Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Kolmapäev, 01.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1266) *

Alfonso ja Ramiro leiavad Rosario üles. Piiskop langetab otsuse. Prado ei mõista Matíase käitumist.

08:00 Mägidoktor (H10/E1) *

16-aastane Karl vajub uisutades läbi jää ja on uppumisohus. Martin ja Hans suudavad poisi viimasel hetkel päästa. Poisil aga tekivad alajahtumise tõttu tõsised tervisehäired ning ta vajab maksasiirdamist. Avalikuks tuleb tume saladus: Karli 16 aastat kasvatanud naine oli poisi imikuna röövinud. Kas Martinil õnnestub leida Karli bioloogilised vanemad, et päästa poisi elu?

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H1/E7) *

Uurijad Kotkas ja Prikk leiavad mõrvatud pornofilmide produtsendi villast kummalise sümboli. See juhatab nad kahe daami jälile, kellel oli ohvriga omal ajal suur tüli olnud. Ehkki mõlemal naisel olnuks motiiv mehe tapmiseks, toob juurdlus päevavalgele teisigi kahtlusaluseid...

11:00 Doktor Murphy (H2/E8)

Shaun ja Claire avastavad, et autoõnnetuse ohvril on katkenud rasedus, mis tuleb tema abikaasale täieliku üllatusena. Morgan ja Park näevad vaeva patsiendiga, kelle vanemad ei usu vaktsiinidesse.

12:00 Päriselu lood: Pidune Eesti

Kuidas näeb välja kakaotseremoonia Urmas Sõõruma hoovis ja kas kakao näol on tõepoolest tegemist uue narkootikumiga? Kuidas pidutsetakse Eesti kõige suuremal vene peol ja kes on selle värvikad külastajad? Kas korralikud maapeod on surnud? Planeeritud pidu maal võtab ootamatu pöörde, kui saatejuhiga kohtuma pidanud noorhärra jätab ta üksinda Simunasse. Suvi on küll läbi, kuid saatejuht Heelia Sillamaa toob meie pimedatesse õhtutesse veidike soojust lugudega Eesti kõige kõige pöörasematest suvepidudest.

13:00 Roaldi retked Eestis (H3/E10) *

Kesine palk ja pikad töötunnid on bussijuhtide nappusele aastaid hagu juurde andnud. Olukorda ei tee lihtsamaks ka kehtiv liiklusseadus, mille järgi ei tohi kaugliini bussijuhina töötada noorem kui 24-aastane isik. Roald Johannson otsib üles kaks koolinoort, Rometi ja Laur Oskari, kes on unistanud bussijuhi ametist juba maast madalast, ent peavad veel pikki aastaid ootama, kuniks riik lubab neil bussi rooli istuda.

14:00 Pilvede all (H11/E151)

Mari keeldub koju minemast ja Indrek palub Pireti abi. Kertu sõidab tagasi Haapsallu. Erik üllatab Albertit. Sirje on tagasi ja planeerib pulmi. Piret ei mõista Urmase suhteid oma perega. Kertu ja Erik astuvad lõpuks ometi olulise sammu lahutuse suunas.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1267)

Hernando kuuleb halbu uudiseid. Rafaela loodab kõrtsis tööd leida. Francisca plaanib Santacruzide õnne rikkuda.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E204)

Yildizit hakkab lahutuse asjus esindama Kaya. Erim kolib ema juurde elama. Yildiz läheb Leylale kallale, kui teda Haliti kabinetist väljumas näeb. Yildiz ja Halit kirjutavad abielulahutusprotokollile alla. Nadir kasutab kohe võimalust Yildizile lähenemiseks.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E2)

16-aastane Karl vajub uisutades läbi jää ja on uppumisohus. Martin ja Hans suudavad poisi viimasel hetkel päästa. Poisil aga tekivad alajahtumise tõttu tõsised tervisehäired ning ta vajab maksasiirdamist. Avalikuks tuleb tume saladus: Karli 16 aastat kasvatanud naine oli poisi imikuna röövinud. Kas Martinil õnnestub leida Karli bioloogilised vanemad, et päästa poisi elu?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E8)

Naiste jalgpalliklubi ründaja Maren leitakse riietusruumist mõrvatuna. Ehkki uurija Kotkast häirib mõte, et ka tibid võivad vutti taguda, asub ta koos Prikiga kahtlusaluseid läbi sõeluma. Valik on väga lai: konkureeriva tiimi manager, ohvri elukaaslane, naiskonna teised mängijad, klubi arst, jne. Mõrvamotiivi leidmiseks peavad nad lahti harutama armukadeduse, ahnuse ja teeseldud sõpruse sasipuntra...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E10)

Kui lapsed suureks kasvatatud, on aeg elada iseendale, mõtlevad paljud. Kuid siis tuleb vanavanema roll, tervis nõuab tähelepanu, kaaslane kaob kõrvalt ja sageli juhtub, et endale elamine jääbki unistuseks. Milline võiks olla vanaduspõli, mis hoiab meele rõõmsa ja vaimu erksa? Marilyn jagab oma klientide kogemusi ning külastab Ihasalu Pansionaati, mille elanikel on jagada nii elutarkust kui kasulikke soovitusi.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

21:30 Keha võitlus

Toitumishäired ja ületreening põimivad viie inimese lood üllatavalt sarnaseks liiniks - neid ühendab oskamatus oma kehaga suhestuda. Dieedikultus on 21. sajandi trendihaigus - olla saledam, atraktiivsem ja edukam, seda kõike oma tervise hinnaga. Film toob vaatajani eksklusiivsed kaadrid Londoni kaasaegsest dieedikultuse vastasest liikumisest, mis kogub hoogu nii avalikult kui ka põranda all. Kehakuvandi uurijad ja toitumisteadlased avavad söömishäirete psühholoogilist tausta ning Suurbritannia kontekstis ka sotsiaalsest ebavõrdsusest tulenevat võimetust oma tervise eest hoolt kanda.

23:56 Lucifer (H3/E13)

Lucifer ja Pierce lähevad salamissioonile, et tabada narkoäriga seotud tapja. Maze peab samal ajal sotti saama oma taastärganud tunnetest vana silmarõõmu vastu.

00:45 Nukumaja: Kadunud naine (H2/E1)

Menuka põnevus-draamasarja "Nukumaja" neljaosalises jätkusarjas näeb eelmisest hooajast tuttavat politseinik Tarmot (Andres Mähar), kes kasvatab oma naise Evaga (Karin Rask) beebit. Uue juhtumi keskmes on kooliõpetaja Daniel (Meelis Rämmeld), kelle naine Maria kaob keset päeva jäljetult oma kodust. Kahtluse alla langeb Daniel, keda saadavad pikantsed kuulujutud kõrvalsuhetest teismeliste õpilastega. Juhtumit asub uurima politseinik Tarmo, kes saab neil asjaoludel taas kokku oma kunagise hea tuttava Virvega (Adeele Sepp).

01:35 Seks saatis mu pokri (H1/E1)

Taaslavastuslikud lood elust enesest! Naine elab head elu, kuni hakkab käima endise vangiga. Kui ta kaob, on ta sõbrad veendunud inimröövis. Playboy kohtub metsikute naistega, aga fantaasia täitumise asemel röövitakse ta hoopis paljaks.

02:12 Dr House (H7/E14)

Patsiendil tekib keemiast lööve. Ravi käigus selgub palju tõdesid, mida mees on oma naise eest varjanud. Cuddyle antakse üle tähtis auhind.

03:01 Armastuse saar (H1/E1)

Ühendkuningriigis laineid löönud tõsielusari "Armastuse saar" on jõudnud Austraaliasse! Villasse kogunevad viis kaunitari, õige pea saabuvad ka poisid ning toimub paaridesse jagunemine. Kaardid lööb sassi bikiinimodelli Kimi saabumine. Saatejuht on Sophie Monk.

04:16 Armastuse saar (H1/E2)

Kimil tuleb 24 tunni pärast omale kutt valida. Cassidy ja Granti suhe areneb hoogsalt. Kim käib Joshi ja Charliega kohtingul. Cassidy on armukade ja püüab Taylat Grantist eemale peletada.

05:10 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7536)

Bella püüab leida rahulikku kohta oma ülesande tegemiseks. Ta saab teada, et võitis fotokonkursi. Jasmine’i mure Lewise pärast kasvab üha suuremaks. Tori omakorda ootab pikisilmi Christiani, kellest pole kippu ega kõppu kuulda.

06:15 Doktor imetegija (H2/E126) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:15 Gilmore'i tüdrukud (H3/E1) *

Rory on tagasi suviselt praktikalt Washington D.C, kus ta lävis teiste seas ka kongressiliikmetega. Koolis ootab teda dilemma Deani ja Jessi vahel. Lorelai on rõõmus, et tütar on tagasi, kuid uudised Rory isa uue lapse sünnist panevad ta oma elu üle järele mõtlema.

08:15 Kodus ja võõrsil (H33/E7535) *

Ari näeb, kuidas Maci haiglasse viiakse, aga Mac keelab kõigil talle midagi öelda. Mia on sunnitud Arile lapsest ja nurisünnitusest rääkima. Lewis ei jäta Christiani rahule ning Jasmine hakkab ta vaimse tervise pärast tõsiselt muretsema.

08:45 Top Shop
09:00 Südamearst (H4/E5) *

Hugh ja Tara otsustavad Penny äraolekul veidi lõbutseda, kuid Charlie abiga kaotab Hugh ööga rohkemgi kui oma kainuse.

10:05 Dr House (H2/E21) *

Politseiametnik on surnud ja Foremanil on tekkinud samad sümptomid: nägemise kaotus, lihaste tõmblused ja piinav valu. Foreman mõistab, et ta võib olla surmale määratud ja püüab oma elus tehtud vigu parandada.

11:05 Dr House (H2/E22) *

Noort ema Karat tabab oma last vannitades krambihoog. Ta laps peaaegu upub selle tagajärjel. House ja ta tiim üritavad samaaegselt last päästa ning aru saada, mis Kara krambihoo põhjustas. Kara abikaasa saab oma naise kohta midagi šokeerivat teada.

12:05 Armastuse saar (H5/E20) *

Viimase saate paaride ümbermängimise paks veri pole ikka veel lahkunud. Tommy ja Curtis näitavad, kui suur nende sõprus on.

13:05 Rosamunde Pilcher: Minu nõbu, armastus ja mina (Rosamunde Pilcher: Meine Cousine, die Liebe und ich) FILM

Holly teeb teoks oma unistuse - kirjutab talutööde kõrvalt romaani ja avaldab selle osaliselt oma kulu ja kirjadega. Raamatuesitlusele ilmub aga ootamatult üks tülpinud ajakirjanik, kes teeb ta teose maatasa. Nagu sellest oleks veel vähe, röövitakse talt ka käekott viimase raha ja dokumentidega. Holly ei oska kusagile minna ja ööbib pargipingil. Samal ajal leiab politsei jõest ta käekoti ja esimene järeldus ongi, et tüdruk on end ära tapnud. Kirjastaja soovitusel otsustab Holly tekkinud olukorda ära kasutada.

15:05 Dr House (H2/E23)

16-aastane orkaan Katrina ohver kannatab hallutsinatsioonide käes. House on sunnitud tüdruku valedest olenemata teda aitama ja seejuures peab ta ka ise valetama. House paneb Cuddy ootamatusse olukorda.

16:05 Dr House (H2/E24)

Dr House ja ta tiim püüavad aidata paisunud keelega meest. House satub väga halba olukorda. Lisaks sellele muutub ta jalavalu aina tugevamaks. House’i ja Moriarty vaheline vaen kasvab.

17:05 Doktor imetegija (H2/E127)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E2)

Emily püüab Rory isa Christopheri taas Lorelai ja Roryga lähedasemaks teha. Katse lõpeb koleda tüliga Rory ja Christopheri vahel. Lorelai ütleb Kirkile, et pole temast huvitatud ning Rory saab teada, et Jess on pahane, kuna tüdruk ei võtnud temaga kogu suve ühendust.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7536)

Bella püüab leida rahulikku kohta oma ülesande tegemiseks. Ta saab teada, et võitis fotokonkursi. Jasmine’i mure Lewise pärast kasvab üha suuremaks. Tori omakorda ootab pikisilmi Christiani, kellest pole kippu ega kõppu kuulda.

19:30 Sõbrad (H6/E12)

Chandler ja Ross vaidlevad selle üle, kellele kuulub Playboys avaldatud nali. Pankrotis Joey hakkab Central Perkis tööle.

20:00 Armastuse saar (H5/E21)

Osalejaid tabab säutsumisväljakutses tõeline reaalsuskontroll ja mitme paari suhtesse tekivad mõrad.

21:00 Südamearst (H4/E6)

April on rase ja kaugeltki mitte kõik pole nii toetavad, kui Matt soovinuks. Kogu fookus läheb aga haigla ja kaevanduse vahelisele pallimängule.

22:05 Vallaline kaunitar (H15/E2)

Hannah esimesel grupikohtingul tuleb noormeestel osaleda Härra Õige võistlusel. Hiljem saab üks õnnelik mudase kohtingu ning ülejäänud võtavad osa ohtlikust võidukihutamisest kaunitari südame nimel.

23:55 Alasti ahvatlus (H1/E3)

Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:25 Sõbrad (H6/E12) *

Chandler ja Ross vaidlevad selle üle, kellele kuulub Playboys avaldatud nali. Pankrotis Joey hakkab Central Perkis tööle.

00:55 Pargid ja puhkealad (H3/E15)

Leslie ja Ben naudivad oma suhte muretut algust. Aga siis tahab Leslie ema Beniga tööasju arutada ja Leslie suudab Beni enne kohtumist närvi ajada, siis aga lööb ema veel Benile külge. Tom saadetakse tööle kurikuulsalse neljandale korrusele.

01:20 Pargid ja puhkealad (H3/E16)

Pawnee lemmikminihobune Li'l Sebastian sureb ja parkide amet korraldab talle mälestusteenistuse. Leslie ja Ben püüavad oma suhet salajas hoida. Tom annab Ronile lahkumisavalduse.

01:40 Seks saatis mu pokri (H1/E1)

Taaslavastuslikud lood elust enesest! Naine elab head elu, kuni hakkab käima endise vangiga. Kui ta kaob, on ta sõbrad veendunud inimröövis. Playboy kohtub metsikute naistega, aga fantaasia täitumise asemel röövitakse ta hoopis paljaks.

02:00 Seks saatis mu pokri (H1/E2)

Paarike harrastab veidraid ja piiripealseid rollimänge. Kui ta naise sõbrapäeval pantvangiks võtab, kutsutakse politsei. Koomik saab rohkemast osa, kui oskas arvata, kui üürib oma stuudio seksiorgiateks.

02:25 Seks saatis mu pokri (H1/E3)

Taksojuht ja dispetšer otsustavad tähistaeva all seksida. Nad tabatakse püksid rebadel. Üks paarike ühineb svingeritega ja sellest tuleb paks pahandus.

02:45 Postimees.ee
07:10 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:10 Tallinna uudised (H2021/E203) *
08:30 Komissar Rex *

Kui hinnaline ratsahobune keelatud meetoditega treeningul jala murrab, otsustab alatu treener hobuse tappa ja korraldada suure kindlustuspettuse. Mees tapab ka juhtunut pealt näinud tallipoisi ja väidab, et kallis ratsu on röövitud. Peagi kinnitab mehe sõnu lunarahanõue. Kurja plaani nurjab koos peremehega talliõuele saabunud Rex, kes hobuste vastu erilist huvi ilmutab.

09:30 Metsarahvamängud (H1/E5)

Metsarahvas koguneb taaskord, et pidada maha vihane võistlus 10 000 naela peale. Võistlejad valavad nii verd, higi kui ka pisaraid, et lahkuda ohtlikust Metsikust metsast aardekirstuga, mis mõeldud vaid kõigist kõige vapramale meeskonnale.

10:30 Eradetektiiv Magnum (H3/E3) *

Ühest koopast Hawaiil leitakse polüneesia jumala Ki puidust pilt. Kui seda tagasi koopasse ei viida, siis sureb igaüks, kes pilti puudutab.

11:30 Eradetektiiv Magnum (H3/E4) *

Higgins saadab Magnumi sadamasse kastitäit raamatuid tooma. Raamatute asemel leiab ta kastist jaapanlanna.

12:30 Kuulikindel (H1/E3) *

Pike eemaldatakse Sharpi juhtumilt ning ta otsustab reegleid murda. Uus tagaajamine lõpeb kuttidele taas tulevahetusega.

13:30 Komissar Rex

Brandtner ja Rex asuvad uurima meesmodelli surma. Selgub, et noormehel olid suhted tuntud moelooja ja tema tütrega. Samuti olid mehe armukadedusest vaevatud agendil tapetu vastu tunded. Moemajas ringi liikudes kipub ka Rex poodiumile modellide sekka.

14:30 Novembrimees * (The November Man) FILM

Peter Devereaux on juba aastaid erus olnud ning nautinud rahulikku ja üksildast pensionipõlve. Äkitselt on ta sunnitud end aga taas aktiviseerima, et aidata hättasattunud kolleegi. Abikäe ulatanud, avastab Devereaux, et on eneselegi ootamatult sattunud aastakümneid vana konspiratsiooni keskmesse. Nüüdsest on taaskord teovõimsa Novembrimehe eesmärk kaitsta üliolulist tunnistajat Aliceit, keda ähvardavad nii kõrged CIA ametnikud, nuhid kui ka ohtlikud jälitajad, kes on valmis kõigeks, et aastaid vana saladus kunagi ilmavalgust ei näeks. Kõige tipuks võtab Novembrimehe sihikule ka tema kunagine õpilane, kes püüab iga hinna eest talle kõik oskused kinkinud vana õpetaja kiirelt tabada. Film ei sobi alaealistele.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E5)

TC helikopter kaaperdatakse ning ta on sunnitud maanduma kohalikus vanglas ning aitama ühel vangil põgeneda.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E6)

Higgins ja Magnum peavad isolatsiooni minema, kuna on võimalik, et TM puutus kokku surmava Aafrika viirusega. Või on tegu hoopis millegi muuga?

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E204)
19:00 Kuulikindel (H1/E4)

Pike ja Bishop keelduvad käsku täitmast. See pöörab pahupidi Pike’i pereelu ning viib kutid uue juhtumi jälile.

20:00 Viimased rüütlid (Last Knights) FILM

Oscarikandidaat Clive Owen ja oscarivõitja Morgan Freeman mängivaid keskseid osi keskaegses seiklusfilmis "Viimased rüütlid", mille tegevus keerleb sõdalaste ümber, kes tahavad kätte maksta jõhkrale keisrile, kes lasi nende juhile otsa peale teha.

22:15 Narcos: Mehhiko (H2/E4)

Zuno annab tunnistusi. Isabella püüab Enedinaga kokkulepet saavutada. Felix teeb oma USA kontaktile julge pakkumise.

23:30 1000 viisi suremiseks (H3/E1)

Piilur läheb vanni. Võõrastes basseinides ujuja viskab sussid püsti. Vallaline neiu ampsab liiga suure tüki. Munk asub eesli kallale. Gigolo annab otsad. Poistebänd jõuab madalseisu.

00:00 1000 viisi suremiseks (H3/E2)

Isetehtud rasvaimu läheb untsu. Ujuja päästab oma peenise, aga kaotab oma elu. Pärasoolearsti eluküünal kustub. Vene gängsterid lähevad liiale. Viikingipealik läheb kallale oma vennale. Vormikas peoline plahvatab. Loodusearmastaja püüab teel surnud looma elustada.

00:30 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:25 Narcos: Mehhiko (H2/E4) *

Zuno annab tunnistusi. Isabella püüab Enedinaga kokkulepet saavutada. Felix teeb oma USA kontaktile julge pakkumise.

02:30 Postimees.ee