Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 10.03.2020

06:00 Chicago tuletõrje (44) *

Casey ja Dawson võtavad vaba päeva, et aidata heategevusliku Chicago maratoni korraldajaid. Nende plaan läheb aga vett vedama, kui kogu Chicagot raputab võimas plahvatus, mille käigus jääb kadunuks ka üks 51. depoo töötaja.

06:47 Kass Oggy ja kurjad prussakad
07:00 Alvin ja koopaoravad (59)
07:15 Robotpoiss (89)

Animasari

07:30 Tom ja Jerry (46)
07:51 Astrotobeloogia
08:00 Reporter *
11:00 Chicago tuletõrje (45)

Pikalt ja põhjalikult ette valmistunud Dawson läheb tuletõrjujaeksamit kordama, kuid ootamatu väljakutse lööb tema plaanid sassi. Leitnant Severide peab kantseldama päästerühma uut entusiastlikku liiget Ricki ning Shayle saabub kutsumata külaline.

12:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (21) *

Gordon Ramsay reisib läbi kogu Ameerika, külastades hädas restorane. Esmalt hinnatakse restorane salaja ja maskeeringus, seejärel õpetatakse inimesed uuesti välja ja muudetakse menüüd ning korraldatakse suurejooneline avamispidu. See kõik toimub 24 tunni jooksul. Selles osas on Ramsay New Jerseys White Roosteri restoranis, mis peaks olema Kuuba koht, aga seda ei peegelda ei interjöör ega ka menüü.

13:00 Kuuuurija (35) *

Tänases saates räägime kahe Tartu naisega, kellele pandi ühes ööklubis väidetavalt joogi sisse korgijooki. Naised soovisid enda sõnul kutsuda politseid, kuid ööklubi suhtumine juhtumisse oli nende sõnul pehmelt öeldes leige...

14:00 Tüdruk nimega Elif (864)

Birce märkab, et Süreyya ja Keremi vahel on lõkkele löönud suured tunded. Jülide tunneb end kohutavalt, kui näeb Alevit ja Safakit koos. Parla plaan Keremi tähelepanu võita läheb läbi. Ta veenab kõiki, et tal on Keremi kaitset vaja.

15:00 Vana silla saladus (185)

Emilia otsustab külast lahkuda. Olmo seab Soledadile lõksu. Juan üritab surnukehast vabaneda.

16:00 Betty New Yorgis (40/123)

Armando ja Ricardo saavad teada, et Nicolás on oma õnnetusest paranemas Betty kodus. Et saada Nicolás teelt eest, pakub Ricardo et Armandol tuleb end ohvriks tuua. Armando keeldub esialgu, , kuid siis mõtleb toimunule ja leiab, et Betty vallutamise plaan tuleks siiski läbi viia. Sofia ja Charlie vahel tõuseb seksuaalne pinge, kuid nad otsustavad sellele mitte järele anda. Efraini lahutuspaberitele ei kirjuta Sofia samuti alla. Wilsoni ja Sandra suhted arenevad omasoodu edasi.

17:00 Hingesugulased (445)

Suraj tahab täita kõik oma poja Vedi soovid, aga Sandhya leiab, et see pole õige. Arun määrib endale õli asemel juuksegeeli peale.

18:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (22)

Gordon Ramsay reisib läbi kogu Ameerika, külastades hädas restorane. Esmalt hinnatakse restorane salaja ja maskeeringus, seejärel õpetatakse inimesed uuesti välja ja muudetakse menüüd ning korraldatakse suurejooneline avamispidu. See kõik toimub 24 tunni jooksul. Selles osas on Ramsay New Jerseys Botto Itaalia restoranis, kus kaks tülitsevat venda segavad restorani normaalset toimimist.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Roaldi retked (13)

Kui paljud teist on unistanud elust eraldatuses, imelises looduses, mägede ja metsade vahel? Roald Johannson läheb kevadhooaja avasaates külla tallinlastele Ingridile ja Sandrile, kes rajasid nullist vaimustava talupidamise Hispaania päikese alla keset mandlisalusid ja rosmariinipõõsaid.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Krimi

Politseisaade.

22:30 Ex Machina (Ex Machina) FILM

Tele-esilinastus! Ulmefilm 26aastasest maailma suurima internetiettevõtte programmeerijast Calebist (Domhnall Gleeson), kes võidab erakordse võimaluse veeta nädal mägedes. Kuid kohale jõudes saab ta teada, et osaleb hoopis kummalises eksperimendis, kus ta peab suhtlema maailma esimese tõelise tehisintellektiga, mis on kauni robot-tüdruku kehasse paigaldatud.

00:45 Tänavavõitleja: Chun-Li legend (Street Fighter: The Legend of Chun-Li) FILM

Märulifilmi tele-esilinastus! Chun-Li (Kristin Kreuk) on noor neiu, kes ühest küljest oma elus tegeleb rahuliku ja vaikse klaverimänguga, kuid teiselt küljest ohtliku ja vägivaldse Wushu võitluskunstiga. Kui ta oli väga noor, rööviti otse tema silme alt ta isa ning tollest ajast saati pole tüdruk näinud ega ka kuulnud oma isast midagi. Kuid üks päev saadetakse talle sõnum, kus on kirjas, et ta isa on elus ning teda hoiab kinni ohtlik kriminaal Bison (Neal McDonough), otsib ta üles Wushu võitluskunstide meistri, et ta õpetaks teda veel oskuslikumaks võitlejaks, et alistada Bison.

02:30 Rooli võim (190) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

03:00 Reporter *
03:50 Tuvikesed (247)

Ali kaebavad kohtusse kõik ülekaalulised naised, keda ta oma elus solvanud on. Kohut peetakse kingapoes. Kelly ja Bud teevad Alile sünnipäevaks üllatuskingi ja toonivad ta auto aknad ära.

04:15 Tuvikesed (248)

Peg saab amneesia ja Al koostab talle uue programmi. Naine teeb nüüd süüa, koristab ja vaatab isegi maadlust.

04:40 Tuvikesed (249)

Al soovitab Budil naiste osas standardeid langetada. Bud hakkab seepeale käima Ali bossi Garyga.

05:10 Dr House (68) *

19-a tudeng Addie tuuakse Princeton Plainsboro haiglasse pärast seda, kui ta karatetrennis verd oksendama hakkas. Foreman loobub patsienti ravimast. Ta teatab kolleegidele, et paneb ameti maha, kuid ei ütle, miks seda teeb.

05:45 Hingesugulased (309)

Sooraj satub piinlikku olukorda, kui ta pereliikmed näevad ta põsel huulepulgajälge. Sooraj läheb Sandhyalt ilusalongi taasavamiseks abi paluma. Chavvi valetab oma ämmale ja satub vaidlusse.

06:30 Hingesugulased (310)

Sandhyat kiidetakse elupäästmise eest. Sandhya selgitab oma perele, miks ta ei saa Mohitit aidata. Santosh on pahane, et Meenakshi ja Sandhya lõhkusid ära Daisa veski.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Võistlustantsu maailm muutub ohtlikuks, kui võistlusel pussitatakse surnuks staartantsija ema, ent peagi selgub, et naise minevikus oli midagi hämarat.

08:15 Vana silla saladus (831) *

Conrado käitub imelikult. Fernando on kindel, et pääseb karistusest. Francisca loeb Nicolasile sõnad peale.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (214) *

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Joanna Londonist, kes valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

13:00 Betty New Yorgis (7/123)

Armando on Betty tehtud tööga rahul ja tahab talle näidata, kui väga ta seda hindab. Betty näeb Fabiot modelliga suudlemas. Sofia saab teada, et Efraín raiskab oma armukese peale raha, aga oma lastele ei anna ta midagi. Betty koostab raporti, mis näitab firma reaalset kasumit.

14:00 Voodielu eripärad * (The Little Death) FILM

Vaimukas komöödiafilm seksist, suhetest, armastusest ja kõige sellega seonduvatest tabudest. Miks on meie vajadused ja ihad nii erinevad ja kuidas pealtnäha traagilistes olukordades on võimalik ka huumorit leida.

16:00 Päriselu lood: Ettevaatust epideemia! *

Kas teadsid, et Põhjasõja aegne katk hävitas ligi 3/4 kogu siinsest rahvastikust? Täna aga koputavad meie uksele juba uued tõved. Pingelises erisaates uurime koroonaviiruse laastava lõikustöö taustal, millised ohtlikud nakkushaigused varitsevad eestlasi nii kodus kui välisreisil olles. Milliseid ohtlikke haigusi tõi endaga kaasa viimane põgenike laine? Kas oleme valmis võitluseks pandeemiaga ning miks peaksid lapsevanemad oma võsukesi isegi tuulerõugete vastu ära vaktsineerima? Sõna saavad oma ala tippspetsialistid.

17:00 Rizzoli ja Isles

Laopõlengus hukkub mees ning Jane'il ja Maural tuleb selgitada, kas tegu oli süütamise või õnnetusega, ent uurimine jääb soiku, kui autoga otsasõit kellegi haiglasse saadab.

18:00 Vana silla saladus (832)

Fernando ähvardab don Anselmot. Francisca otsustab testamenti muuta. Conrado meenutab Aliciat.

19:00 Uuel ringil (29)

Holly ja Eden käivad sarmikate prantslastega, kes neile kalleid ehteid ostavad. Stuart peab õppima baaris enda eest seisma.

19:30 Kodutunne (242) *

Kodutunne alustab oma 10ndat juubelihooaega! Tänu headele annetajatele kogusime aastalõpusaates 280 000 eurot ja see tähendab seda, et saame aidata rohkem peresid kui oskasime loota. Lisaks Kodutunde aastalõpu heategevussaates tutvustatud peredele saame nüüd aidata ka neid, kes on meid oodanud juba pikka aega ning kelle abistamisest meil jõud kahjuks üle ei käinud. Kevadhooajal kohtume taas nii Kirilli, Marten Mattiase, pisikese Lenna, Kati ja paljude teiste peredega. Hooaja esimene saade viibki meid vähiga võitleva Kirilli juurde, kus olukord on stabiliseerumas ning häid uudiseid on Kodutundel tervele perele!

20:30 Trimmi, punni, trimmi (6)

Täna on treeneri rollis temperamentne Fallon, kes pole kunagi ülekaaluline olnud. Tema treenitavaks on videograaf JD, kes ei taha endale tunnistada, et tervis on tähtsam kui töö.

21:30 OMG: Kirurginoaga keskeakriisi vastu

Vananemise eest pole meil pääsu kellelgi. On aga inimesi, kes on kõigeks valmis, et säilitada nooruslik välimus võimalikult pikkadeks aastateks. Looduse vastu asutakse võitlema kirurginoa abil, kuid sageli võivad tulemused olla üsna tragikoomilised.

22:30 Õhtusöök kahele (215/29)

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt George, kes valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

23:25 Poissmees: Uus-Meremaa (2/17)

Üks õnnelik neiu pääseb erakohtingule ja naaseb sealt roosiga, kuigi tõrjub poissmehe suudluse. Grupikohting viib tüdrukud Artiga merele seiklema. Kokteilipeol kingib Art ühe roosi juba enne roositseremooniat.

00:25 Reporter *
01:34 EbaREAALNE (37)

Võtterühm klaarib eelmise saate tagajärgi. Rachel ja Quinn reedavad teineteist, kui telekanal asjaga tegelema hakkab. Võistlejad hakkavad Racheli valesid paljastama.

02:15 Postimees.ee
06:00 Komissar Rex *

Juurdluse käigus tekib kahtlus, et mõrvar tegutseb tuttavas ümbruses. Jäljed viivad antiigipoodi. Moser kahtlustab vanaprouast äriomaniku poega, kes on paadunud psühhopaat. Vabastades aga mõrvari punutud võrku langenud politseipsühholoogi, kukuvad lõksu nii Rex kui ka Moser. Rex ei jõua õigel ajal appi oma sõbrale ja mõrvar vajutab päästikule…

06:55 Reporter *
07:55 Dude Perfect Show (8/13) *

Tyler kuuleb, et kaksikud õpetavad kirikus poistele asju, mida mehed oskama peavad ning leiab, et ka kaksikud ise on paljudest mehelikest tegevustest ilma jäänud. Lisaks täidavad sõbrad ühe erilise noormehe suurima soovi.

08:25 A-Rühm (46/25) *

Kui kolme A-Rühma liiget mängiv jõuk rodeot terroriseerima hakkab, asub rühm otsekohe oma head nime taastama. Mehed imbuvad rodeotööliste hulka, kuid Murdock tunneb muret selle pärast, et teda ei peetudki pättide poolt järele tegemise vääriliseks.

10:15 Mentalist *

Just siis, kui Patrick Jane'i kahtlusaluste nimekiri koosneb ainult seitsmest kahtlusalusest, ründab Red John taas. Ohver on seotud Patrick Jane'i minevikuga.

11:10 Näljased investorid (3/11) *

Seekord on võistlustules end "taco-kuningannaks" nimetav restoranipidaja, kelle äri vajab hädasti rahasüsti ning tamaledele pühendunud peakokk, kes üritab meeleheitlikult oma isa jalajälgedes käia.

12:10 Komissar Rex

Itaaliast saabub Viini prokurör Lucia Amato, et koguda asitõendeid maffia rahapesu kohta. Samal ajal on komissar Moseri büroo töötajad masenduses. Böck ja Höllerer käivad kordamööda seltsiks oma peremeest ja sõpra leinavale Rexile. Kuid ega kurjategijadki maga ja peagi leitakse Doonaust tundmatu mehe laip. Kui vool viib minema koti, millesse laip oli mässitud, hüppab viimasel hetkel vette keegi noormees ja päästab tähtsa asitõendi...

13:10 Dude Perfect Show (9/13)

Kutid leiavad kõige esimeses Dude Perfecti videos kasutatud korvpalli ning kavatsevad vana ustava nahkkera tulemeres pensionile saata. Lisaks sellele peavad Tyler ja Garrett oma viha kontrolli alla saama ja otsivad professionaali abi.

13:40 Hullud suuskadel (13) *

Red Bulli spordivideote sarja tänases osas tutvume surfar Mick Fanninguga, teeme koos Kriss Kyle'iga rulateemalist filmi ning mägironija Chris Sharma ronib hoopis puude otsas.

14:10 Kurikuulsad mafioosod (5/10) *

Kuiva seaduse aegade Ameerikas tõusis üks gangster esile musta lambana. Dutch Schultz oli nii halb, et isegi teised gangsterid vihkasid teda. Äkilise hollandlase eest polnud kaitstud ka tema lähedased sõbrad, sest ta oli suurima rõõmuga valmis igaüht tapma. Ajalukku läks ta ka viimase gangsterina, kes julges heita kinda New Yorgi uuele maffiakuningale Lucky Lucianole.

15:10 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (11) *

Usk nõiakunsti ja posimisse pole Aafrikas kuskile kadunud. Vastupidi, selle populaarsus näib üha kasvavat. Ross Kemp külastab Keeniat ja Tansaaniat, kus nõiatohtrid tapavad igal aastal sadu inimesi, et veriste rituaalide jaoks vajaminevaid kehaosi saada.

16:10 MacGyver 2.0 (13/21)

Kasahstanis sõjakurjategijat püüdmas käinud MacGyveri ja Jacki kopter tulistatakse vaenlase territooriumil alla ning mehed peavad nüüd kasahhidele vahelejäämist vältima, samal ajal kui Wilt ja Riley alustavad üliohtlikku päästeoperatsiooni.

17:05 Mentalist

Jane ja Lisbon jätkavad kangekaelselt ohtlikku missiooni Red Johni tabamiseks. Samal ajal tuleb uurida aastaid kadunud olnud mehe mõrva.

18:00 A-Rühm (47/25)

Väikeses Lõuna-Ameerika riigis tammi ehitav firma palkab A-Rühma oma linnakeses korda hoidma, sest seal on kaduma läinud hulganisti töölisi ja kõik eelnevad korravalvurid. Lisaks kurjategijatele peab rühm toime tulema ka taas kord vastu tahtmist lennukisse sokutatud B.A. pahameelega.

19:00 Kontor (103/26)

Jimi ja Michaeli juhtimisstiilid satuvad konflikti, kui Davidi eelarve lubab ainult väikest palgatõusu. Dwightil ei õnnestu Jimi vastu liitlasi koguda.

19:30 Kontor (104/26)

Kõik sõidavad Niagara joa äärde tähistama Jimi ja Pami pulmi. Michael ja Dwight püüavad pulmas külalisi ära sebida. Pami vanaema on löödud, kui kuuleb Pami rasedusest.

20:00 Punane sekund (17)

Alkohol on meie ühiskonnas oluline surmade põhjustaja, seda ka liikluses. 2018. aastal tabas politsei roolist keskmiselt seitse kriminaalses joobes juhti päevas! Miks Eestis nii palju juuakse ja joobes olekus ka rooli istutakse? Kas ja kuidas on ühiskondlik suhtumine alkoholi kuritarvitamisse muutumas?

20:30 Kuum pirukas: Klassikokkutulek (American Reunion) FILM

Hittkomöödia toob kokku kõik esimese "Kuuma piruka" unustamatud osalised! See oli 1999. aasta suvel, mil neli poissi püüdsid iga hinna eest süütusest lahti saada. Vahepealsete aastate jooksul on palju juhtunud... Vanad sõbrad kohtuvad nüüd üle pika aja klassikokkutulekul, meenutades neid hormoonidest hullunud teismelisi, kes nad kunagi olid. Ühe nädalavahetuse jooksul saab liigagi selgeks, keda on aeg muutnud ja keda mitte...

22:45 Näljased investorid (4/11)

Jon Tafferi investeeringu nimel võitlevad kaks sushirestorani, mis on mõlemad halbade omanikega kimpus. Kui ühe restorani omanikku vaevab viinaviga, siis teise restorani omanik varjab saladust, mis ähvardab kogu tema elu ära rikkuda.

23:40 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:40 MacGyver 2.0 (13/21) *

Kasahstanis sõjakurjategijat püüdmas käinud MacGyveri ja Jacki kopter tulistatakse vaenlase territooriumil alla ning mehed peavad nüüd kasahhidele vahelejäämist vältima, samal ajal kui Wilt ja Riley alustavad üliohtlikku päästeoperatsiooni.

01:30 Postimees.ee