Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 28.03.2020

06:15 Utta Danella - Minu parima sõbranna kihlatu (Utta Danella: Der Verlobte meiner besten Freundin) FILM

Kathi ja Elena on lapsepõlvesõbrannad, kes on otsustanud viimaks endale mehed leida. Elena kohtubki veetleva Tomiga ja armub temasse. Kathi oma silmarõõmust Markusest aga nii vaimustuses pole, sest temalgi jagub silmi vaid Tomile. Kui Elena ja Tom abielluma hakkavad, pannakse noorte tunded ja suhted proovile.

08:00 Top Shop
08:15 Kastitrollid (The Boxtrolls) FILM

Animafilm kummalistest kastitrollides, kes on omapärased koletised. Nad elavad hubase Juustfordi linna tänavate all ja ronivad kanalisatsioonist välja vaid öösiti, et varastada linnaelanikele kõige kallimat – nende lapsi ning nende juustu. Vähemasti kõlab nii legend, mida linn alati uskunud on. Tegelikult on kastitrollid aga seltskond armastusväärseid ja lõbusaid veidrikke, kes kasvatavad endi seas kunagi orvuks jäänud inimpoissi hüüdnimega Muna (Märten Männiste). Kui kurikaelast parasiidikütt Arhibald Krabaja (Lauri Saatpalu) koos oma käsilastega (Tiit Sukk, Taavi Teplenkov, Indrek Ojari) kastitrolle jahtima asub, peab poiss tagasi maapinnale tulema, et neid päästa. Muna ühendab jõud seiklushimulise tüdrukutirtsu Winniega (Sonja Kõrvits), et kaks vaenujalal maailma taas ära lepitada.

10:10 Kodustiil (27)

Kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ja üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ning iga ilmaga? Saatejuht Jaanus Koort toob taas ekraanile kõik selle, mida tasuks oma kodu loomisel ja muutmisel silmas pidada. Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

10:40 Hooaeg (190)

Ilu-ja elustiilisaade Hooaeg avab akna kevadpäikesele. Täna uudistame kodusisustuse viimaseid trende. Samuti tõstame fookusesse eestimaise rõivamoe ning ka kevadise nahahoolduse oluliseimad teemad.

11:30 Lemmikute lemmik

Aitame koerale õiget konti valida. Jagame nippe, kuidas uuele kassile pere eesootavaid lemmikuid tutvustada ning kuidas suurema vaevata lemmikule ravimeid manustada. Otsime ka kodu armsale varjupaiga-asukale.

12:00 Rooli võim (193)

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:30 Kuldvillak (232) *

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

13:05 Aasta täis draamat * (Aasta täis draamat) FILM

Kodumaise dokumentaalfilmi tele-esilinastus enneolematust kultuuri-eksperimendist! 365 päeva... 224 etendust... Otsides oma kohta maailmas, võtab 21-aastane Alissija ette hullumeelse inimeksperimendi. 2017. aastal kuulutab Kinoteater välja töökonkursi, et leida inimest, kes poleks teatris käinud ning vaataks ära kõik 2018. aastal loodud teatrilavastused. 450 kandidaadi seast leitakse 21-aastane Alissija-Elisabet, rätsepaharidusega Valga tüdruk venekeelsest perekonnast. Noor inimene, kes ei tea midagi Eesti teatrist ega tunne ühtegi eesti näitlejat. Noor inimene, kes enne eksperimenti kaalus, kas minna tööle Maximasse või Euroopasse vabatahtlikuks. Mis temast saab?

15:30 Kodutunne (245) *

Pärnus, ühes ülipisikeses suvilatüüpi majas, elab Merle koos oma 11-aastase pojaga. Umbes kaks aastat tagasi ostsid nad ajast räsitud elamu ja alustasid mehega selle korda tegemist. Kõik liikus sujuvalt, kuid siis sai ta mees teada et tal on vähk ja elu muutus. Nelja kuu pärast sai Merlest lesk. Maja jäi väga nukrasse seisu, põrandad on olematud ja puudub pesemisvõimalus. Kodutunne tahab aidata Merlet sellega, mis Kullol pooleli jäi. Soojustada põrandad ning ehitada välja wc ja pesuruum.

16:30 Eestlased Dubais (4) *

Dubais on kinnisvara väga hinnas. Viljandist pärit Sandra on end sisse söönud Dubai kinnisvaraärisse ja tal läheb seal väga hästi! Sandra võtab meid endaga tööle kaasa ning uudistame Dubai luksuskinnisvara. Saate teises pooles hullame Dubai Legolandis!

17:00 Karvased kosilased (4)

Theo on 24-aastane noormees, kes tegi kesklinna eluga lõpu ja taastas oma vanaisa talu Lümanda poolsaarel. Ta on olnud armunud, aga mitte kunagi tõsises suhtes ja otsib oma ellu naist, kes oleks kahe jalaga maa peal. Kas selles erilises kohtingusaates suudavad loomakostüümidesse peidetud tüdrukud Theo uskuma panna, et armastus on olemas? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

17:30 Mida vanemad sulle ei rääkinud (3) *

Mida naised tahavad, näib kohati olevat vastuseta küsimus, mille ümber keerleb kogu armuelu. Meie vaatame aga asja teistpidi ning vabastame mehed ainuvastutusest naiste orgasmide ees. Miks ei tohiks mitte kunagi orgasmi teeselda ja mida me saaksime ise teha, et suudaksime kogeda tõelisi naudinguid? Kui sa arvad, et oled seksi jaoks juba liiga vana, siis oota kuni kuuled 70 aastase Helgi lugu, kes hakkas seksi nautima alles 60 aastaselt.

18:30 Otse! Teledoktor Viktor Vassiljev (22)

Otsesaates vastab doktor Vassiljev televaatajate terviseprobleemidele. Stuudiosse saab oma murega nii helistada kui ka saata küsimusi sotsiaalmeedia vahendusel.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Väikesed spioonid 4D (Spy Kids: All the Time in the World in 4D) FILM

Koguperefilm endisest spioonist ning nüüdsest pereemast Marissa Wilsonist (Jessica Alba), kes peab tagasi tööle naasma, et maailm saaks päästetud. Kui maniakaalne aega peatav kurikael ähvardab vallutada kogu maailma, kutsub Superspioonide ühendus Marissa tagasi oma vanale tööle. Et oma kasulastega paremini läbi saada, võtab Marissa nad endaga kaasa ning alguse saab järjekordne väikeste spioonide missioon.

21:10 Otselend (Non-Stop) FILM

Kassahitist põnevusfilm! Otselennul New Yorgist Londonisse saab marssal Marks (Liam Neeson) sõnumi, kus nõutakse, et ta laseks lennufirmal kanda välismaal paiknevale pangakontole 150 miljonit dollarit. Kuni raha pole üle kantud, tapetakse lennul iga 20 minuti tagant üks reisija...

23:05 Lund otsides (4/4)

Ees ootavad saatesarja viimased 90 kilomeetrit! Maailma suurim ja vanim suusamaraton Vasaloppet toob kohale enam kui 15 000 suusatajat üle maailma. Kas koroonaviirus ja globaalne kliimasoojenemine lubavad üleüldse maratonil toimuda? Kas lõpuks leitakse kauaotsitud lumi?!

00:05 Metsik Metsik Lääs (Wild Wild West) FILM

Seikluskomöödia kahest agendist, kes peavad tabama kurja geeniuse. James Westi (Will Smith) relvaks on vastupandamatu sarm, Artemus Gordon (Kevin Kline) hiilgab aga leiutaja-võimetega. Ühisjõul astuvad nad vastu võimuahnele Lovelessile (Kenneth Branagh), kes plaanib hiiglasliku tarantli abil mõrvata USA presidendi. Tarmukate agentide hoogu pidurdab saatuslik kaunitar Rita (Salma Hayek). Kassahiti eelarve oli hiiglaslikud 170 milj. dollarit.

01:55 Äss mättasse (Smokin' Aces) FILM

Märulikomöödia. Kahtlase taustaga mustkunstnik Buddy ”Äss” Israel (Jeremy Piven) otsustas, et temast peab saama kuritegelikus maailmas arvestatav tegija. Kui plaan ebaõnnestub, on mees nõus müüma maha kõik teised, et pääseda ise vanglakaristusest. Maffiat selline plaan muidugi ei vaimusta ning Israeli pea eest pannakse välja ennekuulmatu miljon dollarit. FBI peab kiirustama, et jõuda Tahoe järve ääres asuva kasiino luksuslikku katusenumbrisse õigeaegselt, et tähtis tunnistaja ühes tükis ära tuua. Film ei sobi alaealistele.

04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:07 Mf. Äss mättasse
04:29 Kuuuurija (37) *

Intrenetikaubandus on moodsa maailma ainuvalik, kuid mis on virtuaalpoe ohud? Palju kindlam on tavapoodi marssida ja soovitud ost korvi panna, enne seda katsudes ning passides. Tänases saates räägime veebipood Reseti surmast ja sellest, kuidas 800 klienti jäid ilma oma kaubast ning rahast. Mis saab edasi? Kas ohvrid saavad oma raha tagasi või peavad nad selle igaveseks unustama.

05:10 Reporter+ *
05:35 Surmavad naised (4) *

Katrin Lusti dokumentaalsari uurib, mis viib ühe naisterahva nii kaugele, et ta haarab kirve, noa või mõne muu tapariista? Kes on need naised, kes on suutnud teiselt inimeselt elu ja miks nad seda tegid?

06:30 Selgeltnägijate tuleristsed

Teed alustab 13 selgeltnägijat: Tracy Lee Bartley USA’st, Gabriel Panjan Armeeniast, Zaman Sõpatajev Kasahstanist, Aljona Kurilova Ukrainast, Bujan Sojan Tuva Vabariigist Venemaalt, Diana Clark Jamaikalt, Denis Ševtšenko Ukrainast, Maia Dzidzišvili Gruusiast, Suleyman Sillah Guineast, Mariana Nikolaeva Bulgaariast, Viktor Aleksandrovski Kasahstanist, Olga Kamenskaja Venemaalt ja Helen Lee Kanadast.

08:30 Liikuma! (3) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks. www.liikuma.tv

09:00 Üks eriline loomakliinik (76)

Prantsuse buldog vajab pargis juhtunud õnnetuse järel operatsiooni. Eaka kokkerspanjeli pere peab tegema raske otsuse. Noel leiab sugulashinge vigastatud käpaga labradori omanikus.

10:00 Lumekuninganna 2 (Snow Queen 2 / Snow King) FILM

Eestikeelne animafilm! Pärast võitu Lumekuninganna üle on trollid vabadusega ära harjunud ja troll Ormist on kõigi jaoks kangelane saanud. Aga juba ootab Ormi ees uus ja veelgi põnevam seiklus! Tegelastele annavad hääle Tõnu Oja, Kadri Adamson, Emil Rutiku, Toomas Krall jpt.

11:35 Lustakad karupojad (42)

Joonissari

11:50 Lustakad karupojad (52)

Joonissari

12:05 Tantsupalavik (3/8)

Nüüd on aeg hakata ideid koguma. Kuna Jen ei tolereeri oma tantsugrupis vägivalda, saadab ta minema Caroli, kuna too ründas eelmisel nädalal kohvikus Danielle´i. Sellenädalane võistlus on äärmiselt prestiižne. Tüdrukute etteaste on uskumatu. Samas ema Danielle ajab garderoobis teisi närvi, kuna ei aita lastel riietuda ega neid meikida.

13:05 Kardashianid

Õed otsivad Balil vaimset tasakaalu ja Kourtney kuuleb uudiseid, mille tõttu kaalub ta Scottiga ühist tulevikku. Kim ja Khloe lähevad ennustaja juurde, aga kuulevad rohkem kui nad ootasid.

14:05 Kogemata mehele * (Accidentally Engaged) FILM

Romantiline eksitustekomöödia. Clarissa on unistanud näitlejaametist, kuid paraku kukub ta filmivõtetel läbi. Kodukanti naasnuna on sõbrad siiski tema karjäärist elevil ja kogemata läheb levima kuulujutt Clarissa ja filmitööstuse kuulsa meeshurmuri Chas Hunteri võimalikust suhtest. Ühel hetkel ei anna neid jutte enam peatada ja Clarissat ning Chasi ootab ees elu suurim näitemäng.

16:00 Meie kaunid kodud (9)

Eestis on palju imeilusaid ja erilisi kodusid, mis lausa nõuavad enda tutvustamist laiemale üldsusele. Toome televaatajateni lõbusa rännaku nii ülikallites villades, kui ka mõnusa kiiksuga või põneva ajalooga majapidamistes.

16:30 Utta Danella - Naerulohkudega armastus (Utta Danella: Liebe mit Lachfalten) FILM

Jovana tähistab 30. sünnipäeva, kuid päev ei tõota kuigi rõõmsaks kujuneda. Tema vanemapoolne elukaaslane teeb endale tantsuga liiga ja Jovana parim sõbranna Maria asub tema eest hoolitsema. Jovana otsustab mägedesse ratsutama minna ja saatjaks satub olema Finn, kellega tal kunagi suhe oli. Mees on Jovanasse endiselt armunud. Aja möödudes hakkab Jovana mõtlema, miks ootab teda kodus mees, keda ta tegelikult enam ei armastagi.

18:30 Laula mu laulu (9/9)

Laulusaate äärmiselt emotsionaalses lõpusaates kõlavad osalejate hittlood duettidena. Sünnivad võrratud kooslused: Tanel ja Getter, Lenna ja Genka, Jaan ja Hardi, Genka ja Getter, Marju ja Tanel, Jaan ja Lenna ning Hardi ja Marju.

19:30 Gordon Ramsay köögisaladused (14)

Tänaseks teemaks on tasasel tulel ja aeglaselt valmivad toidud. Gordon valmistab nii seakõhtu ja lambapraadi.

20:00 Türgi hõrgutised (4/6)

Sara kohtub Okan Görüriga, kes esitleb talle klassikalisi Istanbuli magustoite. Ta maitseb ka traditsioonilisi Armeenia toite ja kohtub õdedest sallimeistritega, kelle sallid jutustavad lugusid. Oma seiklustest inspireerituna valmistab ta kollase bulguri salati.

20:35 Doktor Murphy (9)

Shaun ja Melendez opereerivad Kongost pärit raskelt haige poisi südant, et lapse elu päästa. Noort ema võib kadunud koeproovi tõttu ähvardada häälepaelte asjatu eemaldamine. Claire õpetab Shauni, kuidas flirtimist ära tunda.

21:30 Mesinädalad Lissabonis (Kreuzfahrt ins Glück - Lissabon) FILM

Seekord on ühel pulmapaaril, Inal ja Philipil tõsine mure naise sõbrannaga, kes tuli pärast mehest lahkuminekut üksinda pardale. Tundub, et mesinädalad veedetakse kolmekesi, mitte kahekesi. Anne ja Florian on pidanud pulmad korra edasi lükkama ja põhjuseks ratsaõnnetus, mille tagajärjel Anne ratastooli jäi. Kas armastus on piisavalt tugev, et uue olukorraga hakkama saada?

23:30 Aadam otsib Eevat (1/6)

Uus hooaeg! Seikluslik kohtingusaade viib kolm vallalist Hollandi kuulsust alasti üksikule saarele armastust otsima. Tõsielustaari ja DJ Tony tähelepanu püüavad võita kaks blondi kaunitari. Kas Tony leiab paradiisist armastuse?

00:30 Reporter+ *
01:00 Utta Danella - Naerulohkudega armastus * (Utta Danella: Liebe mit Lachfalten) FILM

Jovana tähistab 30. sünnipäeva, kuid päev ei tõota kuigi rõõmsaks kujuneda. Tema vanemapoolne elukaaslane teeb endale tantsuga liiga ja Jovana parim sõbranna Maria asub tema eest hoolitsema. Jovana otsustab mägedesse ratsutama minna ja saatjaks satub olema Finn, kellega tal kunagi suhe oli. Mees on Jovanasse endiselt armunud. Aja möödudes hakkab Jovana mõtlema, miks ootab teda kodus mees, keda ta tegelikult enam ei armastagi.

02:35 Postimees.ee
08:00 Reporter *
09:00 Kilovatikunnid (3/45)

Jean-Pierre ja Sid aitavad 18-aastast Philippi, kes on äsja juhiloa saanud. Esimese auto eest on tal välja käia kuni 2500 eurot. Kas noorele mehele valitakse Golf 3 või BMW 318i?

10:00 Olümpiamängude teejuht (11/40)

Tutvustame teile graatsilisi vehklejaid, ala ajalugu, reegleid ja Tokyo olümpiamängude kuldmedali favoriite.

10:30 Olümpiamängude teejuht (12/40)

Tokyos korraldatakse taas 64-aastase vaheaja järel olümpiamänge. Täna vaatame, kuidas Jaapanis olümpiamängudeks valmistutakse ning tutvustame teile korraldajamaa suurimaid medalilootuseid.

11:00 Mis tegelikult juhtus? (14/6)

Sõjafilm "Ainus ellujäänu" räägib sangarlikust USA sõdurist Marcus Luttrellist, kes saadeti 2005. aastal kurikuulsat Talibani komandöri Ahmad Shahi tapma, kuid kes nurjunud operatsiooni käigus vangi langes. Nüüd saavad esmakordselt sõna mehe vangistajad, kes oma tegevusega tema elu päästsid.

12:00 Anthony Bourdain: Tundmatud paigad (16/8)

Kui vanasti seostati Detroiti peamiselt autotööstuse ja Motowniga, siis viimasel ajal on linna märksõnadeks saanud majanduskriis ja vaesus. Anthony Bourdain külastab paljukannatanud linna, et rääkida kohalike elanikega Detroidi minevikust, tulevikust ja loomulikult ka heast toidust.

12:55 Tipptund 2 * (Rush Hour 2) FILM

Möllukomöödia teises filmis peavad Hong Kongi politseinik Lee (Jackie Chan) ja tema jänkist kolleeg Carter (Chris Tucker) kinni nabima üliohtliku kurjategija. Mehed loodavad Hong Kongis korralikult välja puhata, aga paraku langeb juba esimesel õhtul nende õlule ülesanne, mis viib nad Los Angelese agulitesse ja Las Vegase tuledesärasse. Kõik selleks, et tabada kurikuulus maffiaboss ja tema surmavalt kaunis kaaslanna.

14:50 Archer (27/13)

Malory satub koos Itaalia peaministriga kompromiteerivasse olukorda ja on sunnitud Archerilt ja Lanalt abi paluma.

15:15 Archer (28/13)

Archer avastab enda suureks ehmatuseks, et tema ema käib kohtamas Archeri iidoli ja kangelase Burt Reynoldsiga.

15:40 Archer (29/13)

Cyrilist edutatakse tegevagendiks ja Malory sunnib kõiki töötajaid läbima range narkotesti. ISISe töötajatele pole aga kumbki asi eriti meeltmööda.

16:05 Archer (30)

Kanada kuninglik ratsapolitsei palub ISISe abi, et ohtlik Kanada terrorist rongiga kindlasse kohta transportida.

16:30 Archer (31/13)

Archerile tehakse sünnipäevaks üllatus ning ta saab kingiks kõrgtehnoloogilise spiooniauto. Tänu sellele ootab teda ees veel hulk üllatusi, mis pole kaugeltki meeldivad.

16:55 Lindmeeste lend (1/5)

Telesaade hulljulgetest ekstreemsportlastest. Spetsiaalsete kostüümidega katustelt ja kaljunukkidelt alla hüppavad. Adrenaliinisõltlased peavad läbima keerulisi radu ning seejuures stardist finišisse esimesena jõudma.

18:00 Okupeeritud (14)

Rühmitus, kes Jesperit varjab on valmis ta Norra võimudele müüma, aga avastades, et kokkuleppe taga on venelased, muudavad nad meelt ja lavastavad Jesperi tapmise.

19:00 Eetriapsud 2019

Tegijail juhtub nii mõndagi ning Kanal 2l on tegijaid sel aastal olnud omajagu! Meeleolukas erisaade toob ekraanile teletegijate apsakad. Assortii kaadriesistest ja tagustest äpardustest lõppeval aastal.

19:30 Kärakavennad (19)

Tim teeb kuritegeliku eluga lõpparve ning valmistub oma viinakööki sulgema. Tickle saab ülesandeks viimane partii linnas maha müüa. Jim, Mark ja Jim Tom avavad juba oma kolmanda viinaköögi.

20:30 Sõrmuste isand: Kuninga tagasitulek (The Lord of the Rings: The Return of the King) FILM

11 Oscarit võitnud viimane film fantastilisest seiklusfilmitriloogiast. Sauroni väed ründavad Gondori pealinna Minas Tirith'it. Kunagine võimas kuningriik pole iial vajanud endale rohkem kindlakäelist valitsejat. Aga kas Aragorn (Viggo Mortensen) leiab endas jõudu, et võtta vastu oma saatus? Gandalf (sir Ian McKellen) püüab koondada vägesid, kuningas Theoden (Bernard Hill) toob appi Rohani võitlejad. Aga inimeste vägedest ei ole väärilist vastast tohututele vaenlase hordidele. Siiski tormavad nad võitlusesse, et tõmmata endale Sauroni tähelepanu, sest ainult nii on Frodol (Elijah Wood) lootust täita oma tohutult raske ülesanne.

00:35 Lõpp-punkt 3 (Final Destination 3) FILM

Noor naine näeb nägemust õnnetusest, kus tema ise ja ta sõbrad saavad lõbustuspargis surma. Ta hoiatab kaaslasi ja päästab nad sellega kohutavast saatusest, sest nägemuses kangastunud katastroof leiab tõepoolest aset. Kuid seekord ei anna surm alla ja esialgu eluga pääsenud hakkavad ükshaaval veidrates õnnetustes hukkuma... Film ei sobi alaealistele.

02:10 Kilovatikunnid (3/45) *

Jean-Pierre ja Sid aitavad 18-aastast Philippi, kes on äsja juhiloa saanud. Esimese auto eest on tal välja käia kuni 2500 eurot. Kas noorele mehele valitakse Golf 3 või BMW 318i?

04:00 AC/DC: Donington 1991 *

Legendaarse Austraalia bändi AC/DC kontsert-show Suurbritannias „Monsters of Rock“ festivalil.

05:15 Anthony Bourdain: Tundmatud paigad (16/8) *

Kui vanasti seostati Detroiti peamiselt autotööstuse ja Motowniga, siis viimasel ajal on linna märksõnadeks saanud majanduskriis ja vaesus. Anthony Bourdain külastab paljukannatanud linna, et rääkida kohalike elanikega Detroidi minevikust, tulevikust ja loomulikult ka heast toidust.