Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 27.03.2020

06:00 Reporter *
07:00 Alvin ja koopaoravad (71)
07:15 Kass Oggy ja kurjad prussakad (199)

Animasari

07:25 Tere tulemast Wayne'i (1)

Animasari

07:50 Metsarahvamängud (9)

Kas jänes suudab metssea seljas ratsutada? Miks kana oma pea peal kala kannab? Mida teeks hirv hiiglasliku munaga? Vastuse neile ja paljudele teistele küsimustele saate seekordsetes Metsarahvamängudes.

08:50 Kassid ja koerad (Cats & Dogs) FILM

Lõbus kogupere-komöödia kasside ja koerte võimuvõitlusest. Kiisude juht, salakaval pärsia kass Tinkle otsustab kassidest maailmavalitsejad teha. Kui neil õnnestub röövida koerte liider, peab võitluses ohjad enda kätte haarama nooruke kutsikas Lou. Olge valmis, sest karvad hakkavad lendama!

10:20 Mr Bean (10)
11:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

12:00 Dr House (81)

Arst South Pole’is haigestub rängalt ja peab iseenda patsient olema, kui House ja ta tiim võtavad kasutusele väga ebatraditsioonilise diagnoosimismeetodi. Dr Cate Miltoni rollis Mira Sorvino.

13:00 Kodutunne (245) *

Pärnus, ühes ülipisikeses suvilatüüpi majas, elab Merle koos oma 11-aastase pojaga. Umbes kaks aastat tagasi ostsid nad ajast räsitud elamu ja alustasid mehega selle korda tegemist. Kõik liikus sujuvalt, kuid siis sai ta mees teada et tal on vähk ja elu muutus. Nelja kuu pärast sai Merlest lesk. Maja jäi väga nukrasse seisu, põrandad on olematud ja puudub pesemisvõimalus. Kodutunne tahab aidata Merlet sellega, mis Kullol pooleli jäi. Soojustada põrandad ning ehitada välja wc ja pesuruum.

14:00 Tüdruk nimega Elif (877)

Kerem riidleb Parla võltsründajaga telefoni teel ja kinnitab taas, et on Parla kavaler. Seda kuuleb aga pealt Sureyya. Sureyya hakkab kaaluma välismaale kolimist. Parla keerab aga vinti kõvemaks ja räägib ka Macidele, et teda ahistatakse. Julidel on probleeme Emirhaniga.

15:00 Vana silla saladus (198)

Agueda tahab, et Pepa Madridi sõidaks. Juan tähistab Pardoga oma vabanemist. Alfonso seab Emiliale ultimaatumi.

16:00 Betty New Yorgis (53/123)

Betty on õnnelik, sest Armando kutsub ta sünnipäeva õhtuks välja. Ricardo veenab Armandot, et tema suhetes Bettyga on aeg astuda järgmine samm. Marcela ei usu, et Armando võiks oma assistendi sünnipäevale minna ning asub koos Patriciaga teda jälitama.

17:00 Hingesugulased (458)

Suraj on maiustuste poe maha müünud ja jahmatab sellega kogu peret. Meena luurab Ankuri majas ja esineb koristajana.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (26/6)

Gordon sõidab Pariisi appi taimetoidurestoranile Piccolo Teatro. Endine ettekandja Rachel ostis restorani kolm aastat tagasi ja koos sõbranna Stephaniega püüavad nad lihasööjatest prantslasi taimetoitlasteks muuta. Kahjuks ei lähe see kergelt ja restoran on sulgemise äärel.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Mida vanemad sulle ei rääkinud (3)

Mida naised tahavad, näib kohati olevat vastuseta küsimus, mille ümber keerleb kogu armuelu. Meie vaatame aga asja teistpidi ning vabastame mehed ainuvastutusest naiste orgasmide ees. Miks ei tohiks mitte kunagi orgasmi teeselda ja mida me saaksime ise teha, et suudaksime kogeda tõelisi naudinguid? Kui sa arvad, et oled seksi jaoks juba liiga vana, siis oota kuni kuuled 70 aastase Helgi lugu, kes hakkas seksi nautima alles 60 aastaselt.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Aasta täis draamat (Aasta täis draamat) FILM

Kodumaise dokumentaalfilmi tele-esilinastus enneolematust kultuuri-eksperimendist! 365 päeva... 224 etendust... Otsides oma kohta maailmas, võtab 21-aastane Alissija ette hullumeelse inimeksperimendi. 2017. aastal kuulutab Kinoteater välja töökonkursi, et leida inimest, kes poleks teatris käinud ning vaataks ära kõik 2018. aastal loodud teatrilavastused. 450 kandidaadi seast leitakse 21-aastane Alissija-Elisabet, rätsepaharidusega Valga tüdruk venekeelsest perekonnast. Noor inimene, kes ei tea midagi Eesti teatrist ega tunne ühtegi eesti näitlejat. Noor inimene, kes enne eksperimenti kaalus, kas minna tööle Maximasse või Euroopasse vabatahtlikuks. Mis temast saab?

00:10 Saja sammu teekond (Hundred Foot Journey) FILM

Auhinnatud romantiline draama. Hassan Kadam (Manish Dayal) nooruke kokk, kes on köögis tõeline virtuoos. Perekond Kadam kolib pereisa (Om Puri) eestvedamisel elama Lõuna-Prantsusmaale Saint-Antonin-Noble-Vali. Küla on piltilus ja elegantne - seega ideaalne paik, kus avada India restoran Maison Mumbai. Siis aga saab nende plaanist haisu ninna kohaliku ja hinnatud restorani Le Saule Pleureur juhataja Madame Mallory (Helen Mirren). Naise jäine protest uustulnukate vastu kasvab sõjaks kahe toidukoha vahel. Aga Hassanis tärkab kirg Prantsuse köögi ja Madame Mallory võluva koka Marguerite'i (Charlotte Le Bon) vastu ning tema oskus kaht kultuuri imetabaselt ühendada loob midagi maagilist, mida isegi Madame Mallory enam eirata ei saa...

02:15 Küladetektiivid (353)

Rosenheimi jaoskonnas alustab tööd uus patoloog Sandra Mai ja kohe peab ta oma oskused proovile panema, kui koduabiline Anisa avastab vannist oma perenaise laiba.

03:00 Reporter *
04:02 Tuvikesed (46)

Bundydele kukub sülle ootamatu pärandus ning nad otsustavad peenesse restorani õhtust sööma minna.

04:27 Tuvikesed (84)

Peggy, Kelly ja Bud hääletavad selle eest, et Al pesapallimängu ajal pingile jäetakse.

04:52 Tuvikesed (85)

Al pole vastu, kui Peggy hakkab koos Marcyga tantsutrennis käima ja flirdib seal noormeestega.

05:25 Dr House (81) *

Arst South Pole’is haigestub rängalt ja peab iseenda patsient olema, kui House ja ta tiim võtavad kasutusele väga ebatraditsioonilise diagnoosimismeetodi. Dr Cate Miltoni rollis Mira Sorvino.

06:30 Hingesugulased (334)

Sandhya on oma töös osav ja terava mõistusega, aga kogemusi napib. Suraj toetab teda igati. Arun ei mõista, mis kõigile sisse on läinud.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Noor memuaarikirjanik leitakse surnult ja esialgu paistab, et tegu oli enesetapuga, aga peagi selgub, et loos on palju enamat.

08:15 Vana silla saladus (844) *

Alicia üritab Auroraga rääkida. Francisca vihastab Bosco peale. Quintina osaleb tortiljavõistlusel.

09:15 Uuel ringil (41) *

Stuartil on võimalus suures hambaravifirmas osanikuks saada ja läheb õhtusöögile uute partneritega. Kuid kaaslaseks peab ta kutsuma oma õe Nicki, kes asub hoopis tema pruuti mängima.

09:35 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:45 Taeva pisarad (17/115)

Cennet on Mukaddesega kodus ja kahetseb, et peole läks. Orhan ja Selim lähevad Cenneti pärast riidu. Orhan süüdistab Selimi Gozdega juhtunus ja tahab kätte maksta. Selim tunnistab talle, et armastab Cennetit. Nilgüni mees jälitab Cennetit, et ta röövida.

11:45 Top Shop
12:00 Suunamudijate meistriklass (7/10)

Osalejad leiavad end maalt heinarullide, kanade ja traktorite keskelt, kus tuleb farmitööde tegemise asemel aga hoopis hinnalisi ehteid reklaamida. Hea pildi nimel heidavad osalejad lausa riided seljast. Põldude vahel saab selgeks, kes hoiavad kokku ja kes peavad edaspidi üksi hakkama saama. Seksuaalvägivalla ennetamiseks tehtud videost selgub tõsiasi, et keegi osalejatest on olnud ise ohvrirollis.

13:00 Betty New Yorgis (20/123)

Uue kollektsiooni jaoks napib raha. Armando palub Bettyl võtta pangalaenu. Armando täidab oma lepingu ja läheb Hugo poissmeestepeole. Ricardo lahkub peolt kahe naisega jättes Armando üksi. Armandol tekib intsident politseiga ja ta põgeneb.

14:00 Kardashianid *

Õed otsivad Balil vaimset tasakaalu ja Kourtney kuuleb uudiseid, mille tõttu kaalub ta Scottiga ühist tulevikku. Kim ja Khloe lähevad ennustaja juurde, aga kuulevad rohkem kui nad ootasid.

15:00 Naerata! (5)

Sarah tahab pere luua, kuid takistuseks on ta hammaste hull olukord. Sarah’l on parodontoos ja põletik ta igemetes kurnab kogu keha. Chris pole ammu naeratada julgenud, sest poisipõlves näoli kukkumisest saadik on tal osa hambaid puudu.

16:00 Pilvede all (281) *

Kertu püüab Mariga suhteid parandada, kuid Mammu paljastab ema salaplaani. Siiri teeb pere suurenemiseks usinalt ettevalmistusi. Urmas tuleb Innalt ja Albertilt abi paluma. Kiku püüab harjuda oma uue rolliga Kertu peres. Erik annab intervjuu.

17:00 Rizzoli ja Isles

Virtuaalmaailm muutub tapvaks, kui mõrvatakse õllepruulija ja mõrvarühma uurijatel tuleb olla mentoriteks raskustes teismelistele.

18:00 Vana silla saladus (845)

Aurora ja Conrado lepivad ära. Bernarda otsib Francisca uut testamenti. Florencio satub ohtu.

19:00 Uuel ringil (42)

Holly hakkab käima vana juuraprofessoriga, kes elab vanadekodus. Nicki tahab pärast lahutust esimest korda mehega olla ja palub Philil asja joonde ajada.

19:30 Liikuma! (3) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks. www.liikuma.tv

20:00 Karvased kosilased (4) *

Theo on 24-aastane noormees, kes tegi kesklinna eluga lõpu ja taastas oma vanaisa talu Lümanda poolsaarel. Ta on olnud armunud, aga mitte kunagi tõsises suhtes ja otsib oma ellu naist, kes oleks kahe jalaga maa peal. Kas selles erilises kohtingusaates suudavad loomakostüümidesse peidetud tüdrukud Theo uskuma panna, et armastus on olemas? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

20:30 Romantiline reede - Kogemata mehele (Accidentally Engaged) FILM

Romantiline eksitustekomöödia. Clarissa on unistanud näitlejaametist, kuid paraku kukub ta filmivõtetel läbi. Kodukanti naasnuna on sõbrad siiski tema karjäärist elevil ja kogemata läheb levima kuulujutt Clarissa ja filmitööstuse kuulsa meeshurmuri Chas Hunteri võimalikust suhtest. Ühel hetkel ei anna neid jutte enam peatada ja Clarissat ning Chasi ootab ees elu suurim näitemäng.

22:20 Alasti ahvatlus (33)

Tänases osas valivad endale kaaslast 25-aastane Hollie-Anna, kellel pole aega otsida endale suhet, ja 29-aastane Jaison Norwichist, kes tunneb, et kodukandist ta endale kaaslast ei leia.

23:20 Poissmees: Uus-Meremaa (15/17)

Jäänud on ainult kolm tüdrukut - Alysha, Matilda ja Dani. Artil on kõigi kolmega ees romantilised erakohtingud õhtusöögiga ja võimalusega koos öö veeta. Art pole aga ainsana suure pinge all. Matilda keeldub Arti pakkumisest ööseks jääda, sest teda häirib, et Artil on veel kaks tüdrukut.

00:15 Reporter *
01:21 Briti talent (16)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:29 Briti talent (15)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:45 Postimees.ee
06:35 Reporter *
07:45 Tokyo OM stardiloendus (15/60) *

Surfar Kanoa Igarashi sukeldub kodumaa nimel lainetesse kulda otsima. Tatjana Schoenmakerist saab Lõuna-Aafrika uus ujumiskangelanna. Uurime lähemalt võrkpalli ja tutvume Kuuba poksijatega.

08:15 A-Rühm (59/25) *

Kuulsa pearahaküti pojad röövivad Murdocki, et tema abil A-Rühm peidust välja meelitada ja kinni võtta. Lisaks A-Rühmale asub tegutsema ka sõjaväepolitsei ning kui Murdock põgenema pääseb, ajab tema jälgi juba kolm osapoolt.

09:15 Kontor (123/26) *

Pam ja Jim püüavad saada kliendiks kohaliku restorani pidaja Donna, aga Michael mõistab tema signaale valesti. Dwight saadab Kelly vähemuste koolitusprogrammi.

09:45 Kontor (124/26) *

Michael kahtlustab, et Donna petab teda ja saadab Dwighti tema järele nuhkima. Andy on pahane, kui keegi ei võta tema kliendi kaebust tõsiselt.

10:10 Mentalist *

Jane ühineb separatistide kommuuniga saamaks teada, kuidas USA kohtunik Mehhikos surnuna leiti, kuigi ta piiriületusest polnud ühtki märki. Rigsby ja Van Pelt veenavad J.J. LaRoche'i, et ta aitaks neil leida isikud, kes endisi CBI liikmeid jälitavad.

11:05 Gomorra (5/24) *

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

12:05 Komissar Rex

Pärast tormilist armuööd puhkeb Susanne Konseli ja tema armukese vahel tüli. Kui naine mehe eemale tõukab, kukub viimane kuristikku ja jääb sinna elutult lamama. Paanikas Susanne kutsub kohale oma arstist abikaasa. Abielupaar teeb kõik jälgede varjamiseks, kuid komissar Brandtneri mõrvarühma neil petta ei õnnestu.

13:05 Lapimaa kalareis (7/10)

Ragnar tutvustab ülejäänud kambale oma suurt lõhet ja isendi uhket sisimust. Valmib käepärastest vahenditest õdus saun, kus saab edukalt ka leili võtta. Hando saab lõpuks kätte oma esimese lõhe.

13:35 Liikuma! (3) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks. www.liikuma.tv

14:05 Must nimekiri (78) *

Liz liitub Reddingtoni palvel ainult naistest koosneva vargabandega, et saada nende abil enda valdusesse tunnistajakaitse alla võetud isikute nimekiri. Ent üks varastest on Redi vana tuttav, kellel on Lizile Reddingtonist nii mõndagi rääkida. Reddingtoni teavitatakse samal ajal tema raamatupidaja ootamatust surmast.

15:00 Lõks (10/24) *

Kallaletung Lebedevile ei õnnestu. Pat satub raskes seisundis haiglasse. Haiglasse satuvad ka Lebedev ja Kotov. Bagašvili läheb pahuksisse Kamaziga. Garik hakkab kurameerima Valujevi tütre Irinaga, millega kutsub Artjomis esile armukadeduse. Stolz saadab haiglasse oma palgamõrvari Tatjana Patti tapma. Sari ei sobi alaealistele.

16:05 Knight Rider

Michael läheb appi Sammy Phillipsile, kes oma ringrajal kaskadöörisõusid korraldab. Sammy on hädas ahne kinnisvaraarendaja Lawrence Blake'iga, kes üritab ringrada iga hinna eest oma valdusse saada. Kui Sammy sabotaazhi tõttu vigastada saab, ei jää Michaelil üle muud, kui kõik kaelamurdvad trikid ise ära teha.

17:05 Mentalist

Jane ja Fisher uurivad mõrva naftaettevõttes. Van Pelt ja Rigsby sõidavad Austinisse uurima kahtlusaluseid endiste CBI töötajate vastu suunatud rünnakutes.

18:00 A-Rühm (60/25)

Kui Euroopas õppinud kunstnik kallaletungi järel haiglasse satub, palkavad tema sõbrannad A-Rühma asja uurima. Jäljed viivad ühe Beverly Hillsis asuva kunstigaleriini ja nüüd läheb vaja kuulsa kunstniku H.M. Murdocki abi, et pättide päev ära rikkuda.

19:00 Kontor (125/26)

Michael on üllatavalt rõõmus, kui kuuleb Donna kohta halba uudist. Vastsetel vanematel Pamil ja Jimil on raske kontoris ärkvel püsida. Angela asub tegutsema, kui Dwight keeldub nende kokkuleppest kinni pidamast.

19:30 Kontor (126/26)

Ajakirjandus saab teada, et Sabre'i printerid kipuvad süttima. Jo kahtlustab, et selle info lekitas keegi firma seest ning asub vilepuhujat päevavalgele tooma.

20:00 Krimi *

Politseisaade.

20:30 Tipptund 2 (Rush Hour 2) FILM

Möllukomöödia teises filmis peavad Hong Kongi politseinik Lee (Jackie Chan) ja tema jänkist kolleeg Carter (Chris Tucker) kinni nabima üliohtliku kurjategija. Mehed loodavad Hong Kongis korralikult välja puhata, aga paraku langeb juba esimesel õhtul nende õlule ülesanne, mis viib nad Los Angelese agulitesse ja Las Vegase tuledesärasse. Kõik selleks, et tabada kurikuulus maffiaboss ja tema surmavalt kaunis kaaslanna.

22:25 Gomorra (6/24)

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

23:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:30 Knight Rider *

Michael läheb appi Sammy Phillipsile, kes oma ringrajal kaskadöörisõusid korraldab. Sammy on hädas ahne kinnisvaraarendaja Lawrence Blake'iga, kes üritab ringrada iga hinna eest oma valdusse saada. Kui Sammy sabotaazhi tõttu vigastada saab, ei jää Michaelil üle muud, kui kõik kaelamurdvad trikid ise ära teha.

01:34 Postimees.ee
05:50 AC/DC: Donington 1991

Legendaarse Austraalia bändi AC/DC kontsert-show Suurbritannias „Monsters of Rock“ festivalil.