Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 12.03.2020

06:00 Chicago tuletõrje (46) *

Traagiline põleng internaatkoolis paneb Severide'i enda võimetes kahtlema ning ta mõistab, et peab oma tuleviku osas otsuse langetama. Casey üritab oma ametikohta ära kasutada ning Dawsoni kasuks niite tõmmata, kui päästebrigaad saab väljakutse, mis muudab 51. depoo töötajate elusid igaveseks.

07:00 Alvin ja koopaoravad (61)
07:05 Kass Oggy ja kurjad prussakad
07:15 Robotpoiss (91)

Animasari

07:30 Tom ja Jerry (48)
08:00 Reporter *
09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

09:30 Karvased kosilased (2) *

Uus tutvumissaade toob kohtingutesse huumorit ja üllatusi. Seekord otsib kaaslast särtsakas Teele, kelle kirg on tantsimine. Teele usub, et läbi seikluste jõuab temani ka õige kaaslane. Kaks karvast kosilast viivad Teele kohtingutele lootusest võita tema süda. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

10:00 Dr House (70)

Kuuba abielupaar satub merehätta, teel doktor House’i juurde. Haige naise dokumendid kaovad ning tiim peab välja uurima, mis tema tervisega toimub. Foreman valmistub oma viimaseks tööpäevaks haiglas.

11:00 Chicago tuletõrje (47/69)

Shay surmast vapustatud 51. depoo kollektiiv üritab eluga edasi minna, kuid see osutub ränkraskeks ülesandeks. Kui puhkust võtnud Severide pärast puhkuse lõppu enam tööle ei tule, otsustab murelik Casey teda otsima minna. Newhouse ajab samal ajal Millsi kadunud isa jälgi.

12:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (14) *

Sel korral ulatab Gordon Ramsay helde abikäe Oscars'i restoranile, mille omanik Maura on hädas nii kehva toidu, väheste klientide kui ka alkoholi küüsis vaevleva pojaga. Olukord ei lähe sugugi mitte ilusamaks, kui restorani peakokk kiirabiga haiglasse viiakse.

13:00 Pilvede all (279) *

Mari sõidab Haapsallu, et veenda Albertit, Innat ja Sirjet enda plaani toetama. Siiri on Kertu uuest elukorraldusest vägagi häiritud ja palub abi Valterilt. Erikul tuleb Liisale selgitada, mis vanemate vahel toimub. Sirje ja Urmase äriplaan saab karmi kriitikat.

14:00 Tüdruk nimega Elif (866)

Yildiz teatab, et soovib pensionile jääda. Nüüd vajab Macide uut töötajat. Ta palub Vildanil Melekile helistada. Melek võtab tööpakkumise rõõmuga vastu. Elif saab enda kätte postrid, mis põlengust päästeti. Lootuses oma ema leida, hiilib ta salaja öösel välja postreid üles panema.

15:00 Vana silla saladus (187)

Sebastian manipuleerib Marianaga. Agueda kutsub Pepa endaga Madridi. Francisca tervis halveneb.

16:00 Betty New Yorgis (42/123)

Armando ja Ricardo saavad teada, et Nicolas oli see, kes Bettyle advokaadid palkas. Ricardo soovitab Armandol Bettyt suudelda. Jenny esitab Efrainile ultimaatumi. Marcela tutvustab Sofiale oma advokaati Karenit. Karen kinnitab Sofiale, et ta aitab tal olukorrale tema jaoks sobiva lahenduse leida.

17:00 Hingesugulased (447)

Suraj ja Sandhya saavad kohtuteate, et nad ei tohi oma pojale Vanshile läheneda. Ved mõtleb koolis Mishri õhutusel vale välja, et laste hulgas populaarne olla.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (15)

Gordon läheb appi restoranile Oscars, mida peab Iiri perekond. Omanik Maura tegutseb söögisaalis ja tema poeg Lenin köögis, kuid see pole kaugeltki õnnelik pereäri. Maura võtab pidevalt oma poja kallal, Leninil on alkoholiprobleem, restoran on võlgades, menüü on laialivalgunud ja kliendid ootavad tunde oma toite. Kas Gordon suudab ema-poja lepitada ja nende restorani päästa?

19:00 Otse! Reporter
20:00 Kodutunne (243)

Albu külas elab 52-aastane vanaema Eve koos oma 8-aastase tütrepoja Marten Mattiasega. Kui poiss oli alla 2-aastane jättis ema ta poe ette ja sellest ajast on ta vanaema kasvatada olnud. Maja, kus nad elavad on aga pisike, madalate lagedega ning mugavusteta. Kodutunne tahab aidata seda tublit vanaema ja luua väikesesse sahvrisse kanalisatsioon ning pesemisruum, et natukenegi kergendada seda koormat, mida nad kahepeale kandma peavad.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Pruutneitsid (Bridesmaids) FILM

Hittkomöödia Annie’st, kelle elu võtab hullumeelse pöörde kui ta nõustub oma sõbranna pruutneitsiks hakkama. Lilliani tee abieluranda on nimelt palistatud metsikute seiklustega, mille eest kannavad hoolt tema sõbrad – üks värvikam kui teine. Muuhulgas ootavad neid ees pöörased kleidiproovid, ohjeldamatu tüdrukute õhtu ja katsumused salmonelloosist kubisevas nurgarestoranis... Film ei sobi alaealistele.

00:45 Kõiksuse teooria (Theory of Everything) FILM

Viiele Oscarile kandideerinud romantiline draama! Erakordne lugu tänapäeva tõenäoliselt tuntuimast ja tunnustatuimast teadlasest Stephen Hawkingist (rolliga Oscari võitnud Eddie Redmayne), kes armub jäägitult Cambridge’i ülikooli kaastudengisse Jane Wilde’i (Felicity Jones). 21-aastase tervisest pakatava ja aktiivse noore mehe plaanid purunevad kildudeks, kui talle pannakse hirmuäratav diagnoos. Abikaasa Jane’i vankumatul toel ja julgustusel paneb Hawking aga just nüüd aluse oma kõige ambitsioonikamale teadustööle...

02:41 Naistevangla (41) *

Kanalas kostavad plahvatused ja Altagracia üritab välja selgitada, kes lõhkeaine vanglasse smugeldas. Mercedes saab teada, kes tegelikult tema tütre kadumise taga on. Rojas jagab oma halbu uudiseid. Sari ei sobi alaealistele.

03:45 Reporter *
04:35 Tuvikesed (251)

Korralikku kõhutäit otsivad Al ja Griff astuvad sõjaväkke ja saavad käsu tegelda prügimeeste streigiga.

05:10 Dr House (70) *

Kuuba abielupaar satub merehätta, teel doktor House’i juurde. Haige naise dokumendid kaovad ning tiim peab välja uurima, mis tema tervisega toimub. Foreman valmistub oma viimaseks tööpäevaks haiglas.

05:45 Hingesugulased (313)

Sandhya avastab Kavita pettused ja selle, et ta varjab enda juures kurjategijat. Poliitilised kogunemised jätkuvad ja Kavitale ennustatakse võitu.

06:30 Hingesugulased (314)

Kavita on võidu nimel kõigeks valmis. Ta kasutab Rathi perekonna liikmeid oma eesmärkide saavutamiseks. Sandhya on tal jälil ja lubab ta karjääri igaveseks rikkuda.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Jane'i (Angie Harmon) ja Maura (Sasha Alexander) sõprus on väga õhukesel jääl, kuna Jane oli sunnitud tulistama Maura bioloogilist isa, gangster Paddy Doyle'i ja ühtlasi on Jane Rizzoli selle eest sisejuurdluse tulipunktis.

08:15 Vana silla saladus (833) *

Aurora on segaduses. Maria pakub Franciscale abi. Chindasvinto naaseb Vanasilla külla.

09:10 Uuel ringil (30) *

Phil avab oma uue büroo ja saab Edenilt head nõu esimese kliendi leidmiseks. Holly peab endale Haskelli abiliseks palkama.

09:40 Taeva pisarad (6/115)

Ozlem helistab Mahirile ja ütleb, et tahab temaga kohtuda. Melisa valmistub ettekandeks. Cennet ja Arzu lähevad suurde riidu, kui Arzu tahab, et Cennet firmast lahkuks. Melisa avaldab Selimile armastust.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:20 Trennispikker (12)

Lihtsate aeroobika kombinatsioonidega tantsutrenn, mille viib läbi külalistreener Sven Idarand.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (216/29) *

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Ameer, kes valib neist välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

13:00 Betty New Yorgis (9/123)

Betty jõuab oma arvuti täpselt õigeks ajaks korda teha, et Armando saaks võltsitud andmeid kõrgematele juhtidele esitleda. Armando määrab Betty ametlikult oma assistendiks. Patricia ja Rony kardavad, et nad võivad tehtu pärast vahele jääda. Demetrio vallandatakse.

14:00 Endiste pruutide vaimud * (Ghosts of Girlfriends Past) FILM

Romantiline hittkomöödia sadu naisi vallutanud staarfotograaf Connorist (Matthew McConaughey), kes ootamatult seisab silmitsi oma esimese armastuse Jennyga (Jennifer Garner). Veendunud poissmees Connor magab iga naisega esimesel võimalusel ja lõpetab suhte veel enne kui see alatagi jõuab. Tema küüniline suhtumine armastuse võimalikkusesse ähvardab rikkuda ka ta venna pulmapeo, kuid siis ilmutab ennast Connorile tema kadunud onu vaim (Michael Douglas). Elupõletajast onu, kes oli oma lõbujanuga Connorile eeskujuks olnud, tunnistab ootamatult, et oli armastuse asjus rängalt eksinud. Sellest hetkest ei ole miski enam endine ja juhtuma hakkab imelisi asju...

16:00 Kuuuurija (35) *

Tänanses saates räägime kahe Tartu naisega, kellele pandi ühes ööklubis väidetavalt joogi sisse korgijooki. Naised soovisid enda sõnul kutsuda politseid, kuid ööklubi suhtumine juhtumisse oli nende sõnul pehmelt öeldes leige...

17:00 Rizzoli ja Isles

Jane'i ja Maura suhted on endiselt halvad, kuid oma erimeelsused tuleb kõrvale jätta, kui tunnelist leitakse tudengi laip. Lisaks saabub Jane'i isa Frankie seenior uudisega, mis viib Jane'i ema Angela endast välja.

18:00 Vana silla saladus (834)

Conrado lubab end parandada. Mauricio muretseb Francisca pärast. Hipolito ja Quintina aitavad Chindasvintot.

19:00 Uuel ringil (31)

Holly juhendab poole nooremat juuratudengit, kes talle meeldima hakkab. Haskell imetleb ühte naist kaugelt, ent Stuart soovib nad kokku viia. Philist ja Edenist saavad midagi enamat kui sõbrad.

19:30 Pilvede all (279) *

Mari sõidab Haapsallu, et veenda Albertit, Innat ja Sirjet enda plaani toetama. Siiri on Kertu uuest elukorraldusest vägagi häiritud ja palub abi Valterilt. Erikul tuleb Liisale selgitada, mis vanemate vahel toimub. Sirje ja Urmase äriplaan saab karmi kriitikat.

20:30 Kardashianid

Kim plaanib reisi New Yorki, et näidata Kourtneyle, kui hea pereinimene Scottist on saanud. Kim kaalub ootamatult kolimist Chicagosse. Kris kardab, et MJ on tõsiselt haige.

21:30 Seksi õppetunnid

Koolilastele tutvustatakse modellide abil keha vananemist ja selle muutumist. Paljaks võtavad end viis pensionieas meest ja naist. Sekstabude rubriigis räägib Anna seksist ülekaaluliste inimeste seas. Kas paksukesed on seksist loobunud või käib neil sama aktiivne voodielu kui teistel?

22:30 Alasti ahvatlus (28)

Kaaslast hakkavad otsima 30-aastane HIV-positiivne Pablo ja 27-aastane muusik Leon, kes tunneb, et ta tõmbab ligi valesuguseid tüdrukuid ja loodab saate abiga leida selle õige.

23:25 Poissmees: Uus-Meremaa (4/17)

Arthur õpetab kohtingul Amandale golfilööke, millele järgneb romantiline piknik mererannal. Grupikohting viib tüdrukud Aucklandi loomaaeda. Kokteilipeol esineb Hayley räpiga.

00:25 Reporter *
01:30 Briti talent (2)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:25 Seksi õppetunnid *

Koolilastele tutvustatakse modellide abil keha vananemist ja selle muutumist. Paljaks võtavad end viis pensionieas meest ja naist. Sekstabude rubriigis räägib Anna seksist ülekaaluliste inimeste seas. Kas paksukesed on seksist loobunud või käib neil sama aktiivne voodielu kui teistel?

03:15 Postimees.ee
06:50 Reporter *
07:50 Olümpiamängude teejuht (6/40)

Laskmises võib kuldmedali hävitava kaotuse vahe olla kõigest millimeeter. Selles saates tutvustame nii laskmist kui ka karated ja saame tuttavaks kuulsamate kulda jahtivate võitluskunstimeistritega.

08:20 A-Rühm (48/25) *

Pahatahtlik plaadifirma omanik kiusab tüdrukutebändi „The Bells“. A-Rühm saab asjast aimu ning Hannibal kehastub produtsent Danny Diamondiks, et tüdrukuid aidata. Varsti on aga selge, et mängus on hoopis suuremad kurjamid ning Face’il on tükk tegu, et mitte kõigile tüdrukutele korraga külge lüüa.

09:20 Kontor (105/26) *

Jim ja Pam hiilivad närvide rahustuseks hoopis mujale abielluma. Michael veedab pulmajärgse õhtu Pammi emaga. Andy vigastab tantsides kubet.

09:45 Tokyo OM stardiloendus (11) *

Suurbritannia jalgrattur Jason Kenny ei suuda olümpiamängude tõmbele vastu panna. Tennisist Simona Halep arvas, et talle piisab Wimbledonist, aga nüüd ihkab ta oma riigile ka olümpiakulla tuua. Lisaks sihivad Tokyos kulda ka vibulaskjad ning vettehüppajad.

10:15 Mentalist *

Jane avastab olulise detaili Red Johni meetodites. Tiim kohtub nelja kahtlusalusega: Gale Bertram, Reede Smith, Ray Haffner ja sherif Mcallister. CBI-l tuleb uurida droonirünnakus tapetud inseneri juhtumit.

11:10 Seks saatis mu pokri (9/12) *

Baarmen lööb kampa naisega, kes ta mõne kuu eest vangi saatis. Mees läheb seksikale lõbusõidule daamiga ja jääb vajele politseinikule, kes naist oma pruudiks peab.

11:40 Seks saatis mu pokri (10/12) *

Lahutatud töömees muudab oma kaubiku armupesaks, aga peagi tabab teda üks minevikuvari. Väikelinna söögikoht muutub armuavalduse lavaks.

12:10 Komissar Rex

Viini supermarketites ja pankades toimuvad üksteise järel röövid, kuid politsei kobab pimeduses, sest kurjategija muudab iga röövretke ajal oma välimust. Keegi ei tea, kuidas mees välja näeb, ainult Rex on suuteline ta lõhna järgi ära tundma. Kurjategija põgeneb loomaaeda, kust kavatseb pantvangide abil vabadusse pääseda. Loomaaias kohtab Rex põnevaid loomi ja vaatab elevandile sügavalt silma, enne kui teeb kindlaks salapärase tundmatu isiku.

13:10 Dude Perfect Show (10/13)

Poisid valmistuvad oma kõigi aegade jahedaimaks videoks ning otse loomulikult tuleb enne külmaga harjuda. Et verd korralikult käima saada, otsustavad sõbrad ennast ehmatavates olukordades proovile panna.

13:35 Kuldvillak (230) *

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

14:10 Põhja-Korea hämarad saladused *

Uus dokumentaalfilm annab põhjaliku ülevaate Põhja-Korea salapärasest ja suletud maailmast. Filmis võetakse luubi alla Põhja-Korea keeruline ja tihti ka äärmiselt verine minevik, Kimide dünastia esiletõus aga ka igapäevaelu riigis, mille kodanikud on sunnitud nälgima, samal ajal kui tuumaprogrammile kulutatakse aastas miljardeid dollareid.

16:00 MacGyver 2.0 (15/21)

MacGyveri ülemuse Matty ristitütar lastakse õhtul pargis maha ning erirühm võtab tapja tabamise endale südameasjaks. Lugu võtab aga ootamatu pöörde, kui kõik tõendid viitavad sellele, et tapjaks oli ei keegi muu kui kurikuulus Sodiaagimõrvar.

16:55 Mentalist

Jane kaasab CBI uurima juhtumit Napas, et sherif McAllisterile keskenduda. Van Pelt ja Rigsby abielluvad lõpuks.

17:50 A-Rühm (49/25)

Face’i järjekordne kallim, modell Rina, röövitakse tema nina alt ning A-Rühm peab sukelduma moeäri räpastesse telgitagustesse, kus niiditõmbajateks on samuti moemajasid omavad mafioosod. Sulide lõksu meelitamiseks peab keegi moeloojaks hakkama ning Murdock on rõõmuga päri.

18:50 Otse! VTB korvpall: BC Kalev/Cramo - Krasnodari Lokomotiv-Kuban

VTB Ühisliiga põhihooaja lõpuni on Eesti meistermeeskonnal jäänud veel pidada 5 mängu. Kolm neist peetakse koduseinte toel, kaks viimast võõrsil. Tänases kodumängus on vastaseks Krasnodari Lokomotiv-Kuban, kelle paremust tuli tunnistada novembri lõpus Krasnodaris peetud mängus.

20:44 Heeringas Veenuse õlal
21:00 Sööma! (4) *

Saatejuht Kairit Tuhkanen ja saatekülaline Mariliis Jõgeva sõidavad naistepäeval maitsvale minipuhkusele. Räägime erimenüüst, mille on spetsiaalselt koostanud Boccuse D’Or kokkade olümpia Eesti esindaja Artur Kasaritski Gourmet restoranile ning uurime, millise kokteiliga üllatab Cocktail Catering.

21:30 Lõks (8/24)

Mirnõi valmistub oma tagasituleku banketiks. Ta teeb oma meestele ülesandeks Lebedevile kallale tungida, et teda mitte tappa vaid üksnes hirmutada. Marina näitab pildilt Patti ja ütleb, et mees ründas teda Stahhi ööklubis. Stahh annab politseile hulga Pati aadresse ja lastakse politseist koju. Kostõli poeg lubab Patti aidata.

22:35 Seks saatis mu pokri (11/12)

Koonerdav paar reisib odavalt Hawaiile ja satub seksirannale ja politseireidi keskmesse. Vastabiellunud rikuvad sõjaväeseadusi püüdes oma abielukohustusi täita.

23:05 Seks saatis mu pokri (12/12)

Noormees rikub vanemate reegleid lootuses süütusest lahti saada. Asjalood kujunevad metsikuks. Abielupaar saab rohkem, kui oskas ette kujutada tuues võõra naise oma koju.

23:35 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:35 MacGyver 2.0 (15/21) *

MacGyveri ülemuse Matty ristitütar lastakse õhtul pargis maha ning erirühm võtab tapja tabamise endale südameasjaks. Lugu võtab aga ootamatu pöörde, kui kõik tõendid viitavad sellele, et tapjaks oli ei keegi muu kui kurikuulus Sodiaagimõrvar.

01:25 Autoralli MM. Mehhiko ralli: eelõhtu *

Kuidas valmistusid meeskonnad uueks ralliks peale poolikuks jäänud Rootsi „talve“rallit? Millised on alati ohte pakkuva Mehhiko ralli suurimad väljakutsed? Teksti loeb Karl Mihkel Eller.

02:06 Postimees.ee
04:00 Otse! Autoralli MM. Mehhiko ralli 1. kiiruskatse: Autoralli MM. Mehhiko ralli 1. kiiruskatse

Ott Tänak/Martin Järveoja alustavad Mehhiko rallit üldjärjestuse 6 kohalt. Kahe etapi järel on MM-sarja üldliider Rootsis võidutsenud Elfyn Evans (Toyota) 42 punktiga, sama punktisumma juures on Thierry Neuville teine ning kolmas on Sebastien Ogier (Toyota) 37 punktiga. Kokku on 2020. aasta Mehhiko rallil 24 kiiruskatset, millest koguni üheksa on publikukatsed. Kokku läbitakse 325,28 km. Ülekannet kommenteerivad Olaf Suuder ja Miko Niinemäe.

05:10 WRC legendaarsed katsed

Iga MM-ralli on eriline, kuid mõni teelõik on aastate vältel kujunenud ikoonilisemaks, kui teised. Millised on rallisõitjate ja fännide arvates WRC-sarja kõige legendaarsemad kiiruskatsed? Teksti loeb Karl Mihkel Eller.

05:50 WRC sarja ohtlikud hetked

Ralli MM-sari on kõige vaatemängulisem, värvikam ja ettearvamatum mootorispordiala. Kunagi ei tea, mis ootab ees pärast järgmist kurvi. Sukeldume WRC arhiivivaravmusse ja meenutame viimaste aastate kõige uskumatumaid juhtumeid. Teksti loeb Karl Mihkel Eller.