Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Esmaspäev, 29.11.2021

06:00 Jälg (H5/E11) *

Aasta suurima tarbimispüha eel proovib “Jälg” leida võimalusi, kuidas sellega võimalikult keskkonnasõbralikult hakkama saada. Heidi Hanso ja Marko Matvere otsivad jõulukinke paigast, kust võib leida tõelisi aardeid. Aasta ihaldatumad kingid on aga ikka telefonid ja seega on hea teada, kuidas nende seast loodusele kõige kahjutum valik teha.

06:30 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1264) *

Külarahvas soovib don Anselmo jätkamist. Alfonsol on Emiliale kingitus. Matías jätab Prado maha.

08:00 Mägidoktor (H9/E15) *

Martini patsient Lisa kannatab raske haiguse all, kuid soovib jätkata iseseisvat elu. Teine patsient David ei taha lasta oma jalga amputeerida, mis oleks tema elu päästmiseks aga vältimatu. Rike ilmub ootamatult Gruberhofi ning kohtub seal Annega. Olukord tekitab valestimõistmist ja segadust. Vera teatab Alexanderile, et soovib ühe medõe last hoida. Alexanderi jaoks on see nende suhte proovikivi.

09:00 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

10:00 Viimane võmm (H1/E5) *

Võitluskunstide treener mõrvatakse äärmiselt ebatavalisel moel - iidset samuraimõõka kasutades. Kuna uurija Kotkas ei tea midagi moodsatest homo-abieludest ega feng shui elustiilist, langeb tema kahtlus ohvri meespartnerile. Ootamatult ilmnevad uued asjaolud sunnivad aga Kotkast ja Prikki kahtlusaluste ringi oluliselt laiendama...

11:00 Doktor Murphy (H2/E6)

Shaun ja Morgan on eri meelt, kuidas ravida viiuldaja põletikulist sõrme. Claire sõbruneb noore patsiendiga, kelle vanemate arvates on lapsel vanemate lahutusest tingitud stress.

12:00 Roaldi nädal (H6/E9)

Aasta-aastalt kasvab Eestis perede hulk, kus otsustatakse oma lapsi mitte kooli saata, vaid õpetada neid kodus ise. Kas see on radikaalne protest riikliku koolisüsteemi vastu või kõrgemal tasemel vastutus oma lapse ja tema hariduse eest? Miks vanemad seda teevad ja kuidas kodune õpe täpselt toimib - Roald Johannson uurib järgi.

13:00 Tallinna panoraam (H2021/E80) *

Tallinna panoraam toob teieni pealinna kultuurisündmused, analüüsime pealinna liikluspilti ning loomulikult ei puudu saatest ka huvitavad stuudiokülalised ja värsked pealinna uudised. Vanalinna väärikat ajalugu tutvustab aga saates Tallinna Heerold.

14:00 Pilvede all (H11/E149)

Piret tunnistab Reedale kõik üles. Mari teeb Gunnarile skandaali ja Albert jagab oma muret Kertuga. Piret muretseb tuleviku pärast ja Urmas usaldab talle oma saladuse. Gunnar tuleb Mari juurde vabandama ja Andresel on Kertule olulisi uudiseid.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1265)

Lucase käitumine häirib Soli. Hernando valmistub abikaasa saabumiseks. Francisca läheneb Raimundole.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E202)

Zerrinil jätkub julgust Yildizile enne ärasõitu öelda, et Halitil on keegi teine. Yildiz pakib asjad ja lahkub Haliti juurest koos pojaga. Halit mõtleb, kuidas Yildizit koju tagasi meelitada. Sahika lööb Kaya ja Enderi puhkuseplaanid pea peale.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H9/E16)

David ei soostu endiselt oma jalga amputeerida laskma, Martin üritab teda ümber veenda. David ja Lisa saavad omavahel lähedasteks, kuid Lisal hakkab äkitselt halb ning ta viiakse haiglasse. Anne räägib õhinal Lillile ühiselt talus majandamise plaanist ning üritab äratada Lillis taas talu vastu huvi. Kas see õnnestub ning mida arvab sellest Martin?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E6)

Leitakse uppunud noormees, kes osutub pimeda majaomaniku pojaks. Uurijad Kotkas ja Prikk avastavad, et nende omavahelised suhted olid olnud halvad, kuid just hiljuti oli nooruk isaga üle pika aja taas kontakti võtnud. Hukkunu mobiiltelefoni positsioneerimine muudab juurdluse aga tõeliseks mõistatuseks ja kahtlusaluste ring kasvab iga hetkega...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kuuuurija (H12/E12)

Eetris on lugu näitleja Marje Metsuriga, kes peab juba mitu aastat võitlust Õismäel korteriühistuga. Nimelt on kortermaja evakuatsiooni väljapääs 16 korruselises majas blokeeritud ning abi ei näi olevat ka Päästeametist.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Armastuse malev (H1/E9)

Välja tuleb Liina ja Sandri hästihoitud saladus. Teised osalised katsuvad aru saada kas värske paar on ikka päriselt suhet loomas või sõlmiti ratsionaalne liit auhinnaraha võitmiseks? Liina ja Sander saadetakse sisutuspoodi ja tülliminekuvõimalus on jälle käeulatuses. Angela ja Rauno tähistavad sünnipäeva ja teiste suunas lendavad ootamatult krõbedad sõnad. Kas Stepan ja Karl leiavad endale kaaslased ja millised paarid pääsevad finaali 10 000 euro nimel võistlema?

23:00 Reis 2: Saladuslik saar (Journey 2: The Mysterious Island) FILM

Hitt-seiklusfilm Seanist, kes saab saladuslikult saarelt kodeeritud hädakutsungi. Koos kasuisa Hanki, kopteripiloodi ja tema imeilusa tütre kaasabil hakkavad nad otsima saart, et päästa sealne üksik elanik ja põgeneda enne, kui vulkaanid saare uputavad ja selle aarded igaveseks meresügavustesse viivad.

00:55 Teletop (H2/E11) *

Telelegendid Mart Juur ja Peeter Oja lasevad teravas huumorisaates nädalast auru välja. Koos saatekülalistega Ari Matti Mustoneni ja Mikael Meemaga võetakse edetabeli vormis kokku lõppenud nädala põhilisemad teemad ja saadetakse väärikalt ajalukku. Saadet juhib Mart Normet.

01:50 Dr House (H7/E12)

Kui veatu mäluga ettekandja saab halvatuse, tuleb talle haiglasse külla vanem õde, mis patsiendi stressitaset tõstab ning tekitab komplikatsiooni. Selgub, et õdede vaheline vimm on diagnoosi panemisel väga oluline aspekt.

02:40 Tere tulemast! (E34) *

Saates teeme tutvust tähelepanuväärsete Eesti ettevõtete ja huvitavate paikadega. Saatejuht on Lauri Hermann. www.teretulemast.tv

03:05 Kong: Pealuu saar * (Kong: Skull Island) FILM

Fantaasiarohke seiklusfilm! Ekraanile jõuavad seiklused, mis toimusid enne filmist "King Kong" nähtud sündmusi. Kirev teadlaste meeskond reisib üheskoos Vaikse ookeani kaardistamata saarele, mis on sama ilus, nagu see on reetlik, teadmata, et nad tungivad müütilise King Kongi aladele. Kong ei ole aga ainus eriti ohtlik hiiglane sellel salapärasel saarel, mis on fantastilisem kui keegi suudaks arvata.

05:00 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7534)

Ziggy anub Maci, et ta räägiks. Mac otsustab tööle naasta, näeb seal Ari ja Miat ning kukub krampidega kokku. Nikau ja Bella ning Ryder ja Chloe teevad üksteisele terve öö tempe, aga leiavad hommikul fotodelt tundmatu kogu.

06:30 Doktor imetegija (H2/E124) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:30 Gilmore'i tüdrukud (H2/E21) *

Lorelai valmistub paaniliselt oma lõpueksamiteks ärikoolis. Rory kutsub salaja linnaelanikud, sealhulgas Richardi ja Emily, Lorelai lõpetamisele. Christopher teeb Lorelaile erilise kingituse ja Sookie küpsetab koogi. Rory sõidab sõnagi lausumata New Yorki Jessi juurde. Kõik kogunevad Lorelai lõpetamisele, kuid Rory on kadunud. Ta buss jääb õnnetuse tõttu hiljaks, nii et ta ei jõuagi lõpetamisele. Lorelai on ta peale pahane, kuid mõistab siis, et Rory armastab päriselt Jessi.

08:20 Kodus ja võõrsil (H33/E7533) *

Bella ja Nikau lähevad üksi nädalavahetust veetma, kuid Ryder ja Chloe leiavad nad nende meelehärmiks üles. John püüab kõiki oma tegusid heastada ning plaanib oma maja müüki panna. Dean ja Amber arutavad rahulikumalt uue lapse küsimust.

08:50 Top Shop
09:05 Südamearst (H4/E3) *

Eliza teine vanaema Dinah naaseb dramaatiliselt, aga miks ometi ta tagasi tuli?

10:10 Dr House (H2/E17) *

Haiglas toimub heategevuslik pokkeriõhtu. Kui haiglasse tuuakse 6aastane poiss, hakkab House märkama sarnast mustrit hiljuti surnud eaka patsiendiga. Wilsoni ülesandeks jääb hoida Cuddyt pokkerilaua taga, et House saaks rahulikult tööd teha.

11:10 Dr House (H2/E18) *

Noor naine pole saanud 10 päeva magada. Ta tuuakse haiglasse, kui ta neelab purgitäie unetablette, ent ei saa ikka magama jääda. Kui naise maks üles ütleb, on tema pruut nõus annetama pool enda omast, ent nende suhe ei ole päris selline, mida tiim peaks eetiliseks.

12:05 Armastuse saar (H5/E18) *

Pinged on villas lakke kruvitud. Üks paar ei pea pingele vastu ning ülbe Tom saab, mis ta on ära teeninud.

13:05 Rosamunde Pilcher: Päritud õnn (Rosamunde Pilcher: Geerbtes Glück) FILM

Eve palus oma õe Nelly pruutneitsiks tagamõttega - õde on vallaline ja Eve tulevase peiupoiss Leo on samuti vallaline, neist saaks kena paar. Evel on oma pulmade puhul varuks teisigi üllatusi. Siis aga satuvad Eve ja Bill autoõnnetusse ja Nelly peab üleöö hakkama hoolitsema nende väikese poja eest, toeks taas Leo, kes on poisi ristiisa.

15:05 Dr House (H2/E19)

Haiglasse tuuakse 15-aastane tervendaja Boyd, kes väidab, et ta suudab jumalaga rääkida. House peab poissi kavalaks petturiks, kuni poiss puudutab üht Wilsoni vähihaiget patsienti ja haigus läheb remissiooni.

16:05 Dr House (H2/E20)

Dr House’i juurde haiglasse tuuakse kriitilises seisus politseiametnik, kel on kuulihaav peas. Muude sümptomite kõrval on kõige mõistatuslikum see, et haavatud politseinik on seletamatus eufoorias.

17:05 Doktor imetegija (H2/E125)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H2/E22)

Sookie pulma eelõhtul veedavad Lorelai ja Christopher koos kirgliku öö. Nende arutelu suhte taaselustamise võimalikkuse üle ajab lörri ootamatu sõnum Christopheri ekstüdrukult. Roryl on Jessi naasmise üle nii hea meel, et ta tervitab noormeest endalegi ootamatult kirgliku suudlusega.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7534)

Ziggy anub Maci, et ta räägiks. Mac otsustab tööle naasta, näeb seal Ari ja Miat ning kukub krampidega kokku. Nikau ja Bella ning Ryder ja Chloe teevad üksteisele terve öö tempe, aga leiavad hommikul fotodelt tundmatu kogu.

19:30 Sõbrad (H6/E10)

Joeyle hakkab Janine üha rohkem meeldima ja nad lähevad uusaastapeole. Monica äraolekul hakkavad teised oma jõulukinke taga otsima.

20:00 Armastuse saar (H5/E19)

Tom anub teist võimalust. Paaride ümbermängimine tekitab palju pisaraid ning üks vallaline saadetakse asju pakkima.

21:05 Südamearst (H4/E4)

Meryl ja Ajax konkureerivad juhatuse liikme koha pärast. Penny ja Jarrod plaanivad koos põgeneda, kuid kes räägib sellest Hughle?

22:10 Poissmees (H23/E13)

Viimane! Colton pidi tegema otsuseid erakordselt emotsionaalses lõppmängus. Kuidas kõik lõppes, millised on suhted Cassiega ja kellest saab uus vallaline kaunitar? Kõik need vastused selguvad viimases stuudiosaates.

00:00 Sõbrad (H6/E10) *

Joeyle hakkab Janine üha rohkem meeldima ja nad lähevad uusaastapeole. Monica äraolekul hakkavad teised oma jõulukinke taga otsima.

00:25 Alasti ahvatlus (H1/E1)

Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:55 Pargid ja puhkealad (H3/E11)

Lesliest valmib maal, mis kujutab teda võimuka ja paljaste rindadega Kreeka jumalannana. Kui esitatakse nõuded maali hävitamiseks, hakkab Leslie protesteerima.

01:20 Pargid ja puhkealad (H3/E12)

Jõuka naaberlinna Eagletoni parkide ameti direktor ehitab Leslie pahameeleks aia, mis poolitab linnade piiril oleva pargi. Tekkinud tüli tõttu satuvad mõlemad vanglasse.

01:40 Rosamunde Pilcher: Päritud õnn * (Rosamunde Pilcher: Geerbtes Glück) FILM

Eve palus oma õe Nelly pruutneitsiks tagamõttega - õde on vallaline ja Eve tulevase peiupoiss Leo on samuti vallaline, neist saaks kena paar. Evel on oma pulmade puhul varuks teisigi üllatusi. Siis aga satuvad Eve ja Bill autoõnnetusse ja Nelly peab üleöö hakkama hoolitsema nende väikese poja eest, toeks taas Leo, kes on poisi ristiisa.

03:10 Postimees.ee
07:25 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:55 Tallinna uudised (H2021/E201) *
08:10 100 meetri joonel

Luubi all on nii unustatud kui unustamatud juhtumid legendaarse 100 meetri jooksu finaalidest.

09:15 Metsarahvamängud (H1/E3)

Armutu metsalabürint ootab uusi võistlejaid, kes peavad seekord muuhulgas aja peale pinatasid lõhkuma, sügavas soos müttama ja vastama viktoriiniküsimustele, mis võivad neile kodus jama kaela tõmmata.

10:15 Eradetektiiv Magnum (H2/E21) *

Keegi püüab mõrvata Higginsi sohilast Elmo Zillerit. Elmo on kolinud oma rodeo Hawaiile ning Magnumil palutakse teda turvata.

11:15 Eradetektiiv Magnum (H2/E22) *

Jan Kona ja ta kaks partnerit peavad edukat moeäri. Kui üks partneritest tapetakse, palkab Jan Magnumi end turvama.

12:20 Kuulikindel (H1/E1) *

Aaron Bishop ja Ronnie Pike peavad infiltreeruma kriminaalsesse gängi, kes varastavad Londonis luksusautosid. Kui üks vilepuhuja tapetakse, algab meeleheitlik operatsioon, mille tõttu satub ka üks nende meeskonnaliige haiglasse.

13:10 Komissar Rex

Rahvusraamatukogus hakkavad toimuma salapärased mõrvad, kui seal pannakse välja ühe maailmaränduri ja botaaniku pärand. Et mees olevat oma Tiibeti reisidelt kaasa toonud igavese nooruse retsepti, asuvad asjahuvilised iga hinna eest retsepti jahtima. Kui Brandtner ja Rex saladusele jälile jõuavad, satub Rexi elu ohtu.

14:10 Papillon * (Papillon) FILM

Tõsielul põhinev pöörane seiklus! Eelmise sajandi alguses tegutses Pariisis seifimurdja Henri '"Papillon'' Charriere, kelle muretult põnev elu sõitis raginal rööbastelt maha, kui mees lavastati süüdi mõrvas ning saadeti kandma eluaegset vanglakaristust kurikuulsasse kolooniasse nimega Kuradisaar. Põgenemisest ja vabadusest unistav Papillon leiab endale liitlase sealsamas karistust kandva kidura võltsija Louis Dega näol, kes on nõus pagemist rahastama, vastutasuks kaitse eest. Film ei sobi alaealistele.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E1)

Magnum, TC ja Nuzo põgenesid Vietnami sõja ajal vangilaagrist. Nuzo naaseb Hawaiile, et öelda TCile, et karm venelasest kolonel, kes laagris oli, on tulnud USAsse teda tapma.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E2)

Thomas saab teada, et vana sõber Nuzo pole see, kes ta näib olevat. TC-le tehakse ajupesu, mis on osa võikast plaanist.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E202)
19:00 Kuulikindel (H1/E2)

Londoni politseinikke ja parimaid sõpru Bishopit ja Pike’i tabab tulevahetus ning elu eest võitlemine, kuna kurikuulus kurikael on jälle välja ilmunud.

20:00 John Wick (John Wick) FILM

John Wick on endine palgamõrvar. Kurjategijate jõuk peksab Johni vaeseomaks, röövib ta muskelauto Boss Mustangi ja tapab ta varalahkunud abikaasale kuulunud koerakutsika. Sellest hetkest saab John Wickist maailma kõige ohtlikum mees, kellelt on kõik võetud ja kellel pole enam midagi kaotada... Film ei sobi alaealistele.

22:05 Narcos: Mehhiko (H2/E2)

Verdin mõnitab teda piinavaid DEA agente. Felix pakub oopiumikaupleja Guerrale ärilist kokkulepet. Benjamini õde Enedinal tuleb uus äriidee.

23:25 1000 viisi suremiseks (H2/E9)

Näägutav koduperenaine tõmbab iseenda süütenöörist. Ehitaja pissipaus osutub surmavaks. Argpüksi kannikad jäätuvad. Petturile tehakse kambakas ja nõelravipatsient torkab valesse kohta.

23:55 1000 viisi suremiseks (H2/E10)

Sigaretid tapavad tobu. Purilennuk ründab oma omanikku. Mahajäetud poiss-sõber jätab maha ka oma elu. Koerahoidja leiab oma otsa. Mootorrattur tekitab mässu ja Samuraide Selts kaotab liikme.

00:20 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:15 Narcos: Mehhiko (H2/E2) *

Verdin mõnitab teda piinavaid DEA agente. Felix pakub oopiumikaupleja Guerrale ärilist kokkulepet. Benjamini õde Enedinal tuleb uus äriidee.

02:25 Postimees.ee