Legend: - edastatakse internetis - edastatakse internetis, ainult Eestis - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 11.04.2020

06:15 Lilly Schönauer - Elu meeste ja emaga (Lilly Schönauer: Meine Mutter, meine Männer) FILM

Jenny elus on kõik nii nagu olema peab: karjäär ooperimajas on tõusuteel ja elukaaslane Tobias näib olevat ideaalne mees. Ootamatult ilmub ooperimajja uus tööline, kes on juhtumisi Jenny kunagine sõber Erik. Vähe sellest, Jenny ema Jutta otsustab määramata ajaks tütre juurde kolida ja seal elu pahupidi pöörata.

08:00 Top Shop
08:15 Kosmosekana (Condorito) FILM

Eestikeelne animafilm. Kui tuppa astub tulnukas Molosco ja pakub tehingut, nõustub Condorito naljatamisi üles otsima piiramatu jõuga amuleti, kui vastutasuks röövitakse tema tulevane ämm Tremebunda. Kui aga Condorito saab teada nende plaanist hävitada Maa, siirdub ta oma nõbu Chickyga kosmilisele seiklusele. Condorito eesmärk on päästa Tremebunda, leida üles amulett, päästa maailm – ja mis kõige keerulisem – võita tagasi oma kalli Yayita armastus. Oma hääled kingivad tegelastele: Jarmo Reha, Uku Madis Vainu, Tiit Sukk, Rasmus Kull, Janek Joost jt.

09:57 Kass Oggy ja kurjad prussakad
10:10 Kodustiil (29)

Kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ja üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ning iga ilmaga? Saatejuht Jaanus Koort toob taas ekraanile kõik selle, mida tasuks oma kodu loomisel ja muutmisel silmas pidada. Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks!

10:40 Hooaeg (192)

Ilu-ja moemaailma uusimaid trende tutvustav elustiilisaade.

11:30 Lemmikute lemmik

Täna räägime haruldaste koeratõugude aretusest. Uurime, millised loomaparasiidid võivad ka inimesele kanduda ja vaatame üle, mida tehakse kutsikaga esimest korda veterinaari juures.

12:00 Rooli võim (195)

Uued automudelid ja nädala jooksul liikluses toimunu.

12:30 Punane sekund (5)

Aastas tabab politsei ligi 7000 joobes roolikeerajat. Kuidas hoida alkohol ja autojuhtimine lahus? Saatejuht Madis Kimmel osaleb politsei puhumisaktsioonil ning räägib naisega, kes korduvalt purjuspäi sõitis, kuni juhtus õnnetus.

13:00 Krimi *

Politseisaade.

13:30 Kuldvillak (234) *

Eesti armastatuim mälumäng pakub põnevat kaasaelamist ja võimalust ka kodus kaasa nuputada. Saatejuht Eeva Esse.

14:05 Kodutunne (247) *

Aruvälja külas, imetillukeses majas, elab üks 6-liikmeline pere. Tube on majakeses kõigest kaks, kuid need on puhtad ja korras. Pere sissetulek on väike, tööd pole ja nii on nad juba 15 aastat sammuhaaval püüdnud kodu laiendada. Kodutunne tahab õla alla panna ja ehitada pööningule tüdrukutele oma toad.

15:00 Eestlased Dubais (6) *

Kohtumised eestlastega Dubais jätkuvad. Sel korral võõrustab meid kunstnik Toomas, kes on Araabia Ühendemiraatides ülikooli õppejõud. Vaatame lähemalt, kuidas ja kus Toomas elab. Samuti külastame maailma suurimat tehis vihmametsa.

15:30 Karvased kosilased (6)

Paula on väga mitmekülgne, sõnakas ja iseteadlik neiu, kes on elanud erinevatest riikides. Suhtes ei hooli ta lilledest ja liblikatest vaid peab lugu otsekohesest mehest, kes teab mida ta tahab. Kas keegi seekordsetest karvastest kosilastest seda ka talle pakkuda suudab? Saadet juhib armastatud telenägu Hanna Martinson.

16:00 Harry Potter ja Azkabani vang (Harry Potter and the Prisoner of Azkaban) FILM

Kahele Oscarile kandideerinud kogupere seiklusfilm. Harry (Daniel Radcliffe), Ron (Rupert Grint) ja Hermione (Emma Watson) pöörduvad tagasi Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunsti Kooli, et alustada kolmandat kooliaastat. Koolis põhjustab palju paanikat Azkabani vanglast põgenenud võlur Sirius Black (Gary Oldman), kellest kardetakse Harryle suurt ohtu. Samavõrd palju ebamugavust valmistavad noortele Sigatüüka õpilasi kaitsma saadetud sünged dementorid.

19:00 Otse! Reporter+
19:30 Harry Potter ja tulepeeker (Harry Potter and the Goblet of Fire) FILM

Hittfilm Harry Potteri (Daniel Radcliffe) ja ta sõprade uutest seiklustest. Harry Potter ei saa aru, miks ta on valitud osalema Kolmevõluri turniiril, kus ta peab võistlema endast vanemate ja kogenumate õpilastega teistest koolidest. Samuti on tagasi ka kuri lord Voldemort (Ralph Fiennes) ja tema käsilased, kes ilmutavad end lendluupalli Maailmakarika finaalmängul. See pole aga Harry ainus mure - ta peab leidma endale veel kaaslase Sigatüüka kooli jõuluballile ja see ei ole sugugi lihtne ülesanne…

22:25 Känguru-Jack (Kangaroo Jack) FILM

Seikluskomöödia kahest semust, kes peavad tabama neilt 50 000 dollarit varastanud känguru. Charlie ja Louis segavad ennast kahtlasesse afääri, nõustudes toimetama salapärase paki New Yorgist metsikusse Austraaliasse. Paraku kaotavad vennikesed Rohelisele Mandrile jõudes valvsuse ja nende hooletuse kasutab ära ülimalt nutikas känguru…

00:10 Superagent enese teadmata (Code Name: The Cleaner) FILM

Komöödia mehest, kes hakkab pärast mälukaotust uskuma, et ta on tegelikult superagent. Jake satub ootamatu kallaletungi ohvriks, pärast mida ta ei mäleta isegi oma nime. Peagi avastab ta, et on kistud salapärasesse vandenõusse ja et millegipärast peetakse teda väga ohtlikuks vastaseks. Jake ja tema jälitajad hakkavad uskuma, et tegelikult on ta üliosav superagent…

01:50 Koodnimi U.N.C.L.E. (The Man from U.N.C.L.E.) FILM

Seiklusmärul! CIA agent Napoleon Solo (Henry Cavill) ja KGB agent Ilja Kurjakin (Armie Hammer) on sunnitud oma ammuse vaenu unustama ja asuma ühisele missioonile, et peatada salapärane rahvusvaheline kuritegelik organisatsioon, mis on otsustanud habrast võimude tasakaalu maailmas tuumarelvade ning tehnoloogia kiire leviku abil destabiliseerida. Paari ainus juhtlõng on haihtunud Saksa teadlase tütar, kelle isa on kuritegelikule organisatsioonile ligipääsu võtmeisik, nii et nad peavad ajaga võidu jooksma, et mees üles leida ja hoida ära ülemaailmne katastroof.

03:40 Bridget Jonesi päevik * (Bridget Jones's Diary) FILM

Romantiline hittkomöödia 32-aastasest Bridgetist (Renee Zellweger), kes otsustab dieeti pidama hakata ja elus uue lehekülje keerata. Talle ainuomase seikluslikkusega võtabki Bridget nüüd elult kõik, mis võtta annab. Olgu selleks siis magamine oma playboyst ülemuse Danieliga (Hugh Grant) või plaanid esmapilgul täiesti lootusetu Mark Darcyga (Colin Firth)... Film ei sobi alaealistele.

05:15 Reporter+ *
05:40 Punane sekund (5) *

Aastas tabab politsei ligi 7000 joobes roolikeerajat. Kuidas hoida alkohol ja autojuhtimine lahus? Saatejuht Madis Kimmel osaleb politsei puhumisaktsioonil ning räägib naisega, kes korduvalt purjuspäi sõitis, kuni juhtus õnnetus.

06:30 Selgeltnägijate tuleristsed

Selgeltnägijad demonstreerivad oma võimeid pealinna rahvarikastes kohtades. Lihtsad ukrainlased sensitiivide vastu. Kuidas näha seda, millel pole ei värvi, lõhna ega vormi? Uus tehnoloogia aitab inimeste ülivõimeid kontrollida. Ta läheb läbi seinte ja võrede, tema eest ei kaitse soomustatud uksed ega kolmekordsed lukud. Kes ta on?

08:30 Särgid ja värgid (9/12) *

Saame teada, millist rolli mängib inglise jahiülikond, mida põnevat teevad dändiülikondadega disainerid tänapäeval ning avame ukse värvide maailma.

09:00 Üks eriline loomakliinik (78)

Cornwallist kohale sõitnud pere loodab päästa kutsika jalga amputeerimisest. Eakas Rodeesia ridgeback saab vähidiagnoosi. Segavereline koer vajab elupäästvat puusaoperatsiooni.

10:00 Mesilane Maia (Maya The Bee) FILM

Täispikk animafilm mesilasetüdruk Maiast. Sõbralik Maia leiab endale alati uusi sõpru, kuna tema iseloom köidab kõiki. Ainuke asi, mis talle raskusi valmistab, on reeglite järgimine. Selle asemel, et sõna kuulata ja pimesi reegleid järgida, uurib Maia elu ja esitab palju küsimusi. See aga ei sobi kokku Mesilasema kavala nõuniku – Summiina plaanidega. Nimelt varastab Summiina Mesilasema toitepiima ja süüdistab selles üle aasa elavaid herilasi. Ilma toitepiimata Mesilasema aga sureks ning Summiina saaks taru juhtimise üle võtta.

11:45 Tantsupalavik (5/8)

Jennifer paneb lapsed nukrasse seisu, kuna tegi äärmiselt klassikalise võistluse jaoks tänavatantsu sammud. Maxine üritab maha müüa emade tehtud CD-d, et natukenegi raha teenida. Jennifer teatab, et tiim on saamas lisa, aga seda hoopis tema beebi näol.

12:45 Kardashianid (22)

Pere peab oma kodudest põgenema, kui piirkonnas puhkevad metsatulekahjud. Kim ootab pingsalt presidendi otsust vanglareformi kohta. Kris osaleb Ariana Grande muusikavideos.

13:45 Elupäästja * (Rescuing Madison) FILM

Romantikafilm! Nooruke, kuid sensatsiooniline poptäht Madison Park naaseb peale pikemat pausi taas lavadele. Kaua oodatud kontserdid on viimse piletini välja müüdud. Õnnetul kombel vallandub aga vahetult enne kontserti tulekahju ja Madison jääb prooviruumidesse lõksu. Teda tuleb päästma tuletõrjuja John, kes aga pole kuulnudki kuulsa lauljanna olemasolust. Madison kutsub oma vapra elupäästja tänutäheks õhtusöögile, kuhu loomulikult järgneb ka kõmujanuline press. Peagi vajab naine Johni päästvat kätt veel nii mõnestki muust kehvast olukorrast.

15:30 Meie kaunid kodud (11)

Eestis on palju imeilusaid ja erilisi kodusid, mis lausa nõuavad enda tutvustamist laiemale üldsusele. Toome televaatajateni lõbusa rännaku nii ülikallites villades, kui ka mõnusa kiiksuga või põneva ajalooga majapidamistes.

16:00 Meie kaunid kodud (12)

Eestis on palju imeilusaid ja erilisi kodusid, mis lausa nõuavad enda tutvustamist laiemale üldsusele. Toome televaatajateni lõbusa rännaku nii ülikallites villades, kui ka mõnusa kiiksuga või põneva ajalooga majapidamistes.

16:30 Utta Danella - Meie armastuse saladus (Utta Danella: Das Geheimnis unserer Liebe) FILM

Franziska elab pärast isa õnnetut uppumist aastaid koos oma ema Liloga. Ootamatult tuleb nende külla elama Benedikt, kellesse Franziska kunagi oli armunud. Mees aitab Franziskal uuesti jalule saada pereäri ja päevast päeva veedavad nad üha enam aega koos. Kui paar aga kihluda soovib, pole Benedikti isa Martin sellega nõus. Millist saladust Martin varjab?

18:30 Esmakohtingute hotell (1)

Sarmikas ülemkelner Fred Sirieix kutsub vallalisi romantilisse luksuslikku hotelli Lõuna-Prantsusmaal. Romantikuid, kes otsivad seda õiget, ootab ees idülliline keskkond ja parim kosjasobitamisteenus. Esimesena tuleb hotelli modell Kelly, kes otsib sportlikku meest. Bruce, 57aastane koristaja, tahab ühe õnneliku naise jalust rabada. Joey, 26aastane eratreener, on andnud Fredile ülesanne leida talle esimene peigmees.

19:30 Gordon Ramsay köögisaladused (16/20)

Jätkame ahvatleva brunchimenüüga. Gordoni köögis valmivad magusad pannkoogid ricotta-juustuga ja kookosega, soolased pannkoogid krabiliha ja mascarponega ning toitev einevõileib. Nippe ja retsepte brunchi jaoks on Gordonil lisaks veelgi.

20:00 Türgi hõrgutised (6/6)

Sara joondub seekord oma kulinaarsel seiklusel Bosporuse sinisest värvist. Ta kohtub Suleymaniga, kellega käiakse koos kalal. Seejärel tutvub Sara ebru-kunstiga ja einestab Park Foras. Oma seiklustest inspireerituna valmib Saral uus roog, milleks on kalatartar tarhanaga.

20:35 Doktor Murphy (11)

Dr Melendez ja Claire võtavad ette neerusiirdamise ühemunakaksikutel, mis lõpeb palju keerulisema operatsiooniga. Shaun on väsinud dr Glassmani hoolitsusest ja haiglaelu pingetest ning otsustab kõik selja taha jätta ja oma sõbra Leaga improviseeritud automatkale minna.

21:30 Marie püüab tuld: Igavesti ja edasi (Marie fängt Feuer: Für immer und ewig) FILM

Marie ja vabatahtlik päästja Stefan tähistavad lähenevaid pulmi. Peo katkestab väljakutse ja põlengust pääsevad ehmatusega nii Marie poeg Max kui Stefani poeg Daniel. Pulmad jäetakse esialgu ära ja üksikvanematest Marie ning Stefan otsustavad, et vajavad rohkem aega iseendale ja lastele. Ilmsiks tulevad mõnedki segased kokkusattumused. Marie kavatseb armastuse nimel edasi võidelda.

23:30 Aadam otsib Eevat (3)

Paradiisisaarele läheb oma Eevat otsima telesaatejuht ja stsenarist Curt Fortin. Arubalt pärit üksik mees otsib Armastuse saarel loomulikult kaunist naist. Ta kohtub seal kahe Eevaga. Kumb neist võidab Aadama südame?

00:30 Reporter+ *
01:00 Utta Danella - Meie armastuse saladus * (Utta Danella: Das Geheimnis unserer Liebe) FILM

Franziska elab pärast isa õnnetut uppumist aastaid koos oma ema Liloga. Ootamatult tuleb nende külla elama Benedikt, kellesse Franziska kunagi oli armunud. Mees aitab Franziskal uuesti jalule saada pereäri ja päevast päeva veedavad nad üha enam aega koos. Kui paar aga kihluda soovib, pole Benedikti isa Martin sellega nõus. Millist saladust Martin varjab?

02:30 Postimees.ee
08:00 Reporter *
09:00 Kilovatikunnid (7/45)

Seekord suunduvad Kilovatikunnid appi Martinile, kes otsib Ameerika päritolu kastikat. Ikka selleks, et mootorratast vedada. Kas Martin hakkab enda lemmikut vedama Fordi, Chevy või Jeepi kastis?

10:00 Olümpiamängude teejuht (15/40)

Tänases osas vaatame neid elemente, mis vaataja pilgu eest enamasti varjatuks jäävad, nagu veepalli veealused lahingud ja läbi vee liuglevate maratonujujate vältimatu heitlus.

10:30 Olümpiamängude teejuht (16/40)

Täna tutvustame teile judot, mis kuulub olümpiamängude kavva alates 1964. aasta Tokyo olümpiamängudest, aga on alates Rio olümpiamängudest läbi teinud mitmeid muutuseid.

11:00 Mis tegelikult juhtus? (16)

Kui Bostoni Back Bay linnaosas hakatakse leidma vägistatud ja kägistatud naiste surnukehasid, alustab inspektor Phil DiNatale ulatuslikku mõrvajuurdlust. Mõrvar jätab surnukehade juurde võikaid visiitkaarte, milleks on ohvri kaela ümber sõlmitud lehv. Hollywoodi kassahitt „Bostoni kägistaja“ lõppeb mõrvari vaimuhaiglasse sulgemisega, kuid tegelikkuses jäid mõrvad ametlikult lahendamata.

12:00 Mu ehitaja on petis (23)

Ehitaja jätab tagahoovis tööd pooleli ja purustab ühe pere unistused ilusast aiast. Kui süüdlane kätte saadakse, läheb aga lahti tõeline põrgu.

12:55 R.I.P.D * (R.I.P.D) FILM

Märulikomöödia kahest vastandlikust võmmist, Nick’ist (Ryan Reynolds) ja Roy’st (Jeff Bridges). Nick hukkub oma reeturliku paarimehe käe läbi, kuid sellega tema tõeline missioon alles algab! Teispoolsuses saab ta partneriks Roy, kellega koos peavad nad kaitsma elavate maailma kuritegelike olevuste eest, kes pärast surma keelduvad rahus puhkamast...

14:50 Archer (37)

Mälukaotuse käes kannatav Archer otsustab sõita spaasse rahulikku nädalavahetust veetma, kuid satub endalegi ootamatult suure vandenõu peale.

15:20 Laetud relvaga (Loaded Weapon 1) FILM

"Surmarelva"-tüüpi filme parodeerivas komöödias käib möll mikrofilmi ümber, millel on kokaiiniküpsiste valmistamise retsept. Jack Colt (Emilio Estevez) on eraklik politseinik, kes elab raskelt üle oma lemmikkoera kaotust. Ta lööb kampa pereisast mustanahalise politseinikuga (Samuel L. Jackson), et peatada kokaiini levitamine küpsiste pähe.

16:55 Lindmeeste lend (3/5)

Sel nädalal sõidetakse kaunisse Innfjordenisse, kus toimub maailma vanim tiibkostüümide võidukihutamine World Base Race. Kas võidab kodupubliku lemmik või mõni üllataja?

18:00 Okupeeritud (16/8)

Põhjamaad on rahulolematud Venemaa kohalolekuga Norras. Nad ei tunne end turvaliselt. Anita näeb vaeva, et riikide vahel paremat õhkkonda luua. Djupvik asub uurima, kes tema autoavarii taga oli

19:00 Ziguliga idablokis (1/12)

Kanal 2 saatejuhid Kristjan Ojang ja Robert Rool võtavad koos kümneliikmelise reisiseltskonnaga ette 19-päevase seikluse, rännates vanade Žigulidega Valgevenes ja Ukrainas. Tee peal avastatakse idablokiriikide erinevaid piirkondi ning tehakse tutvust kohalike elanikega. Kuum suvi paneb aga proovile nii vanatehnika kui ka rändajate kannatuse.

19:30 Kärakavennad (21)

Kaheosalise erisaate teises osas annavad puskariajajad ülevaate oma aukoodeksist, veidratest fännidest ning viinaköögis töötamisega kaasnevatest ohtudest.

20:30 Kill Bill - Pruudi kättemaks vol. 2 (Kill Bill Vol. 2) FILM

Quentin Tarantino kassahiti teine film. Pruut (Uma Thurman) jätkab oma verist tasumistööd. "Surmanimekirja" on alles jäänud ainult kolm nime, nendest viimane on Bill… ehk veritasu ihkava pruudi kunagine tööandja ja armastatu.

23:15 Lõpp-punkt 5 (Final Destination 5) FILM

Õuduspõnevik, milles peategelane Sam näeb firmapeole sõites nägemust, et nii tema kui ka tema sõbrad hukkuvad kohutavas sillavaringus. Kui mehe nägemus hakkab üha enam reaalsuseks muutuma, siis tuleb seltskonnal põgeneda enne, kui neid tabab surm. Paraku ei oleks nad aga tohtinud ellu jääda ja nii algabki võidujooks ajaga, et pääseda kindlast surmast. Film ei sobi alaealistele.

01:10 Kilovatikunnid (7/45) *

Seekord suunduvad Kilovatikunnid appi Martinile, kes otsib Ameerika päritolu kastikat. Ikka selleks, et mootorratast vedada. Kas Martin hakkab enda lemmikut vedama Fordi, Chevy või Jeepi kastis?

02:00 Led Zeppelin: Celebration Day *
04:10 Postimees.ee