Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Neljapäev, 02.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1267) *

Hernando kuuleb halbu uudiseid. Rafaela loodab kõrtsis tööd leida. Francisca plaanib Santacruzide õnne rikkuda.

08:00 Mägidoktor (H10/E2) *

16-aastane Karl vajub uisutades läbi jää ja on uppumisohus. Martin ja Hans suudavad poisi viimasel hetkel päästa. Poisil aga tekivad alajahtumise tõttu tõsised tervisehäired ning ta vajab maksasiirdamist. Avalikuks tuleb tume saladus: Karli 16 aastat kasvatanud naine oli poisi imikuna röövinud. Kas Martinil õnnestub leida Karli bioloogilised vanemad, et päästa poisi elu?

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

09:30 Jälg (H5/E11) *

Aasta suurima tarbimispüha eel proovib “Jälg” leida võimalusi, kuidas sellega võimalikult keskkonnasõbralikult hakkama saada. Heidi Hanso ja Marko Matvere otsivad jõulukinke paigast, kust võib leida tõelisi aardeid. Aasta ihaldatumad kingid on aga ikka telefonid ja seega on hea teada, kuidas nende seast loodusele kõige kahjutum valik teha.

10:00 Viimane võmm (H1/E8) *

Naiste jalgpalliklubi ründaja Maren leitakse riietusruumist mõrvatuna. Ehkki uurija Kotkast häirib mõte, et ka tibid võivad vutti taguda, asub ta koos Prikiga kahtlusaluseid läbi sõeluma. Valik on väga lai: konkureeriva tiimi manager, ohvri elukaaslane, naiskonna teised mängijad, klubi arst, jne. Mõrvamotiivi leidmiseks peavad nad lahti harutama armukadeduse, ahnuse ja teeseldud sõpruse sasipuntra...

11:00 Doktor Murphy (H2/E9)

Claire ja Morgan on eri meelt potentsiaalse pedofiili ravis. Shaun saab empaatia õppetunni. Andrews peab otsustama, kes saab uueks peakirurgiks.

12:00 Roaldi nädal (H6/E11)

Kunagise Tallinna linnapea ütlemine, et Eestis saab järjele ainult pealinna kolides, on jätnud aastateks negatiivse pitseri kõigele, mis jääb Tallinnast väljapoole. Kuidas elatakse praegu Eestimaa ääremaadel? Kas kuuldused sealse elu väljasuremisest on liialdus või vastab tõele? Roald Johannson teeb kevadise tiiru Eestimaa kõige kaugemates külades.

13:00 Marilyn Kerro elamise kunst (H1/E10) *

Kui lapsed suureks kasvatatud, on aeg elada iseendale, mõtlevad paljud. Kuid siis tuleb vanavanema roll, tervis nõuab tähelepanu, kaaslane kaob kõrvalt ja sageli juhtub, et endale elamine jääbki unistuseks. Milline võiks olla vanaduspõli, mis hoiab meele rõõmsa ja vaimu erksa? Marilyn jagab oma klientide kogemusi ning külastab Ihasalu Pansionaati, mille elanikel on jagada nii elutarkust kui kasulikke soovitusi.

14:00 Pilvede all (H11/E152)

Piret ei suuda mõista, miks Urmas oma õde ja vanemaid aidata ei taha. Mari ja Indreku vahel toimub lõpuks ometi leppimine. Kertu püüab end kehtestada. Maimu korraldab õhinaga Eriku elu. Sirje teeb Innale ja Albertile jahmatava ettepaneku.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1268)

Hernando haub kättemaksu. Külaväljakule paigaldatakse lambid. Kõik märkavad Ramiro ja Rafaela head läbisaamist.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E205)

Halitile mõjub poegadest eemalolek rängalt. Ta tunneb end üksikuna. Yildiz asub poja ja emaga elama Haliti pojale ostetud majas. Lila läheb Yigitile lennujaama vastu ja teda ootab ees halb üllatus. Nadir pakub kanalis Yildizile tööd ja teeb talle abieluettepaneku. Nadir palub Yildizi veenmisel Enderilt abi. Halit on üllatunud, kui kuuleb Leylalt, et too ootab temalt last.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E3)

Lisbethil on sünnipäev ning on põhjust pidutsemiseks. Anne elab endiselt Grubehofis. Martinile see aga ei meeldi ja ta tahab välja kolida. Rike soovib, et Martin koliks tema juurde. Praksisesse tuleb mees, kes soovib teada, kellele siirdati tema surnud naise süda. Kas Martin jääb arsti vaikimisvandele truuks?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E9)

Noor naine tõugatakse büroohoone aknast välja ja ta kukub surnuks. Selgub, et tegemist on intiimtutvusi vahendanud agentuuri töötajaga. Uurijad Kotkas ja Prikk võtavad luubi alla rahulolematu kliendi, kes oli ohvriga vahetult enne kuriteo toimumist kohtunud. Juurdlus muutub aga veelgi keerulisemaks kui peagi rünnatakse juba järgmist selle kahtlase agentuuriga seotud naist...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Peeter Võsa eksklusiivintervjuu. Noor mees, kes häbistas impeeriumi

Kunagi elasime riigis, kus kõik olid sunnismaised, tegid sunniviisiliselt tööd ja olid ka sunniviisiliselt õnnelikud. Elasime hambuni relvastatud 1/6-l planeedist, kuhu keegi ei pääsenud sisse ega seest välja. See oli Nõukogude Liit – tõeline kurjuse impeerium. 1987. aastal ei suutnud keegi ettegi kujutada, et ühel päeval võiks Lääne-Saksa hobilendur maanduda oma väikelennukil Moskva Punasele väljakule. Seda tegi 19-aastane Mathias Rust, kellest sai otsekohe legend - noor mees, kes häbistas impeeriumi.

21:00 Õhtu!

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

22:00 Kiired ja ilusad Gruusias (E9)

Lõpuks suunduvad Kiired ja Ilusad lennujaama, et istuda Batumi lennukile, mis viib pikkadest seiklustest ja väsitavatest võistlustest kurnatud rännumehed ometi ärateenitud puhkusele Musta mere äärde.

23:00 Kuum jälg: Kärbikud ja hamburger

Eepilise kättemaksudraama teine osa. Kui üks noor tütarlaps langeb räige kuriteo ohvriks, otsib tema isa õigusemõistmist sugulaselt, kes peab hamburgerikioskit ja on ühtlasi tuntud kohalik kuritegeliku jõugu juht.

00:00 Meie senine elu (Life as We Know It) FILM

Romantiline menukomöödia ettevõtlikust restoranipidaja Hollyst ja edukast telemehest Ericust. Pärast katastroofilist pimekohtingut ei soovi nad teineteist enam iial näha. Ühtäkki peavad nad aga koos kasvatama pisikest tüdrukut ning kõik oma erimeelsused kõrvale heitma. Kombineerides tööalaseid kohustusi ning seltskondlikke kalendreid, peavad nad leidma sama katuse all elades ühise keele.

02:05 Dr House (H7/E15)

Tiim ravib teismelist patsienti, kelle üha halvenev seisund ja armid viitavad enamale kui vaid füüsiline haigus. Taub süveneb patsiendi eraellu ja avastab häirivad koduvideod. Cuddy saab uudiseid, mis sunnib teda oma suhet ümber hindama ja prioriteete paika panema.

02:55 Armastuse saar (H1/E3)

Paaride valik kütab ikka veel kirgi, kui uued paarid lähemalt tutvust teevad. Päeva esimene ülesanne on musitamismäng. Õhtusel peol keevad tunded üle ja mõni kahetseb oma valikuid.

03:55 Armastuse saar (H1/E4)

Cassidy ja Granti suhe on ohus, sest grant on Taylale ligi ajanud. Villasse saabuvad kaks uut poissi: John James ja Elias. Rahvas valib mõlemale kohtingukaaslaseks Cassidy. Näib, et Johni pärast läheb veel kiskumiseks, sest ta meeldib nii Millile kui Natashale. Charlie ja Josh tunnevad end eesootava paaride ümberjagamise eel kõige ebakindlamalt.

04:55 Postimees.ee
05:35 Kodus ja võõrsil (H33/E7537)

Jasmine ja Tori leiavad Christiani mahajäetud palatist, kus Lewis on talle surmava süsti teinud. Arstidel õnnestub Christian päästa ja Lewis vahistatakse. Leah ajab meeleheitlikult Susie jälgi. Ari igavleb ja otsib tegevust ning Tane otsustab päris töö otsida.

06:35 Doktor imetegija (H2/E127) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:30 Gilmore'i tüdrukud (H3/E2) *

Emily püüab Rory isa Christopheri taas Lorelai ja Roryga lähedasemaks teha. Katse lõpeb koleda tüliga Rory ja Christopheri vahel. Lorelai ütleb Kirkile, et pole temast huvitatud ning Rory saab teada, et Jess on pahane, kuna tüdruk ei võtnud temaga kogu suve ühendust.

08:25 Kodus ja võõrsil (H33/E7536) *

Bella püüab leida rahulikku kohta oma ülesande tegemiseks. Ta saab teada, et võitis fotokonkursi. Jasmine’i mure Lewise pärast kasvab üha suuremaks. Tori omakorda ootab pikisilmi Christiani, kellest pole kippu ega kõppu kuulda.

08:55 Top Shop
09:10 Südamearst (H4/E6) *

April on rase ja kaugeltki mitte kõik pole nii toetavad, kui Matt soovinuks. Kogu fookus läheb aga haigla ja kaevanduse vahelisele pallimängule.

10:10 Dr House (H2/E23) *

16-aastane orkaan Katrina ohver kannatab hallutsinatsioonide käes. House on sunnitud tüdruku valedest olenemata teda aitama ja seejuures peab ta ka ise valetama. House paneb Cuddy ootamatusse olukorda.

11:05 Dr House (H2/E24) *

Dr House ja ta tiim püüavad aidata paisunud keelega meest. House satub väga halba olukorda. Lisaks sellele muutub ta jalavalu aina tugevamaks. House’i ja Moriarty vaheline vaen kasvab.

12:05 Armastuse saar (H5/E21) *

Osalejaid tabab säutsumisväljakutses tõeline reaalsuskontroll ja mitme paari suhtesse tekivad mõrad.

13:05 Rosamunde Pilcher: Maagiline buss (Rosamunde Pilcher: Der magische Bus) FILM

Olivia võtab oma julguse kokku, lahkub kindlast töökohast ja asutab oma reisifirma. Ta tahab hakata korraldama elitaarseid reise väikestele gruppidele. Esimesel reisil veab aga kõik viltu: esmalt jääb ta ilma kinnipandud hotellitubadest, siis kaob üks turistidest lausa kummalisel kombel.

15:05 Dr House (H3/E1)

House on pärast kuulihaavadest paranemist tagasi tööl ja võtab paralleelselt ette kaks juhtumit. Ühe juhtumi puhul jõuab ta meditsiiniliselt viimase piirini, mis paneb House'i tiimi ja Cuddy kahtlema tema motiivides.

16:05 Dr House (H3/E2)

House ja tema meeskond peavad päästma noore poisi, kes väidab, et tulnukad teevad tema peal katseid. Cuddy ja Wilson varjavad House’i eest, et too oma viimases juhtumis eksis.

17:05 Doktor imetegija (H2/E128)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E3)

Rory saab kätte vormelid Harvardi kandideerimiseks ning läheb koos Lorelaiga vilistlaste majja, et nõu küsida. Lane armub noormehesse, kes vastas tema bändiliikmete otsimise kuulutusele. Taylor Doose veenab Luke’i söökla kõrvale joogiautomaati paigaldama.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7537)

Jasmine ja Tori leiavad Christiani mahajäetud palatist, kus Lewis on talle surmava süsti teinud. Arstidel õnnestub Christian päästa ja Lewis vahistatakse. Leah ajab meeleheitlikult Susie jälgi. Ari igavleb ja otsib tegevust ning Tane otsustab päris töö otsida.

19:30 Sõbrad (H6/E13)

Linna saabub Racheli õde Jill, kes kohe Rossiga kohtama läheb. Monica püüab Chandleri eest oma haigust varjata.

20:00 Armastuse saar (H5/E22)

Üllatuslik kojusaatmine šokeerib kõiki osalejaid. Maura saab Tomi kohta tõe teada ja see jätab nende suhte juuksekarva otsa rippuma.

21:30 Otse! Siin Tallinn (H2021/E32)

Ajakirjanduslik vestlussaade toob televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Saatejuht on Neeme Raud.

22:30 Vallaline kaunitar (H15/E3)

Kaheksa meest saavad suure üllatuse osaliseks, kui peavad läbi proovima sünnituse sarnase kogemuse. Ühe mehe viib Hannah Lukas Grahami kontserdile ja terve grupi mehi aga professionaalsele fotosessioonile. Mehed võitlevad usinasti roosi saamise nimel.

00:20 Alasti ahvatlus (H1/E4)

Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:50 Sõbrad (H6/E13) *

Linna saabub Racheli õde Jill, kes kohe Rossiga kohtama läheb. Monica püüab Chandleri eest oma haigust varjata.

01:20 Seks saatis mu pokri (H1/E4)

Brian on neitsi, kes kohtub baaris tibiga ja loodab meheks saada. Tibi aga osutub prostituudiks Kaks seksivat töökaaslast sattuvad verisena trellide taha.

01:40 Seks saatis mu pokri (H1/E5)

Seksimaias paar jääb parklas haledalt vahele. Siis püüab üks noormees vana pruuti seksiga tagasi võita, aga ei leia selleks sobivat kohta.

02:05 Seks saatis mu pokri (H1/E6)

Paar püüab naabritega sõbruneda, aga politsei paljastab nende pornoäri. Seksisõltlasest politseinik tahab oma truudusetule pruudile kätte maksta.

02:25 Postimees.ee
07:05 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:05 Tallinna uudised (H2021/E204) *
08:20 Komissar Rex *

Brandtner ja Rex asuvad uurima meesmodelli surma. Selgub, et noormehel olid suhted tuntud moelooja ja tema tütrega. Samuti olid mehe armukadedusest vaevatud agendil tapetu vastu tunded. Moemajas ringi liikudes kipub ka Rex poodiumile modellide sekka.

09:20 Metsarahvamängud (H1/E6)

Kuus "loomakest" rivistuvad stardijoonele, et selgitada välja, kes neist läbib Metsiku metsa ekstreemse takistusraja ja väljub võistlusest küll surmväsinu ja läbiklohmituna, kuid ka 10 000 naela võrra rikkamana.

10:20 Eradetektiiv Magnum (H3/E5) *

TC helikopter kaaperdatakse ning ta on sunnitud maanduma kohalikus vanglas ning aitama ühel vangil põgeneda.

11:20 Eradetektiiv Magnum (H3/E6) *

Higgins ja Magnum peavad isolatsiooni minema, kuna on võimalik, et TM puutus kokku surmava Aafrika viirusega. Või on tegu hoopis millegi muuga?

12:20 Kuulikindel (H1/E4) *

Pike ja Bishop keelduvad käsku täitmast. See pöörab pahupidi Pike’i pereelu ning viib kutid uue juhtumi jälile.

13:25 Komissar Rex

Kui kirikust leitakse surnud imik, satuvad Brandtner ja Rex ebaseadusliku lasteäri jälile. Itaaliast saabub noor naine oma last taga otsima, paraku laste vahendaja tapetakse ja neiu satub kurjategijate kätte. Jälgi ajavale Rexile pakuvad erilist huvi papagoid ja linnud, kes juhatavadki otsijad õigetele jälgedele.

14:25 Viimased rüütlid * (Last Knights) FILM

Oscarikandidaat Clive Owen ja oscarivõitja Morgan Freeman mängivaid keskseid osi keskaegses seiklusfilmis "Viimased rüütlid", mille tegevus keerleb sõdalaste ümber, kes tahavad kätte maksta jõhkrale keisrile, kes lasi nende juhile otsa peale teha.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E7)

Magnum ärkab ühel hommikul ja avastab, et on sattunud ajas tagasi aastasse 1936 ning tema ülesandeks on lahendada mõrvajuhtum.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E8)

Higgins peab vehklusmatši oma pikaaegse vihavaenlasega.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E205)
19:00 Kuulikindel (H1/E5)

Bishopile saabub saadetis, mis raputab kogu ta elu. Pike seab pere esikohale, aga see tähendab parima sõbra üksi jätmist.

20:00 Turvamees (Security) FILM

Eddie Deacon on psüühilise traumajärgse stressihäire all kannatav veteran, kes läheb kaubanduskeskusesse turvamehena tööle, et eluga jälle järje peale saada. Töö turvamehena on üsna üksluine kuni päevani, kui kaubanduskeskusesse siseneb jõuk, kes jälitab üheteistkümneaastast tüdrukut. Jõugu eesmärk on tüdruk tappa, sest ta on tunnistaja nende jõledatele tegudele. Eddie oma meestega peab olukorra lahendama.

21:55 Narcos: Mehhiko (H2/E5)

Calderoni avab Waltile vastuseisu. Chapo jätkab oma tunneli ehitamist. Felixi kohtumine Pachoga võtab ootamatu pöörde.

23:05 1000 viisi suremiseks (H3/E3)

Narkoärikas kaotab näo. Nudist peab elajalikku dieeti. Naiskorporant neelab üle oma võimete. Ellujäämisspetsialisti tabab üllatus. Ämblik üllatab enesekindlat täkku. Poolpaljas jalgpallifänn saab teenitud tasu. Kaks adrenaliiniotsijat kaotavad pea.

23:30 1000 viisi suremiseks (H3/E4)

Kaks usuhullu peidavad end silotornis. Nad tõmbavad valguse saamiseks tikku, kuid põhjustavad sellega tohutu plahvatuse.

00:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:00 Narcos: Mehhiko (H2/E5) *

Calderoni avab Waltile vastuseisu. Chapo jätkab oma tunneli ehitamist. Felixi kohtumine Pachoga võtab ootamatu pöörde.

02:00 Postimees.ee