Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Teisipäev, 30.11.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1265) *

Lucase käitumine häirib Soli. Hernando valmistub abikaasa saabumiseks. Francisca läheneb Raimundole.

08:00 Mägidoktor (H9/E16) *

David ei soostu endiselt oma jalga amputeerida laskma, Martin üritab teda ümber veenda. David ja Lisa saavad omavahel lähedasteks, kuid Lisal hakkab äkitselt halb ning ta viiakse haiglasse. Anne räägib õhinal Lillile ühiselt talus majandamise plaanist ning üritab äratada Lillis taas talu vastu huvi. Kas see õnnestub ning mida arvab sellest Martin?

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H1/E6) *

Leitakse uppunud noormees, kes osutub pimeda majaomaniku pojaks. Uurijad Kotkas ja Prikk avastavad, et nende omavahelised suhted olid olnud halvad, kuid just hiljuti oli nooruk isaga üle pika aja taas kontakti võtnud. Hukkunu mobiiltelefoni positsioneerimine muudab juurdluse aga tõeliseks mõistatuseks ja kahtlusaluste ring kasvab iga hetkega...

11:00 Doktor Murphy (H2/E7)

Claire'i sõber on vähki suremas ja esitab Claire'ile ootamatu palve. Shaun ja Morgan peavad kahe kange venna vahel läbirääkimisi, et jõuda kokkuleppele elundi siirdamiseks.

12:00 Roaldi nädal (H6/E10)

Viimastel aastakümnetel on söömishäiretest saanud levinuim noorte naiste vaimse tervise häire. See on teema, mida ümbritseb sageli vääritimõistmine ja valehäbi. Ometi on söömishäire tõsine haigus, mis võib lõppeda ränkade tervisekahjustuste ja isegi surmaga. Roald Johannsoni avameelne reportaaž naistega, kes on toitumishäirega pidanud pikka ja rasket võitlust.

13:00 Kuuuurija (H12/E12) *

Eetris on lugu näitleja Marje Metsuriga, kes peab juba mitu aastat võitlust Õismäel korteriühistuga. Nimelt on kortermaja evakuatsiooni väljapääs 16 korruselises majas blokeeritud ning abi ei näi olevat ka Päästeametist.

14:00 Pilvede all (H11/E150)

Mari püüab oma elu korda saada ja küsib Piretilt nõu. Kertu üritab harjuda uue elukorraldusega. Erik saab haiglast välja ja Maimu tahab poja elu korraldades ohjad enda kätte võtta. Gunnari ego saab haiget ja ta maksab selle eest valusalt kätte.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1266)

Alfonso ja Ramiro leiavad Rosario üles. Piiskop langetab otsuse. Prado ei mõista Matíase käitumist.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E203)

Ender annab Yildizile nõu, kuidas Halitile kätte maksta. Leyla on Halitis pettunud, et too nende suhet ei tunnistanud, kuid Sahika julgustab Leylat mitte alla andma. Halitile pööravad selja ka ta lapsed.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E1)

16-aastane Karl vajub uisutades läbi jää ja on uppumisohus. Martin ja Hans suudavad poisi viimasel hetkel päästa. Poisil aga tekivad alajahtumise tõttu tõsised tervisehäired ning ta vajab maksasiirdamist. Avalikuks tuleb tume saladus: Karli 16 aastat kasvatanud naine oli poisi imikuna röövinud. Kas Martinil õnnestub leida Karli bioloogilised vanemad, et päästa poisi elu?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E7)

Uurijad Kotkas ja Prikk leiavad mõrvatud pornofilmide produtsendi villast kummalise sümboli. See juhatab nad kahe daami jälile, kellel oli ohvriga omal ajal suur tüli olnud. Ehkki mõlemal naisel olnuks motiiv mehe tapmiseks, toob juurdlus päevavalgele teisigi kahtlusaluseid...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Roaldi retked Eestis (H3/E10)

Kesine palk ja pikad töötunnid on bussijuhtide nappusele aastaid hagu juurde andnud. Olukorda ei tee lihtsamaks ka kehtiv liiklusseadus, mille järgi ei tohi kaugliini bussijuhina töötada noorem kui 24-aastane isik. Roald Johannson otsib üles kaks koolinoort, Rometi ja Laur Oskari, kes on unistanud bussijuhi ametist juba maast madalast, ent peavad veel pikki aastaid ootama, kuniks riik lubab neil bussi rooli istuda.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Krimi

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

22:30 Sabotaaž (Sabotage) FILM

Põnevusfilmi keskmes on John Wharton, kes juhib DEA agentide eriüksust. Üksust süüdistatakse raha kõrvale panemises narkokartellist. Selgub, et nad võtsidki raha, kuid olukord on siiski oluliselt keerulisem. Kui agendid ükshaaval surema hakkavad, lisab see veelgi õli tulle. Kas kättemaksu teostab keegi kartellist või hoopis üks omade seast?

00:55 Patriootide päev (Patriot's Day) FILM

Põnevusdraama 2013. aastal Bostoni maratonil kärgatanud plahvatusest... Politseiseersant Tommy Saunders, vaprad ellujääjad, sündmuspaigale saabunud esmaabitöötajad ja uurijad jooksevad kohutava terroriakti järel ajaga võidu, et järgmist rünnakut ära hoida. Eriagent Richard Deslauriersi, politseiülem Ed Davise, seersant Jeffrey Pugliese ja medõe Carol Saundersi põimuvad lood loovad ajaloo keerukaima ja põnevaima inimjahi.

03:10 Dr House (H7/E13)

House osaleb kooli karjääripäeval ning jagab meditsiinilugusid, mida jagada ei tohiks. Ta kohtab kahte 5. klassi õpilast, kes üritavad aidata tal aru saada, kuidas ta oma isekusega ei näita Cuddyle välja oma tõelisi tundeid.

04:00 Rooli võim (H2021/E13) *

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

04:25 Krimi *

Eesti staažikaim politseisaade toob vaatajateni olulisemad krimiuudised. Uudiseid elu pahupoolelt vahendab saatejuht Taavi Otsus.

04:50 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7535)

Ari näeb, kuidas Maci haiglasse viiakse, aga Mac keelab kõigil talle midagi öelda. Mia on sunnitud Arile lapsest ja nurisünnitusest rääkima. Lewis ei jäta Christiani rahule ning Jasmine hakkab ta vaimse tervise pärast tõsiselt muretsema.

06:10 Doktor imetegija (H2/E125) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:10 Gilmore'i tüdrukud (H2/E22) *

Sookie pulma eelõhtul veedavad Lorelai ja Christopher koos kirgliku öö. Nende arutelu suhte taaselustamise võimalikkuse üle ajab lörri ootamatu sõnum Christopheri ekstüdrukult. Roryl on Jessi naasmise üle nii hea meel, et ta tervitab noormeest endalegi ootamatult kirgliku suudlusega.

08:05 Kodus ja võõrsil (H33/E7534) *

Ziggy anub Maci, et ta räägiks. Mac otsustab tööle naasta, näeb seal Ari ja Miat ning kukub krampidega kokku. Nikau ja Bella ning Ryder ja Chloe teevad üksteisele terve öö tempe, aga leiavad hommikul fotodelt tundmatu kogu.

08:35 Top Shop
08:50 Südamearst (H4/E4) *

Meryl ja Ajax konkureerivad juhatuse liikme koha pärast. Penny ja Jarrod plaanivad koos põgeneda, kuid kes räägib sellest Hughle?

09:55 Dr House (H2/E19) *

Haiglasse tuuakse 15-aastane tervendaja Boyd, kes väidab, et ta suudab jumalaga rääkida. House peab poissi kavalaks petturiks, kuni poiss puudutab üht Wilsoni vähihaiget patsienti ja haigus läheb remissiooni.

10:55 Dr House (H2/E20) *

Dr House’i juurde haiglasse tuuakse kriitilises seisus politseiametnik, kel on kuulihaav peas. Muude sümptomite kõrval on kõige mõistatuslikum see, et haavatud politseinik on seletamatus eufoorias.

11:55 Armastuse saar (H5/E19) *

Tom anub teist võimalust. Paaride ümbermängimine tekitab palju pisaraid ning üks vallaline saadetakse asju pakkima.

13:00 Rosamunde Pilcher: Meie isa testament (Rosamunde Pilcher: Das Vermächtnis unseres Vaters) FILM

Kui Greta Winterbottom haigestub, taipab ta, et ei jõua enam täita oma isa viimast soovi ning palkab noorel ajakirjaniku Iris Hardingi enda eest otsima isa noorusarmastust. Iris peab tegema oma tööd salajas, sest Greta isa uus naine ja tema poeg ei tohi asjast kuulda. Paraku aga viib saatus Irise ja Patricku kokku...

15:05 Dr House (H2/E21)

Politseiametnik on surnud ja Foremanil on tekkinud samad sümptomid: nägemise kaotus, lihaste tõmblused ja piinav valu. Foreman mõistab, et ta võib olla surmale määratud ja püüab oma elus tehtud vigu parandada.

16:05 Dr House (H2/E22)

Noort ema Karat tabab oma last vannitades krambihoog. Ta laps peaaegu upub selle tagajärjel. House ja ta tiim üritavad samaaegselt last päästa ning aru saada, mis Kara krambihoo põhjustas. Kara abikaasa saab oma naise kohta midagi šokeerivat teada.

17:05 Doktor imetegija (H2/E126)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E1)

Rory on tagasi suviselt praktikalt Washington D.C, kus ta lävis teiste seas ka kongressiliikmetega. Koolis ootab teda dilemma Deani ja Jessi vahel. Lorelai on rõõmus, et tütar on tagasi, kuid uudised Rory isa uue lapse sünnist panevad ta oma elu üle järele mõtlema.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7535)

Ari näeb, kuidas Maci haiglasse viiakse, aga Mac keelab kõigil talle midagi öelda. Mia on sunnitud Arile lapsest ja nurisünnitusest rääkima. Lewis ei jäta Christiani rahule ning Jasmine hakkab ta vaimse tervise pärast tõsiselt muretsema.

19:30 Sõbrad (H6/E11)

Rachel tellib apteegilaua, mis Phoebele üldse ei meeldi. Janine peab Chandlerit ja Monicat igavaks ja läheb Joeyga tülli.

20:00 Armastuse saar (H5/E20)

Viimase saate paaride ümbermängimise paks veri pole ikka veel lahkunud. Tommy ja Curtis näitavad, kui suur nende sõprus on.

21:00 Südamearst (H4/E5)

Hugh ja Tara otsustavad Penny äraolekul veidi lõbutseda, kuid Charlie abiga kaotab Hugh ööga rohkemgi kui oma kainuse.

22:05 Vallaline kaunitar (H15/E1)

Uus hooaeg! Armastust hakkab otsima „Poissmehe“ eelmisest hooajast tuntud Hannah Brown, endine Miss Alabama. Esimeses osas kohtub ta 30 nägusa ja eduka noormehega, kes kõik püüavad teda esmakohtumisel rabada. Kes saab esmamuljeroosi ja kes peab juba esimesel õhtul lahkuma?

23:55 Sõbrad (H6/E11) *

Rachel tellib apteegilaua, mis Phoebele üldse ei meeldi. Janine peab Chandlerit ja Monicat igavaks ja läheb Joeyga tülli.

00:20 Alasti ahvatlus (H1/E2)

Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:50 Pargid ja puhkealad (H3/E13)

Kui terviseametis töökoht vabaneb, soovitab Leslie seda kohta Annile, kes ei taha aga haiglatöölt lahkuda. Sellest saab alguse nende esimene suurem tüli, kui kõik Tomi uut kokteili maitstes purju jäävad.

01:15 Pargid ja puhkealad (H3/E14)

Chris saadab Leslie ja Beni ühisele ülesandele, aga Leslie ei tea, kas suudab oma tundeid Beni vastu vaka all hoida. Leslie ja Ben on sõidu järel suhte alustamise veerel, kuid siis tuleb Chris neid õnnitlema.

01:35 Rosamunde Pilcher: Meie isa testament * (Rosamunde Pilcher: Das Vermächtnis unseres Vaters) FILM

Kui Greta Winterbottom haigestub, taipab ta, et ei jõua enam täita oma isa viimast soovi ning palkab noorel ajakirjaniku Iris Hardingi enda eest otsima isa noorusarmastust. Iris peab tegema oma tööd salajas, sest Greta isa uus naine ja tema poeg ei tohi asjast kuulda. Paraku aga viib saatus Irise ja Patricku kokku...

03:05 Postimees.ee
07:20 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:20 Tallinna uudised (H2021/E202) *
08:35 Komissar Rex *

Rahvusraamatukogus hakkavad toimuma salapärased mõrvad, kui seal pannakse välja ühe maailmaränduri ja botaaniku pärand. Et mees olevat oma Tiibeti reisidelt kaasa toonud igavese nooruse retsepti, asuvad asjahuvilised iga hinna eest retsepti jahtima. Kui Brandtner ja Rex saladusele jälile jõuavad, satub Rexi elu ohtu.

09:35 Metsarahvamängud (H1/E4)

Metsarahvas koguneb taas, et pidada maha vihane võistlus, kus eesmärgiks pole niivõrd võit, vaid ohtlikust labürindist eluga pääsemine. Võistlejaid lahutab finishist takistusrada, kus neil tuleb silmitsi seista nii teravate ogade, sügava vee kui ka valusate elektrikarjustega.

10:35 Eradetektiiv Magnum (H3/E1) *

Magnum, TC ja Nuzo põgenesid Vietnami sõja ajal vangilaagrist. Nuzo naaseb Hawaiile, et öelda TCile, et karm venelasest kolonel, kes laagris oli, on tulnud USAsse teda tapma.

11:35 Eradetektiiv Magnum (H3/E2) *

Thomas saab teada, et vana sõber Nuzo pole see, kes ta näib olevat. TC-le tehakse ajupesu, mis on osa võikast plaanist.

12:35 Kuulikindel (H1/E2) *

Londoni politseinikke ja parimaid sõpru Bishopit ja Pike’i tabab tulevahetus ning elu eest võitlemine, kuna kurikuulus kurikael on jälle välja ilmunud.

13:35 Komissar Rex

Kui hinnaline ratsahobune keelatud meetoditega treeningul jala murrab, otsustab alatu treener hobuse tappa ja korraldada suure kindlustuspettuse. Mees tapab ka juhtunut pealt näinud tallipoisi ja väidab, et kallis ratsu on röövitud. Peagi kinnitab mehe sõnu lunarahanõue. Kurja plaani nurjab koos peremehega talliõuele saabunud Rex, kes hobuste vastu erilist huvi ilmutab.

14:35 John Wick * (John Wick) FILM

John Wick on endine palgamõrvar. Kurjategijate jõuk peksab Johni vaeseomaks, röövib ta muskelauto Boss Mustangi ja tapab ta varalahkunud abikaasale kuulunud koerakutsika. Sellest hetkest saab John Wickist maailma kõige ohtlikum mees, kellelt on kõik võetud ja kellel pole enam midagi kaotada... Film ei sobi alaealistele.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E3)

Ühest koopast Hawaiil leitakse polüneesia jumala Ki puidust pilt. Kui seda tagasi koopasse ei viida, siis sureb igaüks, kes pilti puudutab.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E4)

Higgins saadab Magnumi sadamasse kastitäit raamatuid tooma. Raamatute asemel leiab ta kastist jaapanlanna.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E203)
19:00 Kuulikindel (H1/E3)

Pike eemaldatakse Sharpi juhtumilt ning ta otsustab reegleid murda. Uus tagaajamine lõpeb kuttidele taas tulevahetusega.

20:00 Novembrimees (The November Man) FILM

Peter Devereaux on juba aastaid erus olnud ning nautinud rahulikku ja üksildast pensionipõlve. Äkitselt on ta sunnitud end aga taas aktiviseerima, et aidata hättasattunud kolleegi. Abikäe ulatanud, avastab Devereaux, et on eneselegi ootamatult sattunud aastakümneid vana konspiratsiooni keskmesse. Nüüdsest on taaskord teovõimsa Novembrimehe eesmärk kaitsta üliolulist tunnistajat Aliceit, keda ähvardavad nii kõrged CIA ametnikud, nuhid kui ka ohtlikud jälitajad, kes on valmis kõigeks, et aastaid vana saladus kunagi ilmavalgust ei näeks. Kõige tipuks võtab Novembrimehe sihikule ka tema kunagine õpilane, kes püüab iga hinna eest talle kõik oskused kinkinud vana õpetaja kiirelt tabada. Film ei sobi alaealistele.

22:10 Narcos: Mehhiko (H2/E3)

Mitmed nõunikud soovitavad Felixil varjuda, kuna ameeriklased on tabamas Kiki mõrva eest vastutajaid. Amado aitab Acostal pika tüli lõpetada.

23:25 1000 viisi suremiseks (H2/E11)

Sekretär ei täida ootuseid. Mullivanni kuumus osutub paarikesele ületamatuks raskuseks. Vihaprobleemiga võitleja kaotab kontrolli. Värvinuusutaja leiab oma otsa. Vana tujurikkuja teeb oma viimase märkuse. Mõõgavõitlus kisub inetuks.

23:50 1000 viisi suremiseks (H2/E12)

Maapoiss läheb valesse kohta. Narkomuuladest saab kannibalide õhtusöök. Viiuldaja kavaldab terroristi üle. Boavalvaja läheb turistile kallale. Õllepidu väljub kontrolli alt.

00:20 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:10 Narcos: Mehhiko (H2/E3) *

Mitmed nõunikud soovitavad Felixil varjuda, kuna ameeriklased on tabamas Kiki mõrva eest vastutajaid. Amado aitab Acostal pika tüli lõpetada.

02:09 Postimees.ee