Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 20.03.2020

06:00 Reporter *
07:00 Alvin ja koopaoravad (66)
07:15 Robotpoiss (95)

Animasari

07:30 Metsarahvamängud (4)

Metsarahvas koguneb taas, et pidada maha vihane võistlus, kus eesmärgiks pole niivõrd võit, vaid ohtlikust labürindist eluga pääsemine. Võistlejaid lahutab finishist takistusrada, kus neil tuleb silmitsi seista nii teravate ogade, sügava vee kui ka valusate elektrikarjustega.

08:30 Delfiini lugu 2 (Dolphin Tale 2) FILM

Südamliku koguperefilmi järjelugu! Mõni aasta pärast sabaproteesi saamist kaotab delfiin Winter akvaariumikaaslase, kes oli talle ema eest. Leinav delfiin keeldub suhtlemast isegi oma parima sõbra Sawyeriga. Kuna eeskirja järgi tuleb Winter koduseks saanud akvaariumist ära viia, võib doktor Hasketti töögrupp armastatud hoolealusest ilma jääda. Sündmuste käiku toob ootamatu muutuse delfiin nimega Hope...

10:30 Mr Bean (4)

Mr Bean ostab oma esimese televiisori, kuid tal on probleeme signaaliga. Lõpuks leiab ta lahenduse, millele mitte ükski normaalse ajuga inimene ei tuleks ka tuhande aasta jooksul. Mr Beanil on ka teine uus mänguasi, polaroid-kaamera. Kui see temalt pargis varastatakse, otsustab Bean varga omal jõul kinni püüda.

11:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

12:00 Dr House (76)

CIA värbab House’i ravima agenti sama salapärase haigusega, kui ta viimane missioon. Patsiendi ajaloost on House’il väga vähe teada.

13:00 Kodutunne (244) *

Üsse külas elab üksikema nelja lapsega. Nooremate laste isa ei saanud jagu viinaveast ja äkkvihahoogudest ning otsustas siit ilmast hoopis omal käel lahkuda. Pere jäi maha võlgade ja korteriga, mis on lausa katastroofilises olukorras. Pereema on küll üritanud teha oma kätega nii palju kui oskab kuid vannitoa ja wc remondist jõud üle ei käi. Kodutunne tahab luua lastele, kellest pisem vaid 1,5 aastane, eluks vajaliku wc ja pesemisruumi.

14:00 Tüdruk nimega Elif (872)

Birce märkab, et Sureyya on kurb ja ta aimab põhjust. Parla pressib Keremilt Caglari ees välja, et ta on Parla noormees. Parla üritab Caglarile ta teene eest vähem tasuda, kuid see ei õnnestu. Tarik saab oma löömameestelt teada, et nad on Veyseli üles leidnud. Tarik tahaks soojendada taas üles oma suhted Vildaniga.

15:00 Vana silla saladus (193)

Pepa ja Tristani dokumendid lähevad kaduma. Olmo palkab Pardo. Tristan kutsutakse sõjaväkke tagasi.

16:00 Betty New Yorgis (48/123)

Armando kaitseb kogu hingest Bettyt. Charlie pakub Sofiale, et too tema juurde elama tuleks. Ricardo kasutb ära Marcelat, kes end purju joob. Ta viib naise oma korterisse ning pildistab teda aluspesus.

17:00 Hingesugulased (453)

Mohit teeb kõik, et Emilylt tütart ära võtta. Saalvõrkude punumine ja valetamine jätkub majas täie hooga.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (21/6)

Gordon läheb restorani Rococo, mille Michelini tärniga pärjatud peakoka Nicki endine edu on ta maha jätnud. Vaatamata suurtele võlgadele ja noore pere ohule kaotada kõik, kokkab peakokk Nick ikka oma 1990ndate fantaasiamaailmas ja restoran toidab üksnes tema ego.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Mida vanemad sulle ei rääkinud (2)

Kogu maailm keerleb vastuseta küsimuse ümber: mida naised tahavad? Miks me aga nii harva küsime meestelt, mida tahavad nemad? Seekord on Epu külaliseks 40 tugevama soo esindajat, kes saavad lõpuks ilma naiste vahele segamata oma suu seksi teemadel puhtaks rääkida. Kas seisab või ei seisa on üks, aga mitte kõige olulisem küsimus meeste seksuaalsuse kohta. Naised saavad teada, milliste sõnadega teevad nad meestest impotendid ning kuulevad, mida mehed neilt tegelikult ootavad. Saates õnnestub kummutada nii mõnigi levinud seksimüüt.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 CHiPs: Maanteepatrull (CHIPs) FILM

Märulikomöödia tele-esilinastus! Jon Baker (Dax Shepard) ja Frank “Ponch” Poncherello (Michael Peña) on äsja Los Angeleses California maanteepolitseisse (CHP) väga erinevatel põhjustel tööle asunud. Baker on endine profimootorrattur, kes üritab oma elu ja abielu joonde saada. Poncherello on ennast täis salaagent, kes uurib mitme miljoni dollari suurust röövi, mille sooritajad võisid olla CHP-st. Kogemusteta kollanokk ja karm proff peavad meeskonnana töötama, kuigi neil on keeruline läbi saada. Kuid nende partnerlus võib siiski õnnestuda, kui Bakeri ratturi oskused Ponchi tänavatarkusega ühendada… Juhul, kui nad teineteist selle käigus hulluks ei aja.

00:10 Kuidas kaotada sõpru ja võõrduda inimestest (How to Lose Friends & Alienate People) FILM

Romantiline komöödia Sidney Youngist (Simon Pegg), kes on edasipürgiv briti ajakirjanik, kes on sõltuvuses kuulsuste kultusest ning ihaleb sama staatust. Sidney unistused tunduvad täituvat, kui ajakirja Sharps toimetaja Clayton Harding (Jeff Bridges) kutsub ta New Yorki kuuekuulisele katseajale. Koheselt testib Sidney oma matslikke kombeid igaühe peal, vihastades välja saatuse poolt määratud armastatu: kaine, aruka toimetaja Alisoni (Kirsten Dunst). Film ei sobi alaealistele.

02:03 Pearl Harbori kadunud salvestised

7. detsembri varahommikul ründas Jaapani merevägi Hawaii saartel asuvat Pearl Harbori mereväebaasi. Üllatusrünnaku 75. aastapäeva puhul valminud dokumentaalfilm viib meid sündmuste keskele, tuues meieni kriitilised hetked rünnakupäevast.

03:10 Surmavad naised (3) *

Katrin Lusti dokumentaalsari uurib, mis viib ühe naisterahva nii kaugele, et ta haarab kirve, noa või mõne muu tapariista? Kes on need naised, kes on suutnud teiselt inimeselt elu ja miks nad seda tegid? Seekord räägib saates oma õõvastava loo Merike, kes 2008. aastal olles ise 26.aastane, tappis jõhkralt kirvega 71. aastase mehe.

03:35 Reporter *
04:25 Tuvikesed (8)

Al võtab Steve'i kaasa reedeõhtusele pokkerimängule. Steve mängib kogu palga Alile maha.

04:50 Tuvikesed (9)

Marcy sokutab Pegi tööle kellapoodi, kuid tundub, et Peg eelistab siiski laiskleva koduperenaise ametit.

05:15 Dr House (76) *

CIA värbab House’i ravima agenti sama salapärase haigusega, kui ta viimane missioon. Patsiendi ajaloost on House’il väga vähe teada.

05:45 Hingesugulased (324)

Rathi pere teeb filmivõteteks proovi. Sandhya veenab Santoshi, et ta mängiks peaosa. Zakiri juhtimisel toimuvad filmivõtted. Sandhya annab oma meeskonnale teada, mis plaan tal liiklusteadlikkuse tõstmiseks on.

06:30 Hingesugulased (325)

Avalikkus on Sandhya idee vastu. Kavita vaidleb Sandhyaga, öeldes Sandhyale, et filmi vaatamine on ajaraisk. Mohit kohtub Santoshiga ja pakub talle koju küüti.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Jane'il ja Maural tuleb panna kokku killud, et lahendada psühholoogidest abielupaari mõrv ja neile tuleb uurimisel appi veel üks kohtuarst. Rizzolide perekonda satub aga kummaline võõras rase naine, kelle nimi on Lydia.

08:15 Vana silla saladus (839) *

Alicia lubab külast peatselt lahkuda. Mariana ja Nicolas abielluvad. Bernarda ärritab Boscot meelega.

09:15 Uuel ringil (36) *

Phil nimetatakse üheks New Yorgi ihaldatud poissmeheks, kuid suhe Edeniga on savijalgadel. Holly kohtub advokaadiga, kes on samuti ihaldatud poissmeeste nimekirjas.

09:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:45 Taeva pisarad (12/115)

Mukaddese juurde läheb haiglasse palju ootamatuid külastajaid. Sema tahab Arzu mineviku kohta rohkem teada saada. Selim ja Cennet saavad Cenneti ema prossi autori kontakti. Cengiz läheb Arzule juhtunust rääkima. Nilgün saab teada, et Selimil ja Cennetil on ühine minevik. Cennet on oma ema isiku tuvastamisele väga lähedal.

11:45 Top Shop
12:00 Suunamudijate meistriklass (5/10)

Igavad suunamudijad instagramis silma ei jää ja osalejad võtavad ette totaalse muutumise oma riietuses. Ülesanded panevad proovile saatesse paarina tulnud osalejad. Kui tugev on nende suhe, kui igas ülesandes peavad nad võistlema konkurentidena? Kes on aga see, kelle keskpärased postitused kliendid päeva lõpuks lihtsalt ära unustavad?

13:00 Betty New Yorgis (15/123)

Betty esimene päev ülemusena keerab kaosesse. Betty üritab meeleheitlikult suhelda Marcela ja Armandoga. Armando, Marcela, ja Ricardo lähevad kohtuma härra Andersoniga. Anderson kutsub Cindy jahisõidule. Cindy läheb kaasa ja võrgutab edasi Ricardot. Betty müüb Mogollónile viimase V & Moemaja kollektsiooni.

14:00 Kardashianid (19/12) *

Pere sõidab Balile puhkusele. Pinged kasvavad, kui Kourtney süüdistab Khloed virisemises. Scott ja lapsed otsivad maetud aaret. Kendall ja Kylie aitavad Krisil MJ eest hoolitseda.

15:00 Naerata! (4)

Staarsportlase Nigeli elus algasid halvad ajad, kui ta esihammas välja löödi. Nüüd on Nigel valmis tõestama, et on see mees, kes olla tahab. Julie hambad on nii hirmsas seisus, et on rikkunud ta elu. Nüüd tahab see töökas ema valust ja alandusest vabaneda.

16:00 Pilvede all (280) *

Mari kohtub Erikuga ja lubab teda aidata. Siiri vale tuleb välja, kuid Kertu annab talle uue võimaluse. Sirje ja Urmas püüavad ühisele ettevõtmisele elu sisse puhuda. Erikul õnnestub Liisa oma plaanidesse kaasata. Mari jääb Mammule valetamisega vahele.

17:00 Rizzoli ja Isles

Pruut tapetakse mõni hetk enne altari ette astumist ning Jane ja Maura peavad selgitama, kas mõrva taga on peigmehe endine tüdruk või keegi pruudi kaugetest sugulastest. Jane saab endale uue naabri, kes põhjustab Angelale, Frankiele ja Frostile tõsist meelehärmi.

18:00 Vana silla saladus (840)

Gonzalo ja Maria kuulevad head uudist. Conrado üritab Auroraga ära leppida. Tula räägib Silveriole, kes on Bosco vanemad.

19:00 Uuel ringil (37)

Nickil on raske tööd leida ja Stuart pakub talle kohta oma hambakliinikus, kuid kahetseb seda peagi. Phili esimene kohtamine pärast Edenist lahkuminekut ei lõpe hästi.

19:30 Ehitame! (3) *

Saates tutvustame ehitamiseks vajalike tooteid ja teenuseid. Räägime kodu sisustamise võimalustest ja tutvume kinnisvara valdkonnaga. www.ehitame.tv

20:00 Karvased kosilased (3) *

Uus suhtesaate formaat tõestab, et omavaheline külgetõmme võib tekkida ka kaaslase välimust nägemata. Katja on noor, jalustrabava välimusega blondiin, kes kasvatab väikest poega ja töötab modellina. Katja otsib oma ellu meest, kes teda mõistaks, laseks tal särada ning toetaks teda. Kas seekordsed karvased kosilased on talle sobilikud? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

20:30 Romantiline reede - Härra Õige otsingul (My George) FILM

Romantiline komöödia. Algaja kirjanikupreili Annie on pärast lahkuminekut kurb. Ka töö ei paku väljakutseid. Lohutuseks kirjutab Annie romantilise romaani ideaalsest meeskaaslasest ja juba ongi kirjastajad ukse taga ootamas. Raamatu müügiedu nimel peaks ka Annie endale nüüd kusagilt täiusliku mehe leidma. Härra Õiget ei paista aga kusagilt.

22:15 Alasti ahvatlus (31)

Tänases osas valivad endale kaaslast 30-aastane Emmy-Lou, kellele meeldivad nii mehed kui naised, ja 21-aastane kriminalistikat õppiv Charlie.

23:15 Poissmees: Uus-Meremaa (10/17)

Poppy läheb erakohtingule ja on Artist aina enam sisse võetud. Pärast roosi saamist julgeb ta meest suudelda. Oodatud grupikohtingu asemel läheb Art erakohtingule Danielle’iga. Danielle saab roosi, aga jahmatab kokteilipeol kõiki, kui annab roosi tagasi ja lahkub.

00:15 Reporter *
01:10 Briti talent (8)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:20 Postimees.ee
01:38 Komissar Rex *

Juhuslikult paneb piiluja tähele ühe naise surma. Tal õnnestub seda pildistada ja ta üritab ka süüdlaselt raha välja pressida. Kui toimub uus mõrv, satub ka piiluja eluohtu.

02:30 Reporter *
03:33 Lapimaa kalareis (2/10) *

Teises osas pakivad mehed oma matkavarustuse kokku ning suunduvad metsa. Vihmaperiood on just lõppenud ning vesi palju kõrgem kui aasta varasemalt. Matkakotid on rasked ja lihne teekond see just pole. Lõpuks jõutakse siiski kohale ning laager pannakse püsti.

03:59 A-Rühm (54/25) *

Kui pistisest keeldunud Keenia looduskaitseala töötaja salaküttide poolt mõrvatakse, kutsuvad tema kolleeg ja õde appi A-Rühma. Aafrikas võtab Murdock lisaks pahade nahutamisele oma kohuseks ka B.A. tema unustatud juurtega tutvustamise.

04:57 Kontor (113/26) *

Michael on raevunud, kui Jim lubab Phyllisel jõuluvana mängida, ja riietub ka ise jõuluvanaks. Andy ja Erini flirt ei lähe kuigi edukalt. Dunder Mifflinile tekib võimalik ostja ja Scrantoni töötajad ei kaota ilmselt oma kohta.

05:25 Kontor (114/26) *

Investeerimispankur tuleb Scrantonisse, et büroo enne Dunder Mifflini müüki üle vaadata. Terve kontor üritab talle muljet avaldada ja Toby meenutab vanu häid aegu.

05:51 Mentalist *

Patrick Jane on lõpuks silmitsi Red Johniga, hullumeelse sarimõrvariga, keda ta on jahtinud oma naise ja lapse mõrvast peale. Jane on 10 aastat otsinud oma verivaenlast, et õiglus jalule pääseks.

06:43 Gomorra (2/24) *

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

07:50 Komissar Rex

Kui eksklusiivses tenniseklubis tapetakse armastatud tennisetreener, ei näi kuritööl esialgu olevat mingit motiivi. Kui aga klubi rentnik sarnase veretöö ohvriks langeb, saab selgeks, et tegu on ettekavatsetud roimaga. Et asi tahetakse õnnetu armuloo kaela ajada, tekib komissar Brandtneril äkki kahtlus, mida saab tõestada vaid Rexi abiga.

08:48 Lapimaa kalareis (3/10)

Mehed on juba ühe öö metsas veetnud ning peale hommikusööki sätitakse ennast lõpuks kalale. Ees ootab pikk püügipäev. Saame teada, kas ja kuidas näkkab.

09:17 Ehitame! (3) *

Saates tutvustame ehitamiseks vajalike tooteid ja teenuseid. Räägime kodu sisustamise võimalustest ja tutvume kinnisvara valdkonnaga. www.ehitame.tv

09:48 Must nimekiri (77) *

Rakkerühm asub uurima noort tüdrukut, kes ennustab hämmastava täpsusega kuritegusid ette. Reddington taipab, et kuritegelikud grupeeringud kipuksid varem või hiljem tüdruku elu kallale ning koostab plaani tema päästmiseks. Süümepiinades Dembe avaldab Lizile suure saladuse.

10:03 Kontor
10:15 Mentalist
11:10 Gomorra
12:15 Komissar Rex
13:15 Lapimaa kalareis
13:45 Ehitame!
14:15 Must nimekiri
15:10 Lõks (9) *

Narkoravil Georgi viiakse üle ravi jätkamiseks erahaiglasse. Lebedevi meestel ei õnnestu Patti leida. Lebedevi tütar Galja elab läbi närvivapustuse. Lebedev alustab Kostõli otsinguid. Kokaiini mõju all olev Pat elab mõttega kättemaksust. Sari ei sobi alaealistele.

16:10 MacGyver 2.0 (21/21)

Fööniksi sihtasutuse erirühmaga liitub dr Milton Zito, kes alustab tööd salastatud projekti kallal. Kui aga Fööniksi serverid varsti pärast Zito saabumist rünnaku alla sattuvad, kahtlustab MacGyver, et teadlase tulekul võis muu tagamõte olla.

17:05 Mentalist

Kaks aastat pärast Red Johni juhtumi lõpetamist segab Jane'i taasleitud rahu üllatav tööpakkumine, mis võib tema jaoks kõik muuta. CBI-ga liitub Kim Fisher.

18:00 A-Rühm (55/25)

A-Rühm peab lõpetama illegaalse kasiinoärika tegevuse, kes meelitab süütuid elanikke oma raha liikuvas kasiinos maha mängima ja ihub hammast endise hasartmänguri juhitud lastekodule.

19:00 Kontor (115/26)

Michaelil on keeruline leppida Sabre'i ja sealse juhi Jo Bennetti (Kathy Bates) põhimõtetega. Ka Davidilt ei saa nõu küsida, sest too on lahti lastud. Jim ja Pam põruvad lasteaias vestlusel.

19:30 Kontor (116/26)

Terve kontor tervitab Sabre'i juhti Jo Bennettit Scrantonisse ja on tema lõunaosariigi kommetest lummatud. Kui Jo avastab, et Scrantonis on kaks juhti, käsib ta ühel neist müügimeheks hakata.

20:00 Krimi *

Politseisaade.

20:30 Tipptund (Rush Hour) FILM

Tempokas põnevuskomöödia inspektor Leest (Jackie Chan), kel tuleb kurikaelte käest päästa Hiina konsuli tütar. FBI pole aga ühegi välismaalase sekkumisest huvitatud ja nii saadetakse Leele vastu kõige äraarvamatum detektiiv James Carter (Chris Tucker), et see võõrast saatkonnale ligi ei laseks. Carter otsustab aga hoopis koos Leega röövlid kinni nabida.

22:35 Gomorra (3/24)

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

23:35 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:35 MacGyver 2.0 (21/21) *

Fööniksi sihtasutuse erirühmaga liitub dr Milton Zito, kes alustab tööd salastatud projekti kallal. Kui aga Fööniksi serverid varsti pärast Zito saabumist rünnaku alla sattuvad, kahtlustab MacGyver, et teadlase tulekul võis muu tagamõte olla.

01:30 Postimees.ee