Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 21.03.2020

06:10 Utta Danella - Kui unistused lendaksid... (Utta Danella: Wenn Träume fliegen) FILM

Õed Sarah ja Juliane on alati lähedased olnud. Noorem õde Sarah kannatas lapsena raske haiguse käes ja on seega hellitatud ning harjunud kõike saama. Juliane on samas saavutanud kõik, mida on elus tahtnud. Peale armastuse. Kui külla saabub Philippi-nimeline mees, armub Sarah temasse, kuid Philippil on silmi vaid Juliane jaoks. Kui Juliane mõistab, et õde on armunud, on ta valmis omaenda õnne ohverdama.

08:00 Top Shop
08:15 Veealune seiklus (Deep) FILM

Eestikeelne animafilm. On 2100. aasta. Inimkond on hüljanud planeedi Maa ja kõikjal laiutab vaid lõputu ookean. Sügaval merepõhjas elavad kolm eriskummalist ja lahutamatut sõpra - Priit, Ivo ja Alice. Kui ootamatu õnnetus hävitab sõprade kodu, võtavad nad ette ohtliku ja seiklusrikka teekonna, et leida omale uus kodupaik. Oma teel satuvad nad hämmastavatesse paikadesse, nagu vee alla mattunud New Yorki ja ammu uppunud Titanicule. Uljatel seiklejatel tuleb rinda pista nii mõnegi kurjamiga. Kas sõpradel õnnestub leida uus kodu ja kuidas lõpeb nende veealune seiklus?

10:10 Kodustiil (26)

Kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ja üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ning iga ilmaga? Saatejuht Jaanus Koort toob taas ekraanile kõik selle, mida tasuks oma kodu loomisel ja muutmisel silmas pidada. Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

10:40 Hooaeg (189)

Ilu- ja elustiilisaade Hooaeg läheb täna külla Rakverre. Uudistame nii head toitu kui ka luksuslikke ilusalonge. Samuti räägime kevadisele ajale omaselt päikeseprillidest ning riiete tellimisest netipoest ja puudutame ka tervise teemat.

11:30 Lemmikute lemmik

Täna jagame näpunäiteid, millseid konte anda koertele. Uurime, kuidas harjutada uut kassi peres eesootavate lemmikutega. Jagame nippe, kuidas lemmikule lihtsa vaevaga ravimeid anda. Teeme tutvust varjupaigas koduootava loomaga.

12:00 Rooli võim (192)

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:30 Punane sekund (3)

Kiusatus pedaali vajutada tekib eriti tuttaval ja tühjal teel. Kuid nagu tõestavad selle saate juhtumid, võib alati teele tekkida ootamatu takistus ning kontroll auto üle kaduda. Tagajärjed on pöördumatud. Saatejuht Madis Kimmel saab ise kogeda, kui ebameeldiv on juhitavuse kaotus ja ootamatule takistusele otsasõitmine.

13:00 Kuldvillak (231) *

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

13:35 Aurora Teagardeni müsteeriumid: Juliuse maja (Aurora Teagarden Mysteries: The Julius House) FILM

Aurora on pikalt otsinud oma unistuste maja. Kui ta selle lõpuks leiab, pole tal aimugi selle süngest ajaloost. Kui ta sisse kolib, avastab naine, et seal varem elanud perekond kadus jäljetult.

15:30 Kodutunne (244) *

Üsse külas elab üksikema nelja lapsega. Nooremate laste isa ei saanud jagu viinaveast ja äkkvihahoogudest ning otsustas siit ilmast hoopis omal käel lahkuda. Pere jäi maha võlgade ja korteriga, mis on lausa katastroofilises olukorras. Pereema on küll üritanud teha oma kätega nii palju kui oskab kuid vannitoa ja wc remondist jõud üle ei käi. Kodutunne tahab luua lastele, kellest pisem vaid 1,5 aastane, eluks vajaliku wc ja pesemisruumi.

16:30 Eestlased Dubais (3) *

Seiklused Dubais jätkuvad! Eesti neiu Terje pakkis juba mitu head aastat tagasi oma kodinad kokku ja kolis Dubaisse. Täna teeb ta seal peadpööritavat karjääri hotellinduses. Lisaks satub saatejuht Leho Lehis Dubai suusakuurordisse.

17:00 Karvased kosilased (3)

Uus suhtesaate formaat tõestab, et omavaheline külgetõmme võib tekkida ka kaaslase välimust nägemata. Katja on noor, jalustrabava välimusega blondiin, kes kasvatab väikest poega ja töötab modellina. Katja otsib oma ellu meest, kes teda mõistaks, laseks tal särada ning toetaks teda. Kas seekordsed karvased kosilased on talle sobilikud? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

17:30 Mida vanemad sulle ei rääkinud (2) *

Kogu maailm keerleb vastuseta küsimuse ümber: mida mehed tahavad? Miks me aga nii harva küsime meestelt, mida tahavad nemad? Seekord on Epu külaliseks 40 tugevama soo esindajat, kes saavad lõpuks ilma naiste vahele segamata oma suu seksi teemadel puhtaks rääkida. Kas seisab või ei seisa on üks, aga mitte kõige olulisem küsimus meeste seksuaalsuse kohta. Naised saavad teada, milliste sõnadega teevad nad meestest impotendid ning kuulevad, mida mehed neilt tegelikult ootavad. Saates õnnestub kummutada nii mõnigi levinud seksimüüt.

18:30 Otse! Teledoktor Viktor Vassiljev (21)

Otsesaates vastab doktor Vassiljev televaatajate terviseprobleemidele. Stuudiosse saab oma murega nii helistada kui ka saata küsimusi sotsiaalmeedia vahendusel.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Väikesed spioonid 3 (Spy Kids 3: Game Over) FILM

Hoogsa seikluskomöödia kolmandas osas tungivad lapsagendid Juni ja Carmen virtuaalmaailma. Paraku selgub, et videomängu loojal (Sylvester Stallone) on kurikaval plaan allutada selle abil kogu maailma lapsed. Väikesed spioonid on ainsad, kes suudaksid maailma päästa, kasutades seejuures isa (Antonio Banderas), ema ning pensionär-agentidest vanavanemate abi.

21:10 Oceani kolmteist (Ocean's Thirteen) FILM

Kassahittide triloogia kolmas osa, milles Danny Ocean (George Clooney) ja tema kamp on nõus Las Vegases ette võtma oma seni kõige riskantsema operatsiooni vaid ühel põhjusel - et kaitsta üht omade seast. Kui halastamatu kasiinoomanik Willy Bank (Al Pacino) Reuben Tishkoffi haiglasse saadab, tulevad Danny ja poisid jälle kokku, et näha, kas neil õnnestub pank lõhki ajada. Põhimõttel "vaenlase vaenlane on sõber" saavad nad liitlaseks ka oma kunagise vihavaenlase Terry Benedicti (Andy Garcia) ning eriti kõrgete panustega mäng võib alata.

23:45 Lund otsides (3/4)

Lumine seiklus Itaalias väsitab kangeid eestlasi. Kas Kertu Jukkum ja Madis Kimmel jõuavad Marcialonga maratoni finišisse? Ränga katsumuse järel läheb reisiseltskonda aga pead ja keha puhkama ühele tõelisele spordipeole.

00:35 Sügav sinine meri (Deep Blue Sea) FILM

Põnevus-õudusmärul teadlastest, keda ründavad nende endi loodud mutant-haid. Veealuses laboratooriumis töötavad teadlased avastavad hai ajus keemilise ühendi, mille abil õnnestuks luua tõhus ravim Alzheimeri tõvele. Püüdes haide ajumassi suurendada, asuvad inimesed neid geneetiliselt töötlema. Tulemus on suurem, kiirem, nutikam ja õelam kui miski muu - superintelligentsed hiigelkiskjad pöörduvad oma ettevaatamatute loojate vastu...

02:35 CHiPs: Maanteepatrull * (CHIPs) FILM

Märulikomöödia tele-esilinastus! Jon Baker (Dax Shepard) ja Frank “Ponch” Poncherello (Michael Peña) on äsja Los Angeleses California maanteepolitseisse (CHP) väga erinevatel põhjustel tööle asunud. Baker on endine profimootorrattur, kes üritab oma elu ja abielu joonde saada. Poncherello on ennast täis salaagent, kes uurib mitme miljoni dollari suurust röövi, mille sooritajad võisid olla CHP-st. Kogemusteta kollanokk ja karm proff peavad meeskonnana töötama, kuigi neil on keeruline läbi saada. Kuid nende partnerlus võib siiski õnnestuda, kui Bakeri ratturi oskused Ponchi tänavatarkusega ühendada… Juhul, kui nad teineteist selle käigus hulluks ei aja.

04:15 Kuuuurija (36) *

Põlvast pärit naine ostis endale Maardu lähedalt kalli kutsika. Kui ta koeraga koju jõudis oli aga loomake haige ja naine kahtlustab, et avastas ohtliku koeravabriku, kus loomakesi hoopiski piinatakse!

05:05 Reporter+ *
05:30 Karvased kosilased (3) *

Uus suhtesaate formaat tõestab, et omavaheline külgetõmme võib tekkida ka kaaslase välimust nägemata. Katja on noor, jalustrabava välimusega blondiin, kes kasvatab väikest poega ja töötab modellina. Katja otsib oma ellu meest, kes teda mõistaks, laseks tal särada ning toetaks teda. Kas seekordsed karvased kosilased on talle sobilikud? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

06:25 Sajandi valitsejanna (84)

Viimane osa! Kösem sultaana laseb Ibrahimi tappa ning üritab ka sultan Mehmedit mürgitada. Kemankeš ei lepi Kösem sultaana võimuihaga ning nende teed lähevad lahku. Turhan suudab Kösem sultaana plaani peatada.

08:30 Ehitame! (3) *

Saates tutvustame ehitamiseks vajalike tooteid ja teenuseid. Räägime kodu sisustamise võimalustest ja tutvume kinnisvara valdkonnaga. www.ehitame.tv

09:00 Üks eriline loomakliinik (75/20)

Noeli abi vajab valude käes vaevlev springerspanjel. Piinliku probleemiga labadori omanikud loodavad abi leida pehmete kudede kliinikust. Mures pere toob oma eaka Newfoundlandi koera vähikontrolli.

10:00 Põgenemine planeedilt Maa (Escape from Planet Earth) FILM

Eestikeelne joonisfilm tulnukatest vendadest Sortsist ja Harrist, kes erinevad üksteisest kui öö ja päev, ent kelle omavaheline koostöö sujub ilma suuremate tõrgeteta. Ühel päeval saabub kaugelt kosmosenurgas asuvalt Mustalt planeedilt appikutse signaal. Loomulikult tormab Scorch koheselt päästeoperatsioonile, kuid jääb kadunuks… Nüüd ei jää Cary'l muud üle, kui minna rahvuskangelasest venda tagasi tooma. Tegelastele on oma hääle andnud Üllar Saaremäe, Pääru Oja, Tõnu Oja, Marika Korolev jpt.

11:50 Lustakad karupojad
12:00 Tantsupalavik (2/8)

Ema Charlotte tormab stuudiost välja, kuna tütar Sam polegi inimpüramiidi tipus. Vaidlus jätkub kohvikus, kus Carol hüppab turja Aleahi emale Danielle´ile. Emade käitumine on allapoole arvestust…

13:00 Kardashianid (19/12)

Pere sõidab Balile puhkusele. Pinged kasvavad, kui Kourtney süüdistab Khloed virisemises. Scott ja lapsed otsivad maetud aaret. Kendall ja Kylie aitavad Krisil MJ eest hoolitseda.

14:00 Härra Õige otsingul * (My George) FILM

Romantiline komöödia. Algaja kirjanikupreili Annie on pärast lahkuminekut kurb. Ka töö ei paku väljakutseid. Lohutuseks kirjutab Annie romantilise romaani ideaalsest meeskaaslasest ja juba ongi kirjastajad ukse taga ootamas. Raamatu müügiedu nimel peaks ka Annie endale nüüd kusagilt täiusliku mehe leidma. Härra Õiget ei paista aga kusagilt.

16:00 Meie kaunid kodud (8)

Eestis on palju imeilusaid ja erilisi kodusid, mis lausa nõuavad enda tutvustamist laiemale üldsusele. Saade toob televaatajateni lõbusa rännaku nii ülikallites villades, kui ka mõnusa kiiksuga või põneva ajalooga majapidamistes.

16:30 Utta Danella - Kes suudleb doktorit? (Utta Danella - Wer küsst den Doc?) FILM

Tagasihoidlik hambaarsti abiline Anna Maria Binz armastab salaja oma ülemust doktor Leander Winterit. Ootamatult palub Leander Anna Marial oma tütre pulmas tema sõbratari mängida. Anna Maria ja Leanderi vahel hakkab peagi sädemeid lendama, kuid naise ilusatele unistustele saabub lõpp, kui Leander perele pettuse üles tunnistab. Anna Maria lahkub töölt ja Leander mõistab, et tahab Anna Mariat ka päriselt oma kõrvale.

18:30 Laula mu laulu (8/9)

Erisaates liitub saate osalejatega legendaarne Heidy Tamme! Tema hitid on juba aastakümneid publikut vaimustanud, aga täna kõlavad need lood sootuks uues kuues. Heidy ei suuda oma silmi ja kõrvu uskuda, milliste versioonidega Tanel, Lenna, Getter, Hardi, Marju, Jaan ja Genka täna lavale astuvad.

19:30 Gordon Ramsay köögisaladused (13/20)

Gordoni köögis valmivad ribid, seakaelast valmistatud curry ja karamelliseeritud viigimarjad ricottajuustuga.

20:00 Türgi hõrgutised (3/6)

Sarah kogeb Istanbuli tänavatoitu koos toidublogija Tuba Satanaga. Ta külastab kohalike meelispaika, Socratese bistrood, mis on kuulus oma eriliste kokteilide ja roogade poolest. Peale inspireerivaid seiklusi linnas valmistab ta Türgi pitsa kõrvitsaga.

20:35 Doktor Murphy (8)

Shaun satub toidupoes tunnistajaks relvastatud röövile. Pärast seda traumeerivat sündmust on dr Glassman mures, et ei tee piisavalt Shauni aitamiseks. Claire'il tuleb pahandusi, kui ta pole nõus rassistist tulistaja raviga.

21:30 Mesinädalad Apuulias (Kreuzfahrt ins Glück - Apulien) FILM

Stefan ja tema uus kolleeg Laura viivad seekord pulmapaarid Apuuliasse. Laura jaoks on see kodupaigaks, kus elab tema ema. Beatrice tunneb muret, sest Stefani ja Laura vahel näib midagi toimuvat, kuid Stefan kinnitab, et neiu on tema jaoks liiga noor. Üks pulmapaaridest, Lulu ja Kevin peavad aga nentima, et võidetud pulmareis ei tähenda, et kõik kulud teiste poolt kaetakse.

23:30 Aadam otsib Eevat (34)

Alasti armastuse otsimine jõuab täna suure finaalini. Selgub, kas saates osalenud kolme kuulsuse ja kümne tavainimese hulgas on tekkinud paar, kes viib koju saate võidu.

00:30 Reporter+ *
01:09 Utta Danella - Kes suudleb doktorit? * (Utta Danella - Wer küsst den Doc?) FILM

Tagasihoidlik hambaarsti abiline Anna Maria Binz armastab salaja oma ülemust doktor Leander Winterit. Ootamatult palub Leander Anna Marial oma tütre pulmas tema sõbratari mängida. Anna Maria ja Leanderi vahel hakkab peagi sädemeid lendama, kuid naise ilusatele unistustele saabub lõpp, kui Leander perele pettuse üles tunnistab. Anna Maria lahkub töölt ja Leander mõistab, et tahab Anna Mariat ka päriselt oma kõrvale.

02:30 Postimees.ee
06:10 Imagine Dragons: Smoke + Mirrors
08:00 Reporter *
09:00 Kilovatikunnid (1/45)

Saksa autosaade, kus põhifookuses on autoturgudelt võimalikult hea ja soodsa auto soetamine. Saatejuhtideks on kaks nn kilovatikunni Jean Pierre ja Sid, kes tunnevad mootoreid läbi ja lõhki. Esimeses osas plaanib "Kilovatikunnide" austaja Dirk viimaks täita suure unistuse ja Porsche soetada. Eelarveks on 10 000 eurot. Jean Pierre ja Sid võtavad sel puhul luubi alla mudelid 924, 944 ja 968. Millise kasuks otsustatakse?

10:00 Olümpiamängude teejuht (9/40) *

Rannavõrkpall paistab kõrvaltvaatajale lõbusa ja muretu alana, kuid tegelikult käib platsil halastamatu rivaalitsemine. Selles saates tutvustamegi teile kahte erinevat rannavõrkpalli võistlusformaati.

10:30 Olümpiamängude teejuht (10/40) *

Vettehüpetes ei taha olümpiamängudel keegi osalejatest tegelikult laineid lüüa ja selles saates näetegi nii ujulat, erinevaid võistlusformaate kui ka hulljulgeid sportlaseid endid.

11:00 Mis tegelikult juhtus? (13/6)

Legendaarse räppari Tupac Shakuri eluloofilm "All Eyez On Me" tõi ekraanile vaid 25aastaselt tapetud muusiku kirju elu, kuid jättis paljud olulised detailid mainimata. Tõeline Shakur oli palju vastuolulisem isik, kelle lühikesse ellu mahtus palju rohkem head ja ka palju rohkem halba kui filmis näidati.

12:00 Anthony Bourdain: Tundmatud paigad (15)

Kui vanasti seostati Detroiti peamiselt autotööstuse ja Motowniga, siis viimasel ajal on linna märksõnadeks saanud majanduskriis ja vaesus. Anthony Bourdain külastab paljukannatanud linna, et rääkida kohalike elanikega Detroidi minevikust, tulevikust ja loomulikult ka heast toidust.

13:00 Tipptund * (Rush Hour) FILM

Tempokas põnevuskomöödia inspektor Leest (Jackie Chan), kel tuleb kurikaelte käest päästa Hiina konsuli tütar. FBI pole aga ühegi välismaalase sekkumisest huvitatud ja nii saadetakse Leele vastu kõige äraarvamatum detektiiv James Carter (Chris Tucker), et see võõrast saatkonnale ligi ei laseks. Carter otsustab aga hoopis koos Leega röövlid kinni nabida.

15:05 Archer (23/13)

Archer põgeneb Venemaalt koos pooli vahetanud agendi Katya Kazanovaga. Maloryl tekib aga kuri kahtlus, et Katya on tegelikult hoopis KGB topeltagent.

15:30 Archer (24/13)

Archer on pärast kallima mõrva peitu pugenud, ent nägus seikleja Rip Riley leiab ta ühelt Vaikse ookeani saarelt üles. Selleks, et mees ohutult ISISesse tagasi toimetada, peab Rip toime tulema loodusjõudude, lennuõnnetuse, haide, nälja, uppumisohu, piraatide ja otse loomulikult Archeri endaga.

16:00 Archer (25/13)

Archer üritab hakkama saada piraatide kuninga keerulise eluga, kuid ISIS pole tema päästmise mõtteid veel maha matnud.

16:25 Archer (26/13)

Malory ei taha vangide eest küsitud lunarahanõudele kuidagi järele anda ning Archer üritab koos teiste vangidega omal käel piraatide kindlusest põgeneda.

16:50 Autoralli MM. Mehhiko ralli: tagasivaade

Kes olid selle aasta Mehhiko ralli võitjad ja kes kaotajad? Kes suutis Mehhiko kruusarallil oma paremuse maksma panna? Ligi tund aega kestvas põhjalikumas Mehhiko ralli tagasivaates piilutakse lisaks kiiruskatsetel toimunule ka sarja telgitagustesse.

17:55 Okupeeritud (13/8)

Kohtuistungil mõistetakse Norra rannakaitsjatele kõige karmim võimalik karistus. Samal ajal jätkuvad terrorirünnakud ja Anita kaalub amnestia andmist Vaba Norra liikmetele, et inimesi maha rahustada.

18:55 WRC sarja ohtlikud hetked

Ralli MM-sari on kõige vaatemängulisem, värvikam ja ettearvamatum mootorispordiala. Kunagi ei tea, mis ootab ees pärast järgmist kurvi. Sukeldume WRC arhiivivaravmusse ja meenutame viimaste aastate kõige uskumatumaid juhtumeid. Teksti loeb Karl Mihkel Eller.

19:30 Kärakavennad (18/14)

Ohtlikele kurjategijatele suure summa võlgu jäänud Tickle pöördub Timi poole, et too teda aitaks. Jeff, Mark ja Jim Tom on hädas viinaköögi juurde pesa teinud sõjakate lindudega.

20:30 Sõrmuste isand: Kaks kantsi (The Lord of the Rings: The Two Towers) FILM

Kaks Oscarit võitnud "Sõrmuste isanda" teine film! Peale Boromiri surma on vennaskond laiali pillutatud. Aragorn (Viggo Mortensen), Legolas (Orlando Bloom) ja Gimli satuvad Rohani kuningriiki, mille kuningas Theoden on langenud Sarumani mõju alla. Frodo (Elijah Wood) ja Sam (Sean Astin) märkavad, et neid jälitab salapärane Gollum-Guglunk, kes tahab Sõrmust tagasi enda kätte. Ükski vennaskonna liikmetest pole unustanud oma ülesannet: hävitada Sõrmus, maksku mis maksab.

00:00 Lõpp-punkt 2 (Final Destination 2) FILM

Närvesööv põnevusmärul noorest naisest, kes pääseb kohutavast liikluskatastroofist napilt eluga ja päästab ka mõned teised inimesed kindlast surmast. Sellega tõeline õudus aga alles algab, sest õnnetuses ellujäänud hakkavad üksteise järel kummalistel põhjustel surema. Kimberly mõistab, et järgmine ohver võib olla tema ise ja ta otsustab üles otsida neiu, kes oli täpselt aasta varem sarnastel asjaoludel lennukatastroofist pääsenud... Film ei sobi alaealistele.

01:50 Kilovatikunnid (1/45) *

Saksa autosaade, kus põhifookuses on autoturgudelt võimalikult hea ja soodsa auto soetamine. Saatejuhtideks on kaks nn kilovatikunni Jean Pierre ja Sid, kes tunnevad mootoreid läbi ja lõhki. Esimeses osas plaanib "Kilovatikunnide" austaja Dirk viimaks täita suure unistuse ja Porsche soetada. Eelarveks on 10 000 eurot. Jean Pierre ja Sid võtavad sel puhul luubi alla mudelid 924, 944 ja 968. Millise kasuks otsustatakse?

02:40 Imagine Dragons: Smoke + Mirrors *
04:20 Postimees.ee
05:20 Anthony Bourdain: Tundmatud paigad (15) *

Kui vanasti seostati Detroiti peamiselt autotööstuse ja Motowniga, siis viimasel ajal on linna märksõnadeks saanud majanduskriis ja vaesus. Anthony Bourdain külastab paljukannatanud linna, et rääkida kohalike elanikega Detroidi minevikust, tulevikust ja loomulikult ka heast toidust.