Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 16.03.2020

05:46 Eetriapsud 2019
06:00 Chicago tuletõrje (48/69) *

Leitnant Severide naaseb pärast pikka pausi tööle, kuid on silmnähtavalt liimist lahti, seades sellega ohtu nii enda kui ka oma kolleegide elud. Dawson valmistub oma uueks karjääriks Austini depoos, mille personal pole naistuletõrjuja tulekust sugugi vaimustatud.

06:47 Kass Oggy ja kurjad prussakad
07:00 Alvin ja koopaoravad (62)
07:15 Robotpoiss (92)

Animasari

07:30 Tom ja Jerry (49)
07:51 Astrotobeloogia
08:00 Reporter *
09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (72)

House intervjueerib potentsiaalseid uusi tiimiliikmeid, aga teeb seda loomulikult omal viisil. Lisaks ravib ta naisastronauti, kes näeb seda, mida kuuleb.

11:00 Chicago tuletõrje (49/69)

Kahe tuletõrjeauto kokkupõrge pöörab 51. depoo ja Austini depoo töötajad omavahel põhjalikult tülli ning Dawson tunneb, et on osapoolte vahele risttulle jäänud. Oma isapoolse suguvõsa kohta uut infot saanud Mills otsustab hakata oma minevikku puudutavatele küsimustele aktiivselt vastuseid otsima.

12:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (16) *

Gordon on seekord Derbys Itaalia restoranis La Gondola, mis on nii toidu kui atmosfääri poolest jäänud pidama 1970ndatesse. Restorani suurim probleem on aga peakokk Steve, kes avab pigem konservikarbi või supipurgi, kui ise korralikku toitu tegema hakkab.

13:00 Tallinna panoraam (7) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

14:00 Tüdruk nimega Elif (868)

Melek serveerib Macidele kohvi, kuid lahkub enne Mustafa ilmumist. Vildan läheb Elifi äratama, kuid last ei ole voodis. Parla seletab kõigile, kuidas teda restoranis rünnati ja üritab oma krokodillipisaratega Keremi ja Sureyya päeva ära rikkuda. Kerem märkab müüril Elifi plakatit.

15:00 Vana silla saladus (189)

Aguedal on Franciscale ettepanek. Sebastian üritab konservitehast maha põletada. Alfonso avaldab Emiliale armastust.

16:00 Betty New Yorgis (44/123)

Kui Armando ära läheb, saab Betty väga haiget. Armando üritab vabandada, ent on liig hilja. Sofia annab edasi halvad uudised: klient pole maksnud arvet ning palkade maksmiseks ei ole raha. Efrain ja Jenny lähevad Sofia juurde elama.

17:00 Hingesugulased (449)

Meena ja Vikram saabuvad reisilt koju ja kohe läheb majas mölluks. Santosh tahab väga oma lapselapsega kohtuda.

18:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (23)

Saatesarjas näeme, kuidas Gordon Ramsay reisib läbi kogu Ameerika, külastades hädas restorane. Esmalt hinnatakse restorane salaja ja maskeeringus, seejärel õpetatakse inimesed uuesti välja ja muudetakse menüüd ning korraldatakse suurejooneline avamispidu. See kõik toimub 24 tunni jooksul. Selles osas on Ramsay mereannirestoranis Seafarer's, mis on väga sõidetud kiirtee lähedal, aga kliendid ei jõua restorani. Kas peresuhted viivad selle pererestorani hukatusse?

19:00 Otse! Reporter
20:00 Kuuuurija (36)

Põlvast pärit naine ostis endale Maardu lähedalt kalli kutsika. Kui ta koeraga koju jõudis oli aga loomake haige ja naine kahtlustab, et avastas ohtliku koeravabriku, kus loomakesi hoopiski piinatakse!

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Laenatud aeg (In Time) FILM

Ulmepõneviku tele-esilinastus! Tere tulemast maailma, kus aeg on muutunud peamiseks valuutaks! Lõpetate vananemise 25-aastaselt, kuid selles on konks: olete geenitehnoloogiliselt loodud elama veel ainult ühe aasta, välja arvatud juhul, kui saate aega juurde osta. Suurem osa inimestest vireleb ja teeb mida iganes, et endale loetud ja ülimalt väärtuslikke eluminuteid leida, laenata, lunida või siis varastada. Selle maailma rikkad ja ilusad võivad aga elada igavesti... Kui Will Salas (Justin Timberlake) avastab, et teda süüdistatakse ekslikult mõrvas ja on põgenemas kauni pantvangiga, saab nende tärganud armastus võimsaks relvaks sõdides valitseva süsteemi vastu.

00:10 Punased tuled (Red Lights) FILM

Õudus-draama. Psühholoog Margaret Matheson (Sigourney Weaver) ja tema assistent (Cillian Murphy) uurivad paranormaalseid nähtusi. Töö käigus ristub nende tee tunnustatud meediumiga (Robert De Niro). Margaret soovib meest paljastada, kuid ei oska aimatagi, milleni ohtlikud katsed viivad. Film ei sobi alaealistele.

02:10 Ehitame! (3) *

Saates tutvustame ehitamiseks vajalike tooteid ja teenuseid. Räägime kodu sisustamise võimalustest ja tutvume kinnisvara valdkonnaga. www.ehitame.tv

02:40 Köök (83) *

Mehis ei suuda enam Katiga füüsiliselt olla ning üritab teda iga hinna eest vältida. Sheff ja Juhataja mängivad kaarte selle peale, et kes kaotab, peab tegema ükskõik, mida teine ütleb. Sheff ei talu kaotusi ja nõuab üha uuesti revanši ning satub väga piinliku olukorda. Mehis ei pea enam vastu ja otsustab selle asemel, et üles tunnistada, Kati maha jätta.

03:05 Reporter *
03:55 Tuvikesed (255)

Al on poistega stripibaaris ja armub seal strippariks maskeerunud Pegisse.

04:20 Tuvikesed (256)

Kellyle lööb kuulsus pähe, kui ta üht lastesaate juhti asendades ootamatult kuulsaks saab.

04:45 Tuvikesed (257)

Marcy viib Jeffersoni terviseklubisse ja Jeffersonist saab seal staar. Bud teeb aga Ali kingapoele reklaamvideo.

05:10 Dr House (72) *

House intervjueerib potentsiaalseid uusi tiimiliikmeid, aga teeb seda loomulikult omal viisil. Lisaks ravib ta naisastronauti, kes näeb seda, mida kuuleb.

05:40 Tallinna panoraam (7) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

06:30 Hingesugulased (317)

Santosh otsustab Mohiti kodust välja visata. Ta keeldub Emilyt kaasa võtmast, kuid võtab kaasa ta raha. Sooraj saab kätte juhiload ja plaanib Sandhyale üllatust valmistada.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Maura tutvub väga ebatavalisel viisil mehega, kelle nimi on Dennis. Jane Rizzolit aga valdavad segased tunded, kui lagedale ilmub keegi tema minevikust.

08:15 Vana silla saladus (835) *

Silverio peksab Boscot. Mauricio korraldab Francisca otsingud. Anarhistid on valmis Francisca tapma.

09:10 Uuel ringil (32) *

Paul on abiellumas ning kutsub Holly, Edeni ja mehed pulma, kuid tekitab sellega piinliku olukorra. Haskell sebib pulmas meeleheitel pruutneitsit.

09:40 Taeva pisarad (8/115)

Mukaddes saab arsti juures halva uudise, et ta süda on haige ja ta peab operatsioonile minema. Selim üritab aru saada, miks Cennet tema kõnedele ei vasta. Arzu räägib sõpradele, et Mahiri armuke üritas teda tappa.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:45 Top Shop
12:00 Suunamudijate meistriklass (4/10)

Lustakate telereklaamide poolest tuntud kütusefirma Olerex ootab põnevusega, mida suudavad suunamudijad nende jaoks välja mõelda. Eesti Haigekassa aga tahab osalejatele otseses mõttes suhu vaadata, sest käima läheb suuhügieenikampaania. Võistlus toob üha kasvavat pinget ka osalejate omavahelistesse suhetesse.

13:00 Betty New Yorgis (11/123)

Daniel saab teada, et Betty võttis vastu altkäemaksu. Betty isa leiab seepeale, et tütrele tuleks moraali lugeda. Armando räägib Ricardole, et võiks luua paralleelkompanii, juhuks kui V & M moemaja peaks panrotti minema. Jenny Efraini ja Sofia kolmnurgas ähvardab toimuda suur kokkupõrge.

14:00 Stileto vendeta (87/99) *

Elifiga ühele poole saanud, võtab Oya Merve’i ette. Pelin ja Arzu on Oya pärast mures. Mõrvajuhtumi uurimine jätkub. Taylan näeb, et Pelini ja Mehmeti vahel on midagi lahti. Arzu saab koju jõudes väga halva üllatuse osaliseks. Oya viib Merve’i väiksele autosõidue.

15:00 Stileto vendeta (88/99) *

Asjad muutuvad väga segaseks. Merve põgeneb sündmuskohalt, jättes Oya äärmiselt täbarasse olukorda. Serhan ei ole endiselt valmis Oyast loobuma. Pelin läheb Oya juurde. Oya jagab Inciga häid uudiseid.

16:00 Sööma! (4) *

Saatejuht Kairit Tuhkanen ja saatekülaline Mariliis Jõgeva sõidavad naistepäeval maitsvale minipuhkusele. Räägime erimenüüst, mille on spetsiaalselt koostanud Boccuse D’Or kokkade olümpia Eesti esindaja Artur Kasaritski Gourmet restoranile ning uurime, millise kokteiliga üllatab Cocktail Catering.

16:30 Tuhat tervist (40) *

Külmad sügisilmad lähenevad ja uurime, et miks need kurgud meil ikka sügiseti valutavad ning anname nõu kuidas teha nii, et kurk haigeks ei jääks. Vaatame üle kõige levinumad suguhaigused ja õpetame oma käsi masseerima ning räägime, et miks see hea on.

17:00 Rizzoli ja Isles

Bussipeatustest hakatakse leidma nukkudeks rõivastatud tapetud naisi ja Jane ja Maura peavad panema tükid kokku, et salapärane juhtum lahendada. Angela teeb kohvikus muudatusi ja Jane jõuab lähemale tõele, kuidas Casey vigastada sai.

18:00 Vana silla saladus (836)

Bosco päästab Francisca elu. Aurora avastab Conrado saladuse. Bosco kolib mõisa elama.

19:00 Uuel ringil (33)

Eden tunnistab Hollyle, et on vahel Philiga orgasmi teeselnud. Holly räägib kohe Haskellile ja Stuartile edasi ja Edenile tundub, et nelikust ei saa üle ega ümber.

19:30 Roaldi retked (13) *

Kui paljud teist on unistanud elust eraldatuses, imelises looduses, mägede ja metsade vahel? Roald Johannson läheb kevadhooaja avasaates külla tallinlastele Ingridile ja Sandrile, kes rajasid nullist vaimustava talupidamise Hispaania päikese alla keset mandlisalusid ja rosmariinipõõsaid.

20:30 Peidetud ilu (Collateral Beauty) FILM

Draama edukast New Yorgi reklaamijuhist, kes elab üle isikliku tragöödia ja muutub elu suhtes ükskõikseks. Ta sõbrad mõtlevad välja drastilise plaani, et mees mustast august välja tuua, enne kui ta kõik kaotab. Viies ta viimse piirini, sunnivad nad teda tõega silmitsi seisma üllataval ja sügavalt inimlikul viisil.

22:30 Õhtusöök kahele (217/29)

Charliele antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Charlie valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest naisest ta veel näha tahab.

23:30 Poissmees: Uus-Meremaa (6/17)

Erakohtingul valmistatakse üheskoos sushit ja nauditakse seda romantilisel katuseterrassil. Grupikohtingul pannakse tüdrukud moelaval kõndima ja üks õnnelik tüdruk saab roosi.

00:30 Reporter *
01:25 Briti talent (4)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:25 Postimees.ee
06:00 Komissar Rex *

Höllereri sünnipäevapeo katkestab ootamatu telefonikõne. Konteinersadamas toimunud mõrv on komissar Brandtnerile esialgu mõistatuseks, sest peamistel kahtlusalustel on kindel alibi. Kui selguvad ootamatud faktid tapetu eraelust, hakkab juurdlus edenema. Peagi tuleb Rexil hoogsa tagaajamise käigus hüpata kahtlusaluse kinnipidamiseks liikuvasse autosse ning nutikas neljajalgne on ka ainsaks lootuseks, et leida tapetud mehe lapseootel minia.

06:50 Reporter+ *
07:20 Rooli võim (191) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

07:50 Dude Perfect Show (11/13) *

Sõbrad otsustavad hobuste seljas „Viite miinust“ mängida, kuid tuleb välja, et Garrett kardab hobuseid. Cody kutsub kutid enda veel sündimata lapse soo avalikustamise peole.

08:15 Kontor (106/26) *

Michael kohtub kindlustusmüüjaga ning Dwight ja Andy suudavad Michaelit veenda, et ta on maffiast. Töötajad helistavad lakkamatult mesinädalaid veetvale Jimile ja Pamile.

08:45 Sõrmuste isand: Sõrmuse vennaskond * (Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring) FILM

4 Oscarit võitnud ja 13 Oscarile kandideerinud suurejooneline hittfilm, mis põhineb J.R.R. Tolkieni "Sõrmuste isanda" romaani-triloogia esimesel osal. Frodo (Elijah Wood) on rahulikult oma elu elav kääbik. Ühel päeval satub tema kätte aga kummaline sõrmus. Sõrmus, mis tuleb hävitada, et maailm ei langeks kurjuse võimu alla. Võlur Gandalf (sir Ian McKellen) aitab Frodot ohtuderikkal teekonnal, kus neid saadab truu vennaskond, mille liikmed pigem sureks kui laseks sõrmusel valedesse kätesse sattuda.

12:10 Komissar Rex

Kolm ärimehest sõpra otsustavad tappa mehe, kes neid üha suuremate nõudmistega shantazheerib. Komissar Brandtnerile on selge, et lavastatud enesetapu taga on kuritegu. Kui üks sõpradest otsustab oma kaaslastest lahku lüüa, mõtlevad teised välja hirmuäratava mõrvaplaani. Omapäi jälgi ajav Rex satub suurde hädaohtu, kuid vapral neljajalgsel õnnestub peatada raudteerong ja päästa inimelu.

13:10 Dude Perfect Show (12/13)

Cory väidab, et suudab võita ükskõik millise lauatenniseturniiri ja sõbrad sõlmivad otse loomulikult temaga kihlveo. Cody hakkab otsima Tylerile asendusvenda, kes oleks tema jaoks alati olemas.

13:40 Suusaajakiri (3/4) *

Esimene kevadkuu on käes, tõsist talve pole sel aastal Eestis olnudki. Kas Eesti talispordi järelkasvul on olnud võimalust võistlusi pidada? "Suusaajakiri" teeb ülevaate Eesti noorte talisportlaste olulisematest sündmustest, saate panevad kokku Karl Mihkel Eller ja Ago Lõbu.

14:10 100 erilist eestlast (13)

Uue hooaja avasaates läheme külla järvamaa naisele, kellel on kodus 23 erinevat liiki loomi. Lisaks kohtume võrumaa noormehega, kellel on peaaegu 60 hinnalist Ameerika autot.

14:40 Krimi *

Politseisaade.

15:10 Tokyo OM stardiloendus (13/60) *

Basseinide valitsejanna Katie Ledecky on leidnud endale Ariarne Titmuse näol väärilise vastase. Rannavõrkpall on liiga kuum ala ja korraldajad kavatsevad seda maha jahutada. Tutvustame lähemalt purjetamist ja meenutame Jaapani ajaloo esimest olümpiakulda.

15:40 Tokyo OM stardiloendus (14/60) *

Riistvõimleja Hitomi Hatakeda kavatseb ennast maailmale tõestada. Rootsi ujuja Sarah Sjöström valmistub oma kolmandateks olümpiamängudeks. Vaatame, kuidas Tokyo tähistas hetke, mil olümpiamängude alguseni jäi täpselt üks aasta. ROKi president Thomas Bach valmistub lööke pareerima.

16:10 MacGyver 2.0 (17/21)

Fööniksi sihtasutuse erirühm saadetakse Amsterdamile missioonile, mis pidavat tulema nii lihtne, et isegi Wiltil on lubatud kaasa minna. Lihtne missioon muutub aga luupainajaks, kui MacGyver ja ta sõbrad terrorirünnakus süüdi lavastatakse.

17:05 Mentalist

Sekti "Visualize" prominentne liige tapetakse salapäraselt. Jane uurib asja lootes, et juhtum annab talle juhtniidi Red Johni tabamiseks.

18:00 A-Rühm (51/25)

Vägivaldne restoraniketi omanik saadab perekohvikut pidava mehe haiglasse ja tema pere kutsub A-Rühma appi. Selgub, et kurjamid vajavad hoonete all olevat maad hoopis suuremate plaanide täitmiseks ning nende alistamiseks võetakse appi nii kindlustuspettuse nõksud kui ka Murdocki suurepärane söögitegemisoskus.

19:00 Kontor (108/26)

Michael kukub ärikohtumisel kalatiiki. Kui teda seepärast narrima hakatakse, korraldab ta kiusamisvastase seminari. Pam ja Andy lähevad uusi kliente otsima ja neid peetakse paariks.

19:30 Autoralli MM. Mehhiko ralli: 3.päeva kokkuvõte

Viimasel võistluspäeval oli küll kavas vaid kolm katset, kuid ralli lõpptulemuse seisukohalt olid need ülimalt olulised. Milliseks kujunes selle aasta kolmanda MM-ralli paremusjärjestus?

20:05 Spordiministeerium

Vaatame tagasi ralli nädalavahetusele. Selja taga on autoralli MM hooaja kolmas etapp, kruusaralli Mehhikos. Saatejuhid on Marko Kaljuveer ja Karl Mihkel Eller.

20:40 Autoralli MM. Mehhiko ralli: tagasivaade

Kes olid selle aasta Mehhiko ralli võitjad ja kes kaotajad? Kes suutis Mehhiko kruusarallil oma paremuse maksma panna? Ligi tund aega kestvas põhjalikumas Mehhiko ralli tagasivaates piilutakse lisaks kiiruskatsetel toimunule ka sarja telgitagustesse.

21:45 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (12)

Ross Kemp lendab Indiasse, et uurida sealset põrandaalust seksiäri, kus isegi väikelapsi sunnitakse prostituutidena töötama. Ross räägib kohalike politseitöötajatega, kes peavad lootusetuna näivat võitlust ning kohtub kupeldajaga, kes on enda väitel üle 400 naise ära tapnud.

22:45 Näljased investorid (5/11)

Seekord on võistlustules kaks peent Las Vegase restorani, mille omanikel ei käi oma kokkadest jõud üle. Investeeringu saamiseks peavad mõlema söögikoha juhatajad tõestama, et nemad on oma äride peremehed.

23:40 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:40 MacGyver 2.0 (17/21) *

Fööniksi sihtasutuse erirühm saadetakse Amsterdamile missioonile, mis pidavat tulema nii lihtne, et isegi Wiltil on lubatud kaasa minna. Lihtne missioon muutub aga luupainajaks, kui MacGyver ja ta sõbrad terrorirünnakus süüdi lavastatakse.

01:35 Postimees.ee