee
05:20 Anthony Bourdain: Tundmatud paigad (13) *

Kui vanasti seostati Detroiti peamiselt autotööstuse ja Motowniga, siis viimasel ajal on linna märksõnadeks saanud majanduskriis ja vaesus. Anthony Bourdain külastab paljukannatanud linna, et rääkida kohalike elanikega Detroidi minevikust, tulevikust ja loomulikult ka heast toidust.