Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 11.03.2020

06:00 Chicago tuletõrje (45) *

Pikalt ja põhjalikult ette valmistunud Dawson läheb tuletõrjujaeksamit kordama, kuid ootamatu väljakutse lööb tema plaanid sassi. Leitnant Severide peab kantseldama päästerühma uut entusiastlikku liiget Ricki ning Shayle saabub kutsumata külaline.

06:45 Kass Oggy ja kurjad prussakad
07:00 Alvin ja koopaoravad (60)
07:15 Robotpoiss (90)

Animasari

07:30 Tom ja Jerry (47)
07:49 Kass Oggy ja kurjad prussakad
08:00 Reporter *
09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (69)

Tüütu 16aastane male imelaps tuuakse haiglasse suure peavaluga. House kahtlustab, et kehv iseloom võib olla sümptom. Cuddy teeb Foremanile pakkumise, millest viimane ei saa keelduda.

11:00 Chicago tuletõrje (46)

Traagiline põleng internaatkoolis paneb Severide'i enda võimetes kahtlema ning ta mõistab, et peab oma tuleviku osas otsuse langetama. Casey üritab oma ametikohta ära kasutada ning Dawsoni kasuks niite tõmmata, kui päästebrigaad saab väljakutse, mis muudab 51. depoo töötajate elusid igaveseks.

12:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (22) *

Gordon Ramsay reisib läbi kogu Ameerika, külastades hädas restorane. Esmalt hinnatakse restorane salaja ja maskeeringus, seejärel õpetatakse inimesed uuesti välja ja muudetakse menüüd ning korraldatakse suurejooneline avamispidu. See kõik toimub 24 tunni jooksul. Selles osas on Ramsay New Jerseys Botto Itaalia restoranis, kus kaks tülitsevat venda segavad restorani normaalset toimimist.

13:00 Roaldi retked (13) *

Kui paljud teist on unistanud elust eraldatuses, imelises looduses, mägede ja metsade vahel? Roald Johannson läheb kevadhooaja avasaates külla tallinlastele Ingridile ja Sandrile, kes rajasid nullist vaimustava talupidamise Hispaania päikese alla keset mandlisalusid ja rosmariinipõõsaid.

14:00 Tüdruk nimega Elif (865)

Mustafa asub Tarikit jälitama, et Meleki kadumisse selgust tuua. Ta saab teada, et ka Tarik otsib Melekit taga. Jülide usub, et Alev ja Safak on paar.

15:00 Vana silla saladus (186)

Sebastian tahab konservitehast päästa. Alfonso hoiatab Raimundot. Pepa ja Agueda teevad kaotatud aega tasa.

16:00 Betty New Yorgis (41/123)

Armando avastab, et Bettyt vallutada polegi nii kerge. Betty tunnistab üles, et on temasse armunud. Marcela muutub armukadedaks ja ilmub Ricardo elukohta. Nad suunduvad spordisaali ja satuvad Sandra ja Wilsoniga vastakuti. Armando saadab Betty koju ja valutab südant selle pärast, et on neiu tunnetega mänginud. Sofia paneb Jenny uskuma, et on veetnud eelmise öö Efraíniga. Jenny viskab maruvihasena Efraíni enda juurest välja.

17:00 Hingesugulased (446)

Ved kirjutab isast kirjandi, aga kõik lapsed naeravad ta üle. Pari saab teada, et talle on eluaeg valetatud ja ta viskab isa kodust välja.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (14)

Sel korral ulatab Gordon Ramsay helde abikäe Oscars'i restoranile, mille omanik Maura on hädas nii kehva toidu, väheste klientide kui ka alkoholi küüsis vaevleva pojaga. Olukord ei lähe sugugi mitte ilusamaks, kui restorani peakokk kiirabiga haiglasse viiakse.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Surmavad naised (2)

Mis viib ühe naisterahva nii kaugele, et ta haarab kirve, noa või mõne muu tapariista? Kes on need naised, kes on suutnud teiselt inimeselt elu ja miks nad seda tegid? Enneolematult ausad lood Eesti naistest, kes on suutnud kustutada ema, isa, mehe või juhututtava eluküünla. Seekord räägib Katrin Lust naisega, kes vabanes 2017. aasta sügisel Tallinna vanglast, kuhu ta pandi istuma selle eest, et ta tappis ühe ainsa noahoobiga oma elukaaslase.

20:30 Karvased kosilased (2)

Uus tutvumissaade toob kohtingutesse huumorit ja üllatusi. Seekord otsib kaaslast särtsakas Teele, kelle kirg on tantsimine. Teele usub, et läbi seikluste jõuab temani ka õige kaaslane. Kaks karvast kosilast viivad Teele kohtingutele lootusest võita tema süda. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Pilvede all (279)

Mari sõidab Haapsallu, et veenda Albertit, Innat ja Sirjet enda plaani toetama. Siiri on Kertu uuest elukorraldusest vägagi häiritud ja palub abi Valterilt. Erikul tuleb Liisale selgitada, mis vanemate vahel toimub. Sirje ja Urmase äriplaan saab karmi kriitikat.

22:30 Doktor Murphy (30)

Haiglas on taastunud igapäevarutiin, aga karantiinil on oma tagajärjed. Lim toibub viirusest ning peab koos Melendezega oma uues isiklikus ja töises suhtes hakkama saama. Shaun ja dr Glassman külastavad Lead töö juures.

23:30 Naistevangla (41)

Kanalas kostavad plahvatused ja Altagracia üritab välja selgitada, kes lõhkeaine vanglasse smugeldas. Mercedes saab teada, kes tegelikult tema tütre kadumise taga on. Rojas jagab oma halbu uudiseid. Sari ei sobi alaealistele.

00:35 Seks saatis mu EMOsse (33)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

01:30 NCIS Los Angeles (109)

Los Angeleses tapetakse Afganistani salajast rahapesuvõrgustikku Hawalat uurinud föderaalagent ning kõik jäljed viivad Lähis-Idasse. Rakkerühm lendab koos Grangeriga Kabuli, et agendi tapjad kohtupinki toimetada.

02:20 Esimest armastust otsides (6)

Õnnetu abielu lahutanud Alice’i ja Priesti pilgud kohtusid ühel õhtul ööklubis ja side tekkis otsekohe. Elu viis noored lahku, kui Priest välismaale korvpalli mängima läks. Nüüd, 15 aastat hljem, tahab Alice oma kaotatud armastuse üles leida.

03:05 Doktor Murphy (30) *

Haiglas on taastunud igapäevarutiin, aga karantiinil on oma tagajärjed. Lim toibub viirusest ning peab koos Melendezega oma uues isiklikus ja töises suhtes hakkama saama. Shaun ja dr Glassman külastavad Lead töö juures.

03:50 Reporter *
04:40 Tuvikesed (250)

Al hakkab Budilt üüri nõudma, läheb aga seeläbi majaomanikuna kirja ja teda sunnitakse maja remontima.

05:10 Dr House (69) *

Tüütu 16aastane male imelaps tuuakse haiglasse suure peavaluga. House kahtlustab, et kehv iseloom võib olla sümptom. Cuddy teeb Foremanile pakkumise, millest viimane ei saa keelduda.

05:45 Hingesugulased (311)

Kavita on hädas ja tuleb Sandhya käest abi paluma. Ta paljastab ka nime, kes naisi diskrimineerib. Meenakshi pettused ja valed jätkuvad.

06:30 Hingesugulased (312)

Sandhya püüab Someshwaga arveid klaarida, et tõde jalule seada. Kavita ihub Sandhyale kättemaksu, sest ta elu Pushkaris on muutunud võimatuks.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Laopõlengus hukkub mees ning Jane'il ja Maural tuleb selgitada, kas tegu oli süütamise või õnnetusega, ent uurimine jääb soiku, kui autoga otsasõit kellegi haiglasse saadab.

08:15 Vana silla saladus (832) *

Fernando ähvardab don Anselmot. Francisca otsustab testamenti muuta. Conrado meenutab Aliciat.

09:10 Uuel ringil (29) *

Holly ja Eden käivad sarmikate prantslastega, kes neile kalleid ehteid ostavad. Stuart peab õppima baaris enda eest seisma.

09:40 Taeva pisarad (5/115)

Cennet ja Selim söövad lõunat, kui Mukaddese üürileandja võlga välja tuleb nõudma. Cennet otsustab, et ta ei kavatse firmasse tagasi minna. Arzu läheb Mukaddese juurde ähvardama. Cengiz on surnuaias. Ta läheb hauale, mille kivil seisab nimi “Selim Arisoy”. Rizale ei meeldi, et Cennetit enam nende firmas pole.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (215/29) *

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt George, kes valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

13:00 Betty New Yorgis (8/123)

Armando paneb Betty oma palvega väga keerulisse olukorda. Mata, Rony ja Patricia tahavad Betty arvuti ära rikkuda. Sofia võetakse Jenny ründamise eest vahi alla. Armando valetab esimest korda elus oma isale.

14:00 Trimmi, punni, trimmi (6) *

Täna on treeneri rollis temperamentne Fallon, kes pole kunagi ülekaaluline olnud. Tema treenitavaks on videograaf JD, kes ei taha endale tunnistada, et tervis on tähtsam kui töö.

15:00 OMG: Kirurginoaga keskeakriisi vastu *

Vananemise eest pole meil pääsu kellelgi. On aga inimesi, kes on kõigeks valmis, et säilitada nooruslik välimus võimalikult pikkadeks aastateks. Looduse vastu asutakse võitlema kirurginoa abil, kuid sageli võivad tulemused olla üsna tragikoomilised.

16:00 Kodutunne (242) *

Kodutunne alustab oma 10ndat juubelihooaega! Tänu headele annetajatele kogusime aastalõpusaates 280 000 eurot ja see tähendab seda, et saame aidata rohkem peresid kui oskasime loota. Lisaks Kodutunde aastalõpu heategevussaates tutvustatud peredele saame nüüd aidata ka neid, kes on meid oodanud juba pikka aega ning kelle abistamisest meil jõud kahjuks üle ei käinud. Kevadhooajal kohtume taas nii Kirilli, Marten Mattiase, pisikese Lenna, Kati ja paljude teiste peredega. Hooaja esimene saade viibki meid vähiga võitleva Kirilli juurde, kus olukord on stabiliseerumas ning häid uudiseid on Kodutundel tervele perele!

17:00 Rizzoli ja Isles

Jane'i (Angie Harmon) ja Maura (Sasha Alexander) sõprus on väga õhukesel jääl, kuna Jane oli sunnitud tulistama Maura bioloogilist isa, gangster Paddy Doyle'i ja ühtlasi on Jane Rizzoli selle eest sisejuurdluse tulipunktis.

18:00 Vana silla saladus (833)

Aurora on segaduses. Maria pakub Franciscale abi. Chindasvinto naaseb Vanasilla külla.

19:00 Uuel ringil (30)

Phil avab oma uue büroo ja saab Edenilt head nõu esimese kliendi leidmiseks. Holly peab endale Haskelli abiliseks palkama.

19:30 Kuuuurija (35) *

Tänanses saates räägime kahe Tartu naisega, kellele pandi ühes ööklubis väidetavalt joogi sisse korgijooki. Naised soovisid enda sõnul kutsuda politseid, kuid ööklubi suhtumine juhtumisse oli nende sõnul pehmelt öeldes leige...

20:30 Endiste pruutide vaimud (Ghosts of Girlfriends Past) FILM

Romantiline hittkomöödia sadu naisi vallutanud staarfotograaf Connorist (Matthew McConaughey), kes ootamatult seisab silmitsi oma esimese armastuse Jennyga (Jennifer Garner). Veendunud poissmees Connor magab iga naisega esimesel võimalusel ja lõpetab suhte veel enne kui see alatagi jõuab. Tema küüniline suhtumine armastuse võimalikkusesse ähvardab rikkuda ka ta venna pulmapeo, kuid siis ilmutab ennast Connorile tema kadunud onu vaim (Michael Douglas). Elupõletajast onu, kes oli oma lõbujanuga Connorile eeskujuks olnud, tunnistab ootamatult, et oli armastuse asjus rängalt eksinud. Sellest hetkest ei ole miski enam endine ja juhtuma hakkab imelisi asju...

22:35 Õhtusöök kahele (216/29)

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Ameer, kes valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

23:30 Poissmees: Uus-Meremaa (3/17)

Uus-Meremaa esimene poissmees Arthur otsib armastust ja tänases osas viib ta neiud adrenaliini ja võistluslikkust täis grupikohtingule. Ka erakohting paneb adrenaliini möllama, sest Arthur teeb ühe neiuga benji-hüpet.

00:30 Reporter *
01:35 Briti talent (1)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:30 Postimees.ee
06:00 Komissar Rex *

Itaaliast saabub Viini prokurör Lucia Amato, et koguda asitõendeid maffia rahapesu kohta. Samal ajal on komissar Moseri büroo töötajad masenduses. Böck ja Höllerer käivad kordamööda seltsiks oma peremeest ja sõpra leinavale Rexile. Kuid ega kurjategijadki maga ja peagi leitakse Doonaust tundmatu mehe laip. Kui vool viib minema koti, millesse laip oli mässitud, hüppab viimasel hetkel vette keegi noormees ja päästab tähtsa asitõendi...

06:55 Reporter *
07:55 Dude Perfect Show (9/13) *

Kutid leiavad kõige esimeses Dude Perfecti videos kasutatud korvpalli ning kavatsevad vana ustava nahkkera tulemeres pensionile saata. Lisaks sellele peavad Tyler ja Garrett oma viha kontrolli alla saama ja otsivad professionaali abi.

08:25 A-Rühm (47/25) *

Väikeses Lõuna-Ameerika riigis tammi ehitav firma palkab A-Rühma oma linnakeses korda hoidma, sest seal on kaduma läinud hulganisti töölisi ja kõik eelnevad korravalvurid. Lisaks kurjategijatele peab rühm toime tulema ka taas kord vastu tahtmist lennukisse sokutatud B.A. pahameelega.

09:25 Kontor (103/26) *

Jimi ja Michaeli juhtimisstiilid satuvad konflikti, kui Davidi eelarve lubab ainult väikest palgatõusu. Dwightil ei õnnestu Jimi vastu liitlasi koguda.

09:50 Kontor (104/26) *

Kõik sõidavad Niagara joa äärde tähistama Jimi ja Pami pulmi. Michael ja Dwight püüavad pulmas külalisi ära sebida. Pami vanaema on löödud, kui kuuleb Pami rasedusest.

10:15 Mentalist *

Jane ja Lisbon jätkavad kangekaelselt ohtlikku missiooni Red Johni tabamiseks. Samal ajal tuleb uurida aastaid kadunud olnud mehe mõrva.

11:10 Näljased investorid (4/11) *

Jon Tafferi investeeringu nimel võitlevad kaks sushirestorani, mis on mõlemad halbade omanikega kimpus. Kui ühe restorani omanikku vaevab viinaviga, siis teise restorani omanik varjab saladust, mis ähvardab kogu tema elu ära rikkuda.

12:10 Komissar Rex

Komissar Brandtner on veendunud, et mõrv on proffide töö. Kui ühest korterist leitakse tapetud vana daam, selgub, et kurjategijate käekiri on sama. Brandtner asub koos Rexiga maffiamehi jälitama ja peagi satuvad nad mõlemad surmaohtu.

13:00 Dude Perfect Show
13:26 Punane sekund (17) *

Alkohol on meie ühiskonnas oluline surmade põhjustaja, seda ka liikluses. 2018. aastal tabas politsei roolist keskmiselt seitse kriminaalses joobes juhti päevas! Miks Eestis nii palju juuakse ja joobes olekus ka rooli istutakse? Kas ja kuidas on ühiskondlik suhtumine alkoholi kuritarvitamisse muutumas?

13:57 Kuum pirukas: Klassikokkutulek * (American Reunion) FILM

Hittkomöödia toob kokku kõik esimese "Kuuma piruka" unustamatud osalised! See oli 1999. aasta suvel, mil neli poissi püüdsid iga hinna eest süütusest lahti saada. Vahepealsete aastate jooksul on palju juhtunud... Vanad sõbrad kohtuvad nüüd üle pika aja klassikokkutulekul, meenutades neid hormoonidest hullunud teismelisi, kes nad kunagi olid. Ühe nädalavahetuse jooksul saab liigagi selgeks, keda on aeg muutnud ja keda mitte...

16:10 MacGyver 2.0 (14/21)

MacGyver ja Jack lendavad Atlantasse, et vahistada tagaotsitav kurjategija, kellel on õnnestunud FBI-sse nuhk sokutada. Ent kohale jõudes selgub, et tõde on tegelikult palju keerukam ning selle teadmine võib Macile ja Jackile eluohtlikuks kujuneda.

17:05 Mentalist

Jane avastab olulise detaili Red Johni meetodites. Tiim kohtub nelja kahtlusalusega: Gale Bertram, Reede Smith, Ray Haffner ja sherif Mcallister. CBI-l tuleb uurida droonirünnakus tapetud inseneri juhtumit.

18:00 A-Rühm (48/25)

Pahatahtlik plaadifirma omanik kiusab tüdrukutebändi „The Bells“. A-Rühm saab asjast aimu ning Hannibal kehastub produtsent Danny Diamondiks, et tüdrukuid aidata. Varsti on aga selge, et mängus on hoopis suuremad kurjamid ning Face’il on tükk tegu, et mitte kõigile tüdrukutele korraga külge lüüa.

19:00 Kontor (105/26)

Jim ja Pam hiilivad närvide rahustuseks hoopis mujale abielluma. Michael veedab pulmajärgse õhtu Pammi emaga. Andy vigastab tantsides kubet.

19:30 Autoralli MM. Mehhiko ralli: eelõhtu

Kuidas valmistusid meeskonnad uueks ralliks peale poolikuks jäänud Rootsi „talve“rallit? Millised on alati ohte pakkuva Mehhiko ralli suurimad väljakutsed? Teksti loeb Karl Mihkel Eller.

20:05 Kuldvillak (230)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:40 Põhja-Korea hämarad saladused

Uus dokumentaalfilm annab põhjaliku ülevaate Põhja-Korea salapärasest ja suletud maailmast. Filmis võetakse luubi alla Põhja-Korea keeruline ja tihti ka äärmiselt verine minevik, Kimide dünastia esiletõus aga ka igapäevaelu riigis, mille kodanikud on sunnitud nälgima, samal ajal kui tuumaprogrammile kulutatakse aastas miljardeid dollareid.

22:30 Seks saatis mu pokri (9/12)

Baarmen lööb kampa naisega, kes ta mõne kuu eest vangi saatis. Mees läheb seksikale lõbusõidule daamiga ja jääb vajele politseinikule, kes naist oma pruudiks peab.

23:00 Seks saatis mu pokri (10/12)

Lahutatud töömees muudab oma kaubiku armupesaks, aga peagi tabab teda üks minevikuvari. Väikelinna söögikoht muutub armuavalduse lavaks.

23:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:00 Õhtu parimad palad (41) *

Särava supertiimi nädala parimad lood!

01:00 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Komissar Brandtner on veendunud, et mõrv on proffide töö. Kui ühest korterist leitakse tapetud vana daam, selgub, et kurjategijate käekiri on sama. Brandtner asub koos Rexiga maffiamehi jälitama ja peagi satuvad nad mõlemad surmaohtu.