Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 29.03.2020

06:05 Lilly Schönauer - Paula unistus (Lilly Schönauer: Paulas Traum) FILM

New Yorgis suure pagariäride keti filiaali juhatajana töötanud Paula Breuer naaseb kodumaale Austriasse, et avada onult päranduseks saadud kohvik. Paulale on toeks parim sõbranna Jenny ja sarmikas paadimeister Lukas. Paraku jääb Paula väike äri ette Lukase kinnisvaraarendajast isale ja too ei kohku Paula kohviku laostamiseks millegi ees tagasi. Paulal ja Lukasel tuleb võidelda nii kohviku kui armastuse eest, taustaks Salzkammerguti kaunid maastikud.

07:45 Väikesed spioonid 4D * (Spy Kids: All the Time in the World in 4D) FILM

Koguperefilm endisest spioonist ning nüüdsest pereemast Marissa Wilsonist (Jessica Alba), kes peab tagasi tööle naasma, et maailm saaks päästetud. Kui maniakaalne aega peatav kurikael ähvardab vallutada kogu maailma, kutsub Superspioonide ühendus Marissa tagasi oma vanale tööle. Et oma kasulastega paremini läbi saada, võtab Marissa nad endaga kaasa ning alguse saab järjekordne väikeste spioonide missioon.

09:30 Sööma! (5)

HoReCa erisaade toob vaatajateni teemad, mis on seotud profiköögiga. Tutvustame restoranidele ja kohvikutele uusi lahendusi. Lisaks anname nõuandeid kuidas valida oma kööki seadmeid, millega on rõõm tööd teha.

10:00 Lund otsides (4/4) *

Ees ootavad saatesarja viimased 90 kilomeetrit! Maailma suurim ja vanim suusamaraton Vasaloppet toob kohale enam kui 15 000 suusatajat üle maailma. Kas koroonaviirus ja globaalne kliimasoojenemine lubavad üleüldse maratonil toimuda? Kas lõpuks leitakse kauaotsitud lumi?!

11:00 Roaldi retked (15) *

Pärnu poiss Oliver Merivee rändas aastaid sihitult mööda maailma ringi, kuniks jäi pidama Guatemalas ja rajas oma isikliku seenekooli. Roald Johannson võtab ette ränga teekonna iidsete maiade maale Kesk-Ameerikasse, kus üks Eesti kutt õpetab maagilise Atitlani järve kaldal nii söögi- kui võluseente kasvatamist.

12:00 Tuhat tervist (65)

Sedakorda võtab tervisesaade luubi alla puugid: kui me oma vaenlast tunneme, saame temast hoiduda. Räägime kevadväsimusest. Uurime ravimite ja päikese koostoimeid. Oma tervisenippe jagab lastelaulude looja Airi Liiva.

12:30 Kuuuurija (37) *

Intrenetikaubandus on moodsa maailma ainuvalik, kuid mis on virtuaalpoe ohud? Palju kindlam on tavapoodi marssida ja soovitud ost korvi panna, enne seda katsudes ning passides. Tänases saates räägime veebipood Reseti surmast ja sellest, kuidas 800 klienti jäid ilma oma kaubast ning rahast. Mis saab edasi? Kas ohvrid saavad oma raha tagasi või peavad nad selle igaveseks unustama.

13:30 Surmavad naised (4) *

Katrin Lusti dokumentaalsari uurib, mis viib ühe naisterahva nii kaugele, et ta haarab kirve, noa või mõne muu tapariista? Kes on need naised, kes on suutnud teiselt inimeselt elu ja miks nad seda tegid?

14:00 Ellujääja

Esimese saate kangelased on ema ja tütar. Väikesel Liina-Marial avastati üliharuldane ravimatuks peetav haigus, millesse haigestunud surevad enamasti enne esimest sünnipäeva. Järgmise hoobina diagnoositi murest murtud emal rinnavähk. Ja siis, 1994. aasta 27. septembri õhtul, pidid nad "Estoniaga" Rootsi haiglaravile sõitma… Saatejuht Eve Kallaste.

14:30 Mudilaste saladused: vennad ja õed (1/2)

Kuus perekonda lähevad nädalavahetuseks metsa matkama. Õed-vennad võtavad teadlaste valvsa pilgu all osa mitmetest katsetest. Kuidas sujub õdede-vendade ühine matk?

15:30 Õhtu parimad palad (44)

Särava supertiimi nädala parimad lood!

16:30 Saladused

Põlvest põlve ja suust suhu kõneldud lugu viib meid ajas tagasi. Nimelt räägitakse siiani, et 200 aastat tagasi kinkis üks rikas mõisnik vaesemale naabrile ootamatult oma maadelt kuus talu ning naitis temaga veel ka oma uhke tütre. Külarahva seas liikus aga jutt, et see liit sündis ainult tänu ühele nutikale talupoja nõuandele.

17:00 Heeringas Veenuse õlal
17:30 Köök (85)

Kati on pärast Mehise lahkumist totaalses augus. Endine Peremees ilmub välja ja plaanib hotelli restoranis pulmi pidada. Maks saab eksikombel aru, et Peremees on Vika lapse isa. Kati saab teada tõe, miks ta ema ja isa tegelikult lahku läksid. Köögis ollakse hädas puudujääkidega ja algab uurimine, et välja selgitada süüdlane.

18:00 Galileo (404)

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Kuldvillak (233)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Eestlased Dubais (5)

Pole just palju perekondi, kes Eesti vara maha müünud ja kogu perega Dubaisse elama kolinud oleks. Julge hundi rind on rasvane ning üks julgetest on Reet Kivi oma perega. Läheme külla Kivide perekonnale Dubais.

20:35 Valerian ja tuhande planeedi linn (Valerian and the City of a Thousand Planets) FILM

Eepilise fntaasiaseikluse tele-esilinastus! Valerian (Dane DeHaan) ja Laureline (Cara Delevingne) on kogu universumis korda hoidvad inimterritooriumite valitsuse eriagendid. Valeriani ja Laureline’i ülemus (Clive Owen) saadab nad missioonile vapustavasse galaktikatevahelisse linna Alpha, mis on kõikjalt universumist pärit tuhandetest liikidest koosnev üha kasvav metropol. Alpha 17 miljonit elanikku on aja jooksul segunenud. Nad on ühendanud oma anded, tehnoloogia ja ressursid kõigi hüvanguks. Kuid kahjuks ei ole kõigil samad eesmärgid. Tegutsema on asunud nähtamatud jõud, mis meie rassi suurde ohtu seavad...

23:10 Pimeduse rüütli taastulek (The Dark Knight Rises) FILM

Põnevus-megahitt on Batmani-triloogia suurejooneline finaal. Terroristliku jõugu liider saabub kaheksa aastat pärast "Pimeduse rüütli" sündmusi Gotham Citysse, mis paneb politseijõud viimase piirini proovile. Linna kunagine kangelane Batman (Christian Bale) on sunnitud endast taas märku andma... Tegemist on ühe kõigi aegade kassa-edukama filmiga, mis tõi sisse üle miljardi dollari!

02:04 Otselend * (Non-Stop) FILM

Kassahitist põnevusfilm! Otselennul New Yorgist Londonisse saab marssal Marks (Liam Neeson) sõnumi, kus nõutakse, et ta laseks lennufirmal kanda välismaal paiknevale pangakontole 150 miljonit dollarit. Kuni raha pole üle kantud, tapetakse lennul iga 20 minuti tagant üks reisija...

03:43 Aasta täis draamat * (Aasta täis draamat) FILM

Kodumaise dokumentaalfilmi tele-esilinastus enneolematust kultuuri-eksperimendist! 365 päeva... 224 etendust... Otsides oma kohta maailmas, võtab 21-aastane Alissija ette hullumeelse inimeksperimendi. 2017. aastal kuulutab Kinoteater välja töökonkursi, et leida inimest, kes poleks teatris käinud ning vaataks ära kõik 2018. aastal loodud teatrilavastused. 450 kandidaadi seast leitakse 21-aastane Alissija-Elisabet, rätsepaharidusega Valga tüdruk venekeelsest perekonnast. Noor inimene, kes ei tea midagi Eesti teatrist ega tunne ühtegi eesti näitlejat. Noor inimene, kes enne eksperimenti kaalus, kas minna tööle Maximasse või Euroopasse vabatahtlikuks. Mis temast saab?

05:31 Reporter+ *
06:40 Mesinädalad Lissabonis * (Kreuzfahrt ins Glück - Lissabon) FILM

Seekord on ühel pulmapaaril, Inal ja Philipil tõsine mure naise sõbrannaga, kes tuli pärast mehest lahkuminekut üksinda pardale. Tundub, et mesinädalad veedetakse kolmekesi, mitte kahekesi. Anne ja Florian on pidanud pulmad korra edasi lükkama ja põhjuseks ratsaõnnetus, mille tagajärjel Anne ratastooli jäi. Kas armastus on piisavalt tugev, et uue olukorraga hakkama saada?

08:40 Eestlased Dubais (4) *

Dubais on kinnisvara väga hinnas. Viljandist pärit Sandra on end sisse söönud Dubai kinnisvaraärisse ja tal läheb seal väga hästi! Sandra võtab meid endaga tööle kaasa ning uudistame Dubai luksuskinnisvara. Saate teises pooles hullame Dubai Legolandis!

09:10 Teledoktor Viktor Vassiljev (22) *

Otsesaates vastab doktor Vassiljev televaatajate terviseprobleemidele. Stuudiosse saab oma murega nii helistada kui ka saata küsimusi sotsiaalmeedia vahendusel.

09:40 Tuhat tervist (42)

Tänane saade räägib eestlaste südamemuredest. Uurime, miks eelistada kreemidele hoopiski nahaõlisid. Katsume toime tulla hemorroididega. Tuntud inimese tervisenippe jagab kirjanik ja ajakirjanik Dagmar Lamp.

10:10 Hooaeg (190) *

Ilu-ja elustiilisaade Hooaeg avab akna kevadpäikesele. Täna uudistame kodusisustuse viimaseid trende. Samuti tõstame fookusesse eestimaise rõivamoe ning ka kevadise nahahoolduse oluliseimad teemad.

10:55 Karvased kosilased (4) *

Theo on 24-aastane noormees, kes tegi kesklinna eluga lõpu ja taastas oma vanaisa talu Lümanda poolsaarel. Ta on olnud armunud, aga mitte kunagi tõsises suhtes ja otsib oma ellu naist, kes oleks kahe jalaga maa peal. Kas selles erilises kohtingusaates suudavad loomakostüümidesse peidetud tüdrukud Theo uskuma panna, et armastus on olemas? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

11:30 Mida teha, kui on keha? (10/10)

Saade aitab inimesi, kes vajavad oma iluprobleemidega tõeliste professionaalide sekkumist. Selles saates vajavad teiste seas abi iluoppidest sõltuvuses olev Christina, kulmudeta Charlie ja korralikku vahatamist vajav David.

12:30 Gordon Ramsay köögisaladused (14) *

Tänaseks teemaks on tasasel tulel ja aeglaselt valmivad toidud. Gordon valmistab nii seakõhtu ja lambapraadi.

13:00 Türgi hõrgutised (4/6) *

Sara kohtub Okan Görüriga, kes esitleb talle klassikalisi Istanbuli magustoite. Ta maitseb ka traditsioonilisi Armeenia toite ja kohtub õdedest sallimeistritega, kelle sallid jutustavad lugusid. Oma seiklustest inspireerituna valmistab ta kollase bulguri salati.

13:39 Lumekuninganna 2 * (Snow Queen 2 / Snow King) FILM

Eestikeelne animafilm! Pärast võitu Lumekuninganna üle on trollid vabadusega ära harjunud ja troll Ormist on kõigi jaoks kangelane saanud. Aga juba ootab Ormi ees uus ja veelgi põnevam seiklus! Tegelastele annavad hääle Tõnu Oja, Kadri Adamson, Emil Rutiku, Toomas Krall jpt.

15:09 Lustakad karupojad (42) *

Joonissari

15:24 Lustakad karupojad (52) *

Joonissari

15:30 Õhtusöök kahele (25)

Täna saab viis menüüd Luan Londonist. Ta valib kolme kõige enam meeldinud menüü järgi kolm meest, kelle kodus õhtust süüa. Kas ta leiab kellegi, kellega ta soovib teist korda õhtusöögile minna?

16:30 Õhtusöök kahele (26)

Tänases osas saab Nicola Kentist viis erinevat menüüd, mille on kokku pannud potentsiaalsed kohtingukaaslased. Ta valib kolm daami, kellega koos õhtustada ning seejärel valib nende seast oma lemmiku, kellega teisele kohtingule minna.

17:30 Otse! Tallinna panoraam (9)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

18:30 Stileto vendeta (91/99)

Oya ja Serhani vaheline vestlus ei lähe plaanitult. Oya otsustab oma uues majas suve alguse puhul peo korraldada. Kemal ei kavatse juhtumi uurimist lõpetada. Merve kohtub juhuslikult Pelini isaga ja ta saab midagi väga huvitavat teada.

19:30 Stileto vendeta (92/99)

Pelin saab teada, millega Taylan hakkama on saanud. Merve’i plaan toimib veatult. Elif ja Merve saavad kokku. Merve jõuab järeldusele, et Elifist on saanud tema ja Oya ühine vaenlane. Ta kavatseb tast suve alguse peol vabaneda. Samal ajal tahab Elif Oyast vabaneda ja Pelin tahab Merve’ist vabaneda. Olukord muutub väga pingeliseks.

20:30 Harry Potter ja tulepeeker (Harry Potter and the Goblet of Fire) FILM

Hittfilm Harry Potteri (Daniel Radcliffe) ja ta sõprade uutest seiklustest. Harry Potter ei saa aru, miks ta on valitud osalema Kolmevõluri turniiril, kus ta peab võistlema endast vanemate ja kogenumate õpilastega teistest koolidest. Samuti on tagasi ka kuri lord Voldemort (Ralph Fiennes) ja tema käsilased, kes ilmutavad end lendluupalli Maailmakarika finaalmängul. See pole aga Harry ainus mure - ta peab leidma endale veel kaaslase Sigatüüka kooli jõuluballile ja see ei ole sugugi lihtne ülesanne…

23:35 Langenud naised (2/8)

Kui linna saabub vana sõber, loodab Margaret veenda teda oma uude majja investeerima. Aga Nathaniel Lennoxit paistavad huvitavat hoopis muud asjad. Kui kaugele on Margaret valmis minema? Margaret leiab tänavalt ühe Lydia tüdruku, Mary Cooperi, kes on süüfilisse suremas ja otsustab kasutada teda kättemaksuks Lydia vastu, mis võib aga tema enda plaanid ohtu seada.

00:35 Reporter+ *
01:05 Mida teha, kui on keha? (10/10) *

Saade aitab inimesi, kes vajavad oma iluprobleemidega tõeliste professionaalide sekkumist. Selles saates vajavad teiste seas abi iluoppidest sõltuvuses olev Christina, kulmudeta Charlie ja korralikku vahatamist vajav David.

02:00 Õhtusöök kahele (25) *

Täna saab viis menüüd Luan Londonist. Ta valib kolme kõige enam meeldinud menüü järgi kolm meest, kelle kodus õhtust süüa. Kas ta leiab kellegi, kellega ta soovib teist korda õhtusöögile minna?

02:45 Õhtusöök kahele (26) *

Tänases osas saab Nicola Kentist viis erinevat menüüd, mille on kokku pannud potentsiaalsed kohtingukaaslased. Ta valib kolm daami, kellega koos õhtustada ning seejärel valib nende seast oma lemmiku, kellega teisele kohtingule minna.

03:30 Postimees.ee
05:45 Tallinna panoraam (9) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

06:00 Mis tegelikult juhtus? (14/6) *

Sõjafilm "Ainus ellujäänu" räägib sangarlikust USA sõdurist Marcus Luttrellist, kes saadeti 2005. aastal kurikuulsat Talibani komandöri Ahmad Shahi tapma, kuid kes nurjunud operatsiooni käigus vangi langes. Nüüd saavad esmakordselt sõna mehe vangistajad, kes oma tegevusega tema elu päästsid.

06:45 Archer (27/13) *

Malory satub koos Itaalia peaministriga kompromiteerivasse olukorda ja on sunnitud Archerilt ja Lanalt abi paluma.

07:10 Archer (28/13) *

Archer avastab enda suureks ehmatuseks, et tema ema käib kohtamas Archeri iidoli ja kangelase Burt Reynoldsiga.

07:35 Archer (29/13) *

Cyrilist edutatakse tegevagendiks ja Malory sunnib kõiki töötajaid läbima range narkotesti. ISISe töötajatele pole aga kumbki asi eriti meeltmööda.

08:00 Archer (30) *

Kanada kuninglik ratsapolitsei palub ISISe abi, et ohtlik Kanada terrorist rongiga kindlasse kohta transportida.

08:30 Reporter+ *
09:00 Kilovatikunnid (4/45)

Jean Pierre ja Sidney aitavad sel korral pereema, kel igapäevasõitudeks autot vaja. Eelarveks on vaid 5000 eurot. Muuhulgas pööratakse pilk VW ja Seati poole. Tundub, et läheb lausa köieveoks.

10:00 Tokyo OM stardiloendus (17/60)

Rannavõrkpalli tähed April Ross ja Alix Klineman jahivad kuldmedalit. Brasiilia jalgpallinaiskond läheb ennast uue treeneri käe all tõestama ning golfar Rory McIlroy otsustab samuti olümpiavõitu püüdma minna.

10:30 Tokyo OM stardiloendus (18/60)

Ameeriklanna Ashima Shiraisshi ronib Tokyos kulla poole, Venemaa saadab kujundujumises võitu jahtima kaks Svetlanat ning me tutvustame teile viite topeltkodakondsusega Jaapani sportlast.

11:00 Krimi *

Politseisaade.

11:30 Rooli võim (193) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:00 Liikuma! (3) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks. www.liikuma.tv

12:30 Kärakavennad (19) *

Tim teeb kuritegeliku eluga lõpparve ning valmistub oma viinakööki sulgema. Tickle saab ülesandeks viimane partii linnas maha müüa. Jim, Mark ja Jim Tom avavad juba oma kolmanda viinaköögi.

13:30 Okupeeritud (14) *

Rühmitus, kes Jesperit varjab on valmis ta Norra võimudele müüma, aga avastades, et kokkuleppe taga on venelased, muudavad nad meelt ja lavastavad Jesperi tapmise.

14:40 Sõrmuste isand: Kuninga tagasitulek * (The Lord of the Rings: The Return of the King) FILM

11 Oscarit võitnud viimane film fantastilisest seiklusfilmitriloogiast. Sauroni väed ründavad Gondori pealinna Minas Tirith'it. Kunagine võimas kuningriik pole iial vajanud endale rohkem kindlakäelist valitsejat. Aga kas Aragorn (Viggo Mortensen) leiab endas jõudu, et võtta vastu oma saatus? Gandalf (sir Ian McKellen) püüab koondada vägesid, kuningas Theoden (Bernard Hill) toob appi Rohani võitlejad. Aga inimeste vägedest ei ole väärilist vastast tohututele vaenlase hordidele. Siiski tormavad nad võitlusesse, et tõmmata endale Sauroni tähelepanu, sest ainult nii on Frodol (Elijah Wood) lootust täita oma tohutult raske ülesanne.

18:30 Tules karastunud (8/8)

Hooaja viimases osas tuleb võistlejatel sepistada kaks relva. Pärjatakse sarja võitja, kes saab 10 000-dollarilise auhinna.

19:19 Heeringas Veenuse õlal
19:30 Ekstreemne sõit (3/40)

Kaljult sukeldumine Horvaatia kõige kaunimates kohtades. Kolm suusatajat vulkaanisaarel. Maailma parimad kiteboarderid Lõuna-Aafrikas.

20:00 Ekstreemne sõit (4/40)

Mad Mike ja ta 1000-hobujõuline koletis. Tuulesurfarid maailma kõige külmematel järvedel. Veokite võidusõit - Frozen Rush.

20:30 Mere südames (In the Heart of the Sea) FILM

Seikluspõnevik. 1820. aasta talvel juhtus New Englandi vaalapüügilaeva Essexiga midagi täiesti ootamatut: seda ründas hiiglaslik kättemaksujanuline vaal. Herman Melville raamat "Moby Dick" räägib vaid poole loost. See Nathaniel Philbricki bestselleril põhinev film keskendub vaala ja laeva kohtumise õõvastavatele tagajärgedele. Laeva meeskond peab tegema kõike, et ellu jääda. Karmides tormituultes kannatavad näljased ja meeleheitel mehed hakkavad kahtlema enda usus, elu hinnas ja oma ameti moraalsuses, samal ajal kui kapten püüab avamerel teed leida ja vanemtüürimees on võtnud sihiks vaal tabada.

22:55 Surmav arsenal: Luude linn (Mortal Instruments: City of Bones) FILM

Hitt-romaanide sarjal põhinev põnevusfilm pealtnäha tavalisest New Yorgi neiust Clary’st, kes saab teada, et on iidsete varjuküttide järeltulija. Varjukütid on salajased poolinglitest sõdalased, kes kaitsevad maailma deemonite eest. Neiu ees avaneb uus maailm, mis kubiseb deemonitest, sortsidest, vampiiridest, libahuntidest ja teistest ohtlikest olevustest.

01:10 Kilovatikunnid (4/45) *

Jean Pierre ja Sidney aitavad sel korral pereema, kel igapäevasõitudeks autot vaja. Eelarveks on vaid 5000 eurot. Muuhulgas pööratakse pilk VW ja Seati poole. Tundub, et läheb lausa köieveoks.

01:55 Tokyo OM stardiloendus (17/60) *

Rannavõrkpalli tähed April Ross ja Alix Klineman jahivad kuldmedalit. Brasiilia jalgpallinaiskond läheb ennast uue treeneri käe all tõestama ning golfar Rory McIlroy otsustab samuti olümpiavõitu püüdma minna.

02:20 Tokyo OM stardiloendus (18/60) *

Ameeriklanna Ashima Shiraisshi ronib Tokyos kulla poole, Venemaa saadab kujundujumises võitu jahtima kaks Svetlanat ning me tutvustame teile viite topeltkodakondsusega Jaapani sportlast.

02:45 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Pärast tormilist armuööd puhkeb Susanne Konseli ja tema armukese vahel tüli. Kui naine mehe eemale tõukab, kukub viimane kuristikku ja jääb sinna elutult lamama. Paanikas Susanne kutsub kohale oma arstist abikaasa. Abielupaar teeb kõik jälgede varjamiseks, kuid komissar Brandtneri mõrvarühma neil petta ei õnnestu.