Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 25.03.2020

06:00 Reporter *
07:00 Alvin ja koopaoravad (69)
07:15 Robotpoiss (98)

Animasari

07:30 Tom ja Jerry (51)
08:00 Metsarahvamängud (7)

Enneolematu pööraselt naljakas võistlus mööda üllatuslikke metsaradu suure auhinnaraha nimel. Silmaaukudeta loomakostüümides võistlejad ja nende juhendajad lähevad Võlumetsa, kus neid ootab ees suur ja ohtlik takistusrada. Pimesi takistusraja läbinud võitjat ootab vääriline auhind - aardekirst 10 000 naelaga.

08:55 Scooby Doo (Scooby Doo) FILM

Kogupere hittkomöödia firmast "OÜ Saladus", mis tegeleb üleloomulike juhtumite uurimisega. Nad saavad appikutse Hirmusaarelt, mis on üks populaarsemaid lõbustusparke ja kus toimuvad viimasel ajal äärmiselt veidrad sündmused. Saare omanik Emile (Rowan Atkinson) arvab, et just firma asjatundjad ja nende koer Scooby-Doo saavad teda aidata.

10:30 Mr Bean (8)

Mr Bean veedab nädalalõpu hotellis ja suudab sealsed külalised ja töötajad lõplikult närvi ajada. Tagatipuks silkab ta veel alasti mööda maja ringi...

11:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

12:00 Dr House (79)

Cuddy survestab House’i, et too valiks oma tiimi viimased liikmed. Haiglasse saabub endine punkar. House ütleb uutele liikmetele, et nende edasine karjäär haiglas sõltub selle patsiendi aitamisest.

13:00 Roaldi retked (15) *

Pärnu poiss Oliver Merivee rändas aastaid sihitult mööda maailma ringi, kuniks jäi pidama Guatemalas ja rajas oma isikliku seenekooli. Roald Johannson võtab ette ränga teekonna iidsete maiade maale Kesk-Ameerikasse, kus üks Eesti kutt õpetab maagilise Atitlani järve kaldal nii söögi- kui võluseente kasvatamist.

14:00 Tüdruk nimega Elif (875)

Süreyya saab Inglismaalt tööpakkumise. Hümeyra saabub Rana juurde ajal, kui Tarik on Rana juures. Hümeyra on pettunud, sest Tarik unustas nende õhtusöögi. Tarik peidab end vannituppa, kuid unustab oma pintsaku maha.

15:00 Vana silla saladus (196)

Pepa räägib Tristanile tõtt. Alfonso survestab Emiliat. Calvario üritab Mart?ni rääkima panna.

16:00 Betty New Yorgis (51/123)

Betty loeb põnevusega talle Aura María poolt antud raamatut. Nicolás näeb, kuidas Betty suudleb autos kirglikult Armandot. Nicolás ähvardab kõike ära rääkida Demetriole ja Juliale. Armando ütleb Ricardole, et jätab Marcela maha, kuna on seda lubanud Bettyle. Enrique lepib ära Berthaga.

17:00 Hingesugulased (456)

Kogu pere süüdistab ennast Suraj ambitsioonide puudumises. Ved paneb Suraj elu üle järele mõtlema ja uusi plaane tegema.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (22/6)

Viimased kolm aastat on Morgan'si restorani juhtunud Sandy oma kahe tütrega. Ruumid on ilusad, asukoht suurepärane – justkui trendikate klientide magnet. Või siiski mitte. Peakokk Phil ei suuda ajaga kaasas käia ja omanikul on rahaasjad korrast ära. Millega Ramsay kliendid taaskord ära võlub, selgub peagi.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Surmavad naised (4)

Katrin Lusti dokumentaalsari uurib, mis viib ühe naisterahva nii kaugele, et ta haarab kirve, noa või mõne muu tapariista? Kes on need naised, kes on suutnud teiselt inimeselt elu ja miks nad seda tegid?

20:30 Karvased kosilased (4)

Theo on 24-aastane noormees, kes tegi kesklinna eluga lõpu ja taastas oma vanaisa talu Lümanda poolsaarel. Ta on olnud armunud, aga mitte kunagi tõsises suhtes ja otsib oma ellu naist, kes oleks kahe jalaga maa peal. Kas selles erilises kohtingusaates suudavad loomakostüümidesse peidetud tüdrukud Theo uskuma panna, et armastus on olemas? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Pilvede all (281)

Kertu püüab Mariga suhteid parandada, kuid Mammu paljastab ema salaplaani. Siiri teeb pere suurenemiseks usinalt ettevalmistusi. Urmas tuleb Innalt ja Albertilt abi paluma. Kiku püüab harjuda oma uue rolliga Kertu peres. Erik annab intervjuu.

22:30 Doktor Murphy (32)

Dr Andrews üritab veenda leinavat perekonda annetama oma teismelise tütre nägu teisele tüdrukule, kelle nägu on õnnetuses kohutavalt moonutatud. Shaun ja dr Glassman proovivad marihuaanat.

23:30 Naistevangla (43)

Kui vanglabuss katki läheb, suundub Frutos uurima, milles asi. Akame ja Mercedes kohtuvad Zulema ja Hong Fangi meestega. Altagracia asub Unai mõrva eest kätte maksma. Zulema otsustab täita Sarayle antud lubaduse. Sari ei sobi alaealistele.

00:30 Seks saatis mu EMOsse (35)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

01:25 NCIS Los Angeles (111)

Sam ja Callen sõidavad Mehhikosse, et otsida seal Tuhoni nimelist palgamõrtsukat, keda kahtlustatakse diplomaadi mõrvas. Mees on Samile ja Callenile ammusest ajast tuttav, sest nende esimene ühine juurdlus puudutas samuti temaga seotud mõrva.

02:10 Esimest armastust otsides (8)

Alicia kohtas oma esimest armastust Benjamini ajal, mil õppis Prantsusmaal. Aeg ja kaugus viisid noored lahku. Nüüd tahab Alicia Benjamini üles otsida, et näha, kas endist maagiat õnnestub taastada.

02:55 Doktor Murphy (32) *

Dr Andrews üritab veenda leinavat perekonda annetama oma teismelise tütre nägu teisele tüdrukule, kelle nägu on õnnetuses kohutavalt moonutatud. Shaun ja dr Glassman proovivad marihuaanat.

03:40 Reporter *
04:30 Tuvikesed (16)

Steve saab pangas ametikõrgendust. Al läheb semu uut töökohta vaatama, kui Chicago suurima panga rahaseifid talle juhuslikult avanevad.

05:10 Dr House (79) *

Cuddy survestab House’i, et too valiks oma tiimi viimased liikmed. Haiglasse saabub endine punkar. House ütleb uutele liikmetele, et nende edasine karjäär haiglas sõltub selle patsiendi aitamisest.

06:30 Hingesugulased (330)

Sandhya jätkab oma valitud teel. Chhavi lapseootus läheb üle kivide ja kändude. Dilip ei suuda oma naise kõiki soove rahuldada.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Skulptuuri seest tuleb lagedale laip ning Jane'il ja Maural tuleb tapja kiiresti leida, sest laipu hakkab üha juurde tekkima. Mõrvarühma tuleb uus uurija. Dennis saabub tagasi Bostonisse, et Maurat tagasi võita ja Lydia hakkab sünnitama.

08:15 Vana silla saladus (842) *

Bosco lubab käitumist parandada. Francisca kutsub María mõisa. Fe saab Mariana töö endale.

09:15 Uuel ringil (39) *

Phil magab Nicki vanima sõbra Vanessaga, kes tahab Phili teadmata nunnaks hakata. Phil ja Stuart asuvad seda Nicki eest varjama. Haskell ja Eden hoolitsevad vigastatud Holly eest.

09:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:45 Taeva pisarad (15/115)

Cennet on talle tehtud pakkumise osas otsustusvõimetu. Sema räägib kõigi ees Arzu minevikust. Riza ütleb, et ta oli sellega juba kursis. Tuleb välja, et Arzu teadis Sema plaanist ja ta pani Sema advokaadi enda heaks tööle. Selim tunneb end Orhani kõrval teovõimetuna ja ta muutub armukadedaks. Mahir ja Özlem jäävad Rizale vahele.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (221/29) *

Heatherile antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Heather valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest mehest ta veel näha tahab.

13:00 Betty New Yorgis (18/123)

Marcela ja Armando teatavad oma pulmapäeva. Bettyt tabab tugev valuhoog, kui ta näeb Marcelat ja Armando telesaates suudlemas.Bettyl õnnestub vähendada Armando pangaintressi. Aura Maria saab hotelli saabudes üllatuse osaliseks.

14:00 Trimmi, punni, trimmi (8/10) *

Treeneri rollis on täna Adonis, kes ka ise oli alles viis aastat tagasi rasvunud. Tema treenitavaks on rämpstoitu jumaldav Alissa, kes pole aga veel kunagi sporti teinud.

15:00 Viiskümmend oranži varjundit *

Saates tehakse tutvust Suurbritannia tõsiseimate päevitusesõltlastega, kes on valmis püsiva jume nimel oma tervisega riskima. Nahavähist tervenev Lisa on võtnud ülesandeks päevitusesõltlased ümber veenda, enne kui on liiga hilja. Kuid kas teda võetakse kuulda?

16:00 Kodutunne (244) *

Üsse külas elab üksikema nelja lapsega. Nooremate laste isa ei saanud jagu viinaveast ja äkkvihahoogudest ning otsustas siit ilmast hoopis omal käel lahkuda. Pere jäi maha võlgade ja korteriga, mis on lausa katastroofilises olukorras. Pereema on küll üritanud teha oma kätega nii palju kui oskab kuid vannitoa ja wc remondist jõud üle ei käi. Kodutunne tahab luua lastele, kellest pisem vaid 1,5 aastane, eluks vajaliku wc ja pesemisruumi.

17:00 Rizzoli ja Isles

Jaoskonna kohvikus einestanud mees sureb mürgitusse ja Jane'i ema Angela ja tema ülemus Stanley muutuvad mõrva peamisteks kahtlusalusteks.

18:00 Vana silla saladus (843)

Aurora ja Bosco leiavad ühise keele. Bernarda sepitseb Bosco vastu. Külas toimub lauajalgpalli turniir.

19:00 Uuel ringil (40)

Holly kohtub seksika piloodi Mattiga, kelle venna Sami arust on Haskell väga vaimukas - ja gei nagu ta isegi. Nicki üritab Edenile tõestada, et oskab ka pidu panna, kuid asi läheb käest.

19:30 Kuuuurija (37) *

Intrenetikaubandus on moodsa maailma ainuvalik, kuid mis on virtuaalpoe ohud? Palju kindlam on tavapoodi marssida ja soovitud ost korvi panna, enne seda katsudes ning passides. Tänases saates räägime veebipood Reseti surmast ja sellest, kuidas 800 klienti jäid ilma oma kaubast ning rahast. Mis saab edasi? Kas ohvrid saavad oma raha tagasi või peavad nad selle igaveseks unustama.

20:30 Kõht ette (Knocked Up) FILM

Romantiline komöödia lootusetust logardist Ben'ist (Seth Rogen), kes kohtab baaris kiirelt karjääri tegevat noort ajakirjanikku Allisoni (Katherine Heigl) ning pärast liiga mitut kokteili veedavad nad koos meeletu öö. Ben saab shoki kaheksa nädalat hiljem, kui Allison temaga kohtuda tahab ning siis teatab, et on rase! Kuigi neil kahel pole mitte midagi ühist, otsustavad nad tulevase ilmakodaniku huvides püüda üksteist eelseisva üheksa kuu jooksul lähemalt tundma õppida. Hoolimata tõsiasjast, et nende ainus tuttav abielupaar, Allisoni õde Debbie ja selle tuhvlialusest mees Pete on üheskoos kõike muud kui õnnelikud.

23:10 Õhtusöök kahele (222/29)

Täna naudib daamide pakutud hõrgutisi 29-aastane personaaltreener Nick. Tema ideaalnaine on lühikest kasvu, pisike ja armas ning peaks Nicki naljade üle naerma.

00:10 Poissmees: Uus-Meremaa (13/17)

Poissmees Arthur on jõudnud armastuse otsimise teel nelja viimase neiu kodulinnade külastuseni. Selles saates käib ta külas kahe neiu perel ning näeb, kuidas sobituks tema neiude eludesse ja kuidas perekonnad teda vastu võtavad.

01:05 Reporter *
01:55 Briti talent (12)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

03:05 Briti talent (11)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

03:30 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (331)

Leitakse varastatud rattaosad ja käivitub operatsioon Vineeti ja ta jõugu tabamiseks. Emily keeldub söömast seni, kuni Mohit vanglas on.

06:00 Komissar Rex *

Viini äärelinnas tapetakse julmalt veoautojuht ja röövitakse auto koos ravimikoormaga. Kui teine autojuht keeldub autot Ida-Euroopasse viimast, saab ta kannule kuritegeliku jõugu. Meest tulistatakse, kuid ta jõuab oma saladuse preestrile usaldada. Komissar Brandtner jõuab jõugu jälile ja räägib ka preestriga, kuid too peab kinni vaikimisvandest. Kui preester jõugu poolt röövitakse, algab Brandtneri ja Rexi jaoks võidujooks ajaga.

06:55 Reporter *
07:55 Lapimaa kalareis (5/10) *

Mehed jõuavad tagasi laagrisse ning algab muljetamine kuidas kellelgi läks. Ragnar õpetab kuidas kala puhastada ning fileerida. Valmistatakse süüa, puhatakse ning nauditakse Lapimaa karget loodust.

08:20 A-Rühm (57/25) *

Rivaalitsev ettevõte tahab väikese puksiiritöökoja tegevuse vägivaldselt lõpetada ja A-Rühm tõttab abivajajatele appi. Face avastab seejuures oma suureks üllatuseks, et ettevõte omaniku tütar ei ole temast karvavõrdki huvitatud ning hakkab kahtlustama, et on rooste läinud.

09:20 Kontor (119) *

Michael arvab, et on Jole muljet avaldanud, ent siis selgub, et Jo tunneb huvi kellegi teise vastu. Dwight tekitab probleeme isaduspuhkuselt naasnud Jimile. Andy ja Erini esimesel kohtingul on huvitavad tulemused.

09:50 Kontor (120/26) *

Uue omaniku all hoitakse müügimehi nagu pilpa peal ja see tekitab pahameelt teistes kontoritöötajates. Michael peidab uute klientide info ära ja sunnib töötajaid aardejahile asuma.

10:15 Mentalist *

FBI saab ülesande leida mitme DEA agendi tapja ja Jane läheb kohtama juhtumiga seotud ilusa naisega.

11:10 Näljased investorid (8/11) *

Jon Taffer peab valima kahe austrirestorani vahel, millest ühes on probleeme puhtusega ning teises endassesulgunud juhatajaga. Jon ja tema investorid peavad nüüd otsustama, kumba probleemi on lihtsam lahendada.

12:05 Komissar Rex

Juveeliäri röövinud kurjategija haavab rängalt väikese Maximiliani ema. Poisi eest hakkab hoolitsema perest lahus elav isa, kes loodab pojast teha suure pianisti. Kahtlus langeb esialgu juveliirile, aga kui poisi ema uuesti rünnatakse, aimab komissar Brandtner, kes tegelikult võib olla teo taga. Kurjategija tabamiseks ilmub Rex kontserdisaali, kus toimuvad maailmakuulsad Viini uusaastakontserdid.

13:05 Lapimaa kalareis (6/10)

Käes on taas uus päev. Uni oli magus, kuigi öösel läks päris jahedaks. Ragnar valmistab hommikul pannkooke. Hando, Hannes, Ragnar ja Raivo uurivad kaardilt järvi ning plaanivad minna uusi püügikohti avastama. Andre soovib aga minna jälle suurele jõele.

13:35 Punane sekund (19) *

Ilusa ilmaga toimub meie kergliiklusteedel tihe liikumine - tasakaaluliikurite, elektrirulade ja -tõukerataste kasutajad segamini jalutajate, jalgratturite ja rulluisutajatega. Arusaamatused erinevate teekasutajate vahel ei ole harvad ja juba on juhtunud ka kokkupõrkeid. Kes, kuidas ja millisel teeosal peaks liikuma? Aga kui meie sekka tulevad vurama veel ka robotid?

14:05 Peoloom Van Wilder 2 * (Van Wilder 2: The Rise of Taj) FILM

Hittkomöödia pöörases järjes saabub peoloom Van Wilderi kambajõmm Taj vanasse ja väärikasse Inglismaa ülikooli. Ta mõistab hoobilt, et akadeemiline lihasuretamine pole tema jaoks ja leiab endale ka andunud järgijad, kes on valmis õpikud nurka viskama, riided seljast rebima ning oma "sisemise Van Wilderi" valla päästma...

16:05 Knight Rider

Michael pakub küüti puhkuselt naasvale armeeleitnandile, kes räägib talle oma kolonelist isa salapärasest surmast. Sõjaväebaasi jõudes avastab Michael, et kahtlase surma tagamaad on palju keerulisemad ja valgustkartvamad, kui esialgu näis.

17:05 Mentalist

Jane ja FBI uurivad tuntud kartograafi surma, kes võis enne oma surma paljastada kurikuulsa spioonivõrgustiku. Rigsby ja Van Pelt on kahtlasesse konspiratsiooni sattunud.

18:00 A-Rühm (58/25)

A-Rühm tõttab appi koos pimeda õega kullerifirmat pidavale endisele sõjaväe kopteripiloodile, keda kimbutab kohalik prügikoristusfirma. Murdock usub, et tema vasak käsi tegutseb sootuks omatahtsi ja Hannibal uurib välja, mis kurjamitel tegelikult plaanis on.

19:00 Kontor (121)

Oscar korraldab laotöötajatega happy houri, et saaks Mattiga flirtida. Pam toob Michaelile kaaslase, aga Michael semmib hoopis baaripidaja Donnaga.

19:30 Kontor (122/26)

Andy püüab sekretäride päeva Erini jaoks meeldejäävaks muuta, kuid siis lobiseb Michael välja seni saladuses olnud Andy ja Angela vana suhte. Oscar levitab Kevinist pilavideot.

20:00 Kuldvillak (232)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:35 Reisisell (3/4)

Richard Ayoade ja näitleja Jessica Hynes lendavad 48 tunniks jäisele Islandile, et kogeda saare metsikut ilu, aga ka selle pentsikumat poolt. Muu hulgas käivad nad ära liustikul, söövad roiskunud hailiha ning külastavad päkapikukooli.

21:05 Reisisell (4/4)

Reisisell Richard Ayoade võtab kampa näitleja Stephen Mangani, et käia ära Maroko linnas Marrakechis, kus nad söövad lambapead, lendavad kuumaõhupalliga ning avastavad kaamelil ratsutamise võlu ja valu.

21:35 Iidsed festivalid (2/5)

Hispaanias peetav Cascamorras on pentsik püha, kus üks väljavalitu (ehk Cascamorras) peab varastama Baza külast Neitsi Maarja kuju, samal ajal kui külarahvas teda iga hinna eest takistada üritab. Kaalul on nii Cascamorrase koduküla kui ka Baza küla au ning pealtnäha naljakat ettevõtmist võetakse siin surmtõsiselt.

22:40 Gomorra (4/24)

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

23:40 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:21 Knight Rider *

Michael pakub küüti puhkuselt naasvale armeeleitnandile, kes räägib talle oma kolonelist isa salapärasest surmast. Sõjaväebaasi jõudes avastab Michael, et kahtlase surma tagamaad on palju keerulisemad ja valgustkartvamad, kui esialgu näis.

01:16 Postimees.ee