Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Pühapäev, 05.04.2020

06:10 Utta Danella - Torm abielutaevas (Utta Danella: Sturm am Ehehimmel) FILM

Paul Sommer saadetakse ilmajaamast pensionile ja tema naine Teresa rõõmustab eesootava väljateenitud puhkuse üle. Väikest pansionaati pidav Teresa unistab Mehhiko kruiisist, kuid Paul pühendab kogu oma aja kodusele ilmajaamale ning jätab Teresa hooletusse. Siis tuleb Teresa mõttele muuta mees armukadedaks, flirtides noore ja sarmika kliendi Christianiga.

08:00 Kummi-Tarzan (Gummi T) FILM

Eestikeelne humoorikas joonisfilm põhineb Ole Lund Kirkegaardi kuulsal lasteraamatul "Kummi-Tarzan ja teised". Ivan Olsen on täiesti tavaline noor koolipoiss, kellel on aga suur mure - koolis teda kiusatakse eriti vastiku kamba poolt. Poisi isa on aga suur Tarzani fänn ja pole lapse koolisaavutustega just eriti rahul. Ühel päeval Ivani õnn aga pöördub ja tal tekib võimalus isa ootusi ületada ning oma kiusajatele koht kätte näidata. Nimelt leiab ta võlujoogi, mis lubab tal ühe päeva jooksul olla parim kõiges, mida ta teeb...

09:30 Sõidame! (8)

Enne kui kevad jõudis alata, käis Sõidame! meeskond lumes möllamas John Deere Gatoritega. Lisaks kutsus Ameerika Auto kastikate safarile Võru piiriäärsetele aladele ja uurisime lähemalt Neste kütuseid. Saatejuhid Raiko Ausmees, Tanel Tang, Erki Veiko.

10:00 Õhtu parimad palad (45)

Särava supertiimi nädala parimad lood!

11:00 Roaldi retked (16) *

Lapsepõlve unistused teevad teoks ainult kõige julgemad ja tugevamad! Üks neist on Rakverest pärit personalijuht Kerle, kes tegi oma suure eesmärgi – saada juuksuriks – teoks alles 33-aastasena Iirimaal. Roald Johannson põrutab vihmasesse Corki linna ning avastab, et teinekord on tarvis kodunt kaugele ära sõita, et leida oma hingesugulane ning viia ellu ammused unistused.

12:00 Tuhat tervist (66)

Tervisesaade jagab sel nädalal infot dementsusega inimeste elust Eestis. Jagame nippe, kuidas end õigesti kraadida ning põnevatest uuendustest nahahooldustoodetes. Oma tervisest räägib Olümpiakomitee sekretär, spordiajakirjanik Margus Kiiver.

12:30 Kuuuurija (38) *

Tuberkuloos on peamiselt piisknakkusena leviv haigus, mis põhjustab aeglaselt süvenevat ja kudesid lagundavat põletikku kopsudes, kuid võib tabada ka eritus- ja suguelundeid, luid, liigeseid, lümfisõlmi, närvisüsteemi ja nahka. Väga oluline on õigeaegne tuberkuloosivastase ravi alustamine ning raviskeemi täpne järgimine! Tänases saates räägime tuberkuloosihaigetest, kes peaksid viibima kinnises asutuses, aga kes liiguvad tegelikult vabalt ringi. Saate teises pooles vaatama kuidas läheb väga rängalt koroonaviirust põdeval mehel, kellega rääkisime ka eelmises saates.

13:30 Surmavad naised (5) *

Katrin Lusti dokumentaalsari uurib, mis viib ühe naisterahva nii kaugele, et ta haarab kirve, noa või mõne muu tapariista? Kes on need naised, kes on suutnud teiselt inimeselt elu ja miks nad seda tegid? Täna räägib oma loo Varvara, kes on elanud terve elu vägivaldsete meestega. Varvara on ratastoolis ja enda sõnul on ta kannatanud meeste jõhkra käitumise all nii kaua, et ühel hetkel ta murdus ning lõi oma elukaaslast sardellinoaga.

14:00 Ellujääja

Tänane ellujääja on tippsportlane, Eesti tuntuim triatlonist Ain-Alar Juhanson, kelle elu muutus 1994. aasta 28. septembri öösel. 17-aastane Ain-Alar oli koos sõpradega teel oma esimesele välisvõistlusele kui parvlaev Estonia uppus, viies endaga merepõhja kaasa ka Ain-Alari treeningkaaslased. "See on raske, kui noored silmad näevad inimesi ümberringi suremas. Kõik jääb elu lõpuni meelde ja lihtsalt õpid sellega elama", ütleb Ain-Alar.

14:30 Mudilaste saladused: vennad ja õed (2/2)

Suhe õe või vennaga on tõenäoliselt kõige pikem suhe inimese elus. Omavahelised konfliktid õpetavad lastele läbirääkimis- ja suhete parandamise oskusi. Kuidas mõjutab õe või venna olemasolu inimese isiksuse kujunemist?

15:30 Doktor Murphy (33) *

Shauni järsk otsekohesus murest murtud emaga, kelle vastsündinu on kriitilises seisus, paneb uue peakirurgi Shaunis kahtlema. Melendez teeb rikkale ärimehele täieliku arstliku läbivaatuse ja avastab kasvaja.

16:30 Saladused

Armusuhe endast noorema kolleegia osutub farsiks! Arhitektuuribüroo juhi ja omaniku Susanna jaoks on oma firma olnud enda elu alustalaks, kuni ta võtab tööle äsja ülikooli lõpetanud Robini. Robin paneb Susanna tundma taas noore ja seksikana ja see ei jää kollektiivile märkamatuks. Viimase piisa kollektiivi karikasse annab Susanna siis, kui otsustab koosolekul suure projekti juhtimise anda just Robinile.

17:00 Heeringas Veenuse õlal
17:30 Köök (86)

Vika on häiritud, sest Sheff otsustab Maksi kööki tööle võtta. Sergo ja Fred hauvad õelat nalja ning proovivad salakirjadega Leinot ja Katit kokku viia. Sheff võidab kaardimängus suure summa, aga see makstakse talle välja lihana. Sheff peab kiirelt nuputama, mida teha kahe tonni lihaga, enne kui see halvaks läheb. Maks valetab Vika sõbrannadele, et on restorani omanik ning tekitab endale korraliku majandusliku põntsu.

18:00 Galileo (405)

Uued avastused ja uskumatud lood, intrigeerivad eksperimendid, rabavad eksklusiivkaadrid ja eksootilised kohad. Igapäevaseid nähtusi ja hämmastavaid fenomene hoogsalt ja põnevalt lahkavat saadet juhivad Jaanus Koort ja Jürgen Fogel.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Kuldvillak (234)

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

20:05 Eestlased Dubais (6)

Kohtumised eestlastega Dubais jätkuvad. Sel korral võõrustab meid kunstnik Toomas, kes on Araabia Ühendemiraatides ülikooli õppejõud. Vaatame lähemalt, kuidas ja kus Toomas elab. Samuti külastame maailma suurimat tehis vihmametsa.

20:35 Bourne'i identiteet (The Bourne Identity) FILM

Hitt-põnevusfilmide sarja avafilm! Itaalia kalalaeva meeskond tõmbab Vahemere lainetest välja kuulihaavadega mehe (Matt Damon), kes ei mäleta teadvusele tulles ei oma nime ega midagi muud oma isiku kohta. Tema oskused võitluskunstide, relvade ja paljude keelte osas annavad aga tunnistust kahtlasest minevikust. Ohtlikul teekonnal läbi Euroopa, saatjaks sakslanna Marie Kreutz (Franka Potente), peab mees võimalikult kiiresti välja selgitama, kes ta on ning miks vilunud palgamõrvarid teda mingil põhjusel igal sammul tappa püüavad.

23:00 Batman vs Superman: Õigluse koidik (Batman v Superman: Dawn of Justice) FILM

Kultuslik fantaasiamärul! Auhinnatud linaloos on ühele pildile mahutatud kaks suursugust kultuskangelast - Batman ja Superman. Kartes, et keegi ei kontrolli jumalat meenutava superkangelase tegusid, astub Gotham City hirmuäratav ja võimas õigusemõistja ise vastu suurlinna kõrgesti austatud kaasaegsele päästjale, kuni ülejäänud maailm püüab selgusele jõuda, millist kangelast nad tegelikult vajavad. Samal ajal kui Batman ja Superman on omavahel sõjajalal, kerkib esile uus hädaoht, mis seab inimkonna suuremasse ohtu kui kunagi varem.

01:35 47 Roninit (47 Ronin) FILM

Kassahitist seiklusmärul! Samuraide hulgast väljaheidetud Kai (Keanu Reeves) saab uue võimaluse, kui reetlik väepealik tapab nende juhi. 47 isandata jäänud samuraid vannuvad kättemaksu, et taastada enda ja oma rahva au. Kodudest põgenema pidanud samuraid on sunnitud abi otsima Kailt – segavereliselt orjastatud võitlejalt, kelle nad kunagi hülgasid. Kaist saab nende surmavaim relv, kes viib mehed lahingusse müütiliste olendite ja imetabaselt petliku nõidusega.

03:25 Bourne'i identiteet * (The Bourne Identity) FILM

Hitt-põnevusfilmide sarja avafilm! Itaalia kalalaeva meeskond tõmbab Vahemere lainetest välja kuulihaavadega mehe (Matt Damon), kes ei mäleta teadvusele tulles ei oma nime ega midagi muud oma isiku kohta. Tema oskused võitluskunstide, relvade ja paljude keelte osas annavad aga tunnistust kahtlasest minevikust. Ohtlikul teekonnal läbi Euroopa, saatjaks sakslanna Marie Kreutz (Franka Potente), peab mees võimalikult kiiresti välja selgitama, kes ta on ning miks vilunud palgamõrvarid teda mingil põhjusel igal sammul tappa püüavad.

05:25 Reporter+ *
06:45 Nele Berliinis * (Nele in Berlin) FILM

Nele isa peab apteeki ja kavatseb peagi ameti maha panna, et tütar saaks äri üle võtta. Ta ei tea, et tütar on õpingud pooleli jätnud ja tal on eluga muud plaanid. Lihtsam pole pereisal ka enda naisega, kes otsustab Berliini kolida. Kas abikaasal võib olla salajane suhe?

08:40 Eestlased Dubais (5) *

Pole just palju perekondi, kes Eesti vara maha müünud ja kogu perega Dubaisse elama kolinud oleks. Julge hundi rind on rasvane ning üks julgetest on Reet Kivi oma perega. Läheme külla Kivide perekonnale Dubais.

09:10 Trennispikker (18) *

Nädala kõige intensiivsem treening, mille harjutused on väga intensiivsed. Treener Egle Eller-Nabi.

09:40 Tuhat tervist (43)

Veresoonkonna lupjumine on varasemalt põhjustanud palju amputatsioone. Uurime, millised lahendused on nende murede korral kasutusel tänapäeval. Otsime vastust küsimusele, millal ja millega tuleb beebi hambaid hooldama hakata. Küsime, miks kasutavad paljud naised liiga kergekäelisest SOS-pille. Oma tervisest räägib jalgpallikohtunik Anni Rahula.

10:10 Hooaeg (191) *

Ilu-ja moemaailma uusimaid trende tutvustav elustiilisaade.

10:55 Karvased kosilased (5) *

Marelle on sõbralik ja tegus lasteaiakasvataja. Tema päevad on rõõmsaid tegemisi täis, hobisid mitmeid, nagu näitlemine, vehklemine jpm. Aega kohtinguteks Marellel ei ole jätkunud. Kas meie karvased kosilased suudavad Marelle ellu midagi hoopis romantilisemat ja uut tuua? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

11:25 Mida teha, kui on keha? (11/10)

Saade aitab inimesi, kes vajavad oma iluprobleemidega tõeliste professionaalide sekkumist. Selles saates vajavad teiste seas abi näokarvadega hädas olev Stephen Bear, rastapatsidega Jasmine ning Bollywoodi muutumise teeb läbi Asma.

12:25 Gordon Ramsay köögisaladused (15/20) *

Täna on teemaks brunchid. Gordon annab nippe, kuidas teha mitmekülgsete lisanditega munaroogi, pannkooke ja uhkemaid einevõileibu. Hea ülevaade kõigest, mis ühel pikale veninud hilisel hommikusöögil lauale kuuluda võiks.

12:55 Türgi hõrgutised (5/6) *

Sedapuhku joondub Sara oma Istanbulis seigeldes rohelisest värvist ja külastab Fatma ja Tamer Denizci, kes on linnaelule selja pööranud ja looduse rüppe kolinud. Lisaks külastab ta kuulsat klaasimeistrit ja valmistab tuntud kokaga ühe istanbulipärase roa.

13:25 Karu Yogi * (Yogi Bear) FILM

Lustakas seiklusfilm piknikukorve näppavast Yogi-karust, kes saab ühel päeval teada, et linnapea Brown plaanib Yellystone'i pargi maha müüa metsalangetajatele. Kui see plaan läbi läheb, ei saa pargis piknikke pidanud perede enam iial kaunist loodust nautida ja Yogi ning tema ustav kaaslane Boo Boo kaotavad oma kodu. Nüüd ei jää Yogil ja Boo Bool muud üle, kui ühendada jõud kauaaegse vihavaenlase pargivahi Smith'ga ja tõestada kõigile, et ta on targem kui tavaline karu ning päästa park sulgemisest.

15:10 Lustakad karud (7)

Joonissari

15:30 Õhtusöök kahele (27)

Tänase saate kangelane on tantsuõpetaja Jeff Brightonist. Jeff tunneb end hingelt noorena ega tee midagi poolikult. Viis aastat tagasi otsustas ta raamatu kirjutada ja sellest tuli välja triloogia. Nüüd otsib ta hingesugulast.

16:30 Õhtusöök kahele (28)

Tänane õhtustaja on Matt, kellele antakse viis menüüd, mille on koostanud talle tundmatud naised. Ta valib kolm meeldivat menüüd ja sööb õhtust naistega nende menüüde taga. Ühega neist saab ta nädala lõpul minna tipprestorani romantilisele õhtusöögile.

17:30 Otse! Tallinna panoraam (10)

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

18:30 Stileto vendeta (93/99)

Arzu pakub, et Oya võiks Burcu ka suve alguse peole kutsuda. Serhan kutsub Merve’i enda juurde, et tõde välja uurida. Mehmet ja Serhan üritavad Taylanit kuidagi lohutada. Väga raske on aru saada, kelle poolt Edip on. Arzu saab aru, et Oya on rase. Kemal ja Derya lähevad arvatava mõrvari juurde.

19:30 Stileto vendeta (94/99)

Oya üritab endiselt Serhani eest oma rasedust varjata. Taylan läheb koju tagasi, aga mitte Pelini pärast. Oya suve alguse peo päev jõuab viimaks kätte ja seal leiab aset mõrv! Nilay kutsub Mehmeti koju. Pelin on oma plaanis väga kindel. Serhan läheb Ilhani käest aru pärima.

20:30 Harry Potter ja Fööniksi ordu (Harry Potter and the Order of the Phoenix) FILM

Muinasjutulise seiklusfilmi viies osa. Harry Potter (Daniel Radcliffe) naaseb viienda õppeaasta alguseks Sigatüüka kooli ning avastab, et võlurite kogukond peab tema hiljutist kohtumist lord Voldemortiga (Ralph Fiennes) valeks. Lisaks sellele on uus mustade kunstide vastase kaitse professor Dolores Umbridge (Imelda Staunton) oma töös täiesti kasutu. Nii ongi Harry sunnitud sõprade õhutusel ise tegutsema asuma. Kogudes enda ümber rühma noori vapraid võlureid, kes nimetavad end "Dumbledore'i armeeks", õpetab Harry neile, kuidas valmistuda lähenevaks lahinguks tumedate jõudude vastu.

22:59 Eetriapsud 2019
23:20 Langenud naised (3/8)

Lucy palgatakse paariks päevaks lord Reptoni majja, mis võib olla just õige võimalus, käivitamaks Lucy karjääri kõrgklassi kurtisaanina. Aga lordil ja tema abikaasal on kummaline maitse ja kõik ei suju ootuspäraselt. Bordelli kolimine on käimas, aga uues majas tervitab Wellsi perekonda Lydia palgatud pätikamp. Nathanieli ootamatu surm jätab Harrieti hätta ja naine peab otsima liitlasi väga ootamatutest kohtadest.

00:20 Reporter+ *
00:50 Mida teha, kui on keha? (11/10) *

Saade aitab inimesi, kes vajavad oma iluprobleemidega tõeliste professionaalide sekkumist. Selles saates vajavad teiste seas abi näokarvadega hädas olev Stephen Bear, rastapatsidega Jasmine ning Bollywoodi muutumise teeb läbi Asma.

01:45 Õhtusöök kahele (27) *

Tänase saate kangelane on tantsuõpetaja Jeff Brightonist. Jeff tunneb end hingelt noorena ega tee midagi poolikult. Viis aastat tagasi otsustas ta raamatu kirjutada ja sellest tuli välja triloogia. Nüüd otsib ta hingesugulast.

02:35 Õhtusöök kahele (28) *

Tänane õhtustaja on Matt, kellele antakse viis menüüd, mille on koostanud talle tundmatud naised. Ta valib kolm meeldivat menüüd ja sööb õhtust naistega nende menüüde taga. Ühega neist saab ta nädala lõpul minna tipprestorani romantilisele õhtusöögile.

03:12 Harry Potter ja Fööniksi ordu * (Harry Potter and the Order of the Phoenix) FILM

Muinasjutulise seiklusfilmi viies osa. Harry Potter (Daniel Radcliffe) naaseb viienda õppeaasta alguseks Sigatüüka kooli ning avastab, et võlurite kogukond peab tema hiljutist kohtumist lord Voldemortiga (Ralph Fiennes) valeks. Lisaks sellele on uus mustade kunstide vastase kaitse professor Dolores Umbridge (Imelda Staunton) oma töös täiesti kasutu. Nii ongi Harry sunnitud sõprade õhutusel ise tegutsema asuma. Kogudes enda ümber rühma noori vapraid võlureid, kes nimetavad end "Dumbledore'i armeeks", õpetab Harry neile, kuidas valmistuda lähenevaks lahinguks tumedate jõudude vastu.

05:45 Tallinna panoraam (10) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

06:00 Mu ehitaja on petis (22) *

Tõsielusari võtab vahele sulidest ehitusmehi. Varjatud kaamerate ja võttemeeskonna abil üritatakse õiglus jalule seada. Kui vannitube renoveerinud ehitaja rahaga plehku paneb, on hätta jäetud pere purunemise äärel. Saatejuhid Adam ja Skip otsivad saladuslikku isikut, kes suudaks peret aidata ja sulist ehitusmehe tabada.

06:45 Mis tegelikult juhtus? (15) *

"Kapten Phillips“ räägib tõestisündinud loo vaprast laevakaptenist, kes Somaalia piraatide küüsi langedes otsustas neile vastu astuda ning päästis nõnda oma laeva. Ent Tom Hanksi poolt kehastatav kapten polnud laeval üksi ning tema teenimatult varju jäänud kolleegidel on juhtunu kohta nii mõndagi öelda.

07:30 Archer (32/13) *

Archeri voodielu seab taas kord ohtu tema suutlikkuse agendina töötada. Sel korral on probleem aga tunduvalt tõsisem kui varem.

08:00 Archer (33/13) *

Archer tõttab appi Gillette’ile, kes peab Lääne-Virginia kolkakülas oma noorema venna kurjategijast šerifi käest päästma.

08:30 Reporter+ *
09:00 Kilovatikunnid (6/45)

Janine ja tema sõbranna töötavad baaridaamidena. Raskelt teenitud raha eest soovitakse täita suur unistus- osta vana Ameerika päritolu kabriolett. Eelarveks on 13 000 eurot. Millise põlvkonna Corvette välja valitakse?

10:00 Tokyo OM stardiloendus (19/60)

Nino Schurter soovib Tokyos lõplikult kõigi aegade parima mägiratturi tiitli saada, aga ka tema konkurendid ei maga. Sulgpalliväljakutel oodatakse aga indialase P.V. Sindhu ja noore kanadalanna Kylie Masse'i lahinguid.

10:30 Tokyo OM stardiloendus (20/60)

Tenniseäss Roger Federer on võitnud kõik peale olümpiakulla. Sportronimine murrab ennast olümpiamängudele. USA korvpallikoondisel võib olla põhjust muretsemiseks ja me tutvustame teile edukamaid sõudjaid.

11:00 Krimi *

Politseisaade.

11:30 Rooli võim (194) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:00 Sööma! (5) *

HoReCa erisaade toob vaatajateni teemad, mis on seotud profiköögiga. Tutvustame restoranidele ja kohvikutele uusi lahendusi. Lisaks anname nõuandeid kuidas valida oma kööki seadmeid, millega on rõõm tööd teha.

12:30 Kärakavennad (20/14) *

Kaheosalise erisaate esimeses osas vestleva puskariajajad kokkupõrgetest politseiga, vanadest kangestamistehnikatest ning sellest, kuidas koduste vahenditega dünamiiti valmistada.

13:30 Okupeeritud (15/8) *

Jesper Bergil on õnnestunud pääseda Pariisi Astridi ja tema uue partneri Jerome'i juurde, aga politsei leiab ta sealt üsna pea ja vahistab. Anita soovib, et Jesper võimalikult kiiresti Norrale välja antaks, kuid Jerome tõttab Jesperile appi. Djupvik satub autoõnnetusse.

14:30 Kick-Ass 2 (Kick-Ass 2) FILM

Märulikomöödia! Superkangelase Kick-Assi vaprus inspireerib uusi maskiga „laksijaid“, keda juhib endine mafiooso Kolonel Stars and Stripes (Jim Carrey). Eelmisest filmist tuttav kurikael haub aga amatööridest superkangelaste vastu kättemaksu oma isa tapmise eest. Ainus, kes päeva võib päästa, on osav preili Hit Girl.

16:30 Nutisõltuvus

Maailma on vallutanud nutihullus. Kas tulevased põlved on nutiseadmete tõttu digitaalselt dementsed. Teadlaste hoiatavad, et nutiepideemia sõltuvus on võrreldav narkootikumidega. Liiga palju inimesi veedab suurema osa ajast telefonis. Nutisõltuvus põhjustab üksildust, depressiooni, mäluhäireid ja palju hädasid.

17:30 WRC sarja ohtlikud hetked *

Ralli MM-sari on kõige vaatemängulisem, värvikam ja ettearvamatum mootorispordiala. Kunagi ei tea, mis ootab ees pärast järgmist kurvi. Sukeldume WRC arhiivivaravmusse ja meenutame viimaste aastate kõige uskumatumaid juhtumeid. Teksti loeb Karl Mihkel Eller.

18:00 Tules karastunud (9)

Saatesarja 2. hooajal asuvad võitlusesse järgmised Ladina-Ameerika ja Hispaania sepad. Esimene rühm peab valmistama ellujäämisnoa.

19:00 Ekstreemspordi kiirkursus (2/6)

Mägijalgrattasõit on üks maailma populaarsemaid spordialasid ja vaba aja veetmise vorme, aga selles kasutatav sõnavara ning ala mitmekülgsus on asjad, mis vajavad kindlasti väikest kiirkursust. Selles saates tutvutegi nii spordiala enda kui ka erinevate sõitjate ja trikkidega.

19:30 Ekstreemne sõit (5/40)

Ian Walsh otsib Jaapanis legendaarseid laineid. Superkrossi meister takistussõidus! Cameron Naasz võistleb Soomes.

20:00 Ekstreemne sõit (6/40)

Kolm mägiratturit kihutavad Peruus. Naissoost MotoX sõitja teeb ajalugu. Ja kiireim sport uiskudel.

20:30 Algus (Inception) FILM

Neli Oscarit võitnud võimas fantaasia-põnevusfilm tagaotsitavast kurjategijast Dom'ist (Leonardo DiCaprio), kellel on eriline anne - ta oskab magavate inimeste alateadvusest varastada nende ideid ja saladusi. Nüüd saab ta viimase, kõige ohtlikuma ülesande. Seekord ei pea Dom koos oma tippspetsialistide tiimiga mitte ideed röövima, vaid selle hoopis ohvritesse "istutama". Kui see peaaegu võimatu missioon peaks õnnestuma, oleks tegemist ajaloo geniaalseima kuriteoga...

23:25 Pagendatud patrioot (ExPatriot) FILM

Pärast vilepuhumist pagendatakse CIA endine analüütik Riley Columbiasse. Aastaid hiljem pakutakse talle võimalust oma nimi puhtaks pesta kui naine aitab tagasi saada suure rahasumma. Õige pea avastab Riley, et tegu on petuskeemiga. Libaagendid tihedalt kannul, peab naine nüüd leidma võimaluse koju naasmiseks...

01:30 Kilovatikunnid (6/45) *

Janine ja tema sõbranna töötavad baaridaamidena. Raskelt teenitud raha eest soovitakse täita suur unistus- osta vana Ameerika päritolu kabriolett. Eelarveks on 13 000 eurot. Millise põlvkonna Corvette välja valitakse?

02:20 Tokyo OM stardiloendus (19/60) *

Nino Schurter soovib Tokyos lõplikult kõigi aegade parima mägiratturi tiitli saada, aga ka tema konkurendid ei maga. Sulgpalliväljakutel oodatakse aga indialase P.V. Sindhu ja noore kanadalanna Kylie Masse'i lahinguid.

02:45 Tokyo OM stardiloendus (20/60) *

Tenniseäss Roger Federer on võitnud kõik peale olümpiakulla. Sportronimine murrab ennast olümpiamängudele. USA korvpallikoondisel võib olla põhjust muretsemiseks ja me tutvustame teile edukamaid sõudjaid.

03:10 Postimees.ee