Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 22.03.2020

06:00 Lilly Schönauer - Igavesest ajast igavesti (Lilly Schönauer: Für immer und einen Tag) FILM

Viini perekonnakohtunik Laura jätab oma truudusetu abikaasa Peteri ja sõidab puhkusele vanemate juurde Steiermarki. Seal kohtab ta jälle oma noorusarmastust Fabiani, kellel paistab olevat pere Isabelli ja väikese Jacobiga. Laura ja Fabiani tunded löövad uuesti lõkkele, kuid siis ilmub välja Peter, et Laura tagasi võita ja Jacob kaob jäljetult.

07:50 Väikesed spioonid 3 * (Spy Kids 3: Game Over) FILM

Hoogsa seikluskomöödia kolmandas osas tungivad lapsagendid Juni ja Carmen virtuaalmaailma. Paraku selgub, et videomängu loojal (Sylvester Stallone) on kurikaval plaan allutada selle abil kogu maailma lapsed. Väikesed spioonid on ainsad, kes suudaksid maailma päästa, kasutades seejuures isa (Antonio Banderas), ema ning pensionär-agentidest vanavanemate abi.

09:30 Liikuma! (3)

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks. www.liikuma.tv

10:00 Lund otsides (3/4) *

Lumine seiklus Itaalias väsitab kangeid eestlasi. Kas Kertu Jukkum ja Madis Kimmel jõuavad Marcialonga maratoni finišisse? Ränga katsumuse järel läheb reisiseltskonda aga pead ja keha puhkama ühele tõelisele spordipeole.

11:00 Roaldi retked (14) *

Eestlastel on läbi sajandite olnud ikka kombeks hästi laulda ja tantsida aga see, et ühest Tallinna tüdrukust on saanud omamoodi tantsujumalanna araablaste maal, pole kaugeltki iseenesestmõistetav. Roald Johannson läheb ja imestab Egiptuse pealinnas Kairos oma silmaga, kuidas 26-aastase Marise nõtket kõhutantsu kummardavad tuhanded moslemid.

12:00 Tuhat tervist (64)

Sel nädalal võtab tervisesaade luubi alla allergeenid nahahooldustoodetes. Uurime, kuidas mõjutab päike ravimite toimet. Oma tervisesaladusi jagab spordiajakirjanik Margus Kiiver.

12:30 Kuuuurija (36) *

Põlvast pärit naine ostis endale Maardu lähedalt kalli kutsika. Kui ta koeraga koju jõudis oli aga loomake haige ja naine kahtlustab, et avastas ohtliku koeravabriku, kus loomakesi hoopiski piinatakse!

13:30 Surmavad naised (3) *

Katrin Lusti dokumentaalsari uurib, mis viib ühe naisterahva nii kaugele, et ta haarab kirve, noa või mõne muu tapariista? Kes on need naised, kes on suutnud teiselt inimeselt elu ja miks nad seda tegid? Seekord räägib saates oma õõvastava loo Merike, kes 2008. aastal olles ise 26.aastane, tappis jõhkralt kirvega 71. aastase mehe.

14:00 Pilvede all (280) *

Mari kohtub Erikuga ja lubab teda aidata. Siiri vale tuleb välja, kuid Kertu annab talle uue võimaluse. Sirje ja Urmas püüavad ühisele ettevõtmisele elu sisse puhuda. Erikul õnnestub Liisa oma plaanidesse kaasata. Mari jääb Mammule valetamisega vahele.

15:00 Õhtu parimad palad (43)

Särava supertiimi nädala parimad lood!

16:00 Olümpiamängude teejuht (11/40)

Tutvustame teile graatsilisi vehklejaid, ala ajalugu, reegleid ja Tokyo olümpiamängude kuldmedali favoriite.

16:30 Olümpiamängude teejuht (12/40)

Tokyos korraldatakse taas 64-aastase vaheaja järel olümpiamänge. Täna vaatame, kuidas Jaapanis olümpiamängudeks valmistutakse ning tutvustame teile korraldajamaa suurimaid medalilootuseid.

17:00 Heeringas Veenuse õlal
17:30 Köök (84)

Kõigi üllatuseks ilmub taas välja Maks (Kristjan Kasearu), kes on saanud teada, et Vika ootab last. Mehise valed kasvavad üle pea ja ta on sunnitud petmise üles tunnistama. Kati ei kavatse andestada ja Mehisel tuleb töölt lahkuda. Vika valetab Maksile, et tema pole sündiva lapse isa. Sheff ei taha Helenale tunnistada, et töötab oma eksnaise alluvuses ja seab sellega suhte tõsisesse ohtu.

18:00 Galileo (403)

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Kuldvillak (232)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Eestlased Dubais (4)

Dubais on kinnisvara väga hinnas. Viljandist pärit Sandra on end sisse söönud Dubai kinnisvaraärisse ja tal läheb seal väga hästi! Sandra võtab meid endaga tööle kaasa ning uudistame Dubai luksuskinnisvara. Saate teises pooles hullame Dubai Legolandis!

20:35 Seitsmes poeg (Seventh Son) FILM

Seiklusfilmi tele-esilinastus! Nõiduse ajastu legendide ja maagia eepilisest heitlusest pajatav tempokas seiklusfilm! Müstilise ordu viimane järelejäänud rüütel meister Gregory (Oscari võitja Jeff Bridges) otsib oraaklite poolt ettekuulutatud enneolematute võimetega kangelast – viimast Seitsmendat Poega (Ben Barnes). Koos oma lõpututes lahingutes karastunud mentoriga asub talusulase rahulikust elust eemale kistud noor sangar katsumusterohkele teekonnale. Kartmatute sõdalaste eesmärgiks on kukutada koletislik pimedusekuninganna emand Malkin (Julianne Moore) ning tema maagiliste mõrtsukate armee.

22:45 Pimeduse rüütel (The Dark Knight) FILM

Üks kõigi aegade kassaedukam megahitt, mis kandideeris koguni kaheksale Oscarile. Batman (Christopher Bale) tõstab panuseid võitluses kuritegevuse vastu, asudes hävitama Gotham Citys võimutsevaid bandesid. Kuid vaenlane ei maga ja talle astub vastu kriminaalne geenius, keda tuntakse Jokkerina (varalahkunud Heath Ledger)...

01:35 Oceani kolmteist * (Ocean's Thirteen) FILM

Kassahittide triloogia kolmas osa, milles Danny Ocean (George Clooney) ja tema kamp on nõus Las Vegases ette võtma oma seni kõige riskantsema operatsiooni vaid ühel põhjusel - et kaitsta üht omade seast. Kui halastamatu kasiinoomanik Willy Bank (Al Pacino) Reuben Tishkoffi haiglasse saadab, tulevad Danny ja poisid jälle kokku, et näha, kas neil õnnestub pank lõhki ajada. Põhimõttel "vaenlase vaenlane on sõber" saavad nad liitlaseks ka oma kunagise vihavaenlase Terry Benedicti (Andy Garcia) ning eriti kõrgete panustega mäng võib alata.

03:35 Aurora Teagardeni müsteeriumid: Juliuse maja * (Aurora Teagarden Mysteries: The Julius House) FILM

Aurora on pikalt otsinud oma unistuste maja. Kui ta selle lõpuks leiab, pole tal aimugi selle süngest ajaloost. Kui ta sisse kolib, avastab naine, et seal varem elanud perekond kadus jäljetult.

05:00 Reporter+ *
05:25 Köök (84) *

Kõigi üllatuseks ilmub taas välja Maks (Kristjan Kasearu), kes on saanud teada, et Vika ootab last. Mehise valed kasvavad üle pea ja ta on sunnitud petmise üles tunnistama. Kati ei kavatse andestada ja Mehisel tuleb töölt lahkuda. Vika valetab Maksile, et tema pole sündiva lapse isa. Sheff ei taha Helenale tunnistada, et töötab oma eksnaise alluvuses ja seab sellega suhte tõsisesse ohtu.

06:40 Mesinädalad Apuulias * (Kreuzfahrt ins Glück - Apulien) FILM

Stefan ja tema uus kolleeg Laura viivad seekord pulmapaarid Apuuliasse. Laura jaoks on see kodupaigaks, kus elab tema ema. Beatrice tunneb muret, sest Stefani ja Laura vahel näib midagi toimuvat, kuid Stefan kinnitab, et neiu on tema jaoks liiga noor. Üks pulmapaaridest, Lulu ja Kevin peavad aga nentima, et võidetud pulmareis ei tähenda, et kõik kulud teiste poolt kaetakse.

08:40 Eestlased Dubais (3) *

Seiklused Dubais jätkuvad! Eesti neiu Terje pakkis juba mitu head aastat tagasi oma kodinad kokku ja kolis Dubaisse. Täna teeb ta seal peadpööritavat karjääri hotellinduses. Lisaks satub saatejuht Leho Lehis Dubai suusakuurordisse.

09:10 Teledoktor Viktor Vassiljev (21) *

Otsesaates vastab doktor Vassiljev televaatajate terviseprobleemidele. Stuudiosse saab oma murega nii helistada kui ka saata küsimusi sotsiaalmeedia vahendusel.

09:40 Tuhat tervist (41)

Tänane saade jagab nippe, kuidas tulla toime beebi kõhugaasidega. Uurime, mida ette võtta siis, kui juuksed välja langevad. Arutame Marek Kalmusega trenni juurde kuuluvate toidulisandite üle. Mõnusa elu saladusi jagab laulja Stefan Airapetjan.

10:10 Hooaeg (189) *

Ilu- ja elustiilisaade Hooaeg läheb täna külla Rakverre. Uudistame nii head toitu kui ka luksuslikke ilusalonge. Samuti räägime kevadisele ajale omaselt päikeseprillidest ning riiete tellimisest netipoest ja puudutame ka tervise teemat.

10:55 Karvased kosilased (3) *

Uus suhtesaate formaat tõestab, et omavaheline külgetõmme võib tekkida ka kaaslase välimust nägemata. Katja on noor, jalustrabava välimusega blondiin, kes kasvatab väikest poega ja töötab modellina. Katja otsib oma ellu meest, kes teda mõistaks, laseks tal särada ning toetaks teda. Kas seekordsed karvased kosilased on talle sobilikud? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

11:30 Mida teha, kui on keha? (9/10)

Ilupofessionaalide salong avab taas oma uksed, et aidata erinevate välimust puudutavate muredega inimesi. Täna vajavad teiste seas abi puurivõitleja Ashley, hipsterivälimust sooviv Remus ja Sam, kelle kõrvas laiutab suur auk.

12:35 Gordon Ramsay köögisaladused (13/20) *

Gordoni köögis valmivad ribid, seakaelast valmistatud curry ja karamelliseeritud viigimarjad ricottajuustuga.

13:05 Türgi hõrgutised (3/6) *

Sarah kogeb Istanbuli tänavatoitu koos toidublogija Tuba Satanaga. Ta külastab kohalike meelispaika, Socratese bistrood, mis on kuulus oma eriliste kokteilide ja roogade poolest. Peale inspireerivaid seiklusi linnas valmistab ta Türgi pitsa kõrvitsaga.

13:35 Põgenemine planeedilt Maa * (Escape from Planet Earth) FILM

Eestikeelne joonisfilm tulnukatest vendadest Sortsist ja Harrist, kes erinevad üksteisest kui öö ja päev, ent kelle omavaheline koostöö sujub ilma suuremate tõrgeteta. Ühel päeval saabub kaugelt kosmosenurgas asuvalt Mustalt planeedilt appikutse signaal. Loomulikult tormab Scorch koheselt päästeoperatsioonile, kuid jääb kadunuks… Nüüd ei jää Cary'l muud üle, kui minna rahvuskangelasest venda tagasi tooma. Tegelastele on oma hääle andnud Üllar Saaremäe, Pääru Oja, Tõnu Oja, Marika Korolev jpt.

15:30 Õhtusöök kahele (23)

Davidile antakse viis õhtusöögimenüüd, mille koostasid viis tundmatut naist. David peab valima kolm meeldivat menüüd ja õhtustama naistega nende menüüde taga. Kui õhtusöögikohtingud möödas, valib ta ühe naise, kelle tahab viia romantilisele õhtusöögile tipprestorani.

16:30 Õhtusöök kahele (24)

Russell valib menüüde põhjal välja kolm naist, kelle juurde läheb õhtusöögile. Naised annavad endast köögis parima, et kostitada teda hõrgu kolmekäigulise einega. Kui õhtusöökidel käidud, valib Russell neist ühe, keda soovib lähemalt tundma õppida.

17:30 Otse! Tallinna panoraam (8)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

18:30 Stileto vendeta (89/99)

Nüüd on kord Merve’i käes. Oya ei kavatse tal kergelt minna lasta. Mõrvajuhtumi uurimises toimub tähtis murrang. Burcu saab teada, mis Mehmetiga juhtunud on. Arzu ja Mehmet arutavad oma probleeme.

19:30 Stileto vendeta (90/99)

Nilay jõuab järeldusele, et Mehmetiga juhtunu ei olnud tõenäoliselt õnnetus. Serhan räägib Taylanile kogu tõe ära. Edip on lõplikult pooled vahetanud. Serhan kohtub Betüliga. Merve taganeb ja annab Oyale selle, mida ta tahtis. Serhan räägib Oyale oma tunnetest.

20:30 Harry Potter ja Azkabani vang (Harry Potter and the Prisoner of Azkaban) FILM

Kahele Oscarile kandideerinud kogupere seiklusfilm. Harry (Daniel Radcliffe), Ron (Rupert Grint) ja Hermione (Emma Watson) pöörduvad tagasi Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Kooli, et alustada kolmandat kooliaastat. Koolis põhjustab palju paanikat Azkabani vanglast põgenenud võlur Sirius Black (Gary Oldman), kellest kardetakse Harryle suurt ohtu. Samavõrd palju ebamugavust valmistavad noortele Sigatüüka õpilasi kaitsma saadetud sünged dementorid.

23:20 Langenud naised (1/8)

Erutav ajalooline draamasari lõbumajadest ja nende asukatest. 1763. aasta Londonis, maailma ühes suurimas patupesas, teenib iga viies naine elatist prostitutsiooniga. Pea igal tänaval leidub bordelle ja neid pidavad „maadamid“ peavad omavahel halastamatuid lahinguid. Bordelliomanik Margaret Wells plaanib oma lõbumaja räpasest agulist uhkesse Sohosse kolida. See ei sobi aga sugugi maadam Lydiale, kellele kuulub sealtkandi moodsaim ja edukaim lõbustusasutus. Lydial on ka ohtlikke liitlasi, kelle abil kolleegi elu ja äri tõeliseks põrguks muuta.

00:20 Reporter+ *
00:50 Mida teha, kui on keha? (9/10) *

Ilupofessionaalide salong avab taas oma uksed, et aidata erinevate välimust puudutavate muredega inimesi. Täna vajavad teiste seas abi puurivõitleja Ashley, hipsterivälimust sooviv Remus ja Sam, kelle kõrvas laiutab suur auk.

01:45 Õhtusöök kahele (23) *

Davidile antakse viis õhtusöögimenüüd, mille koostasid viis tundmatut naist. David peab valima kolm meeldivat menüüd ja õhtustama naistega nende menüüde taga. Kui õhtusöögikohtingud möödas, valib ta ühe naise, kelle tahab viia romantilisele õhtusöögile tipprestorani.

02:35 Õhtusöök kahele (24) *

Russell valib menüüde põhjal välja kolm naist, kelle juurde läheb õhtusöögile. Naised annavad endast köögis parima, et kostitada teda hõrgu kolmekäigulise einega. Kui õhtusöökidel käidud, valib Russell neist ühe, keda soovib lähemalt tundma õppida.

03:13 Postimees.ee
05:45 Tallinna panoraam (8) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

06:00 Mis tegelikult juhtus? (13/6) *

Legendaarse räppari Tupac Shakuri eluloofilm "All Eyez On Me" tõi ekraanile vaid 25aastaselt tapetud muusiku kirju elu, kuid jättis paljud olulised detailid mainimata. Tõeline Shakur oli palju vastuolulisem isik, kelle lühikesse ellu mahtus palju rohkem head ja ka palju rohkem halba kui filmis näidati.

06:50 Archer (23/13) *

Archer põgeneb Venemaalt koos pooli vahetanud agendi Katya Kazanovaga. Maloryl tekib aga kuri kahtlus, et Katya on tegelikult hoopis KGB topeltagent.

07:15 Archer (24/13) *

Archer on pärast kallima mõrva peitu pugenud, ent nägus seikleja Rip Riley leiab ta ühelt Vaikse ookeani saarelt üles. Selleks, et mees ohutult ISISesse tagasi toimetada, peab Rip toime tulema loodusjõudude, lennuõnnetuse, haide, nälja, uppumisohu, piraatide ja otse loomulikult Archeri endaga.

07:40 Archer (25/13) *

Archer üritab hakkama saada piraatide kuninga keerulise eluga, kuid ISIS pole tema päästmise mõtteid veel maha matnud.

08:05 Archer (26/13) *

Malory ei taha vangide eest küsitud lunarahanõudele kuidagi järele anda ning Archer üritab koos teiste vangidega omal käel piraatide kindlusest põgeneda.

08:30 Reporter+ *
09:00 Kilovatikunnid (2/45)

Seekord suundutakse Ruhrpotti, kus tuleb leida 20 000 euro eest korralik maastikumasin. Unistuste autoks oleks Porsche Cayenne Turbo, kuid sõelale jäävad ka Mercedes-Benz ML ja Hummer H2.

10:00 Tokyo OM stardiloendus (15/60)

Surfar Kanoa Igarashi sukeldub kodumaa nimel lainetesse kulda otsima. Tatjana Schoenmakerist saab Lõuna-Aafrika uus ujumiskangelanna. Uurime lähemalt võrkpalli ja tutvume Kuuba poksijatega.

10:30 Tokyo OM stardiloendus (16/60)

Koolisõidu kuninganna Isabell Werth pani EMil taas oma paremuse maksma. Suurbritannia ja Hollandi maahokinaiskonnad valmistuvad tõsiseks lahinguks ning rulasõitja Lizzie Armanto annab olümpiamängudele urbanistlikuma ilme.

11:00 Krimi *

Politseisaade.

11:30 Rooli võim (192) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:00 Ehitame! (3) *

Saates tutvustame ehitamiseks vajalike tooteid ja teenuseid. Räägime kodu sisustamise võimalustest ja tutvume kinnisvara valdkonnaga. www.ehitame.tv

12:30 Kärakavennad (18/14) *

Ohtlikele kurjategijatele suure summa võlgu jäänud Tickle pöördub Timi poole, et too teda aitaks. Jeff, Mark ja Jim Tom on hädas viinaköögi juurde pesa teinud sõjakate lindudega.

13:30 Okupeeritud (13/8) *

Kohtuistungil mõistetakse Norra rannakaitsjatele kõige karmim võimalik karistus. Samal ajal jätkuvad terrorirünnakud ja Anita kaalub amnestia andmist Vaba Norra liikmetele, et inimesi maha rahustada.

14:30 Sõrmuste isand: Kaks kantsi * (The Lord of the Rings: The Two Towers) FILM

Kaks Oscarit võitnud "Sõrmuste isanda" teine film! Peale Boromiri surma on vennaskond laiali pillutatud. Aragorn (Viggo Mortensen), Legolas (Orlando Bloom) ja Gimli satuvad Rohani kuningriiki, mille kuningas Theoden on langenud Sarumani mõju alla. Frodo (Elijah Wood) ja Sam (Sean Astin) märkavad, et neid jälitab salapärane Gollum-Guglunk, kes tahab Sõrmust tagasi enda kätte. Ükski vennaskonna liikmetest pole unustanud oma ülesannet: hävitada Sõrmus, maksku mis maksab.

18:05 Tules karastunud (7/8)

Eelmistes ringides kaotanud võistlejad rabavad kahe viimase finaalikoha eest. Valmistada tuleb taktikaline nuga.

19:00 Ekstreemspordi kiirkursus (1/6)

Uus dokumentaalsari tutvustab ekstreemspordi kuumemaid ja põnevamaid alasid. Enduro on motospordi raskeim ala ning sellega tegelemiseks peab olema natuke peast segi. Selles saates õpitegi tundma enduro sõnavara, elukutselisi sõitjaid ning saate kiirkursuse spordialas, kus juba finišisse jõudmine on omaette võit.

19:30 Ekstreemne sõit (1/40)

Ralli läbi lume! Vormel 1 tiim kihutab Austria Alpides. Wakeskating vanades linnavaremetes. Ja Purustatud Jää MM uus põnev hooaeg.

20:00 Ekstreemne sõit (2/40)

BMX-i mees kihutab läbi Euroopa suurimate tehaste. Planeedi kõige ohtlikumad lained ja jääkrossi staarid kihutavad läbi Müncheni.

20:30 Must missa (Black Mass) FILM

Krimi-draama, mis on valminud tõestisündinud loo ainetel. Peategelane Whitey Bulger (Johnny Depp) oli Lõuna-Bostonis tegutsenud kohaliku senaatori vend ja kurikuulus vägivaldne kriminaal. Kui itaalia maffia tema mängumaadele tungis, otsustas ta nende hävitamiseks hakata FBI informaatoriks. Film ei sobi alaealistele.

23:00 Fookus (Focus) FILM

Põnevusfilm. Kogenud petturil ja vargal Nickil (Will Smith) tekib romantiline suhe kollanokast suli Jessiga (Margot Robbie). Noorele daamile ametisaladusi õpetades tekivad mehel tema vastu tunded ning ta katkestab väljaõppe kohe. Kolm aastat hiljem ilmub naine - nüüdseks juba vilunud petis - välja Buenos Aireses kõrgete panustega võidusõidul. Keset Nicki värsket ja äärmiselt ohtlikku petuskeemi keerab Jess ta plaanid täielikult pea peale... Film ei sobi alaealistele.

01:15 Kilovatikunnid (2/45) *

Seekord suundutakse Ruhrpotti, kus tuleb leida 20 000 euro eest korralik maastikumasin. Unistuste autoks oleks Porsche Cayenne Turbo, kuid sõelale jäävad ka Mercedes-Benz ML ja Hummer H2.

02:05 Tokyo OM stardiloendus (15/60) *

Surfar Kanoa Igarashi sukeldub kodumaa nimel lainetesse kulda otsima. Tatjana Schoenmakerist saab Lõuna-Aafrika uus ujumiskangelanna. Uurime lähemalt võrkpalli ja tutvume Kuuba poksijatega.

02:30 Tokyo OM stardiloendus (16/60) *

Koolisõidu kuninganna Isabell Werth pani EMil taas oma paremuse maksma. Suurbritannia ja Hollandi maahokinaiskonnad valmistuvad tõsiseks lahinguks ning rulasõitja Lizzie Armanto annab olümpiamängudele urbanistlikuma ilme.

02:55 Postimees.ee