Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Reede, 03.12.2021

06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

07:00 Vana silla saladus (H6/E1268) *

Hernando haub kättemaksu. Külaväljakule paigaldatakse lambid. Kõik märkavad Ramiro ja Rafaela head läbisaamist.

08:00 Mägidoktor (H10/E3) *

Lisbethil on sünnipäev ning on põhjust pidutsemiseks. Anne elab endiselt Grubehofis. Martinile see aga ei meeldi ja ta tahab välja kolida. Rike soovib, et Martin koliks tema juurde. Praksisesse tuleb mees, kes soovib teada, kellele siirdati tema surnud naise süda. Kas Martin jääb arsti vaikimisvandele truuks?

09:00 Õhtu! *

Igal argiõhtul kompavad saatejuhid Jüri Butšakov, Piret Laos ja Robert Rool nii üksteise kui ka televaatajate huumorisoone ning taluvuse piire. Lõbusad eksperimendid, üllatuslikud intervjuud, intrigeerivad väljakutsed panevad kaasa elama ja muudavad tööpäeva õhtud meeleolukaks.

10:00 Viimane võmm (H1/E9) *

Noor naine tõugatakse büroohoone aknast välja ja ta kukub surnuks. Selgub, et tegemist on intiimtutvusi vahendanud agentuuri töötajaga. Uurijad Kotkas ja Prikk võtavad luubi alla rahulolematu kliendi, kes oli ohvriga vahetult enne kuriteo toimumist kohtunud. Juurdlus muutub aga veelgi keerulisemaks kui peagi rünnatakse juba järgmist selle kahtlase agentuuriga seotud naist...

11:00 Doktor Murphy (H2/E10)

Shaun ja Park ravivad kaht patsienti, kes on lennujaamas kokku kukkunud ja kelle sümptomid viitavad, et haigus võib levida õhu kaudu. Personal tõttab teisi EMO patsiente nakkuse eest kaitsma, mis päädib haigla karantiiniga.

12:00 Roaldi nädal (H6/E12)

Kui palju töökust, andekust või hoopis õnne on tarvis, et jõuda omal alal maailma tippu? Sel nädalal jälgib Roald Johannson, kuidas elab üks läbi aegade edukamaid Eesti sportlasi, jalgpallur Ragnar Klavan, kelle võitlustanner asub praegu Itaalias, Sardiinia saarel.

13:00 Siin Tallinn (H2021/E32) *

Ajakirjanduslik vestlussaade toob televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Saatejuht on Neeme Raud.

14:00 Pilvede all (H11/E153)

Mari ja Indrek võtavad aja maha ning sõidavad lastega Haapsallu. Kertu ja Erik püüavad Liisa kasvatamise osas kokkuleppele jõuda. Piret korraldab Urmasele ebameeldiva üllatuse. Gunnar tunnistab Marile üles oma alatu vale ning Sirje otsustab Mari paika panna.

14:55 Otse! Postimehe uudised
15:00 Vana silla saladus (H6/E1269)

Mariana tahaks farmist ära kolida. Emilia ei usalda Hernandot. Severo ähvardab Franciscat.

15:55 Otse! Postimehe uudised
16:00 Keelatud vili (H3/E206)

Enderit häirib Yigiti uue tüdruksõbra tavatu käitumine. Leyla mängib Haliti südametunnistusega ja püüab Haliti lastega häid suhteid luua. Yildizi etteaste ilmateadustajana tekitab uue sensatsiooni.

16:55 Otse! Postimehe uudised
17:00 Mägidoktor (H10/E4)

Lisbethil on sünnipäev ning on põhjust pidutsemiseks. Anne elab endiselt Grubehofis. Martinile see aga ei meeldi ja ta tahab välja kolida. Rike soovib, et Martin koliks tema juurde. Praksisesse tuleb mees, kes soovib teada, kellele siirdati tema surnud naise süda. Kas Martin jääb arsti vaikimisvandele truuks?

17:55 Otse! Postimehe uudised
18:00 Viimane võmm (H1/E10)

Spa-hotellist leitakse seal töötanud massööri surnukeha. Ehkki esialgu näib see röövmõrvana, viib peatselt järgnev uus kuritegu mõtted armukadedusele ja kiremõrvale. Uurija Prikk peab aga samal ajal pingutama teiselgi rindel - ta püüab meeleheitlikult Mikk Kotkase eest varjata, et tema pruut on Kotkase tütar Arabella...

19:00 Otse! Reporter

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

20:00 Kui vana ma olen? (H1/E1)

Kaasahaarav telemäng. Selles mängus on vanus kõike muud kui lihtsalt number. Võistlejatel on võimalus võita 10 000 eurot, kui nad arvavad ära kuue võhivõõra inimese vanuse. Mängu juhib armastatud saatejuht Roald Johannson.

21:00 Reede ÕHTU!

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

22:00 Pohmakas (The Hangover) FILM

Megahitt-komöödia eriti pöörasest ja patusest poissmeeste-peost. Kaks päeva enne oma pulmi läheb Doug koos kolme sõbraga Las Vegasesse, et pidada maha unustamatu poissmeestepidu. Kui aga kolm peiupoissi järgmisel hommikul ärkavad, ei mäleta nad mitte kui midagi. Nende luksuslik sviit on segi pööratud, vannitoas on tiiger ja garderoobis… tundmatu imik. Ainus, mida nad ei leia, on Doug. Nüüd, mil laulatuseni on jäänud vaid loetud tunnid, peavad nad ähmastest tükkidest pildi kokku panema, tuletades meelde kõik eelmise õhtu valed otsused. Ainult seeläbi on lootust Doug üles leida ja toimetada ta õigeks ajaks altari ette.

00:05 Armastuse malev (H1/E9) *

Välja tuleb Liina ja Sandri hästihoitud saladus. Teised osalised katsuvad aru saada kas värske paar on ikka päriselt suhet loomas või sõlmiti ratsionaalne liit auhinnaraha võitmiseks? Liina ja Sander saadetakse sisutuspoodi ja tülliminekuvõimalus on jälle käeulatuses. Angela ja Rauno tähistavad sünnipäeva ja teiste suunas lendavad ootamatult krõbedad sõnad. Kas Stepan ja Karl leiavad endale kaaslased ja millised paarid pääsevad finaali 10 000 euro nimel võistlema?

01:05 Me oleme Millerid (We're The Millers) FILM

Komöödia! David Clark on väikese kaliibriga kanepidiiler, kelle kliendid on põhiliselt kokad ja pereemad, aga lastele ta ei müü, sest kuhugi peab ju piiri vedama. Röövlid panevad pihta ta marihuaana ja raha ning ta jääb selle tõttu võlgu oma varustajale Bradile. Kui David tahab võlga kustutada ja terveks jääda, peab ta Mehhikost ära tooma Bradi narkolaadungi. Ta kasutab lollikindla plaani koostamisel küünilist stripparit Rose'i, kliendihakatist Kennyt ning tänavatel karastunud, tätoveeringute ja keharõngastega teismelist Caseyt. Perekond "Miller" ehk David ning ta võltsnaine ja kaks võltslast sõidavad uhke vagunelamuga 4. juuli nädalavahetusel Mehhikosse ning pole lootustki, et nende seiklus rahulikult möödub. Film ei sobi alaealistele.

03:10 Dr House (H7/E16)

Noor professionaalne härjavõitleja tuuakse pärast härjalt puskida saamist haiglasse. Pärast hulga tulemusteta testide tegemist ravitakse teda mõnda aega House’i nõuannete põhjal, kes tegeleb paari asjaga haiglast eemal. Härjavõitleja sümptomid kaovad, kuid olukord halveneb. Tiim otsustab teha riskantse avatud südamega operatsiooni.

04:00 Armastuse saar (H1/E5)

Saareelanikud saavad ülesande: tüdrukud peavad pimesi, ainult kätega katsudes hindama poiste kehasid. Võidab Eden. Natashale meeldib väga John James, kuid poisil on silmi vaid Millie jaoks. Josh mängib kahtlast mängu, ajades segadusse nii Kimi kui Tayla.

04:55 Postimees.ee
05:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:15 Doktor imetegija (H2/E128) *

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

07:10 Gilmore'i tüdrukud (H3/E3) *

Rory saab kätte vormelid Harvardi kandideerimiseks ning läheb koos Lorelaiga vilistlaste majja, et nõu küsida. Lane armub noormehesse, kes vastas tema bändiliikmete otsimise kuulutusele. Taylor Doose veenab Luke’i söökla kõrvale joogiautomaati paigaldama.

08:05 Kodus ja võõrsil (H33/E7537) *

Jasmine ja Tori leiavad Christiani mahajäetud palatist, kus Lewis on talle surmava süsti teinud. Arstidel õnnestub Christian päästa ja Lewis vahistatakse. Leah ajab meeleheitlikult Susie jälgi. Ari igavleb ja otsib tegevust ning Tane otsustab päris töö otsida.

08:35 Top Shop
08:50 Siin Tallinn (H2021/E32) *

Ajakirjanduslik vestlussaade toob televaatajateni tallinlasi puudutavad uudised, arutelud ja olulised teemad. Saatejuht on Neeme Raud.

09:50 Dr House (H3/E1) *

House on pärast kuulihaavadest paranemist tagasi tööl ja võtab paralleelselt ette kaks juhtumit. Ühe juhtumi puhul jõuab ta meditsiiniliselt viimase piirini, mis paneb House'i tiimi ja Cuddy kahtlema tema motiivides.

10:50 Dr House (H3/E2) *

House ja tema meeskond peavad päästma noore poisi, kes väidab, et tulnukad teevad tema peal katseid. Cuddy ja Wilson varjavad House’i eest, et too oma viimases juhtumis eksis.

11:50 Armastuse saar (H5/E22) *

Üllatuslik kojusaatmine šokeerib kõiki osalejaid. Maura saab Tomi kohta tõe teada ja see jätab nende suhte juuksekarva otsa rippuma.

13:05 Rosamunde Pilcher: Teest ja armastusest (Rosamunde Pilcher: Von Tee und Liebe) FILM

Ella vanematele kuulub Inglismaa ainus teekasvandus, Ella oleks pidanud koos oma kihlatuga selle üle võtma, kuid saatusel olid teised plaanid. Tema isa Mortimer otsustab äri rendile anda ja lõpuks ometi elama hakata, kuid Ella ema ei suuda pereärist loobuda. Ta võtab viimases hädas appi turundusjuhi, et püüda veel viimast korda kasvandust järjele saada ja palub ka Ellal paariks päevaks isakoju appi jääda.

15:05 Dr House (H3/E3)

Haiglasse saabub teadlane, kes oma laboris kokku kukkus. Kui ükski ravi ei õnnestu, soovib patsient ennast tappa ning arstid peavad rinda pistma sellega, kas on moraalne abistada enesetappu või mitte.

16:05 Dr House (H3/E4)

House ravib 10aastast autistlikku poissi, kes põhjuseta valjult karjub ning teised arstid ei ole suutnud tuvastada, mis temaga lahti on. House’i armunud teismeline tüdruk tüütab haiglas kõiki.

17:05 Doktor imetegija (H2/E129)

Türgi draamasari! Savanti sündroomiga geeniuse Ali Vefa suurim unistus on saada arstiks. Vaatamata oma puudele ning eelarvamustele lõpetas ta arstiteaduskonna, internatuuri ja järele on jäänud vaid residentuur. Ta lahkub oma provintsilinnast, asub teele Istanbuli, alustamaks tööd kirurgiaosakonna assistendina...

18:05 Gilmore'i tüdrukud (H3/E4)

Lorelai ja Luke kutsutakse rääkima gümnasistide karjääripäevale. Kui õpilased hakkavad Lorelailt pärima teismeeas emaks saamise kohta, kisub ettevõtmine inetuks. Lane saab teada, et ta ema plaanib ta saata religioossesse kooli, nii et ta otsustab meelsuse näitamiseks Rory abiga juuksed lillaks värvida.

19:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7538)

Bella on vaimustuses oma auhinnavõidust ning lisaks helistab modelliagentuur, kes soovib Nikaud endale modelliks. Tane ja Ari asuvad vana ratast putitama. Irene kutsub Johni appi jõusaalis tööintervjuusid läbi viima.

19:30 Sõbrad (H6/E14)

Chandler tunnistab, et pole lapsest saadik nutnud. Phoebe avastab, et Ursula osaleb tema nime kasutades pornofilmides. Rachel püüab Rossi ja Jilli suhet peatada.

20:00 Armastuse saar (H5/E23)

Lucy teeb Tommyle šokeeriva avalduse ja armastuse maja on taas avatud 12-le uuele osalejale.

21:00 Südamearst (H4/E7)

Rase patsient tekitab Taral ärevushäire. Meryl ja Jarrod otsivad samal ajal Rod Eagle’ilt abi, kuid ta hind võib Meryli jaoks liiga krõbe olla.

22:00 Vallaline kaunitar (H15/E4)

Hannah reisib koos poissmeestega Bostonisse, kus esimene erakohting viib Bostoni linna avastama ja kohtutakse ka Bostoni Celticsi staaridega. Grupikohtinguks sõidetakse Newporti ragbit mängima. Teisel erakohtingul tantsitakse kantristaar Jake Owensi muusika saatel.

23:55 Alasti ahvatlus (H1/E5)

Soome versioon omanäolisest kohtingusaatest, kus valik tehakse aeglaselt paljastuvate alasti kehade põhjal.

00:25 Sõbrad (H6/E14) *

Chandler tunnistab, et pole lapsest saadik nutnud. Phoebe avastab, et Ursula osaleb tema nime kasutades pornofilmides. Rachel püüab Rossi ja Jilli suhet peatada.

00:50 Seks saatis mu pokri (H1/E7)

Paar seksib kõrgel õhus seda filmides. Kui video levib, tunneb ka politsei selle vastu huvi. Üks noormees otsustab kaubakeskuse liftis seksida, aga kõik ei lähe plaanitult.

01:10 Seks saatis mu pokri (H1/E8)

Teismelised jäävad rannapoel seksides politseile vahele. Fetišipidu on põlenguga lõppemas, kui üks külaline piirid ületab.

01:35 Seks saatis mu pokri (H1/E9)

Baarmen lööb kampa naisega, kes ta mõne kuu eest vangi saatis. Mees läheb seksikale lõbusõidule daamiga ja jääb vajele politseinikule, kes naist oma pruudiks peab.

02:00 Kuidas armatseda nagu inglane (Some Kind of Beautiful) FILM

Romantiline komöödia Richardist, kes on päevasel ajal edukas ja lugupeetud professor Suurbritannias. Öösiti aga mõnuleb Richard pidevalt oma romantilistes fantaasiates koos ilusate üliõpilastega. Ja kui Kate, mehe hurmavalt kaunis ja noor sõbratar, teatab oma rasedusest, on Richard tõsises šokis! Jättes oma fantaasiad seljataha, mees abiellub ja kolib naise juurde Los Angelesesse. Ei võta kaua, kui Richard mõistab, et mineviku eest on raske põgeneda. Kuid siis teatab Kate, et tal on tekkinud tunded kellegi teise vastu. Lahutuse järel on Richard vaba, et kolida Kate õe Olivija juurde, kellesse mees armus juba enne abiellumist… Film ei sobi alaealistele.

03:30 Postimees.ee
07:30 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

08:30 Tallinna uudised (H2021/E205) *
08:45 Komissar Rex *

Kui kirikust leitakse surnud imik, satuvad Brandtner ja Rex ebaseadusliku lasteäri jälile. Itaaliast saabub noor naine oma last taga otsima, paraku laste vahendaja tapetakse ja neiu satub kurjategijate kätte. Jälgi ajavale Rexile pakuvad erilist huvi papagoid ja linnud, kes juhatavadki otsijad õigetele jälgedele.

09:45 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E1)
10:20 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E2)
10:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E7) *

Magnum ärkab ühel hommikul ja avastab, et on sattunud ajas tagasi aastasse 1936 ning tema ülesandeks on lahendada mõrvajuhtum.

11:55 Eradetektiiv Magnum (H3/E8) *

Higgins peab vehklusmatši oma pikaaegse vihavaenlasega.

12:55 Kuulikindel (H1/E5) *

Bishopile saabub saadetis, mis raputab kogu ta elu. Pike seab pere esikohale, aga see tähendab parima sõbra üksi jätmist.

13:55 Komissar Rex

Järjekordset mõrvalugu uurides kohtuvad Brandtner ja Rex lennujaamas Inesega, kelle võlude suhtes Alex sugugi ükskõikseks ei jää. Kuna Ines on tähtis tunnistaja, plaanivad kurjategijad teda kõrvaldada ning Alex saab sealjuures haavata. Rex lahendab taas kord olukorra, kui tema peremehe elu ohtu satub.

14:55 Turvamees * (Security) FILM

Eddie Deacon on psüühilise traumajärgse stressihäire all kannatav veteran, kes läheb kaubanduskeskusesse turvamehena tööle, et eluga jälle järje peale saada. Töö turvamehena on üsna üksluine kuni päevani, kui kaubanduskeskusesse siseneb jõuk, kes jälitab üheteistkümneaastast tüdrukut. Jõugu eesmärk on tüdruk tappa, sest ta on tunnistaja nende jõledatele tegudele. Eddie oma meestega peab olukorra lahendama.

16:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E9)

Mandrilt tulnud elukutseline maadleja palub Magnumi abi oma poja otsimisel.

17:40 Eradetektiiv Magnum (H3/E10)

Magnumi ülesandeks saab noore professionaalse tennisisti turvamine, keda ähvardatakse.

18:45 Otse! Tallinna uudised (H2021/E206)
19:00 Kuulikindel (H1/E6)

Pike ja Bishop peavad vastuste teada saamiseks osalema kihutamistes, pantvangikriisis ja vanglast põgenema.

20:00 Ameerika pastoraal (American Pastoral) FILM

Kunagine legendaarne sportlane Seymour Swede Levov on tänaseks tuntud ärimees, kes on abielus endise iluduskuninganna Dawniga. Ühel päeval kaob nende teismeline tütar, keda süüdistati vägivallas. Swede pühendab kogu oma energia tütre leidmisele ja pere ühendamisele. Tema teekond on täis verdtarretavaid avastusi, mis sunnivad teda silmitsi seisma tänapäeva maailma vallutava kaosega.

22:10 Narcos: Mehhiko (H2/E6)

Felix kohtub võimukandjaga. Benjamin valib Sinaloa ja Tijuana vastasseisus poole. Walti meeskond suunab tähelepanu lennukitele.

23:20 1000 viisi suremiseks (H3/E5)

Narkomuul saab edumaa. Õgard sööb end lõhki. Saamatu mehe aeg saab otsa. Loodusevihkaja saab tunda kilpkonna. Kaks kanepisuitsetajat leiavad oma otsa. Naine leiab end porimülkast. Teine naine teeb mehele üks-null.

23:50 1000 viisi suremiseks (H3/E6)

Robot kohtab oma meistrit. Liputaja läheb avalikkuse ette. Houdini viimane väljamurdmine. Oksearmastaja lämbub. Trikitaja langeb ise triki ohvriks. Rinnakas daam ei leia muud kui vaid surma. Hollywoodi staar kupatatakse läbi.

00:20 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:15 Narcos: Mehhiko (H2/E6) *

Felix kohtub võimukandjaga. Benjamin valib Sinaloa ja Tijuana vastasseisus poole. Walti meeskond suunab tähelepanu lennukitele.

02:10 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E1) *
02:35 Leegipüüdjad: Suveolümpia (E2) *
03:05 Postimees.ee