Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 03.04.2020

06:00 Chicago tuletõrje (53) *

51. päästekomando kutsutakse kustutama maja, mille omanik üritab kiivalt varjata maja keldrist leitud salapärase karbi sisu. Halba aimav Casey pöördub politseiseersant Voighti poole, et too omanikuga vestleks. Herrmann ja Otis otsivad samal ajal meeleheitlikult Molly's II-le uut kokka.

07:00 Alvin ja koopaoravad (76)
07:15 Robotpoiss (103)

Animasari

07:26 Kass Oggy ja kurjad prussakad
07:35 Sherazade seiklused (4)
08:00 Tere tulemast Wayne'i (6)

Animasari

08:30 Reporter *
09:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (86)

House’i mõjutavad bussiõnnetuse vigastused, mis on jätnud ka ohvri salapärasesse seisundisse. House'i ja Wilsoni sõprus pannakse proovile ja mälestused ähvardavad muuta nende elusid igaveseks.

11:00 Chicago tuletõrje (54)

Helikopteri kukkumine elurajooni põhjustab Chicagos tohutu kaose ning ka 51. komando kutsutakse sündmuskohale. Seal valitsev segadus tekitab päästjate jaoks mitmeid keerulisi olukordi ning lugu võtab veelgi ohtlikuma pöörde, kui Dawson kogemata kopteriõnnetuse põhjuse avastab.

12:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (28) *

Ramsay läheb päästma restorani nimega Fish & Anchor, mida peab endine poksija Mike oma abikaasa Caroniga. Mike on iseõppinud kokk, kes püüab köögis kõigega üksi toime tulla. Toidud on maitsetud ja väljuvad köögist teosammul. Lisaks abikaasad sõimavad teineteist ja Gordonil tuleb olla ka abielunõustaja rollis.

13:00 Kodutunne (246) *

Antslas elab 11 lapsega pere tagasihoidlikus 3-toalises korteris. Üks lastest on 11-aastane puudega poiss, kes aastaid tagasi õnnetult kukkuks ning sellest ajast vajab hoolitsust ja tähelepanu. Hiljuti sündisid perre veel kaksikud tüdrukud. Isa on töötu ja pereema kurt-tumm. Korteri olukord on halb ja selles osas appi soovimegi minna, sest iga laps väärib oma voodit ning õppimiskohta. Kodutunne tahab ehitada ühest suurest toast kaks lastetuba ja sisustada need vajalike vahenditega.

14:00 Tüdruk nimega Elif (882)

Calgar helistab Parlale ja soovitab tal villast mõneks ajaks taas kaduda. Tarik instrueerib oma mehi Veyselit infot välja rääkima. Humeyra ja Tariki vahel tõuseb riid. Tarik muutub Cemi vastu nii armukadedaks, et unustab isegi Melekit jahtida ja suunab oma mehed Cemi tabama. Humeyra saab teada, et keegi on Tarikile reserveerinud piletid Bali saarele ja aimab, et Tarik kavandab reisile minna.

15:00 Vana silla saladus (203)

Olmo ja Agueda tülitsevad. Hipolito noomib Dolorest. Pepa ei suuda Tristani unustada.

16:00 Betty New Yorgis (58/123)

Betty ja Armando veedavad koos meeldivalt aega, samal ajal kui teised nende pärast murest hullumas on. Demetrio ja Nicolas võtavad politseiga ühendust. Ricardo, Patricia ja Marcela lähevad Armandot otsima ja näevad tee peal ta autot. Nad leiavad Betty ja Armando restoranist hommikust söömast. Romina teatab Fabiole, et ta ootab nende teist last. Jenny plaanib kättemaksu.

17:00 Hingesugulased (463)

Vastuolud treeninglaagris. Santosh näitab lastele Sandhya trofeesid. Segadused hotellikrundiga.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (29)

Gordon läheb appi hädas India restoranile Curry Lounge. Restorani menüü on tohutu pikk ja lisaks lastakse klientidel endale ise road kokku panna. See aga teeb peakokk Razi elu põrguks. Restorani päästmiseks tuleb Gordonil Raz maa peale tuua.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Seksivideo õppetunnid (1)

Kaks kolmandikku britte pole oma seksieluga rahul. Neile antakse nädalaks kaamerad, et nad salvestaksid oma kõige intiimsemad hetked, saamaks teada, mis linade vahel tegelikult toimub. Peamisteks teemadeks on petmine ja seksuaalsus.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Kes on su issi? (Father Figures) FILM

Pöörase komöödia tele-esilinastus! Vennad Kyle ja Peter Reynolds (Owen Wilson ja Ed Helms) on sirgunud teadmisega, et nende isa suri, kui nad olid veel väikesed. Avastades, et see on vale, asuvad nad oma tõelist isa otsima ja saavad teada oma ekstsentrilisest emast rohkem, kui oleksid tahtnud…

23:35 21 täis! (21 & Over) FILM

Pöörase noortekomöödia tele-esilinastus! Miller ja Casey otsustavad teha oma hea sõbra Jeff Changi 21. sünnipäeva puhul mõned õlled, sest järgmisel päeval on hällilapsel arstiteaduskonna sisseastumiseksamid. Sellest paari õlle plaanist kujuneb sujuvalt nii kolossaalne läbu ja möll, et hoia ja keela!

01:15 Väike teene * (A Simple Favor) FILM

Tele-esilinastus! Krimipõnevik vlogijast Stephaniest (Anna Kendrick), kes tahab teada tõde, miks ta parim sõber Emily (Blake Lively) järsku nende väikelinnast kadus. Stephaniele asub appi Emily abikaasa Sean (Henry Golding). Stiilne põnevik on täis pöördeid ja reetmisi, saladusi ja paljastusi, armastust ja truudust, mõrva ja kättemaksu.

03:05 Reporter *
04:08 Tuvikesed (94)

Buck läheb linna peale toitu otsima ja sõbruneb emase koeraga, kes Bundyde juures ulualust leiab.

04:33 Tuvikesed (95)

Peggy kulutab 2000 dollarit kodukaunistamise kursustele ja asub nüüd agaralt Bundyde maja kaunistama. Puutumata ei jää ka Ali varjupaik - tema kallis tualett.

04:58 Tuvikesed (96)

Kingapoodi variseb 2. korrusel asuv aeroobikastuudio ja Al vabastatakse ajutiselt töölt. Ta asub tööle oma vana kooli turvamehena.

05:24 Dr House (86) *

House’i mõjutavad bussiõnnetuse vigastused, mis on jätnud ka ohvri salapärasesse seisundisse. House'i ja Wilsoni sõprus pannakse proovile ja mälestused ähvardavad muuta nende elusid igaveseks.

06:30 Hingesugulased (343)

Kavita saab oma tegude eest karistuse. Sandhya ja Suraj veenduvad taas, et on teineteise jaoks loodud.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Jane uurib üliagara ajakirjandustudengi surma, kuid uurimine sunnib teda koostööd tegema uue narkoosakonna bossiga, kellega tal on vanast ajast kitkuda kana, mis nõuab nüüd kitkumist.

08:15 Vana silla saladus (849) *

Mariana kaalub külast lahkumist. Bernarda üritab võita Bosco usaldust. Sandarmid hoiatavad Raimundot.

09:10 Uuel ringil (46/22) *

Phil saab baaris korvi Danilt, kes hakkab hoopistükkis Haskelliga suhtlema. Phil usub, et Dani on tegelikult mees, ja asub seda ka tõestama. Stuart käib mundriga hambaravi pakkumas ja kohtub nii Katiega, kes peabki teda sõduriks.

09:40 Taeva pisarad (22/115)

Nilgün on ärevil Cennetiga kohtumise pärast. Arzu räägib Cengizega nende ühisest tütrest. Sema on veendunud, et Arzu varjab midagi. Cennet leiab Ali toa. Melisaga juhtub midagi kohutavat.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:15 Trennispikker (18)

Nädala kõige intensiivsem treening, mille harjutused on väga intensiivsed. Treener Egle Eller-Nabi.

11:45 Top Shop
12:00 Suunamudijate meistriklass (9/10)

Finaal on juba käega katsuda, ent enne veel tuleb end tõestada nii ekstreemspordis kui ka ilu- ja moemaailmas. Suunamudijate profiilidele heidab kriitilise pilgu legendaarne moefotograaf Toomas Volkmann, kelle tagasiside tekitab nii mõneski osalises kahetisi emotsioone. Kas võidu nimel suudetakse lõpuks mugavustsoonist välja astuda? Kelles eksperdid kõige enam potentsiaali siiski näevad? Keerukate katsumuste lõpuks selguvad meistriklassi finalistid!

13:00 Betty New Yorgis (25/123)

Armando lahkub moemajast ja otsustab oma presidendi koha Ricardole anda. Ricardo otsib Betty üles, et veenda teda kompaniisse tagasi tulema. Valencia ja Mendoza osalevad Hugo ning Fabio pulmas. Romina üritab meestevahelist abielu ära hoida.

14:00 Kardashianid *

Kim otsustab isa jälgedes käia ja advokaadiks saada, aga kardab, et ta hammustas liiga suure tüki. Kourtney kardab, et Mason kasvab liiga kiiresti ega taha enam temaga aega veeta. Scott julgustab Khloed kunstiga tegelema.

15:00 Naerata! (6)

Jacqueline loodab saada uue naeratuse pärast jõhkrat rünnakut, milles ta kaotas hambad ja oleks peaaegu kaotanud elu. Üksikema Chrissy tahab taastada oma enesekindluse, et kahele tütrele eeskujuks olla.

16:00 Pilvede all (282) *

Kertu sõidab Haapsallu, et Albertiga nõu pidada. Sirje ja Urmase vahel toimuv tekitab küsimusi ja kahtlusi. Mari püüab tütrega suhted korda saada. Siiri ehmatuseks saabub ootamatult külla ema Asta. Erik otsustab Madisega kohtuda ja arved õiendada.

17:00 Rizzoli ja Isles

Jane'i vennatütre ristsed muutuvad süngeks, kui kirikust leitakse surnukeha. Jane on valmis kuritarvitama oma ametivõimu, kui Tommylt ähvardatakse TJ hooldusõigust ära võtta.

18:00 Vana silla saladus (850)

Francisca lepib Mariaga ära. Conrado soovib, et Alicia jääks Vanasilla külla. Bernarda üritab Boscot ohtu seada.

19:00 Uuel ringil (47/22)

Haskelli võõrdunud vend Robert on linnas tagasi, et vanad suhted taastada. Siis selgub, et tal on tagamõte, sest ta vajab neerudoonorit.

19:30 Sööma! (5) *

HoReCa erisaade toob vaatajateni teemad, mis on seotud profiköögiga. Tutvustame restoranidele ja kohvikutele uusi lahendusi. Lisaks anname nõuandeid kuidas valida oma kööki seadmeid, millega on rõõm tööd teha.

20:00 Karvased kosilased (5) *

Marelle on sõbralik ja tegus lasteaiakasvataja. Tema päevad on rõõmsaid tegemisi täis, hobisid mitmeid, nagu näitlemine, vehklemine jpm. Aega kohtinguteks Marellel ei ole jätkunud. Kas meie karvased kosilased suudavad Marelle ellu midagi hoopis romantilisemat ja uut tuua? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

20:30 Romantiline reede - Pime õnn (Serendipity) FILM

Romantiline komöödia Jonathanist (John Cusack) ja Sarast (Kate Beckinsale), kes kohtuvad kingiotsinguil New Yorgis. Tundes küll mehe poole maagilist tõmmet, otsustab Sara lasta saatusel siiski oma samme seada. Noored lahkuvad teineteisest pikkadeks aastateks, lootes, et kui nii peab minema, siis nad veel kohtuvad oma eluteel. Kuid kas võib tõesti juhtuda, et saatusejumalanna otsustab seekord õel olla?

22:30 Alasti ahvatlus (35/10)

Tänases osas valivad endale kaaslast 25-aastane modell Hope, kes jumaldab maadlust, ning 28-aastane loomaarstiks õppiv Kurt.

23:30 Poissmees: Uus-Meremaa (20/20)

Jordan läheb erakohtingule Stormiga. Nad sõidavad kajakiga ja veedavad õhtu jahil. Erakohtingul pesevad tüdrukud koeri ja peavad veesõda. Kokteiliõhtul viib Jordan Nicole’i omavahel juttu ajama. Anna saadetakse koju ja Metz loobub jätkamast.

00:30 Reporter *
01:36 Briti talent (22)

Särav talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:30 Naerata! (6) *

Jacqueline loodab saada uue naeratuse pärast jõhkrat rünnakut, milles ta kaotas hambad ja oleks peaaegu kaotanud elu. Üksikema Chrissy tahab taastada oma enesekindluse, et kahele tütrele eeskujuks olla.

03:05 Postimees.ee
06:00 Komissar Rex *

Meditsiinitudengist noormees on mures oma sõbranna Sybille kadumise pärast ja ilmub komissar Brandtneri jutule. Rexi abiga leitakse neiu lähedasest metsast tapetuna. Mõistatuseks jääb laiba juurest leitud kruvi. Jäljed viivad ilukirurgia kliinikusse, kus neiu töötas.

06:50 Reporter *
07:50 Metsapoole (1/10) *

Alustab kodumaine jahisaade! Südikas saatejuht ja jahinaine Triin Roostfeldt võtab aktiivselt osa eriilmelistest jahtidest ja annab nõu, mida kütitud ulukiga köögis peale hakata.

08:20 A-Rühm (64/23) *

Kuna B.A. hävitas lennuki, millega A-Rühm Itaaliasse lendas, organiseerib Face rühma kruiisilaeva pardale, et kuidagimoodi jälitajate silmade eest varjus püsida ning kohtuniku tütar Itaaliast välja toimetada.

09:20 Kontor (133/27) *

Pami ja Jimi laps ristitakse ja Michael kutsub terve kontori tähistama. Michael sõidab koos koolilõpetajatega Mehhikosse, Andy loodab seal aga Erinile muljet avaldada.

09:50 Kontor (134/27) *

Erin ja Gabe kutsuvad kõik Gabe'i koju "Glee" vaatamispeole. Michael ei talu seda, et kõik peavad bossiks Gabe'i, mitte teda. Andy püüab üha rohkem Erinile imponeerida.

10:15 Mentalist *

Kui meesteklubi kõrvalt leitakse mõrvatud naine, peab Jane end sokutama rikaste ja võimukate maailma, et tapja tabada.

11:10 Gomorra (8/24) *

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

12:10 Komissar Rex

Kaubajaamast leitakse salapärastel asjaoludel surnud kodutu. Kuna ühiskonna heidikud ei soovi vabatahtlikult politseiga tegemist teha, tuleb komissar Brandtneril ja Rexil kodutute seltsist valenime all öömaja otsida. Kui selgub, et mehe surma põhjustas ülimürgine gaas sariin, peab mõrvarühm loo kiiresti lahendama. Käesolevast osast alates vahetub Rexi osatäitja, Reginald von Ravenhorsti vahetab välja Rhett Butler, keda vaatajad esmakordselt kohtasid mängufilmis "Komissar Rex. kutsika-aastad".

13:10 Metsapoole (2/10)

Põdra peibutamine. Mis juhtub kui inimene õpib selgeks loomade keele? Kas sellisel viisil on võimalik ka jahti pidada? Kööginurgas näidatakse, mida veel annab ulukist toiduks ära kasutada peale filee. Saatejuht Triin Roostfeldt

13:40 Sööma! (5) *

HoReCa erisaade toob vaatajateni teemad, mis on seotud profiköögiga. Tutvustame restoranidele ja kohvikutele uusi lahendusi. Lisaks anname nõuandeid kuidas valida oma kööki seadmeid, millega on rõõm tööd teha.

14:10 Must nimekiri (79) *

Reddington palub rakkerühmal oma raamatupidaja surma uurida, sest ta kardab, et keegi on tema abilised sihikule võtnud. Kuna juurdlus ei anna soovitud tulemusi, pöördub meeleheitel Reddington Tomi poole, et too kahtlast surmajuhtumit omal käel uurima asuks.

15:05 Lõks (11/24) *

Tatjana üritab medõena Pati juurde palatisse siseneda. Fokin käsib valvet tugevdada ja korraldada lõks. Lebedev põgeneb haiglast. Marina võtab vastu Jegori abieluettepaneku. Artjom otsustab Stolzi ära koristada, kuid Stolz ja Tatjana valmistavad talle üllatuse. Sari ei sobi alaealistele.

16:05 Knight Rider

Michael ühineb kurjategijate jõuguga, et nad otse teolt tabada, kuid kõik ei kulge kaugeltki nii nagu planeeritud.

17:05 Mentalist

Juhukohtumine kahtlusttekitava isikuga juhib Jane'i ja Lisboni suure inimsmuugeldajate jõugu jälile. Lisbon tunneb ahvatlust koos agent Marcus Pike'iga Washington D.C-sse kolida.

18:00 A-Rühm (65/23)

Face üritab liini ajada Hannibali uue õudusfilmi peaosatäitjaga, kuid kolonel Decker tulistab lennukit, milles nad istuvad ning rühm maandub väikeses Mehhiko külakeses. Seal aga selgub, et piirkonda hoiab oma raudses haardes jõhker argentiinlasest linnapea.

19:00 Kontor (135/27)

Michael aitab Ryanit, kaubeldes inimesi investeerima tema internetifirmasse. Dwight korraldab tänupüha puhul kontori parklas heinafestivali.

19:30 Kontor (136/27)

Michael loeb artiklit, et Hiina mõjuvõim kasvab, ja ta otsustab nad peatada, enne kui nad USA-st mööda arenevad. Pam ähvardab Dunder Mifflini uude majja kolida.

20:00 Krimi *

Politseisaade.

20:30 Tipptund 3 (Rush Hour 3) FILM

Märulikomöödia. Uurija Carter (Chris Tucker) ja inspektor Lee (Jackie Chan) tegutsevad jälle, sedapuhku aga Pariisis. Meeste missiooniks on nurjata ülemaailmne kuritegelik vandenõu ja päästa vana sõbra elu. Asja segavateks faktoriteks on aga nimelt tõsiasjad, et mehed ei oska ei kohalikku keelt, ei tunne linna ja veel vähem on neil aimu pariislaste igapäevakommetest.

22:30 Gomorra (9/24)

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

23:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:09 Knight Rider *

Michael ühineb kurjategijate jõuguga, et nad otse teolt tabada, kuid kõik ei kulge kaugeltki nii nagu planeeritud.

01:08 Postimees.ee