Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 31.03.2020

06:00 Chicago tuletõrje (50) *

Dawsoni esimene tööpäev tuletõrjujana kujuneb sündmusterohkeks, ning tal tekib kuri kahtlus, et kahe tuletõrjuja kooselu võib Casey optimismist hoolimata liiga pingeliseks osutuda. Mills jõuab samal ajal arusaamisele, et tema ja päästerühma teed peavad lahku minema.

07:00 Alvin ja koopaoravad (73)
07:07 Kass Oggy ja kurjad prussakad
07:15 Robotpoiss (100)

Animasari

07:35 Sherazade seiklused (1)
08:00 Tere tulemast Wayne'i (3)

Animasari

08:24 Kass Oggy ja kurjad prussakad
08:30 Reporter *
09:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (83)

House kahtlustab, et EMO patsiendil on palju suurem probleem, kui esialgne diagnoos näitas. House on skeptiline, kuna tema arvates on patsient liiga rõõmsameelne ja kena, et terve olla.

11:00 Chicago tuletõrje (51)

Leitnant Casey poole pöördub tema õde Christie, kellel on oma mehega tõsiseid probleeme tekkinud. Dawson ja Miller üritavad kohaneda oma uute rollidega 51. depoos ning Brettil tekib soov Chicagost sootuks lahkuda.

12:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (27) *

Saatesarjas näeme, kuidas Gordon Ramsay reisib läbi kogu Ameerika, külastades hädas restorane. Esmalt hinnatakse restorane salaja ja maskeeringus, seejärel õpetatakse inimesed uuesti välja ja muudetakse menüüd ning korraldatakse suurejooneline avamispidu. See kõik toimub 24 tunni jooksul. Selles osas on Ramsay Little Rockis, kus ebakompetentne omanik viib oma restorani hukatuse poole.

13:00 Kuuuurija (38) *

Tuberkuloos on peamiselt piisknakkusena leviv haigus, mis põhjustab aeglaselt süvenevat ja kudesid lagundavat põletikku kopsudes, kuid võib tabada ka eritus- ja suguelundeid, luid, liigeseid, lümfisõlmi, närvisüsteemi ja nahka. Väga oluline on õigeaegne tuberkuloosivastase ravi alustamine ning raviskeemi täpne järgimine! Tänases saates räägime tuberkuloosihaigetest, kes peaksid viibima kinnises asutuses, aga kes liiguvad tegelikult vabalt ringi. Saate teises pooles vaatama kuidas läheb väga rängalt koroonaviirust põdeval mehel, kellega rääkisime ka eelmises saates.

14:00 Tüdruk nimega Elif (879)

Veysel pakub Tariki meestele auto parandamisel abi, kuid see on vaid lõks Veyselile lähenemiseks. Süreyya teeb Macidele teatavaks otsuse minna Inglismaale tööle. Kerem kavatseb Süreyyale viimaks armastust avaldada ja paluda tal jääda.

15:00 Vana silla saladus (200)

Francisca keeldub tõde tunnistamast. Pardo hoiatab Juani. Mariana süüdistab Emiliat Alfonso lahkumises.

16:00 Betty New Yorgis (55/123)

Armando on Betty käitumisest tõsiselt üllatatud. Ta pöördub oma korterisse ja poeb Marcelaga voodisse toetatud kuulsast sinisest tabletist. Marcela saab politseist kätte Patricia, kes on seal veetnud terve öö. Jenny valitakse järgmise kataloogi jaoks modelliks, eelarve säästmise huvides.

17:00 Hingesugulased (460)

Suraj leiab uue viisi oma unistuse täitmiseks. Bulbul ütleb Santoshile kõik näkku ja rõhub ta südametunnistusele.

18:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (1)

Gordon Ramsay tõttab New Yorki, et päästa Bella Gianna Itaalia bistroo. Pereärina tegutsevat söögikohta on pikalt üleval pidanud isa Frank oma pensionist, aga paraku sellest üksi ei piisa. Köök on rõvedalt räpane, sisustus ajast ja arust ning toit ei hiilga samuti mitte millegagi. Kuid nagu ikka, suudab Gordon ka sel korral imesid korda saata.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Roaldi retked (16)

Lapsepõlve unistused teevad teoks ainult kõige julgemad ja tugevamad! Üks neist on Rakverest pärit personalijuht Kerle, kes tegi oma suure eesmärgi – saada juuksuriks – teoks alles 33-aastasena Iirimaal. Roald Johannson põrutab vihmasesse Corki linna ning avastab, et teinekord on tarvis kodunt kaugele ära sõita, et leida oma hingesugulane ning viia ellu ammused unistused.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Krimi

Politseisaade.

22:00 Hävitaja (Destroyer) FILM

Krimi-põneviku tele-esilinastus! Tugeval ja karastunud Los Angelese politseidetektiivil Erin Bellil (Nicole Kidman) tuleb tagasi pöörduda ühe oma karjääri algusesse jääva juhtumi juurde. Noore politseinikuna sai ta ülesande imbuda kriminaalsesse jõuku, kuid ülesanne lõppes traagiliselt ning see on teda terve karjääri piinanud. Kui jõugu ninamees uuesti välja ilmub, peab Bell oma minevikuga tõtt vaatama ning suhtlema nendega, kes olid juhtumiga seotud, et jõugu ninamehe Silase (Toby Kebbell) tegemistele lõplikult piir panna.

00:20 Olümpiamängude teejuht (15/40)

Tänases osas vaatame neid elemente, mis vaataja pilgu eest enamasti varjatuks jäävad, nagu veepalli veealused lahingud ja läbi vee liuglevate maratonujujate vältimatu heitlus.

00:50 Olümpiamängude teejuht (16/40)

Täna tutvustame teile judot, mis kuulub olümpiamängude kavva alates 1964. aasta Tokyo olümpiamängudest, aga on alates Rio olümpiamängudest läbi teinud mitmeid muutuseid.

01:20 Süvahavva

Süvahavva tallu kolinud perekond mõistab üha selgemalt, et majas ja külas toimuvad kummalised sündmused ei saa olla pelgalt juhuslikud kokkusattumused. Küll aga lähevad nende arvamused lahku selles osas, et mida edasi teha ja kas nad peaksid ka oma elu pärast kartma hakkama...

02:10 Õhtu parimad palad (44) *

Särava supertiimi nädala parimad lood!

02:55 Rooli võim (193) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

03:25 Reporter *
04:15 Tuvikesed (89)

Alist saab naabrinaisele seksisümbol, mida Peg ei suuda kuidagi uskuda.

04:40 Tuvikesed (90)

Al peksab läbi Kelly uue kuti ja tütar kolib seepeale kodust ära.

05:10 Dr House (83) *

House kahtlustab, et EMO patsiendil on palju suurem probleem, kui esialgne diagnoos näitas. House on skeptiline, kuna tema arvates on patsient liiga rõõmsameelne ja kena, et terve olla.

06:30 Hingesugulased (337)

Sandhya sulgeb raske südamega Sooraji poe. Kohe saab selgeks, et Kavita on selle taga. Chavvi tunnistab Dilipile, et ta valetas lapseootuse kohta. Sandhyal on kaval plaan, kuidas Balkishanilt Sooraji pood tagasi saada.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Endine kolledzhi jalgpallur pussitatakse autopesulas surnuks ja Jane ja Maura peavad panema kokku killud, et mõrvar leida. Casey kohtub juhtumisi Jane'iga ja tal on suuri uudiseid.

08:15 Vana silla saladus (846) *

Conrado seisab raske valiku ees. Aurora aitab Boscot. Bernarda nõuab Franciscalt seletust.

09:10 Uuel ringil (43/22) *

Nikki on valmis Haskelliga kohtama minema, kuid kui ootamatult astub läbi vana tuttav, aluspesumodell Steve, tuleb langetada raske valik. Stuart aitab Philil suhelda keskkooliarmastuse Alessandraga.

09:40 Taeva pisarad (19/115)

Mukaddes hakkab paranema. Cennet leiab end kuuris kinniseotuna, Nilgün käseb oma mehel ta tappa. Politsei vahistab Arzu. Cengiz saab teada, mida Nilgün teeb.

10:29 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:15 Trennispikker

Nädala kõige intensiivsem treening, kus läheb tarvis ka lisaraskuseid. Väljakutseid pakkuv treeningkava on ideaalne rasvapõletustreening. Treener Egle Eller-Nabi.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (223/29) *

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Wayne, kes valib välja kolm kõige ahvatlevamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

13:00 Betty New Yorgis (22/123)

Bettyl pole just kõige parem päev. Fabio selgitab Hugole, et kuulujutud tema kohta on vaid Betty väljamõeldis. Armando saadab Ricardo Miamisse. Aura María muutub armukadedaks, kuigi ei taha seda tunnistada.

14:00 #WAYF. Suve viimane pidu * (We Are Your Friends) FILM

Elektroonilise muusika ja Hollywoodi ööelu foonil veedab 23-aastane edasipüüdlik DJ Cole (Zac Efron) oma päevi lapsepõlvesemudega plaane tehes ning öid loo kallal nokitsedes, mis suudaks sütitada kogu maailma. Kõik see muutub, kui ta kohtub karismaatilise, aga elus pettunud vanema DJ Jamesiga, kes ta oma tiiva alla võtab. Asjad lähevad keeruliseks, kui Cole hakkab armuma Jamesi palju nooremasse tüdruksõpra Sophiesse (Emily Ratajkowski). Kui Cole’i keelatud suhe üha tugevamaks muutub ning tema sõbrasuhted kannatama hakkavad, peab ta valima armastuse, lojaalsuse ja oma tuleviku vahel. Film ei sobi alaealistele.

16:00 Roaldi retked (15) *

Pärnu poiss Oliver Merivee rändas aastaid sihitult mööda maailma ringi, kuniks jäi pidama Guatemalas ja rajas oma isikliku seenekooli. Roald Johannson võtab ette ränga teekonna iidsete maiade maale Kesk-Ameerikasse, kus üks Eesti kutt õpetab maagilise Atitlani järve kaldal nii söögi- kui võluseente kasvatamist.

17:00 Rizzoli ja Isles

Doktor Hope Martin palub Mauralt elumuutvat teenet ja Jane muretseb Casey läheneva opi pärast, kuid kõik see muutub kõrvaliseks, kui varisev hoone jätab enda lõksu armastatud inimesed.

18:00 Vana silla saladus (847)

Conrado ei julge Aurorale tõtt tunnistada. Francisca tahab Marianat tagasi mõisa tööle. Mauricio kaitseb Fed.

19:00 Uuel ringil (44/22)

Nikki aitab Hollyl lahutuse lõpule viia, kuid juba ununenud ettetellitud pulmapeovastuvõtt toob tagasi valusad mälestused. Phil käib endast palju noorema naisega, aga kahetseb seda tolle tuttavatega kohtudes.

19:30 Kodutunne (245) *

Pärnus, ühes ülipisikeses suvilatüüpi majas, elab Merle koos oma 11-aastase pojaga. Umbes kaks aastat tagasi ostsid nad ajast räsitud elamu ja alustasid mehega selle korda tegemist. Kõik liikus sujuvalt, kuid siis sai ta mees teada et tal on vähk ja elu muutus. Nelja kuu pärast sai Merlest lesk. Maja jäi väga nukrasse seisu, põrandad on olematud ja puudub pesemisvõimalus. Kodutunne tahab aidata Merlet sellega, mis Kullol pooleli jäi. Soojustada põrandad ning ehitada välja wc ja pesuruum.

20:30 Trimmi, punni, trimmi (9)

Tänases osas on treeneri rollis spordiklubi omav Carrie, kelle elu ainult fitnessi ümber keerlebki. Tema treenitavaks on kahe lapse ema Kenlee, kel on paksu elust kõrini ja soovib oma tuletõrjujast abikaasa jaoks hea välja näha.

21:30 Kurvikad modellid (1/2)

Kaheosaline dokumentaalsari võtab vaatluse alla Londoni modelliagentuuri Milk, kus parasjagu käimas uue reklaamnäo otsingud.Agentuuri modellid pole aga mingid tavapärased kleenukesed, vaid kannavad uhkusega suuruseid XL ja XXL.Kehapositiivsusest pakatav ja harjumuspäraseid mõttemustreid ümber lükkav kaemus kogukamate supermodellide ja moetööstuse ellu.

22:30 Õhtusöök kahele (224/29)

Danile antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Dani valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest mehest ta veel näha tahab.

23:30 Poissmees: Uus-Meremaa (17/17)

Tänases erisaates räägivad Arti poolt koju saadetud kaunitarid naised elust häärberis ja pärast viimast roosi. Art kohtub naistega esimest korda pärast saadet ja ilmub väljavalituga rahva ette.

00:30 Reporter *
01:36 Briti talent (19)

Särav talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:39 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (338)

Sandhya plaan näib töötavat, kuid Kavita jõuab temast ette. Emilyl ja Mohitil on pulma-aastapäev. Emilyle kingitud sõrmus paneb Meenakshi Emilys kahtlema. Dilip on Chavvis sügavalt pettunud. Sandhyal ei õnnestu maksuametnikuga kohtuda.

06:00 Komissar Rex *

Politseiballi loteriil saab Böckile osaks peavõit, õhupallireis Viini kohal. Kui Brandtner ja Rex oma kõrgust kartva kolleegi seltsis õhusõitu naudivad, märkavad mõrvarühma mehed ülevalt pangaröövli põgenemist. Pangaröövi taga on hädavaresest Anton, kes on võlgu suure summa narkoärikatele, kes omakorda noormehega arveteklaarimiseks röövivad tema pruudi Alina.

06:50 Reporter *
07:50 Lapimaa kalareis (8/10) *

Aeg on metsas asjad pakkida ning tagasi bussi juurde matkata. Edasised plaanid on veel lahtised, kuid omaette eesmärgiks on kala püüda ka ookeanist. Samuti pakub meestele huvi Borselva jõgi.

08:20 A-Rühm (61/25) *

Limonaaditehase omanikud paluvad A-Rühma abi, et võidelda nende mineraalveeallikat himustava töösturiga. Kohapeal aga selgub, et kurjamitel on hoopis suuremad plaanid ning Murdock otsustab tervisliku toitumisega rühma võitlusvõimet parandada.

09:20 Kontor (127/27) *

Michael ärritab kontoris kõiki, kui keeldub vallandamast oma lapsikut vennapoega Luke'i. Pam üritab Dwightile tünga teha, kuid jääb temaga ise lifti kinni. Gabe'i ja Erini suhe ärritab Andyt.

09:50 Kontor (128/27) *

Michael sunnitakse läbima Toby juures kuuetunnine nõustamine, aga ta ei muuda Toby tööd lihtsaks. Pam taotleb edutamist, Dwight maksab kätte poeomanikule, kes keeldub teda teenindamast.

10:15 Mentalist *

Tapja, kes jahib endisi CBI töötajaid, röövib Grace'i, aga peamisel kahtlusalusel on vettpidav alibi. Jane peab mängu panema kõik oma oskused enne, kui aeg otsa lõppeb.

11:10 Näljased investorid (9/11) *

Näljased investorid suunduvad New Yorki, kus neid ootavad kaks rahalistes raskustes pitsabaari, mille saamatud omanikud kinnitavad taaskord vana tõde, et kala hakkab mädanema peast.

12:05 Komissar Rex

Üks eriline ajaleheartikkel äratab komissar Brandtneri tähelepanu ja ta hakkab asja lähemalt uurima. Väidetavalt pures hiigelkoer pargis surnuks nooruki. Loo lähem uurimine juhib Brandtneri ja Rexi veidrate eksponaatidega täidetud patoloogiamuuseumi. Kui öö varjus järgnevad pargis uued rünnakud, tuleb mõistatus võimalikult kiirelt lahendada.

13:05 Lapimaa kalareis (9/10)

Uus laagrikoht leitakse fjordi ääres, mageveega püügikoha lähistel. Kaks järgnevat ööpäeva on seega taas sisustatud. Kas ka saagirohkelt?

13:35 Spordihullud (15) *

Avastame vettehüppaja Orlando Duque'ga maagilist Visi saart, tutvume mägijalgrattur Brett Rheederiga, püstitame Lena Erdiliga uue kiirusrekordi ning vaatame, kuidas algas surfar Josh Kerri karjäär.

14:05 Kurikuulsad mafioosod (7/10) *

Seda legendaarset maffiabossi peeti vana kaardiväe viimaseks liikmeks. Bonnanode maffiaperekonna legendaarse ristiisana lömastas ta igaühe, kes eksis maffia Omerta aukoodeksi vastu. Teda kartsid kõik, kuid FBI agendi Donny Brasco vastu oli ka tema võimetu. Kui Massino rajalt maha võeti, tõmbas ta kõik endaga kaasa.

15:05 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (14/6) *

Põhja-Iirimaa konflikti loetakse küll ametlikult lõppenuks, ent olukord piirkonnas on endiselt tulekohtlik. Seda tõestab kasvõi uue terrorirühmituse New IRA murettekitav esiletõus. Ross Kemp sõidab Belfasti, et vestelda ekspertide ja kohalike elanikega nii Põhja-Iirimaa kui ka kogu Suurbritannia ebakindlast tulevikust.

16:05 Knight Rider

Devon saadab Michaeli kaitsma kohalikke rantshopidajaid rikka ja südametu Herbert Bremeni eest, kellega ollakse veeõiguste pärast vaenujalal. Kui kohus otsustab kohalike kasuks, muutuvad Bremeni võtted üha nurjatumaks ja Michaelil on tükk tegemist, et olukord kontrolli alla saada.

17:05 Mentalist

Jane kaasab oma kolleegid ohtlikku operatsiooni tabamaks surmavat kunstivaraste gruppi. Samal ajal lendavad sädemed Lisboni ja FBI kunstitiimi agendi Marcus Pike'i vahel.

18:00 A-Rühm (62/25)

Kolonel Decker meelitab Face’i peaaegu kauni naise abil lõksu, aga Hannibal suudab ta päästa ja otsustab, et rühmal on puhkust vaja ning nad peaksid vaikse järve äärde sõitma. Õnneks või õnnetuseks otsustavad sealkandis aga peavarju otsida ka pangaautot röövida üritanud pätid.

19:00 Kontor (129/27)

Andy saab rolli "Sweeney Toddi" muusikali kohalikus lavastuses ja kutsub terve büroo seda vaatama, et Erinile muljet avaldada. Jim ja Pam on hädas oma lapsehoidjaga, kes pole just geenius.

19:30 Kontor (130/27)

Michaeli vinn osutub hoopis ohatiseks. Kui talle öeldakse, et see on herpese vorm, nõuab Michael aru kõigilt naistelt, kellega on hiljuti maganud - kutsudes välja nii Jani, Holly, Helene'i, Donna kui Caroli.

20:00 Punane sekund (20)

Eestis on rohkelt jalgrattamatkajaid, kes pidevalt sõitmas käivad. Turvalisem oleks sõita kergliiklusteel, kuid igal pool seda võimalust ei ole. Uurime, kuidas maanteel ohutult sõita. Traagiline õnnetus 9-aastase jalgratturiga tuletab meelde, et laste käitumine on tihti ettearvamatu ja autojuhid peavad seda teadvustama. Lapsed peavad aga kindlasti läbima jalgratturi koolituse. Kas saatejuht Madis Kimmel läbib õpperaja edukalt?

20:30 Linnaluba (Hall Pass) FILM

Komöödia parimatest sõpradest Rickist (Owen Wilson) ja Fredist (Jason Sudeikis), kes on juba pikki aastaid abielus ning kes muutuvad iga päevaga aina rahutumaks. Ühel hetkel saab aga nende abikaasadel villand, et meeste pilk peatub pidevalt võõrastel naistel ja otsustavad teha neile üllatava ettepaneku. Nimelt saavad mehed linnaloa - üks nädal abieluvaba elu, mille jooksul nad võivad teha, mida iganes hing ihkab ja ilma, et peaksid hiljem naistele oma tegemistest aru andma. Kui esmapilgul tundub meestele, et nende suurim unistus on täide minemas, siis üsna pea saab selgeks, et nende kujutlus vallaliste elust ei vasta üldse tegelikkusele...

22:40 Näljased investorid (10/11)

Näljased investorid peavad seekord valima kolmanda põlve võileivameistrite ja end sangarlikuks võileivakuningaks nimetava värvika kuju vahel.

23:35 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:05 Knight Rider *

Devon saadab Michaeli kaitsma kohalikke rantshopidajaid rikka ja südametu Herbert Bremeni eest, kellega ollakse veeõiguste pärast vaenujalal. Kui kohus otsustab kohalike kasuks, muutuvad Bremeni võtted üha nurjatumaks ja Michaelil on tükk tegemist, et olukord kontrolli alla saada.

01:11 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Üks eriline ajaleheartikkel äratab komissar Brandtneri tähelepanu ja ta hakkab asja lähemalt uurima. Väidetavalt pures hiigelkoer pargis surnuks nooruki. Loo lähem uurimine juhib Brandtneri ja Rexi veidrate eksponaatidega täidetud patoloogiamuuseumi. Kui öö varjus järgnevad pargis uued rünnakud, tuleb mõistatus võimalikult kiirelt lahendada.