Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 14.03.2020

06:10 Utta Danella - Jumalik parfüüm (Utta Danella: Eine Nonne zum Verlieben) FILM

Kristlikus lastekodus kasvanud Louisa kavatseb pühendada oma elu Jumalale. Ainsaks mureks on leida raha lastekodu ülalpidamiseks, sest asutus kavatsetakse sulgeda. Kui Louisa saab teate vanaonu Theodori surmast, läheb ta külla oma vennale Daniole, kelle vanaonu üles kasvas. Neiu loodab parfüümimeistrist onu varandusele. Danio äripartner Fabian armub Louisasse ülepeakaela ja avastab, et neiul on parfüümidele ülimalt hea vaist. Louisa seisab seega raske valiku ees: kas valida oma tee elus südame või mõistuse häält kuulda võttes?

08:00 Top Shop
08:15 Peletiste perekond (Happy Family) FILM

Eestikeelne animafilm. Perekond Wishbone ei ole kaugeltki ideaalne pere. Tütreke Fay on kurvameelne teismeline ja geeniusest poeg Max kannatab koolikiusamise all. Ühel õhtul veenab ema kõiki kostüümipeole minema, kuid kuri nõid Baba-Jaga paneb neile peale needuse ning kogu pere moondub tegelasteks, kelle kostüümides nad peole ilmusid. Vaatamata kõigele katsumustele peab neist saama tõeliselt õnnelik perekond, muidu jäävad nad igaveseks koletisteks. Oma hääle kingivad tegelastele Raivo E. Tamm, Jarmo Reha, Katariina Unt, Eva Püssa, Merit Männiste, Märten Võitra, Aita Vaher jt.

10:10 Kodustiil (25)

Kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ja üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ning iga ilmaga? "Kodustiili" uus hooaeg ja saatejuht Jaanus Koort toovad taas ekraanile kõik selle, mida tasuks oma kodu loomisel ja muutmisel silmas pidada. Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

10:40 Hooaeg (188)

Ilu- ja elustiilisaade Hooaeg räägib täna kevadise päikese saatel armastusest ning tervisest. Samuti uudistame eriti põhjalikku nahahooldust ning ka kortsuvastaseid tooteid. Lähme uusi riideid valima ja loomulikult käib sinna juurde ka soengu värskendamine.

11:30 Lemmikute lemmik

Sel nädalal võtame luubi alla allergia: lemmik võib isegi oma peremehele allergiline olla! Uurime, milline lemmikloom on roheleeguan ja milliseid põhimõtteid jälgida väikeste koerte aretuses. Loomulikult otsime kodu armsale varjupaiga-asukale.

12:00 Rooli võim (191)

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:30 Punane sekund (2)

Otsasõidud jalakäijatele ei toimu ainult linnas vaid ka maanteedel. Kuid maanteel on tagajärjed suurema kiiruse tõttu tihti palju raskemad. Läbi tõestisündinud traagiliste juhtumite tuletab see saade meelde, et maanteel liiguvad inimesed, sealhulgas koolilapsed, kes tulevad maha bussist või kiirustavad bussile. Autojuhid ei oska kahjuks selliste ohtudega piisavalt arvestada.

13:00 Kuldvillak (230) *

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

13:35 Aurora Teagardeni müsteeriumid: Kolm magamistuba, üks laip (Aurora Teagarden Mysteries: Three Bedrooms, One Corpse) FILM

Aurora kohtub majanäitamisel Martin Bartelliga. Sellel mehel on salapärane minevik – ta on leidnud tagahoovist surnuks kägistatud maakleri. Aurorale tundub see kahtlane ning ta otsustab ise juhtumit uurima hakata.

15:30 Kodutunne (243) *

Albu külas elab 52-aastane vanaema Eve koos oma 8-aastase tütrepoja Marten Mattiasega. Kui poiss oli alla 2-aastane jättis ema ta poe ette ja sellest ajast on ta vanaema kasvatada olnud. Maja, kus nad elavad on aga pisike, madalate lagedega ning mugavusteta. Kodutunne tahab aidata seda tublit vanaema ja luua väikesesse sahvrisse kanalisatsioon ning pesemisruum, et natukenegi kergendada seda koormat, mida nad kahepeale kandma peavad.

16:30 Eestlased Dubais (2) *

Kord aastas peetakse Araabiamaades sellist püha nagu Ramadan, mis tähendab seda, et päikesetõusust loojanguni ei tohi süüa ega juua. Paraku on meie reisiseltskond sattunud Dubaisse just sellisel ajahetkel. Proovime Ramadaniga hakkama saada ja satume Dubai turuvarblaste piiramisrõngasse.

17:00 Karvased kosilased (2)

Uus tutvumissaade toob kohtingutesse huumorit ja üllatusi. Seekord otsib kaaslast särtsakas Teele, kelle kirg on tantsimine. Teele usub, et läbi seikluste jõuab temani ka õige kaaslane. Kaks karvast kosilast viivad Teele kohtingutele lootusest võita tema süda. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

17:30 Mida vanemad sulle ei rääkinud (1) *

Eesti kõige kirgi kütvam naine Epp Kärsin saatejuhina ja produtsent ning usalduslike saadete meister Tuuli Roosma alustavad täna selle telehooaja kõige oodatumat saadet, mille kaudu plaanivad leevendada häbi ja hirme ning parandada eestlaste armuelu. Avameelne vestlussaade jagab lugusid otse elust ning annab praktilisi nõuandeid, mida kasvõi kohe ise kasutusele võtta. Esimeses saates vaatame, kuidas minnakse vastu oma elu esimesele vahekorrale olukorras, kus keegi seksist ei räägi.

18:30 Otse! Teledoktor Viktor Vassiljev (20)

Otsesaates vastab doktor Vassiljev televaatajate terviseprobleemidele. Stuudiosse saab oma murega nii helistada kui ka saata küsimusi sotsiaalmeedia vahendusel.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Väikesed spioonid 2 (Spy Kids 2: Island of Lost Dreams) FILM

Järg kassahitist kogupere-komöödiale. Esimeses filmis tegelesid pisikesed superagendid Carmen ja Juni oma ema ja isa (Antonio Banderas) päästmisega. Nüüd on neist saanud tõelised agendid, kellele usaldatakse ülitähtis missioon - nad peavad tabama salapärasel saarel tegutseva hullumeelse professori Romero (Steve Buscemi). Selleks vajavad nad aga perekonna abi, kaasa arvatud veteran-agentidest vanaisa ja vanaema…

21:35 Oceani kaksteist (Ocean's Twelve) FILM

Kassahiti järjefilmis jahib Danny Oceani (George Clooney) eliit-pätikamp saaki Euroopas. Kolme aasta eest röövis Danny koos Rusty (Brad Pitt) ja teiste kambajõmmidega maffiabossilt 160 miljonit. Nüüd on vana verivaenlane neile kannule jõudmas ja tagatipuks sekkub mängu detektiiv Isabel (Catherine Zeta-Jones), keda seob Rustyga romantiline minevik...

00:05 Lund otsides (2)

Seiklus on jõudnud Itaaliasse, kus käib hoogne ettevalmistus järgmiseks katsumuseks. Maalilises Val di Femme orus sõidetava Marcialonga maratoni eel üllatame suusaheerost Raul Ollet sünnipäeva puhul. Kertu Jukkum saab esimest korda elus meesterahvalt eitava vastuse.

01:05 Numbrite jaam (The Numbers Station) FILM

Põnevusfilmi tele-esilinastus! Kui pikaaegse agendi moraalsed väärtused missioonil proovile pannakse, otsustab agentuur, et tema psüühiline seisund saab punase tule. Talle määratakse lihtsam ja turvalisem töö, kaitsta noort naissoost koodioperaatorit. Pärast ühte ootamatut telefonikõnet aga selgub, et nad peavad hakkama oma elu eest võitlema.

02:30 Maja võidab alati * (The House) FILM

Komöödia tele-esilinastus! Scott ja Kate Johansen (Will Ferrell ja Amy Poehler) kaotavad oma tütre Alexi kolledžifondi raha ja püüavad meeleheitlikult summat tagasi teenida, et nende tütar saaks ülikooli mina. Naabrimehe Franki (Jason Mantzoukas) abiga otsustavad nad tema majas põrandaaluse kasiino avada.

04:00 Roaldi retked (13) *

Kui paljud teist on unistanud elust eraldatuses, imelises looduses, mägede ja metsade vahel? Roald Johannson läheb kevadhooaja avasaates külla tallinlastele Ingridile ja Sandrile, kes rajasid nullist vaimustava talupidamise Hispaania päikese alla keset mandlisalusid ja rosmariinipõõsaid.

04:50 Reporter+ *
05:15 Mida vanemad sulle ei rääkinud (1) *

Eesti kõige kirgi kütvam naine Epp Kärsin saatejuhina ja produtsent ning usalduslike saadete meister Tuuli Roosma alustavad täna selle telehooaja kõige oodatumat saadet, mille kaudu plaanivad leevendada häbi ja hirme ning parandada eestlaste armuelu. Avameelne vestlussaade jagab lugusid otse elust ning annab praktilisi nõuandeid, mida kasvõi kohe ise kasutusele võtta. Esimeses saates vaatame, kuidas minnakse vastu oma elu esimesele vahekorrale olukorras, kus keegi seksist ei räägi.

06:30 Sajandi valitsejanna (83)

Kösem kukutab Ibrahimi troonilt ja valitsejaks saab šehzade Mehmed, kuid Turhan sekkub ta plaanidesse. Ibrahim ei talu vangistuses olemist ning Atike üritab teda päästa. Turhanist saab valide sultaana ning ta maksab teistele sultaanadele kätte. Cinci tapetakse.

08:30 Sööma! (4) *

Saatejuht Kairit Tuhkanen ja saatekülaline Mariliis Jõgeva sõidavad naistepäeval maitsvale minipuhkusele. Räägime erimenüüst, mille on spetsiaalselt koostanud Boccuse D’Or kokkade olümpia Eesti esindaja Artur Kasaritski Gourmet restoranile ning uurime, millise kokteiliga üllatab Cocktail Catering.

09:00 Üks eriline loomakliinik (74)

Noeli abi vajab autolt löögi saanud segavereline spanjel, kelle ravi raskendab südameprobleem. Operatsiooni vajavad ka valulike probleemidega labrador ja basset.

10:00 Justin ja vaprad rüütlid (Justin and the Knights of Valour) FILM

Eestikeelne seiklus-joonisfilm Justinist, kelle unistuseks on saada suursuguseks rüütliks. Poisi isa on nendele plaanidele aga vastu ja nii otsustabki Justin kodust lahkuda. Ta kavatseb üles otsida vanaisa mõõga, mis aitaks tal osavaks rüütliks treenida. Ohtlikul teekonnal kohtub poiss kauni tütarlapse Taliaga ja kolme targa mungaga, kes talle rüütlikunsti õpetavad. Kuid kas omandatud oskused on piisavad, et toime tulla hädaohuga, mis ähvardab tema kuningriiki?

12:00 Tantsupalavik (1)

Briti tõsielusari jälgib tantsutreener Jennifer Ellisoni tantsutiimi käekäiku, kus on algamas kaheksanädalane võistlushooaeg. Ta on tüdrukud ja nende emad kodulinnast isiklikult valinud. Parem oleks, et nad võidu koju toovad – kaalul on Jenniferi nimi ja maine. Igal nädalal õpivad tüdrukud midagi uut, mida peavad nädala lõpus esitama. Tüdrukutega tutvudes on selge, et need kaks kuud saavad olema plahvatuslikud.

13:00 Kardashianid

Kim plaanib reisi New Yorki, et näidata Kourtneyle, kui hea pereinimene Scottist on saanud. Kim kaalub ootamatult kolimist Chicagosse. Kris kardab, et MJ on tõsiselt haige.

14:00 Maagiline hetk * (This Magic Moment) FILM

Romantiline lugu Hollywoodi supertähest, kes tuleb koos produktsiooniga väikelinna filmivõtetele. Superstaar Helena Starris on hiljuti lahku läinud oma ekraanipartnerist. Linnakeses tutvub ta kohaliku videopoe omaniku Clarkiga, kellega leitakse kiiresti üksteise mõistmine. Helena tahab oma eksi Clarkiga armukadedaks ajada ja Clark aitab Helenat stsenaristitööga. Vastastikku üksteisele kasulikud olles, hakkavad aga peagi suhted romantilist suunda võtma.

16:00 Meie kaunid kodud (7)

Imelisi kodusid tutvustav saatesari! Täna külastame koos lauljanna Sünne Valtriga imekaunist talukompleksi Harjumaal, mida müüakse praegu miljoni euroga. Lisaks tutvume uusarendustega ja otsime erilisi kodusid.

16:30 Utta Danella - Praha saladus (Utta Danella - Prager Geheimnis) FILM

Edukas juveliir Claudius tähistab abikaasa Christine'iga kuldpulmi. Peole ilmub ootamatult noor naine Prahast, Claudiuse väljaspool abielu sündinud tütar Anica, kelle olemasolu on mees seni maha vaikinud. Kohtumine on kõigile nii piinlik, et Anica lahkub. Christine turvaline maailm variseb kokku ja ta peab otsustama, kuidas edasi elada. Claudius sõidab Prahasse, et tütrega asjad selgeks rääkida.

18:30 Laula mu laulu (7/9)

Lustlik laulusaade jätkub alati muheda Jaan Pehki hittide õhtuga. Tema "Valss" kuulub juba Eesti popiklassika kullafondi, samuti "See alles jääb", "Võta isiklikult", "Maiu on piimaauto" ja mitmed teised hitid. Kuidas kõlavad need humoorikad ja maalähedased lood Lenna Kuurmaa, Tanel Padari, Getter Jaani, Marju Läniku, Genka ja Hardi Volmeri esituses?

19:30 Gordon Ramsay köögisaladused (12)

Täna õpime selgeks veel lihtsaid ja soodsaid retsepte, valmib praetud munaga rosti, õunakrõbedik ja isetehtud gnocchid.

20:00 Türgi hõrgutised (2/6)

Sarah õpib lilla värvi tähenduse kohta. Lisaks maitseb Türgi kohvi Grand Bazaaris ja naudib tõelist Otomani einet Ciragani palees ja proovib erilist salatit Nicole’is, mille logol on juudapuu – Istanbuli sümbol. Pärast inspireerivat päeva valmistab ta manti, mille värvib peedi ja granaatõuna mahlaga lillaks.

20:35 Doktor Murphy (7)

Dr Melendez on probleemi ees, kui autistliku patsiendi vanemad ei luba Shaunil oma poega opereerida. Jared näeb vaeva, veenmaks 73-aastast meest võtma uut südamerütmurit, mis pikendaks ta elu.

21:30 Rosamunde Pilcher: Peaaegu endiselt abielus (Rosamunde Pilcher: Fast noch verheiratet) FILM

Oscar on Sienna unistuste mees, kuid kui naisele abieluettepanek tehakse, lööb ta kõhklema. Ta ei suuda tulevasele öelda, et juba on abielus. Nii reisib ta Cornwalli, et endise mehe Tyleriga asjad sirgeks rääkida. Mees keeldub kategooriliselt lahutust sisse andmast. Milles võib olla põhjus?

23:30 Aadam otsib Eevat (33)

Täna saadavad mehed ühe neiu koju ning saabuvad uued Aadamad ja Eevad. Kui mõned osalejad tülitsevad, on teised armastuse lainel. Üks paar saab veeta 24 tundi kahekesi.

00:25 Reporter+ *
01:04 Utta Danella - Praha saladus * (Utta Danella - Prager Geheimnis) FILM

Edukas juveliir Claudius tähistab abikaasa Christine'iga kuldpulmi. Peole ilmub ootamatult noor naine Prahast, Claudiuse väljaspool abielu sündinud tütar Anica, kelle olemasolu on mees seni maha vaikinud. Kohtumine on kõigile nii piinlik, et Anica lahkub. Christine turvaline maailm variseb kokku ja ta peab otsustama, kuidas edasi elada. Claudius sõidab Prahasse, et tütrega asjad selgeks rääkida.

02:30 Postimees.ee
06:15 Muse: Live at the Rome Olympic Stadium

Inglismaa legendaarne rokkbänd Muse pakkus 2013. aasta 6. juulil Roomas unustamatu kontserdielamuse, mille raames kõlasid tehnoloogiast pakataval laval nende parimad hitid ning nüüd tuuakse fantastiline kontsert ka televaatajateni.

08:00 Reporter *
09:00 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (183/16)

"Galileo" vaimus hoogne autosaade kõigile, kellele lähevad korda kiired autod. Ladusalt tehtud telemagasinis võrreldakse autosid, vaadatakse tagasi neljarattaliste põnevale ajaloole ja uuritakse viimase aja autotrende. Lisaks tutvustatakse uusi mudeleid, paljastatakse raudratsude üllatavaid taustalugusid, tehakse erinevaid kiiruskatseid jms.

10:00 Olümpiamängude teejuht (7/40) *

2016. aastal olümpiamängudele naasnud golf oli küll problemaatiline, kuid 2020. aasta tõotab tulla sootuks teistsugune, sest Tiger Woods soovib oma auhinnakollektsiooni olümpiakulla võrra täiendada. Lisaks heidame kiire pilgu ka hiinlaste pärusmaaks olevale lauatennisele.

10:30 Olümpiamängude teejuht (8/40) *

Tänases saates tutvustame teile olümpiamängudel aset leidvaid tennisevõistluseid ning vaatame lähemalt, kuidas Tokyo olümpia koos tuntud mängijatega tenniseajalukku kavatseb minna.

11:00 Mis tegelikult juhtus? (12/6)

Filmis „Omad poisid“ pääseb maffia peale koputanud Henry Hill tunnistajakaitse programmi raames surmast, kuid tegelikult oli Henry Hill märksa suuremas hädaohus. Ta on sunnitud maffia kättemaksu hirmus pidevalt põgenema, kuid tema elukombed panevad tema elu taas ohtu. Uskumatul kombel saab just filmist tema päästev õlekõrs, sest maffia ei saa kuulsaks saanud meest niisama lihtsalt maha lüüa.

12:00 Anthony Bourdain: Tundmatud paigad (14)

Kui vanasti seostati Detroiti peamiselt autotööstuse ja Motowniga, siis viimasel ajal on linna märksõnadeks saanud majanduskriis ja vaesus. Anthony Bourdain külastab paljukannatanud linna, et rääkida kohalike elanikega Detroidi minevikust, tulevikust ja loomulikult ka heast toidust.

13:00 Ameerika suvi (Ameerika suvi) FILM

Kodumaine komöödiafilm. Eesti noormees Martin läheb USAsse, lootes ukselt-uksele raamatuid müües ühe suvega rikkaks saada. Tema uueks "perekonnaks" saab hüsteeriline müügikunn Norris, hädavares Alan ja seiklushimuline lätlanna Anna. Neile lubati elu seiklust ja võimalust teenida palju raha - kuid kas kõik ikka on nii nagu paistab?

14:40 Maailmakuulus Eesti

Lõbus erisaade tähistab Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva ootamatu nurga alt – millised Eestiga seotud sündmused, inimesed ja teemad on maailmas enim laineid löönud? Millistes Hollywoodi filmides ja sarjades on Eestit mainitud? Millist Eestis filmitud videot on YouTube’is vaadatud enam kui 1,5 miljardit korda? Kas teistele rahvastele seondub Eestiga puutumata loodus, meie e-edulugu, eestlastega seotud pahandused või ületavad rahvusvahelise uudiskünnise hoopis mingid napakad kurioosumid? Erisaade uurib, millisena näeb meie riiki ja rahvast ülejäänud maailm ja kas välismaalaste ettekujutus meist vastab ka tegelikkusele.

16:05 Archer (21)

Archer ja Malory lendavad Monacosse 4 miljoni dollari eest salainfot ostma. Kui aga Cyril avastab, et raha tuli ISIS-e töötajate pensionifondist, otsustab ta tehingut saboteerida.

16:30 Archer (22)

Oma isa otsiv Archer jääb Venemaal Nikolai Jackovile vahele ning Maloryl ei jää muud üle, kui Archeri rivaal Barry Dillon tippagenti päästma saata.

16:55 Okupeeritud (12/8)

Venemaa võimud on arreteerinud Melkoya intsidendis osalenud Norra sõdurid. Anita Rygg on lubanud, et nad antakse üle Norrale, aga pärast ühe sõduri surma muutub asi keerulisemaks.

17:55 Autoralli MM. Mehhiko ralli: 1.päeva kokkuvõte

Kuidas läksid esimese katsed Ott Tänakul ja Martin Järveojal? Reedel läbisid sõitjad kahel korral ka ralli üheks kõige ikoonilisemaks katseks tõusnud El Chocolatet. Esimese täispika rallipäeva õhtuks oli Mehhikos peetud 12 kiiruskatset.

18:30 Suusaajakiri (3/4)

Esimene kevadkuu on käes, tõsist talve pole sel aastal Eestis olnudki. Kas Eesti talispordi järelkasvul on olnud võimalust võistlusi pidada? "Suusaajakiri" teeb ülevaate Eesti noorte talisportlaste olulisematest sündmustest, saate panevad kokku Karl Mihkel Eller ja Ago Lõbu.

19:00 Otse! Autoralli MM. Mehhiko ralli 15. kiiruskatse: Autoralli MM. Mehhiko ralli 15. kiiruskatse

Laupäevane esimene teleülekanne on päeva kolmandast kiiruskatsest, 21.76 km pikkusest Derramadero katsest. Rada läbitakse ka teist korda, siis on tegemist juba 18. kiiruskatsega. Kokku peetakse laupäeval 9 kiiruskatset. Ülekannet kommenteerivad Olaf Suuder ja Miko Niinemäe.

20:00 Võidujooks (Race) FILM

Tõsieluline spordifilm läbi ajaloo ühest kuulsaimast jooksjast. Mustanahaline Jesse Owens (Stephan James) astub maailmaareenil vastamisi mitte ainult teiste võistlejatega vaid kogu rassistliku maailmavaatega Aaria rassi ülemlikkusest.

22:30 Lõpp-punkt (Final Destination) FILM

Kassahitist põnevusfilm läbi juhuse lennukatastroofist pääsenud noortest, kes ükshaaval surema hakkavad, sest Surmal oli plaan see lennukitäis inimesi tappa... Keskkooli õpilased on minemas klassiekskursioonile Pariisi. Vahetult enne lennuki õhkutõusmist näeb üks õpilastest nägemust, et lennuk kukub alla ning kõik pardal olijad hukkuvad. Poiss hakkab hirmust märatsema ning tema ja veel kuus pardal viibijat tõstetakse lennukilt maha. Lennuk stardibki, ilma nendeta ning vaid mõni hetk pärast õhkutõusu toimub pardal tugev plahvatus - kõik lennukis viibijad hukkuvad. Kuid surmal oli plaan, et kõik, kes sel lennul olema pidid, peavad surema - ning tema enda plaani pole muutnud. Film ei sobi alaealistele.

00:30 Herbert Vingu LIVE

Kokaviidikalt pärit eestlaste südamed võitnud Herbert Ving ei ole enam lihtsalt rahvatantsuhuvilisest postiljon, kes aegajalt raadiosse helistades oma nõuandeid jagab, vaid tõeline teadjamees, kes kõikide teiste influencerite moodi oma youtube’i kanalis kaasmaalastele nõu ja jõuga abiks on. Mida teha sprotikarbiga, kui see tühjaks saab? Mis on Herberti ilu saladus? Nendele ja paljudele teistele küsimustele annab Herbert Ving vastuse oma videopäevikus.

01:00 Otse! Autoralli MM. Mehhiko ralli 18.kiiruskatse: Autoralli MM. Mehhiko ralli 18.kiiruskatse

SS18, 21,76 km pikkune Derramadero katse ja teine läbisõit. Esimest korda sõideti sama rada läbi 6 tundi tagasi 15. kiiruskatse nime all. Ülekannet kommenteerivad Olaf Suuder ja Miko Niinemäe.

02:00 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (183/16) *

"Galileo" vaimus hoogne autosaade kõigile, kellele lähevad korda kiired autod. Ladusalt tehtud telemagasinis võrreldakse autosid, vaadatakse tagasi neljarattaliste põnevale ajaloole ja uuritakse viimase aja autotrende. Lisaks tutvustatakse uusi mudeleid, paljastatakse raudratsude üllatavaid taustalugusid, tehakse erinevaid kiiruskatseid jms.

02:45 Muse: Live at the Rome Olympic Stadium *

Inglismaa legendaarne rokkbänd Muse pakkus 2013. aasta 6. juulil Roomas unustamatu kontserdielamuse, mille raames kõlasid tehnoloogiast pakataval laval nende parimad hitid ning nüüd tuuakse fantastiline kontsert ka televaatajateni.

04:20 Mis tegelikult juhtus? (12/6) *

Filmis „Omad poisid“ pääseb maffia peale koputanud Henry Hill tunnistajakaitse programmi raames surmast, kuid tegelikult oli Henry Hill märksa suuremas hädaohus. Ta on sunnitud maffia kättemaksu hirmus pidevalt põgenema, kuid tema elukombed panevad tema elu taas ohtu. Uskumatul kombel saab just filmist tema päästev õlekõrs, sest maffia ei saa kuulsaks saanud meest niisama lihtsalt maha lüüa.

05:05 Postimees.ee