Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 10.04.2020

06:00 Chicago tuletõrje (58) *

Severide ja Dawson avastavad põlevast laoboksist tõendeid Shay tapnud tulekahju süütaja kohta ning Severide'is tärkab lootus, et endiselt tabamata kurjategija siiski tabatakse. Ülem Boden on hädas oma isaga, kelle pidevad kasvatusalased näpunäited on talle sügavalt vastukarva.

06:46 Kass Oggy ja kurjad prussakad
07:00 Alvin ja koopaoravad (81)
07:15 Robotpoiss (4)

Animasari

07:35 Sherazade seiklused (9)
08:05 Tere tulemast Wayne'i (11)

Animasari

08:30 Reporter *
09:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Dr House (91)

Kui naine, kellega Thirteen oma korteris pidutseb, haigestub ja satub House’i hoole alla, hakkab House kõigi asjaosaliste eraelu uurima ja avastab nii mõndagi pikantset.

11:00 Chicago tuletõrje (59)

Shay tapja isiku kohta leitakse üha rohkem vihjeid ning Severide pühendub jäägitult oma parima sõbra mõrtsuka tabamisele. Olukord muutub veelgi emotsionaalsemaks, kui Shay õde Megan ootamatult Chicagosse tuleb. Ülem Boden üritab oma isa viimaseid elupäevi võimalikult mugavaks teha, kuid kahe jäärapäise mehe mehe kooseksisteerimine osutub keeruliseks.

12:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (31/32) *

Ramsay läheb päästma tapase baari nimega Runaway Girl, mida peavad kaks sõpra, kes on omavahel sõjajalal. Söögisaal on pime urgas ja pakutav toit üles soojendatud. Kas Ramsay suudab sõbrad lepitada ja söögikohas korra majja lüüa?

13:00 Kodutunne (247) *

Aruvälja külas, imetillukeses majas, elab üks 6-liikmeline pere. Tube on majakeses kõigest kaks, kuid need on puhtad ja korras. Pere sissetulek on väike, tööd pole ja nii on nad juba 15 aastat sammuhaaval püüdnud kodu laiendada. Kodutunne tahab õla alla panna ja ehitada pööningule tüdrukutele oma toad.

14:00 Tüdruk nimega Elif (887)

Parla viibib ikka veel koomas. Alev on šokeeritud sellest, et Julide elab Safaki majas. Sureyya jääb koos Keremiga haiglasse. Vastu hommikut toob õde hea uudise - Parla on avanud oma silmad, kuid ei hakka enam iial ise kõndima. Midagi raskemat ei ole Keremil tulnud siiani oma elus läbi elada.

15:00 Vana silla saladus (208)

Soledad võrgutab Juani. Sebastian ostab konservitehase. Francisca palub Olmolt abi.

16:00 Betty New Yorgis (63/123)

Marcelat vaevavad tema vastutustundetu teo pärast tohutud süümepiinad. Patricia satub Betty sõbrannade raevu ohvriks. Ricardo tunneb Armando ees häbi. Betty läheb kohta, kus Nicolas Patriciaga kohtuma pidi ja ütleb talle, mis ta sellest kõigest arvab. Härra Thompson valib fotosessiooni toimumiskohaks Miami ja Fiorella kutsub Betty endaga sinna kaasa.

17:00 Hingesugulased (468)

Suraj õnn meeskonda pääsemise puhul jääb üürikeseks. Proua Aditi teatab, et ei saadagi võistkonda turniirile ja tekitab palju meelehärmi.

18:00 Gordon Ramsay põrgulikud köögid (32/32)

Restoran-ööklubi The Runaway Girl Sheffieldi kesklinnas on kokkuvarisemise äärel. Raha voolab välja ja sõpradest restoranipidajad on omavahel sõjajalal. Omanik Justin ei kuula mõistuse häält ja ta parimast sõbrast peakokal on sellest kõigest kõrini.

19:00 Otse! Reporter
20:00 Seksivideo õppetunnid (2)

Paarid salvestavad oma kõige intiimsemmaid hetki lootuses, et sellest on abi suurele osale brittidest, kes pole oma seksieluga rahul. Peamisteks teemadeks on isadus, seksuaalsus, usaldus ja tülid. Saade ei sobi alaealistele.

21:00 Otse! Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Bridget Jonesi päevik (Bridget Jones's Diary) FILM

Romantiline hittkomöödia 32-aastasest Bridgetist (Renee Zellweger), kes otsustab dieeti pidama hakata ja elus uue lehekülje keerata. Talle ainuomase seikluslikkusega võtabki Bridget nüüd elult kõik, mis võtta annab. Olgu selleks siis magamine oma playboyst ülemuse Danieliga (Hugh Grant) või plaanid esmapilgul täiesti lootusetu Mark Darcyga (Colin Firth)... Film ei sobi alaealistele.

23:35 Juuksur 3 (Barbershop: The Next Cut) FILM

Komöödia tele-esilinastus! Komöödia järjeloos on möödunud kümme aastat ja Calvini (Ice Cube) vahedas juuksurisalongis on toimunud suured muutused. Varem vaid meeste pelgupaigaks olnud koht on nüüd avatud kõigile ja daamide saabumine loob hoopis uue õhustiku ning intriigid. Kuid muutunud on ka kohalik piirkond ja Calvin peab korralikult pingutama, et päästa oma äri ning ka naabruskond kõige hullemast.

01:40 Ööloomad * (Nocturnal Animals) FILM

Põnevusdraama tele-esilinastus! Los Angelese kunstivahendaja Susan Morrow (Amy Adams) elab äärmiselt privilegeeritud, kuid hingeliselt sisutühja elu. Ühel nädalalõpul, kui ta mees on taas ühel oma järjekordsel ärireisil, saab Susan postipaki. See on romaan pealkirjaga „Ööloomad“ ning selle autoriks tema endine abikaasa Edward Sheffield (Jake Gyllenhaal). Üksi kodus asub Susan käsikirja lugema. Romaan on pühendatud talle, kuid selle sisu on vägivaldne ja ruineeriv, sündmustik valusalt isiklik ning allegooriline. Edwardi kirjutatust sügavalt mõjutatuna hakkab Susanile tahtmatult meenuma kõik see, mis minevikus nende vahel oli. Armastus, mis tundus olevat ammu surnud, lööb lõkkele ning selguvad tõelised kangelased nii elus kui fiktsioonis.

03:30 Reporter *
04:29 Tuvikesed (107)

Peg on pirtsakas rase naine ja Al otsib lohutust väljaspool kodu.

04:59 Tuvikesed (108)

Al ehitab endale oma toa, kus pere eest varjupaika leida.

05:25 Dr House (91) *

Kui naine, kellega Thirteen oma korteris pidutseb, haigestub ja satub House’i hoole alla, hakkab House kõigi asjaosaliste eraelu uurima ja avastab nii mõndagi pikantset.

06:30 Hingesugulased (352)

Sandhya kahtlustab, et midagi on teoksil. Meena ei suuda pidustusi täiel rinnal nautida. Suraj ei mõista, kuidas ta linnas nii kuulus on.

07:20 Rizzoli ja Isles *

Populaarne keskkooli õpetaja aetakse autoga alla ja kahtlus langeb õpilastele, kellel näib olevat õpetajaga kitkuda mingisugune kana.

08:15 Vana silla saladus (854) *

Quintinal on saladus. Nicolas saab kirja halbade uudistega. Gonzalo vihastab Francisca ja Maria peale.

09:10 Uuel ringil (51/22) *

Eden kandideerib samasse korporatsiooni, kuhu Hollyt kunagi vastu ei võtnud. Nüüd, aastaid hiljeim, on Holly arust parim välja selgitada, miks ta ei sobinud. Haskell teeskleb, et tema korter on Airbnb ning palub Stuartil ja Philil külalisi mängida.

09:40 Taeva pisarad (27/115)

Orhan tahab, et Cennet temaga Dubaisse kaasa läheks. Cennet ja Selim lähevad tõsiselt tülli. Riza külastab Cennetit ja tema vanaema. Mahiri ja Özlemi suhte jätkumine tehakse teiste poolt väga keeruliseks. Melisa saab teada, mis Selimi ja Cenneti vahel juhtus.

10:45 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

11:15 Trennispikker (23)

Kiiremas tempos funktsionaalne keretreening. Treener Egle Eller-Abi.

11:45 Top Shop
12:00 Punapaela selts (1/13)

Rohkelt teleauhindu võitnud draamasari tundlikest, kuid möödavaatamatutest teemadest. Sari võtab vaatluse alla Kataloonia lastehaigla 10-15-aastased patsientid, kes moodustavad ainulaadse sõpruskonna. Kuigi nad võitlevad haiguste ja tavaliste noorusaja probleemidega, ei kaota nad lootust ja lastele omast helget ellusuhtumist. Esimene osa: Jordi valmistub operatsiooniks. Lleol tekib mõte luua oma kaaslastest grupp. Ignasi kukub koolis kokku.

13:00 Betty New Yorgis (30/123)

Pärast edukat paraadi ootab Vanessa Armandot oma kontoris, et saada tasu. Marcela muutub armukadedaks. Betty informeerib Armandot ja Ricardot, et V & M moemaja on pankrotis. Ricardo soovitab Armandol Betty ära võrgutada.

14:00 Kardashianid (22) *

Pere peab oma kodudest põgenema, kui piirkonnas puhkevad metsatulekahjud. Kim ootab pingsalt presidendi otsust vanglareformi kohta. Kris osaleb Ariana Grande muusikavideos.

15:00 Üks eriline loomakliinik (17)

Buldog Cyrusel on probleem kõigi nelja jalaga, mis paneb omanikud raske valiku ette. Newfoundlandi koer Bucklersbury Bear vajab pärast jala amputeerimist hüdroteraapiat. Abi vajavad ka lonkav kutsikas Ghost ja segavereline terjer Bella.

16:00 Pilvede all (283) *

Eriku pöörane plaan leiab lõpu politseijaoskonnas. Kertu on Urmase käitumisest Sirje kodus väga häiritud. Mari kohtub juhuslikult Valteriga ja leiab tänuväärse nõuandja. Volts päästab Eriku hädast välja. Madis üllatab Kertut ootamatu ettepanekuga.

17:00 Rizzoli ja Isles

Noorteliiga hokimängu ajal tapetakse naine ja uurimise alla satuvad hokimängijate vihased lapsevanemad.

18:00 Vana silla saladus (855)

Raimundo vahistatakse. Bernarda julgustab Boscot mõisast väljuma. Gaetano lahkub külast.

19:00 Uuel ringil (52)

Holly kohtub Jamaical kongresmeniga ja teda tahetakse järgmisel avalikul üritusel tutvustada. Ka poliitikule sobiks abiellumine senatisse kandideerimiseks.

19:30 Särgid ja värgid (9/12)

Saame teada, millist rolli mängib inglise jahiülikond, mida põnevat teevad dändiülikondadega disainerid tänapäeval ning avame ukse värvide maailma.

20:00 Karvased kosilased (6) *

Paula on väga mitmekülgne, sõnakas ja iseteadlik neiu, kes on elanud erinevatest riikides. Suhtes ei hooli ta lilledest ja liblikatest vaid peab lugu otsekohesest mehest, kes teab mida ta tahab. Kas keegi seekordsetest karvastest kosilastest seda ka talle pakkuda suudab? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

20:30 Romantiline reede - Elupäästja (Rescuing Madison) FILM

Romantikafilm! Nooruke, kuid sensatsiooniline poptäht Madison Park naaseb peale pikemat pausi taas lavadele. Kaua oodatud kontserdid on viimse piletini välja müüdud. Õnnetul kombel vallandub aga vahetult enne kontserti tulekahju ja Madison jääb prooviruumidesse lõksu. Teda tuleb päästma tuletõrjuja John, kes aga pole kuulnudki kuulsa lauljanna olemasolust. Madison kutsub oma vapra elupäästja tänutäheks õhtusöögile, kuhu loomulikult järgneb ka kõmujanuline press. Peagi vajab naine Johni päästvat kätt veel nii mõnestki muust kehvast olukorrast.

22:20 Paljas tõde (3/20)

Kohtuvad kaks Eurovisioni austajat Debbie ja Jonathan. Kas ühisest huumorisoonest kokku jäämiseks piisab? Kas prints Chas leiab printsessi Stephi näol, see selgub üsna pea.

22:50 Paljas tõde (4/20)

Mis seal salata, Virginia ja Andrew on pisut kummalised inimesed. Aga mida arvab Virginia mehe söömisharjumustest? Kas ühine armastus Lady Gaga vastu suudab omavahel paari panna Charlie ja Jacksoni või on see lihtsalt üks halb romanss.

23:20 Poissmees: Uus-Meremaa (25)

Jordan võtab appi Hawaii romantika ja üks kaunitar saab teada, et teemandid on tüdruku parimad sõbrad. Erakohting Fleuriga viib noored vulkaani otsa. Grupikohtingul sõidetakse jalgratastel läbi rohelise Hawaii džungli.

00:20 Reporter *
01:15 Briti talent (28)

Särav talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:25 Briti talent (29)

Särav talendisaade toob miljonite televaatajate ja karmi zhürii ette kõige säravamad, pöörasemad, andekamad ja uskumatumad etteasted tervest maailmast.

02:50 Üks eriline loomakliinik (17) *

Buldog Cyrusel on probleem kõigi nelja jalaga, mis paneb omanikud raske valiku ette. Newfoundlandi koer Bucklersbury Bear vajab pärast jala amputeerimist hüdroteraapiat. Abi vajavad ka lonkav kutsikas Ghost ja segavereline terjer Bella.

03:40 Postimees.ee
06:40 Reporter *
07:40 Metsapoole (5/10) *

Eelmise nädala saatele tuleb sel nädalal järg. Triin ja Vesto on otsustanud veelkord Sloveeniat külastada ning oma võimed m?gedes proovile panna. Kas sel korral peavad jahimehed loodusele alla vanduma? Saatejuht Triin Roostfeldt

08:10 A-Rühm (69/23) *

Sel korral vajab rühma abi kunagine B.A. teenistuskaaslane ja nüüdne wrestlingu superstaar Hulk Hogan, kes vajab A-Rühma abi tänavalastele mõeldud noortekeskuse päästmisel. Nimelt selgub, et mafioosod on noortekeskuse alla peitnud kunagise röövsaagi ja tahavad seda kätte saada.

09:10 Kontor (143/27) *

Michaeli 11 aastat töös olnud märulifilm on viimaks valmis saanud ja teistele näitamiseks küps. Lisaks Michaelile agendi rollis löövad filmis kaasa Dwight tema abilisena ja Jim vihavaenlasena.

09:40 Kontor (144/27) *

Rändkaupmees Todd Packer tuleb Dunder Mifflinisse laua taha tööd otsima, kuid teised pole kindlad, kas soovivad teda sinna tema senist käitumist arvestades.

10:05 Mentalist *

Jane ja Lisbon on lõpuks tunnistanud oma tundeid teineteise vastu, kuid soovivad seda kolleegide eest varjata. Neil tuleb esmakordselt paarina salaagendi mõrv lahendada.

11:00 Gomorra (11/24) *

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

12:05 Komissar Rex

Ühest peenest Viini hotellist leitakse tapetuna noore ooperilaulja Nina Martini lapsehoidja. Selgub, et diiva väike beebi on röövitud. Lapseröövi korraldanud noorpaari tabavad peagi ootamatud raskused, sest beebi nutt teeb naabrid valvsaks. Lapseröövijate vahel tekkinud ebakõla viib selleni, et kui Brandtner ja Rex lähevad lunaraha üle andma, ootab neid ohtlik üllatus.

13:05 Metsapoole (6/10)

Mis loom on kobras ja kus ta elab? Miks teda jahitakse ning kas ta ka süüa kõlbab? Nendele küsimustele püüame kahes j?rgnevas saaates vastused saada. Saatejuht Triin Roostfeldt

13:35 Sõidame! (8) *

Enne kui kevad jõudis alata, käis Sõidame! meeskond lumes möllamas John Deere Gatoritega. Lisaks kutsus Ameerika Auto kastikate safarile Võru piiriäärsetele aladele ja uurisime lähemalt Neste kütuseid. Saatejuhid Raiko Ausmees, Tanel Tang, Erki Veiko.

14:05 Must nimekiri (80) *

Rakkerühm leiab pärast pikki otsinguid esimese lootustandva juhtlõnga selle kohta, kes Reddingtoni äripartnereid ükshaaval kõrvaldab. Tomi tabanud ootamatu sündmus paneb teda oma häguse mineviku kohta info otsima.

15:05 Lõks (12) *

Valujev on mures Artjomi kadumise pärast ja üritab kohtuda Stolziga. Mirnõil on kokkupõrge vähema mastaabiga kurikaelaga hüüdnimega Triikraud. Jegor ja Garik üritavad Lebedevi banketist eemale hoida, kuid Lebedev ei taltu... Sari ei sobi alaealistele.

16:05 Knight Rider

Devon saab vihje, et üks iga-aastase Alternative 2000 võidusõidu osavõtjatest on sabotöör, kes üritab sõitu nurjata. Selleks, et lugu uurida, peavad Michael ja Kitt ise võidusõidust osa võtma. Nendega liitub noor ajakirjanikuhakatis Liberty, kel õnnestub kolmik laiaulatuslikku ja ohtlikku vandenõusse mässida.

17:05 Mentalist

Lisbon läheb salaoperatsioonile vangina, et saada kaasvang tunnistama oma peigmehe vastu, kes juhib suurt autovaraste grupeeringut.

18:00 A-Rühm (70)

Kid Harmon on andekas noor võidusõitja, kelle alistamiseks võtab tema suurim konkurent appi ka hirmutamise ja vägivalla. Kui Kid ühe rünnaku tagajärjel haiglasse satub, helistab mehe abikaasa Dana poisi onule Johnile, keda tuntakse ka Hannibali nime all.

19:00 Kontor (145)

Michael otsustab Hollyle kalli teemantsõrmusega abieluettepaneku teha ja küsib kõigilt nõu, mis oleks parim koht. Dunder Mifflini töötajad korraldavad garaažimüügi.

19:30 Kontor (146)

Michaeli asendaja tuleb kontorisse, et temalt väljaõpet saada. Uus juhataja Deangelo Vickers (Will Ferrell) paneb kontori kihama, sest kõik püüavad jätta hea esmamulje.

20:00 Krimi *

Politseisaade.

20:30 R.I.P.D (R.I.P.D) FILM

Märulikomöödia kahest vastandlikust võmmist, Nick’ist (Ryan Reynolds) ja Roy’st (Jeff Bridges). Nick hukkub oma reeturliku paarimehe käe läbi, kuid sellega tema tõeline missioon alles algab! Teispoolsuses saab ta partneriks Roy, kellega koos peavad nad kaitsma elavate maailma kuritegelike olevuste eest, kes pärast surma keelduvad rahus puhkamast...

22:25 Gomorra (12/24)

Miljoneid vaatajaid köitev põnevusseriaal Napoli allilma igapäevaelust! Ciro on noor ja ambitsioonikas mees, kes püüab traditsioone rikkudes oma kriminaalse sündikaadi juhiks tõusta. Võimuvõitlus seab aga ohtu nii tema kui terve Ciro perekonna.

23:30 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

00:00 Knight Rider *

Devon saab vihje, et üks iga-aastase Alternative 2000 võidusõidu osavõtjatest on sabotöör, kes üritab sõitu nurjata. Selleks, et lugu uurida, peavad Michael ja Kitt ise võidusõidust osa võtma. Nendega liitub noor ajakirjanikuhakatis Liberty, kel õnnestub kolmik laiaulatuslikku ja ohtlikku vandenõusse mässida.

00:55 Postimees.ee
05:45 Led Zeppelin: Celebration Day