Legend: - saade on juba VeebiTVs nähtav (vaatamiseks kliki ikoonile)

Laupäev, 04.12.2021

06:00 Rosamunde Pilcher: Kangas, millest on kootud unistused (Rosamunde Pilcher: Der Stoff aus dem die Träume sind) FILM

Lilly on noor, andekas ja tulvil ideid. Ta lõpetas Londonis moekooli ja avas Cornwallis oma ateljee. Kui ootamatult tuleb Londonist perspektiivikas tellimus, võib õige kanga leidmine muutuda komistuskiviks.

08:15 Lastehommik - Toomas ja sõbrad (H24/E15)

Väikese veduri Toomase ja tema sõprade seiklused.

08:30 Lastehommik - Barbie seiklused unistuste majas (H2/E15)

Saa tuttavaks Barbie ja tema parimate sõpradega – kaasa arvatud naaber Ken – seiklustes, mis on filmitud Barbie’ pere uues unistuste majas

09:00 Lastehommik - Pöialpoisid ja mina (H2/E1)

Blanche näitab, et on tõeliselt võimekas naine, kes suudab majas kõik korda teha. Lõpuks ongi just tema see, kes leiab ahjust võtme.

09:30 Lastehommik - Zig ja Sharko (H3/E21)

Näljane hüään Zig mõtleb välja kõige pöörasemaid plaane, et muretu merineitsi Marina endale praeks teha. Ta unustab aga pigevalt musklis hai Sharko, kes on Marina kaitsmiseks valmis ükskõik mida ette võtma.

10:00 Eesti edulugu! (H1/E12)

Saates Eesti edulugu! räägime ettevõttest AQUAPHOR International OÜ. Ettevõte toodab kvaliteetseid tarbevee filtreerimissüsteeme ja on üks Ida-Virumaa suurimaid tööandjaid. Saatejuht on Lauri Hermann. www.eestiedulugu.tv

10:30 Hooaeg (H2021/E15)

Ploomiõliga ilutooted, uued mänguasjad ja nutikad koristusabilised - seda kõike ja rohkemgi veel näeme juba tänases saates!

11:00 Kodustiil (H6/E10)

Saates pakume inspiratsiooni, ideid ja praktilisi lahendusi, kuidas muuta oma kodu stiilsemaks, hubasemaks, nutikamaks, turvalisemaks, energiatõhusamaks ning üldse paigaks, kus on hea olla igal ajal ja iga ilmaga! Väärt ideid ja näpunäiteid jagub nii suvilasse, korterisse kui ka suurde majja ning aeda. Loome koos kodud hubaseks ja stiilseks! Saatejuht Jaanus Koort!

11:30 Tuhat tervist (H4/E12)

Tervisesaates tuleb sedakorda juttu sellest, kuidas võidelda närvivalu vastu ning millal võib meid tabada oht süvaveenitromboosile. Räägime ka sellest, kuidas elada üle lahkumineku sügavat valu ning uurime, millal säilitada kipsi pandud käe funktsioone.

12:00 Rooli võim (H2021/E14)

Rooli võim on iganädalane vanim Eesti liiklussaade. Algav hooaeg on järgekorras juba 24. ning 11. detsembril eetris olev saade kannab järjekorranumbrit 1000! Arvestades seda, et saatejuht Raivo Rimm on olnud eetris esimesest saatest peale, on Rooli võim Eesti vanim sama saatejuhiga saate. Saade keskendub uute automarkide esitlusele, uutele autokaupadele ja kuu ülevaatele müüduimatest autodest. Kaassaatejuhid on Kairi Rondo ja tuntud laulja Silver Laas.

12:30 Reede ÕHTU! *

Igal reedel võtavad kaks tiimi eesotsas saatejuhtide Pireti, Roberti või Jüriga koos armastatud ja tuntud saatekülalistega üksteisega mõõtu erinevates pöörastes ülesannetes. Õhtu saatele omasel moel ei ole aga ükski võistlus päris tavaline. Nii tuleb võistlejatel end proovile panna näiteks mängudes nagu “mõttemadin” ja “kired ja lihased”. Heategevusliku saate võitja annetab 500 eurot enda valitud organisatsioonile.

13:30 Jõulud Cape Codis (A Cape Cod Christmas) FILM

Lasteraamatute autor korraldab viimase jõuluõhtusöögi oma jonnakate õdede-vendadega nende vanemate majas enne, kui nad selle maha müüvad. Ootamatult taaskohtub ta aga oma lapsepõlveaegse silmarõõmuga, kes aitab tal leida võimaluse oma armas kodu alles jätta.

15:30 Maskiga Hispaanias (E1)

Kertu Jukkum ei karda mingit koroonat! Saate nimel on ta valmis kõigeks. Kertu pani maski ette ja põrutas Hispaaniasse, täpsemini Kantaabria maakonda Põhja-Hispaanias. Ilma maskita võis Kertu istuda vaid WRC ralliässa Dani Sordo kodus diivanil, kus tuli jutuks mitte ainult rallisõit vaid ka Eesti tüdrukud. Dani elukaaslane on imekaunis eestlanna Jaana. El Serbal on kahe Michelini tärniga restoran Santanderi linnas. See on erakordsete toiduelamuste restoran. Kantaabria maakond on tõeline pärl neile, kes jumaldavad erilist loodust ja arhitektuuri. Renzo Piano projekteeritud Botini keskus on nagu elegantne valge laev mererannal. Pico d de Europa mägedesse tuleb igaühel ise ronida. Kertu ronis ja armus sellesse paika!

16:00 Kuuuurija (H12/E12) *

Eetris on lugu näitleja Marje Metsuriga, kes peab juba mitu aastat võitlust Õismäel korteriühistuga. Nimelt on kortermaja evakuatsiooni väljapääs 16 korruselises majas blokeeritud ning abi ei näi olevat ka Päästeametist.

17:00 Südamesoov (H1/E11) *

Öeldakse, et ükski heategu ei jää karistuseta. Saatejuht Keili Sükijainen tõestab vastupidist ja täidab just nende inimeste südamesoove, kes on teiste jaoks alati olemas olnud, neid moel või teisel toetanud, innustanud, kuid seejuures jätnud ennast tagaplaanile. Nüüd on aeg, et täituks mõni nende salajane soov! Need on liigutavad lood inimestest meie keskel. Nende rõõmudest, muredest ja unistustest, millele üheskoos kaasa elada.

18:00 Roaldi retked Eestis (H3/E10) *

Kesine palk ja pikad töötunnid on bussijuhtide nappusele aastaid hagu juurde andnud. Olukorda ei tee lihtsamaks ka kehtiv liiklusseadus, mille järgi ei tohi kaugliini bussijuhina töötada noorem kui 24-aastane isik. Roald Johannson otsib üles kaks koolinoort, Rometi ja Laur Oskari, kes on unistanud bussijuhi ametist juba maast madalast, ent peavad veel pikki aastaid ootama, kuniks riik lubab neil bussi rooli istuda.

19:00 Otse! Reporter+

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

19:30 Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema (H1/E12)

Hooaja viimases saates asuvad võistlustulle toidukoolitaja Marianne ja tema maadlejast poeg Georg ning õpetaja ja hobikokk Aljoona koos musikaalse tütre Sireliga. Saatejuht Robert Rool.

20:30 Kaks kanget Venemaal

Kaks kanget, Kristjan Jõekalda ja Teet Margna, võtavad ette pöörase rongiretke läbi lõputu ja alati ootamatu Venemaa. Tallinnast algav seiklus viib semud läbi Siberi otse Jaapani mere rannikule Vladivostokki. Tänases saates avastavad reisisellid Nobosibiriski, Abakanist suundutakse Ülem-Suetukki.

21:30 Suure Mamma maja (Big Momma's House) FILM

Selles tempokas krimikomöödias peab FBI agent Malcolm jälgima pangaröövel Lesteri endise sõbranna vanaema maja. Enne Lesteri ilmumist sõidab Suur Mamma ootamatult ära. Röövel on aga vaja kätte saada ja nii otsustab Malcolm ise lopsakat daami kehastada. Põnevusele lisab vürtsi tärkav armuleek.

23:30 Surmarelv 2 (Lethal Weapon 2) FILM

Ülipopulaarse märulikomöödia teises filmis jahivad detektiivid Riggs ja Murtaugh kuldmüntidega sahkerdavaid lõuna-aafrika salakaubavedajaid. Kuna hädavares Leo oli kogemata sellesse ärisse segatud, kuulutatakse ta "riikliku tähtsusega tunnistajaks" ning detektiivid pannakse tema elu eest vastutama. Kurjategijate tabamist raskendab ka tõsiasi, et need on osavalt diplomaatideks maskeerunud. Film ei sobi alaealistele.

01:40 Armastuse saar (H1/E6)

Villas on õhk pingetest paks. Erin ei suuda armukadedusest üle saada. Tayla tunneb Grantiga tõmmet. Toimub järjekordne paariheitmine ning üks poiss peab pärast seda lahkuma.

02:50 Armastuse saar (H1/E7)

Grant ja Tayla on õnnelikud, kuid teised pööravad nende vastu. Elias ja John James lähevad uue tüdrukuga pimekohtingule. Francoise meeldib mõlemale poisile, aga tüdruk paistab eelistavat Elias’t. Justin tunneb, et jääb igaveseks üksi.

03:50 Postimees.ee
05:50 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

05:45 Näitlemise meistriklass (H22/E3)

Saatekülaliseks on näitleja Cuba Gooding jr, kelle viimaseks saavutuseks on nimiosa O.J. Simpsonist rääkivas filmis. Oscariga pärjatud näitleja räägib oma tormilisest Hollywoodi karjäärist. Algusest noore breigitantsijana LAs kuni läbimurdeni Rod Tidwelli rolliga filmis „Jerry Maguire“.

06:35 Üks eriline loomakliinik (H6/E1)

Uue hooaja esimeses osas on professor Noel Fitzpatrickul taas käed tööd täis, kui abi vajab bussi alla jäänud segavereline koer. Noor labrador vajab proteesimist, mida teeb ainult Noel ning basseti elu päästmiseks tehakse erakorraline operatsioon.

07:35 Gordoni gastronoomiline seiklus (H1/E2)

Täna kaldub Gordon kulinaarseid seiklusi otsides turistide teedest kõrvale, tutvudes kohalike hõimude köögiga. Edasi sõidab ta Assamisse kohalike koduperenaiste roogasid maitsma ning Calcuttasse tänavatoiduga tutvust tegema.

08:35 Top Shop
08:50 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E19)

Jamie õpetab kodus tegema turska spargli ja avokaadoga hollandi kastmega, mis teeb silmad ette paljudele restoranisöökidele. Pärast küpsetavad nad Buddyga tervele perele mõnusa pitsa.

09:20 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E20)

Jamie õpetab meile lihtsa kana ja paprikaga jalfrezi retsepti, kus kogu suurema töö teeb praeahi ära. Lisaks näitab ta, kuidas kasutada brokkolit pelmeenide valmistamiseks.

09:55 Lustakad karud: Ülisalajane (Boonie Bears 3: The Big Top Secret) FILM

Animafilm uutest ja vanadest sõpradest, kes kaotatakse, aga veelgi tähtsam, et leitakse. Suur Ülisalajane järgneb Briarile, kes satub rändtsirkusesse, mida juhib Gorilla Hugo. Briar leiab endale uue sooja kodu ja toob elu tsirkusesse tagasi. Peagi ta aga näeb, et kõik pole kuld, mis hiilgab.

11:55 Laulult laulule (Song to Song) FILM

Muusikaline suhtedraama. Kaasaegses armastusloos Texase muusikamaastikul, Austinis on keerukatesse oludesse takerdunud kaks paari – raskustes laulukirjutaja Faye ja BV ning muusikamogul Cook ja muusikase pürgiv ettekandja. Näeme nende pöörast võrgutamiste ja reetmiste teekonda rock’n’rolli-maailmas.

14:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7534)

Ziggy anub Maci, et ta räägiks. Mac otsustab tööle naasta, näeb seal Ari ja Miat ning kukub krampidega kokku. Nikau ja Bella ning Ryder ja Chloe teevad üksteisele terve öö tempe, aga leiavad hommikul fotodelt tundmatu kogu.

15:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7535)

Ari näeb, kuidas Maci haiglasse viiakse, aga Mac keelab kõigil talle midagi öelda. Mia on sunnitud Arile lapsest ja nurisünnitusest rääkima. Lewis ei jäta Christiani rahule ning Jasmine hakkab ta vaimse tervise pärast tõsiselt muretsema.

15:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7536)

Bella püüab leida rahulikku kohta oma ülesande tegemiseks. Ta saab teada, et võitis fotokonkursi. Jasmine’i mure Lewise pärast kasvab üha suuremaks. Tori omakorda ootab pikisilmi Christiani, kellest pole kippu ega kõppu kuulda.

16:00 Kodus ja võõrsil (H33/E7537)

Jasmine ja Tori leiavad Christiani mahajäetud palatist, kus Lewis on talle surmava süsti teinud. Arstidel õnnestub Christian päästa ja Lewis vahistatakse. Leah ajab meeleheitlikult Susie jälgi. Ari igavleb ja otsib tegevust ning Tane otsustab päris töö otsida.

16:30 Kodus ja võõrsil (H33/E7538)

Bella on vaimustuses oma auhinnavõidust ning lisaks helistab modelliagentuur, kes soovib Nikaud endale modelliks. Tane ja Ari asuvad vana ratast putitama. Irene kutsub Johni appi jõusaalis tööintervjuusid läbi viima.

17:00 Laura müsteeriumid (H2/E13)

Valentinipäev muutub veriseks, kui Laura kahtlustab, et kunagine sarimõrvar on taas tegutsema hakanud. Kontoris liiguvad samal ajal kulutulena armastajate saladused.

18:00 Armastuse malev (H1/E9) *

Välja tuleb Liina ja Sandri hästihoitud saladus. Teised osalised katsuvad aru saada kas värske paar on ikka päriselt suhet loomas või sõlmiti ratsionaalne liit auhinnaraha võitmiseks? Liina ja Sander saadetakse sisutuspoodi ja tülliminekuvõimalus on jälle käeulatuses. Angela ja Rauno tähistavad sünnipäeva ja teiste suunas lendavad ootamatult krõbedad sõnad. Kas Stepan ja Karl leiavad endale kaaslased ja millised paarid pääsevad finaali 10 000 euro nimel võistlema?

19:00 Doktor Murphy (H3/E15)

Hoolimata kõigi teiste kahtlustest usub Shaun, et Carlyl pole midagi tema ja Lea sõpruse vastu. Tiim ravib poissi, kes on sündinud ilma täielikult väljaarenenud trahheata ja ei suuda rääkida ning kes võib olla sobiv kandidaat eksperimentaalseks protseduuriks.

20:00 Pühadeks koju (A Homecoming for the Holidays) FILM

Kantrimuusik on üle tüki aja puhkusel kodus ning püüab oma ja pere tulevikust sotti saada. Ta kirjutab koos eksiga jõululaulu ning püüab mõista, mis teda päriselt inspireerib. Romantikat lisab tõsiasi, et ta on lootusetult armumas veterani, kes on tulnud ta kodulinna vabatahtlikuks.

21:50 Esmakohtingute hotell (H2/E11)

Francesca üritab armastust otsima tulnud memmepoeg Ashist tõelist Casanovat teha. Võrgutamiseks on valmis Rachel, kes otsib meest, keda julgeks oma pirtsaka ema ette viia. Oma saatusega kohtuma tuleb elukaaslase kaotanud 43-a sekretär Sharon ja teda ootab sõnaosav automüüja Kenny Essexist.

22:50 Kiiksuga seks (H2/E5)

Taskuhäälingu autor Wyoh Lee hakkab üksarvikuks, et katsetada oma fantaasiaid. Kolm koomikut lähevad kursustele, et õppida rohkem naiste orgasmi kohta. Käskijanna Tara Indiana õpilane Kaya teenib välja oma piitsalöögid.

00:00 Laulult laulule * (Song to Song) FILM

Muusikaline suhtedraama. Kaasaegses armastusloos Texase muusikamaastikul, Austinis on keerukatesse oludesse takerdunud kaks paari – raskustes laulukirjutaja Faye ja BV ning muusikamogul Cook ja muusikase pürgiv ettekandja. Näeme nende pöörast võrgutamiste ja reetmiste teekonda rock’n’rolli-maailmas.

02:15 Doktor Murphy (H3/E15) *

Hoolimata kõigi teiste kahtlustest usub Shaun, et Carlyl pole midagi tema ja Lea sõpruse vastu. Tiim ravib poissi, kes on sündinud ilma täielikult väljaarenenud trahheata ja ei suuda rääkida ning kes võib olla sobiv kandidaat eksperimentaalseks protseduuriks.

02:55 Esmakohtingute hotell (H2/E11) *

Francesca üritab armastust otsima tulnud memmepoeg Ashist tõelist Casanovat teha. Võrgutamiseks on valmis Rachel, kes otsib meest, keda julgeks oma pirtsaka ema ette viia. Oma saatusega kohtuma tuleb elukaaslase kaotanud 43-a sekretär Sharon ja teda ootab sõnaosav automüüja Kenny Essexist.

03:45 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E19) *

Jamie õpetab kodus tegema turska spargli ja avokaadoga hollandi kastmega, mis teeb silmad ette paljudele restoranisöökidele. Pärast küpsetavad nad Buddyga tervele perele mõnusa pitsa.

04:10 Jamie lihtsad argipäevaroad (H1/E20) *

Jamie õpetab meile lihtsa kana ja paprikaga jalfrezi retsepti, kus kogu suurema töö teeb praeahi ära. Lisaks näitab ta, kuidas kasutada brokkolit pelmeenide valmistamiseks.

04:35 Laura müsteeriumid (H2/E13) *

Valentinipäev muutub veriseks, kui Laura kahtlustab, et kunagine sarimõrvar on taas tegutsema hakanud. Kontoris liiguvad samal ajal kulutulena armastajate saladused.

05:15 Postimees.ee
06:00 Reporter *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

06:55 Tere tulemast! (E34) *

Saates teeme tutvust tähelepanuväärsete Eesti ettevõtete ja huvitavate paikadega. Saatejuht on Lauri Hermann. www.teretulemast.tv

07:25 Eradetektiiv Magnum (H3/E1)

Magnum, TC ja Nuzo põgenesid Vietnami sõja ajal vangilaagrist. Nuzo naaseb Hawaiile, et öelda TCile, et karm venelasest kolonel, kes laagris oli, on tulnud USAsse teda tapma.

08:25 Eradetektiiv Magnum (H3/E2) *

Thomas saab teada, et vana sõber Nuzo pole see, kes ta näib olevat. TC-le tehakse ajupesu, mis on osa võikast plaanist.

09:25 Eradetektiiv Magnum (H3/E3)

Ühest koopast Hawaiil leitakse polüneesia jumala Ki puidust pilt. Kui seda tagasi koopasse ei viida, siis sureb igaüks, kes pilti puudutab.

10:25 Eradetektiiv Magnum (H3/E4)

Higgins saadab Magnumi sadamasse kastitäit raamatuid tooma. Raamatute asemel leiab ta kastist jaapanlanna.

11:25 Eradetektiiv Magnum (H3/E5)

TC helikopter kaaperdatakse ning ta on sunnitud maanduma kohalikus vanglas ning aitama ühel vangil põgeneda.

12:25 Ameerika pastoraal * (American Pastoral) FILM

Kunagine legendaarne sportlane Seymour Swede Levov on tänaseks tuntud ärimees, kes on abielus endise iluduskuninganna Dawniga. Ühel päeval kaob nende teismeline tütar, keda süüdistati vägivallas. Swede pühendab kogu oma energia tütre leidmisele ja pere ühendamisele. Tema teekond on täis verdtarretavaid avastusi, mis sunnivad teda silmitsi seisma tänapäeva maailma vallutava kaosega.

14:35 Kriminaal (Criminal) FILM

Ülemaailmse katastroofi ärahoidmiseks viivad geneetikud viimase katsena läbi uskumatu operatsiooni, mille käigus taaselustatakse hukkunud CIA agendi mälestused ja oskused ühe ohtliku vangi kehas, lootuses agendi katkenud missiooni lõpule viia. Film ei sobi alaealistele.

16:55 Pohmakas * (The Hangover) FILM

Megahitt-komöödia eriti pöörasest ja patusest poissmeeste-peost. Kaks päeva enne oma pulmi läheb Doug koos kolme sõbraga Las Vegasesse, et pidada maha unustamatu poissmeestepidu. Kui aga kolm peiupoissi järgmisel hommikul ärkavad, ei mäleta nad mitte kui midagi. Nende luksuslik sviit on segi pööratud, vannitoas on tiiger ja garderoobis… tundmatu imik. Ainus, mida nad ei leia, on Doug. Nüüd, mil laulatuseni on jäänud vaid loetud tunnid, peavad nad ähmastest tükkidest pildi kokku panema, tuletades meelde kõik eelmise õhtu valed otsused. Ainult seeläbi on lootust Doug üles leida ja toimetada ta õigeks ajaks altari ette.

19:00 Varjukülg (H1/E16)

Soomusautost varastatakse keemiarelvad. Meeskond peab kibekiiresti tegutsema, et ennetada terrorirünnakut. Jane’i vaevab nägemus Wellerist, samal ajal saab ta Oscariga ühe lähedasemaks. Patterson saab kõne minevikust.

20:00 Öö kuulub meile (We Own the Night) FILM

Haarav põnevusdraama ööklubiomanikust Bobby Greenist, kes on keeranud selja oma perekonnale. Et varjata seost põlise New Yorgi politseinike suguvõsaga on ta vahetanud perekonnanime. Tema jaoks on iga õhtu pidu, mida jagab nii klubi külastajate kui oma seksika pruudi Amadaga. Ent kui vene maffia võtab sihikule Bobby isa ja venna, tuleb mehel teha otsus, kumma poole ta valib...

22:15 Põgenemisplaan 2: Hades (Escape Plan 2: Hades) FILM

Pärast seda, kui üks tema alluvatest satub Hiinas asuvasse supervanglasse "Hades", peab Breslin võtma kasutusele oma unikaalse oskustepagasi, et jõuda esmalt trellide taha ja siis sealt koos noore kolleegiga elusalt tagasi välja. Nii ohtliku missiooni jaoks kutsub mees appi vana sõbra Trent DeRosa, kes tegutseb umbes sama peenelt kui käsigranaat, aga tema tegutsemine annab see-eest alati tulemusi. Läheb mölluks!

00:20 Varjukülg (H1/E16) *

Soomusautost varastatakse keemiarelvad. Meeskond peab kibekiiresti tegutsema, et ennetada terrorirünnakut. Jane’i vaevab nägemus Wellerist, samal ajal saab ta Oscariga ühe lähedasemaks. Patterson saab kõne minevikust.

01:10 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.

01:35 Kriminaal * (Criminal) FILM

Ülemaailmse katastroofi ärahoidmiseks viivad geneetikud viimase katsena läbi uskumatu operatsiooni, mille käigus taaselustatakse hukkunud CIA agendi mälestused ja oskused ühe ohtliku vangi kehas, lootuses agendi katkenud missiooni lõpule viia. Film ei sobi alaealistele.

03:15 Põgenemisplaan 2: Hades * (Escape Plan 2: Hades) FILM

Pärast seda, kui üks tema alluvatest satub Hiinas asuvasse supervanglasse "Hades", peab Breslin võtma kasutusele oma unikaalse oskustepagasi, et jõuda esmalt trellide taha ja siis sealt koos noore kolleegiga elusalt tagasi välja. Nii ohtliku missiooni jaoks kutsub mees appi vana sõbra Trent DeRosa, kes tegutseb umbes sama peenelt kui käsigranaat, aga tema tegutsemine annab see-eest alati tulemusi. Läheb mölluks!

04:40 Postimees.ee
05:50 Reporter+ *

Uudistemagasinide lipulaev, mis toob olulisemad päevauudised kodumaalt ja mujalt maailmast koju kätte Reporterile omasel mahlakal moel. Saatejuhid Olaf Suuder, Jürgen Fogel ja Jaanus Koort.