Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 24.03.2020

06:00 Reporter *
07:00 Alvin ja koopaoravad (68)
07:15 Robotpoiss (97)

Animasari

07:30 Metsarahvamängud (6)

Kuus "loomakest" rivistuvad stardijoonele, et selgitada välja, kes neist läbib Metsiku metsa ekstreemse takistusraja ja väljub võistlusest küll surmväsinu ja läbiklohmituna, kuid ka 10 000 naela võrra rikkamana.

08:30 Nanny McPhee ja suur pauk (Nanny McPhee Returns) FILM

Kogupere-komöödia teine osa! Ühel päeval jõuab Nanny McPhee (Emma Thompson) farmi, mida peab noor meeleheitel ema Isabel Green, kelle abikaasa on parasjagu rindel. Isabeli lastel on aga käimas „sõda“ linnast saabunud ärahellitatud sugulaste vastu, kes suhtuvad kõigisse ja kõigesse piiritu ülbusega. Kasutades oma lendavat mootorratast, ellu ärkavat kivikuju, puu otsa ronivat põrsakest, pisikest elevandipoega ja palju muud, annab Nanny McPhee võlukunsti kasutades neile lastele viis väärtuslikku õppetundi, mida nad iial ei unusta.

10:30 Mr Bean (6)

Mr Bean elustab südamehaiget, aga selle tulemused on üpris kurvad. Seejärel otsustab ta aga lennukiga puhkama sõita ja suudab pakkida oma asjad imepisikesse kohvrisse. Lennukis tutvub ta väikese poisiga, kelle oksekotis on peidus üllatus...

11:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

12:00 Dr House (78)

Haiglasse tuuakse mustkunstnik, kelle süda veealuse põgenemistriki ajal üles ütles. House on aga kindel, et mustkunstnik ainult teeskleb haigust, et oma triki ebaõnnestumist varjata.

13:00 Kuuuurija (37) *

Intrenetikaubandus on moodsa maailma ainuvalik, kuid mis on virtuaalpoe ohud? Palju kindlam on tavapoodi marssida ja soovitud ost korvi panna, enne seda katsudes ning passides. Tänases saates räägime veebipood Reseti surmast ja sellest, kuidas 800 klienti jäid ilma oma kaubast ning rahast. Mis saab edasi? Kas ohvrid saavad oma raha tagasi või peavad nad selle igaveseks unustama.

14:00 Tüdruk nimega Elif (874)

Rana ja Cem etendavad Tarikile restoranis abieluettepaneku. Tariki armukadedus kinnitab Ranale, et mehel on ta vastu tunded. Süreyya otsib Keremiga lepitust.

15:00 Vana silla saladus (195)

Tristan ei müü tehast Sebastianile. Pardo aitab Juani vanglast välja. Pepa katkestab oma kihluse.

16:00 Betty New Yorgis (50/123)

Armando lubab Bettyle, et lõpetab suhted Marcelaga. Daniel ärritub, sest teab, et Armando ei võta tema ettepanekut vastu. Bertha tahab teada, kas abikaasa on teda petnud. Efraín ütleb Charlie’le, et Sofial on uus mees. Nicolás hoiatab Bettyt suhtlemises Armandoga.

17:00 Hingesugulased (455)

Hotellis on suur segadus peosaalidega. Suraj satub löögi alla ja Vedi vale paljastub.

18:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (26)

Saatesarjas näeme, kuidas Gordon Ramsay reisib läbi kogu Ameerika, külastades hädas restorane. Esmalt hinnatakse restorane salaja ja maskeeringus, seejärel õpetatakse inimesed uuesti välja ja muudetakse menüüd ning korraldatakse suurejooneline avamispidu. See kõik toimub 24 tunni jooksul. Selles osas on Ramsay Arkansases, kus kaks sõpra omavad koos nii pitsakohta kui baari, aga kunagi oma kätega ehitatud pitsakoht on hävingu äärel.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Roaldi retked (15)

Pärnu poiss Oliver Merivee rändas aastaid sihitult mööda maailma ringi, kuniks jäi pidama Guatemalas ja rajas oma isikliku seenekooli. Roald Johannson võtab ette ränga teekonna iidsete maiade maale Kesk-Ameerikasse, kus üks Eesti kutt õpetab maagilise Atitlani järve kaldal nii söögi- kui võluseente kasvatamist.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Krimi

Politseisaade.

22:30 RoboCop (RoboCop) FILM

Ulmemäruli tele-esilinastus! On aasta 2028 ja rahvusvaheline suurfirma OmniCorp on maailma robotitehnoloogia kaskmeks. Kui politseinik Alex Murphy (Joel Kinnaman) saab tööülesandeid täites kriitiliselt vigastada, näeb OmniCorp selles võimalust viia ellu nende visioon pool inimesest ja pool robotist koosnevast korrakaitsjast. OmniCorpi visiooniks on tulevikus näha geniaalseid hübriide igas linnas ja see tooks firma aktsionäridele sisse omakorda miljardeid dollareid. Kuid neil on jäänud üks tähtis asi kahe silma vahele – selles õiglust taga nõudvas masinas on siiski peidus ehtne inimene.

00:35 Olümpiamängude teejuht (13/40)

Täna sukeldume naiste ujumisse ning tutvustame teile nii erinevaid alasid kui ka kompleksujumist. Lisaks tutvustame teile paremaid ujujaid ja vaatame, kes neist Tokyo eel häid tulemusi teinud on.

01:05 Olümpiamängude teejuht (14/40)

Võtame luubi alla neljandat korda olümpiamängude kavas oleva BMX-sõidu ja tutvustame sõitjaid, trikke kui ka kuldmedali favoriite.

01:30 Süvahavva

Algab põnevussari Eesti väikeasulas hargnevatest salapäraselt ohtlikest sündmustest. Perekond kolib linnast maale, päranduseks saadud Süvahavva tallu. Hetk on paraku enam kui ebasobiv, sest mõne päeva eest on külast teadmata kadunud kohalik teismeline poiss. Võib-olla on see põhjuseks, miks külarahvas uustulnukaid jahedalt vastu võtab? Või on põhjus hoopis nende uues kodus, Süvahavva talus, mida näib ümbritsevat mingi kurjakuulutav saladus? Peaosades Katariina Unt, Aarne Mägi, Doris Tislar ja Toomas Parra. Stsenarist Indrek Hargla ja lavastaja Rasmus Merivoo.

02:15 Rooli võim (192) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

02:40 Krimi *

Politseisaade.

03:05 Reporter *
03:55 Tuvikesed (13)

Al ja Peggy kiirustavad oma lemmikburgerikoha sulgemisõhtule, kuid seekord on lapsed mälestustest tähtsamad.

04:20 Tuvikesed (14)

Bundyde perekond sõidab puhkusele ning mis võiks olla parem ja odavam paik kui kahtlase kuulsusega motell.

04:45 Tuvikesed (15)

Bundyde puhkusele teeb lõpu motellis ringi hiiliv kirvega mõrtsukas, kes Pegi röövib. Kuid kas Al viitsib teda päästa?

05:10 Dr House (78) *

Haiglasse tuuakse mustkunstnik, kelle süda veealuse põgenemistriki ajal üles ütles. House on aga kindel, et mustkunstnik ainult teeskleb haigust, et oma triki ebaõnnestumist varjata.

06:30 Hingesugulased (328)

Sandhya saab oma töökoha tagasi. Perekond rõõmustab ja on uhke.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Poistebändi staar tuleb kodulinna kontserti andma ja ta tapetakse. Juhtumisi on ohver Jane'i ja Frankie lapsepõlvesõber ja nad näevad tõsist vaeva, et staari mõrtsukas tabada. Angela korraldab Lydiale titeootepeo.

08:15 Vana silla saladus (841) *

Aurora tagastab Conradole kihlasõrmuse. Rosario korraldab Marianale üllatuse. Fidel pakub Chindasvintole abi.

09:15 Uuel ringil (38) *

Haskell räägib Nickile, et teda imetleb keegi Pete, sest ei julge öelda, et on Nickist ise huvitatud. Valel ajal ja vales kohas on aga vana tuttav Pete järsku platsis. Stuart ja Phil hiilivad sisse Stuarti kunagisse koju.

09:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:45 Taeva pisarad (14/115)

Selim saab teada, et Orhan on Cenneti juures. Arzu palub Cengizelt abi. Mahir läheb Özlemi juurde. Arzu jälgib Cenneti tegemisi. Mahir on oma isa suhtumise pärast temasse väga endast väljas. Beste uurib lastekodus Cenneti dokumente. Orhan tahab, et Cennet temaga Dubaisse sõidaks.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (220) *

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Josh, kes valib välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

13:00 Betty New Yorgis (17/123)

Armando ei usalda Danieli ja palub Ricardol vastu tulla kõigile Patricia soovidele. Nicolás avaldab Bettyle armastust. Giovas tahab kosida Aura Maríat. Hugo tuleb moemajja tagasi. Sofia kaotab oma teise töökoha, kui pillab joogid Efraini ja Jenny peale.

14:00 Härra Õige otsingul (My George) FILM

Romantiline komöödia. Algaja kirjanikupreili Annie on pärast lahkuminekut kurb. Ka töö ei paku väljakutseid. Lohutuseks kirjutab Annie romantilise romaani ideaalsest meeskaaslasest ja juba ongi kirjastajad ukse taga ootamas. Raamatu müügiedu nimel peaks ka Annie endale nüüd kusagilt täiusliku mehe leidma. Härra Õiget ei paista aga kusagilt.

16:00 Roaldi retked (14) *

Eestlastel on läbi sajandite olnud ikka kombeks hästi laulda ja tantsida aga see, et ühest Tallinna tüdrukust on saanud omamoodi tantsujumalanna araablaste maal, pole kaugeltki iseenesestmõistetav. Roald Johannson läheb ja imestab Egiptuse pealinnas Kairos oma silmaga, kuidas 26-aastase Marise nõtket kõhutantsu kummardavad tuhanded moslemid.

17:00 Rizzoli ja Isles

Skulptuuri seest tuleb lagedale laip ning Jane'il ja Maural tuleb tapja kiiresti leida, sest laipu hakkab üha juurde tekkima. Mõrvarühma tuleb uus uurija. Dennis saabub tagasi Bostonisse, et Maurat tagasi võita ja Lydia hakkab sünnitama.

18:00 Vana silla saladus (842)

Bosco lubab käitumist parandada. Francisca kutsub María mõisa. Fe saab Mariana töö endale.

19:00 Uuel ringil (39)

Phil magab Nicki vanima sõbra Vanessaga, kes tahab Phili teadmata nunnaks hakata. Phil ja Stuart asuvad seda Nicki eest varjama. Haskell ja Eden hoolitsevad vigastatud Holly eest.

19:30 Kodutunne (244) *

Üsse külas elab üksikema nelja lapsega. Nooremate laste isa ei saanud jagu viinaveast ja äkkvihahoogudest ning otsustas siit ilmast hoopis omal käel lahkuda. Pere jäi maha võlgade ja korteriga, mis on lausa katastroofilises olukorras. Pereema on küll üritanud teha oma kätega nii palju kui oskab kuid vannitoa ja wc remondist jõud üle ei käi. Kodutunne tahab luua lastele, kellest pisem vaid 1,5 aastane, eluks vajaliku wc ja pesemisruumi.

20:30 Trimmi, punni, trimmi (8/10)

Treeneri rollis on täna Adonis, kes ka ise oli alles viis aastat tagasi rasvunud. Tema treenitavaks on rämpstoitu jumaldav Alissa, kes pole aga veel kunagi sporti teinud.

21:30 Viiskümmend oranži varjundit

Saates tehakse tutvust Suurbritannia tõsiseimate päevitusesõltlastega, kes on valmis püsiva jume nimel oma tervisega riskima. Nahavähist tervenev Lisa on võtnud ülesandeks päevitusesõltlased ümber veenda, enne kui on liiga hilja. Kuid kas teda võetakse kuulda?

22:30 Õhtusöök kahele (221/29)

Heatherile antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Heather valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest mehest ta veel näha tahab.

23:30 Poissmees: Uus-Meremaa (12)

Jäänud on viis naist ja pinge tõuseb. Ühe kaunitari edukas kohting kindlustab roosi. Roositseremoonial teeb Art üllatava valiku ja üks favoriitidest langeb välja.

00:25 Reporter *
01:20 Briti talent (10)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:30 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (329)

Meena jätkab oma trikke ega taha Chhavit kodus tagasi näha. Santosh ei saa hetkeksi rahu. Arun ei oska seisukohta võtta.

05:55 Komissar Rex *

Alexander Brandtner üritab vangina esinedes ligi pääseda kurikuulsale pommimehele Zachile, kes on ähvardanud rahvarohkes paigas pommi plahvatama panna, kui tema nõudmisi ei täideta. Brandtner korraldab vanglast põgenemise, lootes pommi asukohta teada saada. Kurjategija kavaldab politsei siiski üle ja jälle kord läheb pommi leidmiseks vaja neljajalgse komissari Rexi osavust.

06:50 Reporter *
07:50 Lapimaa kalareis (4/10) *

Kirglike kalameeste püük Lapimaal jätkub ning esimesed söögikalad on juba käes. Näkkab hästi ning ilm on ideaalne, pole liiga palav ega ka liiga jahe. Meeste meeleheaks on kadunud ka sääsed.

08:15 A-Rühm (56) *

Aafrika väikeriik palkab A-Rühma riigi kuningapalee turvalisust kontrollima ja nende ülesandeks saab ka printsessi pulma turvamine. Printsess ise ei ole aga eriti koostööaldis ning rühmale hakkab tunduma, et keegi paleest teeb terroristidega koostööd.

09:15 Kontor (117) *

Pamil algab sünnitus, aga ta soovib Jimi vastuseisust hoolimata haiglasseminekuga võimalikult kaua oodata. Ülejäänud kontor püüab Pami mõtteid toidu ja meelelahutusega mujale viia.

14:05 Kurikuulsad mafioosod (6/10) *

Ameerika maffia kuldajastul oli Joey Gallo mässaja, kes nõudis revolutsiooni ja oli valmis tippu tungimiseks kõike tegema. Ta oli otsekui Che Guevara mafioosode seas ja pidas ennast alistamatuks. Tegelikult käitus ta nagu filmigangster 1940ndate aastate maffiafilmidest, tegeldes samal ajal ka kunstiga.

15:05 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (13) *

Ross Kemp külastab saareriik Paapua Uus-Guinead, kus vanad hõimudevahelised vihavaenud on visad kaduma ning kus veri voolab ojadena. Kemp tahab teada, miks saare arvukad hõimud üksteisele avalikult jahti peavad ning miks võimud vägivallalaine peatamisega mitte kuidagi toime ei tule.

16:05 Knight Rider

Michaeli esimeseks ülesandeks saab Lonnie tapjate tabamine. Selleks peab ta sukelduma tööstusspionaazhi maailma, kus summad on suured ning mäng käib elu ja surma peale. Michael avastab peagi, et kõige taga on keegi Tanya, kes ei kohku raha nimel millegi ees tagasi.

17:05 Mentalist

FBI saab ülesande leida mitme DEA agendi tapja ja Jane läheb kohtama juhtumiga seotud ilusa naisega.

18:00 A-Rühm (57/25)

Rivaalitsev ettevõte tahab väikese puksiiritöökoja tegevuse vägivaldselt lõpetada ja A-Rühm tõttab abivajajatele appi. Face avastab seejuures oma suureks üllatuseks, et ettevõte omaniku tütar ei ole temast karvavõrdki huvitatud ning hakkab kahtlustama, et on rooste läinud.

19:00 Kontor (119)

Michael arvab, et on Jole muljet avaldanud, ent siis selgub, et Jo tunneb huvi kellegi teise vastu. Dwight tekitab probleeme isaduspuhkuselt naasnud Jimile. Andy ja Erini esimesel kohtingul on huvitavad tulemused.

19:30 Kontor (120/26)

Uue omaniku all hoitakse müügimehi nagu pilpa peal ja see tekitab pahameelt teistes kontoritöötajates. Michael peidab uute klientide info ära ja sunnib töötajaid aardejahile asuma.

20:00 Punane sekund (19)

Ilusa ilmaga toimub meie kergliiklusteedel tihe liikumine - tasakaaluliikurite, elektrirulade ja -tõukerataste kasutajad segamini jalutajate, jalgratturite ja rulluisutajatega. Arusaamatused erinevate teekasutajate vahel ei ole harvad ja juba on juhtunud ka kokkupõrkeid. Kes, kuidas ja millisel teeosal peaks liikuma? Aga kui meie sekka tulevad vurama veel ka robotid?

20:30 Peoloom Van Wilder 2 (Van Wilder 2: The Rise of Taj) FILM

Hittkomöödia pöörases järjes saabub peoloom Van Wilderi kambajõmm Taj vanasse ja väärikasse Inglismaa ülikooli. Ta mõistab hoobilt, et akadeemiline lihasuretamine pole tema jaoks ja leiab endale ka andunud järgijad, kes on valmis õpikud nurka viskama, riided seljast rebima ning oma "sisemise Van Wilderi" valla päästma...

22:35 Näljased investorid (8/11)

Jon Taffer peab valima kahe austrirestorani vahel, millest ühes on probleeme puhtusega ning teises endassesulgunud juhatajaga. Jon ja tema investorid peavad nüüd otsustama, kumba probleemi on lihtsam lahendada.

23:25 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:25 Knight Rider *

Michaeli esimeseks ülesandeks saab Lonnie tapjate tabamine. Selleks peab ta sukelduma tööstusspionaazhi maailma, kus summad on suured ning mäng käib elu ja surma peale. Michael avastab peagi, et kõige taga on keegi Tanya, kes ei kohku raha nimel millegi ees tagasi.

01:30 Postimees.ee