Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 04.04.2020

06:10 Lilly Schönauer - Minu õe pulmad (Lilly Schönauer: Die Hochzeit meiner Schwester) FILM

Bernadette valmistab suure innu ja andumusega ette oma noorema õe Lissy pulmi. Kõik jookseb nagu nööri mööda, kuni Lissy avaldab soovi, et isa viiks ta altari ette. Bernadette pole aga isale iial andestanud pere mahajätmist ega taha isaga mingit tegemist teha. Isa seevastu kahetseb oma toonast sammu ja tahaks hea meelega taas tütreid näha. Saatuse tahtel toob muusikutee ta Lissy abiellumispaiga lähistele.

08:00 Top Shop
08:15 Kung fu jänes (Tu Xia Chuan Qi / Legend of a Rabbit) FILM

Täispikk eestikeelne animafilm! Mitte kõik jänesed ei ole ühtemoodi arad. Heatahtlik Fu on küll hullult paks ja kohmakas jänes, aga tema süda on vapper. Just seepärast otsustab vana kung fu meister oma oskused ja saladused just talle pärandada. Uus superkangelane on sündinud!

10:10 Kodustiil (28)

Kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ja üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ning iga ilmaga? Saatejuht Jaanus Koort toob taas ekraanile kõik selle, mida tasuks oma kodu loomisel ja muutmisel silmas pidada. Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

10:40 Hooaeg (191)

Ilu-ja moemaailma uusimaid trende tutvustav elustiilisaade.

11:30 Lemmikute lemmik

Täna jagame näpunäiteid, kuidas oma loomale õiges süüa anda ja kuidas valida puugitõrjevahendeid, mis ei ohustaks teisi pereliikmeid ning lemmikuid.

12:00 Rooli võim (194)

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:30 Punane sekund (4)

Kas läheksite autorooli, kui teil oleks haigus, mille tõttu võite ootamatult teadvuse kaotada? Terviseseisundile vaadatakse tihti läbi sõrmede, kuni käes on õnnetus, milles keegi viga saab või hukkub. Kas kontroll juhtide terviseseisundi üle peaks olema karmim?

13:00 Kuldvillak (233) *

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

13:35 Kodutunne (246) *

Antslas elab 11 lapsega pere tagasihoidlikus 3-toalises korteris. Üks lastest on 11-aastane puudega poiss, kes aastaid tagasi õnnetult kukkuks ning sellest ajast vajab hoolitsust ja tähelepanu. Hiljuti sündisid perre veel kaksikud tüdrukud. Isa on töötu ja pereema kurt-tumm. Korteri olukord on halb ja selles osas appi soovimegi minna, sest iga laps väärib oma voodit ning õppimiskohta. Kodutunne tahab ehitada ühest suurest toast kaks lastetuba ja sisustada need vajalike vahenditega.

14:30 Eestlased Dubais (5) *

Pole just palju perekondi, kes Eesti vara maha müünud ja kogu perega Dubaisse elama kolinud oleks. Julge hundi rind on rasvane ning üks julgetest on Reet Kivi oma perega. Läheme külla Kivide perekonnale Dubais.

15:00 Karvased kosilased (5)

Marelle on sõbralik ja tegus lasteaiakasvataja. Tema päevad on rõõmsaid tegemisi täis, hobisid mitmeid, nagu näitlemine, vehklemine jpm. Aega kohtinguteks Marellel ei ole jätkunud. Kas meie karvased kosilased suudavad Marelle ellu midagi hoopis romantilisemat ja uut tuua? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

15:33 Eetriapsud 2018
15:54 Harry Potter ja tarkade kivi (Harry Potter and the Sorcerer's Stone) FILM

J.K. Rowlingu bestselleril põhinev lõbus ja põnev lugu võlurpoiss Harry Potteri seiklustest. Pealtnäha täiesti tavaline poiss Harry Potter (Daniel Radcliffe), on pärast vanemate traagilist surma elanud oma õelate sugulaste juurde. 10 aastat on ta pidanud taluma tädi Petunia, onu Vernoni ja nende poja Dudley terrorit. Ühel päeval aga hakkavad Harry'le saabuma salapärased kirjad ning selgub, et ta polegi tavaline poiss, vaid hoopis võlur! Nii astubki Harry Sigatüüka kooli, kus ta õpib võlukunsti erinevaid vorme, leiab endale parimad sõbrad Ron'i ja Hermione ning peab vastu astuma igasugustele ohtudele. Kassahitt kandideeris 3 Oscarile.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Harry Potter ja saladuste kamber (Harry Potter and the Chamber of Secrets) FILM

Kogupere kassahiti teises filmis on Harry Potter suvevaheajal, kui tema juurde ilmub majahaldjas Dobby, kes hoiatab, et ta sel aastal tagasi Sigatüüka kooli ei läheks. Sellest hoolimata naaseb Harry oma sõprade Roni ja Hermione juurde, et ühiselt ohtudele vastu astuda ning avastada, mis või kes on koolis toimuvate salapäraste rünnakute taga.

22:40 Tänavajurist (Lincoln Lawyer) FILM

Põnevusfilm. Enamuse ajast katsub moraalitu kaitseadvokaat Mickey Haller (Matthew McConaughey) kuidagi elu-oluga toime tulla, esindades ühiskonna põhjakihtidest pärit kliente ning tehes tööd oma Lincoln Continentali tagaistmelt. Kui tema kliendiks satub jõukas naistekütt (Ryan Phillippe), keda ootab süüdistus vägistamises ja mõrvakatses, on Mickey veendunud, et see juhtum ning kopsakas tasu aitavad ta mülkast mäele. Peagi avastab Mickey, et on mässitud sedavõrd keerulisse loosse, mida ei suuda kompenseerida ükski summa. Et asjast eluga välja tulla, peab ta mängu panema oma pikaajalised petturi- ja sahkerdajakogemused.

00:50 47 meetri sügavuses (47 Metres Down) FILM

Pingelise põnevusfilm! Kaks õde on Mehhikos ookeani ääres puhkusel, kus nad sukelduvad ja veealust maailma uurivad. Ohutuse mõttes peavad nad selleks kasutama raudpuuri. Kuid seade lakkab töötamast ja nad jäävad 47 meetri sügavusele lõksu, kus asub õdesid õigepea kimbutama õel hai.

02:20 Jaht Salazarile (Killing Salazar) FILM

Narkobossi kaitsev erirühm avastab end täbarast olukorrast kui nende hotellituba hakkavad järjest ründama palgamõrvarid, kes püüavad tappa kurikuulsat narkobossi. John (Steven Seagal) peab kaitsma nüüd nii enda meeskonda kui ohutult hotellist välja toimetama narkojõugu juhi Salazari (Florin Piersic Jr). Film ei sobi alaealistele.

04:00 Kes on su issi? * (Father Figures) FILM

Pöörase komöödia tele-esilinastus! Vennad Kyle ja Peter Reynolds (Owen Wilson ja Ed Helms) on sirgunud teadmisega, et nende isa suri, kui nad olid veel väikesed. Avastades, et see on vale, asuvad nad oma tõelist isa otsima ja saavad teada oma ekstsentrilisest emast rohkem, kui oleksid tahtnud…

05:40 Reporter+ *
06:20 Selgeltnägijate tuleristsed (15)

Tuleristsed panevad osalejad proovile. Kes ei pea närvipingele vastu ja kes suudab kõik pahviks lüüa?

08:30 Sööma! (5) *

HoReCa erisaade toob vaatajateni teemad, mis on seotud profiköögiga. Tutvustame restoranidele ja kohvikutele uusi lahendusi. Lisaks anname nõuandeid kuidas valida oma kööki seadmeid, millega on rõõm tööd teha.

09:00 Üks eriline loomakliinik (77)

Ka pühade ajal on Fitzpatricku loomakliinikus töörohke. Noeli juurde tuuakse Rumeeniast toodud segavereline koer, kes vajab hädasti operatsiooni. Abi vajab ka eluohtlikus seisundis dalmaatsia koer ja kaugeim patsient saabub Shveitsist.

10:00 Karu Yogi (Yogi Bear) FILM

Lustakas seiklusfilm piknikukorve näppavast Yogi-karust, kes saab ühel päeval teada, et linnapea Brown plaanib Yellystone'i pargi maha müüa metsalangetajatele. Kui see plaan läbi läheb, ei saa pargis piknikke pidanud perede enam iial kaunist loodust nautida ja Yogi ning tema ustav kaaslane Boo Boo kaotavad oma kodu. Nüüd ei jää Yogil ja Boo Bool muud üle, kui ühendada jõud kauaaegse vihavaenlase pargivahi Smith'ga ja tõestada kõigile, et ta on targem kui tavaline karu ning päästa park sulgemisest.

11:40 Tantsupalavik (4/8)

Rühma lubatakse tagasi Chloe, aga mitte tema ema Carol, kes Danielle´i emale kallale tungis. Emad kritiseerivad, et üliandekat tantsijat Tylueri soositakse liigselt. Võistluspäev kujuneb äärmiselt pingeliseks, mis lõpeb Jennile pisaratega ja ta põgeneb sootuks minema. Kas ta ka naaseb?

12:40 Kardashianid

Kim otsustab isa jälgedes käia ja advokaadiks saada, aga kardab, et ta hammustas liiga suure tüki. Kourtney kardab, et Mason kasvab liiga kiiresti ega taha enam temaga aega veeta. Scott julgustab Khloed kunstiga tegelema.

13:40 Pime õnn * (Serendipity) FILM

Romantiline komöödia Jonathanist (John Cusack) ja Sarast (Kate Beckinsale), kes kohtuvad kingiotsinguil New Yorgis. Tundes küll mehe poole maagilist tõmmet, otsustab Sara lasta saatusel siiski oma samme seada. Noored lahkuvad teineteisest pikkadeks aastateks, lootes, et kui nii peab minema, siis nad veel kohtuvad oma eluteel. Kuid kas võib tõesti juhtuda, et saatusejumalanna otsustab seekord õel olla?

15:35 Meie kaunid kodud (10)

Eestis on palju imeilusaid ja erilisi kodusid, mis lausa nõuavad enda tutvustamist laiemale üldsusele. Toome televaatajateni lõbusa rännaku nii ülikallites villades, kui ka mõnusa kiiksuga või põneva ajalooga majapidamistes.

16:05 Utta Danella: Suudlus äratuseks (Utta Danella: Wachgeküsst) FILM

Noor Marie pühendub täielikult hotellile, mis kuulub tema perele. Vanaema Ruth kardab, et tüdruk ei leiagi endale meest, kui vaid tööga tegeleb. Salaja hakkab Ruth internetist neiule kaaslast otsima. Lisaks kutsub ta Maried pildistama tuntud fotograafi ja väidab, et mees teeb hotellist reklaampilte. Ootamatult armub Marie aga just kohale ilmunud fotograafi. Ruth seevastu lootis lapselapsele meest, kes hakkaks koos temaga hotelli pidama.

18:00 Meie ema Diana: tema elu ja pärand

Südamlik ja liigutav dokumentaalfilm varalahkunud printsess Dianast. Suurepärast naist meenutavad helgete mälestustega kõige lähedasemad inimesed. Nendeks on otse loomulikult Diana pojad William ja Harry. Sõna saavad ka paljud pereliikmed ja sõbrad, kes pole peale Diana surma veel kordagi avalikkuse ees südant puistata saanud.

19:30 Gordon Ramsay köögisaladused (15/20)

Täna on teemaks brunchid. Gordon annab nippe, kuidas teha mitmekülgsete lisanditega munaroogi, pannkooke ja uhkemaid einevõileibu. Hea ülevaade kõigest, mis ühel pikale veninud hilisel hommikusöögil lauale kuuluda võiks.

20:00 Türgi hõrgutised (5/6)

Sedapuhku joondub Sara oma Istanbulis seigeldes rohelisest värvist ja külastab Fatma ja Tamer Denizci, kes on linnaelule selja pööranud ja looduse rüppe kolinud. Lisaks külastab ta kuulsat klaasimeistrit ja valmistab tuntud kokaga ühe istanbulipärase roa.

20:30 Doktor Murphy (10)

Dr Murphyle tundub, et Melendez ei pööra piisavalt tähelepanu patsiendi probleemile ja üritab end kõigi vahenditega kuuldavaks teha. Claire kogeb väga lugupeetud tohtri poolt seksuaalset ahistamist. Dr Glassman tunneb, et Shaun vajab eraelus veidi rohkem tuge.

21:30 Nele Berliinis (Nele in Berlin) FILM

Nele isa peab apteeki ja kavatseb peagi ameti maha panna, et tütar saaks äri üle võtta. Ta ei tea, et tütar on õpingud pooleli jätnud ja tal on eluga muud plaanid. Lihtsam pole pereisal ka enda naisega, kes otsustab Berliini kolida. Kas abikaasal võib olla salajane suhe?

23:30 Aadam otsib Eevat (2/6)

Olümpiaujuja Inge de Bruijn kohtub paradiisisaarel alasti kahe mehega. Kas ta leiab sealt oma Aadama?

00:30 Reporter+ *
01:00 Utta Danella: Suudlus äratuseks * (Utta Danella: Wachgeküsst) FILM

Noor Marie pühendub täielikult hotellile, mis kuulub tema perele. Vanaema Ruth kardab, et tüdruk ei leiagi endale meest, kui vaid tööga tegeleb. Salaja hakkab Ruth internetist neiule kaaslast otsima. Lisaks kutsub ta Maried pildistama tuntud fotograafi ja väidab, et mees teeb hotellist reklaampilte. Ootamatult armub Marie aga just kohale ilmunud fotograafi. Ruth seevastu lootis lapselapsele meest, kes hakkaks koos temaga hotelli pidama.

02:35 Postimees.ee
06:05 Aerosmith rokib Doningtonis

Aerosmithi legendaarne kontsert Doningtonis pole pelgalt kontsert, vaid püsiv tõestus, et viis rokkarit suudavad köita nii kontserdipublikut kui ka televaatajaid.

08:00 Reporter *
09:00 Kilovatikunnid (5/45)

Jean Pierre ja Sidney on sel korral parima BMW otsinguil. Üliõpilane Christopher tahab endale iga hinna eest soetada BMW, kuid raha on tal 7000 eurot ja ei sentigi rohkem. Otsitakse üles kirglikud BMW omanikud ja vaadatakse, mis selle raha eest üldse saada oleks võimalik.

10:00 Olümpiamängude teejuht (13/40)

Täna sukeldume naiste ujumisse ning tutvustame teile nii erinevaid alasid kui ka kompleksujumist. Lisaks tutvustame teile paremaid ujujaid ja vaatame, kes neist Tokyo eel häid tulemusi teinud on.

10:30 Olümpiamängude teejuht (14/40)

Võtame luubi alla neljandat korda olümpiamängude kavas oleva BMX-sõidu ja tutvustame sõitjaid, trikke kui ka kuldmedali favoriite.

11:00 Mis tegelikult juhtus? (15)

"Kapten Phillips“ räägib tõestisündinud loo vaprast laevakaptenist, kes Somaalia piraatide küüsi langedes otsustas neile vastu astuda ning päästis nõnda oma laeva. Ent Tom Hanksi poolt kehastatav kapten polnud laeval üksi ning tema teenimatult varju jäänud kolleegidel on juhtunu kohta nii mõndagi öelda.

12:00 Mu ehitaja on petis (22)

Tõsielusari võtab vahele sulidest ehitusmehi. Varjatud kaamerate ja võttemeeskonna abil üritatakse õiglus jalule seada. Kui vannitube renoveerinud ehitaja rahaga plehku paneb, on hätta jäetud pere purunemise äärel. Saatejuhid Adam ja Skip otsivad saladuslikku isikut, kes suudaks peret aidata ja sulist ehitusmehe tabada.

13:00 Tipptund 3 * (Rush Hour 3) FILM

Märulikomöödia. Uurija Carter (Chris Tucker) ja inspektor Lee (Jackie Chan) tegutsevad jälle, sedapuhku aga Pariisis. Meeste missiooniks on nurjata ülemaailmne kuritegelik vandenõu ja päästa vana sõbra elu. Asja segavateks faktoriteks on aga nimelt tõsiasjad, et mehed ei oska ei kohalikku keelt, ei tunne linna ja veel vähem on neil aimu pariislaste igapäevakommetest.

14:40 Archer (32/13)

Archeri voodielu seab taas kord ohtu tema suutlikkuse agendina töötada. Sel korral on probleem aga tunduvalt tõsisem kui varem.

15:05 Archer (33/13)

Archer tõttab appi Gillette’ile, kes peab Lääne-Virginia kolkakülas oma noorema venna kurjategijast šerifi käest päästma.

15:30 Archer (34/13)

Archer seisab järsku dilemma ees, sest tema mõrvatud kallim Katja ilmub ühtäkki täiesti tervelt Kriegeri laborisse.

16:00 Archer (35)

Archer ja teised ISISe töötajad kihutavad kosmosesse, et ära hoida rahvusvahelist kosmosejaama ähvardav katastroof.

16:25 Archer (36/13)

Archer ja teised ISISe töötajad soovivad, et nad poleks kunagi kosmosesse rahvusvahelist kosmosejaama ähvardavat katastroofi ära hoidma kihutanud.

16:55 Lindmeeste lend (2/5)

Telesaade hulljulgetest ekstreemsportlastest. Spetsiaalsete kostüümidega katustelt ja kaljunukkidelt alla hüppavad. Adrenaliinisõltlased peavad läbima keerulisi radu ning seejuures stardist finišisse esimesena jõudma.

18:00 Okupeeritud (15/8)

Jesper Bergil on õnnestunud pääseda Pariisi Astridi ja tema uue partneri Jerome'i juurde, aga politsei leiab ta sealt üsna pea ja vahistab. Anita soovib, et Jesper võimalikult kiiresti Norrale välja antaks, kuid Jerome tõttab Jesperile appi. Djupvik satub autoõnnetusse.

19:00 WRC sarja ohtlikud hetked

Ralli MM-sari on kõige vaatemängulisem, värvikam ja ettearvamatum mootorispordiala. Kunagi ei tea, mis ootab ees pärast järgmist kurvi. Sukeldume WRC arhiivivaravmusse ja meenutame viimaste aastate kõige uskumatumaid juhtumeid. Teksti loeb Karl Mihkel Eller.

19:30 Kärakavennad (20/14)

Kaheosalise erisaate esimeses osas vestleva puskariajajad kokkupõrgetest politseiga, vanadest kangestamistehnikatest ning sellest, kuidas koduste vahenditega dünamiiti valmistada.

20:30 Kill Bill - Pruudi kättemaks vol. 1 (Kill Bill Volume 1) FILM

Kassahitist põnevusmärul, mis on vürtsitatud üliefektsete võitlusstseenidega. Pruudi (Uma Thurman) ja ülejäänud pulmaliste verised kehad lamavad kabelipõrandal… Kuratlik Bill ning tema kõrilõikajad tegid aga saatusliku vea. Pruut ei surnud saadud haavadesse, vaid langes lihtsalt koomasse. Neli aastat hiljem teadvusele tulles asub naine tasumisretkele, et kriipsutada järgemööda maha kõik nimed oma "surmanimekirjast", kus viimasena seisab Billi nimi…

22:34 Heeringas Veenuse õlal
22:50 Lõpp-punkt 4 (The Final Destination) FILM

Põnevusfilm! Hetk enne võidusõidu algust tabab Nicki kohutav nägemus: ta näeb vaimusilmas ette, et mehaaniku hooletus viib kohutava avariini, see omakorda aga kümnete pealtvaatajate hukkumiseni, kusjuures ohvrite hulgas on ka Nick ise. Pärast ehmatavalt reaalset luupainajat satub poiss paanikasse ja veab oma pruudi Lori ning sõbrad tribüünilt minema, kaasas veel mõned inimesed publiku seast. Hetk hiljem toimubki kohutav avarii. Noored arvavad ekslikult, et on surmasuust pääsenud. Film ei sobi alaealistele.

00:21 Heeringas Veenuse õlal
00:35 Kilovatikunnid (5/45) *

Jean Pierre ja Sidney on sel korral parima BMW otsinguil. Üliõpilane Christopher tahab endale iga hinna eest soetada BMW, kuid raha on tal 7000 eurot ja ei sentigi rohkem. Otsitakse üles kirglikud BMW omanikud ja vaadatakse, mis selle raha eest üldse saada oleks võimalik.

01:25 Aerosmith rokib Doningtonis *

Aerosmithi legendaarne kontsert Doningtonis pole pelgalt kontsert, vaid püsiv tõestus, et viis rokkarit suudavad köita nii kontserdipublikut kui ka televaatajaid.

03:10 Postimees.ee