Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 07.04.2020

06:00 Chicago tuletõrje (55) *

Tiheda liiklusega ristmikul ümber läinud happetsistern paneb lisaks päästjate oskustele proovile ka Casey ja Dawsoni niigi pingelise suhte. Seni oma minevikku kiivalt varjanud Brittany otsustab Severide'ile ära rääkida, mille eest ta Las Vegasesse põgenes.

06:47 Kass Oggy ja kurjad prussakad
07:00 Alvin ja koopaoravad (78)
07:15 Robotpoiss (1)

Animasari

07:35 Sherazade seiklused (6)
08:05 Tere tulemast Wayne'i (8)

Animasari

08:19 Reporter *
09:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (88)

Tiim uurib rida saladuslikke surmasid, mis keerlevad kõik ühe elundidoonori ümber. House palkab eradetektiivi Wilsoni ja oma tiimi järele nuhkima.

11:00 Chicago tuletõrje (56)

Põlevasse majja lõksu jäänud paarikese päästmine ja sellele järgnenud kummalised sündmused tekitavad depoos paraja segaduse. Komandoülem Boden valmistub oma uueks eluks pereisana, samas kui tööpinged ähvardavad Casey ja Dawsoni suhtele kriipsu peale tõmmata.

12:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (2) *

Gordon on täna New Orleansis, kus gastronoomilist imet vajab The Old Coffee Pot restoran, mis inetu lahutuse tagajärjel peaaegu väljasuremise äärel kiratseb. Põhjuseid ei peagi kaugel otsima – varjatud kaamera tuvastab üsna kiiresti, et klientidega käitutakse inetult, röstris on põlenud hiir ja meeskond ei toimi. Pärast täielikku uuenduskuuri saab lahenduse ka oluline pereküsimus.

13:00 Kuuuurija (39) *

Tänases saates uurime puurkaevude kohta, mida Eestis Euroopa Liidu toetuste najal tehakse. Üks pere sai aga kaevu, mille vee näitajad olid nii eluohtlikult mürgised, et perekond oleks võinud otsad anda.

14:00 Tüdruk nimega Elif (884)

Hümeyra on seekord kindel, et Tarikil on armuke. Cem räägib Ranale, et Tarik peksis ta läbi. Ta hoiatab Ranat, kuid naine usub, et ta suhtel Tarikiga on tulevikku. Hümeyra räägib Ranale oma kahtlustest. Rana eksitab Hümeyrat, öeldes, et Tarikil võib olla suhe ettevõtte sekretäri Filizega.

15:00 Vana silla saladus (205)

Pepa tõrjub Tristani. Mauricio solvab Emiliat. Juan röövib Soledadi.

16:00 Betty New Yorgis (60/123)

Ema uurib Bettylt, kas ta on Armandosse armunud. Marcela kontrollib Armando mobiili, kui mees magab. Sofia tuleb haiglas teadvusele. Tema voodi juures istub Charlie, kes teeb talle ettepaneku lastega enda juurde kolida. Romina tahab taas Hugo korterisse elama tulla.

17:00 Hingesugulased (465)

Meena püüab vabaneda Emilyst ja sokutab teda mehele. Chhavi on kodus tagasi ja teeb Meenale palju meelehärmi.

18:00 Gordon Ramsayga põrgusse ja tagasi (3)

Täna on Gordon Ramsay Los Angeleses, et päästa täielikust hävingust Brownstone'i bistroo. Viie aasta eest hukkus bistroo omaniku Clive Jacksoni poeg, misjärel olukord peapeale pööraski. Hetkel ripub armastatud söögikoha eksistents juuksekarva otsas ja appi tõttab viimane lootus Ramsay.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Roaldi retked (17)

Kuidas alustada elu täiesti nullist ja lüüa läbi võõras riigis siis, kui oled juba 40-aastane? Endine Kuressaare abilinnapea ja kohaliku lennujaama juht Illar Tenno pakkis 17 aastat tagasi kohvrid, võttis kaasa oma abikaasa ja kolm last ning sisuliselt põgenes Eestist. Roald Johannson otsib ekstsentrilise Eesti ärimehe üles imekaunist Costa Ricast ning avastab, et endisest Kuressaare linnajuhist on nüüdseks saanud paradiisi rahaboss!

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Krimi

Politseisaade.

22:00 Tänavate valitsejad (Street Kings) FILM

Karmi põnevusmäruli tele-esilinastus! Tom Ludlow (Keanu Reeves) on LAPD veteran, kelle elu on veerenud allamäge alates tema naise surmast. Kui ilmuvad asitõendid, mis teevad temast kahtlusaluse kolleegi tapmises, peab Ludlow astuma vastu samale süsteemile, mille osaks ta ise juba aastaid olnud on. Selle tulemusel hakkab ta kahtlustama kõiki enda ümber. Niisuguses olukorras on plahvatus varem või hiljem vältimatu… Film ei sobi alaealistele.

00:10 Olümpiamängude teejuht (17/40)

Mägijalgrattasõit on Tokyo OMil põnevam kui ealeski varem, sest shveitslasest maailmameister Nino Schurter kavatseb näidata, et on maailma parim, kuid Jenny Rizzveds tahab kaitsta Rios võidetud olümpiakulda.

00:40 Olümpiamängude teejuht (18/40)

Tänases osas vaatame üle võimsaimate medalipretendentide, nagu 2010. aastast võitmatuna püsinud judoka Teddy Rineri, jooksukuningate Mo Farah' ja Eliud Kipchoge'i ning OMil seni võimsalt esinenud Aliya Mustafina, Dorian van Rijsselberghe'i ja Jade Jonesi võidulootused.

01:10 Süvahavva

Olukord muutub üha pingelisemaks, sest perekonna ühine saladus ähvardab paljastuda ja selle tagajärjed oleksid ettearvamatud. Samal ajal laheneb üks suur mõistatus, kuid sellest sünnib paraku uus ja veelgi hirmuäratavam küsimus...

01:55 Õhtu parimad palad (45) *

Särava supertiimi nädala parimad lood!

02:40 Rooli võim (194) *

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

03:05 Reporter *
04:00 Tuvikesed (98)

Kellyst saab uus miniviinerite reklaamitüdruk ja Bundydele sajab kaela terve aasta varu viinereid.

04:25 Tuvikesed (99)

Bundy võsukesed otsivad tasuvat töökohta. Lõpuks ometi leiab Bud endale pruudi.

04:50 Tuvikesed (100)

Sajandas, juubeliosas kaotab Ali kihlveos oma armastatud televiisori. Vanade tuttavatena on selles seerias nii "Sõprade" Joey (Matt LeBlanc) kui hiljem Bridget Jonesina tuntuks saanud Renee Zellweger.

05:15 Dr House (88) *

Tiim uurib rida saladuslikke surmasid, mis keerlevad kõik ühe elundidoonori ümber. House palkab eradetektiivi Wilsoni ja oma tiimi järele nuhkima.

06:30 Hingesugulased (346)

Arun ja Santosh lubavad hoolitseda nii Kanha kui ka Mishri eest. Zakir arreteerib Meenakshi, kuid hiljem kindlustab Sooraj ta vabastuse. Sooraj palub Vikramil Meenakshile andestada.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Maura kohtingukaaslane tapetakse ja naisest saab mõrva peamine kahtlusalune. Jane heitleb oma ametikohustuste täitmise ja parima sõbra kaitsmise vahel, kui asitõendeid Maura vastu aina kuhjub.

08:15 Vana silla saladus (851) *

Conrado vihastab Alicia peale. Gaetano saabub Guillermot otsima. Francisca on Bosco üle uhke.

09:10 Uuel ringil (48) *

Stuarti ja Nikki üleolev isa Frank tuleb linna nende sünnipäevi tähistama. Holly on nõus neile peo korraldama, et kutsuda sinna JD, kuid Stuarti ja Franki tüli ähvardab peo ära jätta.

09:40 Taeva pisarad (24/115)

Nilgün leiab, et Arzu teab liiga palju. Beste palub Ömeril lasta oma politseinikust tuttaval Ali tausta uurida. Özlem kardab, et Mahir võib kogu oma raha kaotada. Selim tunneb kohustust Melisaga koos aega veeta. Cennet saab Ali kohta tõe teada.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:15 Trennispikker (20)

Rahulik ja mediteeriv treeningkava, mis sobib teha nii päeva alustuseks kui ka lõpetuseks. Lõõgastav ja rahulik venituskava treener Egle Eller-Nabiga.

11:45 Top Shop
12:00 Õhtusöök kahele (226/29) *

Täna saab viis menüüd võimalikelt kohtingukaaslastelt Olly, kes valib välja kolm kõige meeldivamat. Ees on kolm õhtusööki ja ühe kaaslase kutsub ta nädala lõpus endaga õhtusöögile.

13:00 Betty New Yorgis (27/123)

Patricia tahab kuulujuttude abil Danieli ja Ricardoga manipuleerima hakata. Armando üllatub BARi aktsiaturu kasumist. Armando palub Ricardol taastada oma head suhted Patriciaga. Sandra pettub kohtingul Wilsonis.

14:00 Härra Õige otsingul (My George) FILM

Romantiline komöödia. Algaja kirjanikupreili Annie on pärast lahkuminekut kurb. Ka töö ei paku väljakutseid. Lohutuseks kirjutab Annie romantilise romaani ideaalsest meeskaaslasest ja juba ongi kirjastajad ukse taga ootamas. Raamatu müügiedu nimel peaks ka Annie endale nüüd kusagilt täiusliku mehe leidma. Härra Õiget ei paista aga kusagilt.

16:00 Roaldi retked (16) *

Lapsepõlve unistused teevad teoks ainult kõige julgemad ja tugevamad! Üks neist on Rakverest pärit personalijuht Kerle, kes tegi oma suure eesmärgi – saada juuksuriks – teoks alles 33-aastasena Iirimaal. Roald Johannson põrutab vihmasesse Corki linna ning avastab, et teinekord on tarvis kodunt kaugele ära sõita, et leida oma hingesugulane ning viia ellu ammused unistused.

17:00 Rizzoli ja Isles

Maura ja Jane saavad teada shokeeriva saladuse Paddy ja Hope'i kohta, mis mõjutab neid kõiki ning ähvardab komplitseerida Paddy algavat kohtuprotsessi.

18:00 Vana silla saladus (852)

Raimundo manifest levib rahva hulgas. Marianat ja Nicolasi tabab järgmine tagasilöök. Maria viib Esperanza mõisa.

19:00 Uuel ringil (49)

Haskelli saavutusi keeglisaalis hinnatakse Ohios. Phil magab tema lennu eelõhtul stjuardessiga, kes töötab samas lennukis.

19:30 Kodutunne (246) *

Antslas elab 11 lapsega pere tagasihoidlikus 3-toalises korteris. Üks lastest on 11-aastane puudega poiss, kes aastaid tagasi õnnetult kukkuks ning sellest ajast vajab hoolitsust ja tähelepanu. Hiljuti sündisid perre veel kaksikud tüdrukud. Isa on töötu ja pereema kurt-tumm. Korteri olukord on halb ja selles osas appi soovimegi minna, sest iga laps väärib oma voodit ning õppimiskohta. Kodutunne tahab ehitada ühest suurest toast kaks lastetuba ja sisustada need vajalike vahenditega.

20:30 Trimmi, punni, trimmi (10/10)

Hooaja viimases osas on treeneri rollis Tramell, kes pole elu sees halvas vormis olnud. Ta peab vormi aitama lausa kahte inimest. Elukaaslased James ja John naudivad nimelt toitu natuke liiga palju ja on oma välimused unarusse jätnud.

21:30 Kurvikad modellid (2/2)

Jätkub kaheosaline dokumentaalsari pluss-suuruses modellidele orienteerunud Londoni agentuurist. Igati positiivne ja eluterve pilguheit moemaailma, kus eelistatakse kurvikamaid tüdrukuid.

22:30 Õhtusöök kahele (227)

Jessicale antakse viis menüüd, mille koostasid võimalikud kohtingukaaslased, kuid ta õhtustab ainult kolmega neist. Jessica valib kaaslased kõige enam meeldinud menüüde põhjal. Õhtusöögid otsustavad, keda kolmest mehest ta veel näha tahab.

23:30 Poissmees: Uus-Meremaa (22)

Jordan viib ühe kaunitari rannale ratsutama. Grupikohtingul peab üks neiu oma hirmudest võitu saama, kui läheb võidusõiduks. Ühe neiu teekond saates saab läbi.

00:30 Reporter *
01:25 Briti talent (24)

Särav talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:25 Tuuli ja Arbo sissejuhatus filmile "Kristus elab Siberis"

Menusari „Meie aasta Siberis“ sündis tegelikult sellest, et Arbo läks Siberisse tegema dokumentaalfilmi kohaliku usulahu liidrist Vissarionist. Kuna võtteperiood oli väga pikk, otsustas Tuuli koos tollal 3-aastaste kaksikute Andrese ja Kristjaniga samuti Siberisse kolida. Täna jõuabki see äärmiselt põnev film esmakordselt tele-ekraanile. Filmi sissejuhatuseks räägivad Tuuli ja Arbo selle erakordsest sünniloost ning meenutavad värvikamaid seiku nii filmimise protsessist kui hiljem juhtunust. Sõna saab ka dokfilmi produtsent Margus Õunapuu.

02:35 Kristus elab Siberis (Kristus elab Siberis) FILM

Režissöör Arbo Tammiksaar kolis perega aastaks Siberi taigasse, kus elab karismaatiline usuliider Vissarion, kes nimetab ennast Kristuse taassünniks. Vissarioni ümber on kogunenud tuhandetest järgijatest koosnev usulahk, kuhu kuuluvad ka kellamees Dmitri ja tema naine Sveta, kes tuli kommuuni paar aastat tagasi kolme lapsega Peterburist. Laste linnas elav pärisisa Magomed kirjutab aga kaebekirju Putinile, nõudes lapsi tagasi. Film jälgib kolme lapse igapäevaelu selles Maa peale rajatud „paradiisis“ keset kauget Siberit. Kuidas on lastel kasvada tsivilisatsioonist äralõigatud kohas tavapäratute veendumustega kogukonnas?

03:50 Postimees.ee
05:45 Hingesugulased (347)

Rathi pere peab pühi, kuid Daisa otsustab Kanha tagasi võtta. Sooraj sõidab Jaipuri toidufestivalile. Mishri ei suuda Vikrami omaks võtta, kuid mängib meelsasti Pariga.

06:45 Reporter *
07:45 Metsapoole (3/10) *

Igal aastal kuulutavad jahimehed pühade ajal Eesti metsades välja jõulurahu. Kas nad viskavad jalad seinale ning vaatavad telerit ning kas jõululauale pannakse liha asemel köögiviljad - seda näeme köögis sel korral koos jahimees Ants Uustaluga. Saatejuht Triin Roostfeldt

08:15 A-Rühm (66/23) *

Kui pätikamp asub Chicagos terroriseerima kortermaja, kus elab ka B.A. ema, ei kõhkle rühm hetkekski, et naisele appi tõtata. Kohapeal aga selgub ka fakt, et B.A. ema peab oma poega A-Rühma juhiks.

09:15 Kontor (137) *

Michael on õnnelik, kui Toby sõidab puhkama ja Holly saadetakse teda asendama.

09:45 Kontor (138) *

Michael sunnib Pami korraldama teise jõulupeo sel päeval, kui Holly Scrantonisse naaseb. Jim nõustub Dwightiga lumesõda pidama, kuid kahetseb seda peagi.

10:10 Mentalist *

Jane'i vabadus on ohus, kui suur vandekohus peab otsustama, kas ta saata kohtu ette Red Johni tapmise eest. Lisbon püüab teada saada, kuidas Jane suhtub sellesse, kui ta agent Pike'iga Austinist lahkuks. Cho ja Abbott tegelevad inimsmuugeldajate jõugu kohta ilmnenud uute juhtniitidega.

11:05 Näljased investorid (11/11) *

Los Angeleses lahvatab burgerisõda, kui 70aastase ajalooga burgerirestoran peab konkureerima investeeringu nimel mehega, kes peab oma burgereid konkurentsitult maailma parimateks.

12:00 Komissar Rex

Lõhkeainega täidetud mudelhelikopter lendab sisse tuntud kirjaniku Jochen Horni aknast ja plahvatab. Kirjanik hukkub ja Brandtneri juurdlus keskendub Horni endisele abikaasale ja kirjastajale. Peagi sooritab kurjategija mudelauto abil uue rünnaku, kuid tänu Rexile õnnestub kallaletung nurjata. Leitud käsikiri juhib Brandtneri õigetele jälgedele, kuid juba plaanib kurjategija järjekordset rünnakut.

13:05 Metsapoole (4/10)

Sel korral viib jahireis Triinu Sloveeniasse, kus on võimalik jahti pidada sellistele ulukitele, mida Eesti metsades ei liigu. Kuidas on aga võimalik jahti pidada 1000m kõrgusel ja kalju servadel kõndides ja mida sel korral söögiks valmistatakse, näete saates. Saatejuht Triin Roostfeldt

13:35 Spordihullud (16/10) *

Täna läheme Levi Siveriga mägedesse purjelauda sõitma, seikleme rulaässa Torey Pudwilliga Seattle'is, tutvume motokrossiässa Ryan Dungeyga ja käime Knut Eliasseniga Himaalaja mägedes lumelauaga sõitmas.

14:05 Kurikuulsad mafioosod (8/10) *

Maffia kuldaeg polnud siiski möödunud sajandi keskosas - veel 1990ndatel kontrollis maffia New Yorgi allilma ja New Yorgi politsei pigistas nende kuritegude osas silma kinni. 2000ndate alguses leidis aga aset New Yorgi politsei ajaloo suurim korruptsioonijuhtum, kui selgub, et kaks politseinikku olid maffia palgamõrvarid. Nende tabamiseks pidasid uurijad kassi ja hiire mängu omaenda kolleegidega.

15:05 Ross Kemp ja äärmuslik maailm (15) *

Ross Kemp lendab Liibanoni, et uurida üha verisemaks muutuvat konflikti kohalike sunniitide ja alaviitide vahel. Kemp vestleb mõlema osapoole esindajatega, et saada vastust küsimusele, kas Süüria sõja tõttu eskaleerunud kriisi oleks võimalik ilma suurema verevalamiseta lahendada.

16:05 Knight Rider

Michael saab siseministeeriumilt ülesande takistada ÜRO rahukonverentsi ajaks planeeritud tellimusmõrv. Siseinfo järgi on tapjaks üks uutest salateenistuse agentidest. Nii lähebki Michael salateenistuse koolituslaagrisse, et kahe nädala jooksul välja uurida, milline agentidest mängib reeturlikku topeltmängu.

17:05 Mentalist

Inimsmuugeldajad hakkavad peagi röövitud ohvreid välismaale saatma ning Jane ja Lisbon on kogu kuritegeliku ettevõtmise ninamehe jälil. Lisbon otsustab, kas agent Pike'iga pealinna kolida.

18:00 A-Rühm (67/23)

Hannibal arvab õigesti, et Face’ile pakutud tööots on Deckeri lõks ja maskeerib ennast kodutuks, et raha sõjaväelaste nina alt ära näpata. Rahakohvri saab enda kätte aga päris kodutu ja rühm tõttab teda Hannibali pähe päästma. Samal ajal satub „kodutu“ Hannibal aga hoopis identiteedivaraste sihtmärgiks.

19:00 Kontor (139/27)

Michael ei jõua ära oodata uudist Holly ja A.J. suhte arengutest. Pam paneb üles uue aasta lubaduste tahvli. Andy, Dwight ja Darryl lähevad koos välja naistele külge lööma.

19:30 Kontor (140/27)

Andy korraldab kontoris väikese äriseminari, kui kuuleb, et tema müük on kõige madalam. Michael ja Holly kasutavad seda improvisatsioonitunnina. Erin ja Gabe mängivad Scrabble'it.

20:00 Eestlased Tokyos (1/5)

Uue hoogsa ja silmiavava reisisaate avaosas saame lähemalt tuttavaks tõusva päikese maal kanda kinnitanud eestlastega ja sukeldume Jaapani elu tuiksoonde ehk metroosse, mis on hoopis teistsugusem kui ette kujutada suudame. Teejuhiks tänavuses olümpialinnas on slackliner ja köielkõndija Jaan Roose ning saatejuht Sander Valge.

20:30 Eakas algaja (The Intern) FILM

Oscarile kandideerinud komöödias avastab 70-aastane leseks jäänud Ben Whittaker (Robert De Niro), et pensionipõlv ei olegi nii ihaldusväärne kui lootis. Ta haarab kinni võimalusest tagasi tööturule suunduda ja hakkab vaneminterniks interneti-moefirmasse, mille asutajaks ning juhatajaks on Jules Ostin (Anne Hathaway).

22:55 Baarikubjas (1/10)

Dokumentaalsari jälgib "baarieksperti" Jon Tafferit, kelle tööks on aidata tõsistes raskustes baariomanikel oma ärisid päästa. Tafferi erialaks on peamiselt lootusetud juhtumid, mis sulgemisele väga lähedal. Esimeses osas üritab ta aidata Long Beachil asuvat Iiri pubi Killkenny's, mille omanik on personaliga tülli pööranud.

23:50 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:20 Knight Rider *

Michael saab siseministeeriumilt ülesande takistada ÜRO rahukonverentsi ajaks planeeritud tellimusmõrv. Siseinfo järgi on tapjaks üks uutest salateenistuse agentidest. Nii lähebki Michael salateenistuse koolituslaagrisse, et kahe nädala jooksul välja uurida, milline agentidest mängib reeturlikku topeltmängu.

01:15 Postimees.ee
05:50 Komissar Rex *

Lõhkeainega täidetud mudelhelikopter lendab sisse tuntud kirjaniku Jochen Horni aknast ja plahvatab. Kirjanik hukkub ja Brandtneri juurdlus keskendub Horni endisele abikaasale ja kirjastajale. Peagi sooritab kurjategija mudelauto abil uue rünnaku, kuid tänu Rexile õnnestub kallaletung nurjata. Leitud käsikiri juhib Brandtneri õigetele jälgedele, kuid juba plaanib kurjategija järjekordset rünnakut.