Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 18.03.2020

06:00 Reporter *
07:00 Alvin ja koopaoravad (64)
07:15 Metsarahvamängud (2)

Seekord peavad metsa viidud ja pimestatud võistlejad muuhulgas leidma üles kõik metsa vahele peidetud puuviljad, läbima elektrikarjusega piiratud labürindi ning osalema eriliste reeglitega kullimängus, kus vigastused on väga kerged tulema.

08:10 Paan: Reis Eikunagimaale (Pan) FILM

Kogupere seiklusfilmi! Peeter (Levi Miller) on väga üleannetu 12-aastane orb. Ühel imelisel ööl haaratakse Peeter trööstistust orbudekodust kaasa ja lennutatakse fantastilisse piraate, sõdalasi ja haldjaid täis maailma nimega Eikunagimaa. Seal satub poiss imelistesse seiklustesse püüdes samal ajal leida vastust saladusele, miks ema ta kunagi orbudekodusse jättis ja miks ta sattus siia. Koos sõdalase Tiigerliilia (Rooney Mara) ja uue sõbra James Konkskäega (Garrett Hedlund) peab Peeter alistama armutu mereröövli Musthabeme (Hugh Jackman), et päästa Eikunagimaa ja saada kangelaseks, keda tuntakse igavesti Peeter Paanina.

10:30 Mr Bean (2)

Mr Bean on saanud oma esimese maksekaardi ja ta tahab seda kohe poes kasutada. Kahjuks õnnestub tal aga kaart kellegi teise taskusse ära kaotada.

11:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

12:00 Dr House (74)

20aastane matusebüroo töötaja saab insuldi ja näeb hallutsinatsioone, et surnud ärkavad ellu. Naine hakkab pidama pikki vestlusi oma kadunud emaga ning tiim peab välja uurima, millest see põhjustatud on.

13:00 Roaldi retked (14) *

Eestlastel on läbi sajandite olnud ikka kombeks hästi laulda ja tantsida aga see, et ühest Tallinna tüdrukust on saanud omamoodi tantsujumalanna araablaste maal, pole kaugeltki iseenesestmõistetav. Roald Johannson läheb ja imestab Egiptuse pealinnas Kairos oma silmaga, kuidas 26-aastase Marise nõtket kõhutantsu kummardavad tuhanded moslemid.

14:00 Tüdruk nimega Elif (870)

Alev otsustab välja uurida, kes on see naine, kes on võitnud Safaki südame. Incile korraldatakse üllatus-sünnipäevapidu, kuhu kutsutakse ka Leman ja Alev. Peol saab Alevile selgeks, et Safaki süda kuulub Jülidele. Oma eesmärgini jõudmiseks püüab ta naist tundma õppida.

15:00 Vana silla saladus (191)

Agueda ei rõõmusta Pepa kihlumise üle. Soledad külastab Juani. Emilia räägib Sebastianile oma rasedusest.

16:00 Betty New Yorgis (46/123)

Marcela jälitab Armando GPS-i ning avastab, et ta on laadal. Teel laadale läheb Marcela ja Patricia rehv katki ja samal ajal sõidab mööda Armando. Patricia näeb kõrvalistmel suurt kaisukaru ja naised ei märka tagaistmel istuvat Bettyt.

17:00 Hingesugulased (451)

Santosh ja Arun vahistatakse pargis Vanshiga kohtumise eest. Paljastub tõde kohtuorderi kohta. Ankur on suuremeelne.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (19/6)

La Parra de Burriana on restoran Costa del Solis, mida peab endine ööklubi omanik Laurence. Menüü on uhke – 70 eri rooga, mida kahjuks keegi ei söö. Kas Gordonil õnnestub lihtsa menüüga restoran taas käima tõmmata?

19:00 Otse! Reporter
20:00 Surmavad naised (3)

Katrin Lusti dokumentaalsari uurib, mis viib ühe naisterahva nii kaugele, et ta haarab kirve, noa või mõne muu tapariista? Kes on need naised, kes on suutnud teiselt inimeselt elu ja miks nad seda tegid? Seekord räägib saates oma õõvastava loo Merike, kes 2008. aastal olles ise 26.aastane, tappis jõhkralt kirvega 71. aastase mehe.

20:30 Karvased kosilased (3)

Uus suhtesaate formaat tõestab, et omavaheline külgetõmme võib tekkida ka kaaslase välimust nägemata. Katja on noor, jalustrabava välimusega blondiin, kes kasvatab väikest poega ja töötab modellina. Katja otsib oma ellu meest, kes teda mõistaks, laseks tal särada ning toetaks teda. Kas seekordsed karvased kosilased on talle sobilikud? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Pilvede all (280)

Mari kohtub Erikuga ja lubab teda aidata. Siiri vale tuleb välja, kuid Kertu annab talle uue võimaluse. Sirje ja Urmas püüavad ühisele ettevõtmisele elu sisse puhuda. Erikul õnnestub Liisa oma plaanidesse kaasata. Mari jääb Mammule valetamisega vahele.

22:30 Doktor Murphy (31)

Shaun, Morgan ja Lim ravivad autistist naist, kellel on keeruline suhe oma korterikaaslasega. Lea ja Shaun kompavad endiselt sõpruse ja korterikaaslaseks olemise piire.

23:30 Naistevangla (42)

Mercedes on tagasi oma kambris, varustatud salvestusseadmega, et lindistada tema vestlused hiinlaste jõuguga. Castillo veenab Lokit ja Rojast rääkima ja nõuab Frutoselt aru. Lihavõttetraditsiooni kohaselt antakse ühele Cruz del Norte kinnipeetavale armu. Altagracia abi kasutades sõlmib Zulema Hong Fangiga kokkuleppe. Sari ei sobi alaealistele.

00:30 Seks saatis mu EMOsse (34)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

01:25 NCIS Los Angeles (110)

Kahe eraturvafirma töötaja mõrv juhatab rakkerühma vandenõuni, mille peatamiseks on vaja kõigi agentide abi. Ent analüütik Nelli kogenematus ähvardab lisaks juurdlusele ka tema enda elu ohtu seada.

02:15 Esimest armastust otsides (7)

Sarah kohtas oma austraallasest esimest armastust, kui Chicagos ettekandjana töötas. Nad veetsid imelise suve ja siis läks vaba hing John maailma edasi rändama. Nüüd ei saa Sarah lahti mõttest, mis tema ja Johni vahel olla võinuks.

03:00 Doktor Murphy (31) *

Shaun, Morgan ja Lim ravivad autistist naist, kellel on keeruline suhe oma korterikaaslasega. Lea ja Shaun kompavad endiselt sõpruse ja korterikaaslaseks olemise piire.

03:50 Reporter *
04:40 Tuvikesed (261)

Bundyd ja Darcyd võetakse pantvangiks, kui Budiga kirjavahetust pidanud endine vang trellide tagant vabaneb.

05:10 Dr House (74) *

20aastane matusebüroo töötaja saab insuldi ja näeb hallutsinatsioone, et surnud ärkavad ellu. Naine hakkab pidama pikki vestlusi oma kadunud emaga ning tiim peab välja uurima, millest see põhjustatud on.

05:45 Hingesugulased (320)

Zakir võtab Sandhya töökoha üle. Santoshile mõjub uudis Sandhya minekust rängalt. Sooraj palub Zakiri abi, et Sandhya oma töökoha tagasi saaks. Kavita püüab Sandhyat solvata.

06:30 Hingesugulased (321)

Zakir teatab Soorajile, et Sandhya saaks oma töö tagasi ainult kolme saavutuse ettenäitamise korral. Vikram ja Sooraj satuvad liikluses kokku Mohitiga. Chavvi plaan ei lähe läbi ja ta ei kaota oma tööd.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Uurija Jane Rizzoli otsib võimalust, kuidas viia Maurat kokku tema bioloogilise emaga. Angela osaleb poliitilises kampaanias ja linna saabub nunn Jane'i ja Frankie minevikust.

08:15 Vana silla saladus (837) *

Conrado räägib Aurorale juhtunust. Mauricio ei usalda Boscot. Mariana ja Nicolas valmistuvad pulmadeks.

09:15 Uuel ringil (34) *

Holly korraldab erilist jõulupidu, aga jääb lennujaama toppama. Kui ta otsustab seal ühe mehe juurde jääda, ähvardab jõulupidu lörri minna.

09:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:45 Taeva pisarad (10/115)

Kiirabi viib Mukaddese haiglasse, kui ta saab südamerabanduse. Riza on tülis tema poja Mahiriga Arzu poolt. Tuleb välja, et Ozlemi peigmees on kogu tema raha ära kulutanud.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (218/29) *

Joele antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Joe valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest naisest ta veel näha tahab.

13:00 Betty New Yorgis (13/123)

Armando saadab välja oma esimese luksuskollektsiooni, mis on tehtud väga odavatest kangastest. Fabio kahtlustab aga, et toimumas on midagi iseäralikku. Armando järgib Catalina nõuannet ja vabandab Hugo ees. Nad suunduvad koos Ricardoga baari, et Hugo talle andestaks.

14:00 Trimmi, punni, trimmi (7/10) *

Täna on treeneri rollis supermees JJ, kes on oma ala asjatundjana töötanud juba 13 aastat. Tema hoolealuseks saab ülekaaluline Ray, kes tahab alla võtta, et paraneksid tema shansid last lapsendada.

15:00 OMG: Instabeibede võidukäik *

Dokumentaalfilm ekstravagantsetest nartsissistidest, kes on haiglaslikku laadi sõltuvuses nii iseenda välimusest kui instagramist. Liialdused kosmeetika ja ilukirurgiaga tekitavad juba terviseriske, kuid ilus instagrami postitus on sellest tähtsam.

16:00 Kodutunne (243) *

Albu külas elab 52-aastane vanaema Eve koos oma 8-aastase tütrepoja Marten Mattiasega. Kui poiss oli alla 2-aastane jättis ema ta poe ette ja sellest ajast on ta vanaema kasvatada olnud. Maja, kus nad elavad on aga pisike, madalate lagedega ning mugavusteta. Kodutunne tahab aidata seda tublit vanaema ja luua väikesesse sahvrisse kanalisatsioon ning pesemisruum, et natukenegi kergendada seda koormat, mida nad kahepeale kandma peavad.

17:00 Rizzoli ja Isles

Leitakse jõuka mehe laip ning Jane'il ja Maural tuleb uurida kas roima taga võis olla keegi mõrvatu oma ettevõttest. Maura kohtub oma bioloogilise ema ja poolõega.

18:00 Vana silla saladus (838)

Aurora pole valmis Conradole andestama. Bernarda naaseb reisilt. Fidel pakub Chindasvintole abi.

19:00 Uuel ringil (35)

Stuarti õde Nicki tuleb külla ja on kindel, et tema mees petab teda. Stuart saab kahtlustele kinnitust. Phil ja Eden kaaluvad kolmekat naisega, kes baaris Philile külge lõi.

19:30 Kuuuurija (36) *

Põlvast pärit naine ostis endale Maardu lähedalt kalli kutsika. Kui ta koeraga koju jõudis oli aga loomake haige ja naine kahtlustab, et avastas ohtliku koeravabriku, kus loomakesi hoopiski piinatakse!

20:30 Emmede vaba õhtu (Fun Mom Dinner) FILM

Eluline komöödia maailma kõige tänuväärsemat ja raskemat ametit pidavatest naistest – emadest! Iga ema on aeg-ajalt ära teeninud ühe vaba õhtu, eemal lastest ja majapidamisest. Keerulise organiseerimisega saavad hakkama Emily, Kate, Jamie ja Melanie. Kui kõik logistilised probleemid on lahendatud, ootabki meie tarmukaid emmesid ees kauaoodatud vaba õhtu, mis esialgu peaks koosnema üksnes õdusast õhtusöögist. Juhtub aga nii, et üks asi viib teiseni ja tavalisest õhtusöögist kasvab välja meeletu öö täis kõiksugu seiklusi ja sekeldusi, üks uskumatum kui teine...

22:10 Õhtusöök kahele (219/29)

Täna läheb õhtust sööma ja armastust otsima 21-aastane ajakirjanik Mared. Mared on naine, kes teab, mida tahab. Ja tahab ta pikka tätoveeritud habemikku. Kas naine leiab kolme kandidaadi hulgast selle õige?

23:10 Poissmees: Uus-Meremaa (8/17)

Arthuri kohtingud armastuse otsimise teel jätkuvad. Sel korral ei olegi grupikohtingul võistlust, vaid kõik saavad mõnusasti basseinipeol lustida ja lõõgastuda. Erakohtingul viib Artur ühe neiu luksusjahile ja tüdruku jaoks on see tema elu esimene päris kohting.

00:10 Reporter *
01:10 Briti talent (6)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:15 Päevad, mis ajasid segadusse (Päevad, mis ajasid segadusse) FILM

Kodumaise hittfilmi tegevus toimub pöörastel 1990-ndatel – uskumatute võimaluste ja kirjeldamatute ohtude ajastul. Maapoiss Allar laseb end kiskuda keerisesse, kus plahvatusliku kokteilina segunevad armastus, kuritegevus, sõprus, eneseotsingud, vaesus ja unistused. Film ei sobi alaealistele.

04:00 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (322)

Meenakshi süüdistab Emilyt varguses. Emily plaanib kättemaksu. Kui Meenakshi oma pojaga turule läheb, läheb Kanha turul kaduma. Sooraj, Santosh ja Arun otsustavad Sandhyat aidata.

06:05 Komissar Rex *

Viini äärelinnast leitakse rängalt vigastatud noor naine, kes jõuab enne surma anda tähtsa vihje. Tapetu töötas lapsehoidjana, kuid tema hoole alla antud imikust puudub igasugune jälg. Brandtneril ja Rexil tuleb kokku puutuda väga ebahariliku kuriteoga, kuid politsei plaanidele tõmbavad kriipsu peale lapse meeleheitel vanemad. Algab võidujooks ajaga…

07:00 Reporter *
08:00 Dude Perfect Show (13/13) *

Sõbrad avastavad, et Coby pole kunagi ühtegi nende korraldatud võistlust võitnud ning otsustavad korraldada talle jõukohase võistluse. Dallas Starsi hokimeeskond kutsub Dude Perfecti mängueelset hümni laulma.

08:30 A-Rühm (52) *

Restoraniomanik ja tema tütar palkavad A-Rühma, et pääseda jõhkra laenuhai hirmuvalitsuse alt. Hannibal ja Murdock panevad mängu kogu oma näitlemisoskuse, et kurjamid lõpuks päevavalgele meelitada.

09:30 Kontor (109/26) *

Jim ja Pam lähevad vastumeelselt lõunale koos Michaeli ja Pami emaga. Kui Michael saab teada, kui vana Helene tegelikult on, jätab ta naise maha. Dwight püüab kontoris kõiki Jimi vastu ässitada.

09:55 Kontor (110/26) *

Dunder Mifflini töötajad kuulevad jälle häirivaid jutte firma maksevõimetusest. Michael korraldab nende eksitamiseks mõrvajuurdluse rollimängu.

10:20 Mentalist *

Viimase juhtniidiga püüab Jane kokku koguda kõik Red Johni kahtlusalused lootuses, et mõni neist paljastab oma tõelise palge.

11:15 Näljased investorid (6/11) *

Kaks rahalistes raskustes sööklat võistlevad Jon Tafferi investeeringu nimel, mis garanteeriks nende püsimajäämise. Ent kui ühe söögikoha kokal närvid üles ütlevad, tekib oht, et võistlus saab läbi veel enne, kui see alatagi jõudis.

12:10 Komissar Rex

Kui pärast 5aastast vangistust vabaneb vanglast Peter Rogner, on mehe ainsaks sooviks kätte maksta komissar Brandtnerile, kes ta omal ajal vahistas. Kurjategija röövib Rexi ja kavatseb koera tappa. Rexil õnnestub siiski viimasel hetkel põgeneda ja ta asub pikale koduteele. Samal ajal alustab Brandtner oma ustava kaaslase otsinguid.

13:10 Lapimaa kalareis (1/10)

UUS! Paljud eesti mehed käivad Lapimaal kalal. Uus kodumaine saade räägibki viiest heast sõbrast, kes võtavad ette pika teekonna Põhja-Norra, et sealses puutumata looduses kala püüda. Avastamist ootavad tuhanded jõed ja järved. Selleks, et ilusat kala kätte saada tuleb meestel päris palju ka vaeva näha. Kirglik kalameesteseltskond matkab inimasustusest kaugemale, et segamatult õngitseda.

13:35 Punane sekund (18) *

Tähelepanu nõudvast nutiseadmetest saanud üks suuremaid liiklusõnnetuste ja -surmade põhjustajaid. Kuid samamoodi võivad juhti häirida vali muusika, jonniv laps, mustad peeglid ja paljud teised tegurid. Just nii viis hoolimatu tagurdamine jalakäija hukkumiseni. Miks on juhtimise ajal ohtlik lapsega tegelemine?

14:05 Peoloom Van Wilder * (Van Wilder) FILM

Hittkomöödia kõigile "Kuuma piruka" ja "Seks-retke" sõpradele. Van Wilder (Ryan Reynolds) on üliõpilane juba seitsmendat aastat järjest ja diplom, mille poole kõik teised püüdlevad, on tema jaoks midagi täiesti ebaolulist. Nende aastate jooksul on temast saanud Coolidge'i kolledzhi elav legend, kes naudib iga päeva. Kui Vani isa mõttetust investeeringust loobub ja poja õppemaksu enam ei maksa, peab leidma võimaluse vajalik summa muude vahenditega kokku ajada. Sünnib peokorraldusfirma, millesarnast enne nähtud pole. Film ei sobi alaealistele.

16:10 MacGyver 2.0 (19/21)

MacGyveri hea sõber Frankie hukkub MIIT labori tulekahjus, ning Mac ja Frankie lendavad tema matustele. Ent MacGyveril tärkab kohale jõudes kahtlus, et laboripõleng polnudki õnnetus, vaid hoopis kuri plaan tema sõbra kõrvaldamiseks.

17:05 Mentalist

Pärast shokeerivaid sündmusi Jane'i majas muutub Red Johni kahtlusaluste nimekiri veel lühemaks ja CBI prioriteediks on järelejäänud kahtlusalused.

18:00 A-Rühm (53/25)

Kui Face’i investeering paljulubavasse poksijasse kurjategijate vahelesegamise tõttu tagasilöögi saab, peab A-Rühm ise poksiärisse sukelduma ja pahadele poksiringis koha kätte näitama.

19:00 Kontor (111/26)

David Wallace kutsub Michaeli New Yorki osalema firma aktsionäride koosolekule, kus neid ootab vaenulik publik. Jim üritab tööst keeldunud Ryani kõigile halvaks eeskujuks tuua.

19:30 Kontor (112/26)

Michael peab taanduma kümne aasta tagusest lubadusest maksta kinni grupi laste ülikooliõpingud. Jim langeb ühe Dwighti salakavala plaani ohvriks ning ka Ryan ühendab Dwightiga jõud, et Jim kukutada.

20:00 Kuldvillak (231)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:35 Reisisell (1/4)

Uus sari! Reisisell Richard Ayoade võtab kaasa näitlejanna Kathy Burke'i ning põrutab 48 tunniks Barcelonasse, kus nad degusteerivad kohalikke veine, harjutavad munakividel jalgrattasõitu ning sukelduvad sürrealist Miro pentsikusse maailma.

21:05 Reisisell (2/4)

Reisisell Richard Ayoade ja koomik Adam Hills veedavad 48 tundi Istanbulis, et nautida seal paadisõitu maalilisel jõel, lasta end turske massööri poolt piinata ning õppida selgeks turul tingimise peen kunst.

21:35 Iidsed festivalid (1/5)

Uus dokumentaalsari võtab vaatluse alla maailma kõige vanemad, põnevamad ja tihti ka jaburamad rahvafestivalid. Inglismaal Ashbourne'is korraldatav traditsiooniline Shrovetide'i jalgpallikohtumine on brutaalne 12. sajandist pärit mäng, kus ainsaks reegliks on "tappa ei tohi". Kõik muud võtted on aga lubatud ning jalgpallist on asi tihtilugu üsnagi kaugel.

22:40 Gomorra (1/24)

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

23:50 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:20 MacGyver 2.0 (19/21) *

MacGyveri hea sõber Frankie hukkub MIIT labori tulekahjus, ning Mac ja Frankie lendavad tema matustele. Ent MacGyveril tärkab kohale jõudes kahtlus, et laboripõleng polnudki õnnetus, vaid hoopis kuri plaan tema sõbra kõrvaldamiseks.

01:15 Postimees.ee