Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 08.03.2020

06:00 Petlik esmamulje (Bound & Babysitting) FILM

Romantiline komöödia. Maggie ja Alex on Ethani ja Elena parimad sõbrad. Koos käidi ülikoolis ja Ethan abiellus Elenaga. Maggie ja Alex seevastu on erinevad nagu öö ja päev. Alex käitub nagu suur laps ja tal näikse vastutustunne üldse puuduvat. Kui Ethan ja Elena otsustavad kahekesi puhkusereisile sõita, jääb Alex nende lapsi hoidma. Igaks juhuks palub paar Maggiel Alexi tegemistel silma peal hoida, et kodus asjad ikka kontrolli all püsiksid. Maggie tunneb end kui lapsehoidja lapsehoidja, kuid rohkem koos ühist aega veetes hakkab selguma, et esmamulje Alexist võis olla üsnagi petlik.

07:45 Väikesed spioonid * (Spy Kids) FILM

Tempokas kogupere seikluskomöödia endistest superagentidest Gregorio'st (Antonio Banderas) ja tema naisest Ingridist. Töötades erinevate luureteenistuste heaks, armusid konkurendid teineteisesse, läksid erru ning lõid perekonna. 9 aastat hiljem on nad aga sunnitud endise töö juurde tagasi pöörduma ja kui vanemad ootamatult hätta satuvad, sukelduvad seiklustesse ka nende lapsed, hakkaja Carmen ja arglik Juni…

09:30 Sööma! (4)

Saatejuht Kairit Tuhkanen ja saatekülaline Mariliis Jõgeva sõidavad naistepäeval maitsvale minipuhkusele. Räägime erimenüüst, mille on spetsiaalselt koostanud Boccuse D’Or kokkade olümpia Eesti esindaja Artur Kasaritski Gourmet restoranile ning uurime, millise kokteiliga üllatab Cocktail Catering.

10:00 Lund otsides (1/4) *

Kanal 2 saatejuhid Raivo Rimm ja Madis Kimmel on sõbrad ja kolleegid, mõlema mehe sees on peale edevuse ka pirakas tükk spordipisikut. Mõnikord ei lase viimane isegi öösiti magama ja sunnib kell 4 jooksma minema. Kuna kodumaised rajad on juba kümneid kordi läbi sõidetud otsivad mehed palavikuliselt leevendust välismaalt. Uues saatesarjas võtavad mehed ette katsumuse ja läbivad Worldloppeti sarja kuuluvaid suusamaratone üle Euroopa. Kuna vana-maailm on kultuurist pungil, annavad saatejuhid endast parima, et jagada vaatajatega reisisihtkohtade eripära ja iseloomu.

11:00 Päriselu lood: Ettevaatust epideemia! *

Kas teadsid, et Põhjasõja aegne katk hävitas ligi 3/4 kogu siinsest rahvastikust? Täna aga koputavad meie uksele juba uued tõved. Pingelises erisaates uurime koroonaviiruse laastava lõikustöö taustal, millised ohtlikud nakkushaigused varitsevad eestlasi nii kodus kui välisreisil olles. Milliseid ohtlikke haigusi tõi endaga kaasa viimane põgenike laine? Kas oleme valmis võitluseks pandeemiaga ning miks peaksid lapsevanemad oma võsukesi isegi tuulerõugete vastu ära vaktsineerima? Sõna saavad oma ala tippspetsialistid.

12:00 Tuhat tervist (62)

Seekordne tervisesaade jagab nippe, kuidas oma tervisekäitumisega ennast ja teisi kaitsta. Räägime astmast. Uurime, kuidas tervislikult vananeda. Oma hullupöörasest elustiilist räägib maailmakuulus slack-liner Jaan Roose

12:30 Kuuuurija (34) *

Täna kohtume Valgamaa noormehega, kes "röövis" lastekodust lapsi, et nende lood maha müüa meie saatele. Uurime, mis tegelikult lastekodus toimub ja kas laste jutt nende ebainimlikust piinamisest vastab tõele.

13:30 Surmavad naised (1) *

Katrin Lust intervjueerib naisi, kes on toime pannud mõne ränga kuriteo. Lust kohtub ja räägib naistega, kes on haaranud kirve, noa või mõne muu tapariista ja kustutanud, kas oma ema, isa, mehe või juhututtava eluküünla. Saade uurib, miks nad seda tegid ja kas nais-mõrvareid võib mingil viisil tagant sundida Eestis vohav koduvägivald. Televaatajate ees rulluvad lahti enneolematult ausad lood Eesti naistest. Shokeerivas esimeses osas räägib oma loo Enel, kelle kodust leiti tema abikaasa 39 noahoobiga surnukeha.

14:00 Pilvede all (278) *

Uue hooaja avaosa! Kertu ja Eriku taastärganud suhe saab ootamatu lõpu. Mari püüab teha kõik, et nooremale õele aru pähe panna. Siiri tahab Andresega perekonda luua, kuid teeb seda liialt kiirustades. Urmas üritab leida kohta Sirje elus ja tema katuse all.

15:00 Õhtu parimad palad (41)

Särava supertiimi nädala parimad lood!

16:00 Olümpiamängude teejuht (7/40)

2016. aastal olümpiamängudele naasnud golf oli küll problemaatiline, kuid 2020. aasta tõotab tulla sootuks teistsugune, sest Tiger Woods soovib oma auhinnakollektsiooni olümpiakulla võrra täiendada. Lisaks heidame kiire pilgu ka hiinlaste pärusmaaks olevale lauatennisele.

16:30 Olümpiamängude teejuht (8/40)

Tänases saates tutvustame teile olümpiamängudel aset leidvaid tennisevõistluseid ning vaatame lähemalt, kuidas Tokyo olümpia koos tuntud mängijatega tenniseajalukku kavatseb minna.

17:00 Heeringas Veenuse õlal
17:30 Köök (82)

Mehise elu muutub põrguks, sest selgub, et ta magas Kati emaga ehk ämmaga. Mehist sunnitakse lahkuma, aga Sheff ei kavatse sellega leppida. Pinged kuhjuvad ja isegi Shefi enda ametikoht on ohus. Kati keelab emal isa vallandamast. Tööalased suhted on põimitud eraeluliste taakadega ja see muudab hotelliäri pehmelt öeldes ebameeldivaks.

18:00 Galileo (401)

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Kuldvillak (230)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Eestlased Dubais (2)

Kord aastas peetakse Araabiamaades sellist püha nagu Ramadan, mis tähendab seda, et päikesetõusust loojanguni ei tohi süüa ega juua. Paraku on meie reisiseltskond sattunud Dubaisse just sellisel ajahetkel. Proovime Ramadaniga hakkama saada ja satume Dubai turuvarblaste piiramisrõngasse.

20:35 King Kong (King Kong) FILM

Suurejooneline seiklusfilm, 1933. aasta filmiklassika uusversioon! Meremeeste seas liigub legend saladuslikul Pealuusaarel elavast hiiglaslikust gorillast King Kongist. Sensatsiooni jahtima saabunud filmigrupp avastab, et nii saar kui ka hiidahv on vägagi reaalsed - nagu ka verejanused pärismaalased ja dinosaurused. Vangistatud King Kong viiakse New Yorki, ent kas inimesed ikka suudavad kedagi nii suurt ja võimsat oma tahtele allutada? Oscaritega pärjatud kassahiti lavastas "Sõrmuste isanda" režissöör Peter Jackson.

00:15 Asjade seis (State of Play) FILM

Põnevusdraama kongresmen Stephen Collins'st (Ben Affleck), kes vaatamata oma noorusele on teinud hiilgavat karjääri ja keda peetakse järgmistel presidendi valimistel väga tugevaks kandidaadiks. Ühel õhtul toimub aga kaks mõrva - surnuna leitakse tühine varas ja kongresmeni assistent. Esmapilgul seosetud kuriteod, ent mitte uuriva reporteri Cal McCaffrey (Russel Crowe) jaoks. Kuigi Collins on McCaffrey vana sõber, siis tuleb tal siiski alluda oma toimetajale, kelle hinnangul ei ole tõelisel ajakirjanikul ühtegi sõpra, vaid ainult allikad. McCaffrey asub koos oma partneri Dellaga (Rachel McAdams) juhtunud uurima ja jõuab ootamatult välja vandenõuni, mis ähvardab raputada riigi võimustruktuure.

02:35 Aurora Teagardeni müsteeriumid: Tõelised tapjad * (Aurora Teagarden Mysteries: Real Murders) FILM

Enne Tõeliste tapjate klubi kokkusaamist avab klubiliige Mamie Wright ukse salapärasele külastajale. Kui teine klubiliige Lemaster Cane Mamie juurde tuleb, avastab ta, et naine on tapetud. Tapatööd jätkuvad ning Aurora peab leidma, kes nende mõrvade taga on.

03:51 Köök (82) *

Mehise elu muutub põrguks, sest selgub, et ta magas Kati emaga ehk ämmaga. Mehist sunnitakse lahkuma, aga Sheff ei kavatse sellega leppida. Pinged kuhjuvad ja isegi Shefi enda ametikoht on ohus. Kati keelab emal isa vallandamast. Tööalased suhted on põimitud eraeluliste taakadega ja see muudab hotelliäri pehmelt öeldes ebameeldivaks.

04:16 Kodustiil (24) *

Kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ja üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ning iga ilmaga? "Kodustiili" uus hooaeg ja saatejuht Jaanus Koort toovad taas ekraanile kõik selle, mida tasuks oma kodu loomisel ja muutmisel silmas pidada. Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

04:41 Reporter+ *
05:20 Heeringas Veenuse õlal *
06:40 Rosamunde Pilcher: Nagu teiselt planeedilt * (Rosamunde Pilcher: Wie von einem anderen Stern) FILM

Natalie hoolitseb pärast vanemate surma noorema venna Johni eest, kuid keerulise käitumisega noormees ei muuda elu lihtsaks. Kui Natalie Johni tõttu senise töö kaotab ja Cornwalli suundub, et seal üksikisa juures lapsehoidjana tööle asuda, tundub elu vaikselt rööpasse minevat. Majapidamises tegutsevale Ellenile see ei meeldi, sest Natalie saab pereisaga liiga hästi läbi. Kui aga John välja ilmub ja võõrast kohast varastada üritab, näeb Ellen võimalust Nataliest lahti saada.

08:40 Eestlased Dubais (1) *

Alustab uus ja lustlik reisisari! Avaosas saame tuttavaks saatejuht Leho Lehisega, tutvume veidi Araabiamaa kultuuri ja reeglitega ning lõpuks jõuame linna, kus raha kasvab piltlikult öeldes lihtsalt puu otsas. Tere tulemast Dubaisse!

09:10 Teledoktor Viktor Vassiljev (19) *

Otsesaates vastab doktor Vassiljev televaatajate terviseprobleemidele. Stuudiosse saab oma murega nii helistada kui ka saata küsimusi sotsiaalmeedia vahendusel.

09:40 Tuhat tervist (39)

Tööstress ja vaimsed häired põhjustavad järjest enam haiguslehe võtmist. Uurime töötervisoiu arstilt, miks see nii on. Uurime, kuidas kaitsta end kõhuviiruste eest. Vaatame üle sügis-talvised meigimoe. Ja uurime Mart Normetilt, kuidas maailmakoristamine tema tervist mõjutab.

10:10 Hooaeg (187) *

Ilu-ja elustiilisaade Hooaeg võtab märtsikuu alguses piduliku fookuse naistele. Räägime nii põhjalikust kehahooldusest kui ka kuputamisest. Tutvume põnevate tehniliste lahendustega, mis kodutöid lihtsustavad. Samuti räägime eriti säravatest ehetest ning uudistame kevadmoe rõivatrende.

10:55 Karvased kosilased (1) *

Alustab uus lõbus kohtingusaade, mida Eesti teleekraanidel veel nähtud ei ole. Värske suhtesaade oma lõbusa formaadiga toob kohtingutesse hulgaliselt üllatusi ja huumorit. Igas osas tuleb ühel võluval vallalisel valida endale partner kahe kosilase vahel, nende välimust nägemata. Esimeses osas otsib endale kaaslast malbe ja sõbralik Lee, kes armastab väga loomi. Karvased kosilased viivad Lee põnevatele kohtingutele lootuses, et üks nendest võidab Lee südame. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

11:30 Mida teha, kui on keha? (7)

Saatesse on oodatud keha- ja ilumuredega inimesed, kelle välimus vajab tõeliste professionaalide sekkumist. Abi vajavad koledate varbaküüntega Paul, vihakortsudega Chris ja suure armiga hädas olev Daisy.

12:35 Gordon Ramsay köögisaladused (11) *

Täna õpime selgeks veel lihtsaid ja soodsaid retsepte, valmib praetud munaga rosti, õunakrõbedik ja isetehtud gnocchid.

13:05 Türgi hõrgutised (1/6) *

Uus reisi- ja toidusari! Kokk ja toidublogija Sarah La Fountaine läheb Instanbuli oma uute roogade jaoks inspiratsiooni ammutama. Esmalt külastab ta vürtside turgu, mis on kõigi kokkade paradiis ja kohtub lõhnaekspert Vedat Ozaniga. Ta astub läbi ka ühest vanimast pagariärist ja maitseb Gabriele Sponza roogi. Pärast kõiki inspireerivaid seiklusi valmistab ta omas võtmes kohaliku magustoidu nimega lokma.

13:35 Kalad kuival * (SeeFood / Sea Level) FILM

Eestikeelne täispikk animafilm väikesest haikalast Peebust, kes võtab ette hulljulge retke, et päästa sõbrad jõhkra kalakaupmehe küüsist. Selleks peavad aga Peep ja ta kaaslased hülgama koduse ookeani ning hakkama saama kuival maal...

15:30 Õhtusöök kahele (19)

Alanile antakse viis menüüd. Ta valib menüüde põhjal välja kolm naist, kelle juurde läheb õhtusöögile. Naised kostitavad teda omatehtud roogadega ja nädala lõpus valib Alan nende seast ühe, keda soovib restoranis paremini tundma õppida.

16:30 Õhtusöök kahele (20)

Tänases osas saab Veronica Londonist viis erinevat menüüd, mille on kokku pannud potentsiaalsed kohtingukaaslased. Ta valib kolm, kellega koos õhtustada ning seejärel valib nende seast oma lemmiku, kellega teisele kohtingule minna.

17:30 Otse! Tallinna panoraam (6)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

18:30 Stileto vendeta (85/99)

Merve üritab Oyaga juhtunu kohta kinnitust leida. Oya saab suurepärase uudise osaliseks. Merve üritab Serhani tuju tõsta, ise samal ajal teades, miks Serhan nii rivist väljas on. Oya kohtub Betüliga. Pelin jätkab Mehmetile näpunäidete andmist ja asi muutub Mehmeti jaoks aina keerulisemaks.

19:30 Stileto vendeta (86/99)

Pelin läheb Arzu juurde, et teada saada, kas Mehmeti käitumine on talle mingisugustki mõju avaldanud. Oya ei suuda oma õnne uskuda. Serhan ja Edip räägivad Merve’ist. Mehmet saab aru, mis Burcul plaanis on. Oya maksab Elifile valusalt kätte.

20:30 Harry Potter ja tarkade kivi (Harry Potter and the Sorcerer's Stone) FILM

J.K. Rowlingu bestselleril põhinev lõbus ja põnev lugu võlurpoiss Harry Potteri seiklustest. Pealtnäha täiesti tavaline poiss Harry Potter (Daniel Radcliffe), on pärast vanemate traagilist surma elanud oma õelate sugulaste juurde. 10 aastat on ta pidanud taluma tädi Petunia, onu Vernoni ja nende poja Dudley terrorit. Ühel päeval aga hakkavad Harry'le saabuma salapärased kirjad ning selgub, et ta polegi tavaline poiss, vaid hoopis võlur! Nii astubki Harry Sigatüüka kooli, kus ta õpib võlukunsti erinevaid vorme, leiab endale parimad sõbrad Ron'i ja Hermione ning peab vastu astuma igasugustele ohtudele. Kassahitt kandideeris 3 Oscarile.

23:30 Surmavate saladuste maja (House of Deadly Secrets) FILM

Müstiline draama. Ema ja tütar kolivad uude majja ja loodavad oma elule värsket algust. Peagi hakkab aga selguma, et maja peidab endas ohtralt hämaraid saladusi, mis ka nende elusid mõjutama hakkavad.

01:20 Reporter+ *
01:50 Mida teha, kui on keha? (7) *

Saatesse on oodatud keha- ja ilumuredega inimesed, kelle välimus vajab tõeliste professionaalide sekkumist. Abi vajavad koledate varbaküüntega Paul, vihakortsudega Chris ja suure armiga hädas olev Daisy.

02:40 Õhtusöök kahele (19) *

Alanile antakse viis menüüd. Ta valib menüüde põhjal välja kolm naist, kelle juurde läheb õhtusöögile. Naised kostitavad teda omatehtud roogadega ja nädala lõpus valib Alan nende seast ühe, keda soovib restoranis paremini tundma õppida.

03:18 Õhtusöök kahele (20) *

Tänases osas saab Veronica Londonist viis erinevat menüüd, mille on kokku pannud potentsiaalsed kohtingukaaslased. Ta valib kolm, kellega koos õhtustada ning seejärel valib nende seast oma lemmiku, kellega teisele kohtingule minna.

04:03 Postimees.ee
05:55 Mis tegelikult juhtus? (11/6) *

Sodiaagimõrvariks ristitud mees terroriseeris 1960. aastatel San Franciso linna ning samanimeline film näitab, kuidas peamine kahtlusalune tabatakse ja tema isik avalikustatakse. Tegelik lugu räägib aga sellest, kuidas politsei mõrtsuka peaaegu tabas, kuid seejärel käest lasi.

06:45 Archer (17/13) *

Hollywoodi staar Rona Thorne tuleb ISIS-esse töövarjuks, et oma järgmiseks rolliks valmistuda. Filmitähe tulek paneb aga agentuuri niigi viletsale töökultuurile tugeva põntsu.

07:10 Archer (18) *

Endal rinnavähki kahtlustav Malory käib kontrollis ning soovitab oma alluvatel sama teha.Pulli pärast kontrolli läinud Archerit tabab kliinikus halb üllatus.

07:35 Archer (19/13) *

Archer avastab õudusega, et tema kemoteraapiatabletid on kasutud võltsingud ning ta otsustab nende tootja ja levitaja, maksu mis maksab, üles otsida.

08:00 Archer (20/13) *

Pam röövitakse Cheyli pähe ning ISIS alustab kiiresti suurejoonelist päästeoperatsiooni. Ent päästmise käigus tuleb päevavalgele Cheryli kiivalt kaitstud saladus.

08:25 Reporter+ *
08:55 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (182)

Grip saate vaataja Timo on hädas oma autoga Mazda 323. Kuigi tema auto probleemid tunduvad kergesti lahendatavad, ei suudeta neid mingil põhjusel lahendada. Viimases hädas palub Timo abi Grip garaažilt. Teistmoodi teadmisi testib ka saatejuht Martin. Kes vastab küsimustele õigesti, ei pea auto varuosade eest maksma. Lisaks istub Matthias Malmedie Mercedes AMG GT-R rooli ja uurib, milleks on see metsloom võimeline.

09:55 Tokyo OM stardiloendus (11)

Suurbritannia jalgrattur Jason Kenny ei suuda olümpiamängude tõmbele vastu panna. Tennisist Simona Halep arvas, et talle piisab Wimbledonist, aga nüüd ihkab ta oma riigile ka olümpiakulla tuua. Lisaks sihivad Tokyos kulda ka vibulaskjad ning vettehüppajad.

10:25 Tokyo OM stardiloendus (12/60)

Olga Kharlan kavatseb näidata, et on maailma parim vehkleja. Jaapani pealinna ehitatud olümpiastaadion meeldib nii sportlastele kui ka pealtvaatajatele. Lisaks ulatavad meile abikäe robotid ning vaatame üle ka 2019. aasta BMXi maailmameistrivõistluste paremiku.

10:55 Otse! VTB korvpall: Astana - BC Kalev/Cramo

Pika välismängude rivi lõpetab kohtumine Kasahstani pealinnas Nur-Sultanis sealse meeskonna Astanaga. Seitse viimast omavahelist kohtumist on lõppenud kalevlaste võiduga. Peale tänast jääb põhiturniiri lõpuni veel pidada viis kohtumist. Kas valitsev Eesti meister suudab korrata eelmise aasta edu, kui jõuti VTB Ühisliigas play-off mängudeni? Ülekannet kommenteerivad Karl Mihkel Eller ja Andres Sõber.

13:00 Kärakavennad (17) *

Tim otsib järvepõhjast 60 aasta vanuseid puskaripudeleid, mis sinna väidetavalt sõjaajal ära peideti. Tickle kohtub oma vana abilise Howardiga ning tunded keevad üle.

14:00 Romanzo Criminale (22/10) *

On 1989. aasta ning Bufoni ja Scrocchiazeppi vabanevad vanglast. Mehed ei raiska aega ning asuvad koheselt vanu arveid klaarima. Kui Bufoni Freddo noorema venna tapab, otsustab Marokosse põgenenud Freddo kodumaale naasta ning Magliana grupeeringu loole verise punkti panna.

15:10 Okupeeritud (11) *

Uus hooaeg! Norra poliitilise põnevussarja "Okupeeritud" teise hooaja tegevus jätkub kaheksa kuud pärast esimese hooaja sündmusi. Hooaja avaosa algab relvastatud konfliktiga Põhja-Norras, Melkoyas Norra rannavalve ja Vene turvafirma vahel. Kumbki osapool järele ei anna. Inimeste otsused muutuvad pingelises olukorras järjest olulisemaks ja samas keerulisemaks, sest hall ala hea ja halva vahel muutub üha vähem eristatavaks. Ja inimesed peavad endalt alati küsima, keda võib usaldada.

16:10 Peeter Oja stand-up etendus: Eestlased - erilised inimesed *

Peeter Oja ja stand-up teater POINT otsustasid EV 100 raames uurida inimest ja seletada humoorikas võtmes lahti eestlase igapäevaelu kombed ja uskumused. “Eestlastest võiks kirjutada, rääkida ja nalja teha kogu aeg. Eestlane on hiilgav materjal! Kuigi meid on vähe, on pilt kirju, ma ütleks isegi rikkalik. Otsustav tõukejõud eestlane avada tuli muidugi Eesti Vabariigi juubeliaastast. Kui me ei räägi sel aastal meist endist, siis millal me räägime?" küsis Oja. Loomulikult ei ole selles meeskonnas nagu meie ühiskonnaski mingit soolist võrdõiguslikkust. Kuid Birgit Kermes, Peeter Oja, Karl Kermes, Mehis Pihla annavad endast kõik, et sünniks värske, mõtlemapanev, absurdne, tõsiseltvõetav, vastuoluline, tasakaalukas ja naljakas tekst.

17:50 Eetriapsud 2019

Tegijail juhtub nii mõndagi ning Kanal 2l on tegijaid sel aastal olnud omajagu! Meeleolukas erisaade toob ekraanile teletegijate apsakad. Assortii kaadriesistest ja tagustest äpardustest lõppeval aastal.

18:20 Tules karastunud (6/8)

Tänases osas sepistatakse keskaegne viikingite nuga. Selgub teisest grupist otse finaali pääseja.

19:20 San Andreas (San Andreas) FILM

Katastroofipõnevik! Kui kurikuulus San Andrease murrukoht lõpuks järele annab, põhjustab see Californias üheksase magnituudiga maavärina. Otsingu- ja päästekopteri piloot (Dwayne Johnson) ning ta naine peavad jõudma Los Angelesest San Franciscosse, et päästa oma üks ja ainus tütar. Nende eluohtlik retk põhja poole on ainult algus..

21:40 Otse! Serie A: Milano Inter - Juventus

Serie A 7.voorus on Milano Interi võõrustada viimased kaheksa aastat Itaalia meistriks kroonitud Torino Juventus. Meeskond, kes koduplatsil on pea võitmatu ning kelle ründeliini dirigeerib Portugali rahvuskoondise raudvara Cristiano Ronaldo. Viimane omavaheline kohtumine Itaalia kõrgliigas lõppes 1:1 viigiga. Tänast ülekannet kommenteerivad Aavo Sarap ja Eigo Kaljurand.

23:50 Öine komando (The Night Crew) FILM

Põnevusmärul tõsistest pearahaküttidest, kes peavad üle elama öö ühes kõrbe motellis kaitstes end metsikute piirijooksikute eest. Peagi nad mõistavad, et nende jälitatav kaunis salapärane naine on palju enamat, kui esimesel pilgul paistab. Film ei sobi alaealistele.

01:40 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (182) *

Grip saate vaataja Timo on hädas oma autoga Mazda 323. Kuigi tema auto probleemid tunduvad kergesti lahendatavad, ei suudeta neid mingil põhjusel lahendada. Viimases hädas palub Timo abi Grip garaažilt. Teistmoodi teadmisi testib ka saatejuht Martin. Kes vastab küsimustele õigesti, ei pea auto varuosade eest maksma. Lisaks istub Matthias Malmedie Mercedes AMG GT-R rooli ja uurib, milleks on see metsloom võimeline.

02:30 Tokyo OM stardiloendus (11) *

Suurbritannia jalgrattur Jason Kenny ei suuda olümpiamängude tõmbele vastu panna. Tennisist Simona Halep arvas, et talle piisab Wimbledonist, aga nüüd ihkab ta oma riigile ka olümpiakulla tuua. Lisaks sihivad Tokyos kulda ka vibulaskjad ning vettehüppajad.

02:55 Tokyo OM stardiloendus (12/60) *

Olga Kharlan kavatseb näidata, et on maailma parim vehkleja. Jaapani pealinna ehitatud olümpiastaadion meeldib nii sportlastele kui ka pealtvaatajatele. Lisaks ulatavad meile abikäe robotid ning vaatame üle ka 2019. aasta BMXi maailmameistrivõistluste paremiku.

03:20 Postimees.ee