Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 30.03.2020

06:00 Mudilaste saladused: vennad ja õed (1/2) *

Kuus perekonda lähevad nädalavahetuseks metsa matkama. Õed-vennad võtavad teadlaste valvsa pilgu all osa mitmetest katsetest. Kuidas sujub õdede-vendade ühine matk?

07:00 Alvin ja koopaoravad (72)
07:15 Robotpoiss (99)

Animasari

07:35 Tere tulemast Wayne'i (2)

Animasari

08:00 Reporter *
09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (82)

House ja tema tiim tegeleb juudi naisega, kes oma pulmas kokku kukkus. House aga on rohkem huvitatud Wilsoni uue suhte analüüsimisest.

11:00 Chicago tuletõrje (50)

Dawsoni esimene tööpäev tuletõrjujana kujuneb sündmusterohkeks, ning tal tekib kuri kahtlus, et kahe tuletõrjuja kooselu võib Casey optimismist hoolimata liiga pingeliseks osutuda. Mills jõuab samal ajal arusaamisele, et tema ja päästerühma teed peavad lahku minema.

12:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (26) *

Gordon sõidab Pariisi appi taimetoidurestoranile Piccolo Teatro. Endine ettekandja Rachel ostis restorani kolm aastat tagasi ja koos sõbranna Stephaniega püüavad nad lihasööjatest prantslasi taimetoitlasteks muuta. Kahjuks ei lähe see kergelt ja restoran on sulgemise äärel.

13:00 Tallinna panoraam (9) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

14:00 Tüdruk nimega Elif (878)

Yunuski hakkab mõistma,et Keremil on Sureyya vastu tunded. Julide ja Emirhan kohtuvad juhuslikult pargis Safakiga. Nende kohtumist satub aga märkama Alev, kes kodus kõik Lemanile ära räägib. Kerem saab kätte kirja ja loeb, et Sureyya on sõitnud ära Inglismaale.

15:00 Vana silla saladus (199)

Tristan nõustub konservitehase maha müüma. Calvario viib oma ähvarduse täide. Rosario nõuab Franciscalt seletust.

16:00 Betty New Yorgis (54/123)

Patricia ja Marcela üritavad tabada Armandot koos armukesega, kuid satuvad selle asemel Betty kodukandis täbarasse olukorda. Peloton lõbutseb Betty sünnipäeval. Peo lõppedes viib Armando Betty odavasse motelli ning üritab seal tüdruku ära võrgutada. Bertha jõuab järeldusele, et Sofia armuke on Charlie.

17:00 Hingesugulased (459)

Pari otsib emale tutvumiskuulutuse kaudu meest. Suraj ei saa pangast laenu, aga kohtub ühe salapärase ja rikka naisega.

18:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (27)

Saatesarjas näeme, kuidas Gordon Ramsay reisib läbi kogu Ameerika, külastades hädas restorane. Esmalt hinnatakse restorane salaja ja maskeeringus, seejärel õpetatakse inimesed uuesti välja ja muudetakse menüüd ning korraldatakse suurejooneline avamispidu. See kõik toimub 24 tunni jooksul. Selles osas on Ramsay Little Rockis, kus ebakompetentne omanik viib oma restorani hukatuse poole.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Kuuuurija (38)

Tuberkuloos on peamiselt piisknakkusena leviv haigus, mis põhjustab aeglaselt süvenevat ja kudesid lagundavat põletikku kopsudes, kuid võib tabada ka eritus- ja suguelundeid, luid, liigeseid, lümfisõlmi, närvisüsteemi ja nahka. Väga oluline on õigeaegne tuberkuloosivastase ravi alustamine ning raviskeemi täpne järgimine! Tänases saates räägime tuberkuloosihaigetest, kes peaksid viibima kinnises asutuses, aga kes liiguvad tegelikult vabalt ringi. Saate teises pooles vaatama kuidas läheb väga rängalt koroonaviirust põdeval mehel, kellega rääkisime ka eelmises saates.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Magnettorm (Geostorm) FILM

Katastroofi-põneviku tele-esilinastus! Kui ennenägematud looduskatastroofid planeeti ähvardasid, kogunesid maailmajuhid, et luua kliima kontrollimiseks ja inimeste ohutuse tagamiseks keerukas satelliitide võrgustik. Kuid midagi läks valesti ja Maad kaitsma loodud süsteem hakkas seda hoopis ründama. Tõelise ohu tuvastamiseks tuleb joosta ajaga võidu, enne kui ülemaailmne supertorm kogu maamuna tühjaks pühib.

23:35 Resident (The Resident) FILM

Põnevusdraama New Yorgis elavast noorest arstist (Hilary Swank), kes kolib pärsst suhte purunemist uude luksuskorterisse. Erinevad vahejuhtumid teevad ta murelikuks ning peagi avastab vapper naine, et ta ei pruugi olla korteris ihuüksi... Pingelise õuduspõneviku lavastas soome filmimees Antti Jokinen ("Puhastus").

01:15 Metsik Metsik Lääs * (Wild Wild West) FILM

Seikluskomöödia kahest agendist, kes peavad tabama kurja geeniuse. James Westi (Will Smith) relvaks on vastupandamatu sarm, Artemus Gordon (Kevin Kline) hiilgab aga leiutaja-võimetega. Ühisjõul astuvad nad vastu võimuahnele Lovelessile (Kenneth Branagh), kes plaanib hiiglasliku tarantli abil mõrvata USA presidendi. Tarmukate agentide hoogu pidurdab saatuslik kaunitar Rita (Salma Hayek). Kassahiti eelarve oli hiiglaslikud 170 milj. dollarit.

02:55 Sööma! (5) *

HoReCa erisaade toob vaatajateni teemad, mis on seotud profiköögiga. Tutvustame restoranidele ja kohvikutele uusi lahendusi. Lisaks anname nõuandeid kuidas valida oma kööki seadmeid, millega on rõõm tööd teha.

03:25 Reporter *
04:25 Tuvikesed (86)

Kelly pürgib autoreklaamimodelliks ja on sunnitud kõrvaldama oma teelt kõik teised kandidaadid. Peg alustab streiki, kuna Al nimetab teda kasutuks diivaniehteks.

04:50 Tuvikesed (88)

Al on stressis ja arst määrab talle puhkuse. Al hakkab aiatööd tegema, kuid teda kimbutavad jänesed, kes söövad ära kõik Ali kasvatatud porgandid.

05:10 Dr House (82) *

House ja tema tiim tegeleb juudi naisega, kes oma pulmas kokku kukkus. House aga on rohkem huvitatud Wilsoni uue suhte analüüsimisest.

06:30 Hingesugulased (335)

Ootamatu pööre uurimises keerab kõik peapeale. Sandhya usub oma tiimi ühtsusesse. Santoshil on juhtunu kohta oma kindel arvamus.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Virtuaalmaailm muutub tapvaks, kui mõrvatakse õllepruulija ja mõrvarühma uurijatel tuleb olla mentoriteks raskustes teismelistele.

08:15 Vana silla saladus (845) *

Aurora ja Conrado lepivad ära. Bernarda otsib Francisca uut testamenti. Florencio satub ohtu.

09:10 Uuel ringil (42) *

Holly hakkab käima vana juuraprofessoriga, kes elab vanadekodus. Nicki tahab pärast lahutust esimest korda mehega olla ja palub Philil asja joonde ajada.

09:40 Taeva pisarad (18/115)

Orhan räägib Melisale, et Selim tunnistas, et armastab Cennetit. Melisa anub teda, et ta üritaks ikka Cenneti südant võita, et ta Selimi endale saaks. Orhan ja Selim lähevad nii tülli, et lähevad teineteisele lausa kätega kallale.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:45 Top Shop
12:00 Suunamudijate meistriklass (8/10)

Kaheksas saade toob suunamudijate silmadesse nii rõõmu- kui ka kurbusepisaraid. Proovile pannakse nii noorte võime mõelda iseseisvalt kui ka tegutseda ühtse tiimina. Sugugi mitte kõik pole aga usinad meeskonnamängijaid – pingelises olukorras keevad emotsioonid üle ning ühe osalise kannatus katkeb.

13:00 Betty New Yorgis (21/123)

Armando eksleb New Yorgi tänavatel. Ricardo jõuab oma kahe tuttava piigaga hotelli, kus nad ta paljaks varastavad. Hugo näitab Marcelale videot Armandoga naiseriietes. Armando viib Betty Itaalia restorani. Hugo kingib Fabiole väga kalli auto. Ines ütleb Hugole, et Fabio suudles üht modelli.

14:00 Stileto vendeta (91/99) *

Oya ja Serhani vaheline vestlus ei lähe plaanitult. Oya otsustab oma uues majas suve alguse puhul peo korraldada. Kemal ei kavatse juhtumi uurimist lõpetada. Merve kohtub juhuslikult Pelini isaga ja ta saab midagi väga huvitavat teada.

15:00 Stileto vendeta (92/99) *

Pelin saab teada, millega Taylan hakkama on saanud. Merve’i plaan toimib veatult. Elif ja Merve saavad kokku. Merve jõuab järeldusele, et Elifist on saanud tema ja Oya ühine vaenlane. Ta kavatseb tast suve alguse peol vabaneda. Samal ajal tahab Elif Oyast vabaneda ja Pelin tahab Merve’ist vabaneda. Olukord muutub väga pingeliseks.

16:00 Liikuma! (3) *

Meeleolukas tervise- ja spordiuudiste saade, kus toitume tervislikult, liigume looduses, tutvustame tervise- ja spordivaldkonna uusi tooteid ja teenuseid. Anname häid nõuandeid kvaliteetseks eluks. www.liikuma.tv

16:30 Tuhat tervist (42) *

Tänane saade räägib eestlaste südamemuredest. Uurime, miks eelistada kreemidele hoopiski nahaõlisid. Katsume toime tulla hemorroididega. Tuntud inimese tervisenippe jagab kirjanik ja ajakirjanik Dagmar Lamp.

17:00 Rizzoli ja Isles

Endine kolledzhi jalgpallur pussitatakse autopesulas surnuks ja Jane ja Maura peavad panema kokku killud, et mõrvar leida. Casey kohtub juhtumisi Jane'iga ja tal on suuri uudiseid.

18:00 Vana silla saladus (846)

Conrado seisab raske valiku ees. Aurora aitab Boscot. Bernarda nõuab Franciscalt seletust.

19:00 Uuel ringil (43/22)

Nikki on valmis Haskelliga kohtama minema, kuid kui ootamatult astub läbi vana tuttav, aluspesumodell Steve, tuleb langetada raske valik. Stuart aitab Philil suhelda keskkooliarmastuse Alessandraga.

19:30 Roaldi retked (15) *

Pärnu poiss Oliver Merivee rändas aastaid sihitult mööda maailma ringi, kuniks jäi pidama Guatemalas ja rajas oma isikliku seenekooli. Roald Johannson võtab ette ränga teekonna iidsete maiade maale Kesk-Ameerikasse, kus üks Eesti kutt õpetab maagilise Atitlani järve kaldal nii söögi- kui võluseente kasvatamist.

20:30 #WAYF. Suve viimane pidu (We Are Your Friends) FILM

Elektroonilise muusika ja Hollywoodi ööelu foonil veedab 23-aastane edasipüüdlik DJ Cole (Zac Efron) oma päevi lapsepõlvesemudega plaane tehes ning öid loo kallal nokitsedes, mis suudaks sütitada kogu maailma. Kõik see muutub, kui ta kohtub karismaatilise, aga elus pettunud vanema DJ Jamesiga, kes ta oma tiiva alla võtab. Asjad lähevad keeruliseks, kui Cole hakkab armuma Jamesi palju nooremasse tüdruksõpra Sophiesse (Emily Ratajkowski). Kui Cole’i keelatud suhe üha tugevamaks muutub ning tema sõbrasuhted kannatama hakkavad, peab ta valima armastuse, lojaalsuse ja oma tuleviku vahel. Film ei sobi alaealistele.

22:30 Õhtusöök kahele (223/29)

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Wayne, kes valib välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

23:30 Poissmees: Uus-Meremaa (16/17)

Võistlustulle on jäänud kaks viimast tüdrukut ja Poissmees teeb oma lõpliku otsuse. Aga enne viimast roositseremooniat, kohtuvad tüdrukud Arthuri perega.

00:30 Reporter *
01:36 Briti talent (18)

Finaaalosa! Kätte on jõudnud talendisaate suurejooneline lõppvaatus! Kes andekatest osalejatest sulatab publiku südamed ja pistab kotti võidusumma?

03:41 Briti talent (17)

Särav Briti talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

03:55 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (336)

Mohit tõestab veel kord, et on süütu ja see kõik on üks suur arusaamatus. Sandhya ei taha oma perekonna vastu astuda. Meena kasutab tekkinud kaost oma kasuks.

06:45 Reporter+ *
07:15 Rooli võim (193) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

07:45 Lapimaa kalareis (7/10) *

Ragnar tutvustab ülejäänud kambale oma suurt lõhet ja isendi uhket sisimust. Valmib käepärastest vahenditest õdus saun, kus saab edukalt ka leili võtta. Hando saab lõpuks kätte oma esimese lõhe.

08:15 A-Rühm (60/25) *

Kui Euroopas õppinud kunstnik kallaletungi järel haiglasse satub, palkavad tema sõbrannad A-Rühma asja uurima. Jäljed viivad ühe Beverly Hillsis asuva kunstigaleriini ja nüüd läheb vaja kuulsa kunstniku H.M. Murdocki abi, et pättide päev ära rikkuda.

09:15 Kontor (125/26) *

Michael on üllatavalt rõõmus, kui kuuleb Donna kohta halba uudist. Vastsetel vanematel Pamil ja Jimil on raske kontoris ärkvel püsida. Angela asub tegutsema, kui Dwight keeldub nende kokkuleppest kinni pidamast.

09:45 Kontor (126/26) *

Ajakirjandus saab teada, et Sabre'i printerid kipuvad süttima. Jo kahtlustab, et selle info lekitas keegi firma seest ning asub vilepuhujat päevavalgele tooma.

10:10 Mentalist *

Jane ja Fisher uurivad mõrva naftaettevõttes. Van Pelt ja Rigsby sõidavad Austinisse uurima kahtlusaluseid endiste CBI töötajate vastu suunatud rünnakutes.

11:05 Gomorra (6/24) *

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

12:10 Komissar Rex

Politseiballi loteriil saab Böckile osaks peavõit, õhupallireis Viini kohal. Kui Brandtner ja Rex oma kõrgust kartva kolleegi seltsis õhusõitu naudivad, märkavad mõrvarühma mehed ülevalt pangaröövli põgenemist. Pangaröövi taga on hädavaresest Anton, kes on võlgu suure summa narkoärikatele, kes omakorda noormehega arveteklaarimiseks röövivad tema pruudi Alina.

13:10 Lapimaa kalareis (8/10)

Aeg on metsas asjad pakkida ning tagasi bussi juurde matkata. Edasised plaanid on veel lahtised, kuid omaette eesmärgiks on kala püüda ka ookeanist. Samuti pakub meestele huvi Borselva jõgi.

13:40 Ränk sööst (10/10)

Lainelaudur Mark Vissereril on pöörane plaan - sõita Maui legendaarsetel hiidlainetel ja seda öösel pilkases pimeduses. Visser kasutab NASA tehnoloogiat ja endise eriüksuse komandöri teadmisi, et sellest ohtlikust ettevõtmisest eluga välja tulla.

14:10 100 erilist eestlast (15)

Võrumaal elab naine, kes loobus argitööst ja otsustas end pühendada hobile. Ta ehitas inglitele kodu ja neid ingleid on tal seal ligi 3000. Lisaks võtame suuna Saaremaale, kus toimetab härrasmees, kes kogub sõjavara.

14:35 Krimi *

Politseisaade.

15:05 Tokyo OM stardiloendus (17/60) *

Rannavõrkpalli tähed April Ross ja Alix Klineman jahivad kuldmedalit. Brasiilia jalgpallinaiskond läheb ennast uue treeneri käe all tõestama ning golfar Rory McIlroy otsustab samuti olümpiavõitu püüdma minna.

15:35 Tokyo OM stardiloendus (18/60) *

Ameeriklanna Ashima Shiraisshi ronib Tokyos kulla poole, Venemaa saadab kujundujumises võitu jahtima kaks Svetlanat ning me tutvustame teile viite topeltkodakondsusega Jaapani sportlast.

16:05 Knight Rider

Michael kaitseb südikat senaatorit, kelle vastuseis uute jõujaamade rajamise eelnõule on tekitanud talle mõjukaid vaenlasi, kes tema elu kallale kipuvad.

17:05 Mentalist

Tapja, kes jahib endisi CBI töötajaid, röövib Grace'i, aga peamisel kahtlusalusel on vettpidav alibi. Jane peab mängu panema kõik oma oskused enne, kui aeg otsa lõppeb.

18:00 A-Rühm (61/25)

Limonaaditehase omanikud paluvad A-Rühma abi, et võidelda nende mineraalveeallikat himustava töösturiga. Kohapeal aga selgub, et kurjamitel on hoopis suuremad plaanid ning Murdock otsustab tervisliku toitumisega rühma võitlusvõimet parandada.

19:00 Kontor (127/27)

Michael ärritab kontoris kõiki, kui keeldub vallandamast oma lapsikut vennapoega Luke'i. Pam üritab Dwightile tünga teha, kuid jääb temaga ise lifti kinni. Gabe'i ja Erini suhe ärritab Andyt.

19:30 Kontor (128/27)

Michael sunnitakse läbima Toby juures kuuetunnine nõustamine, aga ta ei muuda Toby tööd lihtsaks. Pam taotleb edutamist, Dwight maksab kätte poeomanikule, kes keeldub teda teenindamast.

20:00 Spordihullud (15)

Avastame vettehüppaja Orlando Duque'ga maagilist Visi saart, tutvume mägijalgrattur Brett Rheederiga, püstitame Lena Erdiliga uue kiirusrekordi ning vaatame, kuidas algas surfar Josh Kerri karjäär.

20:30 Kurikuulsad mafioosod (7/10)

Seda legendaarset maffiabossi peeti vana kaardiväe viimaseks liikmeks. Bonnanode maffiaperekonna legendaarse ristiisana lömastas ta igaühe, kes eksis maffia Omerta aukoodeksi vastu. Teda kartsid kõik, kuid FBI agendi Donny Brasco vastu oli ka tema võimetu. Kui Massino rajalt maha võeti, tõmbas ta kõik endaga kaasa.

21:30 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (14/6)

Põhja-Iirimaa konflikti loetakse küll ametlikult lõppenuks, ent olukord piirkonnas on endiselt tulekohtlik. Seda tõestab kasvõi uue terrorirühmituse New IRA murettekitav esiletõus. Ross Kemp sõidab Belfasti, et vestelda ekspertide ja kohalike elanikega nii Põhja-Iirimaa kui ka kogu Suurbritannia ebakindlast tulevikust.

22:30 Näljased investorid (9/11)

Näljased investorid suunduvad New Yorki, kus neid ootavad kaks rahalistes raskustes pitsabaari, mille saamatud omanikud kinnitavad taaskord vana tõde, et kala hakkab mädanema peast.

23:25 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:07 Knight Rider *

Michael kaitseb südikat senaatorit, kelle vastuseis uute jõujaamade rajamise eelnõule on tekitanud talle mõjukaid vaenlasi, kes tema elu kallale kipuvad.

01:08 Postimees.ee