Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 06.04.2020

06:00 Chicago tuletõrje (54) *

Helikopteri kukkumine elurajooni põhjustab Chicagos tohutu kaose ning ka 51. komando kutsutakse sündmuskohale. Seal valitsev segadus tekitab päästjate jaoks mitmeid keerulisi olukordi ning lugu võtab veelgi ohtlikuma pöörde, kui Dawson kogemata kopteriõnnetuse põhjuse avastab.

06:52 Kass Oggy ja kurjad prussakad
07:00 Alvin ja koopaoravad (77)
07:15 Robotpoiss (104)

Animasari

07:35 Sherazade seiklused (5)
08:05 Tere tulemast Wayne'i (7)

Animasari

08:30 Reporter *
09:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (87)

Wilson leinab endiselt oma sõbratar Amberit ja teatab, et lahkub haiglatöölt. Tema sõprus House'iga on saanud tugeva löögi. House'i tiim ravib ühe tippjuhi assistenti, kelle sümptomeid võib põhjustada meeleheitlik soov bossile meele järele olla.

11:00 Chicago tuletõrje (55)

Tiheda liiklusega ristmikul ümber läinud happetsistern paneb lisaks päästjate oskustele proovile ka Casey ja Dawsoni niigi pingelise suhte. Seni oma minevikku kiivalt varjanud Brittany otsustab Severide'ile ära rääkida, mille eest ta Las Vegasesse põgenes.

12:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (29) *

Gordon läheb appi hädas India restoranile Curry Lounge. Restorani menüü on tohutu pikk ja lisaks lastakse klientidel endale ise road kokku panna. See aga teeb peakokk Razi elu põrguks. Restorani päästmiseks tuleb Gordonil Raz maa peale tuua.

13:00 Tallinna panoraam (10) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsib pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab saates Tallinna Heerold.

14:00 Tüdruk nimega Elif (883)

Tarik mängib Ranaga kassi ja hiirt. Rana on maruvihane, kuid varjab oma tundeid. Leman ja Alev räägivad Safakist. Tarik lubab Ranale, et lahutab oma naisest.

15:00 Vana silla saladus (204)

Martin ei kohane seminaris. Soledad saadab Juanile kirja. Tristan nõustub konservitehase müügiga.

16:00 Betty New Yorgis (59/123)

Armando on kriisis pärast Bettyga veedetud kirglikku ööd. Daniel maksab Patriciale, et too uuriks välja kogu tõe Betty austaja Nicolas kohta. Patricia jääb nuuskimisega vahele nii Demetriole kui ka Armandole. Jenni ja Sofia lähevad omavahel kaklema ning Sofia satub haiglasse.

17:00 Hingesugulased (464)

Suraj on spordilaagris ja peab tõestama, et hoolimata oma vanusest sobib ta suurturniirile minevasse meeskonda. Ta peab pingutama, et täita oma unistus hotellist.

18:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (2)

Gordon on täna New Orleansis, kus gastronoomilist imet vajab The Old Coffee Pot restoran, mis inetu lahutuse tagajärjel peaaegu väljasuremise äärel kiratseb. Põhjuseid ei peagi kaugel otsima – varjatud kaamera tuvastab üsna kiiresti, et klientidega käitutakse inetult, röstris on põlenud hiir ja meeskond ei toimi. Pärast täielikku uuenduskuuri saab lahenduse ka oluline pereküsimus.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Kuuuurija (39)

Tänases saates uurime puurkaevude kohta, mida Eestis Euroopa Liidu toetuste najal tehakse. Üks pere sai aga kaevu, mille vee näitajad olid nii eluohtlikult mürgised, et perekond oleks võinud otsad anda.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Tomb Raider (Tomb Raider) FILM

Tele-esilinastus! Seiklusmärul noore ja meelekindla Lara Crofti (Alicia Vikander) teekonnast ülemaailmseks kangelaseks! Pööraselt iseseisva Lara Crofti ekstsentriline seiklejast isa kadus, kui ta oli alles varateismeline. 21-aastane Lara on otsustanud ise oma tuleviku luua ja ei mõista ise ka, mis ajendab teda viimaks isa salapärase surma mõistatust lahendama. Ta loobub kõigest tuttavlikust, et otsida isa viimast teada olevat sihtpunkti, milleks oli legendaarne hauakamber kuskil Jaapani ranniku lähistel asuval müütilisel saarel. Kuid tal ei seisa ees lihtne ülesanne. Laral on abiks vaid terav mõistus, pime usk ja ülimalt kangekaelne loomus, kui ta peab tundmatusse rännates omaenda võimete piire ületama. Film valmis ülipopulaarse videomängu 20.aastapäevaks.

23:50 Kontsertklaver (Grand Piano) FILM

Psühholoogiline õuduspõnevik. Tom Selznick oli kord tunnustatud pianist, aga lavahirmu pärast oli mees sunnitud kontsertide andmisega lõpparve tegema. Olles otsustanud comebacki teha, ootab teda taas ees lavale astumine. Ta ei oska aga aimatagi, et see kontsert võib jääda talle viimaseks. Muusiku on sihilikule võtnud ohtlik snaiper, kes ähvardab tappa nii Tomi kui tema abikaasa, juhul kui pianist peaks kas või ühe noodiga eksima. Film ei sobi alaealistele.

01:35 Bourne'i identiteet * (The Bourne Identity) FILM

Hitt-põnevusfilmide sarja avafilm! Itaalia kalalaeva meeskond tõmbab Vahemere lainetest välja kuulihaavadega mehe (Matt Damon), kes ei mäleta teadvusele tulles ei oma nime ega midagi muud oma isiku kohta. Tema oskused võitluskunstide, relvade ja paljude keelte osas annavad aga tunnistust kahtlasest minevikust. Ohtlikul teekonnal läbi Euroopa, saatjaks sakslanna Marie Kreutz (Franka Potente), peab mees võimalikult kiiresti välja selgitama, kes ta on ning miks vilunud palgamõrvarid teda mingil põhjusel igal sammul tappa püüavad.

03:22 Sõidame! (8) *

Enne kui kevad jõudis alata, käis Sõidame! meeskond lumes möllamas John Deere Gatoritega. Lisaks kutsus Ameerika Auto kastikate safarile Võru piiriäärsetele aladele ja uurisime lähemalt Neste kütuseid. Saatejuhid Raiko Ausmees, Tanel Tang, Erki Veiko.

03:47 Reporter *
04:50 Tuvikesed (97)

Ali kummitab raadiost kuuldud muusikapala, mille nime ta ei suuda meenutada.

05:15 Dr House (87) *

Wilson leinab endiselt oma sõbratar Amberit ja teatab, et lahkub haiglatöölt. Tema sõprus House'iga on saanud tugeva löögi. House'i tiim ravib ühe tippjuhi assistenti, kelle sümptomeid võib põhjustada meeleheitlik soov bossile meele järele olla.

06:30 Hingesugulased (344)

Meena kardab, et ta saladus paljastub kogu perele ja sellest tekib suur skandaal. Emily annab talle nõu kõik Sandhyale ära rääkida, aga Meena ei taha sellest kuuldagi.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Jane'i vennatütre ristsed muutuvad süngeks, kui kirikust leitakse surnukeha. Jane on valmis kuritarvitama oma ametivõimu, kui Tommylt ähvardatakse TJ hooldusõigust ära võtta.

08:15 Vana silla saladus (850) *

Francisca lepib Mariaga ära. Conrado soovib, et Alicia jääks Vanasilla külla. Bernarda üritab Boscot ohtu seada.

09:10 Uuel ringil (47/22) *

Haskelli võõrdunud vend Robert on linnas tagasi, et vanad suhted taastada. Siis selgub, et tal on tagamõte, sest ta vajab neerudoonorit.

09:40 Taeva pisarad (23/115)

Suna nõuab, et Cennet oma töökohast lahti ütleks. Cennetil on Nilgüni suhtes tõsised kahtlused tekkinud. Kõik on Melisa pärast väga mures. Tuleb välja, et asi polnud üldse nii, nagu pealtnäha tundub. Cengiz saab teada, et Ali pilt on kadunud.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:15 Trennispikker (19)

Kogukehatreening, kus fookuses tuhar, kõht ja selg. Vaja läheb lisaraskuseid, milleks võivad olla nii hantlid kui ka veepudelid. Treener Egle Eller-Nabi.

11:45 Top Shop
12:00 Suunamudijate meistriklass (10/10)

Noorte sisuloojate seiklusrikas teekond jõuab lõpusirgele. Kellest saab Eesti järgmine tipp-suunamudija? Meistriklassi sõelale on jäänud neli kõige andekamat, kuid võitjaid saab olla vaid üks. Finaalsaate ülesanded on keerukamad kui eales varem ja neid lahendades tuleb ära kasutada kogu oma loomingulisus.

13:00 Betty New Yorgis (26/123)

Marcela alustab pulmade ettevalmistusega. Betty leiab Patricia oma kabinetis nuuskimas. Patricia tunnistab Marcelale, et tegutses lähtuvalt oma enda huvist.

14:00 Stileto vendeta (93/99) *

Arzu pakub, et Oya võiks Burcu ka suve alguse peole kutsuda. Serhan kutsub Merve’i enda juurde, et tõde välja uurida. Mehmet ja Serhan üritavad Taylanit kuidagi lohutada. Väga raske on aru saada, kelle poolt Edip on. Arzu saab aru, et Oya on rase. Kemal ja Derya lähevad arvatava mõrvari juurde.

15:00 Stileto vendeta (94/99) *

Oya üritab endiselt Serhani eest oma rasedust varjata. Taylan läheb koju tagasi, aga mitte Pelini pärast. Oya suve alguse peo päev jõuab viimaks kätte ja seal leiab aset mõrv! Nilay kutsub Mehmeti koju. Pelin on oma plaanis väga kindel. Serhan läheb Ilhani käest aru pärima.

16:00 Sööma! (5) *

HoReCa erisaade toob vaatajateni teemad, mis on seotud profiköögiga. Tutvustame restoranidele ja kohvikutele uusi lahendusi. Lisaks anname nõuandeid kuidas valida oma kööki seadmeid, millega on rõõm tööd teha.

16:30 Tuhat tervist (43) *

Veresoonkonna lupjumine on varasemalt põhjustanud palju amputatsioone. Uurime, millised lahendused on nende murede korral kasutusel tänapäeval. Otsime vastust küsimusele, millal ja millega tuleb beebi hambaid hooldama hakata. Küsime, miks kasutavad paljud naised liiga kergekäelisest SOS-pille. Oma tervisest räägib jalgpallikohtunik Anni Rahula.

17:00 Rizzoli ja Isles

Maura kohtingukaaslane tapetakse ja naisest saab mõrva peamine kahtlusalune. Jane heitleb oma ametikohustuste täitmise ja parima sõbra kaitsmise vahel, kui asitõendeid Maura vastu aina kuhjub.

18:00 Vana silla saladus (851)

Conrado vihastab Alicia peale. Gaetano saabub Guillermot otsima. Francisca on Bosco üle uhke.

19:00 Uuel ringil (48)

Stuarti ja Nikki üleolev isa Frank tuleb linna nende sünnipäevi tähistama. Holly on nõus neile peo korraldama, et kutsuda sinna JD, kuid Stuarti ja Franki tüli ähvardab peo ära jätta.

19:30 Roaldi retked (16) *

Lapsepõlve unistused teevad teoks ainult kõige julgemad ja tugevamad! Üks neist on Rakverest pärit personalijuht Kerle, kes tegi oma suure eesmärgi – saada juuksuriks – teoks alles 33-aastasena Iirimaal. Roald Johannson põrutab vihmasesse Corki linna ning avastab, et teinekord on tarvis kodunt kaugele ära sõita, et leida oma hingesugulane ning viia ellu ammused unistused.

20:30 Basmati Blues (Basmati Blues) FILM

Romantiline komöödia. Ameerika noor ja ambitsioonikas teadlane (Brie Larson) saadetakse Indiasse geneetiliselt muundatud riisi müüma. Suurkorporatsioon on ta tanki pannud, sest tegelikult uuenduslik meetod hoopis halvab riisifarmereid, mitte ei aita neid. Koomilised kultuuridevahelised segadused ja seiklused arenevad aga omasoodu hoopis armulooks. Kui Hollywood kohtub Bollywoodiga hakkavad tegelased muidugimõista ka tantsima ja laulma.

22:50 Õhtusöök kahele (226/29)

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Olly, kes valib välja kolm kõige meeldivamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

23:50 Poissmees: Uus-Meremaa (21)

Kunsti- ja kultuurihõnguline erakohting tõstab ühe tüdruku pilvedesse, aga grupikohtingul muutuvad tüdrukud sõjakateks ja piire ületavateks.

00:50 Reporter *
01:54 Briti talent (23)

Särav talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:49 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (345)

Suraj rõõmustab, et elu on taas nii nagu enne. Santosh kahtlustab, et peres on midagi teoksil, mida tema eest kiivalt varjatakse.

06:00 Reporter+ *
06:33 Rooli võim (194) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

07:00 Metsapoole (2/10) *

Põdra peibutamine. Mis juhtub kui inimene õpib selgeks loomade keele? Kas sellisel viisil on võimalik ka jahti pidada? Kööginurgas näidatakse, mida veel annab ulukist toiduks ära kasutada peale filee. Saatejuht Triin Roostfeldt

07:29 A-Rühm (65/23) *

Face üritab liini ajada Hannibali uue õudusfilmi peaosatäitjaga, kuid kolonel Decker tulistab lennukit, milles nad istuvad ning rühm maandub väikeses Mehhiko külakeses. Seal aga selgub, et piirkonda hoiab oma raudses haardes jõhker argentiinlasest linnapea.

08:29 Kontor (135/27) *

Michael aitab Ryanit, kaubeldes inimesi investeerima tema internetifirmasse. Dwight korraldab tänupüha puhul kontori parklas heinafestivali.

08:56 Kontor (136/27) *

Michael loeb artiklit, et Hiina mõjuvõim kasvab, ja ta otsustab nad peatada, enne kui nad USA-st mööda arenevad. Pam ähvardab Dunder Mifflini uude majja kolida.

09:23 Mentalist *

Juhukohtumine kahtlusttekitava isikuga juhib Jane'i ja Lisboni suure inimsmuugeldajate jõugu jälile. Lisbon tunneb ahvatlust koos agent Marcus Pike'iga Washington D.C-sse kolida.

10:19 Gomorra (9/24) *

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

11:19 Komissar Rex

Antiigikaupmees Franz Zehrer leiab oma poes pildiraami vahelt testamendi. Mees hakkab väidetavat ainupärijat shantazheerima ja tapetakse. Õigel pärijal Tanja Krausil pole süllelangenud pärandusest aimugi ning ta soovib maali endale mälestuseks. Järjekordse mõrva järel taipab komissar Brandtner seoseid.

12:20 Eetriapsud 2018
12:41 Eetriapsud 2019
13:05 Metsapoole (3/10)

Igal aastal kuulutavad jahimehed pühade ajal Eesti metsades välja jõulurahu. Kas nad viskavad jalad seinale ning vaatavad telerit ning kas jõululauale pannakse liha asemel köögiviljad - seda näeme köögis sel korral koos jahimees Ants Uustaluga. Saatejuht Triin Roostfeldt

13:35 WRC sarja ohtlikud hetked *

Ralli MM-sari on kõige vaatemängulisem, värvikam ja ettearvamatum mootorispordiala. Kunagi ei tea, mis ootab ees pärast järgmist kurvi. Sukeldume WRC arhiivivaravmusse ja meenutame viimaste aastate kõige uskumatumaid juhtumeid. Teksti loeb Karl Mihkel Eller.

14:05 100 erilist eestlast (16)

Sel korral läheme külla mehele, kes pakub sõna otseses mõttes teravaid elamusi. Meid võõrustab noameister Tõnu Arrak. Lisaks teravatele elamusele põikame taas Saaremaale ja uudistame Aadu muljetavaldavat vinüülikogu.

14:35 Krimi *

Politseisaade.

15:05 Tokyo OM stardiloendus (19/60) *

Nino Schurter soovib Tokyos lõplikult kõigi aegade parima mägiratturi tiitli saada, aga ka tema konkurendid ei maga. Sulgpalliväljakutel oodatakse aga indialase P.V. Sindhu ja noore kanadalanna Kylie Masse'i lahinguid.

15:35 Tokyo OM stardiloendus (20/60) *

Tenniseäss Roger Federer on võitnud kõik peale olümpiakulla. Sportronimine murrab ennast olümpiamängudele. USA korvpallikoondisel võib olla põhjust muretsemiseks ja me tutvustame teile edukamaid sõudjaid.

16:05 Knight Rider

Michael tõttab appi kunagisele sõbratarile Cherylile, keda süüdistatakse oma bossi mõrvas. Cheryli ainsaks lootuseks on mees, kellega ta mõrva toimumise hetkel baaris rääkis. Salapärast meest otsima asunud Michael avastab peagi, et otsitav on segatud mitmesse valgustkartvasse afääri.

17:05 Mentalist

Jane'i vabadus on ohus, kui suur vandekohus peab otsustama, kas ta saata kohtu ette Red Johni tapmise eest. Lisbon püüab teada saada, kuidas Jane suhtub sellesse, kui ta agent Pike'iga Austinist lahkuks. Cho ja Abbott tegelevad inimsmuugeldajate jõugu kohta ilmnenud uute juhtniitidega.

18:00 A-Rühm (66/23)

Kui pätikamp asub Chicagos terroriseerima kortermaja, kus elab ka B.A. ema, ei kõhkle rühm hetkekski, et naisele appi tõtata. Kohapeal aga selgub ka fakt, et B.A. ema peab oma poega A-Rühma juhiks.

19:00 Kontor (137)

Michael on õnnelik, kui Toby sõidab puhkama ja Holly saadetakse teda asendama.

19:30 Kontor (138)

Michael sunnib Pami korraldama teise jõulupeo sel päeval, kui Holly Scrantonisse naaseb. Jim nõustub Dwightiga lumesõda pidama, kuid kahetseb seda peagi.

20:00 Spordihullud (16/10)

Täna läheme Levi Siveriga mägedesse purjelauda sõitma, seikleme rulaässa Torey Pudwilliga Seattle'is, tutvume motokrossiässa Ryan Dungeyga ja käime Knut Eliasseniga Himaalaja mägedes lumelauaga sõitmas.

20:30 Kurikuulsad mafioosod (8/10)

Maffia kuldaeg polnud siiski möödunud sajandi keskosas - veel 1990ndatel kontrollis maffia New Yorgi allilma ja New Yorgi politsei pigistas nende kuritegude osas silma kinni. 2000ndate alguses leidis aga aset New Yorgi politsei ajaloo suurim korruptsioonijuhtum, kui selgub, et kaks politseinikku olid maffia palgamõrvarid. Nende tabamiseks pidasid uurijad kassi ja hiire mängu omaenda kolleegidega.

21:30 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (15)

Ross Kemp lendab Liibanoni, et uurida üha verisemaks muutuvat konflikti kohalike sunniitide ja alaviitide vahel. Kemp vestleb mõlema osapoole esindajatega, et saada vastust küsimusele, kas Süüria sõja tõttu eskaleerunud kriisi oleks võimalik ilma suurema verevalamiseta lahendada.

22:30 Näljased investorid (11/11)

Los Angeleses lahvatab burgerisõda, kui 70aastase ajalooga burgerirestoran peab konkureerima investeeringu nimel mehega, kes peab oma burgereid konkurentsitult maailma parimateks.

23:25 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

23:55 Knight Rider *

Michael tõttab appi kunagisele sõbratarile Cherylile, keda süüdistatakse oma bossi mõrvas. Cheryli ainsaks lootuseks on mees, kellega ta mõrva toimumise hetkel baaris rääkis. Salapärast meest otsima asunud Michael avastab peagi, et otsitav on segatud mitmesse valgustkartvasse afääri.

00:50 Postimees.ee
05:55 Komissar Rex *

Antiigikaupmees Franz Zehrer leiab oma poes pildiraami vahelt testamendi. Mees hakkab väidetavat ainupärijat shantazheerima ja tapetakse. Õigel pärijal Tanja Krausil pole süllelangenud pärandusest aimugi ning ta soovib maali endale mälestuseks. Järjekordse mõrva järel taipab komissar Brandtner seoseid.