Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 13.03.2020

06:00 Chicago tuletõrje (47/69) *

Shay surmast vapustatud 51. depoo kollektiiv üritab eluga edasi minna, kuid see osutub ränkraskeks ülesandeks. Kui puhkust võtnud Severide pärast puhkuse lõppu enam tööle ei tule, otsustab murelik Casey teda otsima minna. Newhouse ajab samal ajal Millsi kadunud isa jälgi.

06:50 Autoralli MM. Mehhiko ralli 1. kiiruskatse: Autoralli MM. Mehhiko ralli 1. kiiruskatse *

Ott Tänak/Martin Järveoja alustavad Mehhiko rallit üldjärjestuse 6 kohalt. Kahe etapi järel on MM-sarja üldliider Rootsis võidutsenud Elfyn Evans (Toyota) 42 punktiga, sama punktisumma juures on Thierry Neuville teine ning kolmas on Sebastien Ogier (Toyota) 37 punktiga. Kokku on 2020. aasta Mehhiko rallil 24 kiiruskatset, millest koguni üheksa on publikukatsed. Kokku läbitakse 325,28 km. Ülekannet kommenteerivad Olaf Suuder ja Miko Niinemäe.

08:00 Reporter *
10:09 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:11 Dr House (71/16)

House peab tiimi abita diagnoosima naist, kellele maja peale variseb.

12:02 Chicago tuletõrje (48/69)

Leitnant Severide naaseb pärast pikka pausi tööle, kuid on silmnähtavalt liimist lahti, seades sellega ohtu nii enda kui ka oma kolleegide elud. Dawson valmistub oma uueks karjääriks Austini depoos, mille personal pole naistuletõrjuja tulekust sugugi vaimustatud.

12:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (15) *

Gordon läheb appi restoranile Oscars, mida peab Iiri perekond. Omanik Maura tegutseb söögisaalis ja tema poeg Lenin köögis, kuid see pole kaugeltki õnnelik pereäri. Maura võtab pidevalt oma poja kallal, Leninil on alkoholiprobleem, restoran on võlgades, menüü on laialivalgunud ja kliendid ootavad tunde oma toite. Kas Gordon suudab ema-poja lepitada ja nende restorani päästa?

13:00 Kodutunne (243) *

Albu külas elab 52-aastane vanaema Eve koos oma 8-aastase tütrepoja Marten Mattiasega. Kui poiss oli alla 2-aastane jättis ema ta poe ette ja sellest ajast on ta vanaema kasvatada olnud. Maja, kus nad elavad on aga pisike, madalate lagedega ning mugavusteta. Kodutunne tahab aidata seda tublit vanaema ja luua väikesesse sahvrisse kanalisatsioon ning pesemisruum, et natukenegi kergendada seda koormat, mida nad kahepeale kandma peavad.

14:00 Tüdruk nimega Elif (867)

Melek on jõudnud Elifile juba väga lähedale, kuid veel nad siiski ei kohtu. Elif jätkab ema otsingutega ja kleebib usinalt plakateid. Kerem ja Sureyya teevad romantikat ja Parla loodab neid ikka lahku ajada. Macide kutsub Mustafa taas enda juurde.

15:00 Vana silla saladus (188)

Juan räägib lesega juhtunu kohta tõtt. Pepa on Tristanis pettunud. Emilia üritab oma rasedust varjata.

16:00 Betty New Yorgis (43/123)

Betty ootab pikisilmi hetke, mil ta Armandoga kahekesi jääb, aga asjad võtavad ootamatu käigu. Marcela proovib pulmakleiti selga. Marcela läheb samasse kohta, kus Armando on ja teeb temaga koos pilte ning postitab need sotsiaalmeediasse. Seejärel lähevad Marcela ja Armando luksuslikku hotelli ööd veetma. Wilson näeb Sandrat koos teise mehega. Daniel ja Mata plaanivad Jack Andersoni petta.

17:00 Hingesugulased (448)

Bulbul saab teada peres valitsenud suure vale ja teab, et on oma tädi alusetult süüdistanud. Mohit jääb pere vastuseisust majja edasi elama.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (16)

Gordon on seekord Derbys Itaalia restoranis La Gondola, mis on nii toidu kui atmosfääri poolest jäänud pidama 1970ndatesse. Restorani suurim probleem on aga peakokk Steve, kes avab pigem konservikarbi või supipurgi, kui ise korralikku toitu tegema hakkab.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Mida vanemad sulle ei rääkinud (1)

Eesti kõige kirgi kütvam naine Epp Kärsin saatejuhina ja produtsent ning usalduslike saadete meister Tuuli Roosma alustavad täna selle telehooaja kõige oodatumat saadet, mille kaudu plaanivad leevendada häbi ja hirme ning parandada eestlaste armuelu. Avameelne vestlussaade jagab lugusid otse elust ning annab praktilisi nõuandeid, mida kasvõi kohe ise kasutusele võtta. Esimeses saates vaatame, kuidas minnakse vastu oma elu esimesele vahekorrale olukorras, kus keegi seksist ei räägi.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Maja võidab alati (The House) FILM

Komöödia tele-esilinastus! Scott ja Kate Johansen (Will Ferrell ja Amy Poehler) kaotavad oma tütre Alexi kolledžifondi raha ja püüavad meeleheitlikult summat tagasi teenida, et nende tütar saaks ülikooli mina. Naabrimehe Franki (Jason Mantzoukas) abiga otsustavad nad tema majas põrandaaluse kasiino avada.

23:45 Gangster on ikka veel inimene (Analyze That) FILM

Menukomöödia maffiaboss Paul Vittist (Robert De Niro), kelle karistusaeg Sing Singi vanglas hakkab lõpule jõudma ning teda jälgivad FBI agendid on segaduses. Päevast päeva uimerdab New Yorgi allilma endine valitseja oma kongis nagu kevadine kärbes, lüües aeg-ajalt lahti mõne laululoo muusikalist "West Side Story". Nii kutsuvad agendid taas appi psühhoterapeut Ben Sobeli (Billy Crystal). Veelgi enam, Vitti pannakse elama Sobelite juurde, et arst saaks tal kogu aeg silma peal hoida. See on aga alles doktorihärra hullumeelsuse algus... Film ei sobi alaealistele.

01:35 Naerata! (6)

Jacqueline loodab saada uue naeratuse pärast jõhkrat rünnakut, milles ta kaotas hambad ja oleks peaaegu kaotanud elu. Üksikema Chrissy tahab taastada oma enesekindluse, et kahele tütrele eeskujuks olla.

02:20 Surmavad naised (2) *

Mis viib ühe naisterahva nii kaugele, et ta haarab kirve, noa või mõne muu tapariista? Kes on need naised, kes on suutnud teiselt inimeselt elu ja miks nad seda tegid? Enneolematult ausad lood Eesti naistest, kes on suutnud kustutada ema, isa, mehe või juhututtava eluküünla. Seekord räägib Katrin Lust naisega, kes vabanes 2017. aasta sügisel Tallinna vanglast, kuhu ta pandi istuma selle eest, et ta tappis ühe ainsa noahoobiga oma elukaaslase.

02:50 Krimi *

Politseisaade.

03:15 Reporter *
04:05 Tuvikesed (252)

Al ja Peggy lähevad abielunõustaja jutule, kuid lahkuvad tema juurest eraldi.

04:30 Tuvikesed (253)

Al elab omaette poissmehe-elu. Vallaliste baaris märkab ta Pegi, kes sealt endale uue kallima leiab.

04:55 Tuvikesed (254)

Bud ja Kelly ei salli oma uut võõrasisa, kes tahab neid tööle saata.

05:20 Dr House (71/16) *

House peab tiimi abita diagnoosima naist, kellele maja peale variseb.

05:45 Hingesugulased (315)

Rathide peres tekib vaimustus kodumasinate vastu. Pank pakub soodsat laenu masina soetamiseks. Santoshil tekib kahtlus ja ta asub ise asja uurima.

06:30 Hingesugulased (316)

Santosh on Sandhya üle uhke, kui ta ei lase Daisal oma ämma solvata. Chavvi kavatseb töövestlusel ebaõnnestuda. Sooraj läbib autosõidueksami. Chavvi tõestab perele, et Mohit on töötu.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Jane'i ja Maura suhted on endiselt halvad, kuid oma erimeelsused tuleb kõrvale jätta, kui tunnelist leitakse tudengi laip. Lisaks saabub Jane'i isa Frankie seenior uudisega, mis viib Jane'i ema Angela endast välja.

08:15 Vana silla saladus (834) *

Conrado lubab end parandada. Mauricio muretseb Francisca pärast. Hipolito ja Quintina aitavad Chindasvintot.

09:10 Uuel ringil (31) *

Holly juhendab poole nooremat juuratudengit, kes talle meeldima hakkab. Haskell imetleb ühte naist kaugelt, ent Stuart soovib nad kokku viia. Philist ja Edenist saavad midagi enamat kui sõbrad.

09:40 Taeva pisarad (7/115)

Selim viis purjus Melisa koju. Mahir on pärast tüli Arzu vastu jahe ja ei soovi temaga suhelda. Cengiz vabandab Melisa ees Nilguni sõnade pärast.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:45 Top Shop
12:00 Suunamudijate meistriklass (3/10)

Mis instastaar sa oled, kui sul pole kuulsaid sõpru? Neid endaga fotole meelitada on aga hoopis suurem väljakutse. Kes on pildi nimel valmis vastu ööd Muhumaale sõitma? Kes aga suudab telenäost humoristi Mart Juure oma pöördumise tooniga hämmingusse ajada? Lisaks tuleb võistlejatel korraldada promopidu, kuhu on vaja rahvast kokku ajada suisa tänavalt.

13:00 Betty New Yorgis (10/123)

Betty saab järjekordse suurepärase pakkumise. Patricia filmib salaja Betty ja Massuhi kohtumist ja näitab sellest Danielile videot. Betty küsib Armandolt palgakõrgendust. Armando vanemad tahavad, et ta abielluks. Nicolas on Patriciat nähes lummatud.

14:00 Kardashianid *

Kim plaanib reisi New Yorki, et näidata Kourtneyle, kui hea pereinimene Scottist on saanud. Kim kaalub ootamatult kolimist Chicagosse. Kris kardab, et MJ on tõsiselt haige.

15:00 Naerata! (3)

Oma 9 õele-vennale ema eest olnud Brooke’i hambad on hooletusse jäänud. Hambaarstid on olukorda lootusetuks nimetanud, kuid dr Glassman tuleb talle appi. Kodune ema Denise tahab tööle minna, kuid ei saa, sest näeb katkiste hammaste tõttu välja nagu nõid.

16:00 Pilvede all (279) *

Mari sõidab Haapsallu, et veenda Albertit, Innat ja Sirjet enda plaani toetama. Siiri on Kertu uuest elukorraldusest vägagi häiritud ja palub abi Valterilt. Erikul tuleb Liisale selgitada, mis vanemate vahel toimub. Sirje ja Urmase äriplaan saab karmi kriitikat.

17:00 Rizzoli ja Isles

Maura tutvub väga ebatavalisel viisil mehega, kelle nimi on Dennis. Jane Rizzolit aga valdavad segased tunded, kui lagedale ilmub keegi tema minevikust.

18:00 Vana silla saladus (835)

Silverio peksab Boscot. Mauricio korraldab Francisca otsingud. Anarhistid on valmis Francisca tapma.

19:00 Uuel ringil (32)

Paul on abiellumas ning kutsub Holly, Edeni ja mehed pulma, kuid tekitab sellega piinliku olukorra. Haskell sebib pulmas meeleheitel pruutneitsit.

19:30 Sööma! (4) *

Saatejuht Kairit Tuhkanen ja saatekülaline Mariliis Jõgeva sõidavad naistepäeval maitsvale minipuhkusele. Räägime erimenüüst, mille on spetsiaalselt koostanud Boccuse D’Or kokkade olümpia Eesti esindaja Artur Kasaritski Gourmet restoranile ning uurime, millise kokteiliga üllatab Cocktail Catering.

20:00 Karvased kosilased (2) *

Uus tutvumissaade toob kohtingutesse huumorit ja üllatusi. Seekord otsib kaaslast särtsakas Teele, kelle kirg on tantsimine. Teele usub, et läbi seikluste jõuab temani ka õige kaaslane. Kaks karvast kosilast viivad Teele kohtingutele lootusest võita tema süda. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

20:30 Romantiline reede - Maagiline hetk (This Magic Moment) FILM

Romantiline lugu Hollywoodi supertähest, kes tuleb koos produktsiooniga väikelinna filmivõtetele. Superstaar Helena Starris on hiljuti lahku läinud oma ekraanipartnerist. Linnakeses tutvub ta kohaliku videopoe omaniku Clarkiga, kellega leitakse kiiresti üksteise mõistmine. Helena tahab oma eksi Clarkiga armukadedaks ajada ja Clark aitab Helenat stsenaristitööga. Vastastikku üksteisele kasulikud olles, hakkavad aga peagi suhted romantilist suunda võtma.

22:20 Alasti ahvatlus (29/10)

Tänases osas valivad endale kaaslast 28-aastane kahe lapse ema Michelle ning 30-aastane paksust poisist jõusaalihundiks muutunud Adam.

23:20 Poissmees: Uus-Meremaa (5/17)

Saatesse on jäänud 13 naist. Dani viiakse kopteriga erakohtingule, kus lendab sädemeid, tuleb esimene suudlus Artiga ja muidugi roos Danile. Vibulaskmisega grupikohtingul on Hayley pettunud, et ta roosi ei saanud. Kokteilipeol on Arti tähelepanu keskpunktis Alysha ja Nat.

00:20 Reporter *
01:15 Briti talent (3)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:15 Postimees.ee
06:20 Komissar Rex *

Viini supermarketites ja pankades toimuvad üksteise järel röövid, kuid politsei kobab pimeduses, sest kurjategija muudab iga röövretke ajal oma välimust. Keegi ei tea, kuidas mees välja näeb, ainult Rex on suuteline ta lõhna järgi ära tundma. Kurjategija põgeneb loomaaeda, kust kavatseb pantvangide abil vabadusse pääseda. Loomaaias kohtab Rex põnevaid loomi ja vaatab elevandile sügavalt silma, enne kui teeb kindlaks salapärase tundmatu isiku.

07:15 Reporter *
08:15 Dude Perfect Show (10/13) *

Poisid valmistuvad oma kõigi aegade jahedaimaks videoks ning otse loomulikult tuleb enne külmaga harjuda. Et verd korralikult käima saada, otsustavad sõbrad ennast ehmatavates olukordades proovile panna.

08:45 A-Rühm (49/25) *

Face’i järjekordne kallim, modell Rina, röövitakse tema nina alt ning A-Rühm peab sukelduma moeäri räpastesse telgitagustesse, kus niiditõmbajateks on samuti moemajasid omavad mafioosod. Sulide lõksu meelitamiseks peab keegi moeloojaks hakkama ning Murdock on rõõmuga päri.

09:45 Tokyo OM stardiloendus (12/60) *

Olga Kharlan kavatseb näidata, et on maailma parim vehkleja. Jaapani pealinna ehitatud olümpiastaadion meeldib nii sportlastele kui ka pealtvaatajatele. Lisaks ulatavad meile abikäe robotid ning vaatame üle ka 2019. aasta BMXi maailmameistrivõistluste paremiku.

10:15 Mentalist *

Jane kaasab CBI uurima juhtumit Napas, et sherif McAllisterile keskenduda. Van Pelt ja Rigsby abielluvad lõpuks.

11:10 Seks saatis mu pokri (11/12) *

Koonerdav paar reisib odavalt Hawaiile ja satub seksirannale ja politseireidi keskmesse. Vastabiellunud rikuvad sõjaväeseadusi püüdes oma abielukohustusi täita.

11:40 Seks saatis mu pokri (12/12) *

Noormees rikub vanemate reegleid lootuses süütusest lahti saada. Asjalood kujunevad metsikuks. Abielupaar saab rohkem, kui oskas ette kujutada tuues võõra naise oma koju.

12:10 Komissar Rex

Höllereri sünnipäevapeo katkestab ootamatu telefonikõne. Konteinersadamas toimunud mõrv on komissar Brandtnerile esialgu mõistatuseks, sest peamistel kahtlusalustel on kindel alibi. Kui selguvad ootamatud faktid tapetu eraelust, hakkab juurdlus edenema. Peagi tuleb Rexil hoogsa tagaajamise käigus hüpata kahtlusaluse kinnipidamiseks liikuvasse autosse ning nutikas neljajalgne on ka ainsaks lootuseks, et leida tapetud mehe lapseootel minia.

13:15 Dude Perfect Show (11/13)

Sõbrad otsustavad hobuste seljas „Viite miinust“ mängida, kuid tuleb välja, et Garrett kardab hobuseid. Cody kutsub kutid enda veel sündimata lapse soo avalikustamise peole.

13:45 Sööma! (4) *

Saatejuht Kairit Tuhkanen ja saatekülaline Mariliis Jõgeva sõidavad naistepäeval maitsvale minipuhkusele. Räägime erimenüüst, mille on spetsiaalselt koostanud Boccuse D’Or kokkade olümpia Eesti esindaja Artur Kasaritski Gourmet restoranile ning uurime, millise kokteiliga üllatab Cocktail Catering.

14:15 Lõks (8/24) *

Mirnõi valmistub oma tagasituleku banketiks. Ta teeb oma meestele ülesandeks Lebedevile kallale tungida, et teda mitte tappa vaid üksnes hirmutada. Marina näitab pildilt Patti ja ütleb, et mees ründas teda Stahhi ööklubis. Stahh annab politseile hulga Pati aadresse ja lastakse politseist koju. Kostõli poeg lubab Patti aidata.

15:20 MacGyver 2.0 (16/21)

MacGyver ja Jack püüavad Louisianas kohaliku allilmagrupeeringu "koristajat" Aaron Deckardit, et meest tema ülemuste vastu tunnistama panna. Ülesanne pole aga lihtne, sest Deckardil on kannul ka perekond Daltonid, kes muutsid pearahaküttimise kogupereettevõtmiseks.

16:15 Mentalist

Jane paljastab, et Red Johni kahtlusaluste võltsnimekiri on varastatud. CBI taipab, et need inimesed on ohus. CBI direktor Madeleine Hightower on tagasi.

17:05 A-Rühm (50)

B.A. ja Murdock satuvad maanteel röövlitega kokku ning eksikombel saadetakse hoopis nemad röövi eest sunnitööle. Decker saab otse loomulikult asjast teada ja Hannibal peab päästma nii oma sõbrad kui ka nurjama tõeliste röövlite kavatsused.

17:55 Kontor (106/26)

Michael kohtub kindlustusmüüjaga ning Dwight ja Andy suudavad Michaelit veenda, et ta on maffiast. Töötajad helistavad lakkamatult mesinädalaid veetvale Jimile ja Pamile.

18:20 Kontor (107)

Mesinädalatelt naasnud Jim ja Pam avastavad jahmatusega, et Michael käib nüüd Pami emaga. Dwight üritab Jimi kabinetti mikrofoni peita, et teda saboteerida.

18:45 Krimi *

Politseisaade.

19:15 Blitz (Blitz) FILM

Raju põnevusfilm. Märulitäht Jason Statham ("Mehaanik", "Palgasõdurid") kehastab põnevikus "Blitz" karmikäelist, kompromissitut ja ebatavaliste töövõtetega uurijat Branti, kelle paarimeheks on seersant Porter Nash (Paddy Considine, "Bourne'i ultimaatum"). Meeste ülesandeks on uurida politseinike mõrvaseeriat. Film ei sobi alaealistele.

21:05 Visad võmmid (Cop Out) FILM

Möllukomöödia politseinikest Jimmyst (Bruce Willis) ja Paulist, kes tagandatakse karistuseks erioperatsiooni kihva keeramise eest ajutiselt töölt. Jimmy'le tähendab see tõsist peavalu, sest töötuna ei suuda ta maksta oma tütre ülikalli pulmapeo eest. Raha hankimiseks segab ta end tahtmatult pöörastesse sekeldustesse, millest terve nahaga välja tulemiseks vajab ta taas oma paarimees Pauli abi... Film ei sobi alaealistele.

22:55 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

23:50 MacGyver 2.0 (16/21) *

MacGyver ja Jack püüavad Louisianas kohaliku allilmagrupeeringu "koristajat" Aaron Deckardit, et meest tema ülemuste vastu tunnistama panna. Ülesanne pole aga lihtne, sest Deckardil on kannul ka perekond Daltonid, kes muutsid pearahaküttimise kogupereettevõtmiseks.

00:44 Postimees.ee