Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 01.04.2020

06:00 Chicago tuletõrje (51) *

Leitnant Casey poole pöördub tema õde Christie, kellel on oma mehega tõsiseid probleeme tekkinud. Dawson ja Miller üritavad kohaneda oma uute rollidega 51. depoos ning Brettil tekib soov Chicagost sootuks lahkuda.

06:53 Kass Oggy ja kurjad prussakad
07:00 Alvin ja koopaoravad (74)
07:15 Robotpoiss (101)

Animasari

07:35 Sherazade seiklused (2)
08:00 Tere tulemast Wayne'i (4)

Animasari

08:20 Kass Oggy ja kurjad prussakad
08:30 Reporter *
09:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (84)

House on veendunud, et ta lemmiku seebika näitleja on tõsiselt haige. Näitlejannale on seda aga keeruline selgeks teha. Amber ja Wilson lähevad tülli.

11:00 Chicago tuletõrje (52)

Casey kohtub oma õemehega, et sundida teda Christie't rahule jätma. Mills kogeb koos Newhouse'iga eradetektiivide põnevat ja ohtlikku maailma. Herrmann võtab Dawsoni oma tiiva alla ning hakkab teda isiklikult koolitama.

12:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (1) *

Gordon Ramsay tõttab New Yorki, et päästa Bella Gianna Itaalia bistroo. Pereärina tegutsevat söögikohta on pikalt üleval pidanud isa Frank oma pensionist, aga paraku sellest üksi ei piisa. Köök on rõvedalt räpane, sisustus ajast ja arust ning toit ei hiilga samuti mitte millegagi. Kuid nagu ikka, suudab Gordon ka sel korral imesid korda saata.

13:00 Roaldi retked (16) *

Lapsepõlve unistused teevad teoks ainult kõige julgemad ja tugevamad! Üks neist on Rakverest pärit personalijuht Kerle, kes tegi oma suure eesmärgi – saada juuksuriks – teoks alles 33-aastasena Iirimaal. Roald Johannson põrutab vihmasesse Corki linna ning avastab, et teinekord on tarvis kodunt kaugele ära sõita, et leida oma hingesugulane ning viia ellu ammused unistused.

14:00 Tüdruk nimega Elif (880)

Vildani abiga jõuab Parla Keremi ja Süreyya romantilise hetke rikkuda. Parla on haavatud ja väidab, et Caglar ründas teda. Macide palub Parlal turvalisuse huvides mõisa jääda. Kerem teavitab juhtunust politseid, mis muudab Parla ärevaks.

15:00 Vana silla saladus (201)

Paquito külastab Alfonsot. Tristan keeldub konservitehast müümast. Agueda kutsub Pepa Jarali elama.

16:00 Betty New Yorgis (56/123)

Marcela saab Betty kingituse endale. Nicolás kaitseb oma parimat sõpra Danieli ähvarduste eest. Nicolás ja Betty lepivad kokku, et kui olukord moemajas on stabiliseerunud lahkuvad nad mõlemad töölt. Sofía paneb Jenny pruunistuskreemi mentooli ja rikub Jenny naha. Armando otsustab Betty kaasa võtta kohtumisele Hamptonis.

17:00 Hingesugulased (461)

Kaks perekonda ühinevad üle aastate. Ved ja Vansh saavad teada, et nad on sugulased.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (27)

Seekordne osa viib vaatajaid taevaliku asukohaga Priorysse. Endine IT-konsultant Scott on sattunud keerulisse olukorda ja kaotab viis tuhat naela iga nädal. Gordonil seisab ees väga raske ülesanne.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Surmavad naised (5)

Katrin Lusti dokumentaalsari uurib, mis viib ühe naisterahva nii kaugele, et ta haarab kirve, noa või mõne muu tapariista? Kes on need naised, kes on suutnud teiselt inimeselt elu ja miks nad seda tegid? Täna räägib oma loo Varvara, kes on elanud terve elu vägivaldsete meestega. Varvara on ratastoolis ja enda sõnul on ta kannatanud meeste jõhkra käitumise all nii kaua, et ühel hetkel ta murdus ning lõi oma elukaaslast sardellinoaga.

20:30 Karvased kosilased (5)

Marelle on sõbralik ja tegus lasteaiakasvataja. Tema päevad on rõõmsaid tegemisi täis, hobisid mitmeid, nagu näitlemine, vehklemine jpm. Aega kohtinguteks Marellel ei ole jätkunud. Kas meie karvased kosilased suudavad Marelle ellu midagi hoopis romantilisemat ja uut tuua? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Pilvede all (282)

Kertu sõidab Haapsallu, et Albertiga nõu pidada. Sirje ja Urmase vahel toimuv tekitab küsimusi ja kahtlusi. Mari püüab tütrega suhted korda saada. Siiri ehmatuseks saabub ootamatult külla ema Asta. Erik otsustab Madisega kohtuda ja arved õiendada.

22:30 Doktor Murphy (33)

Shauni järsk otsekohesus murest murtud emaga, kelle vastsündinu on kriitilises seisus, paneb uue peakirurgi Shaunis kahtlema. Melendez teeb rikkale ärimehele täieliku arstliku läbivaatuse ja avastab kasvaja.

23:30 Lõbutüdruk Bruna (1)

Tõsielul põhinev Brasiilia sari 17-aastasest Raquel Pachecost (Maria Bopp), kes otsustab jätta mugava elu kasuvanemate juures, et hakata prostituudiks. Kasutades tööl nime Bruna Sufristinha tõestab ta kõigile, et prostitutsioonis on nii head kui halba ning see võib olla vaid etapp unistuste täitumiseni. Sari ei sobi alaealistele.

00:30 Seks saatis mu EMOsse (36)

Tõestisündinud lood seksiäpardustest, mille tagajärjel on inimesed vajanud kiirabi. Murtud peenised, veidratest kohtadest leitud valed esemed ja kinnijäänud sõrmed on vaid osa muredest, millega nurjatud paarikesed on pidanud rinda pistma.

01:25 NCIS Los Angeles (112)

LA kalaturul toimunud võimas plahvatus viib rakkerühma kokku DEA agendiga, kes peab aitama neil välja selgitada, kas plahvatuse taga olid narkoärikad või hoopis terroristid. Kensi ja Granger uurivad Afganistanis alla kukkunud kopteri lugu.

02:10 Esimest armastust otsides (9)

Oleme armastuse nimel reisinud 90 000 km ja käinud 30 maailma linnas, et leida seda, kes ära kadus. Nüüd vaatame, mis juhtus siis, kui kaamerad välja lülitati. Kas armastajad leidsid teineteist uuesti või viis nende tee lahku?

02:55 Doktor Murphy (33) *

Shauni järsk otsekohesus murest murtud emaga, kelle vastsündinu on kriitilises seisus, paneb uue peakirurgi Shaunis kahtlema. Melendez teeb rikkale ärimehele täieliku arstliku läbivaatuse ja avastab kasvaja.

03:40 Reporter *
04:30 Tuvikesed (91)

Ali onu lubab talle pärandada pool miljonit dollarit, kui perre veel üks laps sünnib ja talle onu järgi nimi antakse. Al ja Peg asuvad tegutsema.

05:10 Dr House (84) *

House on veendunud, et ta lemmiku seebika näitleja on tõsiselt haige. Näitlejannale on seda aga keeruline selgeks teha. Amber ja Wilson lähevad tülli.

06:30 Hingesugulased (339)

Sandhya kohtumine maksuametiga läheb hästi. Chavvi näeb, et tal ei tule Dilipi andestust kaua oodata. Pushpa tabab Chavvi valetamast. Emily mõistab, et keegi kasutab tema endist taktikat Meenakshilt raha väljapressimiseks.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Doktor Hope Martin palub Mauralt elumuutvat teenet ja Jane muretseb Casey läheneva opi pärast, kuid kõik see muutub kõrvaliseks, kui varisev hoone jätab enda lõksu armastatud inimesed.

08:15 Vana silla saladus (847) *

Conrado ei julge Aurorale tõtt tunnistada. Francisca tahab Marianat tagasi mõisa tööle. Mauricio kaitseb Fed.

09:10 Uuel ringil (44/22) *

Nikki aitab Hollyl lahutuse lõpule viia, kuid juba ununenud ettetellitud pulmapeovastuvõtt toob tagasi valusad mälestused. Phil käib endast palju noorema naisega, aga kahetseb seda tolle tuttavatega kohtudes.

09:40 Taeva pisarad (20/115)

Cennet saab end köidikutest valla päästa. Cengiz lubab Sunale, et tema naine Arzu ei ligine enam iial Cennetile. Selimi vastumeelsus Orhani suhtes aga üksnes kasvab. Selim külastab Rizad.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:15 Trennispikker (16)

Trennispikker on kolinud randa. Liiva sees tehtavad harjutused on suunatud põhiliselt tuhara, kõhu- ja seljalihaste vormimiseks. Vaja läheb kahte lisaraskust. Treener Egle Eller-Nabi.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (224/29) *

Danile antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Dani valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest mehest ta veel näha tahab.

13:00 Betty New Yorgis (23/123)

Armando kahtleb, kas Miamis leitud varustaja on õige valik. Betty hirmud saavad tõeks. Nicolás muutub Betty suhtes kontrollivaks. Daniel nõuab Bettylt kompanii rahalisi dokumente. Giovanny kutsub Jenny Armando autoga sõitma.

14:00 Trimmi, punni, trimmi (9) *

Tänases osas on treeneri rollis spordiklubi omav Carrie, kelle elu ainult fitnessi ümber keerlebki. Tema treenitavaks on kahe lapse ema Kenlee, kel on paksu elust kõrini ja soovib oma tuletõrjujast abikaasa jaoks hea välja näha.

15:00 Kurvikad modellid (1/2) *

Kaheosaline dokumentaalsari võtab vaatluse alla Londoni modelliagentuuri Milk, kus parasjagu käimas uue reklaamnäo otsingud.Agentuuri modellid pole aga mingid tavapärased kleenukesed, vaid kannavad uhkusega suuruseid XL ja XXL.Kehapositiivsusest pakatav ja harjumuspäraseid mõttemustreid ümber lükkav kaemus kogukamate supermodellide ja moetööstuse ellu.

16:00 Kodutunne (245) *

Pärnus, ühes ülipisikeses suvilatüüpi majas, elab Merle koos oma 11-aastase pojaga. Umbes kaks aastat tagasi ostsid nad ajast räsitud elamu ja alustasid mehega selle korda tegemist. Kõik liikus sujuvalt, kuid siis sai ta mees teada et tal on vähk ja elu muutus. Nelja kuu pärast sai Merlest lesk. Maja jäi väga nukrasse seisu, põrandad on olematud ja puudub pesemisvõimalus. Kodutunne tahab aidata Merlet sellega, mis Kullol pooleli jäi. Soojustada põrandad ning ehitada välja wc ja pesuruum.

17:00 Rizzoli ja Isles

Uue hooaja avaosas uurivad Jane (Angie Harmon) ja Maura (Sasha Alexander) paraadil tapetud naise mõrva. Pinnale ujub nii peresiseseid pingeid kui poliitilisi motiive.

18:00 Vana silla saladus (848)

Francisca ähvardab Marianat. Don Anselmo noomib Conradot. Bosco üritab Franciscat rõõmustada.

19:00 Uuel ringil (45/22)

Holly peab leidma mehe, kellega kuue kuu pärast paari minna, ja liisk langeb nägusale Jeffile. Phil murrab enne tähtsat teleesinemist hamba ja hakkab pärast hambaarstil käiku susistama.

19:30 Kuuuurija (38) *

Tuberkuloos on peamiselt piisknakkusena leviv haigus, mis põhjustab aeglaselt süvenevat ja kudesid lagundavat põletikku kopsudes, kuid võib tabada ka eritus- ja suguelundeid, luid, liigeseid, lümfisõlmi, närvisüsteemi ja nahka. Väga oluline on õigeaegne tuberkuloosivastase ravi alustamine ning raviskeemi täpne järgimine! Tänases saates räägime tuberkuloosihaigetest, kes peaksid viibima kinnises asutuses, aga kes liiguvad tegelikult vabalt ringi. Saate teises pooles vaatama kuidas läheb väga rängalt koroonaviirust põdeval mehel, kellega rääkisime ka eelmises saates.

20:30 Zack ja Miri teevad porri (Zack and Miri Make a Porno) FILM

Romantiline komöödia. Zack (Rogen) ja Miri (Banks) on lapsepõlvest saati head sõbrad olnud. Täiskasvanuna otsustavad nad ka kokku kolida. Kõik näib minevat hästi, kuid arved tahavad maksmist ja üür tasumist ning noortel hakkavad tekkima rahamured. Nii otsustavadki nad raha saamiseks teha pornofilmi. Kaamerate ees olles selgub, et neil on teineteise vastu rohkem tundeid kui nad arvata oleks osanud. Film ei sobi alaealistele.

22:40 Õhtusöök kahele (225/29)

Tänane õhtusöögikaaslane on 23-aastane loomasõber Ella, kes tahaks kohtuda pika, ragbimängija tüüpi mehega.

23:40 Poissmees: Uus-Meremaa (18/20)

Algab uus hooaeg Uus-Meremaa „Poissmehe“ saates. Sel korral otsib armastust 32-aastane produtsent Jordan. Tänases osas tutvub ta 23 naisega, kes on kohale tulnud üle kogu Uus-Meremaa ja isegi maailma, et Jordaniga armastust leida.

00:45 Reporter *
01:40 Briti talent (20)

Särav talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:50 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (340)

Chavvil õnnestub oma mehe süda võita, kuid ta ämm on temasse usu kaotanud. Emily teeb Meenakshile selgeks, et tema ei nõua temalt raha. Kavita uus plaan õnnestub – ta hävitab tähtsa dokumendi, mis aidanuks Sooraji poe tagasi saamiseks aega võita.

06:45 Reporter *
07:45 Lapimaa kalareis (9/10) *

Uus laagrikoht leitakse fjordi ääres, mageveega püügikoha lähistel. Kaks järgnevat ööpäeva on seega taas sisustatud. Kas ka saagirohkelt?

08:15 A-Rühm (62/25) *

Kolonel Decker meelitab Face’i peaaegu kauni naise abil lõksu, aga Hannibal suudab ta päästa ja otsustab, et rühmal on puhkust vaja ning nad peaksid vaikse järve äärde sõitma. Õnneks või õnnetuseks otsustavad sealkandis aga peavarju otsida ka pangaautot röövida üritanud pätid.

09:15 Kontor (129/27) *

Andy saab rolli "Sweeney Toddi" muusikali kohalikus lavastuses ja kutsub terve büroo seda vaatama, et Erinile muljet avaldada. Jim ja Pam on hädas oma lapsehoidjaga, kes pole just geenius.

09:45 Kontor (130/27) *

Michaeli vinn osutub hoopis ohatiseks. Kui talle öeldakse, et see on herpese vorm, nõuab Michael aru kõigilt naistelt, kellega on hiljuti maganud - kutsudes välja nii Jani, Holly, Helene'i, Donna kui Caroli.

10:10 Mentalist *

Jane kaasab oma kolleegid ohtlikku operatsiooni tabamaks surmavat kunstivaraste gruppi. Samal ajal lendavad sädemed Lisboni ja FBI kunstitiimi agendi Marcus Pike'i vahel.

11:05 Näljased investorid (10/11) *

Näljased investorid peavad seekord valima kolmanda põlve võileivameistrite ja end sangarlikuks võileivakuningaks nimetava värvika kuju vahel.

12:00 Komissar Rex

Öise diskoteegi ees lõpeb Sandra Halleri ja Thomas Reischi sõnavahetus noormehe surmaga. Rikka hotelliomaniku tütar tunnistab loo üles oma isale ja üheskoos otsustatakse mõrva varjata. Kuid isa ja tütar ei oska oodata, et komissar Brandtner ja Rex jõuavad neile peagi jälile. Kui Brandtner avastab tumeda saladuse perekonna minevikust, satub ohtu tema enda elu.

13:00 Lapimaa kalareis (10/10)

Hooaja viimane! Mehed võtavad suuna Eesti poole. Tagasiteel käiakse läbi jõuluvana juurest ja külastatakse ka Tankavaara kullaküla.

13:25 Punane sekund (20) *

Eestis on rohkelt jalgrattamatkajaid, kes pidevalt sõitmas käivad. Turvalisem oleks sõita kergliiklusteel, kuid igal pool seda võimalust ei ole. Uurime, kuidas maanteel ohutult sõita. Traagiline õnnetus 9-aastase jalgratturiga tuletab meelde, et laste käitumine on tihti ettearvamatu ja autojuhid peavad seda teadvustama. Lapsed peavad aga kindlasti läbima jalgratturi koolituse. Kas saatejuht Madis Kimmel läbib õpperaja edukalt?

13:55 Linnaluba * (Hall Pass) FILM

Komöödia parimatest sõpradest Rickist (Owen Wilson) ja Fredist (Jason Sudeikis), kes on juba pikki aastaid abielus ning kes muutuvad iga päevaga aina rahutumaks. Ühel hetkel saab aga nende abikaasadel villand, et meeste pilk peatub pidevalt võõrastel naistel ja otsustavad teha neile üllatava ettepaneku. Nimelt saavad mehed linnaloa - üks nädal abieluvaba elu, mille jooksul nad võivad teha, mida iganes hing ihkab ja ilma, et peaksid hiljem naistele oma tegemistest aru andma. Kui esmapilgul tundub meestele, et nende suurim unistus on täide minemas, siis üsna pea saab selgeks, et nende kujutlus vallaliste elust ei vasta üldse tegelikkusele...

15:55 Heeringas Veenuse õlal
16:05 Knight Rider

Devon satub väikelinna vanglasse, kus ta on oma kongikaaslase mõrva tunnistajaks. Kohalik sherif üritab mõrva kinni mätsida ja saadab Devoni sunnitööle, kuid Devonil õnnestub Michaelile juhtunust teada anda ning Michael ja KITT ruttavad talle appi.

17:05 Mentalist

Jane ja FBI hakkavad tegelema surma mõistetud mehega, kel on kaks päeva aega oma süütust tõestada. Kas nad jõuavad selle vana lahendamata juhtumi õigeks ajaks ära lahendada?

18:00 A-Rühm (63/23)

Mafiooso Joe Scarlett röövib kohtuniku tütre. Kui A-Rühm teda päästa püüab, segab kolonel Decker nende plaane ning rühm on sunnitud tagasi tõmbuma ja põgeneva mafiooso järel Itaaliasse sõitma.

19:00 Kontor (131/27)

Konkureeriv müügimees Danny (Timothy Olyphant) lööb Dunder Mifflinilt ühe kliendi üle. Michael, Dwight ja Jim korraldavad petuoperatsiooni, et tema müüginipid omandada.

19:30 Kontor (132/27)

Michael läheb närvi, kui Darryl pöördub ühe ideega otse peakontorisse. Kontoris osalevad kõik halloweeni kostüümikonkursil.

20:00 Kuldvillak (233)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:35 Reisisell (5/8)

Reisisell Richard Ayoade seikleb koos koomik Chris O'Dowdiga Viinis, kus külastatakse muuhulgas ka kohalikku lõbustusparki, Freudi muuseumi ja linna kanalisatsiooni.

21:05 Reisisell (6/8)

Richard Ayoade veedab koos näitlejanna Mel Giedrouyc'ga 48 tundi sügiseses Pariisis, et nautida seal kauneid kunste, tigusid, absinti ja imelikult lõhnavaid luksusparfüüme.

21:35 Iidsed festivalid (3/5)

Argentinas pole gautshod pelgalt karjused, vaid lausa rahvussümbol. Nende iga-aastane Fiesta de la Tradicion festival toob kokku riigi parimad gautshod, kes panevad proovile kõik oma kutseoskused. Festivali tipphetkeks on kujunenud eluohtlik Jineteada, kus kõige julgemad gautshod ratsutavad metsikute hobuste seljas.

22:40 Gomorra (7/24)

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

23:40 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:10 Knight Rider *

Devon satub väikelinna vanglasse, kus ta on oma kongikaaslase mõrva tunnistajaks. Kohalik sherif üritab mõrva kinni mätsida ja saadab Devoni sunnitööle, kuid Devonil õnnestub Michaelile juhtunust teada anda ning Michael ja KITT ruttavad talle appi.

01:05 Postimees.ee
05:50 Komissar Rex *

Öise diskoteegi ees lõpeb Sandra Halleri ja Thomas Reischi sõnavahetus noormehe surmaga. Rikka hotelliomaniku tütar tunnistab loo üles oma isale ja üheskoos otsustatakse mõrva varjata. Kuid isa ja tütar ei oska oodata, et komissar Brandtner ja Rex jõuavad neile peagi jälile. Kui Brandtner avastab tumeda saladuse perekonna minevikust, satub ohtu tema enda elu.