Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 15.03.2020

06:00 Karvased kosilased (2) *

Uus tutvumissaade toob kohtingutesse huumorit ja üllatusi. Seekord otsib kaaslast särtsakas Teele, kelle kirg on tantsimine. Teele usub, et läbi seikluste jõuab temani ka õige kaaslane. Kaks karvast kosilast viivad Teele kohtingutele lootusest võita tema süda. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

06:30 Rooli võim (191) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

07:00 Autoralli MM. Mehhiko ralli 15. kiiruskatse: Autoralli MM. Mehhiko ralli 15. kiiruskatse *

Laupäevane esimene teleülekanne on päeva kolmandast kiiruskatsest, 21.76 km pikkusest Derramadero katsest. Rada läbitakse ka teist korda, siis on tegemist juba 18. kiiruskatsega. Kokku peetakse laupäeval 9 kiiruskatset. Ülekannet kommenteerivad Olaf Suuder ja Miko Niinemäe.

08:15 Autoralli MM. Mehhiko ralli 18.kiiruskatse: Autoralli MM. Mehhiko ralli 18.kiiruskatse *

SS18, 21,76 km pikkune Derramadero katse ja teine läbisõit. Esimest korda sõideti sama rada läbi 6 tundi tagasi 15. kiiruskatse nime all. Ülekannet kommenteerivad Olaf Suuder ja Miko Niinemäe.

09:30 Ehitame! (3)

Saates tutvustame ehitamiseks vajalike tooteid ja teenuseid. Räägime kodu sisustamise võimalustest ja tutvume kinnisvara valdkonnaga. www.ehitame.tv

10:00 Lund otsides (2) *

Seiklus on jõudnud Itaaliasse, kus käib hoogne ettevalmistus järgmiseks katsumuseks. Maalilises Val di Femme orus sõidetava Marcialonga maratoni eel üllatame suusaheerost Raul Ollet sünnipäeva puhul. Kertu Jukkum saab esimest korda elus meesterahvalt eitava vastuse.

11:00 Roaldi retked (13) *

Kui paljud teist on unistanud elust eraldatuses, imelises looduses, mägede ja metsade vahel? Roald Johannson läheb kevadhooaja avasaates külla tallinlastele Ingridile ja Sandrile, kes rajasid nullist vaimustava talupidamise Hispaania päikese alla keset mandlisalusid ja rosmariinipõõsaid.

12:00 Tuhat tervist (63)

Sel korral võtame luubi alla kolmanda surmapõhjuse Eestis: räägime kroonilisest obstruktiivsest kopsuhaigusest. Määrame kehakoostist ning teeme puust ja punaseks, kuidas käib elustamine.

12:30 Kuuuurija (35) *

Tänases saates räägime kahe Tartu naisega, kellele pandi ühes ööklubis väidetavalt joogi sisse korgijooki. Naised soovisid enda sõnul kutsuda politseid, kuid ööklubi suhtumine juhtumisse oli nende sõnul pehmelt öeldes leige...

13:30 Surmavad naised (2) *

Mis viib ühe naisterahva nii kaugele, et ta haarab kirve, noa või mõne muu tapariista? Kes on need naised, kes on suutnud teiselt inimeselt elu ja miks nad seda tegid? Enneolematult ausad lood Eesti naistest, kes on suutnud kustutada ema, isa, mehe või juhututtava eluküünla. Seekord räägib Katrin Lust naisega, kes vabanes 2017. aasta sügisel Tallinna vanglast, kuhu ta pandi istuma selle eest, et ta tappis ühe ainsa noahoobiga oma elukaaslase.

14:00 Pilvede all (279) *

Mari sõidab Haapsallu, et veenda Albertit, Innat ja Sirjet enda plaani toetama. Siiri on Kertu uuest elukorraldusest vägagi häiritud ja palub abi Valterilt. Erikul tuleb Liisale selgitada, mis vanemate vahel toimub. Sirje ja Urmase äriplaan saab karmi kriitikat.

15:00 Õhtu parimad palad (42)

Särava supertiimi nädala parimad lood!

16:00 Olümpiamängude teejuht (9/40)

Rannavõrkpall paistab kõrvaltvaatajale lõbusa ja muretu alana, kuid tegelikult käib platsil halastamatu rivaalitsemine. Selles saates tutvustamegi teile kahte erinevat rannavõrkpalli võistlusformaati.

16:30 Olümpiamängude teejuht (10/40)

Vettehüpetes ei taha olümpiamängudel keegi osalejatest tegelikult laineid lüüa ja selles saates näetegi nii ujulat, erinevaid võistlusformaate kui ka hulljulgeid sportlaseid endid.

17:00 Köök (83)

Mehis ei suuda enam Katiga füüsiliselt olla ning üritab teda iga hinna eest vältida. Sheff ja Juhataja mängivad kaarte selle peale, et kes kaotab, peab tegema ükskõik, mida teine ütleb. Sheff ei talu kaotusi ja nõuab üha uuesti revanši ning satub väga piinliku olukorda. Mehis ei pea enam vastu ja otsustab selle asemel, et üles tunnistada, Kati maha jätta.

17:30 Galileo (402)

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

18:30 Rallireporter. Mehhiko MM ralli: Rallireporter. Mehhiko MM ralli

Analüüs, reportaažid ja tipphetked - Rallireporter teeb selgeks, mis toimub Mehhiko ralli võistluskeskuses ning tungib MM-karusselli telgitagustesse. Muljeid otse sündmuspaigalt vahendavad Marko Kaljuveer ja Karl Mihkel Eller.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Kuldvillak (231)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Eestlased Dubais (3)

Seiklused Dubais jätkuvad! Eesti neiu Terje pakkis juba mitu head aastat tagasi oma kodinad kokku ja kolis Dubaisse. Täna teeb ta seal peadpööritavat karjääri hotellinduses. Lisaks satub saatejuht Leho Lehis Dubai suusakuurordisse.

20:35 Kuningas Arthur: Mõõga legend (King Arthur: Legend of the Sword) FILM

Eepilise fantaasiapõneviku tele-esilinastus! Kui lapseeas Arthuri isa mõrvatakse, haarab võimu Arthuri onu Vortigern (Jude Law). Oma sünniõigusest ilma jäetud Arthuril pole aimugi, kes ta tegelikult on, ja ta peab üles kasvama äärelinna tänavate rasketes tingimustes. Aga kui ta mõõga kivist välja tõmbab, keerab see ta elu pea peale, ja ta peab tunnustama oma tõelist pärandit, meeldigu see talle või mitte.

23:20 Batman alustab (Batman Begins) FILM

Oscarile esitatud kassahitt miljonärist, kes öösiti moondub superkangelaseks. Alates ajast, mil ta vanemad mõrvati, on miljonär Bruce Wayne (Christian Bale) rännanud mööda maailma, püüdes jõuda selgusele, kuidas võidelda kurjusega ning pöörata hirm nende vastu, kes teisi on kogu aeg hirmu all hoidnud. Viimaks pöördub ta tagasi kodulinna, Gotham Citysse. Öösiti hakkab selle tänavail tegutsema Batman, maskis võitleja, kes kasutab oma jõudu, mõistust ja iseäralikke tööriistu, et võidelda linna ähvardavate tumedate jõududega.

01:38 Oceani kaksteist * (Ocean's Twelve) FILM

Kassahiti järjefilmis jahib Danny Oceani (George Clooney) eliit-pätikamp saaki Euroopas. Kolme aasta eest röövis Danny koos Rusty (Brad Pitt) ja teiste kambajõmmidega maffiabossilt 160 miljonit. Nüüd on vana verivaenlane neile kannule jõudmas ja tagatipuks sekkub mängu detektiiv Isabel (Catherine Zeta-Jones), keda seob Rustyga romantiline minevik...

03:50 Aurora Teagardeni müsteeriumid: Kolm magamistuba, üks laip * (Aurora Teagarden Mysteries: Three Bedrooms, One Corpse) FILM

Aurora kohtub majanäitamisel Martin Bartelliga. Sellel mehel on salapärane minevik – ta on leidnud tagahoovist surnuks kägistatud maakleri. Aurorale tundub see kahtlane ning ta otsustab ise juhtumit uurima hakata.

05:15 Reporter+ *
06:40 Rosamunde Pilcher: Peaaegu endiselt abielus * (Rosamunde Pilcher: Fast noch verheiratet) FILM

Oscar on Sienna unistuste mees, kuid kui naisele abieluettepanek tehakse, lööb ta kõhklema. Ta ei suuda tulevasele öelda, et juba on abielus. Nii reisib ta Cornwalli, et endise mehe Tyleriga asjad sirgeks rääkida. Mees keeldub kategooriliselt lahutust sisse andmast. Milles võib olla põhjus?

08:40 Eestlased Dubais (2) *

Kord aastas peetakse Araabiamaades sellist püha nagu Ramadan, mis tähendab seda, et päikesetõusust loojanguni ei tohi süüa ega juua. Paraku on meie reisiseltskond sattunud Dubaisse just sellisel ajahetkel. Proovime Ramadaniga hakkama saada ja satume Dubai turuvarblaste piiramisrõngasse.

09:10 Teledoktor Viktor Vassiljev (20) *

Otsesaates vastab doktor Vassiljev televaatajate terviseprobleemidele. Stuudiosse saab oma murega nii helistada kui ka saata küsimusi sotsiaalmeedia vahendusel.

09:40 Tuhat tervist (40)

Külmad sügisilmad lähenevad ja uurime, et miks need kurgud meil ikka sügiseti valutavad ning anname nõu kuidas teha nii, et kurk haigeks ei jääks. Vaatame üle kõige levinumad suguhaigused ja õpetame oma käsi masseerima ning räägime, et miks see hea on.

10:10 Hooaeg (188) *

Ilu- ja elustiilisaade Hooaeg räägib täna kevadise päikese saatel armastusest ning tervisest. Samuti uudistame eriti põhjalikku nahahooldust ning ka kortsuvastaseid tooteid. Lähme uusi riideid valima ja loomulikult käib sinna juurde ka soengu värskendamine.

10:55 Karvased kosilased (2) *

Uus tutvumissaade toob kohtingutesse huumorit ja üllatusi. Seekord otsib kaaslast särtsakas Teele, kelle kirg on tantsimine. Teele usub, et läbi seikluste jõuab temani ka õige kaaslane. Kaks karvast kosilast viivad Teele kohtingutele lootusest võita tema süda. Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

11:30 Mida teha, kui on keha? (8)

Täna vajavad kehastuudio abi ja osavaid käsi drag king Kat, ilublogija Andrew ja Amber, kes tahab välja näha nagu tema lemmiknukk.

12:30 Gordon Ramsay köögisaladused (12) *

Täna õpime selgeks veel lihtsaid ja soodsaid retsepte, valmib praetud munaga rosti, õunakrõbedik ja isetehtud gnocchid.

13:00 Türgi hõrgutised (2/6) *

Sarah õpib lilla värvi tähenduse kohta. Lisaks maitseb Türgi kohvi Grand Bazaaris ja naudib tõelist Otomani einet Ciragani palees ja proovib erilist salatit Nicole’is, mille logol on juudapuu – Istanbuli sümbol. Pärast inspireerivat päeva valmistab ta manti, mille värvib peedi ja granaatõuna mahlaga lillaks.

13:30 Justin ja vaprad rüütlid * (Justin and the Knights of Valour) FILM

Eestikeelne seiklus-joonisfilm Justinist, kelle unistuseks on saada suursuguseks rüütliks. Poisi isa on nendele plaanidele aga vastu ja nii otsustabki Justin kodust lahkuda. Ta kavatseb üles otsida vanaisa mõõga, mis aitaks tal osavaks rüütliks treenida. Ohtlikul teekonnal kohtub poiss kauni tütarlapse Taliaga ja kolme targa mungaga, kes talle rüütlikunsti õpetavad. Kuid kas omandatud oskused on piisavad, et toime tulla hädaohuga, mis ähvardab tema kuningriiki?

15:30 Õhtusöök kahele (21)

Tänases osas saab Verity Lääne-Yorkshire'st viis erinevat menüüd, mille on kokku pannud potentsiaalsed kohtingukaaslased. Ta valib kolm daami, kellega koos õhtustada ning seejärel valib nende seast oma lemmiku, kellega teisele kohtingule minna.

16:30 Õhtusöök kahele (22)

Tänases saates läheb daamidega kohtama 32-aastane kosmopoliidist kokk Gregory, kes on sündinud Ühendriikides, üles kasvanud Šveitsis ja Inglismaal ning räägib vabalt nelja keelt.

17:30 Otse! Tallinna panoraam (7)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

18:30 Stileto vendeta (87/99)

Elifiga ühele poole saanud, võtab Oya Merve’i ette. Pelin ja Arzu on Oya pärast mures. Mõrvajuhtumi uurimine jätkub. Taylan näeb, et Pelini ja Mehmeti vahel on midagi lahti. Arzu saab koju jõudes väga halva üllatuse osaliseks. Oya viib Merve’i väiksele autosõidue.

19:30 Stileto vendeta (88/99)

Asjad muutuvad väga segaseks. Merve põgeneb sündmuskohalt, jättes Oya äärmiselt täbarasse olukorda. Serhan ei ole endiselt valmis Oyast loobuma. Pelin läheb Oya juurde. Oya jagab Inciga häid uudiseid.

20:30 Harry Potter ja saladuste kamber (Harry Potter and the Chamber of Secrets) FILM

Kogupere kassahiti teises filmis on Harry Potter suvevaheajal, kui tema juurde ilmub majahaldjas Dobby, kes hoiatab, et ta sel aastal tagasi Sigatüüka kooli ei läheks. Sellest hoolimata naaseb Harry oma sõprade Roni ja Hermione juurde, et ühiselt ohtudele vastu astuda ning avastada, mis või kes on koolis toimuvate salapäraste rünnakute taga.

23:40 Õuduste pulm (Nightmare Wedding) FILM

Draama. Sandy ja Max on õnnelik paar, kel peagi pulmad ukse ees. Isameheks palutakse peigmehe parim sõber Roman, kel on aga pruudiga omad plaanid. Ei möödu kaua, kui Roman meisterlikult manipuleerima asub ja kohutavad sündmused aset leiavad.

01:14 Reporter+ *
01:47 Mida teha, kui on keha? (8) *

Täna vajavad kehastuudio abi ja osavaid käsi drag king Kat, ilublogija Andrew ja Amber, kes tahab välja näha nagu tema lemmiknukk.

02:34 Õhtusöök kahele (21) *

Tänases osas saab Verity Lääne-Yorkshire'st viis erinevat menüüd, mille on kokku pannud potentsiaalsed kohtingukaaslased. Ta valib kolm daami, kellega koos õhtustada ning seejärel valib nende seast oma lemmiku, kellega teisele kohtingule minna.

03:19 Õhtusöök kahele (22) *

Tänases saates läheb daamidega kohtama 32-aastane kosmopoliidist kokk Gregory, kes on sündinud Ühendriikides, üles kasvanud Šveitsis ja Inglismaal ning räägib vabalt nelja keelt.

04:04 Postimees.ee
06:50 Anthony Bourdain: Tundmatud paigad (14) *

Kui vanasti seostati Detroiti peamiselt autotööstuse ja Motowniga, siis viimasel ajal on linna märksõnadeks saanud majanduskriis ja vaesus. Anthony Bourdain külastab paljukannatanud linna, et rääkida kohalike elanikega Detroidi minevikust, tulevikust ja loomulikult ka heast toidust.

07:40 Archer (21) *

Archer ja Malory lendavad Monacosse 4 miljoni dollari eest salainfot ostma. Kui aga Cyril avastab, et raha tuli ISIS-e töötajate pensionifondist, otsustab ta tehingut saboteerida.

08:05 Archer (22) *

Oma isa otsiv Archer jääb Venemaal Nikolai Jackovile vahele ning Maloryl ei jää muud üle, kui Archeri rivaal Barry Dillon tippagenti päästma saata.

08:30 Reporter+ *
09:00 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (184/16)

"Galileo" vaimus hoogne autosaade kõigile, kellele lähevad korda kiired autod. Ladusalt tehtud telemagasinis võrreldakse autosid, vaadatakse tagasi neljarattaliste põnevale ajaloole ja uuritakse viimase aja autotrende. Lisaks tutvustatakse uusi mudeleid, paljastatakse raudratsude üllatavaid taustalugusid, tehakse erinevaid kiiruskatseid jms.

10:00 Tokyo OM stardiloendus (13/60)

Basseinide valitsejanna Katie Ledecky on leidnud endale Ariarne Titmuse näol väärilise vastase. Rannavõrkpall on liiga kuum ala ja korraldajad kavatsevad seda maha jahutada. Tutvustame lähemalt purjetamist ja meenutame Jaapani ajaloo esimest olümpiakulda.

10:30 Tokyo OM stardiloendus (14/60)

Riistvõimleja Hitomi Hatakeda kavatseb ennast maailmale tõestada. Rootsi ujuja Sarah Sjöström valmistub oma kolmandateks olümpiamängudeks. Vaatame, kuidas Tokyo tähistas hetke, mil olümpiamängude alguseni jäi täpselt üks aasta. ROKi president Thomas Bach valmistub lööke pareerima.

11:00 Krimi *

Politseisaade.

11:30 Rooli võim (191) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:00 Sööma! (4) *

Saatejuht Kairit Tuhkanen ja saatekülaline Mariliis Jõgeva sõidavad naistepäeval maitsvale minipuhkusele. Räägime erimenüüst, mille on spetsiaalselt koostanud Boccuse D’Or kokkade olümpia Eesti esindaja Artur Kasaritski Gourmet restoranile ning uurime, millise kokteiliga üllatab Cocktail Catering.

12:30 Okupeeritud (12/8) *

Venemaa võimud on arreteerinud Melkoya intsidendis osalenud Norra sõdurid. Anita Rygg on lubanud, et nad antakse üle Norrale, aga pärast ühe sõduri surma muutub asi keerulisemaks.

13:30 Mullivanniga minevikku (Hot Tub Time Machine) FILM

Komöödia neljast keskealisest semust, kes ärkavad pärast joomatuuri aastas 1986! See on võimalus minekuga arved klaarida ja igal mehel on asi ajada. Adami (John Cusack) jättis kallim maha, Jacob on videomängusõltlane, Nicki naine on kontrollifiik ja Lou on peoloom, keda ei kutsuta kunagi ühelegi peole... Film ei sobi alaealistele.

15:25 Herbert Vingu LIVE *

Kokaviidikalt pärit eestlaste südamed võitnud Herbert Ving ei ole enam lihtsalt rahvatantsuhuvilisest postiljon, kes aegajalt raadiosse helistades oma nõuandeid jagab, vaid tõeline teadjamees, kes kõikide teiste influencerite moodi oma youtube’i kanalis kaasmaalastele nõu ja jõuga abiks on. Mida teha sprotikarbiga, kui see tühjaks saab? Mis on Herberti ilu saladus? Nendele ja paljudele teistele küsimustele annab Herbert Ving vastuse oma videopäevikus.

15:55 Keanu (Keanu) FILM

Märulikomöödia! Rell Williamsi (Jordan Peele) elu muutub igaveseks kui ta ukse taha ilmub armas kassike Keanu. Nädalake hiljem kiisu röövitakse… Rell ja tema nõbu Clarance (Keegan-Michael Key) otsustavad Keanu igal juhul üles leida. Ootamatult selgub, et kiisuke on sattunud jõhkardist gangsteri Chaddari hoole alla. Armsa Keanu tõttu satuvad need kaks keskklassi jobu kaelani ohtlikku narkootikumide ja vägivalla maailma, kus ainult nende meeleheitlik julgus, leidlikkus ja pime õnn annab lootust ellu jääda. Film ei sobi alaealistele.

17:55 Autoralli MM. Mehhiko ralli: 2.päeva kokkuvõte

Kokkuvõte Mehhiko kruusaralli 2. võistluspäevast. Sõitjatel on selja taga 21 kiiruskatset ning pühapäeval lisandub veel kolm. Kokku läbitakse Mehhiko MM rallil 325,28 km. Laupäevase päeva lõpetas Rock & Rally SS21 pikkusega 1.62 km. Näeme kokkuvõtet, kes on teise päeva lõpuks suuremad võitjad ja kes on pidanud tundma suurimat kaotusvalu.

18:30 Eetriapsud 2019

Tegijail juhtub nii mõndagi ning Kanal 2l on tegijaid sel aastal olnud omajagu! Meeleolukas erisaade toob ekraanile teletegijate apsakad. Assortii kaadriesistest ja tagustest äpardustest lõppeval aastal.

18:55 Otse! Autoralli MM. Mehhiko ralli: ülevaade

Ülevaade Mehhiko rallil toimunust. Ära jäänud punktikatse asemel näitame ülevaadet Mehhiko rallist. Kuidas kõik algas ja kuidas kogu ralli Mehhikos sai ootamatu lõpu. Kommentaatorid Olaf Suuder ja Miko Niinemäe.

20:30 Sõrmuste isand: Sõrmuse vennaskond (Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring) FILM

4 Oscarit võitnud ja 13 Oscarile kandideerinud suurejooneline hittfilm, mis põhineb J.R.R. Tolkieni "Sõrmuste isanda" romaani-triloogia esimesel osal. Frodo (Elijah Wood) on rahulikult oma elu elav kääbik. Ühel päeval satub tema kätte aga kummaline sõrmus. Sõrmus, mis tuleb hävitada, et maailm ei langeks kurjuse võimu alla. Võlur Gandalf (sir Ian McKellen) aitab Frodot ohtuderikkal teekonnal, kus neid saadab truu vennaskond, mille liikmed pigem sureks kui laseks sõrmusel valedesse kätesse sattuda.

23:55 Rallireporter. Mehhiko MM ralli: Rallireporter. Mehhiko MM ralli *

Analüüs, reportaažid ja tipphetked - Rallireporter teeb selgeks, mis toimub Mehhiko ralli võistluskeskuses ning tungib MM-karusselli telgitagustesse. Muljeid otse sündmuspaigalt vahendavad Marko Kaljuveer ja Karl Mihkel Eller.

00:35 Autosaade Grip - otse Saksamaalt (184/16) *

"Galileo" vaimus hoogne autosaade kõigile, kellele lähevad korda kiired autod. Ladusalt tehtud telemagasinis võrreldakse autosid, vaadatakse tagasi neljarattaliste põnevale ajaloole ja uuritakse viimase aja autotrende. Lisaks tutvustatakse uusi mudeleid, paljastatakse raudratsude üllatavaid taustalugusid, tehakse erinevaid kiiruskatseid jms.

01:19 Tokyo OM stardiloendus (13/60) *

Basseinide valitsejanna Katie Ledecky on leidnud endale Ariarne Titmuse näol väärilise vastase. Rannavõrkpall on liiga kuum ala ja korraldajad kavatsevad seda maha jahutada. Tutvustame lähemalt purjetamist ja meenutame Jaapani ajaloo esimest olümpiakulda.

01:47 Tokyo OM stardiloendus (14/60) *

Riistvõimleja Hitomi Hatakeda kavatseb ennast maailmale tõestada. Rootsi ujuja Sarah Sjöström valmistub oma kolmandateks olümpiamängudeks. Vaatame, kuidas Tokyo tähistas hetke, mil olümpiamängude alguseni jäi täpselt üks aasta. ROKi president Thomas Bach valmistub lööke pareerima.

02:11 Keanu * (Keanu) FILM

Märulikomöödia! Rell Williamsi (Jordan Peele) elu muutub igaveseks kui ta ukse taha ilmub armas kassike Keanu. Nädalake hiljem kiisu röövitakse… Rell ja tema nõbu Clarance (Keegan-Michael Key) otsustavad Keanu igal juhul üles leida. Ootamatult selgub, et kiisuke on sattunud jõhkardist gangsteri Chaddari hoole alla. Armsa Keanu tõttu satuvad need kaks keskklassi jobu kaelani ohtlikku narkootikumide ja vägivalla maailma, kus ainult nende meeleheitlik julgus, leidlikkus ja pime õnn annab lootust ellu jääda. Film ei sobi alaealistele.

03:43 Postimees.ee