Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 19.03.2020

06:00 Reporter *
07:00 Alvin ja koopaoravad (65)
07:15 Robotpoiss (94)

Animasari

07:30 Metsarahvamängud (3)

Armutu metsalabürint ootab uusi võistlejaid, kes peavad seekord muuhulgas aja peale pinatasid lõhkuma, sügavas soos müttama ja vastama viktoriiniküsimustele, mis võivad neile kodus jama kaela tõmmata.

08:25 Delfiini lugu (Dolphin Tale) FILM

Südamlik ja põnev koguperefilm poisist, kes päästab rannale uhutud delfiini. Paraku tuleb delfiini vigastatud saba amputeerida ja see muudab veelooma edasise elu praktiliselt võimatuks. Poiss ei jäta aga jonni ja võtab ühendust maailmakuulsa arstiga (Oscari-võitja Morgan Freeman). Paljude heade inimeste kaasabil on nad valmis kõigeks, et delfiini elu päästa...

10:30 Mr Bean (3)

Pargipingil näitab Bean kõrvalistujale, kuidas õigesti võileiba valmistada. Hiljem otsustab ta, et kuna õudusfilmid on tema lemmikud, peab ta kindlasti ühte vaatama.

11:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:30 Karvased kosilased (3) *

Uus suhtesaate formaat tõestab, et omavaheline külgetõmme võib tekkida ka kaaslase välimust nägemata. Katja on noor, jalustrabava välimusega blondiin, kes kasvatab väikest poega ja töötab modellina. Katja otsib oma ellu meest, kes teda mõistaks, laseks tal särada ning toetaks teda. Kas seekordsed karvased kosilased on talle sobilikud? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

12:00 Dr House (75)

Haiglasse saabub mees, kes kukkus röövi ajal kokku. Arstidel on alust arvata, et tal on hüpohondria. Foreman peab endiselt House’i ja Cuddyga võimuvõitlust.

13:00 Pilvede all (280) *

Mari kohtub Erikuga ja lubab teda aidata. Siiri vale tuleb välja, kuid Kertu annab talle uue võimaluse. Sirje ja Urmas püüavad ühisele ettevõtmisele elu sisse puhuda. Erikul õnnestub Liisa oma plaanidesse kaasata. Mari jääb Mammule valetamisega vahele.

14:00 Tüdruk nimega Elif (871)

Alev jätab Jülidele mulje, nagu Alev saaks Safakiga hästi läbi. Parla uus plaan Keremi läheduses olla töötab – Kerem on nõus teda aitama inglise keele eksamiks valmistumisel. Kohvikus tekib Keremi ja Caglari vahel vaidlus. Parla kaitseks valetab Kerem, et on tema poiss-sõber.

15:00 Vana silla saladus (192)

Francisca veenab Gregoriat Pepat kõrvaldama. Tristan lükkab Madridi sõidu edasi. Emilia tõrjub Alfonsot.

16:00 Betty New Yorgis (47/123)

Betty läheb juuksurisse, et Armando jaoks kaunis välja näha. Patricia, Marcela ja Hugo teevad tema üle tööl nalja. Daniel soovitab Armandol palgata India firma, et säästa 70% kuludest. Jenny lõhub ära Sofia telefoni.

17:00 Hingesugulased (452)

Bulbulil on plaan tädi ja onu Vanshiga kokku viia. Ankur plaanib pere Jaipuri kolida.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (20/6)

Gordon läheb päästma pubi nimega The Fenwick Arms. Pubi omanik on Brian, kes sekkub liialt köögi töösse. Ta tahab kõike ise teha ja sunnib peakokka toite ainult kaunistama. Menüü on täis uhkeldavaid roogi, mis on üle valatud Briani firmakastmega, mis ei kõlba paraku kuskile. Lisaks on Brianil taldrikute hullustus, millega Gordon tegelema peab. Suudab ta selles põrgus korra majja lüüa?

19:00 Otse! Reporter
20:00 Kodutunne (244)

Üsse külas elab üksikema nelja lapsega. Nooremate laste isa ei saanud jagu viinaveast ja äkkvihahoogudest ning otsustas siit ilmast hoopis omal käel lahkuda. Pere jäi maha võlgade ja korteriga, mis on lausa katastroofilises olukorras. Pereema on küll üritanud teha oma kätega nii palju kui oskab kuid vannitoa ja wc remondist jõud üle ei käi. Kodutunne tahab luua lastele, kellest pisem vaid 1,5 aastane, eluks vajaliku wc ja pesemisruumi.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Monte Carlo (Monte Carlo) FILM

Romantilise komöödia tele-esilinastus! Kolm sõbrannat kasutavad ära viimased säästud, et minnaa kauaoodatud unistusereisile Pariisi. Kuid kahjuks osutub see täielikuks pettumuseks. Igavuse peletamiseks ostustavad nad suunduda hetkeks luksushotelli fuajeesse, kus üks kolmest sõbrannast aetakse segamini rikkast perest pärit pärijannaga.

00:15 Get On Up - James Browni lugu (Get On Up) FILM

Imetlusväärne draama souli ristiisa James Browni (Chadwick Boseman) elust, kus ta täielikust vaesusest tõusis üheks ajaloo kõige mõjuvõimsamaks muusikuks! Tema teekond lavale algas keerulise lapsepõlvega, kus ainsaks kireks oli muusika. Esimene võimaluseks seda demonstreerida tekkis vanglas, kus sõber aitas tal ka karjääri alustada. Oma tulise ja julge loomingulisusega avas ta showmaailma uue ukse ja võitles lava taga rassismi ning eelarvamustega. James muutus omamoodi rahutegijaks ja tõstis afro-ameeriklaste kogukonna eneseusku. Samas tema tõus maailma areenil viis ta enda hoopis põhja…

02:35 Naistevangla (42) *

Mercedes on tagasi oma kambris, varustatud salvestusseadmega, et lindistada tema vestlused hiinlaste jõuguga. Castillo veenab Lokit ja Rojast rääkima ja nõuab Frutoselt aru. Lihavõttetraditsiooni kohaselt antakse ühele Cruz del Norte kinnipeetavale armu. Altagracia abi kasutades sõlmib Zulema Hong Fangiga kokkuleppe. Sari ei sobi alaealistele.

03:25 Reporter *
04:15 Tuvikesed (262)

Sarja viimases osas abiellub Kelly pantvangistaja juhmi kaaslasega, kes Ali rõõmuks osutub miljonäri pojaks.

04:40 Tuvikesed (7)

Steve ja Marcy võtavad Bundy lapsed nädalalõpuks enda juurde, sest Peg ja Al teevad kahekesi väljasõidu. Laste tembud ajavad nad peagi arust ära.

05:10 Dr House (75) *

Haiglasse saabub mees, kes kukkus röövi ajal kokku. Arstidel on alust arvata, et tal on hüpohondria. Foreman peab endiselt House’i ja Cuddyga võimuvõitlust.

05:45 Hingesugulased (322)

Meenakshi süüdistab Emilyt varguses. Emily plaanib kättemaksu. Kui Meenakshi oma pojaga turule läheb, läheb Kanha turul kaduma. Sooraj, Santosh ja Arun otsustavad Sandhyat aidata.

06:30 Hingesugulased (323)

Sooraj jagab Sandhyale soovitusi, kuidas oma eesmärgid saavutada. Meenakshi süüdistab turul kaupmeest. Sandhya mõtleb, kuidas liiklusteadlikkust tõsta. Zakir tuleb Rathi koju filmi filmima.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Leitakse jõuka mehe laip ning Jane'il ja Maural tuleb uurida kas roima taga võis olla keegi mõrvatu oma ettevõttest. Maura kohtub oma bioloogilise ema ja poolõega.

08:15 Vana silla saladus (838) *

Aurora pole valmis Conradole andestama. Bernarda naaseb reisilt. Fidel pakub Chindasvintole abi.

09:15 Uuel ringil (35) *

Stuarti õde Nicki tuleb külla ja on kindel, et tema mees petab teda. Stuart saab kahtlustele kinnitust. Phil ja Eden kaaluvad kolmekat naisega, kes baaris Philile külge lõi.

09:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:15 Trennispikker (13)

Omakeharaskusega tempokas treeningkava, kus põhilise koormuse saavad jalad ja tuhar. Ohtralt kükke ja hüppeid. Treener Egle Eller-Nabi.

10:45 Taeva pisarad (11/115)

Arzu läheb Mukaddese juurde oma prossi tagasi võtma. Selim kavatseb aidata Cennetil välja uurida, kes ta ema on. Özlemil on suur mure. Orhan räägib Melisale oma põnevast ideest. Selimi vanemate jaoks muutub oma väidetava poja mineviku tema eest varjamine üha keerulisemaks.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (219/29) *

Täna läheb õhtust sööma ja armastust otsima 21-aastane ajakirjanik Mared. Mared on naine, kes teab, mida tahab. Ja tahab ta pikka tätoveeritud habemikku. Kas naine leiab kolme kandidaadi hulgast selle õige?

13:00 Betty New Yorgis (14/123)

Marcela, Armando, Ricardo ja Betty lepivad kokku, et müüvad madalama kvaliteediga kollektsiooni maha odavamates kauplustes. Video Armandost härrasmeeste baaris läheb liikvele. Armando, Marcela ja Ricardo peavad reisima Miamisse. Armando otsustab jätta Betty moemaja eest vastutama.

14:00 Emmede vaba õhtu * (Fun Mom Dinner) FILM

Eluline komöödia maailma kõige tänuväärsemat ja raskemat ametit pidavatest naistest – emadest! Iga ema on aeg-ajalt ära teeninud ühe vaba õhtu, eemal lastest ja majapidamisest. Keerulise organiseerimisega saavad hakkama Emily, Kate, Jamie ja Melanie. Kui kõik logistilised probleemid on lahendatud, ootabki meie tarmukaid emmesid ees kauaoodatud vaba õhtu, mis esialgu peaks koosnema üksnes õdusast õhtusöögist. Juhtub aga nii, et üks asi viib teiseni ja tavalisest õhtusöögist kasvab välja meeletu öö täis kõiksugu seiklusi ja sekeldusi, üks uskumatum kui teine...

15:44 Trennispikker (13) *

Omakeharaskusega tempokas treeningkava, kus põhilise koormuse saavad jalad ja tuhar. Ohtralt kükke ja hüppeid. Treener Egle Eller-Nabi.

16:09 Kuuuurija (36) *

Põlvast pärit naine ostis endale Maardu lähedalt kalli kutsika. Kui ta koeraga koju jõudis oli aga loomake haige ja naine kahtlustab, et avastas ohtliku koeravabriku, kus loomakesi hoopiski piinatakse!

17:00 Rizzoli ja Isles

Jane'il ja Maural tuleb panna kokku killud, et lahendada psühholoogidest abielupaari mõrv ja neile tuleb uurimisel appi veel üks kohtuarst. Rizzolide perekonda satub aga kummaline võõras rase naine, kelle nimi on Lydia.

18:00 Vana silla saladus (839)

Alicia lubab külast peatselt lahkuda. Mariana ja Nicolas abielluvad. Bernarda ärritab Boscot meelega.

19:00 Uuel ringil (36)

Phil nimetatakse üheks New Yorgi ihaldatud poissmeheks, kuid suhe Edeniga on savijalgadel. Holly kohtub advokaadiga, kes on samuti ihaldatud poissmeeste nimekirjas.

19:30 Pilvede all (280) *

Mari kohtub Erikuga ja lubab teda aidata. Siiri vale tuleb välja, kuid Kertu annab talle uue võimaluse. Sirje ja Urmas püüavad ühisele ettevõtmisele elu sisse puhuda. Erikul õnnestub Liisa oma plaanidesse kaasata. Mari jääb Mammule valetamisega vahele.

20:30 Kardashianid (19/12)

Pere sõidab Balile puhkusele. Pinged kasvavad, kui Kourtney süüdistab Khloed virisemises. Scott ja lapsed otsivad maetud aaret. Kendall ja Kylie aitavad Krisil MJ eest hoolitseda.

21:30 Seksi õppetunnid (14/4)

Sekshariduse tunnis on teemaks rasedus ja lapsed. Stuudiosse on kutsutud modellid, kes on olnud või on hetkel lapseootel ning uuritakse, kuidas rasedus keha muudab. Lisaks räägitakse aborditeemadel. Seksitabude lõigus saavad sõna vaimse puudega inimesed. Kuidas nemad voodielu elavad?

22:30 Alasti ahvatlus (30)

Kaaslast hakkab valima 20-aastane transseksuaalne naine Amira, kes on oma uue vagiinaga lõpuks ometi oma kehas õnnelik ja 24-aastane peolõvist ragbimängija Andy, kes on hingelt romantik.

23:30 Poissmees: Uus-Meremaa (9/17)

Arthur viib kaunitarid ühte Uus-Meremaa maalilisemasse piirkonda. Privaatkohtingul minnakse seekord kose alla ujuma, aga kohting lõpeb üsna ootamatult. Grupikohtingul kukub Matilda hobuse seljast ja viiakse haiglasse.

00:30 Reporter *
01:36 Briti talent (7)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:25 Seksi õppetunnid (14/4) *

Sekshariduse tunnis on teemaks rasedus ja lapsed. Stuudiosse on kutsutud modellid, kes on olnud või on hetkel lapseootel ning uuritakse, kuidas rasedus keha muudab. Lisaks räägitakse aborditeemadel. Seksitabude lõigus saavad sõna vaimse puudega inimesed. Kuidas nemad voodielu elavad?

03:15 Postimees.ee
06:05 Komissar Rex *

Kui pärast 5aastast vangistust vabaneb vanglast Peter Rogner, on mehe ainsaks sooviks kätte maksta komissar Brandtnerile, kes ta omal ajal vahistas. Kurjategija röövib Rexi ja kavatseb koera tappa. Rexil õnnestub siiski viimasel hetkel põgeneda ja ta asub pikale koduteele. Samal ajal alustab Brandtner oma ustava kaaslase otsinguid.

07:00 Reporter *
08:00 Lapimaa kalareis (1/10) *

UUS! Paljud eesti mehed käivad Lapimaal kalal. Uus kodumaine saade räägibki viiest heast sõbrast, kes võtavad ette pika teekonna Põhja-Norra, et sealses puutumata looduses kala püüda. Avastamist ootavad tuhanded jõed ja järved. Selleks, et ilusat kala kätte saada tuleb meestel päris palju ka vaeva näha. Kirglik kalameesteseltskond matkab inimasustusest kaugemale, et segamatult õngitseda.

08:30 A-Rühm (53/25) *

Kui Face’i investeering paljulubavasse poksijasse kurjategijate vahelesegamise tõttu tagasilöögi saab, peab A-Rühm ise poksiärisse sukelduma ja pahadele poksiringis koha kätte näitama.

09:30 Kontor (111/26) *

David Wallace kutsub Michaeli New Yorki osalema firma aktsionäride koosolekule, kus neid ootab vaenulik publik. Jim üritab tööst keeldunud Ryani kõigile halvaks eeskujuks tuua.

10:00 Mentalist *

Pärast shokeerivaid sündmusi Jane'i majas muutub Red Johni kahtlusaluste nimekiri veel lühemaks ja CBI prioriteediks on järelejäänud kahtlusalused.

10:55 Gomorra (1/24) *

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

12:05 Komissar Rex

Juhuslikult paneb piiluja tähele ühe naise surma. Tal õnnestub seda pildistada ja ta üritab ka süüdlaselt raha välja pressida. Kui toimub uus mõrv, satub ka piiluja eluohtu.

13:05 Lapimaa kalareis (2/10)

Teises osas pakivad mehed oma matkavarustuse kokku ning suunduvad metsa. Vihmaperiood on just lõppenud ning vesi palju kõrgem kui aasta varasemalt. Matkakotid on rasked ja lihne teekond see just pole. Lõpuks jõutakse siiski kohale ning laager pannakse püsti.

13:30 Kuldvillak (231) *

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

14:05 Reisisell (1/4) *

Uus sari! Reisisell Richard Ayoade võtab kaasa näitlejanna Kathy Burke'i ning põrutab 48 tunniks Barcelonasse, kus nad degusteerivad kohalikke veine, harjutavad munakividel jalgrattasõitu ning sukelduvad sürrealist Miro pentsikusse maailma.

14:35 Reisisell (2/4) *

Reisisell Richard Ayoade ja koomik Adam Hills veedavad 48 tundi Istanbulis, et nautida seal paadisõitu maalilisel jõel, lasta end turske massööri poolt piinata ning õppida selgeks turul tingimise peen kunst.

15:05 Iidsed festivalid (1/5) *

Uus dokumentaalsari võtab vaatluse alla maailma kõige vanemad, põnevamad ja tihti ka jaburamad rahvafestivalid. Inglismaal Ashbourne'is korraldatav traditsiooniline Shrovetide'i jalgpallikohtumine on brutaalne 12. sajandist pärit mäng, kus ainsaks reegliks on "tappa ei tohi". Kõik muud võtted on aga lubatud ning jalgpallist on asi tihtilugu üsnagi kaugel.

16:10 MacGyver 2.0 (20/21)

USA-s tegutseb uus ohtlik terrorirühmitus Omnus ning Fööniksi sihtasutus saab käsu nende järgmine sihtmärk välja uurida. Selleks peab MacGyver tuntud palgamõrvarina esinedes rühmitusse imbuma ning informatsiooni koguma.

17:05 Mentalist

Patrick Jane on lõpuks silmitsi Red Johniga, hullumeelse sarimõrvariga, keda ta on jahtinud oma naise ja lapse mõrvast peale. Jane on 10 aastat otsinud oma verivaenlast, et õiglus jalule pääseks.

18:00 A-Rühm (54/25)

Kui pistisest keeldunud Keenia looduskaitseala töötaja salaküttide poolt mõrvatakse, kutsuvad tema kolleeg ja õde appi A-Rühma. Aafrikas võtab Murdock lisaks pahade nahutamisele oma kohuseks ka B.A. tema unustatud juurtega tutvustamise.

19:00 Kontor (113/26)

Michael on raevunud, kui Jim lubab Phyllisel jõuluvana mängida, ja riietub ka ise jõuluvanaks. Andy ja Erini flirt ei lähe kuigi edukalt. Dunder Mifflinile tekib võimalik ostja ja Scrantoni töötajad ei kaota ilmselt oma kohta.

19:30 Kontor (114/26)

Investeerimispankur tuleb Scrantonisse, et büroo enne Dunder Mifflini müüki üle vaadata. Terve kontor üritab talle muljet avaldada ja Toby meenutab vanu häid aegu.

20:00 Ehitame! (3) *

Saates tutvustame ehitamiseks vajalike tooteid ja teenuseid. Räägime kodu sisustamise võimalustest ja tutvume kinnisvara valdkonnaga. www.ehitame.tv

20:30 Must nimekiri (77)

Rakkerühm asub uurima noort tüdrukut, kes ennustab hämmastava täpsusega kuritegusid ette. Reddington taipab, et kuritegelikud grupeeringud kipuksid varem või hiljem tüdruku elu kallale ning koostab plaani tema päästmiseks. Süümepiinades Dembe avaldab Lizile suure saladuse.

21:25 Lõks (9)

Narkoravil Georgi viiakse üle ravi jätkamiseks erahaiglasse. Lebedevi meestel ei õnnestu Patti leida. Lebedevi tütar Galja elab läbi närvivapustuse. Lebedev alustab Kostõli otsinguid. Kokaiini mõju all olev Pat elab mõttega kättemaksust. Sari ei sobi alaealistele.

22:25 Gomorra (2/24)

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

23:35 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:35 MacGyver 2.0 (20/21) *

USA-s tegutseb uus ohtlik terrorirühmitus Omnus ning Fööniksi sihtasutus saab käsu nende järgmine sihtmärk välja uurida. Selleks peab MacGyver tuntud palgamõrvarina esinedes rühmitusse imbuma ning informatsiooni koguma.

01:30 Postimees.ee