Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 23.03.2020

06:00 Reporter *
07:00 Alvin ja koopaoravad (67)
07:15 Robotpoiss (96)

Animasari

07:30 Kass Oggy ja kurjad prussakad (198)

Animasari

07:40 Metsarahvamängud (5)

Metsarahvas koguneb taaskord, et pidada maha vihane võistlus 10 000 naela peale. Võistlejad valavad nii verd, higi kui ka pisaraid, et lahkuda ohtlikust Metsikust metsast aardekirstuga, mis mõeldud vaid kõigist kõige vapramale meeskonnale.

08:35 Nanny McPhee - võlurist lapsehoidja (Nanny McPhee) FILM

Südamlik perekomöödia maagiliste võimetega lapsehoidjast. Nanny McPhee (Emma Thompson) on hirmutava välimuse ja iseäralike nippidega lapsehoidja, keda kutsuvad appi lapsevanemad, kes on kaotanud igasuguse lootuse oma lastest jagu saada. Värskelt lesestunud hr. Brown (Colin Firth) vajab selle daami abi rohkem kui keegi teine, sest tema seitse last on vanima poja Simoni juhtimisel ajanud ära juba 17 lapsehoidjat! Kui Nanny McPhee majas tegutsema asub, näevad üleannetud jõmpsikad õige pea, et kõik kavalused ja pahandused, mida nad seni edukalt kasutasid, pööravad mingil põhjusel nende endi vastu...

10:30 Mr Bean (5)

Mr Bean ärkab liiga hilja ning peab kiirustama hambaarstile. Ainus võimalus kiirelt kohale jõuda on riietuda autos. Arsti juures otsustab Bean ise end ravima hakata.

11:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

12:00 Dr House (77)

Võttegrupp filmib tõsise näodeformatsiooniga teismelise teekonda, kes on valmis läbi tegema näo rekonstrueerimisoperatsiooni. Patsient saab enne suurt operatsiooni infarkti ning House oma tiimiga peab leidma põhjuse, samal ajal jälgib nende iga sammu halastamatu kaamerasilm.

13:00 Tallinna panoraam (8) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

14:00 Tüdruk nimega Elif (873)

Tariki mehed külastavad lõngapoes viibivat Veyselit. Humeyra ja Rana kohtuvad kohvikus. Cem üritab Ranale auku pähe rääkida, et ta Tarikist loobuks. Kerem näeb, kuidas Ranale saabub lillebukett.

15:00 Vana silla saladus (194)

Alfonso palub Emilia kätt. Sebastian tahab konservitehase ära osta. Agueda räägib Pepale, kes on ta isa.

16:00 Betty New Yorgis (49/123)

V & M-is saavad kõik teada, et Betty miljonärist poiss-sõber kutsus Pelotoni kallisse restorani. Advokaadid Frank ja Pete hoiatavad, et Nicolás ja Betty riskid BAR-i moemajaga võivad halvasti lõppeda. Betty soovitusel loobuvad Armando ja Ricardo äri ajamisest Danieli India kangatööstusega ning pahandavad sellega Marcelat.

17:00 Hingesugulased (454)

Toimub uhke Vedi sünnipäevapidu hotellis. Meena peas sünnib plaan, kuidas Vansh perekonda tagasi saada.

18:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (25)

Saatesarjas näeme, kuidas Gordon Ramsay reisib läbi kogu Ameerika, külastades hädas restorane. Esmalt hinnatakse restorane salaja ja maskeeringus, seejärel õpetatakse inimesed uuesti välja ja muudetakse menüüd ning korraldatakse suurejooneline avamispidu. See kõik toimub 24 tunni jooksul. Selles osas on Ramsay Californias The Park nimelises gastropubis, kus restoran on hävitamas pikaajalist abielu. Kas Ramsayl õnnestub päästa nii pere kui restoran?

19:00 Otse! Reporter
20:00 Kuuuurija (37)

Intrenetikaubandus on moodsa maailma ainuvalik, kuid mis on virtuaalpoe ohud? Palju kindlam on tavapoodi marssida ja soovitud ost korvi panna, enne seda katsudes ning passides. Tänases saates räägime veebipood Reseti surmast ja sellest, kuidas 800 klienti jäid ilma oma kaubast ning rahast. Mis saab edasi? Kas ohvrid saavad oma raha tagasi või peavad nad selle igaveseks unustama.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Dunkirk (Dunkirk) FILM

Tele-esilinastus! Kolm Oscarit võitnud Christopher Nolani eepiline märulipõnevik Teisest maailmasõjast. Liitlasvägede sõdurite uskumatu evakuatsiooni Belgiast, Suurbritanniast ja Prantsusmaalt, kui Natsi-Saksamaa sõjavägi neil tee ära lõikas ning neid Prantsusmaal Dunkirki rannal 1940. aastal Prantsusmaa lahingus 27. maist 4. juunini piiras. Rannaliival ootas oma saatust üle 400 000 sõduri…

00:00 Võllas (The Gallows) FILM

Õuduspõnevik! Kakskümmend aastat pärast traagilist surmaga lõppenud väikelinna kooli etendust otsustavad õpilased selle taaslavastada, et nii tragöödiat mälestada. Ent peagi saavad nad teada, et mõned asjad oleks targem minevikku jätta. Film ei sobi alaealistele.

01:25 Liikuma! (3) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks. www.liikuma.tv

01:50 Galileo (403) *

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

02:40 Heeringas Veenuse õlal *
03:05 Reporter *
03:55 Tuvikesed (10)

Alile meeldib Luke'i poissmehekorter nii väga, et ta ähvardab ööseks mitte koju ilmuda. See tekitab Pegiga suure tüli.

04:20 Tuvikesed (11)

Marcy näeb õudusunenägusid Alist ja naabrite elu muutub maapealseks põrguks, sest need õudsed unenäod on nimelt seksuaalfantaasiad.

04:45 Tuvikesed (12)

Al kuuleb rõõmustavat uudist oma ülemuse surmast, kuid ta rõõm on üürike.

05:10 Dr House (77) *

Võttegrupp filmib tõsise näodeformatsiooniga teismelise teekonda, kes on valmis läbi tegema näo rekonstrueerimisoperatsiooni. Patsient saab enne suurt operatsiooni infarkti ning House oma tiimiga peab leidma põhjuse, samal ajal jälgib nende iga sammu halastamatu kaamerasilm.

06:30 Hingesugulased (326)

Dilipi ema kuuleb head uudist. Santosh rõõmustab, et ta jälle vanaemaks saab. Sandhya leiab ämmalt lohutust.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Pruut tapetakse mõni hetk enne altari ette astumist ning Jane ja Maura peavad selgitama, kas mõrva taga on peigmehe endine tüdruk või keegi pruudi kaugetest sugulastest. Jane saab endale uue naabri, kes põhjustab Angelale, Frankiele ja Frostile tõsist meelehärmi.

08:15 Vana silla saladus (840) *

Gonzalo ja Maria kuulevad head uudist. Conrado üritab Auroraga ära leppida. Tula räägib Silveriole, kes on Bosco vanemad.

09:15 Uuel ringil (37) *

Nickil on raske tööd leida ja Stuart pakub talle kohta oma hambakliinikus, kuid kahetseb seda peagi. Phili esimene kohtamine pärast Edenist lahkuminekut ei lõpe hästi.

09:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:45 Taeva pisarad (13/115)

Cennet kohtub kohvikus oma väidetava emaga. Nilgün ja Cengiz näevad Cennetit ohuna. Cengiz soovitab Selimil Cennetist eemale hoida. Sema küsib perekondlikul õhtusöögil Arzu käest infot tema mineviku kohta. Arzu tunneb end nurka surutult.

11:45 Top Shop
12:00 Suunamudijate meistriklass (6/10)

Saatus viskab võistluse ühe senise favoriidi kodaratesse ootamatu kaika. Üle öö saabunud terviseprobleem osutub nii tõsiseks, et tema saates jätkamine satub küsimärgi alla. Kas sünnib ime või ootab ees kibe lahkumine?

13:00 Betty New Yorgis (16/123)

Betty ja Nicolás lähevad Mogollóni kauplusse, kus kollektsiooni müük kulgeb õige edukalt. Hugo hullub, sest tema kollektsiooni müüakse alandatud hindadega. Marcela paneb Armando valima enda ja Betty vahel. Charlie avastab, et Sofia on tööle asunud kassiirina.

14:00 Stileto vendeta (89/99) *

Nüüd on kord Merve’i käes. Oya ei kavatse tal kergelt minna lasta. Mõrvajuhtumi uurimises toimub tähtis murrang. Burcu saab teada, mis Mehmetiga juhtunud on. Arzu ja Mehmet arutavad oma probleeme.

15:00 Stileto vendeta (90/99) *

Nilay jõuab järeldusele, et Mehmetiga juhtunu ei olnud tõenäoliselt õnnetus. Serhan räägib Taylanile kogu tõe ära. Edip on lõplikult pooled vahetanud. Serhan kohtub Betüliga. Merve taganeb ja annab Oyale selle, mida ta tahtis. Serhan räägib Oyale oma tunnetest.

16:00 Mis?Moodi (40)

Eesti moe parimad palad ja põnevamad disainerid! Tänases saates räägime meestemoest ja oma brändi tutvustab Gowri Style House.

16:30 Tuhat tervist (41) *

Tänane saade jagab nippe, kuidas tulla toime beebi kõhugaasidega. Uurime, mida ette võtta siis, kui juuksed välja langevad. Arutame Marek Kalmusega trenni juurde kuuluvate toidulisandite üle. Mõnusa elu saladusi jagab laulja Stefan Airapetjan.

17:00 Rizzoli ja Isles

Poistebändi staar tuleb kodulinna kontserti andma ja ta tapetakse. Juhtumisi on ohver Jane'i ja Frankie lapsepõlvesõber ja nad näevad tõsist vaeva, et staari mõrtsukas tabada. Angela korraldab Lydiale titeootepeo.

18:00 Vana silla saladus (841)

Aurora tagastab Conradole kihlasõrmuse. Rosario korraldab Marianale üllatuse. Fidel pakub Chindasvintole abi.

19:00 Uuel ringil (38)

Haskell räägib Nickile, et teda imetleb keegi Pete, sest ei julge öelda, et on Nickist ise huvitatud. Valel ajal ja vales kohas on aga vana tuttav Pete järsku platsis. Stuart ja Phil hiilivad sisse Stuarti kunagisse koju.

19:30 Roaldi retked (14) *

Eestlastel on läbi sajandite olnud ikka kombeks hästi laulda ja tantsida aga see, et ühest Tallinna tüdrukust on saanud omamoodi tantsujumalanna araablaste maal, pole kaugeltki iseenesestmõistetav. Roald Johannson läheb ja imestab Egiptuse pealinnas Kairos oma silmaga, kuidas 26-aastase Marise nõtket kõhutantsu kummardavad tuhanded moslemid.

20:30 Tüdrukute seeliku all (Homosapiennes) FILM

Prantsuse komöödia. Filmi keskmes on üksteist kaasaegset naist ja kõik, mis nende ellu kuulub: mehed, armukesed, armukolmnurgad või isegi nelinurgad. Samuti ka töö, pere ja lapsed ning kõige selle ühildamine. Sündmused arenevad 28 päeva vältel, kus Pariisi kevade taustal näeme prantsuse naisi kõigi nende rõõmude ja pettumustega.

23:00 Õhtusöök kahele (220)

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Josh, kes valib välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

00:00 Poissmees: Uus-Meremaa (11)

Ühte tüdrukut ootab kopterisõit, valged rannaliivad ja romantiline piknik mererannas. Grupikohtingul mängitakse tennist ja võitja saab Artiga väärtuslikku aega.

00:55 Reporter *
01:50 Briti talent (9)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:15 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (327)

Chhavi tahab koju ega taha enam tööl käia. Meena kardab konkurenti. Sandhya tahab oma töökohta tagasi, et ema uhke oleks. Mohiti ja Chhavi vimm ei kao.

06:00 Komissar Rex *

Kui eksklusiivses tenniseklubis tapetakse armastatud tennisetreener, ei näi kuritööl esialgu olevat mingit motiivi. Kui aga klubi rentnik sarnase veretöö ohvriks langeb, saab selgeks, et tegu on ettekavatsetud roimaga. Et asi tahetakse õnnetu armuloo kaela ajada, tekib komissar Brandtneril äkki kahtlus, mida saab tõestada vaid Rexi abiga.

06:55 Reporter+ *
07:25 Rooli võim (192) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

07:55 Lapimaa kalareis (3/10) *

Mehed on juba ühe öö metsas veetnud ning peale hommikusööki sätitakse ennast lõpuks kalale. Ees ootab pikk püügipäev. Saame teada, kas ja kuidas näkkab.

08:20 A-Rühm (55/25) *

A-Rühm peab lõpetama illegaalse kasiinoärika tegevuse, kes meelitab süütuid elanikke oma raha liikuvas kasiinos maha mängima ja ihub hammast endise hasartmänguri juhitud lastekodule.

09:20 Kontor (115/26) *

Michaelil on keeruline leppida Sabre'i ja sealse juhi Jo Bennetti (Kathy Bates) põhimõtetega. Ka Davidilt ei saa nõu küsida, sest too on lahti lastud. Jim ja Pam põruvad lasteaias vestlusel.

09:50 Kontor (116/26) *

Terve kontor tervitab Sabre'i juhti Jo Bennettit Scrantonisse ja on tema lõunaosariigi kommetest lummatud. Kui Jo avastab, et Scrantonis on kaks juhti, käsib ta ühel neist müügimeheks hakata.

10:15 Mentalist *

Kaks aastat pärast Red Johni juhtumi lõpetamist segab Jane'i taasleitud rahu üllatav tööpakkumine, mis võib tema jaoks kõik muuta. CBI-ga liitub Kim Fisher.

11:10 Gomorra (3/24) *

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

12:10 Komissar Rex

Alexander Brandtner üritab vangina esinedes ligi pääseda kurikuulsale pommimehele Zachile, kes on ähvardanud rahvarohkes paigas pommi plahvatama panna, kui tema nõudmisi ei täideta. Brandtner korraldab vanglast põgenemise, lootes pommi asukohta teada saada. Kurjategija kavaldab politsei siiski üle ja jälle kord läheb pommi leidmiseks vaja neljajalgse komissari Rexi osavust.

13:10 Lapimaa kalareis (4/10)

Kirglike kalameeste püük Lapimaal jätkub ning esimesed söögikalad on juba käes. Näkkab hästi ning ilm on ideaalne, pole liiga palav ega ka liiga jahe. Meeste meeleheaks on kadunud ka sääsed.

13:40 Ränk sööst (5/10)

Kaljusukelduja Laso Schaller on juba aastaid unistanud oma ala maailmarekordi purustamisest. Senine rekord on 53 meetrit, kuid Lasol on õnnestunud lõpuks ometi leida 65meetrine kalju, mis on kui vettehüpeteks loodud.

14:10 100 erilist eestlast (14)

On fakt, et eestlased on eriline rahvas! Näiteks Saaremaal elab naine, kelle portselannukud ei mahtunud koju ära ning seetõttu üürib ta hotellis neile suurt tuba. Lisaks teeme tutvust meestega, kes tegelevad Tallinna kesklinnas rüüteliku võitlusega.

14:35 Krimi *

Politseisaade.

15:05 Tokyo OM stardiloendus (15/60) *

Surfar Kanoa Igarashi sukeldub kodumaa nimel lainetesse kulda otsima. Tatjana Schoenmakerist saab Lõuna-Aafrika uus ujumiskangelanna. Uurime lähemalt võrkpalli ja tutvume Kuuba poksijatega.

15:35 Tokyo OM stardiloendus (16/60) *

Koolisõidu kuninganna Isabell Werth pani EMil taas oma paremuse maksma. Suurbritannia ja Hollandi maahokinaiskonnad valmistuvad tõsiseks lahinguks ning rulasõitja Lizzie Armanto annab olümpiamängudele urbanistlikuma ilme.

16:05 Knight Rider

Algab kultussari Knight Rider, kus endine salapolitseinik Michael Long (David Hasselhoff) lahendab kuritegusid koos oma kõrgtehnoloogilise imeauto KITT-iga. Michael satub koos oma partneri Lonniega tulevahetusse. Lonnie hukkub ja Michael saab surmavalt haavata. Koomast ärgates avastab ta, et üliraskelt haige miljardär Wilton Knight on tema ravikulud katnud ja lasknud talle kirurgiliselt uue näo siirata. Knight, kes soovib, et Michael kõikjal lokkavat kuritegevust ohjeldaks, annab talle ka prototüüpauto KITT-i, millest saab Michaeli truu kaaslane ja abiline.

17:05 Mentalist

FBI kaasab vastumeelselt Jane'i kadunud arvutispetsialisti juhtumi uurimisse. Jane aga aitab alles siis, kui ka Lisbon tiimi kaasatakse. See on Jane'ile ja ka FBI-le täiesti uus maailm. Aga kas see töökorraldus ka efektiivne on?

18:00 A-Rühm (56)

Aafrika väikeriik palkab A-Rühma riigi kuningapalee turvalisust kontrollima ja nende ülesandeks saab ka printsessi pulma turvamine. Printsess ise ei ole aga eriti koostööaldis ning rühmale hakkab tunduma, et keegi paleest teeb terroristidega koostööd.

19:00 Kontor (117)

Pamil algab sünnitus, aga ta soovib Jimi vastuseisust hoolimata haiglasseminekuga võimalikult kaua oodata. Ülejäänud kontor püüab Pami mõtteid toidu ja meelelahutusega mujale viia.

19:30 Kontor (118/26)

Erin ajab Andy armukadedaks, kui läheb Keviniga lõunale. See sunnib Andy viimaks ometi Erinit välja kutsuma. Dwight ja Angela koostavad lepingu ühise lapse saamiseks, kuid Dwight lööb plaanis kahtlema.

20:00 Hullud suuskadel (14)

Täna tutvustab F1 piloot Daniel Ricciardo vormelisõiduga kaasnevat meediatsirkust, lumelaudur Roope Tonteri räägib, kuidas ta ekstreemspordiga alustas ning slackliner Mickey Wilson näitab, et ülikooli kõrvalt võib avastada väga põneva hobi.

20:30 Kurikuulsad mafioosod (6/10)

Ameerika maffia kuldajastul oli Joey Gallo mässaja, kes nõudis revolutsiooni ja oli valmis tippu tungimiseks kõike tegema. Ta oli otsekui Che Guevara mafioosode seas ja pidas ennast alistamatuks. Tegelikult käitus ta nagu filmigangster 1940ndate aastate maffiafilmidest, tegeldes samal ajal ka kunstiga.

21:30 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (13)

Ross Kemp külastab saareriik Paapua Uus-Guinead, kus vanad hõimudevahelised vihavaenud on visad kaduma ning kus veri voolab ojadena. Kemp tahab teada, miks saare arvukad hõimud üksteisele avalikult jahti peavad ning miks võimud vägivallalaine peatamisega mitte kuidagi toime ei tule.

22:32 Näljased investorid (7/11)

Jon Taffer üritab aidata kaht ajaloolist söögikohta, mille toidud on küll kvaliteetsed, kuid mille juhatajad jätavad soovida. Jon avastab, et mida pikemate traditsioonidega restoran, seda keerulisem on seal muudatusi ellu viia.

23:26 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:30 Knight Rider *

Algab kultussari Knight Rider, kus endine salapolitseinik Michael Long (David Hasselhoff) lahendab kuritegusid koos oma kõrgtehnoloogilise imeauto KITT-iga. Michael satub koos oma partneri Lonniega tulevahetusse. Lonnie hukkub ja Michael saab surmavalt haavata. Koomast ärgates avastab ta, et üliraskelt haige miljardär Wilton Knight on tema ravikulud katnud ja lasknud talle kirurgiliselt uue näo siirata. Knight, kes soovib, et Michael kõikjal lokkavat kuritegevust ohjeldaks, annab talle ka prototüüpauto KITT-i, millest saab Michaeli truu kaaslane ja abiline.

01:31 Postimees.ee