Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 17.03.2020

06:00 Reporter *
07:00 Alvin ja koopaoravad (63)
07:15 Robotpoiss (93)

Animasari

07:30 Tom ja Jerry (50)
07:56 Astrotobeloogia
08:00 Metsarahvamängud (1)

Kaasahaaravas telemängus viiakse loomakostüümides võistlejad sügavale metsa, kus neid ootab ekstreemne takistusrada. Häda on vaid selles, et kostüümidel pole silmaauke ning võistlejad sõltuvad täielikult oma juhandajatest, kes neile liikumiskäsklusi jagavad. Finišis ootab kiireimat võistlejat ei rohkem ega vähem kui 10 000 naela.

09:00 Üheksa elu (Nine Lives) FILM

Lustlik koguperekomöödia. Tom Brand (Kevin Spacey) on töömurdjast miljardär, kes veedab aina vähem aega oma perega. Tema 11aastaseks saav tütar Rebecca soovib kingituseks sedasama mis igal aastal: kassi. Tom jälestab kasse, aga GPS juhatab ta salapärase lemmikloomakaupluseni, mille ekstsentriline omanik (Christopher Walken) pakub talle majesteetlikku kõutsi Fuzzypantsi. Tütre sünnipäevapeole minnes juhtub Tomiga hirmus õnnetus. Teadvusele tulles avastab ta end kassi kehast...

10:30 Mr Bean (1)

Koomik Rowan Atkinsoni kehastatud mr Bean on ühtaegu halearmas ja kiuslik mehenäss. Ka kõige lootusetumas olukorras ilmutab mr Bean äärmuslikku järjekindlust ja tulemuseks on alati kindel kaos. Esimeses osas püüab ta eksamil spikerdada ja külvab supelrannas segadust.

11:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

12:00 Dr House (73)

Võistlema on jäänud 10 viimast residendikandidaati. House jagab nad soo põhjal kahte tiimi. Nad peavad panema diagnoosi ja ravima ratastoolis meest, kel on lihaste atroofia ja kes on aeglaselt lämbumas.

13:00 Kuuuurija (36) *

Põlvast pärit naine ostis endale Maardu lähedalt kalli kutsika. Kui ta koeraga koju jõudis oli aga loomake haige ja naine kahtlustab, et avastas ohtliku koeravabriku, kus loomakesi hoopiski piinatakse!

14:00 Tüdruk nimega Elif (869)

Vildan keelab Elifil rääkida, et ta plakatid oma ema leidmiseks üles riputas ja tüdruk valetab Keremilile, et tegi seda kuulsuseihaluses. Jülided kurvastab, et ta poeg Emirhan tunneb puudust kaitsvast isast.

15:00 Vana silla saladus (190)

Pepa ei tea, mida Tristanile vastata. Juani olukord on tõsine. Soledad ei usalda Olmot enam.

16:00 Betty New Yorgis (45/123)

Armando viib Betty laadale, kus neil on koos lõbus ning Armando üritab temaga leppida. Patricia ja Bertha lähevad riidu, sest üks võttis ära teiselõunasöögi. Armando saab isalt ärevaks tegeva telefonikõne.

17:00 Hingesugulased (450)

Suraj esinemine koolis jätab kõigile hea mulje, aga Ved ei suuda ikka isa nii austada nagu peaks. Sandhyal on plaan Suraj televisiooni sokutada.

18:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (24)

Saatesarjas näeme, kuidas Gordon Ramsay reisib läbi kogu Ameerika, külastades hädas restorane. Esmalt hinnatakse restorane salaja ja maskeeringus, seejärel õpetatakse inimesed uuesti välja ja muudetakse menüüd ning korraldatakse suurejooneline avamispidu. See kõik toimub 24 tunni jooksul. Selles osas on Ramsay Virginias restoranis Southern Kitchen, kus töötavad koos ema ja kaks tütart. Stress on tikkunud nende head suhted ja see kandub üle ka ärisse.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Roaldi retked (14)

Eestlastel on läbi sajandite olnud ikka kombeks hästi laulda ja tantsida aga see, et ühest Tallinna tüdrukust on saanud omamoodi tantsujumalanna araablaste maal, pole kaugeltki iseenesestmõistetav. Roald Johannson läheb ja imestab Egiptuse pealinnas Kairos oma silmaga, kuidas 26-aastase Marise nõtket kõhutantsu kummardavad tuhanded moslemid.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Krimi

Politseisaade.

22:30 Logani õnn (Logan Lucky) FILM

Märulikomöödia tele-esilinastus! Kui Jimmy Logan (Channing Tatum) vallandatakse, veenab ta oma venda Clydet ja õde Mellie, et nad aitaksid tal NASCARi võistluse ajal raharööv korraldada. Kuid nad vajavad kurikuulsa murdvarga Joe Bangi (Daniel Craig) abi, kes parasjagu kinni istub. Kõik, mida nad peavad tegema, on Joe välja aidata, korraldada õhkamine, pääseda sularahaga põgenema, saada Joe tagasi vanglasse ja viia Jimmy õigeaegselt oma tütre iludusvõistlusele. Mis võiks minna valesti?

00:55 Verevõitlus (Lady Bloodfight) FILM

Märuli tele-esilinastus! Kui kaunis Jane (Amy Johnston) Hongkongi jõuab, satub ta varaste rünnaku ohvriks… Teda päästnud võitluskunstide meistri juures saab naine korraliku ettevalmistuse, et osaleda veristel Kumite võistlustel.

02:40 Rooli võim (191) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

03:05 Reporter *
03:55 Tuvikesed (258)

Al müüb Chicago Bearsis mängimiseks oma hinge kuradile ja avastab, et põrgu on päris vahva paik.

04:20 Tuvikesed (259)

Marcy kadestab oma nõbu Mandyt, kellel on palju ühist Aliga suhtumises õllejoomisse, sporti ja naistesse.

04:45 Tuvikesed (260)

Al ja Griff ihaldavad endale maasaazhitooli. Kelly harjutab uut massaazhitehnikat Budi peal.

05:10 Dr House (73) *

Võistlema on jäänud 10 viimast residendikandidaati. House jagab nad soo põhjal kahte tiimi. Nad peavad panema diagnoosi ja ravima ratastoolis meest, kel on lihaste atroofia ja kes on aeglaselt lämbumas.

05:45 Hingesugulased (318)

Sooraj sõidab politseiautoga vastu puud, kui auto pidurid lakkavad töötamast. Mees peab avalikkuse ees oma õnnetuse kohta selgitusi jagama, kuid Sandhya ülemus ei halasta talle Sooraji vea pärast. Sandhya andestab Soorajile.

06:30 Hingesugulased (319)

Zakir külastab Rathi pere. Sandhya saab Zakirilt teada, et ta suunatakse mujale tööle ja ta otsustab seda oma pere eest varjata. Santosh astub Sandhya kaitseks välja.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Bussipeatustest hakatakse leidma nukkudeks rõivastatud tapetud naisi ja Jane ja Maura peavad panema tükid kokku, et salapärane juhtum lahendada. Angela teeb kohvikus muudatusi ja Jane jõuab lähemale tõele, kuidas Casey vigastada sai.

08:15 Vana silla saladus (836) *

Bosco päästab Francisca elu. Aurora avastab Conrado saladuse. Bosco kolib mõisa elama.

09:15 Uuel ringil (33) *

Eden tunnistab Hollyle, et on vahel Philiga orgasmi teeselnud. Holly räägib kohe Haskellile ja Stuartile edasi ja Edenile tundub, et nelikust ei saa üle ega ümber.

09:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:45 Taeva pisarad (9/115)

Mukaddes otsustab Cenneti kirjad Arzule saata. Selim tunnistab paadis, et talle meeldib Cennet väga. Firmas on tähtis kohtumine Dubai ärimehega, aga Selim on kadunud Cennetiga.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (217/29) *

Charliele antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Charlie valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest naisest ta veel näha tahab.

13:00 Betty New Yorgis (12/123)

Armando tahab V & M moemaja edasi viia. Ta teeb Bettyle ülesandeks paralleelkompanii loomise. Betty pakub, et võiks töötada finantsnõustajana. Catalina Scarpa külastab V & M moemaja ja Niicolas investeerib aktsiatesse ning teenib märkimisväärse rahasumma.

14:00 Peidetud ilu * (Collateral Beauty) FILM

Draama edukast New Yorgi reklaamijuhist, kes elab üle isikliku tragöödia ja muutub elu suhtes ükskõikseks. Ta sõbrad mõtlevad välja drastilise plaani, et mees mustast august välja tuua, enne kui ta kõik kaotab. Viies ta viimse piirini, sunnivad nad teda tõega silmitsi seisma üllataval ja sügavalt inimlikul viisil.

16:00 Roaldi retked (13) *

Kui paljud teist on unistanud elust eraldatuses, imelises looduses, mägede ja metsade vahel? Roald Johannson läheb kevadhooaja avasaates külla tallinlastele Ingridile ja Sandrile, kes rajasid nullist vaimustava talupidamise Hispaania päikese alla keset mandlisalusid ja rosmariinipõõsaid.

17:00 Rizzoli ja Isles

Uurija Jane Rizzoli otsib võimalust, kuidas viia Maurat kokku tema bioloogilise emaga. Angela osaleb poliitilises kampaanias ja linna saabub nunn Jane'i ja Frankie minevikust.

18:00 Vana silla saladus (837)

Conrado räägib Aurorale juhtunust. Mauricio ei usalda Boscot. Mariana ja Nicolas valmistuvad pulmadeks.

19:00 Uuel ringil (34)

Holly korraldab erilist jõulupidu, aga jääb lennujaama toppama. Kui ta otsustab seal ühe mehe juurde jääda, ähvardab jõulupidu lörri minna.

19:30 Kodutunne (243) *

Albu külas elab 52-aastane vanaema Eve koos oma 8-aastase tütrepoja Marten Mattiasega. Kui poiss oli alla 2-aastane jättis ema ta poe ette ja sellest ajast on ta vanaema kasvatada olnud. Maja, kus nad elavad on aga pisike, madalate lagedega ning mugavusteta. Kodutunne tahab aidata seda tublit vanaema ja luua väikesesse sahvrisse kanalisatsioon ning pesemisruum, et natukenegi kergendada seda koormat, mida nad kahepeale kandma peavad.

20:30 Trimmi, punni, trimmi (7/10)

Täna on treeneri rollis supermees JJ, kes on oma ala asjatundjana töötanud juba 13 aastat. Tema hoolealuseks saab ülekaaluline Ray, kes tahab alla võtta, et paraneksid tema shansid last lapsendada.

21:30 OMG: Instabeibede võidukäik

Dokumentaalfilm ekstravagantsetest nartsissistidest, kes on haiglaslikku laadi sõltuvuses nii iseenda välimusest kui instagramist. Liialdused kosmeetika ja ilukirurgiaga tekitavad juba terviseriske, kuid ilus instagrami postitus on sellest tähtsam.

22:30 Õhtusöök kahele (218/29)

Joele antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Joe valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest naisest ta veel näha tahab.

23:30 Poissmees: Uus-Meremaa (7/17)

Romantiline erakohting veinimõisas võtab ootamatu pöörde, kui Alysha keeldub suudlusest. Grupikohtingul läheb roosi nimel tihedaks rebimiesks. Roositseremoonialt saadetakse koju kaks tüdrukut.

00:30 Reporter *
01:25 Briti talent (5)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:25 Postimees.ee
06:00 Komissar Rex *

Kolm ärimehest sõpra otsustavad tappa mehe, kes neid üha suuremate nõudmistega shantazheerib. Komissar Brandtnerile on selge, et lavastatud enesetapu taga on kuritegu. Kui üks sõpradest otsustab oma kaaslastest lahku lüüa, mõtlevad teised välja hirmuäratava mõrvaplaani. Omapäi jälgi ajav Rex satub suurde hädaohtu, kuid vapral neljajalgsel õnnestub peatada raudteerong ja päästa inimelu.

06:50 Reporter *
07:50 Dude Perfect Show (12/13) *

Cory väidab, et suudab võita ükskõik millise lauatenniseturniiri ja sõbrad sõlmivad otse loomulikult temaga kihlveo. Cody hakkab otsima Tylerile asendusvenda, kes oleks tema jaoks alati olemas.

08:15 A-Rühm (51/25) *

Vägivaldne restoraniketi omanik saadab perekohvikut pidava mehe haiglasse ja tema pere kutsub A-Rühma appi. Selgub, et kurjamid vajavad hoonete all olevat maad hoopis suuremate plaanide täitmiseks ning nende alistamiseks võetakse appi nii kindlustuspettuse nõksud kui ka Murdocki suurepärane söögitegemisoskus.

09:15 Autoralli MM. Mehhiko ralli: 3.päeva kokkuvõte *

Viimasel võistluspäeval oli küll kavas vaid kolm katset, kuid ralli lõpptulemuse seisukohalt olid need ülimalt olulised. Milliseks kujunes selle aasta kolmanda MM-ralli paremusjärjestus?

09:50 Kontor (108/26) *

Michael kukub ärikohtumisel kalatiiki. Kui teda seepärast narrima hakatakse, korraldab ta kiusamisvastase seminari. Pam ja Andy lähevad uusi kliente otsima ja neid peetakse paariks.

10:15 Mentalist *

Sekti "Visualize" prominentne liige tapetakse salapäraselt. Jane uurib asja lootes, et juhtum annab talle juhtniidi Red Johni tabamiseks.

11:10 Näljased investorid (5/11) *

Seekord on võistlustules kaks peent Las Vegase restorani, mille omanikel ei käi oma kokkadest jõud üle. Investeeringu saamiseks peavad mõlema söögikoha juhatajad tõestama, et nemad on oma äride peremehed.

12:05 Komissar Rex

Viini äärelinnast leitakse rängalt vigastatud noor naine, kes jõuab enne surma anda tähtsa vihje. Tapetu töötas lapsehoidjana, kuid tema hoole alla antud imikust puudub igasugune jälg. Brandtneril ja Rexil tuleb kokku puutuda väga ebahariliku kuriteoga, kuid politsei plaanidele tõmbavad kriipsu peale lapse meeleheitel vanemad. Algab võidujooks ajaga…

13:05 Dude Perfect Show (13/13)

Sõbrad avastavad, et Coby pole kunagi ühtegi nende korraldatud võistlust võitnud ning otsustavad korraldada talle jõukohase võistluse. Dallas Starsi hokimeeskond kutsub Dude Perfecti mängueelset hümni laulma.

13:30 Spordiministeerium *

Vaatame tagasi ralli nädalavahetusele. Selja taga on autoralli MM hooaja kolmas etapp, kruusaralli Mehhikos. Saatejuhid on Marko Kaljuveer ja Karl Mihkel Eller.

14:05 Autoralli MM. Mehhiko ralli: tagasivaade *

Kes olid selle aasta Mehhiko ralli võitjad ja kes kaotajad? Kes suutis Mehhiko kruusarallil oma paremuse maksma panna? Ligi tund aega kestvas põhjalikumas Mehhiko ralli tagasivaates piilutakse lisaks kiiruskatsetel toimunule ka sarja telgitagustesse.

15:10 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (12) *

Ross Kemp lendab Indiasse, et uurida sealset põrandaalust seksiäri, kus isegi väikelapsi sunnitakse prostituutidena töötama. Ross räägib kohalike politseitöötajatega, kes peavad lootusetuna näivat võitlust ning kohtub kupeldajaga, kes on enda väitel üle 400 naise ära tapnud.

16:10 MacGyver 2.0 (18/21)

MacGyver viibib koos kolleegidega Hawaiil, kui saart tabab võimas maavärin. Kuna kohalikud kurikaelad üritavad tekkinud segadust enda kasuks ära kasutada, palub Hawaii politsei erirühmalt nende ohjeldamisega abi.

17:05 Mentalist

Viimase juhtniidiga püüab Jane kokku koguda kõik Red Johni kahtlusalused lootuses, et mõni neist paljastab oma tõelise palge.

18:00 A-Rühm (52)

Restoraniomanik ja tema tütar palkavad A-Rühma, et pääseda jõhkra laenuhai hirmuvalitsuse alt. Hannibal ja Murdock panevad mängu kogu oma näitlemisoskuse, et kurjamid lõpuks päevavalgele meelitada.

19:00 Kontor (109/26)

Jim ja Pam lähevad vastumeelselt lõunale koos Michaeli ja Pami emaga. Kui Michael saab teada, kui vana Helene tegelikult on, jätab ta naise maha. Dwight püüab kontoris kõiki Jimi vastu ässitada.

19:30 Kontor (110/26)

Dunder Mifflini töötajad kuulevad jälle häirivaid jutte firma maksevõimetusest. Michael korraldab nende eksitamiseks mõrvajuurdluse rollimängu.

20:00 Punane sekund (18)

Tähelepanu nõudvast nutiseadmetest saanud üks suuremaid liiklusõnnetuste ja -surmade põhjustajaid. Kuid samamoodi võivad juhti häirida vali muusika, jonniv laps, mustad peeglid ja paljud teised tegurid. Just nii viis hoolimatu tagurdamine jalakäija hukkumiseni. Miks on juhtimise ajal ohtlik lapsega tegelemine?

20:30 Peoloom Van Wilder (Van Wilder) FILM

Hittkomöödia kõigile "Kuuma piruka" ja "Seks-retke" sõpradele. Van Wilder (Ryan Reynolds) on üliõpilane juba seitsmendat aastat järjest ja diplom, mille poole kõik teised püüdlevad, on tema jaoks midagi täiesti ebaolulist. Nende aastate jooksul on temast saanud Coolidge'i kolledzhi elav legend, kes naudib iga päeva. Kui Vani isa mõttetust investeeringust loobub ja poja õppemaksu enam ei maksa, peab leidma võimaluse vajalik summa muude vahenditega kokku ajada. Sünnib peokorraldusfirma, millesarnast enne nähtud pole. Film ei sobi alaealistele.

22:30 Näljased investorid (6/11)

Kaks rahalistes raskustes sööklat võistlevad Jon Tafferi investeeringu nimel, mis garanteeriks nende püsimajäämise. Ent kui ühe söögikoha kokal närvid üles ütlevad, tekib oht, et võistlus saab läbi veel enne, kui see alatagi jõudis.

23:25 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:25 MacGyver 2.0 (18/21) *

MacGyver viibib koos kolleegidega Hawaiil, kui saart tabab võimas maavärin. Kuna kohalikud kurikaelad üritavad tekkinud segadust enda kasuks ära kasutada, palub Hawaii politsei erirühmalt nende ohjeldamisega abi.

01:20 Postimees.ee